Bardzo silne uczulenie na antyperspiranty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-11, 05:44   #1
sylwiakx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 6

Bardzo silne uczulenie na antyperspiranty


Mam podwójny problem po pierwsze z nadmierną potliwością, po drugie z bardzo silnym uczuleniem na kosmetyki (np. na twarzy od co najmniej 5 lat nie miałam nic poza kremem Nivea) w tym także na antyperspiranty i dezodoranty. Nawet słabsze produkty takie jak: Fa, Rexona, Adidas wywołują zaczerwienienie pach, swędzenie i ból. Nie wspomnę o używaniu blokerów takich jak np. Etiaxil. Użycie takiego środka spowodowało wizytę u dermatologa i prawie miesięczną kurację. O ile malować się nie lubię i dobrze się czuję bez makijażu to z plamami potu pod pachami już nie koniecznie...
Znacie może jakieś hipoalergiczne antyperspiranty? Czy miał ktoś może podobny problem?
sylwiakx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 08:16   #2
betyanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: Bardzo silne uczulenie na antyperspiranty

Ja co prawda nie mam uczulenia ale problem z nadpotliwością owszem, dlatego podbijam wątek
betyanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 09:17   #3
heavylady
Przyczajenie
 
Avatar heavylady
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 10
Dot.: Bardzo silne uczulenie na antyperspiranty

Cytat:
Napisane przez sylwiakx Pokaż wiadomość
Mam podwójny problem po pierwsze z nadmierną potliwością, po drugie z bardzo silnym uczuleniem na kosmetyki (np. na twarzy od co najmniej 5 lat nie miałam nic poza kremem Nivea) w tym także na antyperspiranty i dezodoranty. Nawet słabsze produkty takie jak: Fa, Rexona, Adidas wywołują zaczerwienienie pach, swędzenie i ból. Nie wspomnę o używaniu blokerów takich jak np. Etiaxil. Użycie takiego środka spowodowało wizytę u dermatologa i prawie miesięczną kurację. O ile malować się nie lubię i dobrze się czuję bez makijażu to z plamami potu pod pachami już nie koniecznie...
Znacie może jakieś hipoalergiczne antyperspiranty? Czy miał ktoś może podobny problem?

Mam za sobą już wiele, wiele prób i mam wrażenie, że nic nie działa.
Jednak każdy reaguje nieco inaczej, może spróbuj Aquaselin można go dostać w rossmanie, są 3 poziomy - lekki, mocny i mocniejszy
Jeśli chodzi o coś całkowicie naturalnego to np. kamień Ałunu wiem, że wielu osobom pomógł.... na mnie nie działa...
Kolejny, który mogę Ci polecić to MUM Sensitive Aloe vera... ta sama drogeria, delikatny - owszem ale czy skuteczny ?
Tak jak mówię każdy reaguje inaczej, trzeba szukać i próbować.
Powodzenia!
__________________
" Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie."
Carlos Ruiz Zafón – Cień wiatru




heavylady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 10:17:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.