Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-11, 21:35   #3301
ezuza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 57
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

hej, wiem, że późno i takie tam, ale nadzwyczajna sytuacja: ODDAM TERMIN WESELA 13.09.2014 DWOREK ARKADIA, mam też do odstąpienia fotografa jak by ktoś potrzebował. Pomóżcie please!!!!!!!!! piszcie na maila: e.zuza@wp.pl
ezuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 15:46   #3302
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny,
Mam problem: nie mam kompletnie pojęcia gdzie mam umówić się na manicure i pedicure. Chcę french manicure ale albo winylowy albo hybryda. Nie mam pojęcia kto to dobrze robi w Lublinie. To samo z opalaniem natryskowym. Pomóżcie
monoika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 17:21   #3303
Agus1988
Raczkowanie
 
Avatar Agus1988
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej. Ja byłam tydzień temu przed swoim ślubem u mnie na osiedlu - Salon Rica - ul. Dragonów 3 B, http://salonrica.pl/. Zrobiłam sobie french hybrydowy u pani Iwonki za 50 zł i do dziś pięknie się trzyma, wzorek ciekawy, także jestem zadowolona.
__________________
05.10.2007
14.02.2008
06.04.2013
07.06.2014
Agus1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 20:05   #3304
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez monoika Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Mam problem: nie mam kompletnie pojęcia gdzie mam umówić się na manicure i pedicure. Chcę french manicure ale albo winylowy albo hybryda. Nie mam pojęcia kto to dobrze robi w Lublinie. To samo z opalaniem natryskowym. Pomóżcie
Kurczę, co prawda paznokci tam nie robiłam, ale jestem zawsze zadowolona z usług P. kosmetolog Kasi z salonu Kathrin na Filaretów.
http://www.kathrin.pl/
Rzęsami wciąż jestem zachwycona, kolejny raz wyglądają wow. Pani przykłada się wręcz pedantycznie do pracy.
Nie wiem niestety jakie robi pazurki, ale ostatnio jak byłam pani kończyła właśnie pedicure. Może zadzwoń, zapytaj?
Tylko trzeba się umawiać chyba sporo wcześniej.

Co do natryskowego, to na wesele brata robiłam nogi na Koncertowej ( niestety nie pamiętam nazwy salonu), trochę kiepsko się zmywało i niestety mieli tylko jeden odcień "farby" co przy mojej alabastrowej karnacji wyglądało trochę śmiesznie. Robiłam tydzień przed, więc już na sam ślub było ok, ale przez kilka dni musiałam chodzić w spodniach :/

Edytowane przez grejpfrutowa01
Czas edycji: 2014-06-13 o 20:10
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 21:12   #3305
ana_01
Rozeznanie
 
Avatar ana_01
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 853
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Witam PMki..
ja już mam ten piękny dzień dawno za sobą, ale nieśmiało liczę na Waszą pomoc, bo wy jesteście na bieżąco
Bliska mi osoba planuje w przyszłym roku ślub i poszukujemy opinii na temat Gościńca Horyzont w Trojaczkowicach? Któraś z Was organizuje/organizowała tam swoje wesele?
I odnośnie dj..czy znacie DJ BAND?
Jakbyście mogły polecić fotografa i kamerzystę, znam kilku dobrych,ale terminy pozajmowane, a poza tym jesteśmy ciekawi czy są jakieś "świeże narybki" w branży

Dziękuję serdecznie.
__________________
>>> 12. 06. 2010 <<<
ana_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 21:19   #3306
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez ana_01 Pokaż wiadomość
Witam PMki..
ja już mam ten piękny dzień dawno za sobą, ale nieśmiało liczę na Waszą pomoc, bo wy jesteście na bieżąco
Bliska mi osoba planuje w przyszłym roku ślub i poszukujemy opinii na temat Gościńca Horyzont w Trojaczkowicach? Któraś z Was organizuje/organizowała tam swoje wesele?
I odnośnie dj..czy znacie DJ BAND?
Jakbyście mogły polecić fotografa i kamerzystę, znam kilku dobrych,ale terminy pozajmowane, a poza tym jesteśmy ciekawi czy są jakieś "świeże narybki" w branży

Dziękuję serdecznie.
Co do fotografa to mnie się bardzo podobały zdjęcia od P. Agnieszki Kołodyńskiej. Mój brat wziął ją trochę " w ciemno", ale się opłaciło
Strona to chyba kolodynska.com
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 22:00   #3307
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

My też planujemy swój wielki dzień na wrzesień przyszłego roku i poszukujemy w Lublinie i bliskiej okolicy (do10km) sali na 100-120 osób, możecie jakąś polecić z własnego doświadczenia? Talerzyk tak do 160 zł/os. Z chęcią też skorzystam z polecenia odnośnie DJ i foto

Wysłane z mojego GT-S7580
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 05:57   #3308
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
My też planujemy swój wielki dzień na wrzesień przyszłego roku i poszukujemy w Lublinie i bliskiej okolicy (do10km) sali na 100-120 osób, możecie jakąś polecić z własnego doświadczenia? Talerzyk tak do 160 zł/os. Z chęcią też skorzystam z polecenia odnośnie DJ i foto

Wysłane z mojego GT-S7580
do 160 zł to może być ciężko chociaż na 120 osób, to taka mniejsza sala, więc i lokali może trochę więcej. Wydaje mi się ze troszkę taniej będzie w Podolance w Bogucinie, ale to więcej niż 10 km za Lbn. Sala może nie powala, jest przyzwoicie, ale jedzenia dużo i b.dobre.

Co do fotografa to j.w- Pani Agnieszka Kołodyńska
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 06:57   #3309
Tosaa
Raczkowanie
 
Avatar Tosaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 126
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Kiedyś tu się odzywałam, ale w różnych powodów wieki mnie nie było. Teraz już spokojniej po ślubie, to napiszę kilka słów o usługodawcach, może kiedyś komuś się przyda.

Sala - Gościniec Lubomir, Szerokie 85 - 100 zł/osobę
Naczytałam się różnych opinii w internecie, że mało jedzenia itd, ale tego to kompletnie nie rozumiem. Mieliśmy wesele na 80 osób, goście byli przejedzeni i zabraliśmy jeszcze do domu 50 dużych pudełek z jedzeniem i kilka wiaderek z sałatkami. Wszystko było pyszne, jedzenie domowe, nawet barszcz czerwony był z buraków, a nie z koncentratu czy torebki. Z właścicielem można wszystko dogadać, nawet dekoracje do nas dopasowywali, obsługa miła i ogarnięta. Goście chwalili, że zlokalizowany jest trochę na uboczu, ale jednak blisko Lublina i że była możliwość wyjścia do ogrodu i posiedzenia przy ustawionych na dworze stolikach. Mogę bardzo, bardzo polecić, zwłaszcza że cena bardzo korzystna (w cenie 5 dań gorących, zimna płyta, chlebek i szampan na powitanie, soki, woda gazowana i niegazowana, kawa i herbata do woli)

Makijaż - Marta Banach-Budynkiewicz
Malowała mnie, mamę, siostrę i świadkową. Wszystkie makijaże przepiękne, każda była zadowolona. Mój pin-up powalał, wszystkie makijaże dobrane do preferencji klientek, strojów, fryzur i urody. Bardzo polecam.


Ciasta - Cukiernia Obszyńscy z Biłgoraja
Ciasta smaczne, aż rozpływają się w ustach, ceny niskie. Jedynie tort mógłby być ciut lepszy (brałam śmietanowo-truskawkowy), ale to może dlatego, że wolę, jak w tego typu tortach jest masa śmietanowa + kawałki truskawek, zamiast masy truskawkowej. Ale generalnie polecam.

Filmowanie - VideoStudio TDI
Młodzi, ogarnięci, znający się na rzeczy i niewidzialni podczas wesela. Filmu co prawda jeszcze nie mamy, ale jestem bardzo zadowolona z ich dotychczasowej pracy. Starali się jak mogli, cena przystępna przy filmowaniu dwoma lustrzankami i pełen profesjonalizm.

Zespół - Salsa Band
Profesjonaliści, wyższe wykształcenie muzyczne, przepiękny głos wokalistki, który był bardzo chwalony przez gości, a - co najważniejsze - wszystko śpiewane i grane na żywo (gitara, klawisze/akordeon). Świetne umiejętności wodzirejskie, pomysłowe i ciekawe zabawy (bez żadnych kompromitujących czy zboczonych). Zaśpiewane przez wokalistkę Ave Maria w kościele było przepiękne i bardzo mnie wzruszyło. Bardzo, bardzo polecam.

Zdjęcia - Magdalena Paśnikowska
Tak jak trzeba, niezauważalna podczas wesela i ślubu. Zdjęcia robi od kilku lat, jednak w branżę ślubną dopiero zamierza wchodzić. Była to w sumie koleżeńska usługa, bo znamy się z podstawówki, ale jestem bardzo zadowolona. Byłam w szoku, bo już w niedzielę przed południem podesłała mi kilka obrobionych zdjęć, aż się jej pytałam, czy w ogóle spała Bardzo się stara, zdjęcia z sesji narzeczeńskiej i te kilkanaście, które do tej pory otrzymałam są bardzo dobre, więc mogę ją śmiało polecić

Kwiaty kupowałam na Elizówce i robiłam przy współpracy z kuzynką, która ma firmę dekoratorską, ale chwilowo zawiesiła działalność. Dekoracje generalnie robiłam sama.
__________________
'szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie,
bo potem przyjdzie mróz i szczęście pryśnie.'

[/CENTER]

Edytowane przez Tosaa
Czas edycji: 2014-06-16 o 07:01
Tosaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 07:31   #3310
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Tosaa dziękuję za wystawienie opinii W końcu trafił się jeden i z moich usługodawców


Co do ceny 160 zł za osobę to zadzwoń może do restauracji Bosman nad Zalewem?
W tamtym roku ceny chyba tyle oscylowały, jednak pytałam o dzień w tygodniu (czyli wesele w inny dzień niż w sobotę)
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 21:07   #3311
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Tosaa dzięki za opinie napisałam juz do gościńca z pytaniem o termin

Wysłane z mojego GT-S7580
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 09:37   #3312
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez ana_01 Pokaż wiadomość
Witam PMki..
ja już mam ten piękny dzień dawno za sobą, ale nieśmiało liczę na Waszą pomoc, bo wy jesteście na bieżąco
Bliska mi osoba planuje w przyszłym roku ślub i poszukujemy opinii na temat Gościńca Horyzont w Trojaczkowicach? Któraś z Was organizuje/organizowała tam swoje wesele?
I odnośnie dj..czy znacie DJ BAND?
Jakbyście mogły polecić fotografa i kamerzystę, znam kilku dobrych,ale terminy pozajmowane, a poza tym jesteśmy ciekawi czy są jakieś "świeże narybki" w branży

Dziękuję serdecznie.
W tamtym roku byłam tam na weselu, jest tam meeega ładnie. jeden minus był taki, że goście narzekali, że zespół był za głośno, starsze osoby które nie tańczyły nie mogły porozmawiać, bo nic nie było słychać, więc ważne żeby zespół czy w tym przypadku DJ dobrze się nagłośnił, bo rzeczywiście trochę huczało. Blak Szip Studio jeśli chodzi o fotografa, przynajmniej my na swoim weselu ich będziemy mieć - młodzi, zdolni utalentowani, więc mogę polecić. Powodzenia w organizowaniu!
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 20:52   #3313
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Mani i pedi bardzo profesjonalnie i na wysokim poziomie, na pewno hybryda (vinylux pewnie też aczkolwiek nie sprawdzałam) robi p. Ula Kassin-Lenik z salonu w Galerii Zone przy Tesco. To tam gdzie jest fryzjer, na 1p. Nr do niej to 609676532.
Ma też swój drugi salon na Jana Sawy 10.

Co do Gościńca Horyzont to my tam mieliśmy swoje wesele 4lata temu i byliśmy bardzo zadowoleni. Smaczne jedzenie, dobrze podane, dobry stol wiejski bo zamawialiśmy od nich, obsługa całkiem sprawna. Spory parkiet, fajny plac zabaw. Właścicielka współpracowała z nami Jak jest teraz to nie wiem...

Co do fotografa to my mieliśmy Kantocha ale pewnie ma zajęty termin polecam Artura Georgiewa, miała go moja przyjaciolka, zdj piękne, sympatyczny i przystojny :-P
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58

Edytowane przez MissZuzia
Czas edycji: 2014-06-17 o 20:56
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 16:54   #3314
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

U mnie też fotografem był Marcin Kańtoch. Super współpraca!!! Jego prezentacja na naszym przyjęciu sklecona w kilka godzin zrobiła na gościach i na nas ogromne wrażenie. My zamawialiśmy termin u Marcina około roku przed ślubem.
Co do innych nazwisk to przychodzi mi do głowy Aga Kloc, Robert Maj, Państwo Zomer no i przede wszystkim genialny Wojtek Witek!!!!
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 00:43   #3315
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

ana_01
Dj band byli u mnie na weselu! Polecam z całego serca! dja, wodzireja i akordeonistę
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 17:08   #3316
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Możecie polecić jeszcze jakiegoś dj? Chcieliśmy Hiszpana, ale nie odpisuje na maile

Wysłane z mojego GT-S7580
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 19:03   #3317
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dj Band- Dj Michał
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 19:54   #3318
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Możecie polecić jeszcze jakiegoś dj? Chcieliśmy Hiszpana, ale nie odpisuje na maile

Wysłane z mojego GT-S7580
Jak Wam tak na nim zależy to proponuje zadzwonić, i sprawa będzie jasna nie kazdy siedzi codziennie przed @
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 20:00   #3319
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
Jak Wam tak na nim zależy to proponuje zadzwonić, i sprawa będzie jasna nie kazdy siedzi codziennie przed @
Nie wymagam żeby ktokolwiek siedział i co 3 sekundy sprawdzał maila, jednak po tygodniu od wysłania brak odpowiedzi jest zastanawiający. Tym bardziej, że czytałam opinie o trudnościach w kontakcie z nim nawet po podpisaniu umowy

Poza tym prosiłam o polecenie innych dj a nie o alternatywną drogę kontaktu z Hiszpanem

Wysłane z mojego GT-S7580
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 12:23   #3320
ana_01
Rozeznanie
 
Avatar ana_01
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 853
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Co do fotografa to mnie się bardzo podobały zdjęcia od P. Agnieszki Kołodyńskiej. Mój brat wziął ją trochę " w ciemno", ale się opłaciło
Strona to chyba kolodynska.com
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Co do fotografa to j.w- Pani Agnieszka Kołodyńska
Dzięki, słyszałam dawno temu o niej i w sumie zapomniałam jakoś, ale faktycznie- zdjęcia świetne.

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
W tamtym roku byłam tam na weselu, jest tam meeega ładnie. jeden minus był taki, że goście narzekali, że zespół był za głośno, starsze osoby które nie tańczyły nie mogły porozmawiać, bo nic nie było słychać, więc ważne żeby zespół czy w tym przypadku DJ dobrze się nagłośnił, bo rzeczywiście trochę huczało.
Dzięki Zwrócę uwagę, żeby DJ zadbał o to.

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
Co do Gościńca Horyzont to my tam mieliśmy swoje wesele 4lata temu i byliśmy bardzo zadowoleni. Smaczne jedzenie, dobrze podane, dobry stol wiejski bo zamawialiśmy od nich, obsługa całkiem sprawna. Spory parkiet, fajny plac zabaw. Właścicielka współpracowała z nami Jak jest teraz to nie wiem...

Co do fotografa to my mieliśmy Kantocha ale pewnie ma zajęty termin polecam Artura Georgiewa, miała go moja przyjaciolka, zdj piękne, sympatyczny i przystojny :-P
Cytat:
Napisane przez jenefer1980 Pokaż wiadomość
U mnie też fotografem był Marcin Kańtoch. Super współpraca!!! Jego prezentacja na naszym przyjęciu sklecona w kilka godzin zrobiła na gościach i na nas ogromne wrażenie. My zamawialiśmy termin u Marcina około roku przed ślubem.
Co do innych nazwisk to przychodzi mi do głowy Aga Kloc, Robert Maj, Państwo Zomer no i przede wszystkim genialny Wojtek Witek!!!!
Jak ja dobrze wiem dlaczego tak chwalicie Marcina U mnie też był fotografem teraz z terminem u niego ciężko. Zomer trochę mi się "przejadł"- raczej jego zdjęcia,Georgiewa kojarzę.

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
ana_01
Dj band byli u mnie na weselu! Polecam z całego serca! dja, wodzireja i akordeonistę
Bomba! Dzięki!
__________________
>>> 12. 06. 2010 <<<
ana_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 13:02   #3321
SamotnoscMnieDoluje
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 142
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczynki potrzebuje pomocy!

Poprawiny urządzamy w domu. Czy mogłybyście polecić jakiś dobry, w miarę niedrogi catering?
__________________
Nick nieaktualny
SamotnoscMnieDoluje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 13:10   #3322
olajakzam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 454
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Lubelskie PM powiedzcie prosz jak to u nas z dodatkowymi atrakcjami, ile jestescie na to przeznaczyc i co to bedzie na waszych slubach
__________________
czekamy <3
olajakzam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 16:37   #3323
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej
Zaczynam planowanie wesela, wiec dolaczam do zacnego grona
Na razie mamy sale"Artemida" w Dominowie
Zastanawiamy się nad DJ Hiszpanem albo jakimś zespołem, może cos polecicie?
Fotografie chcielibyśmy u Marcina Gajowiaka ale nie wiem czy będzie miał wolny termin, widziałam Jego prace i powiem szczerze ze jest niesamowity
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 06:48   #3324
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

U nas atrakcją będzie fotobudka Po za tym chyba standardowo
Jeżeli chodzi o koszt, to nie jest zbyt duży, gdyż jest to m.in. ofercie firmy która będzie nas filmowała Jak się sprawdzi, dam znać po weselu
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 08:49   #3325
Cady_89
Raczkowanie
 
Avatar Cady_89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: spod kołdry
Wiadomości: 495
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej dziewczyny troszkę mi zajęło przekopanie się przez ogromną ilość postów Chciałam dołączyć do Was jako PM 2015 (a dokładniej 05.09.2015r.). Póki co jestem na początku organizowania podstawowych usługodawców, więc opinie stąd są niesamowicie pomocne
Cady_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 09:49   #3326
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez olajakzam Pokaż wiadomość
Lubelskie PM powiedzcie prosz jak to u nas z dodatkowymi atrakcjami, ile jestescie na to przeznaczyc i co to bedzie na waszych slubach
U nas atrakcją był pokaz fajerwerków. Z początku nie braliśmy tego w ogóle pod uwagę ale po weselu koleżanki, na którym coś takiego było prezentowane mój mąż całkowicie zauroczył się tą myślą. W rezultacie nie żałuję tej decyzji choć zazwyczaj nie fascynują mnie takie pokazy... na własnym weselu zresztą wszystko ma większy urok niż na cudzym. Było super! Atrakcja moze nie najtańsza ale na pewno zapamiętam to na długo.
Urozmaiceniem wieczoru był też pokaz zdjęć z naszego dnia, który na projektorze przygotował nas fotograf. Dzięki temu wpuściliśmy gości za kulisy tego szalonego wydarzenia. Było to ok. 50 fotek, zresztą bardzo udanych, co spowodowało, że goście się nie znudzili jakąś przydługą opowieścią. Było to wliczone w koszt usługi fotograficznej, podobnie jak przygotowane przez fotografa zdjęcia dla naszych rodziców. Około 20.00 zrobiliśmy sobie małą sesję m.in. z rodzicami w ogrodzie restauracji, w której było przyjęcie a 2 godziny później każde z nich otrzymało od nas zdjęcie w formacie A4 odpowiednio oprawione i zapakowane. To była taka mała atrakcja dla nich w ramach podziękowań.
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 10:11   #3327
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jenefer1980 Pokaż wiadomość
U nas atrakcją był pokaz fajerwerków. Z początku nie braliśmy tego w ogóle pod uwagę ale po weselu koleżanki, na którym coś takiego było prezentowane mój mąż całkowicie zauroczył się tą myślą. W rezultacie nie żałuję tej decyzji choć zazwyczaj nie fascynują mnie takie pokazy... na własnym weselu zresztą wszystko ma większy urok niż na cudzym. Było super! Atrakcja moze nie najtańsza ale na pewno zapamiętam to na długo.
Urozmaiceniem wieczoru był też pokaz zdjęć z naszego dnia, który na projektorze przygotował nas fotograf. Dzięki temu wpuściliśmy gości za kulisy tego szalonego wydarzenia. Było to ok. 50 fotek, zresztą bardzo udanych, co spowodowało, że goście się nie znudzili jakąś przydługą opowieścią. Było to wliczone w koszt usługi fotograficznej, podobnie jak przygotowane przez fotografa zdjęcia dla naszych rodziców. Około 20.00 zrobiliśmy sobie małą sesję m.in. z rodzicami w ogrodzie restauracji, w której było przyjęcie a 2 godziny później każde z nich otrzymało od nas zdjęcie w formacie A4 odpowiednio oprawione i zapakowane. To była taka mała atrakcja dla nich w ramach podziękowań.
Hmmm, fajerwerki bardzo fajne!
Ale nie zdecydowalabym sie na pokaz zdjęć, bo przecież ludzie na wesele idą sie pobawić, a zdjęcia zdarza jeszcze zobaczyć. Ale to tylko moje osobiste odczucia.
Zdjęcie z rodzicami bardzo fajne, my tego nie zaplanowaliśmy i w efekcie mamy mało- prawie wcale zdjęć z rodzicami


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 10:33   #3328
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cady_89 widzę ze slubujemy tego samego dnia

My chyba nie będziemy urozmaicen robić, oboje lubimy klasykę


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 11:04   #3329
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez paular409 Pokaż wiadomość
Hmmm, fajerwerki bardzo fajne!
Ale nie zdecydowalabym sie na pokaz zdjęć, bo przecież ludzie na wesele idą sie pobawić, a zdjęcia zdarza jeszcze zobaczyć. Ale to tylko moje osobiste odczucia.
Zdjęcie z rodzicami bardzo fajne, my tego nie zaplanowaliśmy i w efekcie mamy mało- prawie wcale zdjęć z rodzicami


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Z tymi zdjęciami to pewnie też zależy od ich jakości... nasze były naprawdę przepiękne i tak jak powiedziałam nie było ich tak strasznie dużo, co mogłoby zanudzić publikę. Zdjęcia pokazywały przede wszystkim chwile, w któryh nie było z nami gości. W sumie to nawet ja byłam straaasznie zaskoczona ich jakością, pomimo, że wiedziałam, ze mamy dobrego fotografa. Później nawet jeden z gości stwierdził, że jest w szoku i pod ogromnym wrażeniem tych fotek. Zresztą moje przyjęcie było bardzo nietypowe z uwagi na towarzyszącą mu oprawę muzyczną - nie było to standardowe wesele a taka raczej nasiadówka dla 60 osób (razem z dziećmi było nas raptem 70 osób), gdzie zamiast zespołu grającego tradycyjną weselną muzykę grał kwartet smyczkowy ... kto chciał to tańczył. Ja wytańczyłam się za wszystkie czasy Nie było żadnych zabaw weselnych, oczepin itp. a mimo tego impreza zakończyła się ok. godz. 5.00, podczas gdy ślub był już o 14.30. To była poprostu nasza impreza...
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 11:39   #3330
Cady_89
Raczkowanie
 
Avatar Cady_89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: spod kołdry
Wiadomości: 495
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

JegoKrolewna - faktycznie, umknęło mi to wcześniej

Co do urozmaiceń na wesele to planujemy zorganizować drink barDodatkowo przyznam, że kusi mnie pokaz fajerwerków ale musiałabym zrobić większe rozeznanie czy w ogóle byłaby taka możliwość w naszym lokalu A mówiąc o atrakcjach czy któraś z Was spotkała się na weselu z pieczoną świnią? tzn cała świnka z jabłkiem w pysku? tata TŻa mocno się przy tym upiera i ciekawa jestem jak to wyglądało u innych..
Cady_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.