Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-06, 11:07   #31
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie znam się na Halloween, ale może powinnaś napisać do działu marketingu JdP i spytać czy przypadkiem nie wypuścili serii przezroczystej ?
To ja pisałam o Halloween, nie sądzę żeby klasyczne Halloween było przezroczyste, jeżeli JdP puszcza limitowanki, to zmienia wygląd flakonu. Nawet skusiłam się i powąchałam to "cuś" na pewno nie było to Halloween .
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:08   #32
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Nie pisalam o Halloween i nie pisalam ,ze mi sie wydawalo ,tylko sprawa swego czasu byla bardzo glosna u nas w Polsce ,ja osobiscie wlasnie mialam Allure Chanel z renomowanej perfumerii w Poznaniu .
Nie ja to odkrylam tylko sie dowiedzialm od pan z perfumerii,bo zadzwonily do mnie ,ze wynikla nieprzyjemna sprawa i dostalam nowe perfumy.

A kod byl jak najbradziej prawidlowy i reszta tez ,tylko to co w butelce nie bylo takie jak powinno ......
No to tak jak mówię, wątek powinien zostać zamknięty, a my powinnyśmy kupować w rozlewniach - taniej i przynajmniej mamy pewność, że to podróbka.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:12   #33
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Mam wrażenie Szugar, że jedziesz po bandzie. Ale to oczywiście moje zdanie
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:24   #34
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No to tak jak mówię, wątek powinien zostać zamknięty, a my powinnyśmy kupować w rozlewniach - taniej i przynajmniej mamy pewność, że to podróbka.

No tak zbyt daleko idace wnioski ,po przeczytaniu calosci nie odnosze wrazenia ,ze wszystko co kupowane w perfumeriach to podrobki nikt tak nie napisal , podzielilysmy sie wlasnymi wrazeniami a to chyba jeszcze wolno .
Szugar mysle ,ze uslnie starasz sie miec ostatnie zdanie i swoja racje a zycie niestety pokazuje ,ze moze byc roznie
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:28   #35
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

A ja mam pytanie - czy jak moja Allure EDP ma sprężynkę widoczną w grzybku to jest oryginalna czy nie? Nr seryjny ma wygrawerowany i wszystko poza tym wygląda OK

Proponuję unikać w wypowiedziach słów o negatywnym nacechowaniu semantycznym typu : bzdurny, głupi, idiotyczny, durny itp. - sprawiają, że dyskusja przestaje być merytoryczna, a zaczyna się tłumaczenie typu "co autor miał na myśli"
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:33   #36
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ok, czujesz się urażona - przepraszam. Nie atakuję Ciebie, tylko wykład specjalistów, jak już pisałam tu kilka razy.

Ale cios poniżej pasa dla kogo ? Uważam, że specjalista który bada sprężynki rurki przede wszystkim, tudzież grubość szkła nie jest specjalistą. I tyle.




Nie wiem co to ma do rzeczy. Ja proszę Sprzedającego o numer seryjny i piszę do firmy - z Thierry Mugler odpisują mi tego samego dnia, z Dior następnego dnia. Więc jakie to ma znaczenie czy to wypalane czy jakie - jeśli numer seryjny na butelce i pudełku jest prawidłowy ?

Poza tym w takim razie nic jest niepewne - bo tak jak pisałam butelki, korki, grubość szkła czy plastiku, spręzynki czy inne takie się zmieniają się, numer seryjny może być wypalony i dobrze podrobiony - to równie dobrze możemy zamiast tu dyskutować kupić elegancką podróbkę FM, bo tak naprawdę nic nie jest pewne.





Nie znam się na Halloween, ale może powinnaś napisać do działu marketingu JdP i spytać czy przypadkiem nie wypuścili serii przezroczystej ?
Uważam ,ze nie trzeba przepraszac tylko po prostu nie należy prowadzic tak zacietrzewionej dyskusji .

A co odpowie Ci na przykład ktoś z firmy Thierry Mugler jak kod podany przez sprzedającego będzie pożyczony z prawdziwej flaszki np. jego koleżanki ?

A co do specjalisty badającego rurki i sprezynki to jego praca jest tak samo bezcelowa jak na przykład praca genetyka badającego czy na myszy wyrośnie ludzkie ucho - tak sądzisz ? A takiego genetyka jeszcze parę lat temu wyśmiewano , że zgłupiał od tej nauki.

A efektem bezsensownej pracy osób badających bezsensowne według Ciebie rzeczy są na świecie wynalazki bez których dziś nie da sie życ.
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:33   #37
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
a zycie niestety pokazuje ,ze moze byc roznie
No właśnie dlatego, że jest różnie, to ocenianie perfum na podstawie sprężynek w atomizerze czy też grubości szkła butelki to moim zdaniem czynność mocno absurdalna.

A swoją drogą mam zupełnie nie przez przypadek kilka butelek FM w domu, i powiem Wam, że całkiem przyjemne są. Mało trwałe fakt, ale ileż to perfum niepodróbkowych jest mało trwałych ...


Cytat:
Napisane przez idiaminka
A co odpowie Ci na przykład ktoś z firmy Thierry Mugler jak kod podany przez sprzedającego będzie pożyczony z prawdziwej flaszki np. jego koleżanki ?
Nie wiem co odpowie mi ktoś z firmy Mugler na to, ale ja odpowiem Sprzedającemu, jeśli dostanę perfumy nie z tym kodem, który mi podał, że raz - żądam zwrotu pieniędzy, a dwa zgłaszam sprawę do obsługi Allegro; w przypadku nieoddania mi pieniędzy - zgłaszam sprawę na policję.

Cytat:
A co do specjalisty badającego rurki i sprezynki to jego praca jest tak samo bezcelowa jak na przykład praca genetyka badającego czy na myszy wyrośnie ludzkie ucho - tak sądzisz ?
Nie, raczej mi się nie wydaje, że genetyka a badanie sprężynek w rurkach to to samo.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 11:36   #38
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

tak , sprężynka tak czy owak musi by bo inaczej atomizer nie zadziała. A chodzi tylko i wylącznie o ten "grzybek" jak jest to w porzadku.

tylko chance mają ciut inaczej zbudowane wejscie do atomizerka.
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 12:05   #39
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

dzięki
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 12:36   #40
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Indiaminka - dobra robota Zawsze to jakiś punkt zaczepienia jak ktoś chce zweryfikować aukcję

Szugar, masz szczęście mnie z Thierry Mugler jeszcze nie odpisali nigdy
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 12:45   #41
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

szugar, jestes tu moderatorem, wiec chyba powinnas dawac przyklad na forum, a nie zachowywac sie w taki dziwny sposob, bo nie bardzo chce to okreslac slowami, ktore przychodza mi do glowy. Jezeli Tobie nie podoba sie pomysl sprawdzania sprezynek, to ja nie rozumiem po co wglebiasz sie w dyskusje i tylko psujesz atmosfere na forum? kazdy ma prawo do wlasnego zdania, poznalysmy Twoje w pierwszym poscie ktory napisalas, wiec po co brniesz w to dalej? nie podoba Ci sie to nie, ale chyba nikt nie zmusza Cie do tego zebys sie tutaj wypowiadala? wielu osobom jednak to co napisala Idiaminka duzo da i byc moze pomoze uniknac wpadki np na Allegro, dlatego proponowalabym Tobie abys schowala ta swoja ironie i inne dziwne zachowania schowala gleboko, bo nie wiem czy jest sens prowadzenia nad tym dyskusji, nie musisz stosowac sie do tego co bylo napisane w pierwszym poscie i tyle. poza tym na tym forum nie tylko Ty jestes moderatorem i szkoda ze nie umiesz brac przykladu z pozostalych dziewczyn, ktore faktycznie sa prawdziwymi moderatorkami, sa sympatyczne i nawet jak cos im sie nie podoba to zachowuja kulture swoich wypowiedzi czego w Twoich postac czasem brak, nie trzeba do wszytskiego podchodzic od razu tak jakby od tego zalezalo zycie ludzkosci na ziemi.
wiec jeszcze raz napisze, nie podoba Ci sie to co tutaj napisane, to moze poprostu nie zagladaj i pozwol aby zainteresowane dziewczyny jednak mogly w spokoju rozmawiac na temat podrabiania Chanel. oczywiscie zawsze mozesz zalozyc swoj wlasny watek i tam przedstawic swoja teorie...
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 12:59   #42
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Czytam i ... aż mi głupio. Powstrzymywałam sie od napisania czegokolwiek, bo nie lubię i unikam jak mogę sytuacji spęciowych - ale nie da się wytrzymać. Dziewczyna z czystym sumieniem chciała pomóc, dzieląc się zdobytą wiedzą - i tak się jej odpłaca. Wstyd!
Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
To, że Tobie coś nie mieści się w głowie nie oznacza, że jest bzdurą.
nie, nie będę tego pisać

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No to tak jak mówię, wątek powinien zostać zamknięty, a my powinnyśmy kupować w rozlewniach - taniej i przynajmniej mamy pewność, że to podróbka.
przeginasz.
Pasowało by Ci zamknięcie wątku ? Powinien zostać zamknięty bo Ty tak chcesz, bo Ty tak myślisz, bo to Twoje zdanie - Sugar ... nie jesteś tu SAMA wiesz?

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Mam wrażenie Szugar, że jedziesz po bandzie. Ale to oczywiście moje zdanie
No właśnie. ja mam wrażenie, że Sugar wie, że się zapędziła - ale głupio jej się teraz wycofać.
Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Indiaminka - dobra robota Zawsze to jakiś punkt zaczepienia jak ktoś chce zweryfikować aukcję

Szugar, masz szczęście mnie z Thierry Mugler jeszcze nie odpisali nigdy
Mnie też jeszcze nikt nie odpisał - raz mi się zdarzyło, że dostałam info z YSL. Ani Lutens, ani Mugler ani Shiseido - mają nas w nosie.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 13:01   #43
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A swoją drogą mam zupełnie nie przez przypadek kilka butelek FM w domu, i powiem Wam, że całkiem przyjemne są. Mało trwałe fakt, ale ileż to perfum niepodróbkowych jest mało trwałych ...
FM czyli Federico Mahora ?

Buuu, a ja nie lubię perfum Chanel i nie mam w domu ani jednego flakonu Chanel w większej pojemności żebym mogła obejrzeć grzybki, sprężynki itd No, mam prezentowy piękny ekstrakcik Chance ale to malusie półtora mililitra w bezatomizerkowym flakoniku

O, wiem przy okazji wieczornej wizyty u Dudusia z ciekawości obejrzę jej wszystkie Chance
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 13:24   #44
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Szugar, masz szczęście mnie z Thierry Mugler jeszcze nie odpisali nigdy
Ja piszę zawsze do działu marketingu ogólnego, a odpisuje mi zawsze ktoś inny (tzn. w adresie ma , że Mugler, ale nazwisko co chwilę inne). Z tego co pamiętam Mirianka pisała na adres francuskiej Sephory w sprawie Muglera, i też odpisał jej ktoś z Muglera, ale nie pamiętam dokładnie, to było w sprawie Innocent Secret.

Cytat:
Napisane przez princeska69
...
Jestem przede wszystkim człowiekiem, a nie moderatorem, i wyrażam swoje zdanie jako użytkownik forum, a nie moderator. Każdy ma do tego prawo, jak zresztą sama napisałaś. Żeby uniknąć wpadki na Allegro niestety trzeba brać pod uwagę wiele czynników, a sprężynki są ostatnimi. A faktycznie będzie to moja ostatnia wypowiedź w tym wątku. OT się robi straszny, że nie wspomnę o porównywaniu badania sprężynek do genetyki.

Cytat:
No właśnie. ja mam wrażenie, że Sugar wie, że się zapędziła - ale głupio jej się teraz wycofać.
Dziękuję za tę psychoanalizę. Aż się wzruszyłam. Do reszty się nie odniosę, bo widzę, że pominęłaś niestety kontekst moich wypowiedzi.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 13:25   #45
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość




Nie wiem co odpowie mi ktoś z firmy Mugler na to, ale ja odpowiem Sprzedającemu, jeśli dostanę perfumy nie z tym kodem, który mi podał, że raz - żądam zwrotu pieniędzy, a dwa zgłaszam sprawę do obsługi Allegro; w przypadku nieoddania mi pieniędzy - zgłaszam sprawę na policję.



Nie, raczej mi się nie wydaje, że genetyka a badanie sprężynek w rurkach to to samo.
A widzisz , jednak po ostateczną pomoc w razie oszustwa poprosisz instytucję z której miedzy innymi naśmiewasz się kilka postów wyzej.

To w tym przypadku Twoje dywagacje są zupełnie niekompetentne .

Co do drugiego Twojego zdania to wyrwałaś je z kontekstu , było zacytowac do konca a nie pół. Genetyka i rurki - wyobraź sobie ,że pracują nad tym ludzie wysoko wykształceni.


Ogólnie to mi przykro ,że mój post wywołał takie zamieszanie . Przecież jak popatrzyłam sobie na Wizażu są wątki o podrabianych markach , każdy z nas coś tam wtrąci ze swoich obserwacji aby moze pomóc innym uniknąc niepotrzebnego wydatku i kłopotów . I nigdzie nie było żadnych takich niemiłych dyskusji w typie : Ty się nie znasz bo ja mam 2 miliony perfum i tylko ja się na nich najlepiej znam a w ogóle to znam się na wszystkim i nikt nie ma prawa znac się na tym na czym ja znam się najlepiej " to tak z przymrużeniem oka oczywiscie. Ale sens rozumiecie mam nadzieję.

Wiem ,że moze zaraz zasłużę na ostrzeżenie albo blokadę od moderatora / trudno jakoś to przeżyję / ale uważam , że jak się właśnie jest owym moderatorem to nie należy udawac że pozjadało się wszystkie rozumy co pozwala bezkarnie kpic z innych. Wręcz przeciwnie - miano moderatora zobowiazuje do tego aby byc takim mądrym i sprawiedliwym Salomonem wśród naszego grona wizażowego i miec tą mądrośc aby wszelkie konflikty łagodzic a nie podzegac do ich narastania.



A tak na marginesie droga Szugarbejb , mój tato też jeździ do obcych krajów i też przywozi mi perfumy . Sam ceni doskonałe marki więc jest jak najdalszy od kupowania podróbek. I wyobraż obie ,że sam sobie kupił w renomowanej sieciowej perfumerii w Londynie farenhaita diora który w środku miał zielony płyn.
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 14:52   #46
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego, że jest różnie, to ocenianie perfum na podstawie sprężynek ...........
Zacytowalas pol zdania ,a ono w calosci odnosilo sie do Ciebie nie do perfum



Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość


Ogólnie to mi przykro ,że mój post wywołał takie zamieszanie . Przecież jak popatrzyłam sobie na Wizażu są wątki o podrabianych markach , każdy z nas coś tam wtrąci ze swoich obserwacji aby moze pomóc innym uniknąc niepotrzebnego wydatku i kłopotów . I nigdzie nie było żadnych takich niemiłych dyskusji w typie : Ty się nie znasz bo ja mam 2 miliony perfum i tylko ja się na nich najlepiej znam a w ogóle to znam się na wszystkim i nikt nie ma prawa znac się na tym na czym ja znam się najlepiej " to tak z przymrużeniem oka oczywiscie. Ale sens rozumiecie mam nadzieję.
Nie powinno byc Ci przykro bo niby dlaczego?,ze chcialas pomoc? mam nadzieje,ze jak bedziesz miala nowa wiedze to mimo tej nieprzyjemnej sytuacji podzielisz sie z nami.
Odnioslam takie samo wrazenie sens rozumiem jak i wiekszosc czytajaca watek i wpisujaca sie do niego.
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 15:15   #47
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Nie mogę nic odpisać, bo Tulip ograniczyła mi wolność słowa.




__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 15:58   #48
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie mogę nic odpisać, bo Tulip ograniczyła mi wolność słowa.







uuupssssss
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 16:28   #49
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Idiaminko, przeciez nie masz powody aby bylo Ci glupio czy smutno, chcialas pomoc, moim zdaniem zachowalas sie jak najlepiej. Jestem pewna ze znajdzie sie wiele osob ktorym ten watek pomoze, a jak komus nie pomoze, to na pewno nie zaszkodzi
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 16:34   #50
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jestem przede wszystkim człowiekiem, a nie moderatorem, i wyrażam swoje zdanie jako użytkownik forum, a nie moderator. Każdy ma do tego prawo, jak zresztą sama napisałaś

loool
nie no to juz smieszne...
wiec dla Twojej wiadomosci, wielu uzytkownikow dostalo kartke, za skomentowanie czyjejs wypowiedzi jako - bzdurna. wiec skoro poczuwasz sie 'zwyklym uzytkownikiem' to gdzie kartka dla Ciebie? bo jak najbardziej powinnas ja dostac.

a bycie modem tym bardziej powinno Cie hamowac w tego typu wypowiedziach.


Offtop sie zrobil fakt, ale chyba czasami wypada publicznie komus zwrocic uwage, bo moze sie zastanowi w ten sposob nad swoim zachowaniem ..moze.
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 17:15   #51
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

A ja, podobnie jak zdecydowana większość Wizażanek, bardzo dziękuję
Indiamince za informacje. Gdybyś jeszcze pozyskała jakieś inne, bardzo o nie
proszę.
Serdecznie pozdrawiam

Na temat wielu wypowiedzi (w tym wątku) sugarbejb- Moderatora , nie będę się wypowiadać, bo uważam, że nie ma sensu.
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem

iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 17:32   #52
Gosia197
Zakorzenienie
 
Avatar Gosia197
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 12 901
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Ja z duszą na ramieniu otwierałam dziś paczkę z Chance Eau kupiłam używaną, miała byc oryginalna...Zanim powąchałam OCZYWIŚCIE najpierw sprawdziłąm wejście rurki jak radziła Idiaminka . Uffff - jest tak jak podała:grzybek ładny,żadnych sprężynek . Zapach fantastyczny, na bank oryginalny.
A moja mama ma podróbkę Allure i faktycznie -te spręzyny są widoczne.
Gosia197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 20:32   #53
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

ojjj, daaawno mnie na forum nie było.Szugar co Ci się stało, nie spodziewałam się po Tobie takich reakcji.
Myślę, że ten wybuch był nie na miejscu
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 00:09   #54
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

a czemu zniknal moj post z tego watku?????!!

i gdzie jest ta czesc wypowiedzi szugarbejb, ktora zacytowalam i do ktorej sie odnioslam ???
czytajac teraz Jej posty w tym watku nigdzie nie widze, tej czesci !

co tu sie dzieje?? ;/
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 02:04   #55
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Część postów została usunięta przez moderatorów. Ma zostać tak, jak jest, a jednocześnie (co chyba dla wszystkich jasne i logiczne) dyskusja ma się zakończyć.

ode mnie dodam - Szugar faktycznie trochę pojechałaś, myślę, że wszystko dało się załatwić w inny sposób, do którego wszyscy tu na forum przywykli...

Co do wypowiedzi, nieważne czyjej, na temat tego kto i za co powienien dostać kartkę - to moderatorzy o tym decydują, a jeśli użytkownikowi coś się nie podoba ma funkcję "Zły Post". A podważanie kompetencji moderatorów jest nie na miejscu i nie jest mile widziane (że tak to delikatnie ujmę).

Aha i jeszcze jedno. To że wszyscy przywykli do tego, że mamy tu cukierkową atmosferę, nie znaczy że wszyscy muszą się temu przyporządkowywać. W pewnym sensie rozumiem ten sposób pisania, sama na codzień nie jestem zawsze miła, właściwie codziennie słyszę, że jestem okropna i złośliwa ale na forum tonuję czasem wypowiedzi, wtedy kiedy trzeba gryzę się w język. Ale przecież nie wszyscy muszą, nawet jeśli są zieloni. Bycie modem to właściwie bycie sprzątaczką, chociaż niektórzy przypisują nam dużo większe atrakcje z tym związane

I jeszcze jedno, czuję się w obowiązku wyjaśnić, że zmiana koloru Szugar nie ma najmniejszego związku z tym wątkiem.

Aha, a wolność słowa będę ograniczać na cześć zbliżającej się olimpiady
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 02:42   #56
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość

Aha i jeszcze jedno. To że wszyscy przywykli do tego, że mamy tu cukierkową atmosferę, nie znaczy że wszyscy muszą się temu przyporządkowywać. W pewnym sensie rozumiem ten sposób pisania, sama na codzień nie jestem zawsze miła, właściwie codziennie słyszę, że jestem okropna i złośliwa ale na forum tonuję czasem wypowiedzi, wtedy kiedy trzeba gryzę się w język. Ale przecież nie wszyscy muszą, nawet jeśli są zieloni. Bycie modem to właściwie bycie sprzątaczką, chociaż niektórzy przypisują nam dużo większe atrakcje z tym związane
fajnie zo odezwala sie w tej sprawie inna Moderatorka. A teraz co do zacytowanego przeze mnie fragmentu, mysle ze nie trzeba trzymac sie tej cukierkowej atmosfery i wciaz byc milym, natomiast uwazam, ze skoro wypowiadamy sie w miejscu publicznym to fajnie byloby kierowac sie zasadami dobrego wychowania. Tulipanko, sama napisalas ze nie zawsze jestes mila ale na forum sie chamujesz, widzisz nikt nie jest mily na co dzien, jednak sadze, ze co innego byc czasem niemilym dla znajomych czy rodzinki z ktora sie znamy i ktora zwyczajnie rozumie nasz zly dzien, a co innego kiedy taki ton wypowiedzi zaczyna pojawiac sie w miejscu, w ktorym jednak nalezaloby uszanowac innych uzytkownikow bo oni nie musza juz tolerowac naszego widzi mi sie ze "dzis bede nie mila i w zasadzie co mi tam, jutro tez moge byc". Tym bardziej ze watek powstal z czystej checi pomocy za co ja i wiele innych dziewczyn jet Idiamince zwyczajnie wdziecznych.

Idiaminko, w najblizszym czasie potrzebuje prezent dla mamy, prawdopodobnie Allure i dzieki Tobie juz dzis latwiej bylo odroznic podrobki na Allegro i Ebayu Dzieki temu byc moze zamiast jednej flaszki Allure cenie Sephorowej, uda mi sie kupic tez cos dla siebie
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 07:31   #57
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Moj post też zniknął, krótki był, bo krótki, ale był. Teraz nie ma.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 08:35   #58
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Mój również zniknął Nie podoba mi się to.

Indiaminko, dziękuję za informacje. Jeśli zdobyłabyś jeszcze jakieś na ten temat, bardzo o nie proszę. Pozdrawiam
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem


Edytowane przez iwona-jk
Czas edycji: 2008-08-07 o 09:58
iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 08:54   #59
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
W pewnym sensie rozumiem ten sposób pisania, sama na codzień nie jestem zawsze miła, właściwie codziennie słyszę, że jestem okropna i złośliwa
Przyznała się, przyznała publicznie

Cytat:
Aha, a wolność słowa będę ograniczać na cześć zbliżającej się olimpiady
Masz Ci, sportowiec się znalazł

No dajcie spokój Dziewczyny naprawdę; nie znacie mnie przecież od wczoraj, wiadomo że zawsze piszę co myślę, a tu nagle wszyscy są zbulwersowani. Bez sensu jest sprawdzanie sprężynek, rurek i koreczków i tyle, no taka prawda. Trzeba kupować w sprawdzonych miejscach, sprawdzać przede wszystkim ciecz i tyle, cała reszta to dorabianie ideologii.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 09:01   #60
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Eee, no ale jak ja napiszę raz co myślę, ja, Kota, to pyk i nie ma pościku. E, uciekam na jarmark Dominkański.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-02 23:45:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.