Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-20, 07:05   #3931
Azucki
Przyczajenie
 
Avatar Azucki
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Zaakceptowałam, ale już sama nie pamiętam czy mam tam fotki przed, piszę z telefonu. Zdjęcia dodajesz w swoim profilu, musisz utworzyć album

Pierwsze słyszę, żeby piersi tubularne wymagały dużego implantu, raczej mówi się o technice cięcia i uwolnieniu tych tkanek. Ważne, żeby efekt był dla Ciebie zadowalający.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------
Juz znalazłam Dzieki , Ja tez wieczorem wrzucę przed i po.

Co do wielkości implantu to nawet słynni chirurdzy w stanach taki filmik wypuścili o podwójnej piersi - odnośnie bulwiastych i tabularnych piersiach. I tam było o implancie który uciekł z loży czy podobnej sytuacji i efekt podwójnego fałdu. I naprawiali na 2 sposoby ( 1 - wyjmuja implant wkladaja wiekszy , lub nacinaja chyba tkanki - ale tu moze byc problem z utrzymaniem implantu i moze sytuacja sie powtórzyć )

Ja swoje informacje mam od doktorka który mnie operował

Nie wiem za to jak w środku działał - czy mam coś nacinane czy tylko włożony i tyle.

Co do efektu hmm przy szerokiej kładce można było sie pokusić o większy implant to tez zrobiłam - czy dobrze ? okaże się jak już będą tam gdzie trzeba.
U ciebie efekt jest piękny i naturalnie wyglądający ile jesteś od operacji ? piersi zmiękły ?

Edytowane przez Azucki
Czas edycji: 2020-08-20 o 07:18
Azucki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-20, 07:37   #3932
Dabi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 66
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Czesc, za 8 dni będą 4 miesiące od mojej operacji. Wszystko do tej pory super tylko od kilku dni cos mnie kłują piersi po bokach od gory. Może jest to związane z tym, ze czesto śpie na boku i czasem ten bok to tak już w sumie na brzuchu. Będę mieć niedługo kolejna wizytę kontrolna to zapytam o to. Poza tym blizny wciąż są czerwone choć ich dolna cześć już blednie. Ja nic nie miałam naklejac na nie tylko dwa razy dziennie nawilżać.
Dabi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 19:09   #3933
Azucki
Przyczajenie
 
Avatar Azucki
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

ja mimo ze miesiac dopiero to i tak smaruje blizny zelem sylikonowym z srebrem czy złotem juz nie pamietam i super wygladaja

pozniej mysle ze zrobie sobie laser frakcyjny co2 , bo swietnie blizny zalatiwa. A ze mam w pracy to zal nie skorzystac
Azucki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-23, 15:57   #3934
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Azucki Pokaż wiadomość
U ciebie efekt jest piękny i naturalnie wyglądający ile jesteś od operacji ? piersi zmiękły ?
Dziękuję bardzo U mnie we wtorek będzie 9 tygodni od operacji. Piersi zmiękły zdecydowanie, jak tak zostanie, to będę usatysfakcjonowana, a jak jeszcze zmiękną, to w ogóle szał.

Wrzuć fotki
Cytat:
Napisane przez Dabi123 Pokaż wiadomość
Czesc, za 8 dni będą 4 miesiące od mojej operacji. Wszystko do tej pory super tylko od kilku dni cos mnie kłują piersi po bokach od gory. Może jest to związane z tym, ze czesto śpie na boku i czasem ten bok to tak już w sumie na brzuchu. Będę mieć niedługo kolejna wizytę kontrolna to zapytam o to. Poza tym blizny wciąż są czerwone choć ich dolna cześć już blednie. Ja nic nie miałam naklejac na nie tylko dwa razy dziennie nawilżać.
Dabi, bardzo możliwe, że to od spania na boku, ja też czasem czuję rano lekki dyskomfort po takim spaniu.
Cytat:
Napisane przez Azucki Pokaż wiadomość
ja mimo ze miesiac dopiero to i tak smaruje blizny zelem sylikonowym z srebrem czy złotem juz nie pamietam i super wygladaja

pozniej mysle ze zrobie sobie laser frakcyjny co2 , bo swietnie blizny zalatiwa. A ze mam w pracy to zal nie skorzystac
Jak masz za darmo albo ułamek ceny, to czemu nie ja się nie upieram na całkowity brak blizn, jak zostaną białe kreski to dla mnie ok. Weszłam na pierwszą lepszą stronę i 1 zabieg to 1600 zł, a pakiet 4 zabiegów prawie 5500 zł. Chyba mi się nie spieszy
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 06:53   #3935
Azucki
Przyczajenie
 
Avatar Azucki
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo U mnie we wtorek będzie 9 tygodni od operacji. Piersi zmiękły zdecydowanie, jak tak zostanie, to będę usatysfakcjonowana, a jak jeszcze zmiękną, to w ogóle szał.

Wrzuć fotki

Dabi, bardzo możliwe, że to od spania na boku, ja też czasem czuję rano lekki dyskomfort po takim spaniu.

Jak masz za darmo albo ułamek ceny, to czemu nie ja się nie upieram na całkowity brak blizn, jak zostaną białe kreski to dla mnie ok. Weszłam na pierwszą lepszą stronę i 1 zabieg to 1600 zł, a pakiet 4 zabiegów prawie 5500 zł. Chyba mi się nie spieszy

Wrzuciłam przed i Po - jeszcze trochę zejdzie zanim sie ładnie poukladaja ale juz o niebo lepiej to wyglada niz po bezposrednio

Tez licze ze zmiekną , mi lekarz mowil ze do 6 miesiecy sie układaja wiec cierpliwosci

U mnie taki zabieg z użyciem lasera Co2 - koszt 100 zl wiec nie wiem gdzies ty to znalazłaś i co to byl za laser

Ja tez probowalam spac na boku ale to zadna przyjemnosc , poki co trzeba sie starac spac na plecach
Azucki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 09:14   #3936
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Jak masz za darmo albo ułamek ceny, to czemu nie ja się nie upieram na całkowity brak blizn, jak zostaną białe kreski to dla mnie ok. Weszłam na pierwszą lepszą stronę i 1 zabieg to 1600 zł, a pakiet 4 zabiegów prawie 5500 zł. Chyba mi się nie spieszy
Cytat:
Napisane przez Azucki Pokaż wiadomość
U mnie taki zabieg z użyciem lasera Co2 - koszt 100 zl wiec nie wiem gdzies ty to znalazłaś i co to byl za laser
Jeny, 1600 bym nie dała. 100zł to już bardzo rozsądna cena. Jakiś czas temu myślałam o laserze. Azucki realnie ile zabiegów trzeba zrobić? Jakie efekty przynosi? Tylko kolorystyczne? Czy jak są nieprzyjemne zgrubienia to też zniweluje? Ja to bardziej myślę o palcu u nogi, na razie robię plastrami, jestem na półmetku i jest poprawa, ale gdyby laser dawał naprawdę ładny efekt, to pewnie bym się zdecydowała.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 19:54   #3937
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Azucki Pokaż wiadomość
Wrzuciłam przed i Po - jeszcze trochę zejdzie zanim sie ładnie poukladaja ale juz o niebo lepiej to wyglada niz po bezposrednio

Tez licze ze zmiekną , mi lekarz mowil ze do 6 miesiecy sie układaja wiec cierpliwosci

U mnie taki zabieg z użyciem lasera Co2 - koszt 100 zl wiec nie wiem gdzies ty to znalazłaś i co to byl za laser

Ja tez probowalam spac na boku ale to zadna przyjemnosc , poki co trzeba sie starac spac na plecach
Pierwsze tygodnie tylko na plecach, potem można i na boku.
Masz bardzo fajny efekt! A piersi duuuże Masz anatomiczne?

Co do lasera, to weszłam na kilka stron i są te ceny od 800 zł wzwyż za bliznę do 4 cm. Chyba musi się to czymś różnić, bo za 100 zł nigdzie nie widzę. Moja siostra idzie na usunięcie kilku zmian potrądzikowych na twarzy i też będzie płaciła 1600 zł. Za stówkę to bym się przeszła, czemu nie

Edytowane przez lavieenrose789
Czas edycji: 2020-08-24 o 19:56
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-24, 20:39   #3938
Azucki
Przyczajenie
 
Avatar Azucki
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Jeny, 1600 bym nie dała. 100zł to już bardzo rozsądna cena. Jakiś czas temu myślałam o laserze. Azucki realnie ile zabiegów trzeba zrobić? Jakie efekty przynosi? Tylko kolorystyczne? Czy jak są nieprzyjemne zgrubienia to też zniweluje? Ja to bardziej myślę o palcu u nogi, na razie robię plastrami, jestem na półmetku i jest poprawa, ale gdyby laser dawał naprawdę ładny efekt, to pewnie bym się zdecydowała.
To zależy bardzo od tego jak twoje ciało sie regeneruje , mysle ze do 4-5 zabiegow max.

Tak zgrubienia tez niweluje ale mozna wtedy nawet polaczyc to z plazmą.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Pierwsze tygodnie tylko na plecach, potem można i na boku.
Masz bardzo fajny efekt! A piersi duuuże Masz anatomiczne?

Co do lasera, to weszłam na kilka stron i są te ceny od 800 zł wzwyż za bliznę do 4 cm. Chyba musi się to czymś różnić, bo za 100 zł nigdzie nie widzę. Moja siostra idzie na usunięcie kilku zmian potrądzikowych na twarzy i też będzie płaciła 1600 zł. Za stówkę to bym się przeszła, czemu nie
U nas w cenniku tez jest od 500 zl ale nikt z nas nie upadł na głowę by za blizne 4cm brac takie pieniądze

A laser jest pierwsza klasa i medyczny bo lekarz tylko takie brała pod uwagę.

Piersi sa duze na zdjeciu i wgl. Ale powiem ci ze im wiecej czasu uplywa tym sie robia bardziej takie hmm moje i juz mnie tak nie przerażają .
Ja robilam okrągle HP , 440 cc . Motivia
Azucki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-25, 09:02   #3939
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Pierwsze tygodnie tylko na plecach, potem można i na boku.
Ja w sumie już po kilku dniach na takim pół- boku spałam, bo na plecach śpię fatalnie, co chwilę się budzę. Kładłam sobie poduszkę na plecy i coś koło 45 stopni miałam.

Cytat:
Napisane przez Azucki Pokaż wiadomość
To zależy bardzo od tego jak twoje ciało sie regeneruje , mysle ze do 4-5 zabiegow max.

Tak zgrubienia tez niweluje ale mozna wtedy nawet polaczyc to z plazmą.

U nas w cenniku tez jest od 500 zl ale nikt z nas nie upadł na głowę by za blizne 4cm brac takie pieniądze

A laser jest pierwsza klasa i medyczny bo lekarz tylko takie brała pod uwagę.
Co ile najlepiej robić taki zabieg? Gdyby łączyć z tą plazmą, to ile powinien taki zabieg kosztować?
U mnie trzy blizny to tak z 12cm. W sumie muszę podzwonić i zapytać, gdyby dali rozsądną cenę, to bym sobie zrobiła, no bo za 500, to dziękuję, będę nosiła blizny z godnością
Piszesz, że laser medyczny pierwsza klasa, może w takim razie podpowiedz czym się kierować wybierając gabinet?
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-25, 17:25   #3940
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Azucki, no ja bym bardzo chciała, żeby mi ktoś zrobił laser za 1/5 ceny z cennika, ale takich znajomości nie mam. Nie wiem skąd te ceny, ale w Warszawie za 100 zł się nie da. Myślę, że jednak mają inne parametry te lasery, bo ta różnica w cenie jest ogromna.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-25, 18:51   #3941
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Azucki, no ja bym bardzo chciała, żeby mi ktoś zrobił laser za 1/5 ceny z cennika, ale takich znajomości nie mam. Nie wiem skąd te ceny, ale w Warszawie za 100 zł się nie da. Myślę, że jednak mają inne parametry te lasery, bo ta różnica w cenie jest ogromna.
Ja na razie znalazłam w poznaniu jeden gabinet gdzie w cenniku mają blizny do 5cm za 150, a 5-20 za 250, więc może za stówkę nie znajdziemy, ale chyba jeszcze poszukam i spróbuję ponegocjować cenę za pakiet, bo to już bardziej akceptowalna kwota.


A tak trochę w innym temacie, byłam dzisiaj na zakupach, bo zgubiłam stanik od stroju kąpielowego i calzedonia ma wyprzedaż, drożej niż rok temu, bo 45 staniki, 25 majtki, a rok temu było 40/20, ale na razie sporo strojów da się skompletować. Rok temu kupowałam jakoś na przełomie września i października no i musiałam się decydować na żółte majtki z niebieskim stanikiem , a teraz kupiłam dwa stroje do kompletu. Lubię ich, bo miseczki nie są jak dwa berety.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-27, 14:52   #3942
Monika28041984
Raczkowanie
 
Avatar Monika28041984
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny mam pytanie do tych co już po.
Czy każdy lekarz robiący usg piersi podejmie się usg piersi z implantami???
__________________
265 demi motiva ergonomix 😁
Monika28041984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-31, 07:43   #3943
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Monika28041984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do tych co już po.
Czy każdy lekarz robiący usg piersi podejmie się usg piersi z implantami???
Nie i nie idź do takiego co się tak bez problemu zgadza. Mój ginekolog powiedział, że nie będzie robił, bo nie da się specjalizować we wszystkim. Poszukaj miejsca, gdzie mają doświadczenie w usg piersi z implantami, bo poza badaniem samego cycka, trzeba też zbadać czy z implantem wszystko jest ok, ktoś kto się w tym nie specjalizuje, nie zrobi tego dobrze.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 17:34   #3944
koko362
Przyczajenie
 
Avatar koko362
 
Zarejestrowany: 2020-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej dziewczyny!
Mam pytanie, czy któraś z was robiła operację w Lublinie? Bo trudno znalezć opinie odnośnie chirurgów...
Nie pytam nikogo z otoczenia, bo nie chcę żeby ktoś o tym wiedział.
koko362 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-13, 18:33   #3945
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez koko362 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Mam pytanie, czy któraś z was robiła operację w Lublinie? Bo trudno znalezć opinie odnośnie chirurgów...
Nie pytam nikogo z otoczenia, bo nie chcę żeby ktoś o tym wiedział.
Na grupach fb z pozytywnymi opiniami przewijał się dr Mądry, czytałam też opinię zadowolonej dziewczyny, która robiła u dr Bugaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 07:49   #3946
karliska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jesteś w grupie na Fejsie? Widziałaś może coś na temat P. Sz.? (nie wiem czy mogę podać nazwisko). Szukam ciągle informacji, ale nie mam konta na fb (względy osobiste) i nie mogę dostać się do grupy
karliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-14, 20:31   #3947
koko362
Przyczajenie
 
Avatar koko362
 
Zarejestrowany: 2020-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Na grupach fb z pozytywnymi opiniami przewijał się dr Mądry, czytałam też opinię zadowolonej dziewczyny, która robiła u dr Bugaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo Zaczęłam szukać informacji odnośnie dr.M i dr.B. i naprawdę sporo pozytywnych opinii. Ale mówiąc szczerze, trochę jestem zaskoczona cennikiem u dr. M. : od 12 000 zabieg + od 12 000 koszt implantów, razem od 24 000 !
Na stronie szpitalu gdzie operuje Pani dr. B. napisano odnośnie zabiegów: protezy półokrągłe - 13 400 zł ; protezy anatomiczne - 15 000 zł. Teraz zastanawiam się czy ta cena obejmuje koszt implantów?

A co za grupa na Fb?
koko362 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 20:23   #3948
Malwonka991
Przyczajenie
 
Avatar Malwonka991
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 28
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej, czy polecicie dobrego chirurga we Wrocławiu?
Malwonka991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 16:34   #3949
koko362
Przyczajenie
 
Avatar koko362
 
Zarejestrowany: 2020-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Byłam na konsultacji! Nie mogę w to uwierzyć Czy któraś z was słyszała o implantach Sebbin?
Widzę że nie ma aktywności w tym wątku... może istnieje inny a ja nie wiem?
koko362 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-27, 15:19   #3950
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej dziewczyny 13.05 miałam wymianę implantów (pod gruczoł 565cc Sebbin) piersi szybko opadły ale dopiero po upływie 5 lat
Wymieniłem implanty z liftem pod mięsień 300cc mentor okragle hp U L.F Czechy Praga , minęło 4 miesiące prawa pierś wygląda super, A w lewej jakby od początku trzymał implant, jak wezmę ręce do góry jest wyżej, kilka dni temu leżąc na płasko zauważyłam uwypuklenie na wysokości sutka, czuję tam implant, dzwoniła,dzwoniłam do kliniki i może być to przykurcz torebki , ale muszę odczekać 6 miesięcy, będę robić usg bo nie daje mi to spokoju , pierś nie jest twarda i jak stoję to wygląda cały czas tak samo jak na początku czyli jest ciut inną jakby mięsień trzymał, zastanawiam się również czy może chirurg wypreparowal za ciasną kieszeń na implant i dlatego nie może się on ułożyć,czy któraś z Was miała przykurcz torebki albo za ciasną kieszeń na implant. .?przeszukuje wszystkie możliwe strony w Internecie ale za dużo nie ma wiadomości, jestem podlamana , że znowu może czekać mnie operacja
__________________
565 cc sebinn profil wysoki L.P
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 15:50   #3951
Malwonka991
Przyczajenie
 
Avatar Malwonka991
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 28
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Nie wiem, czy jest to najbardziej aktualny temat ale ostatecznie ide na konsultacje do doktora PN we Wroclawiu. Czy ktoras u niego powiekszala?
Malwonka991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 19:06   #3952
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez koko362 Pokaż wiadomość
Byłam na konsultacji! Nie mogę w to uwierzyć Czy któraś z was słyszała o implantach Sebbin?
Widzę że nie ma aktywności w tym wątku... może istnieje inny a ja nie wiem?
Nie ma innego tematu Po operacji ta tematyka już nie jest tak ciekawa, wraca się do normalnego życia. Ja czasem wchodzę, ale widzę pytania, na które nie umiem odpowiedzieć, więc się nie odzywam.
Nigdy nie słyszałam o tych implantach.
Cytat:
Napisane przez pati3112 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny 13.05 miałam wymianę implantów (pod gruczoł 565cc Sebbin) piersi szybko opadły ale dopiero po upływie 5 lat
Wymieniłem implanty z liftem pod mięsień 300cc mentor okragle hp U L.F Czechy Praga , minęło 4 miesiące prawa pierś wygląda super, A w lewej jakby od początku trzymał implant, jak wezmę ręce do góry jest wyżej, kilka dni temu leżąc na płasko zauważyłam uwypuklenie na wysokości sutka, czuję tam implant, dzwoniła,dzwoniłam do kliniki i może być to przykurcz torebki , ale muszę odczekać 6 miesięcy, będę robić usg bo nie daje mi to spokoju , pierś nie jest twarda i jak stoję to wygląda cały czas tak samo jak na początku czyli jest ciut inną jakby mięsień trzymał, zastanawiam się również czy może chirurg wypreparowal za ciasną kieszeń na implant i dlatego nie może się on ułożyć,czy któraś z Was miała przykurcz torebki albo za ciasną kieszeń na implant. .?przeszukuje wszystkie możliwe strony w Internecie ale za dużo nie ma wiadomości, jestem podlamana , że znowu może czekać mnie operacja
Współczuję bardzo Doinformuj się, może powinnaś mieć bezpłatną poprawkę, jeśli chirurg spartaczył.

U mnie dziś mija 14 tyg od operacji. Miałam mieć kontrolę w piątek, ale przez urlop przełożyłam na 9.10, bo taki był kolejny wolny termin. Ciągle mam takie uczucie ciężkości trochę tych implantów - czy to mija? Blizny ładne kreski, na razie czerwone. Ogólnie zadowolona jestem z operacji, była to bardzo dobra decyzja, tylko z biegiem czasu widzę, że te piersi w zwisie nieładnie się układają, tzn są trójkątne, takie jak moje stare (nie wiem czy dało się zrobić to tak, żeby nie było tego efektu), z kolei jak podnoszę ręce to piłki takie. Może się czepiam szczegółów W każdym razie jak stoję normalnie to bardzo ładne piersi, choć wciąż nie czuję że mi sutki czasem sterczą i tak sobie łażę (dziś zauważyłam w pracy w łazience, a miałam stanik z gąbką, koszulkę na ramiączkach i białą bluzkę - niezłe kino musiałam robić w biurze).
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 19:40   #3953
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez karliska Pokaż wiadomość
Jesteś w grupie na Fejsie? Widziałaś może coś na temat P. Sz.? (nie wiem czy mogę podać nazwisko). Szukam ciągle informacji, ale nie mam konta na fb (względy osobiste) i nie mogę dostać się do grupy
Jestem, były. Jeśli nie FB to może forum beauty?
Cytat:
Napisane przez koko362 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo Zaczęłam szukać informacji odnośnie dr.M i dr.B. i naprawdę sporo pozytywnych opinii. Ale mówiąc szczerze, trochę jestem zaskoczona cennikiem u dr. M. : od 12 000 zabieg + od 12 000 koszt implantów, razem od 24 000 !
Na stronie szpitalu gdzie operuje Pani dr. B. napisano odnośnie zabiegów: protezy półokrągłe - 13 400 zł ; protezy anatomiczne - 15 000 zł. Teraz zastanawiam się czy ta cena obejmuje koszt implantów?

A co za grupa na Fb?
Z tego co wiem to obejmuje, tak u niej ceny wyglądają.
Cytat:
Napisane przez koko362 Pokaż wiadomość
Byłam na konsultacji! Nie mogę w to uwierzyć Czy któraś z was słyszała o implantach Sebbin?
Widzę że nie ma aktywności w tym wątku... może istnieje inny a ja nie wiem?
U kogo? U dr B? I jak wrażenia?

Ja staram się tu nie zaglądać ciągle biję się z myślami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 00:28   #3954
Ania2206
Raczkowanie
 
Avatar Ania2206
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 70
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
A widzisz, mi lekarz powiedział, że od słonej wody blizny mogą zrobić się czerwone i grube. A te plastry moje się na pewno nie utrzymają pod wodą.
Ale pewnie nie na każdego ta słona woda tak zadziała.
Natomiast
mi po operacji lekarz zalecił kąpiele solne



Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Witajcie, 17 października będzie 4 miesiące od operacji tak, piersi mam bardzo ale to bardzo blisko siebie nie wiem z czego to wynika czuję jeszcze między piersiami jeszcze bardzo napiętą skórę zastanawiam się czy to jeszcze puści czy tak zostanie właśnie od tej wew strony między piersiami odczuwam ze piersi są jeszcze twardawe, Lavi jak u Ciebie jak piersi się układają czy są twarde?

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app
__________________
konsultacja 10.03.2020
operacja 17.06.2020.
Dr.M.K
Poznań.
Ania2206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 07:57   #3955
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
U mnie dziś mija 14 tyg od operacji. Miałam mieć kontrolę w piątek, ale przez urlop przełożyłam na 9.10, bo taki był kolejny wolny termin. Ciągle mam takie uczucie ciężkości trochę tych implantów - czy to mija?
Cytat:
Napisane przez Ania2206 Pokaż wiadomość
Witajcie, 17 października będzie 4 miesiące od operacji tak, piersi mam bardzo ale to bardzo blisko siebie nie wiem z czego to wynika czuję jeszcze między piersiami jeszcze bardzo napiętą skórę zastanawiam się czy to jeszcze puści czy tak zostanie właśnie od tej wew strony między piersiami odczuwam ze piersi są jeszcze twardawe, Lavi jak u Ciebie jak piersi się układają czy są twarde?
Ja przestałam czuć, że mam implanty tak po 7 miesiącach od operacji, mówi się o okresie 6-9 miesięcy. Tak więc bym się nie przejmowała, że macie jeszcze dziwne odczucia. Ponadto dyskomfort może się pojawić przy okazji infekcji i lekarz mi mówił, że to normalne, bo jednak mamy w ciele obce ciało.


Ania odstęp między implantami w dużej mierze zależy od ułożenia mięśni.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 19:45   #3956
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Ania2206 Pokaż wiadomość
Natomiast
mi po operacji lekarz zalecił kąpiele solne



Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------
Witajcie, 17 października będzie 4 miesiące od operacji tak, piersi mam bardzo ale to bardzo blisko siebie nie wiem z czego to wynika czuję jeszcze między piersiami jeszcze bardzo napiętą skórę zastanawiam się czy to jeszcze puści czy tak zostanie właśnie od tej wew strony między piersiami odczuwam ze piersi są jeszcze twardawe, Lavi jak u Ciebie jak piersi się układają czy są twarde?

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app
Może inne stężenie jest w morzu niż Tobie zalecał? Nie wiem, nie upierałam się na te kąpiele w tym roku, spokojnie zaczekam.

Aniu Ty 6 dni przede mną miałaś operację U mnie 23.10 miną 4 miesiące. Tak jak Asia pisze, dużo zależy od szerokości klatki piersiowej - ja mam szeroką, mój mięsień nie tak bardzo i nie mam efektu przedziałka. Raczej chyba fajnie mieć blisko siebie? Ja żeby mieć sexi rowek musiałabym zadziałać stanikiem. Jeszcze z fiszbinami nie zakładałam, ale powoli zbliża się chyba ta chwila. Ty już nosisz?

Co do miękkości, to na pewno jest coraz lepiej, ale też od wewnętrznej strony mam napięcie, zwłaszcza jak się wyprostuję i wypnę piersi do przodu.
Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ja przestałam czuć, że mam implanty tak po 7 miesiącach od operacji, mówi się o okresie 6-9 miesięcy. Tak więc bym się nie przejmowała, że macie jeszcze dziwne odczucia. Ponadto dyskomfort może się pojawić przy okazji infekcji i lekarz mi mówił, że to normalne, bo jednak mamy w ciele obce ciało.

Ania odstęp między implantami w dużej mierze zależy od ułożenia mięśni.
Dobrze, niech tak się stanie, czekam cierpliwie

Powiem Wam, że chyba przez to ciągnięcie szwów jakoś się przygarbiłam od operacji. Nie wiem też czy trochę nie taki psychiczny efekt, te cycki tak sterczą jak się wyprostuję. Myślę czy nie trzeba było wziąć niższego profilu, ale teraz to już musztarda po obiedzie. Muszę się jakoś porozciągać, bo mam wrażenie, że mi się postawa pogorszyła.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-02, 12:43   #3957
Dabi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 66
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

U mnie kilka dni temu minęło już 5 miesięcy od operacji, miesiac temu miałam ostatnia kontrole. Piersi były już miekkie, ja mam implant pod gruczołem i u gory jest mój biust a od dołu mam implant. Jedyna dziwna rzecz to jak czasem macam lewa pierś od dołu to czuje marszczenie implantu. A tak to wszystko super. Wyglada naturalnie i jest mięciutki mimo, ze mam Polytech (słyszałam opinie, ze nigdy nie miękną tak bardzo jak np Motiva). Ja na szczescie szybko przyzwyczaiłam się do implantu i już w pierwszym miesiącu od operacji nie czułam, ze mam wszczepione jakieś ciało obce. Jedyna rzecz, która jeszcze musi do siebie dojść to blizny. Robia się coraz jaśniejsze ale wciąż są jeszcze widoczne.
Dabi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-04, 14:49   #3958
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witam po dłuższej przerwie

Cycki takie sobie, asymetria jest jak była, ale już trudno. Nauczka na później żeby nie napalać się jak kretynka i poczekać, bo czasami jak widać warto.

Ale ja nie o tym. Przepraszam za off top, ale może któraś z Was wie albo ma podobne żyłki pod oczami. Ciężko to uchwycić aparatem, ale bez względu czy się wyśpij czy nie to mam takie mocno różowe pod oczami i zielone żyłki. Oczywiście korektor trochę pomaga, ale może jakiś kwas lekko tam trzeba wstrzyknąć? Albo jakiś inny zabieg? Nie mam punktu zaczepienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-04, 14:50   #3959
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

20201004_153404.jpg20201004_153438.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-04, 17:26   #3960
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Ale ja nie o tym. Przepraszam za off top, ale może któraś z Was wie albo ma podobne żyłki pod oczami. Ciężko to uchwycić aparatem, ale bez względu czy się wyśpij czy nie to mam takie mocno różowe pod oczami i zielone żyłki. Oczywiście korektor trochę pomaga, ale może jakiś kwas lekko tam trzeba wstrzyknąć? Albo jakiś inny zabieg? Nie mam punktu zaczepienia
U okulisty z tym byłaś? To nie jest jakieś uczulenie albo zapalenie spojówek?
Niestety co do zabiegów, to nie mam pojęcia.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.