True Blood - oglądacie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-11, 09:43   #61
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: True Blood - oglądacie?

Bardzo lubie ten serial Jestem twarda i oglądam tylko na HBO, więc sie nie mogę doczekac kolejnych odcinków. Serial mimo, że prosty w fabule - wciąga. Postac Sookie, jak widzę nie tylko mnie irytuje, ale taką ją sobie wymyślili twórcy serialu. Bardzo podoba mi się postac Tary. Twardo stąpająca po ziemi dziewczyna z charakterem, jej kwestie są wyjątkowo zabawne. Natomiast Bill... jego zachowanie z odcinka na odcinek zaprzecza sobie. Jest troche wapmpirem a troche jednak człowiekiem. Dobrze, że wyjaśniło się w odcinku 4 (ostatnio pokazanym w HBO) jak Bill został wampirem, bez tego jakoś dziwnie mi się oglądało serial. Czekam co będzie dalej
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 16:30   #62
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: True Blood - oglądacie?

Pinksandals miałam nadzieję, że to nie będą jakieś takie wyrafinowane książki, ale normalne książeczki na wieczór, przy których nie trzeba sie wysilać lubię takie tym bardziej, że po angielsku będę czytać, to takie wystarczą

aha właśnie, tak a propos tego jak Bill został wampirem ja nie wiem, ale tak trochę dziwnie to wymyślili, tzn. rozumiem, że okazał się gentelmanem i ta babka go nie zabiła jak innych, tylko zrobiła go wampirem, jednak Bill wolałby chyba umrzeć no i biedny, już nie mógł więcej przebywać ze swoją rodziną czyli za to, że okazał się porządny,powinna go zabić albo wypuścić.. no chyba, że z kolei dla niej bycie wampirem było super i myślała, że wyświadcza mu przysługę? jak myślicie?
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:09   #63
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: True Blood - oglądacie?

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Pinksandals miałam nadzieję, że to nie będą jakieś takie wyrafinowane książki, ale normalne książeczki na wieczór, przy których nie trzeba sie wysilać lubię takie tym bardziej, że po angielsku będę czytać, to takie wystarczą

aha właśnie, tak a propos tego jak Bill został wampirem ja nie wiem, ale tak trochę dziwnie to wymyślili, tzn. rozumiem, że okazał się gentelmanem i ta babka go nie zabiła jak innych, tylko zrobiła go wampirem, jednak Bill wolałby chyba umrzeć no i biedny, już nie mógł więcej przebywać ze swoją rodziną czyli za to, że okazał się porządny,powinna go zabić albo wypuścić.. no chyba, że z kolei dla niej bycie wampirem było super i myślała, że wyświadcza mu przysługę? jak myślicie?
Ja to widze tak. W pierwszej chwili pomyślałam właśnie, że Bill był gentelmanem dlatego wampirzyca pozwoliła mu przeżyc dając do wypicia krew. Ale jest opcja, że wampirzyca wszytskim dawała tą samą szansę wypicia krwi. Pozostali, wedle jej mniemania nie okazali sie porządni i nie byli prawdziwymi facetami. Po prostu woleli umrzec. Jeden tylko Bill zgodził się na to by zyc dalej jako wampir. Pytanie jest tylko takie czy on od początku wiedział, że nie będzie mógł sie już widziec z rodziną ? Skompilkowane to wszytsko

A jeszcze jedna kwestia mnie nurtuje. Jak to się stało, że umierająca Sookie po wypiciu krwi Billa nie stała się wapirem? Dlaczego reakcja jej organizmu na krew wapira była normalna natomiast kiedy Jason wypił "V", która też jest przecież krwią wampira, jego organizm zareagował w wiadomy sposób? A przy drugiej próbie wywoływał halucynacje. To też jest dla mnie niejasne
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 18:44   #64
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: True Blood - oglądacie?

Mozliwe ciekawe co się w ogóle stało z wampirzycą, jak Billowi się udało uciec spod jej skrzydeł

To z Sookie też mnie nurtowało... Ale z tego co gdzieś tam zasłyszałam o wampirach, to albo wampir musi ugryźć osobę dwa razy, albo ugryźć, a ona musi wypić jego krew... Gdy Sookie tylko piła krew Billa nie przemieniła się, bo jej nie ugryzł, natomiast nie wiem dlaczego Bill może sobie podpijać krew z Sookie? (będzie w odc.6). Chyba, że rzeczywiście wampir najpierw musi ugryźć, a później dać napić się człowiekowi krwi.

Z tą V też nie do końca wiem, ja sobie tłumaczę tak, że tak jak każda inna substancja działa na każdego inaczej, tak V działała inaczej na Jasona i inaczej na Sookie. Dodatkowo Sookie miała dużo obrażeń i krew Billa głównie przywróciła jej zdrowie, a resztą działania spowodowała np. wyczulenie węchu.. W późniejszych odc. Jason tez wydaje mi się, że będzie miał wyostrzone zmysły, bo będzie mu sie wydawało, że drzewa gadają czy coś
ale to są tylko takie moje luźne przemyslenia
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 21:59   #65
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: True Blood - oglądacie?

No właśnie też się nad tym zastanawiałam, jak to jest z oddziaływaniem na ludzi wampirzej krwi, trochę to niekonsekwentne, chociaż może tu faktycznie chodziło o to, że Sookie była umierająca, a Jason zdrowy.
A co do przemiany Billa, to chyba było tak, że on był dżentelmenem, więc ona go nie zabiła tylko chciała zatrzymać dla siebie i zrobiła z niego wampira.
Kurczę, trochę mi brakuje oglądania serialu, bo jakoś na HBO nie mogę trafić, a na razie nie mam czasu, żeby na komputerze trzeci raz oglądać, bo jak się wciągnę to znów będzie maraton
Dziewczyny ja to nie mogę wchodzić na ten wątek, bo uwielbiam takie klimaty, a tu praca mnie goni, a ja sobie o wampirach piszę i czytam
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 22:08   #66
pinksandals
Raczkowanie
 
Avatar pinksandals
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 190
GG do pinksandals
Dot.: True Blood - oglądacie?



co do Billa...ja jestem na niego uczulona, wiec moze nie bede sie rozwodzic nad tym, czy jest gentelmenem czy nie i czy lubi swoj wampirzy stan czy nie. w ksiazce nie ma watku o przemienieniu Billa, jedynie w III tomie - club dead pojawia sie Lorena - jego wampirza matka - czyli wampirzyca, ktora go przemienila. (bialo):a ze "dzieci" i "rodzic" maja silna wiez to Bill jest na kazde jej wezwanie...i tu bedzie juz I-szy maly zgrzyt w zwiazku sookie:bill ;P

Sookie nie stala sie wampirem, bo nie zostala "drained" wciaz miala swoja krew w organizmie, a Bill niejako przeprowadzil transfuzje. tak samo "podpijanie" nie oznacza przemienienia, wiec Billa podpija sobie z sookie np. glownie w czasie sexu, bo przynajmniej tak pisze Harris poteguje to doznania. a sookie jedynie wspomaga sie witaminami

i jesli na powyzsze tematy mam jakies swoje zdanie, to co do "v" i jej wplywu na jesona nie mam w ogole...hmmm, moze dlatego, ze ten caly eddie byl mlodym wampirem i ta krew nie byla jakas specjalna, poza tym jason rpzyjmowal jej stosunkowo niewielkie ilosci...no nie wiem.

wracajac do ksiazek - znalazlam kiedys w necie polskie tlumaczenie dead until dark (I tomu serii) i sie rpzerazilam - haha normalnie rpzyslowiowy "gniot", w wersji oryginalnej jeszcze jakos sie broni
__________________

Edytowane przez pinksandals
Czas edycji: 2009-03-11 o 22:10
pinksandals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 22:23   #67
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: True Blood - oglądacie?

Ale przecież ciało Sookie też zareagowało na krew Billa... Po napojeniu jej swoją krwią, uprzedził, że jej libido będzie przez jakiś czas nadaktywne, a skoro kobiece ciało jest inaczej zbudowane, to nie mogło zareagować dokładnie jak u Jasona :P Ale przecież przez cały ten czas śniła o Billu, o seksie i z tego co pamiętam, to sobie sama dogadzała na jego werandzie Ja tu nie widzę niekonsekwencji. Może nie miała halucynacji, ale w końcu wyczuliły jej się zmysły.

A ja z każdym dniem wynajduję coraz więcej podobieństw w TB do Zmierzchu. Na razie lista wygląda tak (dwa pierwsze oczywiste):
1 - romans wampira z człowiekiem
2 - istnienie osoby czytającej w myślach (w TB Sookie, w Zmierzchu Edward)
3 - fraza ze Zmierzchu: "I know what you are"; w TB Bill powtarza kilkakrotnie do Sookie "What are you?"

Wiem, że pod wieloma względami się różnią, ale w sumie mi to nie wygląda na czysty przypadek...

Cytat:
Napisane przez pinksandals Pokaż wiadomość


co do Billa...ja jestem na niego uczulona, wiec moze nie bede sie rozwodzic nad tym, czy jest gentelmenem czy nie i czy lubi swoj wampirzy stan czy nie
Co masz na myśli mówiąc, że jesteś na niego uczulona?
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'

Edytowane przez konopia
Czas edycji: 2009-03-11 o 22:26
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 08:20   #68
pinksandals
Raczkowanie
 
Avatar pinksandals
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 190
GG do pinksandals
Dot.: True Blood - oglądacie?

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Co masz na myśli mówiąc, że jesteś na niego uczulona?
to, że go nie lubię.
__________________
pinksandals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 15:38   #69
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: True Blood - oglądacie?

A wiecie co było pierwsze? Jako serial chyba pierwszy powstał TB, a jak było z książkami?
Generalnie musze przyznać, że Zmierzch do TB się nie umywa nawet ale to moje zdanie
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 16:41   #70
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: True Blood - oglądacie?

Co do tej rekacji Sookie na krew Billa, to w sumie rzeczywiście wszytskie macie racje Pewnie:
Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake
wampir musi ugryźć osobę, a ona musi wypić jego krew.
Cytat:
Napisane przez pinksandals
Sookie nie stala sie wampirem, bo nie zostala "drained" wciaz miala swoja krew w organizmie
Cytat:
Napisane przez konopia
Ale przecież ciało Sookie też zareagowało na krew Billa... Po napojeniu jej swoją krwią, uprzedził, że jej libido będzie przez jakiś czas nadaktywne, a skoro kobiece ciało jest inaczej zbudowane, to nie mogło zareagować dokładnie jak u Jasona :P Ale przecież przez cały ten czas śniła o Billu, o seksie i z tego co pamiętam, to sobie sama dogadzała na jego werandzie
A Zmierzchu jeszcze nie oglądałam Ale pracuje nad tym, słyszałam, że warto obejrzec. więc muszę sama ocenic
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 16:49   #71
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: True Blood - oglądacie?

następna się zglasza ja co prawda dopiero obejrzałam 1 odcinek, ale pozostale już grzecznie czekają na swoją kolej i planuję zakupic książki, co by porównać to i owo
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 19:37   #72
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: True Blood - oglądacie?

dziewczyny z kim w końcu bd Sookie?
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 08:55   #73
pinksandals
Raczkowanie
 
Avatar pinksandals
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 190
GG do pinksandals
Dot.: True Blood - oglądacie?

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
dziewczyny z kim w końcu bd Sookie?
hahah...
__________________
pinksandals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 09:02   #74
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: True Blood - oglądacie?

Obejrzalam wreszcie Zmierzch. Mnie film się podobał, ale podzielam opinie, że bardziej interesujący jest jednak True Blood. TZ na Zmierzchu zasnął nie jest to zdecydowanie film dla facetów

A co sądzicie o ostatnim odcinku emitowanym w sobotę w HBO ?
Do mnie jakoś nie trafił, oprócz końcówki reszta była średnio ciekawa. Ciągle intryguje postac mordercy
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 12:10   #75
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: True Blood - oglądacie?

a co się działo w tym odcinku?
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 13:48   #76
pocz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 300
GG do pocz
Dot.: True Blood - oglądacie?

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
A co sądzicie o ostatnim odcinku emitowanym w sobotę w HBO ?
Do mnie jakoś nie trafił, oprócz końcówki reszta była średnio ciekawa. Ciągle intryguje postac mordercy
Odcinek mi się strasznie podobał Rywalizacja Sama i Billa, kolejne morderstwo, no i to zakończenie... Ah
Zaczynam lubić Sookie- bardzo ładnie wygląda w takich dziewczęcych i eleganckich sukienkach I już mnie tak nie drażni
Też zastanawiam się nad mordercą... Wcześniej byłam pewna kto nim jest, a teraz sama nie wiem
pocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 14:13   #77
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: True Blood - oglądacie?

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
a co się działo w tym odcinku?
Na Lawendowo:
Był pogrzeb babci Sookie.
Bill i Sam rywalizowali o to kto ma pilnowac Sookie.
Tara pogodzila sie z matka.
Duzo seksu jak zwykle W tym ten najwazniejszy Billa i Sookie.


Cytat:
Napisane przez pocz
Odcinek mi się strasznie podobał Rywalizacja Sama i Billa, kolejne morderstwo, no i to zakończenie... Ah
Zaczynam lubić Sookie- bardzo ładnie wygląda w takich dziewczęcych i eleganckich sukienkach I już mnie tak nie drażni
A mnie dalej drazni Jakos nie moge sie przekonac do tej postac. A bylo jakies kolejne morderstwo Rany cos zapomnialam, albo przegapilam ? Co do zakonczenia to sie zgadzam...
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...


Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2009-03-16 o 14:16
magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 14:19   #78
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: True Blood - oglądacie?

Ja już ściągnełam 6 odcinek teraz i później go oglądnę
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 17:02   #79
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: True Blood - oglądacie?

aaaa to już pamiętam ale morderstwa rzeczywiście nie było chyba
hahaha a te wszystkie sceny seksu to jak dla mnie są strasznie ..aseksualne tzn. z wyjątkiem tej wczorajszej Billa i Sookie, ta była zmysłowa

Madzia skąd wzięłaś taki fajny lawendowy??

Edytowane przez Justin Timberlake
Czas edycji: 2009-03-16 o 17:05
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 17:22   #80
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: True Blood - oglądacie?

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
aaaa to już pamiętam ale morderstwa rzeczywiście nie było chyba
hahaha a te wszystkie sceny seksu to jak dla mnie są strasznie ..aseksualne tzn. z wyjątkiem tej wczorajszej Billa i Sookie, ta była zmysłowa

Madzia skąd wzięłaś taki fajny lawendowy??
No właśnie jakoś nie pamiętam żadnego morderstwa w tym odcinku

A co do kolorku, to na naszym forum lepiej pisac na lawendowo niż biało wtedy lawendowy jest całkowcie niewidoczny

Wpisujemy (color=LAVENDER] [/COLOR] - zamiast pierwszego okrągłęgo nawiasu - kwadratowy jak zwykle
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 18:58   #81
pocz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 300
GG do pocz
Dot.: True Blood - oglądacie?

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
No właśnie jakoś nie pamiętam żadnego morderstwa w tym odcinku
Aj, te moje skróty myślowe
Chodziło mi oczywiście o morderstwo babci Sookie z poprzedniego odcinka

Cytat:
A co do kolorku, to na naszym forum lepiej pisac na lawendowo niż biało wtedy lawendowy jest całkowcie niewidoczny
Chyba, że ktoś ma (moim zdaniem dużo ładniejszą ) nakładkę
pocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 19:04   #82
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: True Blood - oglądacie?

Cytat:
Napisane przez pocz Pokaż wiadomość
Aj, te moje skróty myślowe
Chodziło mi oczywiście o morderstwo babci Sookie z poprzedniego odcinka

Chyba, że ktoś ma (moim zdaniem dużo ładniejszą ) nakładkę
No niestety z tymi nakładkami jest różnie, a najgorsze jest to, że ja widze to co na biało Natomiast lawendowy wychodzi idealnie
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 22:10   #83
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: True Blood - oglądacie?

Oglądałam wczoraj pierwszy odcinek. Nastawiłam się na coś super, bo dużo się pochlebnych opinii na temat TB naczytałam. I trochę się rozczarowałam Nie wiem czy ściągać następne, ale piszecie, że się rozkręca to może za drugim podejściem się przekonam do tego serialu.
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 22:43   #84
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: True Blood - oglądacie?

Cytat:
Napisane przez nANcY:* Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj pierwszy odcinek. Nastawiłam się na coś super, bo dużo się pochlebnych opinii na temat TB naczytałam. I trochę się rozczarowałam Nie wiem czy ściągać następne, ale piszecie, że się rozkręca to może za drugim podejściem się przekonam do tego serialu.
Obejrzyj koniecznie Ja po pierwszym odcinku też miałam bardzo mieszane uczucia, ale po kilku następnych tak się wciągnęłam, że za jednym zamachem dokończyłam pierwszy sezon i teraz z niecierpliwością czekam na drugi.
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW

Edytowane przez Monniq
Czas edycji: 2009-03-16 o 22:44
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:39   #85
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: True Blood - oglądacie?

Cytat:
Napisane przez Monniq Pokaż wiadomość
Obejrzyj koniecznie Ja po pierwszym odcinku też miałam bardzo mieszane uczucia, ale po kilku następnych tak się wciągnęłam, że za jednym zamachem dokończyłam pierwszy sezon i teraz z niecierpliwością czekam na drugi.
Ja miałam dokładnie tak samo Pierwszy odc. mi sie wydał wręcz głupi a teraz jestem uzależniona

Madzia dzięki za info odnośnie lawendy fajny jest i w ogóle nie widać
a co to są zakładki?
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 14:49   #86
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: True Blood - oglądacie?

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Ja miałam dokładnie tak samo Pierwszy odc. mi sie wydał wręcz głupi a teraz jestem uzależniona

Madzia dzięki za info odnośnie lawendy fajny jest i w ogóle nie widać
a co to są zakładki?
Ja mialam tak samo Ale teraz coraz bardziej mnie serial intryguje Z tym, że tym razem jestem cierpliwa i nie sciagam odcinkow tylko ogladam na HBO

Justin, nie ma sprawy na aktualnej skórce lawendowy jest najlepszy
A co do nakladek to znaczy, ze kazdy moze sobie sam w przegladarce zdefiniowac wyglad Wizazu. Mozna go rowniez zdefiniowac zmieniajac skorki w wizazowych opcjach. Zakladam, ze pocz sama sobie wybrala wyglad w przegladarce, (pewnie jakis ascetyczny) dlatego u niej bialy bedzie wygladal lepiej niz lawendowy.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 14:59   #87
pocz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 300
GG do pocz
Dot.: True Blood - oglądacie?

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
a co to są zakładki?
Chodzi o nakładki ?
Dodajesz coś takiego i forum wygląda duuużo ładniej O tak, jak w załączniku:

Aha, przypomniało mi się coś jeszcze- ktoś wcześniej się zastanawiał dlaczego Sookie nie zmieniła się w wampira...
Można nim zostać tylko w wyniku wymiany krwi- czyli najpierw wampir pije krew osoby, potem osoba wypija krew od wampira
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (133,6 KB, 17 załadowań)
pocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:06   #88
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: True Blood - oglądacie?

Cytat:
Napisane przez pocz Pokaż wiadomość
Aha, przypomniało mi się coś jeszcze- ktoś wcześniej się zastanawiał dlaczego Sookie nie zmieniła się w wampira...
Można nim zostać tylko w wyniku wymiany krwi- czyli najpierw wampir pije krew osoby, potem osoba wypija krew od wampira
Ja się zastanawiałam No to wszytsko takie niejasne było Ale teoria z wymianą krwi ma sens
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:27   #89
pocz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 300
GG do pocz
Dot.: True Blood - oglądacie?

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiałam No to wszytsko takie niejasne było Ale teoria z wymianą krwi ma sens
Faktycznie, Ty
Czytam teraz dużo książek A. Rice, tam są "te same" wampiry co w TB , czyli między innymi rządzą się tymi samymi prawami, stąd wiem
pocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 17:40   #90
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: True Blood - oglądacie?

ups chodzilo o nakładki masz rację Pocz
Dziękuję pieknie za wyjaśnienie, ja jakaś nieobyta ciągle jestem...

hmmm a myślicie, że Sookie będzie chciała zostać wampirem i poprosi Billa, żeby ją przemienił?

Edytowane przez Justin Timberlake
Czas edycji: 2009-03-17 o 17:42
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 22:49:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.