Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-25, 08:43   #3211
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie podoba mi się stwierdzenie, że teraz pod gruczoł, a potem można pod mięsień. Czyli masz się operować dwa razy i mieć zrobione dwie jamy w ciele? Nie mam wiedzy, ale tak na chłopski rozum, jeżeli włoży się implant w jedno miejsce- pod gruczoł, przestrzeń wokół implantu się zabliźni. Po latach wyciągamy implant, to ta przestrzeń się nie zrośnie i pierś będzie bardziej podatna żeby "latać".


Też myślę, że robienie teraz pod gruczoł, żeby już planować kolejny zabieg pod mięsień, jest bez sensu. Zresztą pod mięsień powinno być wygodniej, bo mięsień trzyma część wagi cycka.


Co do bólu, to bym się nie przejmowała, tylko zabezpiecz się w odpowiedni zapas leków i zwłaszcza na początku nie żałuj sobie. Ja taką metodę przyjęłam i w sumie 4 dni brałam.


No i polecam masaże jeśli macie taką opcję, ja miałam trzy w pakiecie, i będę dzwoniła czy można kolejne dokupić, bo mi rewelacyjnie pomagały, jak mi pani wymasowała, to mięśnie się rozluźniły i znacznie mniej boli, a ręce mają większą ruchomość.
Dziewczyzny ja napisalam bardzo ogolnikowo oczywiscie opowiadal mi o tych metodach i wybral dla mnie taka a powodow bylo wiecej. Moze chodzilo mu akurat o moj przypadek. Najpierw mnie obejrzal, zrobilismy konsulatcje a pozniej zaproponowal te metode. Siedzialam tam ponad godzine. No wlasnie widzisz my piszemy na chlopski rozum a lekarz ma wiedze. Mam nadzieje, ze wybierze ok, ale tak jak mowie dopytam jeszcze i powiem, ze zazwyczaj slysze o tej drugiej metodzie jako czesciej stosowana. Co do masazy to dzieki zapytam.
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 12:48   #3212
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Może i nie mam wiedzy medycznej, ale wiem, że chirurdzy lubią dobrać mniejszy implant, żeby pacjentce było mało i wróciła na wymianę, albo zaproponować metodę pod gruczoł zamiast pod mięsień, bo to też większa pewność, że szybciej opadną i trzeba będzie poprawiać. Przecież to czysty biznes. Nie zgodziłabym się pod gruczoł w życiu. Myślałam zresztą, że w obecnych czasach nikt już tej metody nie praktykuje, a tu proszę... I argument, że pod mięsień wkłada u kobiet gdzie "jest mniejsze pokrycie" też trochę nietrafiony, powinien wziąć pod uwagę nie tylko estetykę, ale też czynniki takie jak chociażby grawitacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 14:18   #3213
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

[QUOTE=serena001;87199775]Może i nie mam wiedzy medycznej, ale wiem, że chirurdzy lubią dobrać mniejszy implant, żeby pacjentce było mało i wróciła na wymianę, albo zaproponować metodę pod gruczoł zamiast pod mięsień, bo to też większa pewność, że szybciej opadną i trzeba będzie poprawiać. Przecież to czysty biznes. Nie zgodziłabym się pod gruczoł w życiu. Myślałam zresztą, że w obecnych czasach nikt już tej metody nie praktykuje, a tu proszę... I argument, że pod mięsień wkłada u kobiet gdzie "jest mniejsze pokrycie" też trochę nietrafiony, powinien wziąć pod uwagę nie tylko estetykę, ale też czynniki takie jak chociażby grawitacja

Edytowane przez Mamadwojki86
Czas edycji: 2019-10-14 o 14:55
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 15:29   #3214
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Pytałaś o opinię, taka jest moja
Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 16:19   #3215
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
No i polecam masaże jeśli macie taką opcję, ja miałam trzy w pakiecie, i będę dzwoniła czy można kolejne dokupić, bo mi rewelacyjnie pomagały, jak mi pani wymasowała, to mięśnie się rozluźniły i znacznie mniej boli, a ręce mają większą ruchomość.
Nie do wszystkich implantów można stosować masaże. Motivy na przykład NIE WOLNO masować, więc tu lepiej się dopytać indywidualnie swojego lekarza.

Biznes biznesem, ale mały implant czasami jest konieczny jak np u mnie. Gdy ktoś ma bardzo mocne mięśnie klatki to nie można sobie tak po prostu włożyć od razu wielkiego implantu. Moja znajoma (z konkretnie rozbudowaną muskulaturą) kilka dni po operacji ledwo zdążyła dojechać do kliniki, na szczęście miała blisko i uniknęła reoperacji. Wszyscy proponowali jej mniejsze, ale uparła się na większe i szukała lekarza, który się na to zgodzi, a później miała problem. Większość dziewczyn, które upierają się na duży implant nie ćwiczą klatki, nie wyciskają sztangi na ławce itp. A to na prawdę ma znaczenie. W moim przypadku lekarz sam zauważył, że mam mocne mięśnie klatki i z tego względu już pewne ograniczenia się pojawiają, do tego kiepska rozciągliwość skóry no i tego się już nie przeskoczy. Inna moja znajoma, również trenująca siłowo, była u innego lekarza niż ja, powiedział dokładnie to samo, co mi - mocne mięśnie klatki, więcej jak 300cc nie może zaproponować (a ma 170cm wzrostu).

Nie oszukujmy się, każdego kiedyś będzie czekać minimum jedna wymiana implantów, wtedy można włożyć większe.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-09-25 o 16:39
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 16:43   #3216
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Nie do wszystkich implantów można stosować masaże. Motivy na przykład NIE WOLNO masować, więc tu lepiej się dopytać indywidualnie swojego lekarza.
To chodzi o masaż implantów? Myślałam, że pleców
Dlaczego Motivy nie wolno masować i przez jaki czas? Mam Motive i na ostatniej kontroli doktor mi powiedział, żeby masować piersi, żeby blizna była ruchoma. Chociaż nie wiem czy to masażem można nazwać, bo chodziło o zwykłe "ugniatanie" xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 16:43   #3217
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Nie do wszystkich implantów można stosować masaże. Motivy na przykład NIE WOLNO masować, więc tu lepiej się dopytać indywidualnie swojego lekarza.
No wiadomo, że prywaty w tym zakresie robić nie wolno. Ja miałam w pakiecie i robione przez panią w klinice w której miałam zabieg.


Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
wiec jesli nie masz wiedzy medycznej to juz podziekuje za odpowiedzi. Sama wybralam maly implant a moje cycki beda ubezpieczone co ty z tym biznesem. ehhh raczej wsparcia tu nie otrzymam
nie znasz mnie, nie znasz lekarza a wciaz atakujesz ze chodzi o zysk, juz daj spokoj
Nie za bardzo wiem jakiego wsparcia oczekujesz. Że powiemy, że powinnaś to zrobić? To musi być tylko i wyłącznie Twoja decyzja.
A przytyki do braku wiedzy medycznej są absurdalne, żadna z nas tej wiedzy nie ma, bo to nie jest wątek dla lekarzy, tylko pacjentek. Nikt nie mówił, że wzięłaś za małe implanty, każdy ma inny gust i wymiary. Ja z moim 80 pod biustem dołożyłam sobie po 275ml i jestem zachwycona efektem.
Wątpliwości co do umiejscowienia podzielam i jeśli uważasz, że nie mamy racji, to proszę, opinia specjalisty https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...84&postcount=3
Co do ubezpieczenia, radzę dokładnie poczytaj jaki zakres obejmuje i jakie są wyłączenia.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-25, 16:54   #3218
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
No wiadomo, że prywaty w tym zakresie robić nie wolno. Ja miałam w pakiecie i robione przez panią w klinice w której miałam zabieg.



Nie za bardzo wiem jakiego wsparcia oczekujesz. Że powiemy, że powinnaś to zrobić? To musi być tylko i wyłącznie Twoja decyzja.
A przytyki do braku wiedzy medycznej są absurdalne, żadna z nas tej wiedzy nie ma, bo to nie jest wątek dla lekarzy, tylko pacjentek. Nikt nie mówił, że wzięłaś za małe implanty, każdy ma inny gust i wymiary. Ja z moim 80 pod biustem dołożyłam sobie po 275ml i jestem zachwycona efektem.
Wątpliwości co do umiejscowienia podzielam i jeśli uważasz, że nie mamy racji, to proszę, opinia specjalisty https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...84&postcount=3
Co do ubezpieczenia, radzę dokładnie poczytaj jaki zakres obejmuje i jakie są wyłączenia.
Nic dodać nic ująć
A swoją drogą, nie wiedziałam, że Skupin odpowiada na pytania na wizażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez serena001
Czas edycji: 2019-09-25 o 16:55
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 17:04   #3219
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Dlaczego Motivy nie wolno masować i przez jaki czas? Mam Motive i na ostatniej kontroli doktor mi powiedział, żeby masować piersi, żeby blizna była ruchoma. Chociaż nie wiem czy to masażem można nazwać, bo chodziło o zwykłe "ugniatanie" xD
W sumie dołączę się do pytania, bo mnie to ciekawi dlaczego, ile czasu, itp.
Co do masażu, to pani masowała mięśnie, czyli obrazowo wokół cycka. Jak mi dawała zalecenia, to stwierdziła, że należy masować mięśnie, a nie gruczoł (tak to tylko okres można przyspieszyć). Pokazała jak ułożyć rękę pod pachą, żeby odpowiednio n"ugniatać" mięsień no i że mogę masować "mostek".
Jeśli chodzi o masowanie blizny, to stwierdziła, że to podstawa i plastry tego nie zastąpią. W żadnym wypadku ruchy okrężne, tylko przeciągać palcem po bliźnie, najlepiej zawsze w tym samym kierunku.

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Gdy ktoś ma bardzo mocne mięśnie klatki to nie można sobie tak po prostu włożyć od razu wielkiego implantu.
Potwierdzam, pani od masaży mówiła, że im bardziej mięśnie rozwinięte, tym gorsza rekonwalescencja, co sama mogę zauważyć w różnicy między lewą, a prawą ręką.


Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Nie oszukujmy się, każdego kiedyś będzie czekać minimum jedna wymiana implantów, wtedy można włożyć większe.
No ja jestem taka stara, że liczę iż to będzie pierwsza i ostatnia operacja
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 17:59   #3220
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
To chodzi o masaż implantów? Myślałam, że pleców
Dlaczego Motivy nie wolno masować i przez jaki czas? Mam Motive i na ostatniej kontroli doktor mi powiedział, żeby masować piersi, żeby blizna była ruchoma. Chociaż nie wiem czy to masażem można nazwać, bo chodziło o zwykłe "ugniatanie" xD
Miałam na myśli masaż implantów
Motivy nie wolno masować, bo ma taką strukturę, że implant może się przemieścić. Oczywiście chodzi o czas gojenia wszystkiego w środku, potem to już wiadomo, że żadne masaże nie zaszkodzą Co do masażu samych blizn, to jak najbardziej, mi też lekarz to zalecił
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-09-25 o 18:00
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 19:06   #3221
Olka19853
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 77
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ok wiec ja tez się wypowiem. Katekijo- piersi okropne !! Rów mariański po pierwsze, po drugie z kilometra widać ze sztuczne , wyglada na to ze miała niewystarczającą ilość gruczołu żeby pokryć implant dlatego tak widać.
Jesteśmy tutaj żeby się wspierać i dzielić doświadczeniami i naprawdę nikt Cię nie atakuje tylko próbuje doradzić. Ja miałam małe b jako wyjściówkę i nie chciałam ogromnych piersi i dużego implantu po prostu chciałam żeby były pełniejsze. Mam mały implant 275ml mentor xtra i jestem bardzo zadowolona z efektu.
Przy metodzie pod mięsień piersi będą wyglądały ładniej przez dłuższy czas. Może zamiast się obrażać i strzelać fochy poszukaj innego lekarza i poproś o druga opinie. Implant wsadzony pod gruczoł bardzo często wymaga dopełnienia tkanka tłuszczową żeby uzyskać dobry efekt estetyczny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Olka19853 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-25, 19:48   #3222
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Olka19853 Pokaż wiadomość
Katekijo- piersi okropne !! Rów mariański po pierwsze, po drugie z kilometra widać ze sztuczne
No cóż, nie mogę się nie zgodzić

A wiecie co? W czerwcu zamieściłam na jednej z grup zamkniętych na FB (nie o operacjach plastycznych) zdjęcie z plaży i w komentarzach zaczęła się dyskusja o cycki czy prawdziwe itp i jeden z komentarzy brzmiał mniej więcej tak: "patrząc moim wprawnym okiem, myślę, że są prawdziwe", a ja na to, że fajnie, że tak wyglądają, ale jednak są sztuczne Bardzo mnie ucieszył ten komentarz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-09-25 o 20:20
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 21:56   #3223
MAZUREK79
Raczkowanie
 
Avatar MAZUREK79
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 119
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
No cóż, nie mogę się nie zgodzić

A wiecie co? W czerwcu zamieściłam na jednej z grup zamkniętych na FB (nie o operacjach plastycznych) zdjęcie z plaży i w komentarzach zaczęła się dyskusja o cycki czy prawdziwe itp i jeden z komentarzy brzmiał mniej więcej tak: "patrząc moim wprawnym okiem, myślę, że są prawdziwe", a ja na to, że fajnie, że tak wyglądają, ale jednak są sztuczne Bardzo mnie ucieszył ten komentarz
Kochana u mnie nawet brafiterka się nie skapnęla że sztuczne czyli dobrze mamy zrobione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
19.04.2018- Motiva 360 ml , M.K Poznań - Klinika Złotowska
MAZUREK79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 23:16   #3224
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
No wiadomo, że prywaty w tym zakresie robić nie wolno. Ja miałam w pakiecie i robione przez panią w klinice w której miałam zabieg.



Nie za bardzo wiem jakiego wsparcia oczekujesz. Że powiemy, że powinnaś to zrobić? To musi być tylko i wyłącznie Twoja decyzja.
A przytyki do braku wiedzy medycznej są absurdalne, żadna z nas tej wiedzy nie ma, bo to nie jest wątek dla lekarzy, tylko pacjentek. Nikt nie mówił, że wzięłaś za małe implanty, każdy ma inny gust i wymiary. Ja z moim 80 pod biustem dołożyłam sobie po 275ml i jestem zachwycona efektem.
Wątpliwości co do umiejscowienia podzielam i jeśli uważasz, że nie mamy racji, to proszę, opinia specjalisty https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...84&postcount=3
Co do ubezpieczenia, radzę dokładnie poczytaj jaki zakres obejmuje i jakie są wyłączenia.

Dziekuje za opinie specjalisty, ale od paru miesiecy siedze i czytam i ten artykul juz tez przeczytalam pare razy. Z calym szacunkiem, ale nie bede kierowac sie opinia doktora z internetu (chociaz nie podwazam jego kompetencji) Zakres swojego ubezpieczenia tez znam .
Ale jesli laska mi pisze, ze wie lepiej od mojego lekarza i jej zdaniem chodzi mu o zarobek to sorry, ale nie jest to subtelna objektywna ocena. W kolejnej wiadomosci pisala mi ze implant lekarz wybral mi maly, bo chce zebym przyszla kolejny raz. Implant wybralam sama. Stad moj tekst o braku wiedzy medycznej. Na poczatku grzecznie dziekowalam za udzielenie informacji, ale nie chce w tym momencie nie potrzebuje juz rad i uwazam temat za zamkniety.

Edytowane przez Mamadwojki86
Czas edycji: 2019-09-25 o 23:18
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 02:46   #3225
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez MAZUREK79 Pokaż wiadomość
Kochana u mnie nawet brafiterka się nie skapnęla że sztuczne czyli dobrze mamy zrobione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś Ty? No to tylko się cieszyć
Jak pani w Esotiq mi dobierała rozmiar to w sumie chyba też się nie pokapowała
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-09-26 o 05:43
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 19:13   #3226
Olka19853
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 77
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
Dziekuje za opinie specjalisty, ale od paru miesiecy siedze i czytam i ten artykul juz tez przeczytalam pare razy. Z calym szacunkiem, ale nie bede kierowac sie opinia doktora z internetu (chociaz nie podwazam jego kompetencji) Zakres swojego ubezpieczenia tez znam .
Ale jesli laska mi pisze, ze wie lepiej od mojego lekarza i jej zdaniem chodzi mu o zarobek to sorry, ale nie jest to subtelna objektywna ocena. W kolejnej wiadomosci pisala mi ze implant lekarz wybral mi maly, bo chce zebym przyszla kolejny raz. Implant wybralam sama. Stad moj tekst o braku wiedzy medycznej. Na poczatku grzecznie dziekowalam za udzielenie informacji, ale nie chce w tym momencie nie potrzebuje juz rad i uwazam temat za zamkniety.


Ten pan doktor z internetu robił piersi mojej przyjaciółce 15 lat temu i dalej wyglądają pierwsza klasa. Właśnie widząc jej piersi zamarzyły mi się implanty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Olka19853 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 20:07   #3227
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
W środę u Profesora Szychty w Bydgoszczy zrobiłam poprawkę. Jestem przeszczesliwa i zakochana w nowych piersiach
Motiva round corse 125mm 590ml
Właśnie patrzę na ig do profesorka i co widzę? Twój biust

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Yyyy teraz tak patrzę... Ominęła mnie drama?

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 05:36   #3228
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wreszcie jestem umówiona na poprawkę! 4 listopada Oby szybko minęło, bo nie mogę się doczekać
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 11:31   #3229
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Wreszcie jestem umówiona na poprawkę! 4 listopada Oby szybko minęło, bo nie mogę się doczekać
Super, gratulacje to na święta i sylwestra już nie będziesz miała problemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha Nadzieja no tak trochę xD
Przypomniało mi się teraz, śniło mi się dzisiaj, że implant mi się przekręcał we wszystkie strony koszmar

Edytowane przez serena001
Czas edycji: 2019-09-27 o 11:55
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-28, 19:27   #3230
Linda78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

WItajcie dziewczyny!
Chciałam zapytać Zochawks ile płaciłaś u profesora Szychty za wymianę implantów?
Linda78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-29, 09:42   #3231
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej co jakiś czas, wpadam na forum poczytać co tam u Was
Miałam robiona operację powiększenia biustu w Czechach u L.P niestety wybrałam metodę pod gruczoł,mój synek był wtedy mały ,wiedziałam, ze pod mięsień bardziej boli do tego musiałbym miec zrobiona plastykę licząc się z dodatkowymi bliznami miałam dużo skóry,wafelek umieścił mi duży implant 565cc .W przyszłym roku minie 5 lat, na moje wielkie wiszące cycki nie mogę patrzeć, były ładne sterczace może przez rok, z każdym rokiem coraz gorzej. Zdecydowałam się wymienić implanty zrobić plastykę i umieścić implanty pod mięsień. Napisałam do mojego wafla co robił, mi operację że chciałabym plastykę its,odpisał, że nie podejmie się takiej operacji do widzenia zaczęłam szukać lekarzy na pomorzu skąd pochodze,a mieszkam w Niemczech na stałe . Koszty samego usunięcia implantów i plastyki do tego nowych implantów są dla mnie za wysokie, Najlepsze, że żeby wstawić implanty pod mięsień które kiedyś były umieszczone pod gruczoł musi minąć od 3 do 6 miesięcy, znalazłam lekarza w Ostrawie Czechy od;paciorka; i operację mam zaplanowaną na 8 kwietnia,najpierw usunięcie starych implantów i plastyka ,a w lipcu umieszczenie nowych implantów pod mięsień ,chcę mieć normalne jedrne piersi maks miseczka D teraz noszę stanik 70F/G i żałuję bardzo że nie posłuchałam dziewczyn na forum które odradzaly mi umieszczenie pod gruczoł ,mogłam zrobić tą plastykę i zrobić pod mięsień doktor L.P robił biust mojej przyjaciółce 11 Lat temu ma pod mięsień i do dziś dnia ma piękne sterczace cycki, dlatego go wybrałam.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Mama dwójki dzieci jeśli lekarz w Niemczech proponuje Ci pod gruczoł bo masz skórę i nie proponuje plastyki i umieszczenia pod mięsień, to się dobrze zastanów,implanty pod gruczoł trzyma tylko skóra, ja mam duże implanty, Tobie lekarz ma umieścić mniejsze, ale długo nie będziesz zadowolona z efektów operacji . I przy następnej operacji jeśli za jakiś czas będziesz chciała usunąć i wstawić pod mięsień pamiętaj, że czekają Cię dwie operację
__________________
565 cc sebinn profil wysoki L.P
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 07:21   #3232
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez pati3112 Pokaż wiadomość
Hej co jakiś czas, wpadam na forum poczytać co tam u Was
Miałam robiona operację powiększenia biustu w Czechach u L.P niestety wybrałam metodę pod gruczoł,mój synek był wtedy mały ,wiedziałam, ze pod mięsień bardziej boli do tego musiałbym miec zrobiona plastykę licząc się z dodatkowymi bliznami miałam dużo skóry,wafelek umieścił mi duży implant 565cc .W przyszłym roku minie 5 lat, na moje wielkie wiszące cycki nie mogę patrzeć, były ładne sterczace może przez rok, z każdym rokiem coraz gorzej. Zdecydowałam się wymienić implanty zrobić plastykę i umieścić implanty pod mięsień. Napisałam do mojego wafla co robił, mi operację że chciałabym plastykę its,odpisał, że nie podejmie się takiej operacji do widzenia zaczęłam szukać lekarzy na pomorzu skąd pochodze,a mieszkam w Niemczech na stałe . Koszty samego usunięcia implantów i plastyki do tego nowych implantów są dla mnie za wysokie, Najlepsze, że żeby wstawić implanty pod mięsień które kiedyś były umieszczone pod gruczoł musi minąć od 3 do 6 miesięcy, znalazłam lekarza w Ostrawie Czechy od;paciorka; i operację mam zaplanowaną na 8 kwietnia,najpierw usunięcie starych implantów i plastyka ,a w lipcu umieszczenie nowych implantów pod mięsień ,chcę mieć normalne jedrne piersi maks miseczka D teraz noszę stanik 70F/G i żałuję bardzo że nie posłuchałam dziewczyn na forum które odradzaly mi umieszczenie pod gruczoł ,mogłam zrobić tą plastykę i zrobić pod mięsień doktor L.P robił biust mojej przyjaciółce 11 Lat temu ma pod mięsień i do dziś dnia ma piękne sterczace cycki, dlatego go wybrałam.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Mama dwójki dzieci jeśli lekarz w Niemczech proponuje Ci pod gruczoł bo masz skórę i nie proponuje plastyki i umieszczenia pod mięsień, to się dobrze zastanów,implanty pod gruczoł trzyma tylko skóra, ja mam duże implanty, Tobie lekarz ma umieścić mniejsze, ale długo nie będziesz zadowolona z efektów operacji . I przy następnej operacji jeśli za jakiś czas będziesz chciała usunąć i wstawić pod mięsień pamiętaj, że czekają Cię dwie operację
Hej kochana dzieki za odpowiedz, wlasnie obawiam sie ze u mnie lekarz zaproponowal mi metode pod gruczol, bo mam troche skory po wykarmieniu dzieci. Widze, ze wiesz o co chodzi. Ale znowu nie jest tej skory tak duzo, zeby robic plastyke piersi, co wiaze sie przeciez z dodatkowymi bliznami. Jest mam po prostu miejsce na jedna miseczke. Wybralam maly implant max 250ml bedzie to moze te cycki nie opadna tak szybko co? Nie wiem co robic kurcze, ale napislam juz maila do mojego lekarza, ze wszyscy odradzaja ta metode itd. i ide dzis na konsultacje dam znac co powie. Ehhh z tymi cyckami
A powiedz mi jak to jest z bolem po operacji w przypadku metody pod gruczol? I jaki jest czas rekonwalescencji? Po jakim czasie bede mogla wrocic na zumbe hehe

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

Weszlam jeszcze na strone tego lekarza i jest tam opisane wszystko na temat powiekszania piersi oraz o tym jakie metody on stosuje no i rozpisal sie o metodzie pod miesien ze jest bardziej trwala itd wiec wykonuje taka metode. Skoro mi jej nie wybral to chyba nie robi mi na zlosc co? :/ lekarza mam z polecenia....
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 07:36   #3233
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hejka trzymam dziś w takim razie kciuki za Ciebie na konsultacji ✊ ja mam wysoki próg bólu, mnie praktycznie nic nie bolało, z kliniki wyszłam po operacji wyprostowana i na drugi dzień sama mylam głowę, wiesz co moja siostra robiła piersi w Anglii dwa lata po mnie, odradzalam jej pod gruczoł, ale zrobiła fakt mniejszy implant ma,ale też już piersi opadły ,ja miałam dużo skóry zrobiłam błąd przy karmieniu piersią, odstawiłam małego po 6 miesiącach od piersi i dałam butelkę z dnia na dzień, piersi były pełne mleka bardzo duże przed ciążą miałam D i piłam herbatkę z szałwii na zasuszenie pokarmu, i odpompowywalam mleko, i po kilku dniach została sama skóra i może B miseczka, moja ginekolog sama była w szoku skórę mogłam zawijać od góry do dołu! Strasznie wychodziła mi ze stanika ,gdybym dziś miała ten rozum poczekalabym rok jak mały podrośnie i zrobiła tą plastykę i implant pod mięsień, tak mam duży implant bo skóry było dużo i dlatego tak szybko odpadły powiem Ci tak, nawet jak ten implant będzie mały bo nie masz dużo skóry te piersi opadną jak u mojej siostry, i na pewno drugą operację zarobisz szybciej, implanty pod mięsień jeśli nic się nie dzieje wymienisz po 10 ,15 latach, pod gruczoł będzie trzymała go skóra będziesz miała wypełnioną tą skórę ale po czasie będą wisieć jak teraz i to widać, ze ten biust jest sztuczny, w Niemczech pewnie zapłacisz dużo pieniędzy za operację ,a za killa lat będziesz żałować na pewno, wejdziesz kiedyś na forum im to potwierdzisz, jeszcze nie jest za późno!

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Dla lekarza jest łatwiej wypełnia skórę implantem pod gruczoł i gotowe, Ty masz trochę skóry może jakby umieścił pod mięsień to boji się efektu podwójnego cyca ,ja nie mam pojęcia czemu jeszcze oni robią pod gruczoł w ogóle
__________________
565 cc sebinn profil wysoki L.P
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 07:56   #3234
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez pati3112 Pokaż wiadomość
Hejka trzymam dziś w takim razie kciuki za Ciebie na konsultacji ✊ ja mam wysoki próg bólu, mnie praktycznie nic nie bolało, z kliniki wyszłam po operacji wyprostowana i na drugi dzień sama mylam głowę, wiesz co moja siostra robiła piersi w Anglii dwa lata po mnie, odradzalam jej pod gruczoł, ale zrobiła fakt mniejszy implant ma,ale też już piersi opadły ,ja miałam dużo skóry zrobiłam błąd przy karmieniu piersią, odstawiłam małego po 6 miesiącach od piersi i dałam butelkę z dnia na dzień, piersi były pełne mleka bardzo duże przed ciążą miałam D i piłam herbatkę z szałwii na zasuszenie pokarmu, i odpompowywalam mleko, i po kilku dniach została sama skóra i może B miseczka, moja ginekolog sama była w szoku skórę mogłam zawijać od góry do dołu! Strasznie wychodziła mi ze stanika ,gdybym dziś miała ten rozum poczekalabym rok jak mały podrośnie i zrobiła tą plastykę i implant pod mięsień, tak mam duży implant bo skóry było dużo i dlatego tak szybko odpadły powiem Ci tak, nawet jak ten implant będzie mały bo nie masz dużo skóry te piersi opadną jak u mojej siostry, i na pewno drugą operację zarobisz szybciej, implanty pod mięsień jeśli nic się nie dzieje wymienisz po 10 ,15 latach, pod gruczoł będzie trzymała go skóra będziesz miała wypełnioną tą skórę ale po czasie będą wisieć jak teraz i to widać, ze ten biust jest sztuczny, w Niemczech pewnie zapłacisz dużo pieniędzy za operację ,a za killa lat będziesz żałować na pewno, wejdziesz kiedyś na forum im to potwierdzisz, jeszcze nie jest za późno!

Dla lekarza jest łatwiej wypełnia skórę implantem pod gruczoł i gotowe, Ty masz trochę skóry może jakby umieścił pod mięsień to boji się efektu podwójnego cyca ,ja nie mam pojęcia czemu jeszcze oni robią pod gruczoł w ogóle
odechcialo mi sie operacji serio. chyba w ogole zrezygnuje. Nie zrobie sobie plastyki a pozniej implantu, bo nie bedzie mial kto zajac mi sie dzieckiem przez tyle czasu. I nie chce dwoch operacji to wole juz w ogole. I jeszcze te blizny. Teraz maz wzial urlop a corka ma ferie. Niby wszystko zaplanowane. Operacja za dwa tygodnie. Ale mam teraz taki metlik, ze nie wiem co robic. Szkod ze nigdzie nie ma zdjec jak wygladaja piersi po paru latach. A jesli implant pod gruczol to jaki? ja chcialam okragly.
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 11:01   #3235
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
A jesli implant pod gruczol to jaki? ja chcialam okragly.
Po ciąży podobno lepiej sprawdza się anatomiczny.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 12:19   #3236
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

a ja zawsze marzylam o okraglym hehe
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 17:01   #3237
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
a ja zawsze marzylam o okraglym hehe
Jak samopoczucie po konsultacji? Zdecydowałaś się na tą operację? Przepraszam,że tak namoncilam Ci w głowie, ale po to tu też jesteśmy, ja akurat jestem zielona w temacie projekcji, profilu itd, ale tu na forum są na prawdę dziewczyny z ogromną wiedzą ,ja akurat jestem przypadkiem który może Ci pomóc w nie popełnieniu tego błędu co ja.

W ogóle to witam serdecznie wszystkie nowe cycolinki i gratuluję Wam nowych żelek A Wszystkim dziewczynom przed operacją wytrwałości w czekaniu to upragnionego dnia ,oby wszystko było po waszej myśli i jak najmniej bólu
__________________
565 cc sebinn profil wysoki L.P
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 17:34   #3238
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Słuchajcie dziewczyny, miałyście może problem z wysypem na dekolcie po operacji? Zaraz po op. pojawiło mi się parę krostek i mam wrażenie, że tylko ich przybywa :/ wcześniej nigdy nie miałam tego problemu. Mówiłam o tym doktorowi, ale powiedział że może paciorkowiec (??) dostał się w czasie operacji i że to przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 18:24   #3239
Linda78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witaj Syrena na forum beauty była dziewczyna która też miała wysypkę i to z czasem znikneło.
Linda78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 20:27   #3240
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Linda78 Pokaż wiadomość
Witaj Syrena na forum beauty była dziewczyna która też miała wysypkę i to z czasem znikneło.
Dzięki za odpowiedź, oby w końcu zniknęło i u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.