Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-20, 17:21   #4291
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

cześć dziewczyny prowadzicie może blogi z opisami praktyk/ciekawych zajęć na uczelni? Chętnie poczytałabym coś takiego. Założyłam wątek i liczyłam, ze znajdą się może blogi opisujące szkolną codzienność (niestety cisza), ale może Wy opisujecie praktyki uczelniane/wolontariaty?
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 09:31   #4292
napoludnieodkrakowa
Raczkowanie
 
Avatar napoludnieodkrakowa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 48
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez PaniPedagog Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny :) prowadzicie może blogi z opisami praktyk/ciekawych zajęć na uczelni? Chętnie poczytałabym coś takiego. Założyłam wątek i liczyłam, ze znajdą się może blogi opisujące szkolną codzienność (niestety cisza), ale może Wy opisujecie praktyki uczelniane/wolontariaty?:)
Już miałam Ci napisać kilka słów o moim blogu, http://mlodypedagog.blogspot.com, gdy patrzę na Twój podpis, a tam znajomy mi blog. :) Cóż, mnie już znasz. :)

Sama jestem ciekawa, czy ktoś z Was opisuje na blogu swoje doświadczenie pedagogiczne. Znam trochę dziewczyn studiujących pedagogikę, które piszą bloga, jednak one skupiają się na lifestyle...
__________________
napoludnieodkrakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 09:47   #4293
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

No mnie właśnie takie blogi interesują, bo albo opisane są fundacje z którymi ktoś współpracuje, albo kursy, albo jakieś ciekawe metody zastosowane na praktykach, a tu cisza w eterze
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 12:12   #4294
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

czy była któras z Was opiekunką do dziecka?

jak wyglądała wasza pierwsza rozmowa z dzieckiem\rodzicami? o co Was pytali?
o co mogę spytać małą? ma 5 lat.
co lubi rbić? czy lubi rysować? jak tam w przedszkolu?
warto coś przynieść na pierwsze spotkanie by przykuć uwagę małej? a jeśli tak, to co to może być?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 12:34   #4295
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

rodzice przeważnie pytają o wcześniejsze doświadczenie, ale głównie obserwują stosunek do dziecka.

5 latce można przynieść naklejki i spytać czy lubi zwierzątko/ postać, która się na nich znajduje i tak zacząć rozmowe o tym co lubi, czego nie lubi.

5 lat to wdzieczny wiek - poradzisz sobie
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 15:03   #4296
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
czy była któras z Was opiekunką do dziecka?

jak wyglądała wasza pierwsza rozmowa z dzieckiem\rodzicami? o co Was pytali?
o co mogę spytać małą? ma 5 lat.
co lubi rbić? czy lubi rysować? jak tam w przedszkolu?
warto coś przynieść na pierwsze spotkanie by przykuć uwagę małej? a jeśli tak, to co to może być?
Ja jestem od kilku lat opiekunką dziecięcą. Zawsze pytają o Twoje doświadczenie w pracy z dziećmi, jaką masz wizję opieki, pracy z dzieckiem, Twoja dyspozycyjność itp.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez PaniPedagog Pokaż wiadomość
No mnie właśnie takie blogi interesują, bo albo opisane są fundacje z którymi ktoś współpracuje, albo kursy, albo jakieś ciekawe metody zastosowane na praktykach, a tu cisza w eterze
Cytat:
Napisane przez napoludnieodkrakowa Pokaż wiadomość
Już miałam Ci napisać kilka słów o moim blogu, http://mlodypedagog.blogspot.com, gdy patrzę na Twój podpis, a tam znajomy mi blog. Cóż, mnie już znasz.

Sama jestem ciekawa, czy ktoś z Was opisuje na blogu swoje doświadczenie pedagogiczne. Znam trochę dziewczyn studiujących pedagogikę, które piszą bloga, jednak one skupiają się na lifestyle...

Ciekawe macie blogi, zainspirowały mnie. U mnie z tej kategorii to na razie będzie wolontariat - autyzm.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 19:45   #4297
napoludnieodkrakowa
Raczkowanie
 
Avatar napoludnieodkrakowa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 48
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
U mnie z tej kategorii to na razie będzie wolontariat - autyzm.
O, jak tylko będziesz miała ochotę napisać coś więcej o Twoim wolontariacie, to ja chętnie poczytam.
__________________
napoludnieodkrakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 20:11   #4298
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez napoludnieodkrakowa Pokaż wiadomość
O, jak tylko będziesz miała ochotę napisać coś więcej o Twoim wolontariacie, to ja chętnie poczytam.
W przyszłym tygodniu będzie więcej materiałów. Będę skupiać sie na zaburzeniu jak i symptomach, jak pracuje się z poszczególnymi dziećmi z mojej obserwacji i pracy z takimi dzieciaczkami
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 20:34   #4299
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Ja bym chętnie raczej poczytała o Twoich odczuciach i wrażeniach, niekoniecznie sposobach pracy bo to wszystko bardzo zindywidualizowane zawsze jest i ciężko i tak zastosować nie znając dziecka nawet nową metodę
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 20:40   #4300
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Odczucia, wrażenia na pewno będą. Również skupię się na tym co mnie "zaskoczyło", w pracy z takimi dziećmi, ich reakcja, jak i pomoc od nauczycieli, którą bardzo często dostaję.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 10:14   #4301
napoludnieodkrakowa
Raczkowanie
 
Avatar napoludnieodkrakowa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 48
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Tak się dziewczyny zastanawiam, jak idzie Wam pisanie prac mgr/lic? Macie już zatwierdzone tematy?

A w temacie blogów, to mogę polecić właśnie ten: http://english-nook.blogspot.com/ - prowadzi go nauczycielka angielskiego (która uczy głównie klasy 1-3). Znajduje się tam wiele pomysłów na zajęcia, ale są też przemyślenia odnośnie funkcjonowania szkoły, oceniania ucznia, itp.

Wiem, że blogów prowadzonych przez nauczycieli angielskiego jest trochę, ale oprócz tego jednego, to w ogóle ich nie znam.
__________________
napoludnieodkrakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 10:20   #4302
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez napoludnieodkrakowa Pokaż wiadomość
Tak się dziewczyny zastanawiam, jak idzie Wam pisanie prac mgr/lic? Macie już zatwierdzone tematy?
Temat pracy miałam już zatwierdzony przed wakacjami. Pracę mgr. piszę sobie, bo do świąt mam oddać całą teorię Dzisiaj zaczynam pisać 3 rozdział teorii... ogólnie rozdziałów teoretycznych mam 4... Nie zostało mi wiele czasu, więc spinam pośladki...

A Wam jak idzie? O czym w ogóle piszecie ?
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 11:04   #4303
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Adziorek! Żyjesz

Ja mam temat zatwierdzony. Plan pracy, problemy badawcze i hipotezy oddałam rok temu i do tej pory nie wiem czy dobrze napisałam, bo jakby to ująć: moja pani promotor wychodzi z założenia, że mam przynieść całość i wtedy się dowiem
Z racji, że nie umiem się zorganizować to moja praca leży i kwiczy. Dałam sobie termin, że teorię oddam do świąt. Czarno to widzę, bo umarłam przy pierwszej definicji, której nie ma
Także tego
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 11:08   #4304
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

wracam do wąteczku i ja zostałam na mgr jednak na swojej uczelni (teraz jestem na 1 roku) lipa jest jak nie wiem, wszystko mnie denerwuje tam i w ogóle, ale szybko zleci


Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość

A Wam jak idzie? O czym w ogóle piszecie ?
ja będę pisała o samoocenie atrakcyjności / zdrowia/ seksualności kobiet po mastektomii tylko nie myślałam ze jest tyle biurokratycznych rzeczy do załatwienia żeby móc przeprowadzić te badania. mam nadzieję ze dyrektor centrum onkologii wyrazi zgodę

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez napoludnieodkrakowa Pokaż wiadomość
Sama jestem ciekawa, czy ktoś z Was opisuje na blogu swoje doświadczenie pedagogiczne. Znam trochę dziewczyn studiujących pedagogikę, które piszą bloga, jednak one skupiają się na lifestyle...
ja podobnie jak Justka siedzę w wolontariacie ale już dłuuużej ponad 2 lata na onkologii dziecięcej- myslałam kiedyś przez chwilę o blogu o tej tematyce ale to chyba nie dla mnie
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 11:13   #4305
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Adziorek! Żyjesz

Ja mam temat zatwierdzony. Plan pracy, problemy badawcze i hipotezy oddałam rok temu i do tej pory nie wiem czy dobrze napisałam, bo jakby to ująć: moja pani promotor wychodzi z założenia, że mam przynieść całość i wtedy się dowiem
Z racji, że nie umiem się zorganizować to moja praca leży i kwiczy. Dałam sobie termin, że teorię oddam do świąt. Czarno to widzę, bo umarłam przy pierwszej definicji, której nie ma
Także tego
No Anlejka żyję żyję sobie Ale jak żyć panie premierze, jak żyć?
Ty sobie postanowiłaś oddać teorię do świąt, a ja jestem zmuszona żeby ją oddać Aczkolwiek moja uczelnia jest tak posrana, że... nevermindaaaa

Cytat:
Napisane przez Jacqueline__ Pokaż wiadomość
wracam do wąteczku i ja zostałam na mgr jednak na swojej uczelni (teraz jestem na 1 roku) lipa jest jak nie wiem, wszystko mnie denerwuje tam i w ogóle, ale szybko zleci




ja będę pisała o samoocenie atrakcyjności / zdrowia/ seksualności kobiet po mastektomii tylko nie myślałam ze jest tyle biurokratycznych rzeczy do załatwienia żeby móc przeprowadzić te badania. mam nadzieję ze dyrektor centrum onkologii wyrazi zgodę m kiedyś przez chwilę o blogu o tej tematyce ale to chyba nie dla mnie
Jac też zostałam na swojej uczelni na mgr. Pierwszy rok II stopnia to był hardcore...myślałam,że nie przebrnę. A teraz jest do 4 liter.... W ogóle to chciałam iść do Ciebie studiować... ale jakoś mi to nie wyszło

Kochana Ty masz bardzo interesujące tematy prac! Twój licencjat był również interesujący. Z resztą - no właśnie!- miałaś mi go wysłać, bo bardzo mnie zaintrygował

Niemniej życzę Nam wszystkim i każdej z osobna, wytrwałości, cierpliwości i weny twórczej
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 11:18   #4306
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
Jac też zostałam na swojej uczelni na mgr. Pierwszy rok II stopnia to był hardcore...myślałam,że nie przebrnę. A teraz jest do 4 liter.... W ogóle to chciałam iść do Ciebie studiować... ale jakoś mi to nie wyszło

Kochana Ty masz bardzo interesujące tematy prac! Twój licencjat był również interesujący. Z resztą - no właśnie!- miałaś mi go wysłać, bo bardzo mnie zaintrygował

Niemniej życzę Nam wszystkim i każdej z osobna, wytrwałości, cierpliwości i weny twórczej
też mam takie wrażenie że chyba umrę tzn. ten semestr jest w miarę lajtowy, mogę spokojnie pogodzić to z pracą, z dziećmi i jeszcze mam czas dla siebie, dla Tż, tylko ta statystyka ale kurde jak zobaczyłam plan na drugi to- tyyyleeeee zajęć- nigdy na licencjacie tyle nie miałam.. + angielski, wf - po co to komu.

jeżeli nadal chcesz poczytać to z przyjemnością Ci go wyślę

i szkoda że jednak nie udało Ci się wybrać do mnie..
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 12:08   #4307
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Ja za to teraz mam taki semestr, że jak umrę to ino roz.
Pedagogika porównawcza na której myślałam, że będziemy porównywać systemy w różnych państwach. Głupia ja. Przecież to oczywiste, że jak porównawcza to porównamy to co w Polsce
I andragogika. Taaaaaaaaaaaaaaka kobyła z takim samym wykładowcą. Zapierniczamy jak dzikie osły, bo oceniana jest aktywność. A i tak na każdych zajęciach się okazuje, że połowy najważniejszych rzeczy nie mamy
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 12:41   #4308
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez Jacqueline__ Pokaż wiadomość
też mam takie wrażenie że chyba umrę tzn. ten semestr jest w miarę lajtowy, mogę spokojnie pogodzić to z pracą, z dziećmi i jeszcze mam czas dla siebie, dla Tż, tylko ta statystyka ale kurde jak zobaczyłam plan na drugi to- tyyyleeeee zajęć- nigdy na licencjacie tyle nie miałam.. + angielski, wf - po co to komu.

jeżeli nadal chcesz poczytać to z przyjemnością Ci go wyślę

i szkoda że jednak nie udało Ci się wybrać do mnie..
Oczywiście, że chciałabym przeczytać Także możesz mi wysłać
Może (o ile się zdecyduje) to na podyplomówkę się do Was wybiorę

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Ja za to teraz mam taki semestr, że jak umrę to ino roz.
Pedagogika porównawcza na której myślałam, że będziemy porównywać systemy w różnych państwach. Głupia ja. Przecież to oczywiste, że jak porównawcza to porównamy to co w Polsce
I andragogika. Taaaaaaaaaaaaaaka kobyła z takim samym wykładowcą. Zapierniczamy jak dzikie osły, bo oceniana jest aktywność. A i tak na każdych zajęciach się okazuje, że połowy najważniejszych rzeczy nie mamy
Buahahahaha ja to miałam na 4 roku ^ porównawcza, andragogika...taaaa fchuj interesujące a kobiety to żylety, wymagały jak nikt inny
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 14:19   #4309
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że chciałabym przeczytać Także możesz mi wysłać
Może (o ile się zdecyduje) to na podyplomówkę się do Was wybiorę


Buahahahaha ja to miałam na 4 roku ^ porównawcza, andragogika...taaaa fchuj interesujące a kobiety to żylety, wymagały jak nikt inny
Mam z facetami. Z a. jest w porządku. Wymagający, ale pożartuje, zwolni z egzaminu (jak się ma piątkę z ćwiczeń i piękne notatki ). Za to z porównawczej
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 14:42   #4310
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Mam z facetami. Z a. jest w porządku. Wymagający, ale pożartuje, zwolni z egzaminu (jak się ma piątkę z ćwiczeń i piękne notatki ). Za to z porównawczej
Tjaaa.... Ja niestety nie miałam tyle szczęścia
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 19:20   #4311
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Ja piszę o wizerunku kobiety w baśniach Andersena i Braci Grimm. Nie mam nic oprócz rozpisanych rozdziałów, ale nawet nie nazwanych. No i mam poniekąd rozdział badawczy w koncepcji. Najlepsze jest to, że my na lic nie możemy robić badań, a musimy mieć rozdział badawczy czyli sama teoria i na koncu podsumowanie tylko do swojej pracy, ze ja opieram sie na metodzie ilosciowej i bla bla bla i jako rozdział IV muszę zaprojektować scenariusz zajęć z dzieciakami pod swój temat.
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 20:51   #4312
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

dziewczynki, miałyście może taki przedmiot jak kultura słowa?
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 21:28   #4313
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez Jacqueline__ Pokaż wiadomość
dziewczynki, miałyście może taki przedmiot jak kultura słowa?
Coś mi się obiło o uszy Kultura żywego słowa chyba miałam A co się dzieje ?
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 21:54   #4314
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
Coś mi się obiło o uszy Kultura żywego słowa chyba miałam A co się dzieje ?
a muszę napisać jakiś tekst w normie wzorcowej i profesjonalnej. babka nam nie wytłumaczyła nic i nie wiemy za bardzo jak to ma wyglądać..
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 22:00   #4315
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez Jacqueline__ Pokaż wiadomość
a muszę napisać jakiś tekst w normie wzorcowej i profesjonalnej. babka nam nie wytłumaczyła nic i nie wiemy za bardzo jak to ma wyglądać..
Dżizas, pierwszy raz słyszę! Poszukam w notatkach, może będę coś mieć

Syśka nie wiem czy to Ci pomoże, ale pewnie nie...ja mam tylko skan jakieś książki i tam jest wyjaśnione czym jest norma wzorcowa a czym profesjonalna. Niestety nigdy czegoś takiego nie pisałam
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!

Edytowane przez adziorek1990
Czas edycji: 2013-11-25 o 22:08
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 09:23   #4316
lolina21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Witam!
Mam pytanie czy ktoś ma dokumentację całą z praktyk??gotowe konspekty,dziennik i harmonogram?? Z praktyk w przedszkolu?? potrzebuje tylko dokumenty opinie i podpisane bede miala tylko wszystko co mialam juz gotowe na kompie to przepadlo i na juz potrzebuje wszystko a nie zdaze zrobic. Oczywiście nie musi to być za darmo. Prosze o pilną odpowiedź
lolina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 09:52   #4317
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

przeciez nikt nie wie jakiej formy wymaga od Ciebie opiekun praktyk...
a takie byle jaki to i na chomiku są...

Swoje zdanie o takiej formie odbębniania praktyk zachowam dla siebie. O ile na studia czasami wymagane są niepotrzebne prace tak praktyki są najważniejszym elementem...
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 16:44   #4318
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Dziewczyny dlaczego ta praca licencjacka tak ciężko idzie?
Zaczęłam pisać od rozdziału "metodologia badań własnych", bo jest wg mnie najprostszy. Zlepek wszystkich "szych" Łobocki, Okoń i te sprawy Za to nie wiem w ogóle jak mam rozpocząć I rozdział pracy- teoretyczny. Ktoś może coś podpowie?
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 19:39   #4319
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dlaczego ta praca licencjacka tak ciężko idzie?
Zaczęłam pisać od rozdziału "metodologia badań własnych", bo jest wg mnie najprostszy. Zlepek wszystkich "szych" Łobocki, Okoń i te sprawy Za to nie wiem w ogóle jak mam rozpocząć I rozdział pracy- teoretyczny. Ktoś może coś podpowie?
Ja nienawidzę metodologicznej część. No po prostu totalnie nie widzę sensu w przepisywaniu tych samych zdań z pięciu innych książek. I metodologia u mnie najdłużej leżała
Z rozpoczęciem każdej pracy zawsze mam problem i potrzebuję jakiegoś gotowego zdania żeby je przekształcić
Z licencjatu miałam "Zabawa towarzyszy człowiekowi od samego początku jego istnienia." Teraz chciałam to samo dać tylko słowo "zabawa" zmienić na "sztuka". Taka jestem cwana! I wszystko ładnie, pięknie. Otwieram książkę, a tam pierwsze zdanie: "Nie ma w istocie czegoś takiego jak Sztuka. Są tylko artyści."
Umarłam
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 19:56   #4320
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

ja też zawsze metodologii nienawidziłam
Starałam się skrócić jak najbardziej
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-02 13:56:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.