Kapsułki do prania- co sądzicie? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-03, 10:32   #241
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez MaleSzczescia Pokaż wiadomość
Cena nie jest niska, ale też nie wygórowana jak za produkt dobrej jakości i skuteczności, na allegro oraz w drogeriach internetowych cena wynosi ok 20zł za 16szt i ok 30zł za 24szt
Koszty przesyłki w wysokości ok. 15 zł ci się zgubiły.

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Strach pomyśleć co za opisy się pojawią, gdy do testów ludziom się rzuci papier toaletowy
To się faktycznie robi najfajniejszy wątek na Wizażu.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2015-06-04 o 09:29
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 13:21   #242
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
Są w Kauflandzie, w Tesco, Carrefourze, Rossmannie i to tyle. Nigdzie więcej na razie nie widziałam
Dzięki, może kupię na próbę jak skończą mi się środki do prania
Choć w Tesco chyba tylko stacjonarnie, online u mnie nie ma
Jak wypróbuję napiszę tu szczerą opinię (do kampanii Perluxa się niestety nie dostałam )
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 11:54   #243
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Ja kupuję kapsułki Tescowe i jestem bardzo zadowolona (i do białego i do koloru), używam samodzielnie lub z proszkiem.
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 12:54   #244
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Też testuję Perlux, ale szlag mnie trafia, jak widzę, jak tutaj ludzie spamują, żeby wygrać w konkursie organizowanym przez tę platformę, która te kapsułki nam wysłała, konkurs polega na rekomendacji na dowolnym forum lub blogu ;/ Jakie są moje wrażenia? Owszem, rozpuszczają się dobrze, łatwo się też aplikują, ale zapachu nie mają praktycznie wcale. I z tego względu bym ich nie kupiła, po prostu, choć piorą analogicznie dobrze jak kapsułki do prania innych firm.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 09:41   #245
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Też testuję Perlux, ale szlag mnie trafia, jak widzę, jak tutaj ludzie spamują, żeby wygrać w konkursie organizowanym przez tę platformę, która te kapsułki nam wysłała, konkurs polega na rekomendacji na dowolnym forum lub blogu ;/ Jakie są moje wrażenia? Owszem, rozpuszczają się dobrze, łatwo się też aplikują, ale zapachu nie mają praktycznie wcale. I z tego względu bym ich nie kupiła, po prostu, choć piorą analogicznie dobrze jak kapsułki do prania innych firm.
Dzięki za szczerą odpowiedź, wobec tego trzeba by je stosować razem z płynem do płukania by był jakiś przyjemny zapach.
Testowałam kiedyś kapsułki Ariel i one mimo nieużywania płynu do płukania pozostawiają na praniu lekki przyjemny zapach.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 11:20   #246
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Dziewczyny mam pytanie..
Kupiłam wczoraj kapsułki Vizira i dzisiaj chciałam je schować do szafki i patrzę a cała torba była tłusta Otwieram pudełko a tam wszystko cieknie. I nie wiem czy je zareklamować czy co.. Bo mi zużywanie kapsułek zajmuje ok pół roku. I się boję, że to się wszysttko samo w pudełku porozpuszcza

Używałam już kapsułek i czegoś takiego nie miałam
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 11:55   #247
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie..
Kupiłam wczoraj kapsułki Vizira i dzisiaj chciałam je schować do szafki i patrzę a cała torba była tłusta Otwieram pudełko a tam wszystko cieknie. I nie wiem czy je zareklamować czy co.. Bo mi zużywanie kapsułek zajmuje ok pół roku. I się boję, że to się wszysttko samo w pudełku porozpuszcza
Używałam już kapsułek i czegoś takiego nie miałam
Jeżeli uważasz, że nie tak to powinno wyglądać, to reklamuj!

Moje są (zawsze były) lekko tłustawe (uznałam to za normę i zabezpieczenie, żeby się nie sklejały) - nie przeszkadzało to w użytkowaniu i w żadnym razie nie wyglądało na "wszystko cieknie". Nigdy mi się też nie rozpuściły w pudełku.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-06, 12:03   #248
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Jeżeli uważasz, że nie tak to powinno wyglądać, to reklamuj!

Moje są (zawsze były) lekko tłustawe (uznałam to za normę i zabezpieczenie, żeby się nie sklejały) - nie przeszkadzało to w użytkowaniu i w żadnym razie nie wyglądało na "wszystko cieknie". Nigdy mi się też nie rozpuściły w pudełku.
miałam swoje w siatce i leżały bokiem na podłodze w siatce. I na podłodze zrobiła się tłusta plama Więc coś wyciec musiało.. Otworzyłam pudełko przejechałam ręką i faktycznie coś jakby ciekło bo miałam całą tłustą dłoń..
No chyba, ze to faktycznie tak jak mówisz ..


Najbardziej się boję żeby mi się one nie rozpuściły
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 13:36   #249
sylawia
Przyczajenie
 
Avatar sylawia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Ja mam kapsułki do prania Perlux - do białego prania i osobne do kolorowego. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z kapsułkami, tylko zwykle albo z żelem albo z proszkiem (głównie Persil). Jeśli chodzi o moją opinię to z moich kapsułek jestem bardzo zadowolona, pranie jest czyste, pozostawiają ładny zapach..., jedynie po jednym praniu w 30 st. kapsułka wpadła mi w krawędź gumy w pralce i nie rozpuściła się do końca... Miałyście kiedyś taką sytuację?
sylawia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 14:46   #250
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Od dawna używam kapsułek Persil, wersji standardowej, która dobrze pierze i pozostawia piękny zapach na ubraniach. Wersja z płynem do płukania Silan jest wg mnie o wiele gorsza - ubrania wcale nie pachną.

Kilka dni temu na próbę kupiłam 2 sztuki kapsułek Perlux, byłam sceptycznie nastawiona, ale spodobały mi się i też są niezłe. Ale jednak nie przerzucę się chyba z Persila, za bardzo cenię sobie ten zapach
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 08:03   #251
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
miałam swoje w siatce i leżały bokiem na podłodze w siatce. I na podłodze zrobiła się tłusta plama Więc coś wyciec musiało.. Otworzyłam pudełko przejechałam ręką i faktycznie coś jakby ciekło bo miałam całą tłustą dłoń..
No chyba, ze to faktycznie tak jak mówisz
Ale z moich nigdy nic nie ciekło Tłustych plam nie było nawet w pudełkach. Nie miałam też tłustych dłoni po grzebaniu w kapsułkach. Jak napisałam wcześniej: są lekko tłustawe (ale nie chodziło mi o to że jak wysmarowane olejem raczej takie ... nie suche).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2015-06-07 o 08:04
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-07, 10:10   #252
Artm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 517
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez sylawia Pokaż wiadomość
Ja mam kapsułki do prania Perlux - do białego prania i osobne do kolorowego. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z kapsułkami, tylko zwykle albo z żelem albo z proszkiem (głównie Persil). Jeśli chodzi o moją opinię to z moich kapsułek jestem bardzo zadowolona, pranie jest czyste, pozostawiają ładny zapach..., jedynie po jednym praniu w 30 st. kapsułka wpadła mi w krawędź gumy w pralce i nie rozpuściła się do końca... Miałyście kiedyś taką sytuację?
Miałem. Działo mi się tak w przypadku kapsułek o niskiej jakości. Nie rozpuszczały się do końca i kawałki zostawały w pralce albo na ubraniach. Lepsze rozpuszczają się do końca, nawet w niskiej temperaturze. Ale i tak wolę żel do prania.
Artm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 15:14   #253
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Artm Pokaż wiadomość
Miałem. Działo mi się tak w przypadku kapsułek o niskiej jakości. Nie rozpuszczały się do końca i kawałki zostawały w pralce albo na ubraniach. Lepsze rozpuszczają się do końca, nawet w niskiej temperaturze. Ale i tak wolę żel do prania.
Tylko, które to są te lepsze
Ja mam obecnie kapsułki Vizir i właśnie one bardzo często zostawiają w pralce albo na ubraniach glutka z otoczki. Miałam natomiast kapsułki z Biedronki i nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło nawet przy programie 15 minutowym i temp. 30 stopni.
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 15:46   #254
Artm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 517
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Tylko, które to są te lepsze
Ja mam obecnie kapsułki Vizir i właśnie one bardzo często zostawiają w pralce albo na ubraniach glutka z otoczki. Miałam natomiast kapsułki z Biedronki i nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło nawet przy programie 15 minutowym i temp. 30 stopni.
Mi właśnie biedronkowe zostawiały resztki kapsułki.
Ale jak napisałem, wolę żel. Nie stosuję kapsułek bo mnie ograniczają w dozowaniu. Czasem zapełniam cały bęben, a czasem trzy rzeczy. Pralka dobiera sobie odpowiednią ilość wody do wagi prania, ale środka piorącego już sobie nie dozuje. Żelu czy proszku można nalać/nasypać mniej, a kapsułki nie da się podzielić na połowę.
Artm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 19:09   #255
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Ja zawsze uzywam kapsulek. Glownie dlatego, ze no, nie chce mi sie, to jest najlatwiejsza opcja, najczystsza, nic sie nie rozlewa/nie wysypuje. Ale ogolem ja jestem taki len ze wszystko piore razem (posciel, rzeczy rozowe, biale, czerwone, czarne, bielizne i reczniki - niczego nie rozdzielam) i jest okay
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 23:41   #256
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

A nie mówiłam, że to na pewno jakiś konkurs? Stąd tyle poetyckich wypowiedzi :P
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 08:55   #257
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Kupiłam dzis Vizira, jak coś wypiorę, to się wypowiem
Precz z Perluxem!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 11:37   #258
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Używałam bodajże kapsułek Vizira (średnio pasował mi zapach), Persila (wychodziły najdrożej), a najczęściej i tak kupuję Ariel.
Nigdy nie miałam sytuacji, żeby kapsułka nie rozpuściła się całkiem, zapach fajny zawsze jest, bo dodatkowo używam płynu do płukania.
Największa zaleta kapsułek jest IMHO taka, że nie zostają białe smugi na czarnych rzeczach, jak to bywało często po praniu w proszku.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 11:40   #259
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Płyn do płukania wzięłam sobie na próbę cytrynowo - pomarańczowy. Pachnie cudownie.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-08, 12:44   #260
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Kapsułki przyjemne bo wygodne, ale z drugiej strony w tej żelowej osłonce nie można długo przechowywać ich otwartych bo ta osłonka zaczyna sie roztapiać i kleić, potem kapsułki sklejają się, albo wycieka z nich zawartość, lepiej po zakupie przenieść je z woreczka jak takie są, do plastikowego pojemnika i zamykać, często ludzie trzymają środki piorące w łazience, a tam jest wilgoć z kąpieli i znowu te osłonki się kleją i rozrywają. Tak że mają też minusy. A nawet jak są w pudełku to do nabierania ich lepiej mieć suche ręce.
Proszek się zbryla za to, i rozsypuje wokoło, tak że wszędzie wydobędziemy plusy i minusy rzeczy.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 19:55   #261
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Płyn do płukania wzięłam sobie na próbę cytrynowo - pomarańczowy. Pachnie cudownie.
Softlan? Jak wypróbujesz, napisz czy dobry
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 08:23   #262
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Pranie, płukanie, rozmawianie czyli o proszkach, kapsułkach, płynach itd.

Jesu, idź stąd ; )
Ja kupiłam pierwszy raz "na próbę" jakieś tanie kapsułki z Mili do białego i do koloru i muszę przyznać, że się sprawdziły. Zachęcona nabyłam wczoraj kapsułki Vizira, zobaczymy, jakie będą. A pościel prałam wczoraj w płynie Ariel, też świeżo kupionym, faktycznie ładny zapach, zwłaszcza wypłukana w Softlanie cytrusowym (wreszcie jakiś zapach dla mnie, nie lubiłam tych słodkawych, pseudo perfumowatych płynów).
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 12:14   #263
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Softlan płyn do płukania o zapachu migdałowo- waniliowym miałam, w każdym bądź razie żółty i dziecko na opakowaniu, dobrze się bluzki i koszule prasowały, dość długo pachnie, nie zostawiał śladów, a takie ślady zauważyłam po płynie "k" lawendowym.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 14:11   #264
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Softlan? Jak wypróbujesz, napisz czy dobry
Oj, umknął mi Twój post
No wyprane w Arielu i wypłukane w Softlanie pachnie bardzo świeżo i przyjemnie, przy czym nienachalnie
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 21:24   #265
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Oj, umknął mi Twój post
No wyprane w Arielu i wypłukane w Softlanie pachnie bardzo świeżo i przyjemnie, przy czym nienachalnie
A mientkie jest? Bo mnie generalnie na tym najbardziej zależy.


Cytat:
Napisane przez edyta836 Pokaż wiadomość
Stosując proszek, odplamiacz i okamieniacz za jedno pranie zapłacisz aż 3,53zł! Ten sam efekt otrzymasz stosują #Perlux, dzięki któremu Twoje pranie będzie idealnie czyste i dużo tańsze – tylko 1,20zł!
Coście się tak uparły na podawanie tej durnej ceny wziętej z księżyca ?! NIGDZIE go za tyle nie kupicie.
Poza tym nowoczesne płyny a nawet już i proszki zawierają substancje zapobiegające osadzaniu się kamienia - na wszystkich moich Arielach, Vizirach i Persilach było napisane, że stosowanie dodatkowo odkamieniacza nie jest konieczne.
Lakma poległa na całego w tej kampanii spamowania gdzie popadnie
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2015-06-09 o 21:34
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 23:00   #266
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Sweterek mięciutki. Pościel wiadomo - trochę mniej, ale ja jeszcze Vanisha dodałam trochę...
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 10:09   #267
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Czemu moderatorzy nie zrobią porządku z tym spamem reklamowym?
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 10:45   #268
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Czemu moderatorzy nie zrobią porządku z tym spamem reklamowym?

Może i im kapsułki Perlux odmieniły życie

Jak jeszcze raz przeczytam od jednopostowiczek o cudownej sile działania Perluxu to sobie
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 13:40   #269
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

"Miałam zaszczyt testować", "zostałam uszczęśliwiona"
Litości!!!!
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 13:41   #270
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Może i im kapsułki Perlux odmieniły życie

Jak jeszcze raz przeczytam od jednopostowiczek o cudownej sile działania Perluxu to sobie
Jakaś się nad Tobą ulitowała i zareklamowała Perluxa mając dwa posty

Szczerze mówiąc to przez taką nachalną reklamę odechciewa mi się nawet patrzeć na ten środek w sklepie.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-30 07:47:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.