Przebieg drugiej ciązy po poronieniu pierwszej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-15, 21:38   #1
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomości: 292

Przebieg drugiej ciązy po poronieniu pierwszej


Witam

Byłam w ciąży około 2 i pół roku temu. Poronilam w 11 tygodniu. Ciąże tą bardzo zle znosiłam. Na te 11 tygodni bylam calkowicie wylączona ze społeczenstwa! Ciągłe wymioty, mdłości, sennosć. tylko lezałam. Schudłam. wymiotowałam nieraz co 5 minut. Byłam blada jak sciana. Zyc mi sie odechciało. Moja mama tez tak miala gdy byla ze mna w ciazy. ponoc to dziedziczne. Za dwa lata chcialabym znowu zajsc w ciąze jednak boje sie ze bedzie ona przebiegac tak samo zle. Słyszałam jednak ze druga ciąża zawsze przebiega łagodniej To prawda??

I teraz nie wiem czy mój organizm ma zakodowane ze byl juz w ciązy i tą nastepna bedzie traktował juz jako drugą ciąże i bedzie przebiegała lągodniej?? Czy znowu bedzie tak samo jak przy pierwszej. Bo jesli tak samo to nie jestem pewna czy zdecyduje sie na dziecko. To było niczym kalectwo. Nie przesadzam.Jak sobie przypomne ze wymiotowałąm po poczuciu kazdego zapachu i po wstaniu z łóżka i pozniej tez. W szkole mialam miesiac zwolnienia. Nie chodzilam w ogole. nie bylam w stanie.

Pomóżcie mi proszę
SABRINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 23:15   #2
gizelcia
Zadomowienie
 
Avatar gizelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Przebieg drugiej ciązy po poronieniu pierwszej

Ja tez poronilam pierwsza ciaze a teraz w drugiej nie ma zadnych komplikacji..co do wymiotow i nudnosci to wydaje mi sie ze kazda z Nas przechodzi to indywidualnie i zalezy to od Naszego organizmu..Ja osobiscie w pierwszej nie mialam zadnych mdlosci ani wymiotow a w drugiej mialam tylko mdlosci..



Hmm..a tak zbaczajac z tematu Sabrinka wydaje mi sie ze waga 54kg to bardzo dobra waga i nie musisz sie odchudzac..Nie chcesz chyba wygladac jak kosciotrup?
gizelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 23:25   #3
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Przebieg drugiej ciązy po poronieniu pierwszej

Cytat:
Napisane przez SABRINKA Pokaż wiadomość
Witam

...
Słyszałam jednak ze druga ciąża zawsze przebiega łagodniej To prawda??
...

Nie, to bzdura. Ja jestem w pierwszej ciąży i czułam się świetnie (w sumie mdłości miałam może przez tydzień). Myślę, że to na pewno sprawa indywidualna, w jaki sposób organizm zareaguje na wysokie dawki hormonów, produkowane podczas ciąży.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 12:50   #4
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Przebieg drugiej ciązy po poronieniu pierwszej

to sprawa indywidualna..... 2 pierwsze ciaze (ktore poronilam) znosilam b.dobrze a 3 (odpukac wszystko jest ok) znosilam do poczatku 4 miesiaca podobnie jak ty-nawet trafilam do szpitala
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:35   #5
lachkasia
Zadomowienie
 
Avatar lachkasia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 156
GG do lachkasia Send a message via Skype™ to lachkasia
Dot.: Przebieg drugiej ciązy po poronieniu pierwszej

Ja pierwszą ciążę poroniłam w 6 tygodniu, a wiedziałam o niej 2 tygodnie. Nie miałam żadnych mdłości, tylko bóle brzucha i to doprowadziło do poronienia. W drugą ciążę zaszłam równe 100 dni po poronieniu (oponoć najlepszy sposób). Od 4 tygodnia byłam na chorobowym, musiałam leżeć. Mój synuś mimo komplikacji urodził się zdrowy, równy rok od straty pierwszego dziecka.
Pozdrawiam
lachkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.