nowa, prosze o pomoc pilne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-23, 23:45   #1
Megan16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3

bóle w pochwie PILNE


Żeby nie robić jakiś długich wstępów przejdę do konkretów. Mam chłopaka z którym już współżyłam, ale to nie w tym rzecz. Ostatnio pieścił moją pochwe palcami (co robi często, zazwyczaj w płodne), jednak ostatnio kiedy to zrobił dzień później odczuwałam ból w pochwie kiedy sama chciałam sprawdzić co tam jest i włożyłam tam palce odczułam straszny ból. A kiedy mój chłopak znowu mnie tam pieścił musiałam powiedzieć mu żeby przestał bo mnie to bolało.. zupełnie nie wiem co to może być, pomocy czekam na jakieś mądre odpowiedzi.. ps. zastanawiam czy nie iść z tym do ginekologa

Edytowane przez Megan16
Czas edycji: 2012-12-23 o 23:50
Megan16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 00:44   #2
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: bóle w pochwie PILNE

mi to wyglada na skaleczenie no paznokciem czy zadarta skórka.

---------- Dopisano o 01:44 ---------- Poprzedni post napisano o 01:43 ----------

do ginekologa nie musisz, poczekaj troche, jak nie przejdzie/pojawi sie temperatura lub inne dodatkowe objawy, wtedy sie przejdź
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 19:55   #3
dakaju
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 76
Dot.: bóle w pochwie PILNE

Cytat:
Napisane przez Megan16 Pokaż wiadomość
Żeby nie robić jakiś długich wstępów przejdę do konkretów. Mam chłopaka z którym już współżyłam, ale to nie w tym rzecz. Ostatnio pieścił moją pochwe palcami (co robi często, zazwyczaj w płodne), jednak ostatnio kiedy to zrobił dzień później odczuwałam ból w pochwie kiedy sama chciałam sprawdzić co tam jest i włożyłam tam palce odczułam straszny ból. A kiedy mój chłopak znowu mnie tam pieścił musiałam powiedzieć mu żeby przestał bo mnie to bolało.. zupełnie nie wiem co to może być, pomocy czekam na jakieś mądre odpowiedzi.. ps. zastanawiam czy nie iść z tym do ginekologa
Wydaje mi się jak ''kasiastrunin'', że to skaleczenie paznokciem, radzę na kilka dni zaprzestać współżycia i pieszczot palcami. Po 5-7 dniach spróbować i zobaczyć czy nadal boli, jeżeli ból nie ustępuje udać się do ginekologa
dakaju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 21:06   #4
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: bóle w pochwie PILNE

Cytat:
Napisane przez Megan16 Pokaż wiadomość
Żeby nie robić jakiś długich wstępów przejdę do konkretów. Mam chłopaka z którym już współżyłam, ale to nie w tym rzecz. Ostatnio pieścił moją pochwe palcami (co robi często, zazwyczaj w płodne), jednak ostatnio kiedy to zrobił dzień później odczuwałam ból w pochwie kiedy sama chciałam sprawdzić co tam jest i włożyłam tam palce odczułam straszny ból. A kiedy mój chłopak znowu mnie tam pieścił musiałam powiedzieć mu żeby przestał bo mnie to bolało.. zupełnie nie wiem co to może być, pomocy czekam na jakieś mądre odpowiedzi.. ps. zastanawiam czy nie iść z tym do ginekologa
Pewnie podrażnił Ci pochwę a to boli i to bardzo. Jesli pochwa jest młoda i delikatna to szybko ją można podrażnic, zwłaszcza jak facet ma szorstkie dłonie lub po prostu brudne. Skoro twierdzisz, że robicie to w dni płodne to raczej masz wilgotno więc z powodu wysuszenia raczej nie podrażnił Ci tych miejsc. Powinnaś kupić sobie globulki dopochwowe, ja stosuję nagietek w globulkach, szybko łagodzi podrażnienia. Warto je kupić. Jesli po kilku dniach nie przejdzie idź do ginekologa.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.