prośba o dobranie fryzury - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-22, 20:11   #31
toffik35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
Dot.: prośba o dobranie fryzury

hahaha ćwirka pewnie ze sie nie obrazam niestety mam duza nadwaga i chocbym chciała w ciagu jednego dnia nie zniknie jak ktos powiedział nikt nie jest idealny a włoski chciałam krótsze z powodów o których pisałam wyzej, wiec teraz poczekam troszke mi szybko rosna i "grzdyka" nie bedzie widac (hahahaha a swoja droga niezła nazwa ) a za dłuuuższy czas zniknie zupełnie
toffik35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 00:10   #32
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: prośba o dobranie fryzury

"grzdyka" wymyślił mój kochany chłopak, podśmiewajac się z tego a mnie wpędzajac w masakralne kompleksy :/ Przed dłuższy czas miałam odruch wcigania hmmmm....podniebienia dolnego tego co jest pod językiem łudzc że grzdyk tez sie wcignie :/
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 10:41   #33
toffik35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
Dot.: prośba o dobranie fryzury

hahahha ale nie przejmuj się może on chcial sie tylko podroczyc ? oni tak mają a potem sie człowiek zastanawia przez pol roku czy to prawda moze nic tam wcale nie masz? ja polecam krem ujedrniajacy i cwiczonka na te miesnie, tylko kto ma do nich cierpliwosc ?
toffik35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 11:23   #34
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: prośba o dobranie fryzury

Mi też bardziej podobałaś się z dłuższymi włosami. Poza tym zrobiłabym sobie na twoim miejscu grzywke na bok - wyszczupliłaby twarz. Poza tym zazdroszcze Ci takich gęstych włosów.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 11:39   #35
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: prośba o dobranie fryzury

wiem, że mam bo widziałam na zdjęciach

a jakie ćwiczenia na ta częsc ciała?
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 11:55   #36
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: prośba o dobranie fryzury

Chyba mamy ten sam rodzaj wlosow, tez mi sie zawsze tak ukladaja. Wymyslilam, ze musze miec mniej wycieniowane wlosy bo bokach, zeby sie tak nie podwijaly (wyglada wtedy jakby boki byly krotsze) a mniej z tylu, zeby sie ladnie unosil. Wlasciwie to nie wymyslilam, tylko przeczytalam tu na forum, ze ktos sie tak obcina... Niedlugo ide do fryzjera, mam nadzieje ze to wyjdzie...
A jak mialam wlosy tej dlugosci co ty tofik, to prostowalam sobie sam spod prostownica zeby sie wydawaly boki dluzsze.
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 19:30   #37
toffik35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
Dot.: prośba o dobranie fryzury

Asica nie chce prostowac bo byłaby wtedy tragedia i chyba bym wyłysiała aha i zycze powodzenia u fryzjera

Cwirek jest duzo takich cwiczen mozna znalezc na necie tylko nie jestem pewna czy działaja na szyjke czy tylko na twarz ale zawsze warto spróbowac

Kaja dzieki za te grube włosy fryz jest tak bardziej na próbe a za miesiac jak troche odrosna mysle ze bede cos kombinowac dalej bo to jednak nie jest jesszcze moj ideał choc jest fajnie
toffik35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 19:39   #38
toffik35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
Dot.: prośba o dobranie fryzury

Cwirka tu jest przykladowa stronka z artykulem w którym jest o takich cwiczeniach http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=196 hymmm chyba moge podac link?
toffik35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 20:23   #39
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: prośba o dobranie fryzury

No masz racje, ja tez sie boje prostownicy ale wmawialam sobie, ze te wlosy od spodu sa zdrowsze bo przykrywaja je te z wierzchu, wiec moge je troche pomeczyc prostownica...
Po przemysleniu stwierdzam, ze tyl masz ok zrobiony, chyba boki za malo scieniowane, i dlatego sie chyba one skrocily po bokach, ze sa tam za geste. Zauwazylam u siebie, ze tak sie wlasnie dzieje. Dobra, koncze, bo mi sie obsesja wlacza na punkcie wlosow....
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 21:40   #40
toffik35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
Dot.: prośba o dobranie fryzury

faktycznie po bokach nie sa tak mocno sciachane ale nie chciałam bo jednak wlasnie czułabym ze mam ich za mało a w dodatku resztki trwałej i się podciągają do góry jak susze na okragłej szczotce ale prawde powiedziawszy nie przeszkadza mi to - to juz co kto lubi. Jak wolisz takie super proste to pewnie faktycznie musi ci mocniej pocieniowac tylko tez musi byc dobra zeby nie zaczeły sie nadmiernie wić
toffik35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 15:18   #41
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: prośba o dobranie fryzury

to ja sie podepne pod watek mianowicie nie dlugo ide do fryjera(w srode) i nie chce juz na lapu capy wybierac fryzury podoba mi sie taka jedna o prosze (ta blondyna).a szatynka to ja http://img519.imageshack.us/my.php?image=jaijm6.jpg i chcialam zapytac czy ta fryzura blondynki pasowala by do mojej buzi?Konkretnie chodzi mi o sciecie kolory beda takie jak fryzjerka doradzi (cos w jasnych blondach) chciala bym jakies zmiany poniewaz moja obecna fryzura mi sie nie podoba a ta grzywka byla jedynym rozwiazaniem;/teraz spinam ja na boku.wiem ze nie bedzie idetyczne bo mam krotsze wlosy a le co o tym myslicie? na tym zdjeciu moje wlosy sa nie prostowane wiec po prostowaniu beda nie co dlusze.A moze macie inne propozycje fryzur?Nie chce scinac wlosow z dlugosci i chciala bym grzywke na skos PROSZE O RADE
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzjer.jpg (39,7 KB, 5 załadowań)
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 17:01   #42
Ana1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 12
Dot.: prośba o dobranie fryzury

hej. Toffik35: chciałam ci powiedzieć, że zmiana fryzury jest na wielki plus. pozdrawiam.pa
Ana1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 17:20   #43
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: prośba o dobranie fryzury

HALO CZY KTOS MI DORADZI? problem napisalam wyzej
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 09:44   #44
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: prośba o dobranie fryzury

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
to ja sie podepne pod watek mianowicie nie dlugo ide do fryjera(w srode) i nie chce juz na lapu capy wybierac fryzury podoba mi sie taka jedna o prosze (ta blondyna).a szatynka to ja http://img519.imageshack.us/my.php?image=jaijm6.jpg i chcialam zapytac czy ta fryzura blondynki pasowala by do mojej buzi?Konkretnie chodzi mi o sciecie kolory beda takie jak fryzjerka doradzi (cos w jasnych blondach) chciala bym jakies zmiany poniewaz moja obecna fryzura mi sie nie podoba a ta grzywka byla jedynym rozwiazaniem;/teraz spinam ja na boku.wiem ze nie bedzie idetyczne bo mam krotsze wlosy a le co o tym myslicie? na tym zdjeciu moje wlosy sa nie prostowane wiec po prostowaniu beda nie co dlusze.A moze macie inne propozycje fryzur?Nie chce scinac wlosow z dlugosci i chciala bym grzywke na skos PROSZE O RADE
spiochu powinnaś założyć nowy wątek, jeśli chcesz, aby Ci ktoś pomógł. A tak na marginesie powinnaś pozbyć się tej grzywki, skraca i zaokrągla Ci twarz przez co wyglądasz niekorzystnie i nie sprecyzowałaś, czy chodzi Ci o blondynkę obok Ciebie na zdjęciu, czy o tą ze zdjęcia poniżej Twojego postu. I naprawdę radzę założyć nowy wątek, łatwiej o odpowiedź. Nikt zazwyczaj nie wchodzi do wątku, w którym znaleziono już rozwiązanie.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 10:33   #45
toffik35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
Dot.: prośba o dobranie fryzury

ojj nie było mnie a tu tyle sie działo ana dzieki wielkie spioch według mnie jeśli byś chciała fryzurke jak ta na zdjeciu w załączniku to wydaje mi sie ze moze byc tylko bez takiej duzej grzywki - ewentualnie malutka ze skosu scieta - mi osobiście podobaja sie takie i chyba dla ciebie byłaby lepsza
toffik35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.