Curacne!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-02, 17:02   #1
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Exclamation

Curacne!!!!


Witam Moj dermatolog przepisal mi curacne... chciałam sie was zapytac... czy ktos moze juz skonczyl leczenie owym lekiem, jak dlugo trwalo i jakie skutki przynioslo??
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 11:08   #2
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Curacne!!!!

Buuu... chyba nikt przez ta kuracje nie przeszedl... ja jem wlasnie 2 opakowanie czyli za mna 15 dni ... gdzies kiedys wyczytalam, ze maz jakiejs pani... zazywal curacne przez pol roku i ma twarz jak ta lala... hmm
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 14:45   #3
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Curacne!!!!

jest tam ktosss???
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 14:34   #4
gosiunia2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Dot.: Curacne!!!!

ja brałąm pół roku i generalnie przez te pół roku było super a pożniej wszystko wrociło do stanu z przed kuracji
gosiunia2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 14:30   #5
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: Curacne!!!!

Witam.

I jak kuracja?
Ja zaczynam od dzis - wzięłam 1 tab - bardzo się boję.
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 14:32   #6
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: Curacne!!!!

Cytat:
Napisane przez gosiunia2004 Pokaż wiadomość
ja brałąm pół roku i generalnie przez te pół roku było super a pożniej wszystko wrociło do stanu z przed kuracji

Powinnas byc wowczas przeleczona - jaką dawkę brałaś ? Po chyba 2 miesiacach od zakonczenia kuracji jesli efekt niezadawalający powinnas wziasc dalej by to przeleczyc.
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 16:28   #7
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: Curacne!!!!

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Buuu... chyba nikt przez ta kuracje nie przeszedl... ja jem wlasnie 2 opakowanie czyli za mna 15 dni ... gdzies kiedys wyczytalam, ze maz jakiejs pani... zazywal curacne przez pol roku i ma twarz jak ta lala... hmm

I jak tam Twoja kuracja?? - lepiej?
Pogorszył się Tobie stan cery na początku brania?
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 10:17   #8
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Curacne!!!!

ja juz dosc dawno temu skonczylam kuracje
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 22:01   #9
WykrawaczDoCiasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 40
Dot.: Curacne!!!!

Zaglądasz tu jeszcze?
Jak tam buzia?
WykrawaczDoCiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:56   #10
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Curacne!!!!

Cytat:
Napisane przez WykrawaczDoCiasta Pokaż wiadomość
Zaglądasz tu jeszcze?
Jak tam buzia?

hej, widze, ze interesuje Cie kuracja curacne bierzessz tez?ja bralam 8 miesiecy, od ponad 7 miesiecy nie biore i efekt sie utrzymuje polecam, jesli masz jakies pytania to pisz
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 05:23   #11
Hawwa USA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Curacne!!!!

Witam,
Brałam Curacne 20 mg przez rok! Początkowo zaczerwieniona skóra, suche usta, łuszczący naskórek ale przeżyłam to wszystko bo z dnia na dzień widziałam coraz lepszą poprawę mojej skóry. Zaznaczę że nie jestem nastolatką bo mam 29 lat. Od tabletek bolała mnie wątroba i miałam bardzo wysoki poziom trójglicerydów co jest bardzo niebezpieczne, ale byłam pod stałą kontrolą dermatolog. Przez prawie dwa lata miałam buzie jak marzenie po tylu latach walczenia z tymi okropnymi syfami aż do momentu kiedy odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i po okresie 4 miesięcy powrócił trądzik W prawdzie nie jest już tak silny ale nadal pojawiają mi się grube podskórne obrzydliwe syfy Derma stwierdziła że przed rozpoczęciem kuracji nie mogła mnie poddać testa hormonalnym gdyż tabletki antykoncepcyjne zakłamałyby wyniki. Właśnie jestem przed badaniami i mam nadzieję że w końcu uda mi się pozbyć na zawsze trądziku bo po tak długim okresie stosowania dosłownie wszystkiego liczyłam że Curacne naprawdę mi pomoże a tu du....pa Pozdrawiam wszystkich stosujących Curacne i życzę Wam raz na zawsze pozbycia się upierdliwego problemu!!!! :-D
Hawwa USA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 10:50   #12
farang
Przyczajenie
 
Avatar farang
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Curacne!!!!

Stosowałam Curacne przez rok, przez jakiś czas (ok. 6 miesięcy) cera była super, później wszystko wróciło.
farang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 14:21   #13
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Curacne!!!!

ja curacne odstawilam kilka lat temu, cera obecnie jest wporzadku. Dorzucilam do tego kwasy, niespodzianki wyskakuja tylko podczas okresu, badz gdy po imprezie ide spac w makijazu.

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

dorzuce jeszcze od siebie ; ) z tego co pamietam... po 2-3 tyg stosowania curracne zaczely mnie nieziemsko bolec plecy, bol sprawialo mi schylanie sie, czasem oddychanie. Smieje sie, ze te tabletki maja wiecej przeciwskazan niz wskazan... ale nigdy nie spodziewalam sie, ze dojde z twarza do takiego porzadku jak dzis.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:44   #14
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Curacne!!!!

dziewczyny jest watek o retinoidach doustnych nawet juz 2 czesc

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=407292&page=5
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 11:25   #15
Jagoda0033
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 56
Dot.: Curacne!!!!

Cześć : )
słuchajcie , byłam u dermatologa wczoraj byłam leczona już antybiotykiem Tetrarysal 150 mg przez 3 miesiące no i już później miałam miesiąc przerwy ,tylko maście Istorexin, Aknemycin Plus ,Skinoren . I wczoraj lekarka przepiała mi Curacne 40 mg rano i 20 mg wieczorem , to razem 60 mg, moim zdaniem to dużo bo czytałam że niektóre z was nawet po 20 mg do 40 . Ja ważę 60 kg, tylko po 1 mg na 1 kg , może tak ma być.. nie wiem . : )
zobaczymy jak się będę czuć , dopiero drugi dzień jak na razie nie mam skutków ubocznych. Mam nadzieję ,że w końcu pozbędę się tych okropieństw i życzę wam tego samego, Buziak
__________________
"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.." ;*
Jagoda0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 08:57   #16
dermino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Question Dot.: Curacne!!!!

Mam czasem wysypane piersi i kark małymi krostkami. Próbowałem parę lat je zwalczyć różnymi maściami, ale efektu nie było. Pomagało słońce, ale jesienią efekt zanikał.

Dermatolog przepisała mi Curacne 20 mg (75 kg wagi) zaznaczając, że to drogi lek. Zacząłem szukać informacji na jego temat i skutki uboczne mnie trochę przeraziły.
Nie wiem czy aż tak zależy mi na ładnej skórze. Nie stanowiło to dla mnie aż tak dużego problemu...
Zrobiłem badania, cholesterol na poziomie 169 nie budzi raczej obaw.
Jednak noszę soczewki i jeśli przez ten lek mam przestać je nosić to zrezygnuje z Curacne. Stąd moje pytanie czy przy 20 mg dawce raz na dzień suchość oczu jest duża? Czy ktoś z was w czasie kuracji zrezygnował z ich noszenia?
Inna sprawa - suplementy diety. Biorę DoppelHerz na oczy, czy w czasie kuracji mogę brać te tabletki?
Bóle kręgosłupa i głowy występowały u każdego z was?

pozdrawiam
Marek
dermino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 12:31   #17
vinum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Curacne!!!!

ja brałam chyba 8 miesięcy, buźka jak dzidzi ; )
vinum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 16:37   #18
Hawwa USA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Curacne!!!!

Cytat:
Napisane przez dermino Pokaż wiadomość
Mam czasem wysypane piersi i kark małymi krostkami. Próbowałem parę lat je zwalczyć różnymi maściami, ale efektu nie było. Pomagało słońce, ale jesienią efekt zanikał.

Dermatolog przepisała mi Curacne 20 mg (75 kg wagi) zaznaczając, że to drogi lek. Zacząłem szukać informacji na jego temat i skutki uboczne mnie trochę przeraziły.
Nie wiem czy aż tak zależy mi na ładnej skórze. Nie stanowiło to dla mnie aż tak dużego problemu...
Zrobiłem badania, cholesterol na poziomie 169 nie budzi raczej obaw.
Jednak noszę soczewki i jeśli przez ten lek mam przestać je nosić to zrezygnuje z Curacne. Stąd moje pytanie czy przy 20 mg dawce raz na dzień suchość oczu jest duża? Czy ktoś z was w czasie kuracji zrezygnował z ich noszenia?
Inna sprawa - suplementy diety. Biorę DoppelHerz na oczy, czy w czasie kuracji mogę brać te tabletki?
Bóle kręgosłupa i głowy występowały u każdego z was?

pozdrawiam
Marek
Witam, jestem już dwa lata po skończonej kuracji a brałam Curacne prawie rok. Początkowo również przeraziłam się skutków ubocznych ale nie było aż tak źle Jedynie na początku faktycznie miałam bóle kręgosłupa i mięśni, czułam się jak po porządnym wysiłku na siłowni. Bólów głowy raczej nie miałam a już na pewno nie suchość oczu. Jedyne co jest dokuczliwe to dość duża suchość ust (polecam sztyft ochronny z wiesiołka dostępny w aptece za około 5 zł - działa cuda) i złuszczanie się skóry na twarzy co nie wygląda zbyt estetycznie. Przy Curacne nie można używać peelingów więc ze złuszczaniem skóry musiałam sobie radzić w inny sposób. To czy możesz brać suplement diety przy Curacne powinieneś skonsultować z lekarzem. Ogólnie słońce nie jest naszym sprzymierzeńcem a zwłaszcza dla osób z wypryskami tak więc na przyszłość nie polecałabym Ci tego sposobu na leczenie trądziku. Przy kuracji Curacne opalanie się jest zakazane! Szczerze to polecam Curacne w 100% nie jest aż tak źle podczas kuracji, da się przeżyć a po zakończeniu tego "piekiełka" efekt murowany! Od czasu do czasu wyskoczy mi jeszcze coś ale to pikuś w porównaniu z tym jaką miałam kiedyś cerę Tak więc nawet się nie zastanawiaj pozdrawiam Ewa
Hawwa USA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 09:16   #19
JR80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Curacne!!!!

Cytat:
Napisane przez gosiunia2004 Pokaż wiadomość
ja brałąm pół roku i generalnie przez te pół roku było super a pożniej wszystko wrociło do stanu z przed kuracji
Ja brałam CURACNE przez 8 miesięcy dawke 30 po zakończeniu kuracji przez rok wszystko było ok , niestety po roku wszystko wróciło w tej chwili rozpoczęłam nową kuracje tyle że tym razem przygoda z Izotekem dawka 40 mam nadzieje ze tym razem będzie bez nawrotu. Czas pokaże. oby to nie była kolejna walka z krótko trwałym rezultatem
JR80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 01:45   #20
gripex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Curacne!!!!

Witam powiem wam jak jest z curacne brałem prze 6 miesiecy ale dermatolog co 4 tygodnie prosił o wizytę i badanie krwi tak wiec stosowałem się do zleceń lekarza i pomogło nie biorę leku od ponad 3 lat są małe wypryski ale nie na twarzy jestem bardzo zadowolony z kuracji polecam lek i lekarza który się na tym zna . Przez cały okres nie można pić alkoholu i przebywać na słońcu polecam kuracje jakieś pytania piszcie na email - gripex@tlen.pl pomogę Pozdrawiam Tomasz

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

Zapomniałem dodać że lek należy brać wyłącznie 6 miesięcy nie dłużej . I stosować dodatkowo hepati i silimarol na obronę i odbudowę wątroby

---------- Dopisano o 01:45 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

popieram jestem już około 2 lub 3 lat po kuracji suche usta są choć mi też padło na oczy no i nerwowy tez byłem działa to na psychikę ale da się z tym żyć kuracja bardzo droga bo dodatkowo biorąc leki hepatil i silimaro to tez wydatek niezapominając o stosowaniu mydła w płynie firmy zapomniłem nazwy ale jutro się przjde i podam wam co i jak stosować jestem po kuracji i każdemu poleca.
Pozdrawiam .
Gripex
gripex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 09:18   #21
dermino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Curacne!!!!

Moja dermatolog zapisała mi curacne, ale przeczytałem w ulotce, że negatywnie wpływa na nabłonek wzrokowy. Poszedłem do swojego okulisty i ze względu na moje problemy z siatkówką odradziła kurację, tym bardziej, że trwałaby dłużej niż miesiąc.

Jeśli więc macie problemy ze wzrokiem i musicie co pewien czas badać dno oka, co wskazuje na problemy w tym zakresie, to radzę jednak skontaktować się z okulistą. Dla mnie mimo wszystko ważniejsze było zachowanie moje wzroku w obecnym stanie niż poprawienie wygląddu skóry, tylko że ja nie mam bardzo poważnych problemów z trądzikiem...
dermino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 22:56   #22
Marija197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Curacne!!!!

Czytając wszystkie posty zdecydowałam się napisać o mnie i moim życiu z curacne. Jako 12 latka mialam ogromne problemy z trądzikiem na twarzy,szyi,plecach,dekol dzie,ramionach, brzuchu i gdzie sie jeszcze dalo Moje małe piekło ( każdy ma inne, ale ludzie z czasem traktowali mnie jak trędowatą). Wrzesień 2012 - curacne 20 mg. Zaczęło się na prawdę niewinnie. Skóra trochę się wysuszyla tak jak i usta. Opakowanie się konczyło czyli zbliżała się kolejna wizyta i badania ( jest ich mnóstwo trójglicerydy wątroba to tamto siamto). Październik juz 40. Widać efekty i w końcu łzy szczęścia. Dla mnie, zakompleksionej 17 latki to był prawdziwy cud? Usta okropnie suche, ale co to przy gładziutkiej skórze. Znów badania i wizyta ( tak co miesiąc więc dziwi mnie, ze niekotrzy mieli wizyte 4 mieisące) . Potem dawka 60 i to już był kosmos. W pozytywnym tego slowa znaczeniu Skórę trzeba zawilżać cały czas i usta, ale mamy 20 luty od początku listopada...wyskoczył mi jeden nieprzyjaciel i nastepnego dnia go juz go nie było. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Kuracje mam do konca marca. Napisałam to bardzo ogólnie, jeśli ktokolwiek ma jakieś pytania, problem z trądzikiem ( mam trochę doświadcznia moze niewiele, ale w koncu to 6/7 lat walki) walki maściami,płynami,tabletec zkami i jeszcze raz maściami Okropność!!!Strata czasu, w moim przypadku dosyc sporej ilosci ubran bo wiekszosc plynow byla żrąca? Wyżerała kolor po prostu. Podam moje maila gdyby ktokolwiek chciał porozmawiać, szuka pomocy prosze pisać na prawdę.

Pozdrawia w końcu 'czysta' i szczęśliwa za dwa miesiące 18 latka
Marija197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 22:59   #23
Marija197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Curacne!!!!

Czytając wszystkie posty zdecydowałam się napisać o mnie i moim życiu z curacne. Jako 12 latka mialam ogromne problemy z trądzikiem na twarzy,szyi,plecach,dekol dzie,ramionach, brzuchu i gdzie sie jeszcze dalo Moje małe piekło ( każdy ma inne, ale ludzie z czasem traktowali mnie jak trędowatą). Wrzesień 2012 - curacne 20 mg. Zaczęło się na prawdę niewinnie. Skóra trochę się wysuszyla tak jak i usta. Opakowanie się konczyło czyli zbliżała się kolejna wizyta i badania ( jest ich mnóstwo trójglicerydy wątroba to tamto siamto). Październik juz 40. Widać efekty i w końcu łzy szczęścia. Dla mnie, zakompleksionej 17 latki to był prawdziwy cud? Usta okropnie suche, ale co to przy gładziutkiej skórze. Znów badania i wizyta ( tak co miesiąc więc dziwi mnie, ze niekotrzy mieli wizyte 4 mieisące) . Potem dawka 60 i to już był kosmos. W pozytywnym tego slowa znaczeniu Skórę trzeba zawilżać cały czas i usta, ale mamy 20 luty od początku listopada...wyskoczył mi jeden nieprzyjaciel i nastepnego dnia go juz go nie było. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Kuracje mam do konca marca. Napisałam to bardzo ogólnie, jeśli ktokolwiek ma jakieś pytania, problem z trądzikiem ( mam trochę doświadcznia moze niewiele, ale w koncu to 6/7 lat walki) walki maściami,płynami,tabletec zkami i jeszcze raz maściami Okropność!!!Strata czasu, w moim przypadku dosyc sporej ilosci ubran bo wiekszosc plynow byla żrąca? Wyżerała kolor po prostu. Podam moje maila gdyby ktokolwiek chciał porozmawiać, szuka pomocy prosze pisać na prawdę.

Pozdrawia w końcu 'czysta' i szczęśliwa za dwa miesiące 18 latka kreezy@onet.eu
Marija197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 12:45   #24
many_times
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Curacne!!!!

Jestem po dwóch miesiącach Curacne, czeka mnie jeszcze pewnie z 8... Jestem bardzo zadowolona, chociaż boli kręgosłup, głowa, chociaż mam suche usta, to tak jak mówi Marija197, wszystko to jest mało ważne na tle coraz ładniejszej skóry. Pewnie za miesiąc i dalej będzie gorzej, skóra jeszcze bardziej sucha itd, ale już tyle osób się tym wyleczyło, że nie ma podstaw żeby się bać. Ogólnie tretinoina jest atakowana jakby to była marihuana, a to po prostu lek. Gorsze rzeczy ludzie jedzą, stołując sie całe życie w McDonaldzie...

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

[/COLOR]Zapomniałem dodać że lek należy brać wyłącznie 6 miesięcy nie dłużej . I stosować dodatkowo hepati i silimarol na obronę i odbudowę wątroby[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 01:45 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

A dlaczego nie dłużej niż 6 miesięcy? Żeby wróciło? Mi powiedziano, że około roku, nie krócej. Jak się leczyć, to tak, żeby WYleczyć.
many_times jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 11:18   #25
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Curacne!!!!

Jestem po ponad 6 miesiącach Curacne, zostało mi jeszcze drugie tyle Cerę mam już piękną, choć nie doskonałą, ale jakże się różni od stanu wyjściowego !!
Wszystkim POLECAM!! Nie wahajcie się ani trochę!! Skutki uboczne są niczym w porównaniu z działaniem.
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 08:26   #26
margerit_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 20
Dot.: Curacne!!!!

Hej jestem po 2 tygodniach kuracji, widzę lekkie efekty, bo skóra jest gładsza, ale wypryski podskórne jeszcze zostały.. ale mam pytanie : czy kawa i alkohol wpływają jakoś na działanie tego leku?
margerit_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 17:03   #27
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Curacne!!!!

Cytat:
Napisane przez margerit_1 Pokaż wiadomość
Hej jestem po 2 tygodniach kuracji, widzę lekkie efekty, bo skóra jest gładsza, ale wypryski podskórne jeszcze zostały.. ale mam pytanie : czy kawa i alkohol wpływają jakoś na działanie tego leku?
Nie mam pojęcia, też chciałabym wiedzieć! Na ulotce nic nie pisze. Gdzieś w Internecie były głosy że alkohol sprawia że lek nie działa, ale w innym miejscu czytałam że to są bezpodstawne wnioski i że alkohol nie wpływa na działanie leku. Aczkolwiek chciałabym wiedzieć, czy kawa i alkohol jakoś wpływają... jestem już w 8 miesiącu kuracji, więcej spotkań z dermatologiem nie będzie także nie będę miała okazji, ale jeśli ktoś coś wie, piszcie!!
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 07:53   #28
margerit_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 20
Dot.: Curacne!!!!

Ja w sumie 23.10. mam wizytę, więc zapytam i dam znać co i jak
margerit_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 21:19   #29
margerit_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 20
Dot.: Curacne!!!!

No więc info w sprawie łączenia Curacne z:
- kawą - powinno się ograniczyć ( jeśli ktoś potrafi to całkowicie wykluczyć, ja niestety nie żyję bez kawy),na pewno nie pić bezpośrednio po wzięciu leku, ale jedna dziennie nie zaszkodzi.
-alkoholem- tu jest gorzej, bo powinno się go ABSOLUTNIE wykluczyć. Może np. powodować problemy neurologiczne.

Info są od dermatologa.
margerit_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 17:03   #30
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Curacne!!!!

Cytat:
Napisane przez margerit_1 Pokaż wiadomość
No więc info w sprawie łączenia Curacne z:
- kawą - powinno się ograniczyć ( jeśli ktoś potrafi to całkowicie wykluczyć, ja niestety nie żyję bez kawy),na pewno nie pić bezpośrednio po wzięciu leku, ale jedna dziennie nie zaszkodzi.
-alkoholem- tu jest gorzej, bo powinno się go ABSOLUTNIE wykluczyć. Może np. powodować problemy neurologiczne.

Info są od dermatologa.
Dzięki za info! No nie.... szkoda że mój dermatolog o tym nie mówił...czy pacjenci musza o wszystkim wiedzieć lub o wszystko pytać? :/ Przecież kawa i alkohol to tak powszechne rzeczy, że powinno na ulotce pisać... :/
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-25 19:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.