co wygrawerować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-26, 09:15   #1
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191

co wygrawerować?


hello-potrzebuję pomocy
podpowiedźcie mi proszę co mogę wygrawerować Mojemu Misiowi-kupiłam mu na naszą I-ą rocznicę srebrny wizytownik na osobiste wizytówki (taki żeby wrzucić do kieszeni w marynarce,w jego zawodzie-jak znalazł i chciałabym bardzo coś wygrawerować,żeby był taaaki wyjątkowy...tylko co?datę rocznicy, sukcesów,....sama nie wiem jaki napis.
I może jakiś specjalny wierszyk macie żeby dopisać też na kartce na I-ą rocznicę?
więc może pomożecie?pls
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-26, 09:15   #2
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
co wygrawerować?

hello-potrzebuję pomocy
podpowiedźcie mi proszę co mogę wygrawerować Mojemu Misiowi-kupiłam mu na naszą I-ą rocznicę srebrny wizytownik na osobiste wizytówki (taki żeby wrzucić do kieszeni w marynarce,w jego zawodzie-jak znalazł i chciałabym bardzo coś wygrawerować,żeby był taaaki wyjątkowy...tylko co?datę rocznicy, sukcesów,....sama nie wiem jaki napis.
I może jakiś specjalny wierszyk macie żeby dopisać też na kartce na I-ą rocznicę?
więc może pomożecie?pls
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-26, 10:44   #3
ibisek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 59
Re: co wygrawerować?

Jeżeli to ma być wizytownik służbowy, to ni grawerowałabym jakichś osobistych wyznań. To można napisać np. w kartce i dołączyć do prezentu. A na wizytowniku można wygrawerować jego inicjały lub imię i nazwisko (jakąś ładną, wymyślną czcionką).
ibisek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-26, 10:44   #4
ibisek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 59
Re: co wygrawerować?

Jeżeli to ma być wizytownik służbowy, to ni grawerowałabym jakichś osobistych wyznań. To można napisać np. w kartce i dołączyć do prezentu. A na wizytowniku można wygrawerować jego inicjały lub imię i nazwisko (jakąś ładną, wymyślną czcionką).
ibisek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-26, 13:24   #5
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Re: co wygrawerować?

i słusznie-imię i nazwisko-po prostu-dzięki śliczne za podpowiedź. Kartka będzie-nawet wiersz wymyśliłam
pzdr
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-26, 13:24   #6
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Re: co wygrawerować?

i słusznie-imię i nazwisko-po prostu-dzięki śliczne za podpowiedź. Kartka będzie-nawet wiersz wymyśliłam
pzdr
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.