DJ na wesele - ŚLĄSK - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-04, 13:46   #61
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Szukamy dj-a i wodzireja na wesele, najlepiej, jakby to były 2 osoby, bo jakoś trudno mi uwierzyć, że jedna osoba będzie tryskała energią przez 12-14 h, jeśli sama będzie miała wszystko na głowie. Ważna jest też cena, bo nie zamierzam płacić za dj, tyle co bierze 3-osobowy zespół, max 1600 zł (czyli max 2 tys. za całość, bo za jedzonko na sali już sami zapłacimy, dla 2 osoób to będzie 400 zł). Musi tez mieć opłacony ZAIKS. No i ważne jest, czy dj przyjmuje cenę obowiązującą w dniu podpisania umowy, czy podnosi o ileś tam, jeśli ślub jest w następnym roku.
Wolałabym dj, ale jak nie znajdziemy, to mamy na oku właśnie 3-osobowy sprawdzony zespół i przy podpisaniu umowy w dniu dzisiejszym jest to cena 2400 zł (ZAIKS opłacony, grają do końca imprezy bez dodatkowych dopłat za "nadgodziny"), ale wiadomo, że do tego jeszcze dochodzi po 200 zł na osobę za salę i wtedy tak naprawdę zespół kosztowałby nas nie 2400, a 3 tys, a to już stanowczo za dużo. Tym bardziej, że robimy małe wesele na 50-60 osób.

Edytowane przez betterw
Czas edycji: 2011-03-04 o 21:55
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 20:27   #62
Angel Eyes
Rozeznanie
 
Avatar Angel Eyes
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 533
GG do Angel Eyes
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Jakieś opinie o firmie LEGATO DJ Adam Kuzio????
__________________
Mam jeszcze czas żeby być grzeczną dziewczynką

Zdeklarowana kociara
Angel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 08:39   #63
megi02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 27
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Jeśli dalej szukacie DJ to ja polecam grupę z katowic partyteam, są rewelacyjni jest Dj (nazywa się Rafał i wiem, że gra też w klubach na śląsku), mają tancerzy, robią fajne show na weselu ten DJ grał u mnie i ja jestem zachwycona bo było po prostu idealnie i moim zdaniem są warci każdych pieniędzy a tak poważnie to nie kosztują bardzo dużo a naprawdę wesele było wspaniałe, idealnie dopasowane do tego czego potrzebowaliśmy i nawet karaoke było ja namiar dostałam od koleżanki u której grał ten dj i przekazuje dla zainteresowanych dalej: tel. do Pana Rafała (DJ)- 607 227 772
meil. info@partyteam.pl
__________________
17.04.2009 - 72kg

01.06.2009 - 62 kg

docelowo 57kg ale to już na spokojnie
megi02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 14:13   #64
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez megi02 Pokaż wiadomość
Jeśli dalej szukacie DJ to ja polecam grupę z katowic partyteam, są rewelacyjni jest Dj (nazywa się Rafał i wiem, że gra też w klubach na śląsku), mają tancerzy, robią fajne show na weselu ten DJ grał u mnie i ja jestem zachwycona bo było po prostu idealnie i moim zdaniem są warci każdych pieniędzy a tak poważnie to nie kosztują bardzo dużo a naprawdę wesele było wspaniałe, idealnie dopasowane do tego czego potrzebowaliśmy i nawet karaoke było ja namiar dostałam od koleżanki u której grał ten dj i przekazuje dla zainteresowanych dalej: tel. do Pana Rafała (DJ)- 607 227 772
meil. info@partyteam.pl
Mówisz o Rafale Frejtagu? Właśnie 2 tygodnie temu podpisałam z nim umowę i to właśnie z polecenia mojego kumpla który z nim tańczy Facet bardzo rzeczowy, konkretny, posiadający świetny i profesjonalny sprzet Więc musi być super
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg

Edytowane przez the rock
Czas edycji: 2011-03-07 o 14:15
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 14:52   #65
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez Angel Eyes Pokaż wiadomość
Jakieś opinie o firmie LEGATO DJ Adam Kuzio????
O też chętnie poznam opinie o dj Adamie Kuzior.
I jeszcze chciałabym zapytać, czy znacie duet dj Small (Adrian)+wokalistka Ania z firmy Weselny Klimat?
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 20:07   #66
sara1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez betterw Pokaż wiadomość
Musi tez mieć opłacony ZAIKS. No i ważne jest, czy dj przyjmuje cenę obowiązującą w dniu podpisania umowy, czy podnosi o ileś tam, jeśli ślub jest w następnym roku.
Wolałabym dj, ale jak nie znajdziemy, to mamy na oku właśnie 3-osobowy sprawdzony zespół i przy podpisaniu umowy w dniu dzisiejszym jest to cena 2400 zł (ZAIKS opłacony, grają do końca imprezy bez dodatkowych dopłat za "nadgodziny")
Ludzie ludziska... kiedy się nauczycie, że ZAiKS jest opłacany przez organizatora imprezy ? Jeśli zespół muzyczny obiecuje że opłaca ZAiKS to już powiem, że kłamią. Opłatę uiszcza organizator imprezy (w przypadku imprez sporadycznych) Przeważnie natomiast ZAiKS opłaca właściciel sali, restauracji jeśli robi wesela i inne imprezy 3-4 razy w miesiącu płaci po 100 zł od imprezy. I zespól, czy DJ nie opłaca ZAiKSu. Nie ma też legitymacji członkowskich DJ, że mogą grać legalnie. ZAiKS to ogólnie grubsza i trudna sprawa natomiast można to zrozumieć. Wystarczy porozmawiać z osobami które opłacają ZAiKS tzn. Właściciele Sal. Oni przeważnie wytłumaczą wszystko "na chłopski rozum"

PS... BARTI - Są osoby które mają zgłoszoną działalność (płacą ZUS) i są konkretnymi ludźmi na których "nie ma bata" i robią nie tylko wesela.
Nagłośnienie i oświetlenie mają bardzo dobrych firm. A cena wesela nie przekracza 1400zł z transportem.
sara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 21:00   #67
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez sara1980 Pokaż wiadomość
Ludzie ludziska... kiedy się nauczycie, że ZAiKS jest opłacany przez organizatora imprezy ? Jeśli zespół muzyczny obiecuje że opłaca ZAiKS to już powiem, że kłamią. Opłatę uiszcza organizator imprezy (w przypadku imprez sporadycznych) Przeważnie natomiast ZAiKS opłaca właściciel sali, restauracji jeśli robi wesela i inne imprezy 3-4 razy w miesiącu płaci po 100 zł od imprezy. I zespól, czy DJ nie opłaca ZAiKSu. Nie ma też legitymacji członkowskich DJ, że mogą grać legalnie. ZAiKS to ogólnie grubsza i trudna sprawa natomiast można to zrozumieć. Wystarczy porozmawiać z osobami które opłacają ZAiKS tzn. Właściciele Sal. Oni przeważnie wytłumaczą wszystko "na chłopski rozum"
Nie wiesz, dlaczego szukam zespołu uiszczającego opłatę ZAIKS, a już chcesz mnie nauczać.
Dla mnie jest ważne, aby zespół opłacił, bo "moja sala" nie opłaca.

Większość zespołów/dj do któych dzwoniłam lub pisałam mówi, że to normalne, że - cytuję "skoro na tym zarabiamy i gramy kilka razy w miesiącu, to opłacamy" lub, że w standardzie nie, ale na życzenie opłaci.
Jeśli chodzi o zespoły, to wszystie twierdziły, że opłacają, z dj-ami było różnie, ale większość na tak.

Spotkałam się też z jednym dj (a właściwie parą dj-ów), którzy powiedzieli, że nie opłacą (bo - cytuję "za niedługo będziemy musieli płacić podatek za oddychanie powietrzem"), więc musiałam z nich zrezygnować.

Niestety nie jest uregulowane prawnie, kto to ma zrobić i z tym bywa różnie (różnie można rozumieć słowo organizator (stąd pojawia się takie "przerzucanie piłeczki"). Znam waścicieli sali, którzy opłacają, a znam też zespoły, które to robią.

Piszesz o 100 zł od imprezy, a z tego, co wiem, to kwota jest różna w zależności od liczby granych utworów.

Widziałam umowę koleżanki z zespołem, do której miała załącznik potwierdzający opłatę ZAIKS, więc nie mów, że zespoły kłamią.

Z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że to Ty jesteś tym dj, którego polecasz w jednym z Twoich aż (!) 2 postów. Po pierwsze - polecasz jednego dj-a, po drugie - ganisz innego, po trzecie - przerzucasz opłatę ZAIKS na właścicieli sali. I to są Twoje jedyne posty. Twoja reklama kolegi (lub siebie - bez znaczenia) tylko zniechęciła mnie do jego usług. Jeśli to rzeczywiście Twój kolega, to może Ci teraz "podziękować" za negatywną reklamę.

Edytowane przez betterw
Czas edycji: 2011-03-07 o 21:09
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 19:57   #68
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

a jakieś opinie o DJ PAVCIK??
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 23:07   #69
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
a jakieś opinie o DJ PAVCIK??
Niestety nie znam. Obejrzałam demo na YouTube, ale jest tylko 1 filmik z wesela. Na mnie zrobił pozytywne wrażenie.
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 09:10   #70
Romantyczna27
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cześć! wejdz sobie na stronke www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl! jest super pełno zespołów i Dj ow z calej Polski do tego możesz sobie tam odsluchać najwieksze hity weselne w ich wykonaniu. polecam serdecznie te stronke
Romantyczna27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 09:32   #71
Angel Eyes
Rozeznanie
 
Avatar Angel Eyes
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 533
GG do Angel Eyes
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Mówisz o Rafale Frejtagu? Właśnie 2 tygodnie temu podpisałam z nim umowę i to właśnie z polecenia mojego kumpla który z nim tańczy Facet bardzo rzeczowy, konkretny, posiadający świetny i profesjonalny sprzet Więc musi być super
Można prosić o namiar na tego Rafała?
Strona internetowa, tel.( ten sam jak podany wyżej?)??
__________________
Mam jeszcze czas żeby być grzeczną dziewczynką

Zdeklarowana kociara
Angel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 14:05   #72
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez Angel Eyes Pokaż wiadomość
Można prosić o namiar na tego Rafała?
Strona internetowa, tel.( ten sam jak podany wyżej?)??
Tak, ja mam ten sam numer 607 227 772

Mam jeszcze wizytówke na której jest strona www ale jak podpisywałam umowe to była jeszcze w budowie. Zobacz sobie www.djahmed.pl
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 07:50   #73
megi02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 27
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez ;25752389
Mówisz o Rafale Frejtagu? Właśnie 2 tygodnie temu podpisałam z nim umowę i to właśnie z polecenia mojego kumpla który z nim tańczy Facet bardzo rzeczowy, konkretny, posiadający świetny i profesjonalny sprzet Więc musi być super

tak dokładnie o nim mówiłam, jest naprawde rewelacyjny a sprzęt na wesele ma super! miał takie oświetlenie że do dziś wszyscy są zachwyceni zdjęciami a muzyka po prostu cudowna
__________________
17.04.2009 - 72kg

01.06.2009 - 62 kg

docelowo 57kg ale to już na spokojnie
megi02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 17:00   #74
ruda1984m
Raczkowanie
 
Avatar ruda1984m
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Z-cie
Wiadomości: 383
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez Romantyczna27 Pokaż wiadomość
Cześć! wejdz sobie na stronke www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂.pl! jest super pełno zespołów i Dj ow z calej Polski do tego możesz sobie tam odsluchać najwieksze hity weselne w ich wykonaniu. polecam serdecznie te stronke
Czy ktoś zapisał może tą stronkę? Przeglądałam ją ale niestety nie pamiętam adresu a chciałabym tam jeszcze raz zajrzeć
__________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej !!
ruda1984m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 20:00   #75
menippe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 64
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez Ania mama Buddy Pokaż wiadomość
Ja gorąco polecam Ci wodzireja Kamila Malczewskiego- http://www.kamilmalczewski.pl/

Jest na prawdę wspaniały!!! Bawiliśmy na ślubie mojej najlepszej przyjaciółki, a teraz sami zamówiliśmy go na własne wesele choć musimy go ściągać za dodatkowy koszt aż ze śląska w okolice mazur ale warto !!!
Wiem, że za wesele na miejscu życzy sobie ok 2000-2500zł
Kamil (DJ Malina ) jest rewelacyjny. Byliśmy na weselu kuzynki TŻ, na którym on grał i wszyscy się bawili. Ja generalnie nie lubię wszelakich zabaw podczas imprez, ale ten DJ tak je prowadził, że aż chciało się w nich uczestniczyć. Mieliśmy okazję też być na Ostatkach, gdzie on puszczał muzykę i wytańczyliśmy się jak trzeba, dlatego też utwierdziliśmy się w przekonaniu, że jest on profesjonalistą i podpisaliśmy z nim umowę na nasze wesele
__________________
02 listopada 2009
28 lipiec 2012 doczekaliśmy się
menippe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 22:23   #76
sara1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Oj przepraszam bardzo. Sama miałam orientację z zaiksem. Dzwoniłam, pytałam, czytałam. Proszę zadzwonić i zapytać jak wygląda sprawa tak jest najprościej. Nie mam zamiaru się kłócić o "bzdety". A jeśli chodzi o dj którego polecam to jest dobry (moim zdaniem). Nie wiem jak stoi z terminami ale raczej wybrałabym zespół muzyczny lub Dja czy tam wodzireja którego znajdę w internecie i umówię się na spotkanie. Wpisuje dj na wesele warszawa i wyskakuje pierwszy lepszy wynik to wchodzę. Pracowałam w biurze, agencji reklamowej i wiem że osoby prywatne czy firmy które są dobrze znajdywane w internecie to w miarę pewne osoby choćby z tego względu, że takie "pozycjonowanie" nie jest tanie i jeśli ktoś kupuje taką reklamę wiąże z tym przyszłość.

Betterw jeśli cię uraziłam to przepraszam. Po moich przeżyciach wiem to co napisałam, jeśli się mylę to poprawcie mnie.
sara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 17:04   #77
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

jednak zdecydowaliśmy się na DJ Pavcik.. czy to dobry wybór? okaże się po weselu ale mam nadzieję że będzie super ! Zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 09:23   #78
menippe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 64
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
jednak zdecydowaliśmy się na DJ Pavcik.. czy to dobry wybór? okaże się po weselu ale mam nadzieję że będzie super ! Zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie
jedna więcej załatwiona sprawa!
__________________
02 listopada 2009
28 lipiec 2012 doczekaliśmy się
menippe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 17:59   #79
sara1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Hey, zagospodarowałam trochę wolnego czasu i dowiedziałam się trochę o ZAiKs-ie ponieważ nie dawno ktoś zaprzeczył mojej wypowiedzi.
Napisałam do zaiksu z prostym pytaniem.

Cytat:
-------- PYTANIE ----
-- Witam, organizuję imprezę okolicznościową na której będzie grał DJ, czy musi on posiadać wykupioną licencję i zezwolenie czy jest to w zakresie organizatora bądź właściciela sali ?

-------- ODPOWIEDŹ----
-- Stowarzyszenie Autorów ZAiKS nie współpracuje z DJ-ami. O licencję
musi ubiegać się właściciel lokalu. Realizacja umowy licencyjnej polega
na wpłacaniu należności autorskich w cyklach miesięcznych, a nie na
wykupywaniu
licencji.

Pozdrawiam:

Ryszard Nowosadzki
Dyrektor Okregu Katowice
INFORMACJĘ Z OFICJALNEJ STRONY ZAIKSU
Z uwagi na powyższe prowadzący działalność polegającą na udostępnianiu pomieszczeń lub organizowaniu w pełni imprez weselnych lub innych rodzinnych i okazjonalnych itp., podczas których wykorzystywana jest chroniona muzyka, zobowiązani są do zawarcia umowy licencyjnej na korzystanie z utworów muzycznych. Dom Weselny, restauracja prowadząc zawodowo działalność usługową dotyczącą organizacji wesel zobowiązana jest do zalegalizowania wszelkich aspektów świadczonej usługi. Nie oznacza to wcale, że kosztami wynagrodzeń autorskich nie zostaną obciążeni państwo młodzi (a najlepiej teściowa) w rachunku za całą usługę weselną.

Taką licencje może posiadać także kapela i ona odprowadzić tantiemy za wesele.



Odnośnie DJa na wesele to on nie odprowadza żadnych należności przynajmniej z tego wynika moje pytanie wysłane na email zaiksu. Po rozmowie telefonicznej wynika również, że wiele domów weselnych nie stosuje się do polskiego prawa i nie odprowadza opłat zaiks i "umywa od tego ręce". Zmieszana para młoda albo opłaca we własnym zakresie albo wymaga tego od zespołu lub Dj co nie powinno mieć miejsca.

To nie zespół się bawi aby za to płacić. Zespół wykonuje i dostaje pieniądze za pracę. A jeśli młoda para chce ominąć opłatę ZAiKs to jest proste wyjście. Zrobić wesele na 10 osób (najbliższa rodzina) takie imprezy są zwolnione z opłat.
sara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 18:11   #80
sara1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

ZE STRONY ZAIKS:
Cytat:
Z uwagi na powyższe prowadzący działalność polegającą na udostępnianiu pomieszczeń lub organizowaniu w pełni imprez weselnych lub innych rodzinnych i okazjonalnych itp., podczas których wykorzystywana jest chroniona muzyka, zobowiązani są do zawarcia umowy licencyjnej na korzystanie z utworów muzycznych. Dom Weselny, restauracja prowadząc zawodowo działalność usługową dotyczącą organizacji wesel zobowiązana jest do zalegalizowania wszelkich aspektów świadczonej usługi. Nie oznacza to wcale, że kosztami wynagrodzeń autorskich nie zostaną obciążeni państwo młodzi (a najlepiej teściowa) w rachunku za całą usługę weselną.
Wysłałam również maila do zaiks niedawno z pytaniem.
---Witam, organizuje imprezę na której będzie grał Dj czy musi on opłacić zaiks czy jest to w zakresie właściciela sali lub organizatora imprezy ?

ODPOWIEDŹ Z ZAIKS:
Stowarzyszenie Autorów ZAiKS nie współpracuje z DJ-ami. O licencję
musi
ubiegać się właściciel lokalu. Realizacja umowy licencyjnej polega
na
wpłacaniu należności autorskich w cyklach miesięcznych, a nie na
wykupywaniu
licencji.

Pozdrawiam:

Ryszard Nowosadzki
Dyrektor Okregu Katowice


Wykonałam telefon do zaiksu do Katowic. Powiedziano mi to samo, dopytywałam właśnie jak to jest dokładnie z Dj-em. I dobrze wiedziałam, właściciel sali opłaca jeśli się wymiga to para młoda a jeśli ani jedno ani drugie to może to zrobić Dj jeśli zleci mu to para młoda. Jeśli zaiks nie zostanie opłacony a będzie kontrola konsekwencje poniesie w 1 kolejności zespół lub Dj, w drugiej właściciel sali i organizator, w trzeciej wszystkie osoby bawiące się które tańczyły świadomie przy nie opłaconym zaiksie (CHORE !!!!!!!) ale prawdziwe. Wszystkich niech zamkną
sara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 12:00   #81
pinkoosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 155
GG do pinkoosia
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

A mamy Jacka Sznajdera z Mikolowa Swietny facet, mlody i kazdy nasz pomysl spotkal sie z Jego aprobata
pinkoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 14:52   #82
majka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

A ja wybrałam dj'a z wokalem i jestem bardzo zadowolona
dziołchy sam dj na weselu może być niewypałem także dobrze się zastanówcie.
Pozdrawiam i życzę trafnych wyborów.
majka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 14:54   #83
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez majka1986 Pokaż wiadomość
A ja wybrałam dj'a z wokalem i jestem bardzo zadowolona
dziołchy sam dj na weselu może być niewypałem także dobrze się zastanówcie.
Pozdrawiam i życzę trafnych wyborów.
Wokal też może być niewypałem
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 17:47   #84
pinkoosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 155
GG do pinkoosia
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Wokal też może być niewypałem
Polac Jej
pinkoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 18:04   #85
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez pinkoosia Pokaż wiadomość
Polac Jej
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 05:05   #86
majka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Samo pójście za mąż też może być niewypałem jak się nie wie kogo się bierze
tak samo z zespołem, wystarczy posłuchać jak śpiewają i już wiadomo co się bierze.
majka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 06:05   #87
pinkoosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 155
GG do pinkoosia
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez majka1986 Pokaż wiadomość
Samo pójście za mąż też może być niewypałem jak się nie wie kogo się bierze
tak samo z zespołem, wystarczy posłuchać jak śpiewają i już wiadomo co się bierze.
To, ze Ty masz dwie osoby, nie oznacza, ze kazda inna wypowiedz o jednej osobie jest zla. Skoncz ta bezsensowna dyskusje, bo do nikad nie prowadzi.
pinkoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 07:44   #88
majka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez pinkoosia Pokaż wiadomość
To, ze Ty masz dwie osoby, nie oznacza, ze kazda inna wypowiedz o jednej osobie jest zla. Skoncz ta bezsensowna dyskusje, bo do nikad nie prowadzi.
Mam trzy osoby. Jeżeli uważasz że jedna osoba rozkręci tak samo wesele jak trzy to rzeczywiście rozmowa jest bezsensowna

Ludzie co wy macie z tym piciem? Wszędzie tylko wypisujecie że jak się napiją to nie zaśpiewają, każdy może się napić nie tylko zespół. Wodzirej, DJ, kamerzysta, fotograf, ksiądz każdy może wypić Jakoś mimo tego większość wesel jest z zespołem i możecie pisać swoje marketingowe ściemy że DJ RAFF the best itp. ludzie i tak swoje wiedzą.

ps. oladan83 "nie wyraźnie" powinno się pisać "niewyraźnie", jak już jesteś specem od reklamy na tym forum to przynajmniej przyłóż się do pisowni

Edytowane przez majka1986
Czas edycji: 2011-05-05 o 07:47
majka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 17:27   #89
pinkoosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 155
GG do pinkoosia
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez majka1986 Pokaż wiadomość
Mam trzy osoby. Jeżeli uważasz że jedna osoba rozkręci tak samo wesele jak trzy to rzeczywiście rozmowa jest bezsensowna

Ludzie co wy macie z tym piciem? Wszędzie tylko wypisujecie że jak się napiją to nie zaśpiewają, każdy może się napić nie tylko zespół. Wodzirej, DJ, kamerzysta, fotograf, ksiądz każdy może wypić Jakoś mimo tego większość wesel jest z zespołem i możecie pisać swoje marketingowe ściemy że DJ RAFF the best itp. ludzie i tak swoje wiedzą.

ps. oladan83 "nie wyraźnie" powinno się pisać "niewyraźnie", jak już jesteś specem od reklamy na tym forum to przynajmniej przyłóż się do pisowni
chyba ktos nie zna regulaminu
pinkoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 19:30   #90
gonzales1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

A ja polecam Dj Jarek z Żywca.
Byłam na weselu bezalkoholowym w Ustroniu w ubiegłą sobotę-
Zabawa super pomimo braku alkoholu .Zabawy fajne , muzyka,światełka
Polecam.
Wpiszcie Audioimpra -podobno cena też ok.
gonzales1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-04 12:07:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.