sukienka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 23:03   #1
mid0ri
Raczkowanie
 
Avatar mid0ri
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 258

sukienka


Hej dziewczyny Dziś zakupiłam bardzo podobną sukienkę. Jest tylko trochę wyżej odcinana (zaraz pod biustem) i odrobinę krótsza. Podpowiecie mi z czym ją nosić? Zastanawiam się nad zwykłymi czarnymi czółenkami (skóra) i torbą-workiem (skóra ekologiczna) w tym samym kolorze (dodatki w mojej szafie), jednak wiem, że będzie to smutne połączenie i chciałabym pokombinować z czymś weselszym. Wygrzebałam z szafy granatowe balerinki z deichmanna (na zdjeciu sa czarne, ale nie znalazlam innego koloru w necie) i czerwoną drewnianą bransoletę. Chciałabym zaryzykować ze stylem "marynarskim", ale nie wiem czy to wszystko sie nie pogryzie... Podpowiecie mi? Przepraszam, że się tak rozpisałam i że to wszystko takie roztrzepane. Liczę na Waszą pomoc

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
mid0ri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:57   #2
MagdaJak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 115
Dot.: sukienka

Czerwone dodatki są jak najbardziej ok jeśli chodzi o buty to baleriny są najlepszym pomysłem, a torebka raczej mała na pasku. Taka workowata nie będzie pasować

pozdrawiam
MagdaJak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 10:15   #3
mlekowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 60
Dot.: sukienka

Czerwone dodatki jak najbardziej
Ja bym do niej założyła te buty http://styls.blox.pl/resource/Christ...ps_400x400.jpg i czarna kopertówka, może na jakimś cieniutkim paseczki i czerwoną bransoletę.
Chociaż wiem, że takie butki są mega drogie i niekoniecznie przekazane do codziennego noszenia, mogą być jakieś podobne. Jeżeli decydujesz się na wygodę, to baleriny. Najlepiej nie błyszczące, jakiś matowy kolor, nie białe, mogą być czarne. Jeżeli już chcesz zostać przy czerwieni, to pamiętaj, by nie były błyszczące, bo to zepsuje efekt i nie zapomnij o jakimś czerwonym dodatku, np. bransoletka, wisior
Powodzenia w dobieraniu dodatków

Edytowane przez mlekowita
Czas edycji: 2011-05-23 o 10:17
mlekowita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:07   #4
kiniabeauty
Raczkowanie
 
Avatar kiniabeauty
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 62
Dot.: sukienka

Gdyby nie byłoby tu pasków to czerwone może by pasowały.Do tego pasuje coś bardziej delikatnego,coś co nie będzie się gryzło,może perłowe dodatki etc...
__________________
kinia
kiniabeauty jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.