Razem schudniemy 20kg! - część III - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-02, 09:14   #3001
Baleronowa
Rozeznanie
 
Avatar Baleronowa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 673
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

u mnie ok, lece do pracy, talia moja dalej jest nie zginela.

bede pod tel choc mam malo kasy, a czesciej jestem na fb a tel wiec suzzi umilaj mi czas dalej

medziu napisze ci w esku top secret jakos tak to sie chya pisze
__________________
dzidzia 27.01.14
Baleronowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 09:15   #3002
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez medzia104 Pokaż wiadomość
suzzi, polecam Ci balsam brązujący Dove Summer Glow do ciemnej karnacji żadnych smug, a naprawdę daje ładny, opalony kolorek po jakimś czasie stosowania. Kiedy masz to weselicho? A co do imion..mi to się marzy Zosia

agus, a to takie buty sportowe no to tutaj nie pomogę... ale strzelam, że jesteś z okolic Leszna?
nie Leszno
Ostrów Wielkopolski


suzzi - opalanie natryskowe
bąblowi nie zaszkodzisz a się opalisz
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 09:23   #3003
suzzi891
Zadomowienie
 
Avatar suzzi891
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 102
GG do suzzi891
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Baleronku Niedługo jadę na wielkie zakupy.. Planuję kupić buty na wesele,takie na co dzień,bo w balerinkach to już siara śmigać w deszcz,skończył mi się liner i bezbarwny błyszczyk,szampon no i farbę do włosów muszę kupić.. A i Oskarowi nową czapkę do przedszkola.. Mój budżet dziś pęknie i do 10 będzie kuleć jak pies na 3 łapach

Ale jak już będę czasowa to poumilam Ci Kochanie czas,a w zamian za to Ty przyjdziesz i pomożesz mi prasować moją stertę ciuchów

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Agus no właśnie o tym myślę... Chyba pójdę na tą 1/3,bo zależy mi tylko na miejscu od szyi do dekoldu tak naprawdę.. Chcę opalić cycole,plecy i łapska.. Twarz to tak sobie pomaluję,że będzie ciemna to nie problem a nóg spod pończoch i tak nie widać więc na kiego mi to grzyba... Jeszcze będę się teraz smarować tym dove co Medzia pisała,jak to nie pomoże to wtedy zostanie mi natrysk
__________________
Start 78kg ----> 10.04.2012
Jest 69kg
suzzi891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:13   #3004
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Suzzi wiesz, że dopiero teraz do mnie dotarło, że idziemy w tym samym czasie na wesele Szkoda że nie do tej samej pary ;p
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:43   #3005
suzzi891
Zadomowienie
 
Avatar suzzi891
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 102
GG do suzzi891
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Este Jak będę tańcować to będę myśleć o Tobie
Już się doczekać nie mogę.. Brzuch mam już spory,za 3 tyg będzie jeszcze większy... Już sobie wyobrażam tych wścibskoli jak lecą głaskać.. Już mi niedobrze na samą myśl Cholera ta babka co mi zawsze tipsy robiła zamknęła swój burdelik.. Taka druga laska,której w tej kwestii też ufałam do końca października też nie robi.. I co ja pocznę biedna.. Sama sobie zrobię żele,ale jeśli chodzi o zdobienie to aż tak twórcza nie jestem i co ja pocznę.. Dużo dziewczyn się ogłasza,ale jak czytam po kursach to aż mi niedobrze,bo zazwyczaj niewiele mają pojęcia chociażby w nakładaniu warstw... Fuck!!

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Przyszedł do mnie Oski żebym mu namalowała lwa-bardzo lubi zwierzęta.. Namalowałam,dałam mu.. Siedzi patrzy się i zaraz przychodzi.. I z takim tekstem:No,ale namaluj mu fiutka,żeby było wiadomo,że to samiec:beka: Padłam normalnie..Boże te dzieci to niemożliwe są
__________________
Start 78kg ----> 10.04.2012
Jest 69kg
suzzi891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:55   #3006
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Suzzi ale jaki pomysłowy hehehe u mnie pamiętam to zawsze mówiło się "siusiak" albo "pisiolek" heheh ach te czasu
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:19   #3007
suzzi891
Zadomowienie
 
Avatar suzzi891
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 102
GG do suzzi891
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Moje dzieci mnie zaskakują codziennie nową głupotą.. Uwierz mi.. są nieobliczalne,ale za to mam ubaw po pachy z nimi

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Soldusiku Kochany mów co słychać w wielkim mieście,czyt. u Ciebie
__________________
Start 78kg ----> 10.04.2012
Jest 69kg
suzzi891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 11:22   #3008
missmanhattan
Zadomowienie
 
Avatar missmanhattan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 307
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Dziewczyny czy zawsze jest tutaj tak, że gdy jesteś początkujący na forum sprawdzają twoje posty przed ich publikacją?? Czekałam 24 godziny na to, żeby mój post się pojawił i biorąc pod uwagę tempo z jakim tutaj się wszyscy komunikują średnio ma to sens :/
missmanhattan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:28   #3009
suzzi891
Zadomowienie
 
Avatar suzzi891
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 102
GG do suzzi891
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

missmanhattan To chyba zależy od ilości napisanych przez Ciebie postów.. Masz mało więc wszystkie są sprawdzane i dopiero po akceptacji dodane.. Pamiętam,że jak Baleronek założyła nowe konto to dopóki nie wyrobiła jakiejś ilości postów też tak wszystko się wlokło..
__________________
Start 78kg ----> 10.04.2012
Jest 69kg
suzzi891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:29   #3010
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

laski a czy któraś to wypróbowała?
http://allegro.pl/dukan-koktajl-na-d...613619217.html
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:31   #3011
suzzi891
Zadomowienie
 
Avatar suzzi891
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 102
GG do suzzi891
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Agus bananowy i waniliowy jak dobrze pamiętam piłam,ale z mlekiem rozrobiony,bo z wodą był małopitny:P Tak ogólnie szału nie ma,ale zły też nie jest.. Wolę szejka z maka hihi
__________________
Start 78kg ----> 10.04.2012
Jest 69kg
suzzi891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 11:31   #3012
n_a_t_a_l_i_s
Raczkowanie
 
Avatar n_a_t_a_l_i_s
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 377
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez missmanhattan Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zawsze jest tutaj tak, że gdy jesteś początkujący na forum sprawdzają twoje posty przed ich publikacją?? Czekałam 24 godziny na to, żeby mój post się pojawił i biorąc pod uwagę tempo z jakim tutaj się wszyscy komunikują średnio ma to sens :/
zawsze tak jest ale to mija
n_a_t_a_l_i_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:37   #3013
suzzi891
Zadomowienie
 
Avatar suzzi891
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 102
GG do suzzi891
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

To chyba ze względów bezpieczeństwa Jest teraz promocja na hamburgery w maku nie wiem jak ja się powstrzymam by tam choćby dziś,jak będę na zakupach nie zajrzeć Silna wolo przybądź
__________________
Start 78kg ----> 10.04.2012
Jest 69kg
suzzi891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:38   #3014
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

hehe suzzi shejka z maca

ja wiem, że to niby Dukan ale ma dużo białka no i tak sobie myslę :P

zamówiłam ekstrakt z wanilli
będzie gites do twarogu i serków wiejskich

suzii żadnych hamów z MACA!!!!!!
zrób tak
buła pełnoziarnista-mięsko indycze doprawione jak mielony i smażone na teflonie+pomidor+ogórek+s ałata+kukurdza+jakieś kiełki + jakis jachudszy sos jaki jest w markecie heh :P
__________________
Aleksandra 19.04.2011

Edytowane przez agus87
Czas edycji: 2012-10-02 o 11:55
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:48   #3015
suzzi891
Zadomowienie
 
Avatar suzzi891
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 102
GG do suzzi891
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Tak to fakt dużo białka,bo jest białkowy.. W ogóle jak byłam na dukanie to powiem Ci,że sporo rzeczy było zjadliwych i takich przy,których do dziś zostałam..A te koktajle to na kolacje sobie siorpałam i nie powiem jakąś tam sytość dawały,ale nie na długo

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

No dobra Kochane Pysiaczki lecę buszować po sklepach i zrobić sobie nimi dobrze Jak wrócę załadowana cała torbami to się posikam ze szczęścia,tak dawno nic sobie nie kupiłam:/
__________________
Start 78kg ----> 10.04.2012
Jest 69kg
suzzi891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 12:05   #3016
missmanhattan
Zadomowienie
 
Avatar missmanhattan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 307
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Mam wrażenie, że to zależy od długości posta. Jeśli jest krótki wyskakuje na stronie od razu. Spróbuje skopiować swój stary post i dodać go jeszcze raz

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Kurcze Dziewczyny gubię się na tym Waszym forum strasznie Dodałam dzisiaj jednego posta ze swoją dietą i nie mogę go teraz nigdzie znaleźć, napiszę więc jeszcze raz.

TuRQoUiS_ Cześć Tobie też Ten fitness klub brzmi bardzo imponująco. Od dłuższego czasu już chodzisz???? I jak wyglądają koszta??? Ja myślałam o siłowni, ale nie chcę niczego robić bez sensu. Moim takim chyba największym celem byłoby zrzucenie opony z brzucha, ale nie mam pojęcia jakie ćwiczenia są na to najlepsze. Ponoć z trenerem fajnie się pracuje, bo on od razu układa dla ciebie odpowiedni zestaw ćwiczeń, ale to niestety droga zabawa. Jak to wygląda u Ciebie w fitness klubie??

kruszi91_ Bardzo miło Cię poznać. Już podaję mój przykładowy jadłospis. Ułożony przez Panią Dietetyk. Muszę przyznać, że zazwyczaj nie czuję głodu, a jak już czuję to po prostu łapię za kolejnego owoca

śniadanie: szklanka wody mineralnej plus owsianka ugotowana na chudym mleku z tartym jabłkiem, łyżką otr ąb pszennych i cynamonem (otręby i cynamon ponoć dobre na trawienie)

II śniadanie: szklanka wody mineralnej plus owoce (dozwolone wszystkie oprócz banana i winogron - ponoć zbyt kaloryczne na dietę)

obiad: szklanka wody mineralnej plus ierś kurczaka z pieczarkami i jak największą ilością przypraw usmażone na patelni bez tłuszczu, sól niedozwolona -wypłukuje wodę z organizmu)

podwieczorek: szklanka wody mineralnej plus warzywa

kolacja: szklanka wody mineralnej plus dwa wafle ryżowe pełnoziarniste plus tuńczyk w sosie własnym

Ponoć woda mineralna oczyszcza organizm z toksyn. I co myślicie????

Thenerdqueen
_Masz racje, przeczytalam tylko polowe, nie doszlam do tego co jest napisane dla poczatkujacych. Sorry za faux paux Chciałam również się zapytać czy kwalifikuje sie juz do waszej tabelki???? Wiem, że spóźniam się z wagą (wynosi ona 65,7 kg), ale niestety nie mam wagi pod ręką i ciężko mi będzie ją regularnie podawać. Mam nadzieję, że się na mnie nie zezłościsz o to, potrzebuje jeszcze troche czasu, żeby się tutaj z Wami Dziewczyny zgrać

dlugorzesiasta_Twoja przyjaciółka ma jak najbardziej rację

medzia104_Ciebie również bardzo miło mi poznać. Powiedz jak się te Twoje niekonwencjonalne rozwiązania odbijają na Twojej diecie i odchudzaniu?

Bottega_Cześć

WyrafinowanySmak_Spojrzałam właśnie na Twoje osiągnięcia, które masz napisane pod swoim postem i muszę Ci powiedzieć, że jestem pod niesamowitym wrażeniem. Ja też chcę takiej silnej woli. Powiedz jak dodajesz zawsze te opisy pod kreską??? Czy po prostu w każdym poście je dodajesz??? Strasznie się tutaj technicznie gubię. Na razie spróbuję tak

darialex_Witam Ciebie również

sporo_za_duzo_agus87 ma rację, musisz trochę dołożyc tych ćwiczeń fizycznych. I bądź ostrożna z brzuszkami itp., najlepiej sprawdź sobie najpierw na youtube jak się poprawnie takie ćwiczenia wykonuje, bo bardzo łatwo uszkodzić kręgosłup, gdy się samemu kombinuje Też jestem tutaj nowa także pozdrawiam

Nie wiem Dziewczyny co sie dzieje, ale czytanie tych wszystkich Waszych postów bardzo dodaje mi skrzydeł. W grupie rzeczywiście raźniej. Wybieram się teraz na bieganie, ale najpierw czas na moją kolację z tuńczykiem Odczekam godzinę po jedzeniu i wybieram się na co najmniej pół godzinki joggingu. Jak wrócę to wklepie wyniki. Miłego wieczoru wszystkim!!!!!
missmanhattan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 12:11   #3017
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

missmanhattan
witaj
jak na panią dietetyk to bardzo poszła łatwiznę
nie masz napisane ile warzyw, jakie,
mało szczegółów
generalnie sama bym taka dietę ułożyła
na ile ona jest?

ale generalnie hmm
wydaje sie być fajna


jestem dzisiaj obleśna, mam urodziny i zjadłam na obiad pizzę
pierwszą od 3 miesięcy
__________________
Aleksandra 19.04.2011

Edytowane przez agus87
Czas edycji: 2012-10-02 o 12:17
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 12:20   #3018
missmanhattan
Zadomowienie
 
Avatar missmanhattan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 307
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

agus87_dlatego właśnie do Pani Dietetyk chodzić przestałam. Była bardzo droga, a każda wizyta trwała może z 10 minut. Ale fakt jest faktem, zrzuciłam wtedy 10 kg i to w miare szybko. Wiem, wiem "to nie wyścigi", ale muszę zaznaczyć, że nie czułam się głodna, cera mi się znacznie poprawiła i żadnego efektu jojo nie było, chociaż później nie wróciłam do złych nałogów tylko starałam się zdrowo odżywiać, więc w sumie czemu miałby być. Jeśli chodzi o ilość owoców to z tymi kazała nie przesadzać, no i banany plus winogrona zabronione. Natomiast warzywa w ilości jak największej i zawsze kiedy głód daje na chwilkę znać można za nie chwycić. Właśnie jestem po owsiance z nektaryną Wstałam dzisiaj strasznie późno, ale na moje usprawiedliwienie - biegałam wczoraj przez pół godziny i spaliłam prawie 400 kcal Na razie zaczynam powolutku, żeby nie załatwić stawów. Miesiąc temu biegałam już po 1h 40 minut dziennie, ale niestety wyjechałam potem do Miami, gdzie nie da się oddychać, a co dopiero biegać

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

to jest okolo 1100 - 1200 kalorii
missmanhattan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 12:22   #3019
kruszi91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 355
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cześć dziewczyny , potrzebuję pomocy , chce się przeniesć z wydziału na inny wydział , muszę napisać podanie i uzasadnić dlaczego chce się przenieść .
Chce sie przenieść bo na moim wydziale mnie skreślą a na tamtym nie , ale tego raczej nie napisze

Bardzo proszę o pomoc co można napisać !
__________________
Wiek : 21
108>...>95,8>95,2>93.0>91 .8>91.1>88.6>87.6>86,7>86 ,0>85,4>84,5>83,7
Wzrost : 175 cm.


CEL I : 89 kg : Osiągnięty
CEL II : 79 kg
CEL III : 70 kg
kruszi91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 12:22   #3020
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez missmanhattan Pokaż wiadomość
agus87_dlatego właśnie do Pani Dietetyk chodzić przestałam. Była bardzo droga, a każda wizyta trwała może z 10 minut. Ale fakt jest faktem, zrzuciłam wtedy 10 kg i to w miare szybko. Wiem, wiem "to nie wyścigi", ale muszę zaznaczyć, że nie czułam się głodna, cera mi się znacznie poprawiła i żadnego efektu jojo nie było, chociaż później nie wróciłam do złych nałogów tylko starałam się zdrowo odżywiać, więc w sumie czemu miałby być. Jeśli chodzi o ilość owoców to z tymi kazała nie przesadzać, no i banany plus winogrona zabronione. Natomiast warzywa w ilości jak największej i zawsze kiedy głód daje na chwilkę znać można za nie chwycić. Właśnie jestem po owsiance z nektaryną Wstałam dzisiaj strasznie późno, ale na moje usprawiedliwienie - biegałam wczoraj przez pół godziny i spaliłam prawie 400 kcal Na razie zaczynam powolutku, żeby nie załatwić stawów. Miesiąc temu biegałam już po 1h 40 minut dziennie, ale niestety wyjechałam potem do Miami, gdzie nie da się oddychać, a co dopiero biegać

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

to jest okolo 1100 - 1200 kalorii
mieszkasz w Miami?

ale na ile była dieta ustalana na tydzień ?
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 12:32   #3021
medzia104
Zadomowienie
 
Avatar medzia104
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 046
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

misssmanhattan, te niekonwencjonalne rozwiązania to raczej poza dietą w diecie trzymam się nieocenionych 1200kcal

MIAMI? Co tam robiłaś? Odpoczywałaś, pracowałaś?

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

kruszi, wydaje mi się, że musisz napisać coś w związku ze zmianą zainteresowań, z podjęciem pracy po tym nowym wydziale itd. Raczej to może być czysta formalność...
__________________
Padłaś? Powstań, popraw koronę i zasuwaj!

obieżyświatka, pożeraczka lodów antylight, wiecznie spóźniona Śpiąca Królewna size plus, będąca jednocześnie nałogową coffeeholiczką i poszukiwatorką księcia z bajkiem

104-99-96,8...




medzia104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 12:42   #3022
missmanhattan
Zadomowienie
 
Avatar missmanhattan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 307
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

agus87_nie rozumiem pytania to so podałam to jest przykładowy jadłospis. Ułożyła mi go na tydzień i czasem się te owoce zmieniały np. na jogurt z suszonymi żurawinami (oczywiscie naturalny), kurczak na indyka np. z papryka czy pomidorami etc. Przez miesiąc się odchudzałam i tyle spadło. Na początku byłam przerażona, że za dużo, ale nic strasznego sie nie stało na szczęście. W Miami nie mieszkam, mieszkam obecnie we Wrocławiu, kończę tutaj studia właśnie. W Stanach spędzam około 3 miesiące rocznie, te letnie miesiące, pracowałam dwa miesiące w Massachusetts a potem podróżowałam, byłam w NYC między innymi no i w Miami, które mnie zgubiło. Wtedy właśnie te kilogramy się nagromadziły. Moja przyjaciółka, u której mieszkałam to typowa Amerykanka - trzy posiłki dziennie, każdy ogrmony i ka żdy pełen fast foodów. No a ruch jak pisałam odpadał, bo przy 60 stopniach to można tylko z oceanu nie wychodzić.

medzia104_patrz wyżej Twoje motto "let's get fucking skinny" nieustannie sprawia, że sie uśmiecham. Strasznie mi się podoba. lol

Powiedzcie mi czy te dane pod kreską o celach i wadze to po rpsotu dodajecie za każdym razem do posta????
missmanhattan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 12:55   #3023
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

missmanhattan musisz wejść u góry po lewej stronie w "ustawienia" następnie po lewej stronie "edytuj podpis" i tam umieszczasz sobie swoją wagę, cel poczatkowy, cele pośrednie coś jak my mamy no i - zapisz
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 13:03   #3024
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez missmanhattan Pokaż wiadomość
agus87_nie rozumiem pytania to so podałam to jest przykładowy jadłospis. Ułożyła mi go na tydzień i czasem się te owoce zmieniały np. na jogurt z suszonymi żurawinami (oczywiscie naturalny), kurczak na indyka np. z papryka czy pomidorami etc. Przez miesiąc się odchudzałam i tyle spadło. Na początku byłam przerażona, że za dużo, ale nic strasznego sie nie stało na szczęście. W Miami nie mieszkam, mieszkam obecnie we Wrocławiu, kończę tutaj studia właśnie. W Stanach spędzam około 3 miesiące rocznie, te letnie miesiące, pracowałam dwa miesiące w Massachusetts a potem podróżowałam, byłam w NYC między innymi no i w Miami, które mnie zgubiło. Wtedy właśnie te kilogramy się nagromadziły. Moja przyjaciółka, u której mieszkałam to typowa Amerykanka - trzy posiłki dziennie, każdy ogrmony i ka żdy pełen fast foodów. No a ruch jak pisałam odpadał, bo przy 60 stopniach to można tylko z oceanu nie wychodzić.
ooo teraz zrozumiałam wszystko
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 13:47   #3025
missmanhattan
Zadomowienie
 
Avatar missmanhattan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 307
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

estecorazon_ dzięki Ci dobra kobieto!!!! Jak tylko uporam się z porządkami ustawie sobie to dla siebie

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Czas sprawdzić czy się udało z podpisem

A teraz czas na zakupy, niestety nie uda mi się zrobić obiadu przed zajęciami, więc będę musiała przekąsić coś na szybko, np. jakiś owoc. Na szczęście to pierwsze spotkanie, więc będzie krótko, inaczej wróciłabym do domu okropnie głodna.

Trzeci dzień diety na razie mija bezboleśnie....
__________________
wzrost: 168 cm
pierwszy start: wrzesień 2011 ------> około 75 kg
drugi start: 30.09.12 ------> 65,7 kg
cel ostateczny: 58 kg osiągnięty! (17.12.12)
kontrola wagi: 21.03.15 -> 56,3kg

"Luck my ass! Luck is just another word for hard work and open mind!"
missmanhattan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 13:57   #3026
medzia104
Zadomowienie
 
Avatar medzia104
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 046
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

missmanhattan, zazdroszczę Stanów <3 Może, jak zniosą wizy to uda mi się je zwiedzić póki co formalności mnie przerażają i wybieram inne zakątki Na moje nieszczęście jest mało ludzi, którzy rzucą wszystko i gdzieś wyjadą. Praca, studia, kłopoty finansowe lub chęć kupienia sobie czegoś "fajnego" sprawia, że wiele osób boi się ryzyka podróży. Mimo że to one pozostawiają wspomnienia na całe życie...
No i witam WROCŁAWIANKĘ
__________________
Padłaś? Powstań, popraw koronę i zasuwaj!

obieżyświatka, pożeraczka lodów antylight, wiecznie spóźniona Śpiąca Królewna size plus, będąca jednocześnie nałogową coffeeholiczką i poszukiwatorką księcia z bajkiem

104-99-96,8...




medzia104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 14:06   #3027
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cześć laski

Wpadam na momencik napisać, że na jakiś czas opuszczam wątek ;/ Nie mam kiedy nadrabiać postów no i z dietą też nie ciekawie. Od początku wakacji nie potrafię się ogarnąć waga cały czas waha się między 65 a 67 i tak jest w kółko. Co zaczynam dietę to trwa 1-2 i wszystko zaczyna się znowu pieprzyć. Teraz praktycznie jem wszystko na co tylko mam ochotę, nie liczę nawet kalorii, bo aż strach ... Jedyne co sobie nie odpuszczam to bieganie, gdyby nie to całkiem bym się zapuściła. Aktualnie przymierzam się do maratoniku na 10 km jednym ciągiem
Także jak już sobie wszystko uporządkuje i przestawię się znowu na ZDROWE i dietetyczne żywienie to wrócę, oczywiście jak mnie z powrotem zechcecie

Dziękuje za trzymanie kciukasów, obroniłam się
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg

Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 14:42   #3028
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 706
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Szczurasku- Dziś pierwszy raz mam zamiar skorzystać z darmowego wejścia

Medzia- Ja dość często do kina zawsze chodziłam, ale filmów np. w TV nie oglądam, bo mi się nigdy nie chce do końca. Jak już do kina pójdę to obejrzę cały. Teraz na dodatek będę znała wszystkie nowości

Bottega- Dziękuję Kilka razy już usłyszałam, że rudy to właśnie mój kolor

Medzia- Co do rzęs to ja kupiłam wczoraj krem L'biotica i od dziś zaczynam używać. Mam nadzieję, że rzęsy będą ciut dłuższe

Elganja- Czekamy na Ciebie słońce

Sporo za dużo- hej

Darialex- Cieszę się, że erasmus Ci się podoba

Natalis- Martwię się o Twoje zdrowie

Puchatku- za sernik i resztę

Baleronowa- O jaaaaaaaaaaa..... jestem wyróżniona

Darialex- Coś czuję, że na początku operowania niemieckim będą Cię bardzo bolały............ ręce

Suzzi- Dziękuję za pamięć Zaraz zeznaję co i jak

U mnie dobrze
Jedzeniowo--> jem zdrowo i dietetycznie, ale nieregularnie i czasem nie daję rady z 5 posiłkami
Latam wszędzie pędem. Dziś rozpoczęcie--> spotkałyśmy się we 4 na inauguracji i zrobiłyśmy ewakuację na kawę do Mc
Dziś mój dzień to głównie poszukiwanie suszarki do prania
Zaraz w związku z tym wyłażę z domu
Z Aw. dobrze. Pisze do mnie, ja do niego, jesteśmy w stałym kontakcie. Za tydzień u mnie będzie
W pracy fajni ludzie, miła atmosfera. Mam dwóch adoratorów
Wczoraj skończyłam zamianę o 23, do domu dotarłam przed północą. Dziś mam wolne, ale latam i sprawy załatwiam. Jutro idę do pracy.
Brakuje mi czasu na Was i smutno mi z tym. Jeśli mnie nie ma dłużej to wiedzcie, że myślami jestem z Wami i wspieram Nasze wspólne starania o każdy kilogram.
Całuję ,
Soldus

ps: ZNAJDĘ W KOŃCU TĄ SUSZARKĘ !!!!!!!!!!!
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 15:02   #3029
missmanhattan
Zadomowienie
 
Avatar missmanhattan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 307
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

medzia104_dziękuję, ale Wrocławianką nie jestem Za to bardzo lubię Wrocław, można więc powiedzieć, że jestem Wrocła-fanką Jestem z Zagłębia, konkretnie to Zawiercie, a we Wrocławiu studiuję.
Otwierałam właśnie cudownego tuńczyka w sosie własnym i jako że jestem zdolną dziewczynką cały ten tu ńczyk wylądował na moim ubraniu. Że nie wspomnę, że byłam już gotowa na zajęcia.
__________________
wzrost: 168 cm
pierwszy start: wrzesień 2011 ------> około 75 kg
drugi start: 30.09.12 ------> 65,7 kg
cel ostateczny: 58 kg osiągnięty! (17.12.12)
kontrola wagi: 21.03.15 -> 56,3kg

"Luck my ass! Luck is just another word for hard work and open mind!"
missmanhattan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 15:48   #3030
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez missmanhattan Pokaż wiadomość
medzia104_dziękuję, ale Wrocławianką nie jestem Za to bardzo lubię Wrocław, można więc powiedzieć, że jestem Wrocła-fanką Jestem z Zagłębia, konkretnie to Zawiercie, a we Wrocławiu studiuję.
Otwierałam właśnie cudownego tuńczyka w sosie własnym i jako że jestem zdolną dziewczynką cały ten tu ńczyk wylądował na moim ubraniu. Że nie wspomnę, że byłam już gotowa na zajęcia.
co studiujesz ?
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.