100 Dni Z Ewą Chodakowską II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-09, 11:42   #151
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Kamycek, brawo za efekty! Sa naprawdę widoczne. Widać, że brzuch i nogi dostają w kość

Zgadzam się, że przepisy Ewy z nowej książki są super. Szybkie, zdrowe i wymagające małej ilości składników, które w dodatku są łatwo dostępne w sklepach.
Zrobiłam już chyba połowę z nich - skupiam się na śniadaniach i kolacjach. Dziś zrobię dorsza wg jej przepisu.
Polecam też granolę, owsianki i koktaile. Sporo przepisów zawiera awokado. Jest ono dobre na stawy, więc przy ćwiczeniach idealne

Ja dziś po już Skalpelu. Ananonda, wracam do gry

Dziewczyny, pamiętajcie w upały o uzupełnianiu potasu i sodu. Dużo ich tracimy, kiedy się pocimy, a niedobór tych pierwiastków może być tragiczny w skutkach.
Mój mąż kilka lat temu po treningu w ciepły dzień wylądował w szpitalu...
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 12:17   #152
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Kamycek, brawo za efekty! Sa naprawdę widoczne. Widać, że brzuch i nogi dostają w kość

Zgadzam się, że przepisy Ewy z nowej książki są super. Szybkie, zdrowe i wymagające małej ilości składników, które w dodatku są łatwo dostępne w sklepach.
Zrobiłam już chyba połowę z nich - skupiam się na śniadaniach i kolacjach. Dziś zrobię dorsza wg jej przepisu.
Polecam też granolę, owsianki i koktaile. Sporo przepisów zawiera awokado. Jest ono dobre na stawy, więc przy ćwiczeniach idealne

Ja dziś po już Skalpelu. Ananonda, wracam do gry

Dziewczyny, pamiętajcie w upały o uzupełnianiu potasu i sodu. Dużo ich tracimy, kiedy się pocimy, a niedobór tych pierwiastków może być tragiczny w skutkach.
Mój mąż kilka lat temu po treningu w ciepły dzień wylądował w szpitalu...
Potas to wiem - banany pomidory, a sód? No właśnie mi palce już zaczęły puchnąc od tych upałów. Ale nie rozstaję się z butelką wody. A czemu wylądował? Bo aż się boję ćwiczyć
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 12:47   #153
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Potas to wiem - banany pomidory, a sód? No właśnie mi palce już zaczęły puchnąc od tych upałów. Ale nie rozstaję się z butelką wody. A czemu wylądował? Bo aż się boję ćwiczyć
Nie chcę siać paniki, ale pamiętam, ile strachu się najadłam (byłam na dodatek w zaawansowanej ciąży z pierwszym dzieckiem, było upalne lato, a mój mąż właśnie się odchudzał Nie wiedzieliśmy wtedy nic o tych minerałach i wypocił ich sporo na siłowni. Poskutkowało to tym, że zasłabł i pogotowie go zabrało do szpitala.

Właśnie w pomidorach jest go wcale nie tak dużo, choć ja je oczywiście włączyłam do diety, jak i sok pomidorowy, który uwielbiam. Sporo potasu jest chyba w suszonych morelach. Można też kupić gotowy preparat w aptece z tymi minerałami.

Trzeba też pamiętać, że picie dużej ilości wody wypłukuje te minerały z organizmu, i jeśli ich nie uzupełnimy w diecie lub suplementach, to też będziemy ich mieć za mało..
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!

Edytowane przez Ineczka33
Czas edycji: 2014-06-09 o 12:55
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 12:58   #154
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Nie chcę siać paniki, ale pamiętam, ile strachu się najadłam (byłam na dodatek w zaawansowanej ciąży z pierwszym dzieckiem, było upalne lato, a mój mąż właśnie się odchudzał Nie wiedzieliśmy wtedy nic o tych minerałach i wypocił ich sporo na siłowni. Poskutkowało to tym, że zasłabł i pogotowie go zabrało do szpitala.

Właśnie w pomidorach jest go wcale nie tak dużo, choć ja je oczywiście włączyłam do diety, jak i sok pomidorowy, który uwielbiam. Sporo potasu jest chyba w suszonych morelach. Można też kupić gotowy preparat w aptece z tymi minerałami.

Trzeba też pamiętać, że picie dużej ilości wody wypłukuje te minerały z organizmu, i jeśli ich nie uzupełnimy w diecie lub suplementach, to też będziemy ich mieć za mało..
Nie wiem, czy w składzie jest to co trzeba ale parę razy w tygodniu łykam vitaminer dla kobiet w ciąży - celowo bo ma lepszy skład A moreli parę suszonych dzisiaj zjadłam do śniadania więc mam co wypacać. Wiedziałam że są zdrowe ale nie wiedziałam,że aż tak - kojarzyłam jedynie, że są antyanemiczne, że dużo żelaza mają.


Znalazłam w necie taką oto wypowiedź Ewy:
"Aktywność fizyczna w ciągu dnia powinna być krótka. Nie warto się przemęczać. Kiedy organizm jest zmęczony, zwalnia metabolizm, a my zamiast dostać kopa energetycznego, robimy się ospali. Siedzenie i katowanie się na siłowni 2h według mnie mija się z celem. Aktywność fizyczna od 30 min do 1h dziennie jest najlepszym rozwiązaniem. Tak naprawdę ćwiczenie 4h tygodniowo i racjonalne, zdrowe odżywianie się, powinny zapewnić wymarzony sukces. Ja sama ćwiczę od 3-5 razy w tygodniu po 45 min. Czuję się pozytywnie naładowana non stop i nie pozwalam sobie, aby ten stan minął. Endorfiny muszą być na najwyższym poziomie. Jestem fanką swojej metody i na chwilę obecną jestem kompletnie zaaferowana tym, co robię, czyli ciągłym eksperymentowaniem."

Już teraz rozumiem skąd lepsze efekty, gdy przestałam ćwiczyć jak szalona

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2014-06-09 o 13:22
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 13:39   #155
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy w składzie jest to co trzeba ale parę razy w tygodniu łykam vitaminer dla kobiet w ciąży - celowo bo ma lepszy skład A moreli parę suszonych dzisiaj zjadłam do śniadania więc mam co wypacać. Wiedziałam że są zdrowe ale nie wiedziałam,że aż tak - kojarzyłam jedynie, że są antyanemiczne, że dużo żelaza mają.


Znalazłam w necie taką oto wypowiedź Ewy:
"Aktywność fizyczna w ciągu dnia powinna być krótka. Nie warto się przemęczać. Kiedy organizm jest zmęczony, zwalnia metabolizm, a my zamiast dostać kopa energetycznego, robimy się ospali. Siedzenie i katowanie się na siłowni 2h według mnie mija się z celem. Aktywność fizyczna od 30 min do 1h dziennie jest najlepszym rozwiązaniem. Tak naprawdę ćwiczenie 4h tygodniowo i racjonalne, zdrowe odżywianie się, powinny zapewnić wymarzony sukces. Ja sama ćwiczę od 3-5 razy w tygodniu po 45 min. Czuję się pozytywnie naładowana non stop i nie pozwalam sobie, aby ten stan minął. Endorfiny muszą być na najwyższym poziomie. Jestem fanką swojej metody i na chwilę obecną jestem kompletnie zaaferowana tym, co robię, czyli ciągłym eksperymentowaniem."

Już teraz rozumiem skąd lepsze efekty, gdy przestałam ćwiczyć jak szalona
Ja też doceniłam przerwę i nabrałam mocy na swój sobotni bieg

Robicie może te ćwiczenia, które Ewa wrzuca na stronę na FB?
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 13:57   #156
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Robicie może te ćwiczenia, które Ewa wrzuca na stronę na FB?
Czasami, bo jak widzę cztery ćwiczenia a na koniec dopiskę: potwórz 4 razy to mi się odechciewa na samą myśl. Nie dlatego że nie dałabym rady, ale dlatego, że dla mnie to byłyby same nudy.
Szkoda, że Ewa nie dodaję dłuższych treningów.
A słyszałyście, że w tym tygodniu ma być nowy trening: turbo-wyzwanie?? Ewa mówiła w dzień dobry tvn a potem pisała na facebooku. Ponoć ćwiczenia rozłożone w tabacie ale powtarzamy dwa razy każdy zestaw w nie 4 jak przy turbo, więc mi to jak najbardziej odpowiada.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 13:59   #157
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
A słyszałyście, że w tym tygodniu ma być nowy trening: turbo-wyzwanie?? Ewa mówiła w dzień dobry tvn a potem pisała na facebooku. Ponoć ćwiczenia rozłożone w tabacie ale powtarzamy dwa razy każdy zestaw w nie 4 jak przy turbo, więc mi to jak najbardziej odpowiada.
Dla mnie wszystko poza Skalpelem na razie jest Wyzwaniem
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-09, 17:16   #158
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Dla mnie wszystko poza Skalpelem na razie jest Wyzwaniem
Nawet i skalpel jest wyzwaniem jak się do niego przyłożyć. Wcale nie jest taki łatwy. Długo trzeba wytrzymać w przysiadzie, te wypady wykańczające, dopiero jak kładę się na matę czuję ulgę i te ćwiczenia już wykonuję z przyjemnością. Dziś właśnie się do niego przymierzam - no niestety w taki skwar o żadnych podskokach nie ma mowy i tak spalę kalorii jak przy turbo.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 19:02   #159
Anettt87
Zadomowienie
 
Avatar Anettt87
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 179
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość
Dodałam album ze zdjęciami z postępów do profilu jeśli chciałybyście zobaczyć :P Chciałabym obiektywne opinie...
Wow, super efekt, widoczna zmiana gratuluję!

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
A słyszałyście, że w tym tygodniu ma być nowy trening: turbo-wyzwanie?? Ewa mówiła w dzień dobry tvn a potem pisała na facebooku. Ponoć ćwiczenia rozłożone w tabacie ale powtarzamy dwa razy każdy zestaw w nie 4 jak przy turbo, więc mi to jak najbardziej odpowiada.
Właśnie dziś coś czytałam na ten temat i fajnie, że 2 powtórzenia zestawu, im jest ich więcej tym jakoś się szybciej zniechęcam do ćwiczeń.

W ogóle to dobry wieczór!
Tamten tydzień był kiepski, mimo batów od Was ćwiczyłam tylko 2 dni... Ale ogarniam się i do boju!
Dziś zaliczony I level shreda z Jillian Michales i Skalpel II
Anettt87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 21:01   #160
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Bardzo dziękuję Dziewczyny. Mój TŻ też mówi, że są efekty.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Herbatka Pokaż wiadomość
Dodałam album ze zdjęciami z postępów do profilu jeśli chciałybyście zobaczyć :P Chciałabym obiektywne opinie...
Pozwoliłam sobie obejrzeć ten album i wow, widzę różnicę ćwicz dalej! Węższa talia, uda, tyłek też wygląda korzystniej- a to efekty już po 4 miesiącach? Gratuluję![/QUOTE]

No tak, po 4 miesiącach. Pewnie gdybym wzięła się w garść i ćwiczyła częściej, nie pozwalała sobie na to czy na tamto, to efekty byłyby lepsze. Wiem, że to jeszcze nie to i naprawdę długa droga przede mną, ale myślę że jest lepiej. Fajnie, że widać różnicę bo ja u siebie widzę "jakieś" efekty, ale wiecie jak to jest jak się samą siebie ocenia...

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Nie, płaski brzuch jest dodany do nowej książki Ewy przepis na sukces. Ksiązkę polecam swoją drogą, korzystam z wielu przepisów jakie tam są zamieszczone. Proste a pyszne.
Zobaczyłam Twoje zdjęcia i jestem w szoku. Co Ty zrobiłaś z cellulitem? Efekty są mega, szczególnie uda! Stosowałaś jakieś masaże, balsamy dodatkowo? Miałas bardzo zaawansowany cellulit a teraz zostały tylko lekkie nierówności. Megaaaa
I z tego co pamiętam mówiłaś, że ćwiczysz 4 razy w tygodniu? Od lutego tak? Powiedz mi wszystko.
Tak, ćwiczylam jakieś cztery razy w tygodniu. Mam zapisane co do dnia kiedy i jakie ćwiczenia :P zrobiłam sobie plik w excelu gdzie wpisuję wszystko każdego dnia. No może nie wszystko, bo najpierw miałam zapisywać również dietę, ale jakoś o tym zapominam i tego nie robię.
Dzisiaj zapytałam mojego TŻ czy widać efekty. Powiedział, że rzeczywiście cellulit się zmniejszył, bo ja szczerze mówiąc tłumaczyłam sobie to innym oświetleniem w pomieszczeniu :P w tych majowych zdjęciach było to światło dzienne, ale nie nie rzeczywiście jest lepiej :P W zasadzie to sama jestem zaskoczona, że aż tak się udało go zmniejszyć. Jak napisałaś o tym zaawansowanym cellulicie to przypomniało mi się jak straszliwie się czułam kiedy uświadomiłam sobie jaki on jest... zwłaszcza na wakacjach kiedy miałam zdjęcia w kostiumie. Swoją drogą to nawet jak miałam naście lat to był taki ogromny.
Co do kremów i masaży. Kremy używam bardzo sporadycznie - kremy wyszczuplające Oriflame oraz masażera próżniowego chociaż chyba muszę zacząć używać go częściej, bo mam go od zeszłych urodzin - dostałam od TŻ, który stwierdził, że muszę przestać narzekać na swoje nogi i podobno taki masażer pomaga - użyłam go baaardzo mało razy a w zasadzie to on się nade mną znęcał :P

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Anettt87 Pokaż wiadomość
Wow, super efekt, widoczna zmiana gratuluję!


Właśnie dziś coś czytałam na ten temat i fajnie, że 2 powtórzenia zestawu, im jest ich więcej tym jakoś się szybciej zniechęcam do ćwiczeń.

W ogóle to dobry wieczór!
Tamten tydzień był kiepski, mimo batów od Was ćwiczyłam tylko 2 dni... Ale ogarniam się i do boju!
Dziś zaliczony I level shreda z Jillian Michales i Skalpel II
Dajesz, dajesz! Ćwicz Ja też właśnie zabieram się za Skalpel mam zakwasy jak stąd do wieczności, ale nie ma rady ćwiczyć trzeba!

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Nawet i skalpel jest wyzwaniem jak się do niego przyłożyć. Wcale nie jest taki łatwy. Długo trzeba wytrzymać w przysiadzie, te wypady wykańczające, dopiero jak kładę się na matę czuję ulgę i te ćwiczenia już wykonuję z przyjemnością. Dziś właśnie się do niego przymierzam - no niestety w taki skwar o żadnych podskokach nie ma mowy i tak spalę kalorii jak przy turbo.
Coś w tym jest. Ja ostatnio zaczęłam go znowu robić, ale bardzo dokładnie i naprawdę daje w kość

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję Dziewczyny. Mój TŻ też mówi, że są efekty.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------



Pozwoliłam sobie obejrzeć ten album i wow, widzę różnicę ćwicz dalej! Węższa talia, uda, tyłek też wygląda korzystniej- a to efekty już po 4 miesiącach? Gratuluję!
No tak, po 4 miesiącach. Pewnie gdybym wzięła się w garść i ćwiczyła częściej, nie pozwalała sobie na to czy na tamto, to efekty byłyby lepsze. Wiem, że to jeszcze nie to i naprawdę długa droga przede mną, ale myślę że jest lepiej. Fajnie, że widać różnicę bo ja u siebie widzę "jakieś" efekty, ale wiecie jak to jest jak się samą siebie ocenia...

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------



Tak, ćwiczylam jakieś cztery razy w tygodniu. Mam zapisane co do dnia kiedy i jakie ćwiczenia :P zrobiłam sobie plik w excelu gdzie wpisuję wszystko każdego dnia. No może nie wszystko, bo najpierw miałam zapisywać również dietę, ale jakoś o tym zapominam i tego nie robię.
Dzisiaj zapytałam mojego TŻ czy widać efekty. Powiedział, że rzeczywiście cellulit się zmniejszył, bo ja szczerze mówiąc tłumaczyłam sobie to innym oświetleniem w pomieszczeniu :P w tych majowych zdjęciach było to światło dzienne, ale nie nie rzeczywiście jest lepiej :P W zasadzie to sama jestem zaskoczona, że aż tak się udało go zmniejszyć. Jak napisałaś o tym zaawansowanym cellulicie to przypomniało mi się jak straszliwie się czułam kiedy uświadomiłam sobie jaki on jest... zwłaszcza na wakacjach kiedy miałam zdjęcia w kostiumie. Swoją drogą to nawet jak miałam naście lat to był taki ogromny.
Co do kremów i masaży. Kremy używam bardzo sporadycznie - kremy wyszczuplające Oriflame oraz masażera próżniowego chociaż chyba muszę zacząć używać go częściej, bo mam go od zeszłych urodzin - dostałam od TŻ, który stwierdził, że muszę przestać narzekać na swoje nogi i podobno taki masażer pomaga - użyłam go baaardzo mało razy a w zasadzie to on się nade mną znęcał :P

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------



Dajesz, dajesz! Ćwicz Ja też właśnie zabieram się za Skalpel mam zakwasy jak stąd do wieczności, ale nie ma rady ćwiczyć trzeba!

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------



Coś w tym jest. Ja ostatnio zaczęłam go znowu robić, ale bardzo dokładnie i naprawdę daje w kość [/QUOTE]

I po krzyku do Skalpela dodałam jeszcze wewnętrzne części ud
Waga stoi w miejscu, a centymetry lecą w dół....
__________________
.

Edytowane przez kamycek
Czas edycji: 2014-06-09 o 21:17
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 21:43   #161
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość

Coś w tym jest. Ja ostatnio zaczęłam go znowu robić, ale bardzo dokładnie i naprawdę daje w kość
I po krzyku do Skalpela dodałam jeszcze wewnętrzne części ud
Waga stoi w miejscu, a centymetry lecą w dół....[/QUOTE]

Też mam takie same wrażenia co do skalpela. Na początku go wręcz unikałam, bo miałam manię dawania z siebie wszystkiego (jak nie byłam zlana potem to wg mojego myślenia nie ćwiczyłam i musiałam dodać 100 dodatków), a teraz doceniłam jak super ujędrnia i zbija ciało. Ale naprawdę się przykładam, nisko na nogach i głębokie wypady. Uda palą! Nie wiem jak jutro z pogodą, jak będzie tak jak dziś to też zrobię skalpel. Ty cwana teraz w sam raz chłodek na skalpelik, ale ja tak późno nigdy nie ćwiczę.
Ja dziś do skalpela dodałam brzuszki (runda 4) z Model Look-jak treningu nie polubilam, tak brzuszki pokochałam

Mogłabyś mi podać jakiegoś linka, czy nazwę tego Twojego masażera, jak cena nie będzie kosmiczna może się skuszę. Ja na razie - od półtora miesiąca jakoś wcieram balsamy dodatkowo antycellulitowe: mam trzy: rozgrzewający eveline, chłodzący eveline dermo coś i drenujący z ziaji. Do tego codziennie pod prysznicem robię masaż gąbką antycellulitową taką mega szorską. Skórę na udach mam gładką, już mi się tak uda nie trzęsą, ale jeszcze nierówności są po ścisnięciu i jak idę to patrzę w dół jak wariatka i wydaje mi się, że widać po wewnętrznej stronie ud podczas chodzenia takie nierównosci. Ale też niebo a ziemia. Tż-ty mają to do siebei że lubią nam mówić to co chcemy słyszeć. Mój mowi, że nic nie mam ehe.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-09, 22:14   #162
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
I po krzyku do Skalpela dodałam jeszcze wewnętrzne części ud
Waga stoi w miejscu, a centymetry lecą w dół...

Też mam takie same wrażenia co do skalpela. Na początku go wręcz unikałam, bo miałam manię dawania z siebie wszystkiego (jak nie byłam zlana potem to wg mojego myślenia nie ćwiczyłam i musiałam dodać 100 dodatków), a teraz doceniłam jak super ujędrnia i zbija ciało. Ale naprawdę się przykładam, nisko na nogach i głębokie wypady. Uda palą! Nie wiem jak jutro z pogodą, jak będzie tak jak dziś to też zrobię skalpel. Ty cwana teraz w sam raz chłodek na skalpelik, ale ja tak późno nigdy nie ćwiczę.
Ja dziś do skalpela dodałam brzuszki (runda 4) z Model Look-jak treningu nie polubilam, tak brzuszki pokochałam

Mogłabyś mi podać jakiegoś linka, czy nazwę tego Twojego masażera, jak cena nie będzie kosmiczna może się skuszę. Ja na razie - od półtora miesiąca jakoś wcieram balsamy dodatkowo antycellulitowe: mam trzy: rozgrzewający eveline, chłodzący eveline dermo coś i drenujący z ziaji. Do tego codziennie pod prysznicem robię masaż gąbką antycellulitową taką mega szorską. Skórę na udach mam gładką, już mi się tak uda nie trzęsą, ale jeszcze nierówności są po ścisnięciu i jak idę to patrzę w dół jak wariatka i wydaje mi się, że widać po wewnętrznej stronie ud podczas chodzenia takie nierównosci. Ale też niebo a ziemia. Tż-ty mają to do siebei że lubią nam mówić to co chcemy słyszeć. Mój mowi, że nic nie mam ehe.
Tutaj znalazłam taki masager jaki ja mam i chyba właśnie zmotywowałaś mnie do tego żeby zaczać go używać, bo skóra jest po nim fajnie napięta. Do zestawu dołączone są trzy końcówki mała do twarzy średnia do brzucha i duża do piersi i ud dodatkowo urządzenie ma książeczkę z instruktażem jak go używać nawet ma program antycellulitowy i trzy intensywności wsysania :P A tak w ogóle to jest to bardzo przyjemne taki masaż.... poza tym trzeba używać jakiegoś olejku lu balsamu żeby lepiej można było nim operować.

http://remixmedyczny.home.pl/pl/p/Ma...med-BD7300/137

Widzę, że Ty bardzo poważnie podeszłaś do tematu, ja jestem z gruntu leniem i nigdy nie chce mi się kremować ciała, ale chyba powinnam zacząć. Słyszałam od siostry ciotecznej że kremy Eveline są dość dobre - ona miała pozytywne efekty i cena też całkiem całkiem. Ja osobiście nie próbowałam bo mam całą serię wyszczuplającą z Oriflame bo namówiła mnie siostra TŻ, która używa do modelowania talii z tej serii i bardzo zachwalała.

http://pl.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=248 84

Muszę też wziąć się za siebie.
__________________
.
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 06:28   #163
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość
Tutaj znalazłam taki masager jaki ja mam i chyba właśnie zmotywowałaś mnie do tego żeby zaczać go używać, bo skóra jest po nim fajnie napięta. Do zestawu dołączone są trzy końcówki mała do twarzy średnia do brzucha i duża do piersi i ud dodatkowo urządzenie ma książeczkę z instruktażem jak go używać nawet ma program antycellulitowy i trzy intensywności wsysania :P A tak w ogóle to jest to bardzo przyjemne taki masaż.... poza tym trzeba używać jakiegoś olejku lu balsamu żeby lepiej można było nim operować.

http://remixmedyczny.home.pl/pl/p/Ma...med-BD7300/137

Widzę, że Ty bardzo poważnie podeszłaś do tematu, ja jestem z gruntu leniem i nigdy nie chce mi się kremować ciała, ale chyba powinnam zacząć. Słyszałam od siostry ciotecznej że kremy Eveline są dość dobre - ona miała pozytywne efekty i cena też całkiem całkiem. Ja osobiście nie próbowałam bo mam całą serię wyszczuplającą z Oriflame bo namówiła mnie siostra TŻ, która używa do modelowania talii z tej serii i bardzo zachwalała.

http://pl.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=248 84

Muszę też wziąć się za siebie.
Ta szorstka gąbka to nie jest jakiś specjalny wyczyn, po prostu podczas prysznica mocno szoruję nią uda, skupiam się na nich, na początku bolało bo jest ostra ale teraz skóra się przyzwyczaiła i tak jak mówię, są one gładkie jak u niemowlaka, ale jeszcze w niektórych miejscach są nierówności. Tak jak stoję nie widać nic, ale mam wrażenie że na słoncu w dobrym świetle jak idę napinają się mięśnie i widać tu nad kolanami po wewnętrznej stronie. Tak właśnie nisko. Na tyłku i tył ud mam wszystko twarde i nic się nie trzęsie. Pewnie dlatego, że dużo ćwiczeń u Ewy jest na pośladki i te tylną część ud. Na przednią za bardzo nie ma i pewnie dlatego tutaj został cellulit
Dzisiaj fajna pogoda, pada deszcz, burza może uda się po południu zrobić coś mocniejszego np. super kardio? Nie mogę się już doczekać tej nowej płyty Ewy turbo-wyzwanie. Ewa pisała, że będzie dostępna na stronie bebio. Ciekawe czy będzie w Empiku.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 06:50   #164
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Ta szorstka gąbka to nie jest jakiś specjalny wyczyn, po prostu podczas prysznica mocno szoruję nią uda, skupiam się na nich, na początku bolało bo jest ostra ale teraz skóra się przyzwyczaiła
A jak wygląda taka gąbka? wejdę dziś do Rossmanna i może bym kupiła na te moje paskudne nogi.

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Na tyłku i tył ud mam wszystko twarde i nic się nie trzęsie.
w zasadzie trudno żeby coś Ci się trzęsło skoro jesteś tak wysportowana (widziałam zdjęcie, które wrzuciłaś), no ale każda z nas chcesz coś poprawić. Rozumiem to - choć figurę masz mega!

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Nie mogę się już doczekać tej nowej płyty Ewy turbo-wyzwanie. Ewa pisała, że będzie dostępna na stronie bebio. Ciekawe czy będzie w Empiku.
Ja szczerze mówiąc nigdy zwykłego turbo nie próbowałam to co dopiero Turbo Wyzwanie. Pewnie po treningu byłabym nieżywa
A tak swoją drogą to pewnie pojawi się też w Empiku chociaż zamawiałam kiedyś na bebio.pl i nie ma tragedii, po 2 dniach przyszły płyty

A na FB jest fajny trening:
https://www.facebook.com/DetocellAca...95664053942421



Swoją droga szkoda,że kołomnie nie ma szpitala nigdzie :p
__________________
.

Edytowane przez kamycek
Czas edycji: 2014-06-10 o 07:05
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 08:51   #165
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość
A jak wygląda taka gąbka? wejdę dziś do Rossmanna i może bym kupiła na te moje paskudne nogi.



w zasadzie trudno żeby coś Ci się trzęsło skoro jesteś tak wysportowana (widziałam zdjęcie, które wrzuciłaś), no ale każda z nas chcesz coś poprawić. Rozumiem to - choć figurę masz mega!



Ja szczerze mówiąc nigdy zwykłego turbo nie próbowałam to co dopiero Turbo Wyzwanie. Pewnie po treningu byłabym nieżywa
A tak swoją drogą to pewnie pojawi się też w Empiku chociaż zamawiałam kiedyś na bebio.pl i nie ma tragedii, po 2 dniach przyszły płyty

A na FB jest fajny trening:
https://www.facebook.com/DetocellAca...95664053942421



Swoją droga szkoda,że kołomnie nie ma szpitala nigdzie :p
Gąbkę masz tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a.html&next=26 Tylko może być, że jej nie będzie, bo jest wykupywana tonami, no i cena też trochę wyższa. Jest naprawdę skuteczna. Ja mniej ostrą część stosuję do mycia. A tą ostrą katuję uda i pośladki. Jak masz problem z wrastającymi włoskami po goleniu, to też się go pozbędziesz. No i jest nie do zaje.... Wymiana tylko ze względów higienicznych

Oj wiesz mi że się trzęsie, do mega mi jeszcze daleko. Efekty są ale wolno je osiągam bo jestem niesamowitym żarłokiem. Pizzę np. z moim TŻ jemy po połowie, nie stronię też od słodyczy i teraz lodów. Jedyne co zmieniłam w swojej diecie to zamieniłam słodkie napoje - Kubusie które piłam litr dziennie (litr = 450 kcal - czyli jakbym jadła dodatkowy posiłek) na wodę mineralną. Wczoraj złapałam lekkiego doła, bo na facebooku dziewczyna która ćwiczy z Ewą od stycznia (ja od grudnia) pokazała mi swój brzuch - idealnie wyrzeźbiony. Ja zawsze będę miała trochę tłuszczyku.

A to zamówię na bebio. Kiedyś coś dziewczyny narzekały, że długo czekały na tą nową książkę ewy, to stwierdziłam, że lepiej w empiku. Ale jak mówisz że szybko to może się skuszę. Jeszcze zobaczę co Ewa napisze o jej dostępności.

A ten detocell ćwiczyłam, dodawałam po rundzie. Ale hardcore A robiłaś huragany Tomka? Bardzo polubiłam.

To koniecznie musisz spróbować turbo, po pierwszym patrzyłam z niedowierzaniem na telewizor co Ewa wyprawia, po drugim było lepiej, po trzecim pokochałam Długo było tak, że najczęściej robiłam właśnie to. Teraz już się przerzuciłam na inne treningi.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 09:12   #166
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Ananonda, polecam kupić tutaj, wychodzi chyba najtaniej i przesyłka jest szybka - ja korzystałam z paczkomatu; http://aros.pl/ksiazka/przepis-na-su...iej--plyta-dvd
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 09:30   #167
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Ananonda, polecam kupić tutaj, wychodzi chyba najtaniej i przesyłka jest szybka - ja korzystałam z paczkomatu; http://aros.pl/ksiazka/przepis-na-su...iej--plyta-dvd
Ale po co mam kupować? Mam ją już od dawna Kupiłam w empiku, jak tylko się pojawiła. Mi chodzi, że ja chcę kupić najnowszą płytę Ewy, która ma się ukazać w tym tygodniu na bebio.pl
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 09:36   #168
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Ale po co mam kupować? Mam ją już od dawna Kupiłam w empiku, jak tylko się pojawiła. Mi chodzi, że ja chcę kupić najnowszą płytę Ewy, która ma się ukazać w tym tygodniu na bebio.pl
O rany, nie zrozumiałam w takim razie
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 19:14   #169
Anettt87
Zadomowienie
 
Avatar Anettt87
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 179
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Dobry wieczór
Melduję się po wykonanym super kardio, dało mi trochę w kość, ale to uczucie po zakończonym treningu... boskie
Szkoda, że dieta ostatnio nie idzie mi najlepiej
Anettt87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 20:57   #170
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Dobry wieczór kochane,
w końcu upragniony chłodek Dziś mam się czym pochwalić, więc przyszłam się pochwalić: w ten straszliwy upał zrobiłam skalpel wyzwanie + ABS Mel B. Nie było czym oddychać, to naprawdę było nie lada wyzwanie. Ale to uczucie po treningu - boskooo

przyszłam wam rownież donieść, ze właśnie przed sekundą udało mi się zamówić najnowszą płytę Ewy. Udało, bo próbowałam to zrobić od 20, jak Ewa wrzuciła informację na facebooku że płyta jest juz dostepna na bebio.pl. Oczywiście wszystkie ewoholiczki rzuciły się na stronę, padł serwer a i teraz strona nie działa zbyt szybko.
Przyznaję, że już nie mogę się doczekać. Ewa bardzo zachęcająco opisała ten trening na facebooku, ponoć są dwie opcje danego ćwiczenia - łatwiejsza dla początkujących i trudniejsza dla zaawansowanych, także trening jest jak najbardziej dla wszystkich. Dodatkowo kusząca nazwa w tytule: pogromca cellulitu... Hmmm... Jestem bardzo ciekawa tego treningu. Jak na razie moim numerem jeden jest trening sprzed dwóch tygodni dołączony do SHAPE'a. Widać przedwakacyjne szaleństwo. Kobiety które mają urlop w sierpniu pewnie łapią się ostatniej deski ratunku, by wystąpić na plaży w seksi kostiumie kąpielowym To ostatni dzwonek!
A oto co napisała Ewa o najnowszej płytce. No potrafi kusić, dlatego bez zastanowienia kupiłam płytę. Koszt 29.99 + przesyłka więc nie jest strasznie.

"TURBO - WYZWANIE!!!
Pogromca tkanki tłuszczowej, genialny rzeźbiarz sylwetki.. Profiluje pośladki, wysmukla nogi, niweluje "boczki".. kształtuje ramiona i spala mnóstwo kalorii !!
Taki "full serwis"
Juz za godzinę wrzuce link do sklepu internetowego w którym można będzie sie zaopatrzyć w najnowszy program !! Liczba egzemplarzy jest limitowana
W poniedziałek, jak juz będziecie mieć program w ręce, ruszymy z miesięcznym TURBO-WYZWANIEM
Jadłospisu w oparciu o książkę i program z najnowszej płyty przebrniemy przez to krok po kroku
Co istotne !! Cwiczenia na płycie przygotowane sa od wersji podstawowej dla osób początkujących do wersji intensywnej dla osób reprezentujących zaawansowany poziom
Zadbałam rownież o osoby niedosłyszące..
PŁYTA MA OPCJE NAPISÓW !!!
NIE MOŻE SIE NIE UDAĆ
Jestes gotowa???
p.s zdjecie dostałam dzis od znajomej MMS-em z tekstem "Ewka chce takie nogi i posladki"
Prosze bardzo "

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2014-06-10 o 20:59
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 05:20   #171
10september
Raczkowanie
 
Avatar 10september
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Polska wschodnia
Wiadomości: 269
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Polecacie książkę "Przepis na Sukces", bo mam zamiar kupić.
__________________
15. VII. 2013r - zaczęłam ćwiczyć
01.III.2014r - zaczęłam zdrowo się odżywiać

Dzięki temu schudłam:
60kg -> 48kg
10september jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 06:16   #172
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez 10september Pokaż wiadomość
Polecacie książkę "Przepis na Sukces", bo mam zamiar kupić.
Bardzo polecamy. Przepisy super, często korzystam z propozycji obiadowej. Wcale nie wydają się jakieś dietetyczne i są zaprzeczeniem tego z czym kojarzy się dieta. Np. pyszny makaron ze szpinakiem i suszonymi pomidorami, czy leczo z cukinią. Pycha. Mnie tylko trochę zawiodła dołączona płyta z ćwiczeniami, myślałam, że to będzie cały program Płaski Brzuch, najbardziej dla tego właśnie kupiłam tą książkę. A tu tylko 15minutowy dodatek. Nie powiem, fajny, korzystam, ale liczyłam, że to będzie normalny 40minutowy program.

Jak na razie zamówiłam Turbo-wyzwanie i nie spałam w nocy z wrażenia Nie mogę się doczekać!
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 09:48   #173
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Ja wczoraj turbo , mel b brzuch , posladki i 1000 na skakance Mialam 3 dni przerwy, jakos tak mi sie weekend przedluzyl, pogrzeszylam alkoholem, pizza i grillem ale w weekendy sobie pozwalam na takie szalenstwa i mimo tego widze efekty coraz bardziej

milego dnia !
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 10:10   #174
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Ja wczoraj turbo , mel b brzuch , posladki i 1000 na skakance Mialam 3 dni przerwy, jakos tak mi sie weekend przedluzyl, pogrzeszylam alkoholem, pizza i grillem ale w weekendy sobie pozwalam na takie szalenstwa i mimo tego widze efekty coraz bardziej

milego dnia !
Ja też będę miała 3 dni "przerwy". Piątek, sobota, niedziela. Wesele. Będę się żarłocznie obżerać. No ale trening w końcu zaliczony. I to jaki. Prawdziwe cardio
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 13:11   #175
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Hej dziewczyny, co to za płyta która była 2 tygodnie temu w shape? Warto kupić? Jestem na etapie skalpela wyzwanie ale jest już mnie nuży , bardzo jestem ciekawa tej nowej płyty Ewki :3 koniecznie podzielcie się wrażeniami jak Wam przyślą! Btw tez tak macie że lubicie mieć zakwasy po ćwiczeniach? :P mi już się nie robią na brzuchu a bym chciała, Haha, przydałby się jakiś trening - wycisk.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 13:35   #176
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, co to za płyta która była 2 tygodnie temu w shape? Warto kupić? Jestem na etapie skalpela wyzwanie ale jest już mnie nuży , bardzo jestem ciekawa tej nowej płyty Ewki :3 koniecznie podzielcie się wrażeniami jak Wam przyślą! Btw tez tak macie że lubicie mieć zakwasy po ćwiczeniach? :P mi już się nie robią na brzuchu a bym chciała, Haha, przydałby się jakiś trening - wycisk.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
2 tygodnie temu był dołączony trening Super Kardio. Nie wiem czy jeszcze jest, ale widziałam, że jest już na chomiku do ściągnięcia. Jak dla mnie to najlepszy trening jak do tej pory. Prowadzi Tomek, przypomina trochę turbo ale ćwiczenia sa przyjemne a nie katorżnicze. Są mieszane ze sobą ćwiczenia cardio z ćwiczeniami na brzuch, pośladki. Bardzo przyjemny zestaw. Każde ćwiczenie robi się przez 20 sek, także trening tak szybko mija, że nawet nie zdążysz się spostrzec, że już się skończył i robisz każde ćwiczenie do końca. A następnego dnia cudowne zakwasy na udach i tricepsach

Widzę, że trochę chłodniej się robi, więc nie będzie takiej duchoty jak wczoraj, więc mogę sobie dzisiaj pozwolić na super kardio. Bo przez ostatnie dni stać mnie było tylko na skalpel albo skalpel wyzwanie.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 13:57   #177
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Tomek ten od Ewki, Choinski czy jakoś tak? :? Btw musze się pochwalić że byłam na bicie rekordu, było bardzo fajnie ^^ I najfajniejszy z treningów był właśnie ten prowadzony przez Tomka! I joga też bardzo milusia :3

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 14:23   #178
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Ja dziś znowu turbo zdecydowanie mój ulubiony trening.
Do tego mel b pośladki i csi z ewką. uhhh
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 15:29   #179
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Tomek ten od Ewki, Choinski czy jakoś tak? :? Btw musze się pochwalić że byłam na bicie rekordu, było bardzo fajnie ^^ I najfajniejszy z treningów był właśnie ten prowadzony przez Tomka! I joga też bardzo milusia :3

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak, ten sam No to skoro spodobał Ci się jego trening, to na pewno pokochasz to super kardio, bo jest boskie. Także zamawiaj bez zastanowienia!

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Ja dziś znowu turbo zdecydowanie mój ulubiony trening.
Do tego mel b pośladki i csi z ewką. uhhh
Ja też lubię. Wszystko poza rundą 6. No normalnie nienawidzę tego ćwiczenia w desce jak trzeba wyprostowaną nogę unosić. Zawsze zamieniam na wypady albo inne ćwiczenie na nogi. No i w 9 rundzie też nie robię tych ślizganych brzuszków, bo ćwiczę na dywanie i nie mam zwyczajnie jak się ślizgać.
Coś czuję, że turbo wyzwanie, to będzie to co pokocham najbardziej

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2014-06-11 o 15:31
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 15:35   #180
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Ja dziś tradycyjnie Skalpel, w miejsce ćwiczeń na nogi na brzuchu (takie z wygięciem kręgosłupa) wrzucam 10 minut na nogi z Mel B.

Wieczorem planuję bieganie. Zobaczymy, jaki dystans zrobię taki upał
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-21 09:23:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.