Moja kolekcja perfum - część IV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-14, 17:08   #61
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Żeby popchnąć wątek pozwolę sobie na chybcika wrzucić zdjęcia toaletki wraz z większością kolekcji (zapomniałam między innymi o Kingdom).

Szczegółowo innym razem. Na razie obiecywałam tylko toaletkę (którą i tak ledwie widać).
Jak walczyć, to do końca, jak kupować- i kochać zapachy- to na zabój Sabbacie, jak zwykle napierw (najsamprzód, jak mówiła moja babcia) przytłacza mnie ilość buteleczek, potem dopiero dostrzegam jej charakter co sie zowie, pewnie naczytasz się jescze wiele kwiecistszych i lepszych merytorycznie wypowiedzi, ode mnie przyjmij za to, Sabbacie serdeczne gratulacje nieujarzmionej, bogatej kolekcji.
Ja je sobie jeszcze szczegółowo pooglądam, te buteleczki...
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 17:29   #62
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Sabbath-nie wiem co powiedzieć.Cudowna kolekcja ,chętnie pobuszowałabym wśród Twojego nieprzebranego morza flakoników.Gratuluję serdecznie
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 17:42   #63
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

O żesz w mordę jeża.....
Sabbath, imponująca kolekcja!! Delikatnie mówiąc sporej większości zapachów nie znam.
Naprawdę mini Quality Pozazdrościć i pogratulować
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 17:46   #64
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Żeby popchnąć wątek pozwolę sobie na chybcika wrzucić zdjęcia toaletki wraz z większością kolekcji (zapomniałam między innymi o Kingdom).

Szczegółowo innym razem. Na razie obiecywałam tylko toaletkę (którą i tak ledwie widać).
Sabbath, na początku autentycznie zatkało mnie kiedy ujrzałam Twoją kolekcję że nawet myśli ogarnąć nie mogłam Wrażenie robi niesamowite, i już wiem, że będzie niezapomniane

Ile skarbów, łakomych kąsków, kuszących woni
Kolekcja z sercem i z rozumem, przepełniona sabbacim duchem.

Gratuluję i podziwiam
Kilku flaszek zazdroszczę m. in. Mandragore i Jaisalmer
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 17:49   #65
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Sabbath - to robi wrażenie
Gdyby cokolwiek zrobiło na Tobie wrażenie.... szczególne - daj znać, przyniosę w sobotę.
Choć na zdjęciach niewiele widać...

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Sabbath - napisałabym coś, ale leżę zemdlona Może jak dojdę do siebie... to znajdę odpowiednie słowa....
Nebrasko, podpowiem Ci odpowiednie słowa: masz świra, babo.



Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość

Massssakra!
Zazdroszczę wszystkiego, bo wszystko w moim typie. A tego niewielkiego procencika zapachów, które posiadam i odnalazłam też u Ciebie, również zazdroszczę, bo chciałabym mieć ich więcej.

Czekamy na bardziej szczegółowe zdjęcia, coby dokładniej pooglądać i pozachwycać się Twoją kolekcją.

Czy te wszystkie zapachy stoją tam tak zawsze u Ciebie? Jak reagują (a właściwie jak werbalizują swój szok) ludzie, którzy pierwszy raz przychodzą do Ciebie do domu (bo starzy bywalcy już się chyba przyzwyczaili)? Chyba, że nie wpuszczasz obcych - w obawie, żeby Ci np. perfum nie gwizdnęli.
Be Yoursefl, oczywiście nie stoją tak. Są skrzętnie pochowane w pudełkach, a pudełka w toaletce. Na wierzchu trzymam tylko BC w charakterze bibelotów.

A obcych, oczywiście nie wpuszczam. Za to znajomych nader chętnie.

O naszym pokrewieństwie zapachowym wiem ja nie od dziś. Dlatego ze szczególną uwagą czytam Twoje świetne recenzje.
Pod ich wpływem dałam szansę między innymi L de Lolita i wiesz co? Są nieporównywalnie bardziej moje, niż lolitowe jabco. Podobają mi się, a gdyby nie Ty nigdy bym chyba po nie nie sięgnęła.

Szczegółowe zdjęcia będą. Ale nie wiem kiedy.
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Sabbath, rany julek Ty masz w domu mini Quality
Twoja kolekcja robi niesamowite wrażenie Co na to Twoi bliscy i ludzie oglądający taką toaletkę?
Moniu, z toaletką jest jak z człowiekiem. Nieporównywalnie intensywniejsze wrażenie robi, kiedy ją wybebeszysz.

Normalnie, kiedy wszystkie "wnętrzności" ma wewnatrz wygląda niepozornie i zwyczajnie.

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Brak mi słów. Robi wrażenie. Gratuluję.
Ze wszystkich tych zapachów w Twojej kolekcji znam tylko 4
Jestem pod naprawdę ogromnym wrażeniem.
Bluegirl, na 100% znasz więcej, tyle, że na tych zdjęciach niewiele widać.
Jest tam parę całkiem ludziowych, normalnych zapachów. Słowo!

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Jak walczyć, to do końca, jak kupować- i kochać zapachy- to na zabój Sabbacie, jak zwykle napierw (najsamprzód, jak mówiła moja babcia) przytłacza mnie ilość buteleczek, potem dopiero dostrzegam jej charakter co sie zowie, pewnie naczytasz się jescze wiele kwiecistszych i lepszych merytorycznie wypowiedzi, ode mnie przyjmij za to, Sabbacie serdeczne gratulacje nieujarzmionej, bogatej kolekcji.
Ja je sobie jeszcze szczegółowo pooglądam, te buteleczki...
Kotuś, rzeczywiście od ostatniej sesji fotograficznej kolekcja stała się jeszcze bardziej moja. Przypadkowe zapachy i minione fascynacje odchodzą. Na ich miejsce pojawiają się nowe, albo i nie...
Masz rację, że wciąż jest ich zbyt wiele, ale jednak zmiany idą chyba w dobrą stronę. Tak myślę...

Moja babcia też mówiła "najsamprzód". Kocham każde związane z Nią wspomnienie, więc i to.


Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Sabbath-nie wiem co powiedzieć.Cudowna kolekcja ,chętnie pobuszowałabym wśród Twojego nieprzebranego morza flakoników.Gratuluję serdecznie
Burn, to jest w sumie do zrobienia. Daleko nie mieszkasz.

Gdybyś kiedyś była w Katowicach - daj znać, możemy zrobić degustację u mnie.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 18:06   #66
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Masz rację, że wciąż jest ich zbyt wiele, ale jednak zmiany idą chyba w dobrą stronę. Tak myślę...

Moja babcia też mówiła "najsamprzód". Kocham każde związane z Nią wspomnienie, więc i to.
Co do wytłuszczenia- to nic takiego nie pisałam. Mnie trochę przytłacza na pierwszy rzut oka, bom ascetka. Już na drugi rzut nie.

Moja babcia mówiła także " najsampierw".
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 18:27   #67
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

O mamo! Wspaniała kolekcja Sabbath Mój TŻ prawie się przed chwilą posikał ze śmiechu, bo ponoć siedziałam z otwartymi ustami i usiłowałam polizać monitor
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 18:41   #68
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Sabbtah- wow (na razie nie jestem w stanie napisać więcej)
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 18:47   #69
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Sabbath najbardziej zazdroszczę toaletki. Szkoda,że słabo ja widać
Wspaniała kolekcja. Serdecznie Ci życzę wiele radochy z tych flaszek i kolejnych też
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 18:53   #70
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
O mamo! Wspaniała kolekcja Sabbath Mój TŻ prawie się przed chwilą posikał ze śmiechu, bo ponoć siedziałam z otwartymi ustami i usiłowałam polizać monitor
Nie dziwię sie mężowi bo też jestem pod wrażeniem(o ile to co czuję można nazwać tylko wrażeniem).Szczęka mi opadła.
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 19:00   #71
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
O żesz w mordę jeża.....
Sabbath, imponująca kolekcja!! Delikatnie mówiąc sporej większości zapachów nie znam.
Naprawdę mini Quality Pozazdrościć i pogratulować
Yolu, pozwolę sobie zaprotestować przeciw mini Quality. I to nie tylko dlatego, że znacznej części mojej trzódki w Quality nie uświadczysz (ze czterdzieści zapachów konkretnie) ale też dlatego, że nie jest to taka okropna zbieranina, na jaką wygląda. Słowo daję! Znakomita większość to staranne, przemyslane wybory wynikające z testów, nie z przypadku.

Wiem jak kretyńsko ta kupa szkła wygląda. Ale uwierz Yolu, to jest nie tylko kupa szkła wypełnionego spirytusem.

A to, że sporej części zapachów nie znasz jest zrozumiałe. Ja sama nie zawsze znam zapachy z wizażankowych kolekcji. I dobrze! Tyle jeszcze przede mną przyjemności z poznawania!
Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Sabbath, na początku autentycznie zatkało mnie kiedy ujrzałam Twoją kolekcję że nawet myśli ogarnąć nie mogłam Wrażenie robi niesamowite, i już wiem, że będzie niezapomniane

Ile skarbów, łakomych kąsków, kuszących woni
Kolekcja z sercem i z rozumem, przepełniona sabbacim duchem.

Gratuluję i podziwiam
Kilku flaszek zazdroszczę m. in. Mandragore i Jaisalmer
Homyczku, dziękuję.
Leży mi na sercu Twoja opinia nie tylko dlatego, że mam ogromny szacunek dla twojego "nosa", ale też dlatego, że jesteś dla nie nieustająca inspiracją. To Twoim tropem podążam poszukując olfaktorycznego zaspokojenia coraz dalej. Najpierw Quality, potem daleko poza...

A Jaisalmer... Sama wiesz. Moja miłość.

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Co do wytłuszczenia- to nic takiego nie pisałam. Mnie trochę przytłacza na pierwszy rzut oka, bom ascetka. Już na drugi rzut nie.

Moja babcia mówiła także " najsampierw".
Ok, ok. Rozumiem.
Mnie też na pierwszy rzut zdaje się okrutnie... barokowa, a na drugi widzę, że niewiele z niej mogłabym bez bólu uszczknąć.

A co do babciowyc powiedzonek; chodziło mi o konstrukcję. Najsamprzód to taka śląska specyfika, bo u nas ludzie mawiają "naprzód" zamiast "najpierw". Oczywiście nie wszyscy.

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
O mamo! Wspaniała kolekcja Sabbath Mój TŻ prawie się przed chwilą posikał ze śmiechu, bo ponoć siedziałam z otwartymi ustami i usiłowałam polizać monitor

Wyobraziłam sobie tę scenę.

Dziękuję Bratnia Duszo.

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
Sabbtah- wow (na razie nie jestem w stanie napisać więcej)
Mam tylko nadzieję, że kiedy będziesz mogła więcej nie będzie to diagnoza, żem obłąkana.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 19:01   #72
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Sabbath- pobiłas nas wszystkiePiękna kolekcja i tyle niszowców do tego super toaletka Całość mnie po prostu powaliła na kolana
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 19:02   #73
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Sabbath:love : urlop spedzony przy Twojej toaletce bylby niezpomniany.
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 19:05   #74
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

A ja bym poprosiła o ujęcia fragmentaryczne tych cudowności żeby sie bardziej zorientować czego najbardziej zazdroszczę a co lubimy wspólnie. Na razie widzę, że Theorema, In Black, BC (którego na razie nie mam), Incensy... Ale Luty, Atisanki i Etry zasługują na fotę solo
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 19:14   #75
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Żeby popchnąć wątek pozwolę sobie na chybcika wrzucić zdjęcia toaletki wraz z większością kolekcji (zapomniałam między innymi o Kingdom).

Szczegółowo innym razem. Na razie obiecywałam tylko toaletkę (którą i tak ledwie widać).
o rajuuuuuuuuuuuuuuu Sabbath prawie spadlem z krzesla jak to zobaczylem niezla kolekcja,brak mi slow.Laczy nas chyba tylko KoszmarkaRze czywiscie moglabys otworzyc mini perfumerie z niszowcamiLiczylas ile litrow zapachow masz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif zzbravo3.GIF (2,5 KB, 961 załadowań)
Rodzaj pliku: gif roza1.gif (38,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: gif zzlol2.gif (25,9 KB, 969 załadowań)
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 19:15   #76
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Sabbath, widziałam Twoją kolekcję godzinę temu. Trochę już ochłonęłam ale tylko trochę Gratuluję Ci pięknego zbioru perfum, jest na prawdę imponujący zarówno pod względem ilości jak i doboru zapachów.


Ślicznie wyglądają pałacówki Lutensa i strasznie się cieszę, że niedługo będę miała własną, pękatą flaszeczkę Wprawdzie niepełną ale to da się nadrobić



Napisz proszę co to za flacha - ogromna i pękata jak słoik z brzegu po lewej stronie w środkowym rzędzie?


Widzę jedną flaszkę, która kiedyś gościła na mojej toaletce, w sensie, że ta konkretnie
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 20:53   #77
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Olik, śliczności Zazdroszczę Vera Wang, Escady Magnetism, Fever , Midnight Fantasy (nie znam ) i Demeterków, których nie znam wcale..
dziękuję chcesz próbkę Midnight fantasy? do demetrów nie umiem się dobrać to nie proponuję

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Oliku, widzę, że masz Eternity Rose Blush to jedna z ciekawszych różyczek, jakie poznałam.
Troszkę Ci zazdroszczę Midnight Fantasy, kręciłam się koło tego i jakoś nie kupiłam.
Bardzo fajna kolekcja.
Eternity RB kojarzy mi się z zapachem.. świeżego prania lubię ten zapach czuje się wtedy taka świeża
Aa Midnight fantasy jest wart kupna, piekna butelka i oryginalny zapach

dziękuję

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Oliku, przeurocze stadko! Serdecznie gratuluję i owszem owszem, zazdraszczam tego i owego
bardzo dziękuję

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Żeby popchnąć wątek pozwolę sobie na chybcika wrzucić zdjęcia toaletki wraz z większością kolekcji (zapomniałam między innymi o Kingdom).

Szczegółowo innym razem. Na razie obiecywałam tylko toaletkę (którą i tak ledwie widać).
hoho więcej tego nie miałaś? niezła, robi wrażenie
Szczególnie podoba mi się kolorystyka, mimo że większości zapachów nie znam, ale piękna kolekcja
wreszcie jakaś inna kolekcja niż moja, i fajnie że zupełnie w innym guście (tak mi się wydaje )
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:20   #78
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Sabbath, adoptuj mnie. Pomogę w zużywaniu, i mały posag wniosę
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:43   #79
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Aa Midnight fantasy jest wart kupna, piekna butelka i oryginalny zapach
Potwierdzam plusem jest to, że w PL jest niedostepna w sprzedaży, więc wyróżnia się w tłumie - nie pachnie nim co druga gimnazjalistka
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 21:54   #80
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Homyczku, dziękuję.
Leży mi na sercu Twoja opinia nie tylko dlatego, że mam ogromny szacunek dla twojego "nosa", ale też dlatego, że jesteś dla nie nieustająca inspiracją.
Sabbath, to bardzo miłe co piszesz. Myślę, że my tu wszyscy poniekąd inspirujemy się wzajemnie. Dlatego tak lubię to forum

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
To Twoim tropem podążam poszukując olfaktorycznego zaspokojenia coraz dalej. Najpierw Quality, potem daleko poza...
A wiesz, że ja jeszcze nic nie kupiłam w Quality Moje Tea for Two co prawda pochodzą z tego źródełka, ale to był prezent. Nie nabyłam ich osobiście. Ciągnie mnie za ocean, a ostatnio do Europy Zachodniej

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
A Jaisalmer... Sama wiesz. Moja miłość.
Wciąż żałuję, że latem będąc w Warszawie nie kupiłam ich, a duszne Avignon których szybko się pozbyłam.


Jeszcze raz gratuluję Ci tylu pięknych flaszek Niech przynoszą radość pachnienia




Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Napisz proszę co to za flacha - ogromna i pękata jak słoik z brzegu po lewej stronie w środkowym rzędzie?
To będzie pewno ta moja trauma - Santa Maria Novella Opoponax
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 22:46   #81
pinky11
Rozeznanie
 
Avatar pinky11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 667
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

wow...brak mi słów Sabbath...przepiękna kolekcja...padłam...a moja mama powiedziała na zdjecia : " wow! ta baba ma świra "
__________________
"We are all a little mad"
pinky11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 23:45   #82
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Sabbath- pobiłas nas wszystkie
Piękna kolekcja i tyle niszowców do tego super toaletka Całość mnie po prostu powaliła na kolana
Nikogo nie chciałam pobijać, słowo!
Nefernefer, te niszowce to tylko wynik moich upodobań do tego, żeby perfumy nie pachniały perfumami.
Co ja poradzę na to, że bardziej niż najpiękniejsze kompozycje kwiatowe w najpiękniejszych flakonikach kręci mnie zapach selera, cerkwi, czy wódy na drewnianym stole?

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Sabbath:love : urlop spedzony przy Twojej toaletce bylby niezpomniany.
Chcesz?

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
A ja bym poprosiła o ujęcia fragmentaryczne tych cudowności żeby sie bardziej zorientować czego najbardziej zazdroszczę a co lubimy wspólnie. Na razie widzę, że Theorema, In Black, BC (którego na razie nie mam), Incensy... Ale Luty, Atisanki i Etry zasługują na fotę solo
Nebrasko, docelowo planuję zdjęcia porządne, ale potrzebuję na nie czasu.
Na razie, zgodnie z życzeniami zdjęcie toaletki niewyflaczonej.
Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
o rajuuuuuuuuuuuuuuu Sabbath prawie spadlem z krzesla jak to zobaczylem niezla kolekcja,brak mi slow.Laczy nas chyba tylko KoszmarkaRze czywiscie moglabys otworzyc mini perfumerie z niszowcamiLiczylas ile litrow zapachow masz
Liczyłam, ale się nie przyznam.

A perfumerii nie otworzę, bo ani myślę pozbywać się swoich pachnideł w sposób inny niż wylewanie ich na się dzień po dniu.

Dziękuję Tezo.
I ciesze się, że jednak z tego krzesła nie spadłeś.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Sabbath, widziałam Twoją kolekcję godzinę temu. Trochę już ochłonęłam ale tylko trochę Gratuluję Ci pięknego zbioru perfum, jest na prawdę imponujący zarówno pod względem ilości jak i doboru zapachów.
Dziękuję Ci bardzo. szczególnie za tę część o doborze zapachów. Wiesz, że wiele nauczyłam się od Ciebie.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ślicznie wyglądają pałacówki Lutensa i strasznie się cieszę, że niedługo będę miała własną, pękatą flaszeczkę Wprawdzie niepełną ale to da się nadrobić
Tez się cieszę, że będziesz miała.
A kiedy już będziesz ją miała przekonasz się, że uroda jest niestety jej jedyną zaletą.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Napisz proszę co to za flacha - ogromna i pękata jak słoik z brzegu po lewej stronie w środkowym rzędzie?
Homyk ma rację. To Opoponax SMN.
Na mnie cudnie ciepły, otulający, miękki...
Szkoda, że nie dorzuciłam próbaska do paczki. Ale zawsze mogę wysłaś. Powiedz tylko słowo...


Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Widzę jedną flaszkę, która kiedyś gościła na mojej toaletce, w sensie, że ta konkretnie
Tak, oto ona.
Zawsze kojarzy mi się z Tobą i z naszym przemiłym spotkaniem.
Ale nie tylko za to ją lubię...

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
hoho więcej tego nie miałaś? niezła, robi wrażenie
Szczególnie podoba mi się kolorystyka, mimo że większości zapachów nie znam, ale piękna kolekcja
wreszcie jakaś inna kolekcja niż moja, i fajnie że zupełnie w innym guście (tak mi się wydaje)
Miałam więcej, ale jestem w trakcie... khe... khe... redukcyjki.

Kolorystyka? Czyli jaka?
Bo jak dla mnie jest dość pstrokato.


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Sabbath, adoptuj mnie. Pomogę w zużywaniu, i mały posag wniosę
Za stara jesteś.
I za mądra.
Ewidentnie nie żyuczę sobie, żeby moja pasierbica była mądrzejsza ode mnie.

Mogę zaproponować Ci nieformalny związek na nie-wiadomo-jakich zasadach.

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
A wiesz, że ja jeszcze nic nie kupiłam w Quality Moje Tea for Two co prawda pochodzą z tego źródełka, ale to był prezent. Nie nabyłam ich osobiście. Ciągnie mnie za ocean, a ostatnio do Europy Zachodniej
Ja kupiłam, ale po pierwsze niewiele, a po drugie połowy z tego nie ma już u mnie.
Znaczna część mojej kolekcji jest "pozaquality'owa".

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Wciąż żałuję, że latem będąc w Warszawie nie kupiłam ich, a duszne Avignon których szybko się pozbyłam.
Ja przyznaję, że Avignon tez nie nalezy do moich faworytów, ale do eksmisji jako pierwsze typuję Kyoto. Gdybyż cholerstwo chciało na mnie pachnieć jak na Rozterce...

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Jeszcze raz gratuluję Ci tylu pięknych flaszek Niech przynoszą radość pachnienia
Jeszcze raz dziękuję.

Cytat:
Napisane przez pinky11 Pokaż wiadomość
wow...brak mi słów Sabbath...przepiękna kolekcja...padłam...a moja mama powiedziała na zdjecia : " wow! ta baba ma świra "
Ma rację Twoja mama. Mam świra i to niejednego.
Po prawej stronie widać kawalontek mojego innego świra - strzały w kołczanie naszykowane na pierwsze tegoroczne strzelanie.
Do innych świrów przyznam się przy okazji.

Ale tak szczerze, czy taki świr (jeden z drugim) to coś gorszego niż zestaw praca - dom - durności w telewizji - nuda - kolejny ciuch czy róż - zmierzły mąż i - dodatkowy kilogram - chandra i marudzenie...?

Pozdrów mamę.

edit:
W lustrze toaletki widać jeszcze fragment kolejnego świra: rękojeść mojego miecza przyczajonego za szafką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niewyflaczona toaletka.JPG (118,3 KB, 325 załadowań)

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2008-03-15 o 00:09
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 00:02   #83
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Sabbath, ile skarbow! Same skarby!
Tez bym chetnie wsrod Twoich flaszek pobuszowala, przygarnij mnie

Dobry bziko-swir nie jest zly
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 08:44   #84
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Chcesz?
A moge? ostrzegam wezme swoje ,to uciekniesz
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 10:44   #85
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Oliku urocza kolekcja Praktycznie wszystkie Twoje zapachy z Twojej kolekcji znam i lubię, kilka z nich przewinęło się w mojej szafeczce, kilka jest nadal w mojej kolekcji.

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Na wstępie ustalmy że nie ma czegoś takiego jak "za duża kolekcja"
Całe szczęście, że ktoś to wreszcie powiedział

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kotuś, rzeczywiście od ostatniej sesji fotograficznej kolekcja stała się jeszcze bardziej moja. Przypadkowe zapachy i minione fascynacje odchodzą. Na ich miejsce pojawiają się nowe, albo i nie...
Masz rację, że wciąż jest ich zbyt wiele, ale jednak zmiany idą chyba w dobrą stronę. Tak myślę...
Sabbath, kolekcja niezwykła Odczucia mam takie jak przy jej pierwszej odsłonie - Twoja kolekcja jest bardzo moja (wiesz chyba, co chcę przez to powiedzieć). Jak urzeczona co chwilkę wracam do tych fotek
Nie byłabym sobą, gdybym nie zapytała: które Lutki są w bell jar i w miniaturkach?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Homyk ma rację. To Opoponax SMN.
Na mnie cudnie ciepły, otulający, miękki...
Szkoda, że nie dorzuciłam próbaska do paczki. Ale zawsze mogę wysłaś. Powiedz tylko słowo...
Tak z ciekawości - jak to pojemność? Bo wygląda na pół litra
__________________
Moj blog
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 11:33   #86
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Mam tylko nadzieję, że kiedy będziesz mogła więcej nie będzie to diagnoza, żem obłąkana.
Ok, ochłonęłam i moge napisac cos więcej kolekcja jest naprawdę imponująca i robi wrażenie. wiekszości zapachów nie znam ale taka kolekcja to naprawdę skarb na pewno jestes z niej dumna
wszystkie flaszki takie dostojne i eleganckie gratuluję naprawdę wspaniałego zbioru
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 11:53   #87
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Miałam więcej, ale jestem w trakcie... khe... khe... redukcyjki.

Kolorystyka? Czyli jaka?
Bo jak dla mnie jest dość pstrokato.
kolory czarne i miodowe, bardzo lubię takie kolorki

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Oliku urocza kolekcja Praktycznie wszystkie Twoje zapachy z Twojej kolekcji znam i lubię, kilka z nich przewinęło się w mojej szafeczce, kilka jest nadal w mojej kolekcji.
dziękuuuuje
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 13:06   #88
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

A oto moja kolekcja. Oprocz tego mam jeszcze Benettona B united, Hypnose , Morgan de toi, Devotion, Tumulte, Tressele Seduction...:cool : Najprawdopodobniej Attraction, herrera, Puma, Tressele polecą na all, bo jakoś mi nie lezą do konca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg per.jpg (71,9 KB, 949 załadowań)
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 14:03   #89
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
A oto moja kolekcja. Oprocz tego mam jeszcze Benettona B united, Hypnose , Morgan de toi, Devotion, Tumulte, Tressele Seduction...:cool : Najprawdopodobniej Attraction, herrera, Puma, Tressele polecą na all, bo jakoś mi nie lezą do konca.

Lynn bardzo ladna kolekcja

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Żeby popchnąć wątek pozwolę sobie na chybcika wrzucić zdjęcia toaletki wraz z większością kolekcji (zapomniałam między innymi o Kingdom).

Szczegółowo innym razem. Na razie obiecywałam tylko toaletkę (którą i tak ledwie widać).
Sabbath ---przepiekna kolekcja.gratuluje.chcial abym posiadac choc ociupikne tego co Ty masz....
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 14:05   #90
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Lynn, przesłodko

Czy ta zielona herbata EA to wersja tradycyjna, czy tropikalna? Jeśli tropikalna, to poproszę o skromny nawet opis, bo kusi mnie strasznie, ale wolę nie ryzykować zupełnie w ciemno.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.