Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-20, 08:31   #2101
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Z perfumami to akurat problemu nie ma, gorzej wlasnie z kolorowka . Porobilam dzis fotki i sprobuje wrzucic na vinted i moze jakies grupki

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------



Cenna uwaga, dziekuje

Never jeszcze można na olx te używki, ja często wystawiam i dość szybko schodzi
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 10:41   #2102
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Zapowiedź walentynkowej kolekcji u Pat:


https://www.patmcgrath.com/pages/love-collection


Ciekawe te paletki do oczu, ale cena miażdży jaja
W jednej są same matowe cienie (Velvet Liaison).

Dla mnie chyba to wszystko zbyt ciemne/intensywne także odpuszczam (poza tym, że mam focha na ten sklep po akcji z ostatnim zakupem).

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-01-21 o 10:45
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 10:49   #2103
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Iconic infatuation nadaje się na codzienny makijaż bez szaleństw. Pewnie ta kolekcja wyląduje na wyprzedaży za pare miesięcy. Tak samo było z Bridgeton, obkupilam się jak głupia a później o ile dobrze pamietam 30-40% off.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 12:00   #2104
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Pewnie ta kolekcja wyląduje na wyprzedaży za pare miesięcy. Tak samo było z Bridgeton, obkupilam się jak głupia a później o ile dobrze pamietam 30-40% off.

Pewnie tak. Pat ma zbyt drogie te swoje produkty, a to wszystko takie...wtórne.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 13:15   #2105
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89467986]Też ją lubię jako osobę, bo jest wyluzowana Jednak ze względu na to, że ma bardzo inną niż ja karnację...zupełnie inną... jest dla mnie mało 'przydatna' jak chodzi o użyteczność konkretnych produktów z kolorówki (które prezentuje). Ale naprawdę jest spoko.



O właśnie, jeszcze trendmood1



To ja jestem cienki bolek, bo nikogo nie subskrybuję, ale też regularnie zaglądam do kilku osób. Z tych, które wymieniasz znam Erin Nicole, Jenę Froese i Morgan Turner.

Lubię czasem spojrzeć co tam słychać u Tati, Allie Glines czy Lexi Jong.

Z polskich to czasem obejrzę coś u Maxineczki.


A gdzież to tak długo się wczasowałaś ? Powiedz, szukam inspiracji na tegoroczne wakacje.


Na culcie kupuję. Nawet nie wiedziałam, że oni nie mają pełnych kolekcji, zwykle było to, co chciałam. Ale fakt, że nie jestem jakąś miłośniczką tej marki, to nie śledzę każdej kolekcji. Ogólnie uważam, że Chantecaille przegina z cenami jak na jakość, którą oferuje.

Z wiosennych kolekcji mam na oku róż od Chanel, Chantecaille i Suqqu (stamtąd też paletkę cieni, konkretnie tą, która jest w środku na zdjęciu).[/QUOTE]

Ładny ten róż Chanel

Ja na polskim youtube lubie Władek BeautyBoy gustuje w wysokopółkowych, recenzuje szczerze nawet jak bardzo lubi daną markę to potrafi skrytykować, czasem maluje modelki, robił super filmiki z zapowiedziami kosmetycznymi, daje wtedy przebitki filmików reklamowych tych marek i zdjęcia, także jego filmiki są dopracowane i się je świetnie ogląda, tylko dawno takiego nie zrobił
Maxi też oglądam regularnie, ale jest faktycznie powtarzalna i przewidywalna, pewnie to za sprawą reklamowych współprac, bo ciągle katuje te same kosmetyki z tych samych drogerii

Władek wgl nagrał filmik o końcu jutuba kosmetycznego, jak to się z czasem pozmieniało, wcześniej było więcej dziewczyn, ale kilka zmieniło kontent na bardziej lifesylowy, albo dzieciowy, albo zmieniły platformę na insta, a takie jak RLM czy Ada Grotkowska celują w młodszą widownię raczej.

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89473565]Zapowiedź walentynkowej kolekcji u Pat:


https://www.patmcgrath.com/pages/love-collection


Ciekawe te paletki do oczu, ale cena miażdży jaja
W jednej są same matowe cienie (Velvet Liaison).

Dla mnie chyba to wszystko zbyt ciemne/intensywne także odpuszczam (poza tym, że mam focha na ten sklep po akcji z ostatnim zakupem).[/QUOTE]

Nie kusi nic Ostatnia najdroższa paleta to ta od Mario jaką kupiłam i sprawdza się bardzo dobrze, ultra łatwa w obsłudze, te trzy błyski w nie są mega piękne
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 13:27   #2106
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ładny ten róż Chanel
No no, fajniutki. Dawno mi się nic z tej marki tak nie spodobało na pierwszy rzut oka

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja na polskim youtube lubie Władek BeautyBoy
A faktycznie, zapomniałam o Władku. Czasem do niego zaglądam. Uroczy jest.

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Nie kusi nic Ostatnia najdroższa paleta to ta od Mario jaką kupiłam i sprawdza się bardzo dobrze, ultra łatwa w obsłudze, te trzy błyski w nie są mega piękne
Pat się robi potwornie wtórna.

O tych cieniach od Mario słyszałam, chciałam nawet je kliknąć na stronie, ale poszły w tri miga i nie wracają. Chociaż miałam wątpliwości, bo chyba zbyt chłodne dla mnie te kolory. No ale skoro wszystko się sprzedało - problem solved !
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 13:33   #2107
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Ta paletka Mario tez jest na mojej chciejliscie. Nie wydaje mi się aż tak zimna, ale fakt, mnie ciągnie do zimnych kolorów i mam wrażenie, ze ciepłe palety są zdecydowanie faworyzowane przez makeup industry. Dlatego jak widzę coś zimnego to od razu łapie.

https://www.vieve.co.uk/ninetease-ey...SABEgLjMPD_BwE

Vieve tez kusi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-21, 13:35   #2108
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Ta paletka Mario tez jest na mojej chciejliscie. Nie wydaje mi się aż tak zimna, ale fakt, mnie ciągnie do zimnych kolorów i mam wrażenie, ze ciepłe palety są zdecydowanie faworyzowane przez makeup industry. Dlatego jak widzę coś zimnego to od razu łapie.

https://www.vieve.co.uk/ninetease-ey...SABEgLjMPD_BwE

Vieve tez kusi.

No ja wolę cieplaki, ewentualnie neutrale.

W chłodnych wyglądam na chorą.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 14:07   #2109
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Tak, ale jak to sprzedasz a ktoś pozniej napisze do Vinted, że dostał rzecz niezgodna z regulaminem to mogę kasy nie oddać a rzecz niech sobie zostawi... nie ryzykowałabym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie to kiedyś sama jedna użytkowniczka zapopronowała. Zawsze masz zapis rozmowy. No ale... ludzie są dziwni. Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 14:48   #2110
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Ta paletka Mario tez jest na mojej chciejliscie. Nie wydaje mi się aż tak zimna, ale fakt, mnie ciągnie do zimnych kolorów i mam wrażenie, ze ciepłe palety są zdecydowanie faworyzowane przez makeup industry. Dlatego jak widzę coś zimnego to od razu łapie.

https://www.vieve.co.uk/ninetease-ey...SABEgLjMPD_BwE

Vieve tez kusi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paleta Mario jest neutralna w kierunki ciepłej jak już, typowa chłodna to dla mnie np. Colourpop That's' Taupe.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 17:05   #2111
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Ta paletka Mario tez jest na mojej chciejliscie. Nie wydaje mi się aż tak zimna, ale fakt, mnie ciągnie do zimnych kolorów i mam wrażenie, ze ciepłe palety są zdecydowanie faworyzowane przez makeup industry. Dlatego jak widzę coś zimnego to od razu łapie.

https://www.vieve.co.uk/ninetease-ey...SABEgLjMPD_BwE

Vieve tez kusi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz coś jeszcze ciekawego w zimnych kolorach? Też nigdy nie mogę trafić na nic konkretnego, same cieplaki, a ja w nich wyglądam na chorą
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-21, 18:04   #2112
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Masz coś jeszcze ciekawego w zimnych kolorach? Też nigdy nie mogę trafić na nic konkretnego, same cieplaki, a ja w nich wyglądam na chorą

Czy ciekawego to nie wiem, ale w użyciu najczęściej Glam Palette Natashy Denony, Urban Decay Naked 2, Smashbox Full Exposure tez ma pare niezłych zimnych cieni, jakiś czas temu kupiłam paletę Sephora Spicy Latte Collection. Huda Beauty Nude Light tez ma fajne zimne róże, Emerald Obsessions wiadomo zielenie. Bardzo lubię tez piątki Diora, cienie są często w nieoczywistych zamulonych kolorach, które mi pasuja. Nie kupuje dużo nowości, zgromadzilam ponad 200 cieni, wiec rzadko widzę coś, czego jeszcze nie mam. Ostatnio ABH Nouveau dla tego pieknego liliowego cienia.

Z tym ze nie mam bardzo zimnego typu urody, neutrale mogę uciągnąć, dopiero bardzo ciepłe karmele i inne sienny robią mi krzywdę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 19:19   #2113
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Czy ciekawego to nie wiem, ale w użyciu najczęściej Glam Palette Natashy Denony, Urban Decay Naked 2, Smashbox Full Exposure tez ma pare niezłych zimnych cieni, jakiś czas temu kupiłam paletę Sephora Spicy Latte Collection. Huda Beauty Nude Light tez ma fajne zimne róże, Emerald Obsessions wiadomo zielenie. Bardzo lubię tez piątki Diora, cienie są często w nieoczywistych zamulonych kolorach, które mi pasuja. Nie kupuje dużo nowości, zgromadzilam ponad 200 cieni, wiec rzadko widzę coś, czego jeszcze nie mam. Ostatnio ABH Nouveau dla tego pieknego liliowego cienia.

Z tym ze nie mam bardzo zimnego typu urody, neutrale mogę uciągnąć, dopiero bardzo ciepłe karmele i inne sienny robią mi krzywdę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale zapasy, szacun dzięki, coś sobie zaraz wybiorę
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 20:22   #2114
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Dla mnie 4-5 cieni Niemniej za 53 zł to i tak niezły wynik
A nie to dużo! ja jedną wersje travel kupuję dla 1 cienia


Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Ta paletka Mario tez jest na mojej chciejliscie. Nie wydaje mi się aż tak zimna, ale fakt, mnie ciągnie do zimnych kolorów i mam wrażenie, ze ciepłe palety są zdecydowanie faworyzowane przez makeup industry. Dlatego jak widzę coś zimnego to od razu łapie.

https://www.vieve.co.uk/ninetease-ey...SABEgLjMPD_BwE

Vieve tez kusi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No raczej, ja ciągle widzę tylko cieplaki jako zimna zima czuję się mega poszkodowana. A kiedyś tak nie było!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 09:32   #2115
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89473565]Zapowiedź walentynkowej kolekcji u Pat:


https://www.patmcgrath.com/pages/love-collection


Ciekawe te paletki do oczu, ale cena miażdży jaja
W jednej są same matowe cienie (Velvet Liaison).

Dla mnie chyba to wszystko zbyt ciemne/intensywne także odpuszczam (poza tym, że mam focha na ten sklep po akcji z ostatnim zakupem).[/QUOTE]

Straciłam trochę zainteresowanie Pat - raz, że mega wtórne, dwa wysyłka tragedia, a trzy - jakość nie powala na kolana.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Iconic infatuation nadaje się na codzienny makijaż bez szaleństw. Pewnie ta kolekcja wyląduje na wyprzedaży za pare miesięcy. Tak samo było z Bridgeton, obkupilam się jak głupia a później o ile dobrze pamietam 30-40% off.
Jak widzę znów te rozmiary paletek (takie jak w kolekcji bridgerton) to mnie telepie...
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 09:37   #2116
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ładny ten róż Chanel


Nie kusi nic Ostatnia najdroższa paleta to ta od Mario jaką kupiłam i sprawdza się bardzo dobrze, ultra łatwa w obsłudze, te trzy błyski w nie są mega piękne
na różyk szanel zapoluję ale jak cena będzie 350zł to spasuję

hmm zaczynam myśleć o tej paletce Mario ale ona jest chyba wszędzie wyprzedana?

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89467986]
Lubię czasem spojrzeć co tam słychać u Tati

A gdzież to tak długo się wczasowałaś ? Powiedz, szukam inspiracji na tegoroczne wakacje.

[COLOR=black]Na culcie kupuję. ..Chantecaille przegina z cenami jak na jakość, którą oferuje.
[/QUOTE]

Tati po powrocie się trochę odkleiła... Ma dziwne teorie, kosmetyki teraz pod lupą analizuje, no trochę kontrowersyjna jest teraz - zrobiła jakiś filmik gdzie o składzie wody i zanieczyszczeniu jedzenie itd mówiła.
Nie mam nic przeciwko ale mega mnie uderzyło jak z maniaczki kaw ze starbucksa (pamiętam, że w prawie każdym filmiku coś piła wcześniej, mówiła o ulubionych napojach i była ogromną fanką) teraz jest w opozycji - ziarna w starbucks są słabej jakości, woda zanieczyszczona itd.
Jakieś porady żywnościowe kontrowersyjne... No nie wiem zraziłam się trochę.

Ja zawsze sama organizuję wszystko skoczyliśmy na sardynię, maderę i do izraela. A teraz tylko trawę i kamienie będę żreć Nie lubię leżenie na plaży - zawsze aktywnie spędzamy wakacje.

Przemyślę ten różyk - zobaczymy czy będzie na culcie.

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2023-01-23 o 12:45
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 10:03   #2117
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ładny ten róż Chanel

Ja na polskim youtube lubie Władek BeautyBoy gustuje w wysokopółkowych, recenzuje szczerze nawet jak bardzo lubi daną markę to potrafi skrytykować, czasem maluje modelki, robił super filmiki z zapowiedziami kosmetycznymi, daje wtedy przebitki filmików reklamowych tych marek i zdjęcia, także jego filmiki są dopracowane i się je świetnie ogląda, tylko dawno takiego nie zrobił
Maxi też oglądam regularnie, ale jest faktycznie powtarzalna i przewidywalna, pewnie to za sprawą reklamowych współprac, bo ciągle katuje te same kosmetyki z tych samych drogerii

Władek wgl nagrał filmik o końcu jutuba kosmetycznego, jak to się z czasem pozmieniało, wcześniej było więcej dziewczyn, ale kilka zmieniło kontent na bardziej lifesylowy, albo dzieciowy, albo zmieniły platformę na insta, a takie jak RLM czy Ada Grotkowska celują w młodszą widownię raczej.

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------



Nie kusi nic Ostatnia najdroższa paleta to ta od Mario jaką kupiłam i sprawdza się bardzo dobrze, ultra łatwa w obsłudze, te trzy błyski w nie są mega piękne
Bardzo lubię Władka. W ogole jego makijaze są na takim światowym poziomie. Często mam tak, że kogoś mi polecają do zobaczenia na insta z polskich makijazystow. Wchodzę na konto danej osoby i dla mnie dramat...[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89473740]No no, fajniutki. Dawno mi się nic z tej marki tak nie spodobało na pierwszy rzut oka



A faktycznie, zapomniałam o Władku. Czasem do niego zaglądam. Uroczy jest.



Pat się robi potwornie wtórna.

O tych cieniach od Mario słyszałam, chciałam nawet je kliknąć na stronie, ale poszły w tri miga i nie wracają. Chociaż miałam wątpliwości, bo chyba zbyt chłodne dla mnie te kolory. No ale skoro wszystko się sprzedało - problem solved ! [/QUOTE]Ja liczę, że ta paleta powróci .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 10:33   #2118
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
hmm zaczynam myśleć o tej paletce Mario ale ona jest chyba wszędzie wyprzedana?
Chyba już jej nigdzie nie ma. Ze strony Mario też dość szybko zniknęła i ciao. U niego to jak u Lisy - wyprzeda się coś (zwykle od razu) i nie wraca. Wkurzające to jest, co oni, nie chcą zarobić czy co ?

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Tati po powrocie się trochę odkleiła... Ma dziwne teorie, kosmetyki teraz pod lupą analizuje, no trochę kontrowersyjna jest teraz - zrobiła jakiś filmik gdzie o składzie wody i zanieczyszczeniu jedzenie itd mówiła.
Nie mam nic przeciwko ale mega mnie uderzyło jak z maniaczki kaw ze starbucksa (pamiętam, że w prawie każdym filmiku coś piła wcześniej, mówiła o ulubionych napojach i była ogromną fanką) teraz jest w opozycji - ziarna w starbucks są słabej jakości, woda zanieczyszczona itd.
Jakieś porady żywnościowe kontrowersyjne... No nie wiem zraziłam się trochę.
No i przestawiła się na drogeryjne marki bardziej.
Ona zawsze była taka jakaś egzaltowana, trzpiotowata (zwłaszcza na filmikach z mężem), co mnie trochę irytowało, tak swoją drogą. Potem zniknęła po tej słynnej aferze, chyba z rok jej nie było, mówiła że w tym czasie mieli giga kryzys w małżeństwie, ledwo je odratowali i teraz ona - zdaje się - stara się o ciążę, stąd ta odklejka na temat healthy lifestyle Przestała się ostrzykiwać itd. Już jest po 40tce, to nie ma łatwo z tą ciążą...

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ja zawsze sama organizuję wszystko skoczyliśmy na sardynię, maderę i do izraela. A teraz tylko trawę i kamienie będę żreć Nie lubię leżenie na plaży - zawsze aktywnie spędzamy wakacje.
A to ja mam indentycznie Też zawsze wyjazd na własną rękę i też aktywnie. Nie znoszę leżenia plackiem na plaży i czy tam łojenia drinów przy hotelowym basanie, to nie na moje adhd

W Izraelu byłam, na Maderze też, ale ta Sardynia....

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość

Przemyślę ten różyk - zobaczymy czy będzie na culcie.
Trzeba polować, ja go na pewno chcę

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Bardzo lubię Władka. W ogole jego makijaze są na takim światowym poziomie. Często mam tak, że kogoś mi polecają do zobaczenia na insta z polskich makijazystow. Wchodzę na konto danej osoby i dla mnie dramat...Ja liczę, że ta paleta powróci .
Władek jest w porządeczku.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-01-23 o 10:35
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 12:58   #2119
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89475383] Chyba już jej nigdzie nie ma. Ze strony Mario też dość szybko zniknęła i ciao. U niego to jak u Lisy - wyprzeda się coś (zwykle od razu) i nie wraca. Wkurzające to jest, co oni, nie chcą zarobić czy co ?


No i przestawiła się na drogeryjne marki bardziej.
Ona zawsze była taka jakaś egzaltowana, trzpiotowata (zwłaszcza na filmikach z mężem), co mnie trochę irytowało, tak swoją drogą. Potem zniknęła po tej słynnej aferze, chyba z rok jej nie było, mówiła że w tym czasie mieli giga kryzys w małżeństwie, ledwo je odratowali i teraz ona - zdaje się - stara się o ciążę, stąd ta odklejka na temat healthy lifestyle Przestała się ostrzykiwać itd. Już jest po 40tce, to nie ma łatwo z tą ciążą...

A to ja mam indentycznie Też zawsze wyjazd na własną rękę i też aktywnie. Nie znoszę leżenia plackiem na plaży i czy tam łojenia drinów przy hotelowym basanie, to nie na moje adhd

W Izraelu byłam, na Maderze też, ale ta Sardynia....

Trzeba polować, ja go na pewno chcę
[/QUOTE]

ad. Mario - nie ma to nie, wyleczyłam się trochę z tego czatowania na uzupełnienie zapasów na stronie itd. nie chcą mi sprzedać to nie, gdzieś indziej zostawię moje $$$

ad. TATI - znam całą jej historię, o dziecko starają się mega długo ale teraz po powrocie tak "odjechała"... no nie mogę zdzierżyć... a jej filmików z mężem nigdy nie mogłam oglądać, mega creepy

ad. wakacji - sardynia w tym roku bylismy 4 raz i ostatni mogę polecić: La palma na kanarach - zielona jak Madera, duzo tras trekingowych rowerowych itd., jak lubisz aktywnie to może parki narodowe w usa tam gdzie misie jogi i bubu? nam się podobało
w sumie wszędzie jest fajnie jak się nie leży plackiem

ad. chantecaille - ten jasny czy ciemniejszy róż? dumałam nad cieniami ale będą... oooo powiem brzydko ochujałam - marka jest na douglas! https://www.douglas.pl/pl/b/chantecaille/bc996

te ceny :d
https://www.douglas.pl/pl/p/5010832020

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2023-01-23 o 12:59
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-23, 13:18   #2120
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Zamówiłam sobie nowość Fridge - kremowy bronzer. Mam nadzieję, że będzie fajny. Używam rozświetlacza z tej firmy i bardzo go lubię.

Dziewczyny mam do was pytanie. Polecicie jakiś fajny lakier do paznokci spełniający te wymagania:
- kolor delikatny taki półprzezroczysty, ale bez smug
- tonacja delikatny beż
- w miarę trwały (niestety u mnie nic za długo nie wytrzymuje)
- ogolnie lakier który daje efekt takich zdrowych zadbanych paznokci


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 10:33   #2121
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
ad. Mario - nie ma to nie, wyleczyłam się trochę z tego czatowania na uzupełnienie zapasów na stronie itd. nie chcą mi sprzedać to nie, gdzieś indziej zostawię moje $$$
A jasne. Nie chcą kasy, to nie


Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
ad. wakacji - sardynia w tym roku bylismy 4 raz i ostatni
Acha Ale jednak aż czwarty, czyli źle nie jest.

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
w sumie wszędzie jest fajnie jak się nie leży plackiem
Też prawda.
Chyba w tym roku w końcu polecimy do Korei (Południowej, oczywiście). Długo mieliśmy to w planach. Ale to jeszcze nie wiadomo, bo coś chorowita jestem ostatnio i cholera wie czy w ogóle dożyję

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
ad. chantecaille - ten jasny czy ciemniejszy róż? dumałam nad cieniami ale będą... oooo powiem brzydko ochujałam - marka jest na douglas! https://www.douglas.pl/pl/b/chantecaille/bc996

te ceny :d
https://www.douglas.pl/pl/p/5010832020
Kurczę, właśnie wczoraj odkryłam, że Chantecaille jest na Douglasie
Ceny cóż...jak to od Sylwii, ona się ceni (nie wiedzieć czemu aż tak). Podobno jakaś część dochodu jest przeznaczana przez tę markę na ochronę ginących gatunków zwierząt, ale nie śledziłam tego jakoś wnikliwie.

Chcę ten jaśniejszy róż z wiosennej kolekcji.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-01-24 o 10:36
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-25, 14:00   #2122
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Halo, halo Szukam polecajki na pogrubiający tusz, podpowiedzcie coś :

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

ps. alez trafiłam! Agunia001 chciałabym w tym roku zabrać mamę i moją siostrę z dwoma sześciolatkami na Sardynię właśnie, polecasz szczególnie jakiś region? Interesuje nas raczej mniej niż bardziej turystyczna okolica
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-25, 14:57   #2123
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Halo, halo Szukam polecajki na pogrubiający tusz, podpowiedzcie coś :

Wiem, powtarzam się, ale spośród całkiem sporej ilości maskar, jakich używałam, najbardziej pogrubiający i ogólnie podkreślający rzęsy, to Chanel, ten konkretnie.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-25, 15:38   #2124
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wiem, powtarzam się, ale spośród całkiem sporej ilości maskar, jakich używałam, najbardziej pogrubiający i ogólnie podkreślający rzęsy, to Chanel, ten konkretnie.
dziękuję, kupiłam
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-25, 19:10   #2125
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
dziękuję, kupiłam
Obyś była zadowolona, bo inaczej będę mieć wyrzuty sumienia
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-25, 19:14   #2126
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Obyś była zadowolona, bo inaczej będę mieć wyrzuty sumienia
Zupełnie niepotrzebnie ;-) poczytałam recenzje i takich zadowolonych jest więcej

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-25, 19:18   #2127
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Zupełnie niepotrzebnie ;-) poczytałam recenzje i takich zadowolonych jest więcej

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
To się cieszę
Daj znać czy Ci podeszła
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-25, 19:44   #2128
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

A ja nie wspominam jakos milo tego chanela, mialam go raz i nie dawal efektu pogrubienia konkretnego, taki sredniak, ze tak powiem, ale wiadomo, ze kazdy ma inne rzesy i oczekiwania oraz upodobania
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-26, 09:36   #2129
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

OlaM jasne

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja nie wspominam jakos milo tego chanela, mialam go raz i nie dawal efektu pogrubienia konkretnego, taki sredniak, ze tak powiem, ale wiadomo, ze kazdy ma inne rzesy i oczekiwania oraz upodobania
tak w ogóle to odkryłam, ze mam miniaturkę tego Chanela, obok kilku innych miniatur. Póki co otworzyłam miniaturkę Volume Disturbia Givenchy i bardzo fajny efekt.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-26, 11:41   #2130
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Z pogrubiających (tzn. one podobno mają robić wszystko, ale moim zdaniem bardzo dobrze też pogrubiają) najbardziej mi leżą tusze z serii Bambi Eye od L'Oreala:
Fals Lash i Oversized.


https://makeup.pl/product/480130/


https://makeup.pl/product/590396/


I jeszcze bardzo udany jest Volume Million Lashes So Couture:


https://makeup.pl/product/116461/

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-01-26 o 11:42
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.