Brak okresu 12 dni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-21, 17:51   #1
R3_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 40

Brak okresu 12 dni


Witam wszystkich, otoz mamy z dziewczyna nastepujacy problem. Nie uprawiamy jeszcze sexu lecz tylko petting. Trzy miesiace temu podczas uprawiana pettingu wytrysk zostal powstrzymany w ostatniej chwili lecz troche moglo wyciec, nieswiadomy tego reka od sluzu partnerki dotykalem penisa i pozniej znow zaczalem ja zadowalac dalej. Wiec bylo podejrzenie o to ze sperma czy tez preejakulat bo sam nie wiem co to bylo zostalo wprowadzone na dlugosc palcow do pochwy. O calym tym zdarzeniu dopiero zdalismy sobie sprawe tydzien po. Lecz jednak dziewczyna normalnie dostala okres, po kolejnym miesiacu okres znow byl. Teraz nadchodzi trzeci miesiac od tego zdarzenia i okresu juz nie ma prawie 2 tyg, okres nie ma regularny - czasami rozni sie 2-3 dni ale nigsdy nie az tyle. Dodam ze tamto wydarzenie troche nas postawilo na nogi i od tego czasu uwazamy bardziej wiecej sie taka sytuacja nie powtorzyla. Dziewczyna zrobila test co prawa wieczorem ale wyszedl negatywny. Nie wiemy co poczac : |
R3_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 20:36   #2
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: Brak okresu 12 dni

moim zdaniem nie ma tu ŻADNEGO ryzyka ciązy.
Spóźnia się jej od stresu/przeziebienia/kłopotów hormonalnych o których nie wie.
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 20:41   #3
R3_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 40
Dot.: Brak okresu 12 dni

Mam nadzieje ze tak bedzie lecz mysli jak wiadomo najgorsze. Poczekamy jeszcze chwile a jezeli nic sie nie pojawi pewnie udamy sie do ginekologa. Dodam iz jestesmy juz pelnoletni ale ciagle nie gotowi na sex wiec wybralismy taka forme stosunku ale jednak jak sie okazuje stresu jest rowniez duzo...
R3_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 21:24   #4
vaness886
Raczkowanie
 
Avatar vaness886
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 409
Dot.: Brak okresu 12 dni

no moje nie ma się czego obawiać okres spóźnia się z wielu powodów niech dla Waszego spokoju powtórzy test i tyle
vaness886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 22:24   #5
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Brak okresu 12 dni

Dla własnej pewnosci zrobcie test jeszcze raz, ( wg mnie w ciazy NIE jest)
Okres moze sie spozniac z wielu powodow : z zmiany diety, leki, infekcji ( wyzej kolezanki wymienily) Ja czekalam na okres 11 dni... przyczyna najprawdopodobnie byly leki i stres.
Dziewczyna niech sie rozluzni i przestanie martwic bo to tylko opozni okres
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 23:02   #6
R3_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 40
Dot.: Brak okresu 12 dni

Dziekuje za odpowiedzi, poczekamy jeszcze kilka dni.. To co jednak niepokoji mnie najbardzij to to ze gdzies wyczytalem ze w pierszych miesiacach ciazy moze wystapic okres. No ale test chyba w 3cim miesiacu by sie nie mylil
R3_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 23:05   #7
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Brak okresu 12 dni

Cytat:
Napisane przez R3_ Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedzi, poczekamy jeszcze kilka dni.. To co jednak niepokoji mnie najbardzij to to ze gdzies wyczytalem ze w pierszych miesiacach ciazy moze wystapic okres. No ale test chyba w 3cim miesiacu by sie nie mylil
Musiales zle zrozumiec.. w ciazy nie ma okresu moze byc ewentualnie krwawienie 1-2 dniowe

Jeżeli od tamtego zdarzenia minely 3 miesc i jak pisales potem miala okres to ja NIE widze powodu do zmartwien naprawde glowa do gory !

Edytowane przez Monilli
Czas edycji: 2012-12-21 o 23:12
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 15:20   #8
R3_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 40
Dot.: Brak okresu 12 dni

Niestety ale latwo powiedziec troche ciezej wykonac : | no pozyjemy zobaczymy
R3_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 12:56   #9
R3_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 40
Dot.: Brak okresu 12 dni

i jednak okres nadszedl : )
R3_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 14:18   #10
zaklopotana16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Brak okresu 12 dni

Cześć wszystkim jestem tu nowa i mam wielki problem. Otóż zawsze miałam regularny okres, co miesiąc 18/19. minął 18.. i okresu nie ma ; / współżyję od niedawna z chłopakiem. jeśli ktoś ma mi mówić że jestem nie odpowiedzialna czy coś to dziękuję za taką pomoc, uważam że każdy ma do tego prawo jeśli jest już na tyle dojrzały. Zabezpieczamy się. Zawsze mamy prezerwatywy. Raczej nie doszło do zapłodnienia mieliśmy prezerwatywy. Ponadto teraz ciągle chodzę nie wyspana.. przemęczona.. stres z ocenami w szkole.. każdy się poprawia. ciągle jestem osłabiona bo taka paskudna pogoda no i jakiś niecały miesiąc temu byłam ponad tydzień czasu we Włoszech. nie mam pojęcia czemu mi się spóźnia okres.. ktoś może miał podobną sytuację? Proszę o odpowiedź.. ale bez złośliwości bo przecież nie o to tutaj chodzi w tym forum ; /
zaklopotana16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 19:07   #11
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Brak okresu 12 dni

Cytat:
Napisane przez zaklopotana16 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim jestem tu nowa i mam wielki problem. Otóż zawsze miałam regularny okres, co miesiąc 18/19. minął 18.. i okresu nie ma ; / współżyję od niedawna z chłopakiem. jeśli ktoś ma mi mówić że jestem nie odpowiedzialna czy coś to dziękuję za taką pomoc, uważam że każdy ma do tego prawo jeśli jest już na tyle dojrzały. Zabezpieczamy się. Zawsze mamy prezerwatywy. Raczej nie doszło do zapłodnienia mieliśmy prezerwatywy. Ponadto teraz ciągle chodzę nie wyspana.. przemęczona.. stres z ocenami w szkole.. każdy się poprawia. ciągle jestem osłabiona bo taka paskudna pogoda no i jakiś niecały miesiąc temu byłam ponad tydzień czasu we Włoszech. nie mam pojęcia czemu mi się spóźnia okres.. ktoś może miał podobną sytuację? Proszę o odpowiedź.. ale bez złośliwości bo przecież nie o to tutaj chodzi w tym forum ; /
Hej jezeli prezerwatywa byla dobrze zalozona nie pekla/ nie zsunela sie to NIE masz sie czym martwic a okres moze sie spozniac z wielu powodow.. stres, zmiana klimatu, leki. ja mysle ze u Ciebie glownym pojerzanym jest stres i zmiana klimatu.
Pozdrowienia
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.