Dzienne światło... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-02, 19:13   #1
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102

Dzienne światło...


Dziewczyny!

Otóż mam jeden mały problem i zastanawiam się od dłuższego czasu czy też tak macie

No więc, gdy biorę lusterko i patrze na swoją twarz w świetle dziennym przy oknie to jest strasznie. Wydaje mi się, że twarz jest okropna, zaskórniki itp. jakoś wszystko widać. Jednak gdy patrzę na siebie w łazience, czy w innym, nie dziennym świetle wszystko jest ok. Ehhh smutne to jest, bo brak mi już pomysłów od czego to zależy i jakich kosmetyków używać do pielęgnacji. Jedni mówią antybakteryjnych drudzy nawilżających.
A jak wasza twarz wygląda w dziennym świetle bez makijażu oczywiście?
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 20:11   #2
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Dzienne światło...

Cytat:
Napisane przez annie89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!

Otóż mam jeden mały problem i zastanawiam się od dłuższego czasu czy też tak macie

No więc, gdy biorę lusterko i patrze na swoją twarz w świetle dziennym przy oknie to jest strasznie. Wydaje mi się, że twarz jest okropna, zaskórniki itp. jakoś wszystko widać. Jednak gdy patrzę na siebie w łazience, czy w innym, nie dziennym świetle wszystko jest ok. Ehhh smutne to jest, bo brak mi już pomysłów od czego to zależy i jakich kosmetyków używać do pielęgnacji. Jedni mówią antybakteryjnych drudzy nawilżających.
A jak wasza twarz wygląda w dziennym świetle bez makijażu oczywiście?
u każdego tak jest że w dziennym świetle skóra wygląda inaczej (niestety gorzej) a przy innym świetle lapiej. Dlatego często jak ktoś się maluje w łazience przy czy innej żarówce to potem troche za ciemny makijaż wychodzi, ciemniejszy niż miał być a pod słońce wszystko wychodzi
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:15   #3
Paramore
Wtajemniczenie
 
Avatar Paramore
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 883
Dot.: Dzienne światło...

Właśnie dlatego zawsze lepiej malować się przy świetle dziennym. Sama też tak mam, w sztucznym świetle widać mniej niedoskonałości, tych wszystkich zaczerwienień w moim przypadku, cieni pod oczami itd. itp.
Także nie jesteś sama, a sztucznemu światłu lepiej nie ufać
__________________

Paramore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 18:39   #4
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Dzienne światło...

światło dzienne oddaje obraz prawdziwego stanu naszej cery nie to co sztuczne więc jeśli będziesz pokazywała się w świetle dziennym to rób przy nim makijaż a jeśli będziesz tam gdzie światło sztuczne to maluj się przy takim
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 18:46   #5
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Dzienne światło...

No niestety, nasza skóra wygląda o wiele gorzej w prawdziwym świetle. Ja jak się maluję w dziennym to wydaje mi się, że niedoskonałości nie są zatuszowane, wszystko wygląda obleśnie...
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.