Ból w lewej piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 16:00   #1
Siincero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 2
Unhappy

Ból w lewej piersi


Dziewczyny mam dość nietypowy problem. Przeszukałam praktycznie wszystkie wątki ale nic szczególnego nie znalazłam . Od czerwca , kiedy zaczęłam ćwiczyć zaczęła boleć mnie lewa pierś . Nie przejmowałam się tym za bardzo , ale z czasem ból się nasilał . Po wizycie u ginekologa , który stwierdził że żadnych zmian nie wyczuwa uspokoiłam się . Niestety nie na długo, gdyż pierś znowu zaczęła boleć . Jutro mam umówioną wizytę na usg i trochę się obawiam
Wiecie czym może być to spowodowane lub może same miałyście taki problem ? Czy mogłam zerwać lub naderwać mięsień podczas ćwiczeń? Sama już nie wiem
Siincero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 18:18   #2
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Ból w lewej piersi

Cytat:
Napisane przez Siincero Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dość nietypowy problem. Przeszukałam praktycznie wszystkie wątki ale nic szczególnego nie znalazłam . Od czerwca , kiedy zaczęłam ćwiczyć zaczęła boleć mnie lewa pierś . Nie przejmowałam się tym za bardzo , ale z czasem ból się nasilał . Po wizycie u ginekologa , który stwierdził że żadnych zmian nie wyczuwa uspokoiłam się . Niestety nie na długo, gdyż pierś znowu zaczęła boleć . Jutro mam umówioną wizytę na usg i trochę się obawiam
Wiecie czym może być to spowodowane lub może same miałyście taki problem ? Czy mogłam zerwać lub naderwać mięsień podczas ćwiczeń? Sama już nie wiem

Hej moze to byc nerwoból moze to rowniez byc spowodowane noszeniem duzych ciezarow ( mialam bol w lewej piersi i bylo to z przeciazenia ), noszenie nieodpowiedniego stanika
Ni martw sie na zapas bo moze nie potrzebie
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 17:27   #3
madziuchna86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 73
Dot.: Ból w lewej piersi

Możesz mieć zapalenie przewodów mlekowych albo sutka, ból piersi to nie zawsze od razu to najgorsze. Zrób usg i daj znać, że wszystko jest ok.
madziuchna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 11:01   #4
Siincero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 2
Dot.: Ból w lewej piersi

Dziewczyny ! Wszystko jest w porządku To nic z piersią , Pani ginekolog myśli że to wina kręgosłupa . Po nowym roku działam dalej u ortopedy
Siincero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 19:08   #5
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Ból w lewej piersi

Cytat:
Napisane przez Siincero Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Wszystko jest w porządku To nic z piersią , Pani ginekolog myśli że to wina kręgosłupa . Po nowym roku działam dalej u ortopedy

Cieszymy sie !!
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 21:39   #6
ileenka
Raczkowanie
 
Avatar ileenka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 241
Dot.: Ból w lewej piersi

Cytat:
Napisane przez Monilli Pokaż wiadomość
Cieszymy sie !!
Kochana to super Mnie też pierś bolała dosyć mocno gdy zmieniłam pracę i pracowałam fizycznie, często nadwyrężając rękę i od tego bolała mnie pierś, ból utrzymał się do 3 miesięcy, teraz wszystko ustało
ileenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.