Oryginał czy podróbka? Część II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-19, 13:14   #31
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

To prawda, istnieją podrobione nożyki Zaniu (co prawda na Ebayu, ale...). Ja bym nie ryzykowała
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 16:03   #32
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

naruszenie prawa autorskiego, kopiowanie bez zachowania norm prawnych;

podstawa: skarga autora
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-03-20 o 09:19
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 16:17   #33
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Dziewczyny, ja znowu z prośbą o pomoc.
Zakupiłam wspólnozakupowo u Cudnej79 z allegro Sisley Soir de Lune - Cudna jest sprawdzonym sprzedawcą (chyba nie ma jej na liście, ale duuużo osób ją polecało, a i mnie zdarzyło się kilkukrotnie zakupować flachony z jej aukcji), niestety mam mieszane uczucia w stosunku do Soir de Lune:
- nie podoba mi się zygzakowata rurka :/
- nie podoba mi się krzywe dno (z jednej strony jest ciut wyżej, z drugiej ciut niżej - na zdjęciach chyba udało mi się to uchwycić)

ponieważ to tester, pudełeczko wygląda, jak wygląda (nie za ciekawie - ostatnie foty)

nie ma nr seryjnych ani na kartoniku, ani na denku, natomiast z tyłu flakonika (tylna ścianka), na samym dole jest wyryte w szkle (wypiaskowane?) "demonstration" i pod spodem nr "136467" (też próbowałam uchwycić na zdjęciu, mam nadzieję, że widać)

na plus dodam, że korek jest porządnie wykonany, ciężki, metalowy, z wewnętrzną szarą plastikową wyściółką

pomocy


*edit - aha, zapachu nie ocenię na własnej skórze, bo to moja największa zapachowa trauma, ale na blotterku jest tak samo pawiogenny, jak sephorowy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez cbr
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:06
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 17:28   #34
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

cbr moja mama również ma Lune i identyczną rurkę (wodę kupiła w Sephorze). Poza tym z tego co się orientuję, to tego przepraszam za wyrażenie ale innego określenia nie mogę znaleźć śmierdziela nie podrabiają tj. Eau du Soir

jak nie zapomnę, to w sobotę lub w poniedziałek zrobię fotki i wkleję.

ps. cudna79 jest na liście wiarygodnych sprzedawców
__________________

Edytowane przez falubaz
Czas edycji: 2010-03-19 o 17:47 Powód: dopisek
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 17:47   #35
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Czytalam komentarze i sprawdzalam czego dotycza - akurat dotyczyly nozykow sprzedawanych "luzem" bez opakowania. Ale macie racje, nie bede ryzykowac. Tym bardziej, ze to bedzie pierwszy zakup na zlecenie taty

A wracajac do tematu kursu, o ktorym juz pisalam. Dzis czesc 2. Po przeczytaniu i obejrzeniu filmikow moge tylko powiedziec, ze na tym forum siedza prawdziwe Ekspertki full-wypas i ze nigdzie chyba czlowiek sie nie doksztalci tak jak tutaj.




Filmik
Z filmiku wynika (albo moj ang jest do bani), ze podroby maja paproszki w butelce, w plynie. Co oczywiscie jest nie do konca prawda, bo jak wiadomo pare dziewczyn mialo oryginaly z farfloclami

A juz jutro, ostatnia czesc tego cudownego kursu pt. jak po flakoniku oraz zapachu rozpoznać podrobione perfumy
No to się pan doradca wysilił...
Zwłaszcza tu nie wiem co ma na myśli: "generalnie zasada jest taka, że jeżeli „Davidoff – Cool Water” nie ma folii to znaczy, że nie ma jej zawsze a nie jak się akurat trafi."
I tu już totalna bzdura: "
Pamiętajmy tutaj jednak, że numer ten musi znajdować się na opakowaniu a nie na ochronnej foli!".
Można by pana uświadomić, że niektóre perfumy mają kod na folii właśnie... No ale chciał dobrze
Z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg szkolenia
gidran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:43   #36
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
No to się pan doradca wysilił...
Zwłaszcza tu nie wiem co ma na myśli: "generalnie zasada jest taka, że jeżeli „Davidoff – Cool Water” nie ma folii to znaczy, że nie ma jej zawsze a nie jak się akurat trafi."
I tu już totalna bzdura: "
Pamiętajmy tutaj jednak, że numer ten musi znajdować się na opakowaniu a nie na ochronnej foli!".
Można by pana uświadomić, że niektóre perfumy mają kod na folii właśnie... No ale chciał dobrze
Z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg szkolenia
Z ta folia to nie wiedzialam, tzn ze sa zapachy, gdzie kod jest na folii. Ktore to? Moim zdaniem to troche bez sensu. Ale moze sie myle
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2010-03-20 o 16:06
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 19:16   #37
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Czytalam komentarze i sprawdzalam czego dotycza - akurat dotyczyly nozykow sprzedawanych "luzem" bez opakowania. Ale macie racje, nie bede ryzykowac. Tym bardziej, ze to bedzie pierwszy zakup na zlecenie taty

A wracajac do tematu kursu, o ktorym juz pisalam. Dzis czesc 2. Po przeczytaniu i obejrzeniu filmikow moge tylko powiedziec, ze na tym forum siedza prawdziwe Ekspertki full-wypas i ze nigdzie chyba czlowiek sie nie doksztalci tak jak tutaj.




Filmik
Z filmiku wynika (albo moj ang jest do bani), ze podroby maja paproszki w butelce, w plynie. Co oczywiscie jest nie do konca prawda, bo jak wiadomo pare dziewczyn mialo oryginaly z farfloclami

A juz jutro, ostatnia czesc tego cudownego kursu pt. jak po flakoniku oraz zapachu rozpoznać podrobione perfumy
przyznam, ze takie banaly jakie oni wypisuja to wie chyba kazdy...a na pewno kazda z nas...po czesci drugiej spodziewalam sie znacznie wiecej niz to, ze kod jest nadrukowany na pudelku, nie na folii...


filmik obejrze w przerwie na reklame (Lejdis leci...)...ale cudow to ja sie nie spodziewam po takim wstepie...

chyba mnie wywalili z subskrybcji luxfactory za wytkniecie im bledow ortograficznych na stronie...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 20:32   #38
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Otóż ja się spotkałam z dwoma: Agent Provocateur i Princess. Nie wiem, czy bez sensu, dzięki temu jest pewność, że "perfuma jest oryginalnie zafoliowana przez producenta" Może bywa, że w sklepach zdejmują folię, wkładają pikacza i znowu foliują. Czasem zdarza się taki egzemplarz, ale ostatnio częściej widuję przeciętą folię i wciśnięty do środka pasek.

Edytowane przez gidran
Czas edycji: 2010-03-20 o 16:40
gidran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:55   #39
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Dziewczyny, prosze Was wszystkie, aby zadna juz sie nie wypowiadala na temat kursu. Dostalam informacje, ze zlamalam prawa autorskie, w zwiazku z tym temat kursu uwazam za zamkniety.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 06:46   #40
Une_Panthere
Przyczajenie
 
Avatar Une_Panthere
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Dziewczyny - pomocy!

Zwracam się z prośbą do szanownych Wizażanek - ekspertek o pomoc
Jestem nowa na forum, ale niejednokrotnie tu zaglądałam (bez logowania) w celu pozyskania opinii w kwestii planowanego zakupu, toteż starałam się przejrzeć wszystkie wątki i szukać ewentualnych odpowiedzi zanim zadam jakieś głupie pytanie, więc proszę o wyrozumiałość
Zamówiłam ostatnio (po raz pierwszy) perfumy Choparda - Wish (edp 75 ml) i Casmir (edp 50 ml) na perfumeria.pl. Co do Casmiru, to wszystko wydaje się być ok, ale co do Wish... Nie wiem Nie miałam wcześniej oryginału w łapkach i zamówiłam, przyznam szczerze "w ciemno", bo z nut zapachowych wynikało, że przypadnie mi do gustu... No i tak jest - zapach - rewelacja, aczkolwiek nie jestem pewna autentyczności flakoniku
Nie chciałabym posądzać rekomendowanej perfumerii o nieuczciwość (wątek: rekomendowane perfumerie internetowe przejrzałam wzdłuż i wszerz zanim zdecydowałam się na zakup ), ale chyba mam paranoję... Nie mam wielkiego doświadczenia, ani znawczynią nie jestem, a jeżeli chodzi o oryginalne flakoniki, to do tej pory tylko z perfumerii i tylko Dior - Pure Poison, Lempicka i Carolina Herrera 212 Sexi - w tym wypadku podróbkę rozpoznałabym z daleka... A jeżeli chodzi o mojego Wisha, to generalnie chodzi o to, czy któraś z szanownych Wizażanek - posiadaczek owego zapachu mogłaby napisać, czy obręcz wokół atomizerka i sam atomizer są... jakieś takie plastikowe??? Bo moje właśnie takie są Watek "Oryginał, czy podróbka" też czytałam od początku, tam są wymienione cechy podróbek, no i właśnie plastikowe atomizery są wśród nich ;( Jeżeli chodzi o resztę, to chyba ok, staranne wykonanie, paprochów i farfocli nie zauważyłam, kolor też chyba ok - taki chłodny niebieski , rurka lekko zakrzywiona, ale na stronie producenta też taka jest na zdjęciu. Jak spojrzę od dołu, to na obręczy pod atomizerem są od wewnątrz napisy, co powinno uspokoić moje nerwy - kod też jest - 9331, taki sam jest wybity na kartoniku, ale nadal nie wiem Niepokoi mnie też fakt, że przy mocniejszym pociągnięciu za korek, obręcz lekko "odchodzi" od szkła, czy to normalne Kartonik był zafoliowany, nie obdrapany w środku, przesyłka też "pancernie" zapakowana, więc uszkodzenia w transporcie raczej nie wchodzą w rachubę...
Po południu polecę do jakiejś Galerii do Sephory, żeby to zweryfikować, ale prosiłabym Was o opinię , gdyż zauważyłam iż szanowne Wizażanki mają w tym temacie szerokie pojęcie, w przeciwieństwie do mnie
Nie chciałam zaśmiecać forum, ani też powtarzać wątków, więc z góry przepraszam, jeżeli mój wpis został tak zinterpretowany
I z góry dziękuję za pomoc
__________________
"Jeśli masz jeden zegarek, wiesz, która godzina. Gdy masz dwa zegarki, nigdy nie jesteś tego pewien." Anthony de Mello

Edytowane przez Une_Panthere
Czas edycji: 2010-03-21 o 06:59
Une_Panthere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 08:43   #41
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Spokojnie. Bez paniki

Jeśli perfumy pochodzą z perfumeria.pl. to na pewno są oryginalne.

Co do plastikowej obręczy - szczerze przyznam, iż nie pamiętam, mimo, iż kiedyś miałam Wish - czy ma być pomalowana na srebrno plastikowa, czy też metalowa. Któraś z dziewczyn na pewno podpowie. Niemniej to i tak o niczym nie przesądza - czasami następują zmiany w designie flakonika w przypadku starszych zapachów.

Wreszcie, nie można uogólniać, że plastikowa obwódka = podróbka. Takie np. Escady mają obwódkę jak najbardziej plastikową, Crave CK siedzi we w ogóle plastikowym flakonie. Różnie to z tym bywa. Chodzi raczej o te egzemplarze, gdzie zdecydowanie powinien być metal (Euphoria), a jest plastik, że należałoby się zaniepokoić. Ale Wish to towar tak kompletnie niepodróbkowy, że w tym wypadku zmiana wzoru opakowania wydaje mi się najbardziej prawdopodobną opcją....
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 08:59   #42
Une_Panthere
Przyczajenie
 
Avatar Une_Panthere
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Dziękuję Uspokoiłaś moje nerwy
Fakt - panikara ze mnie... Dlatego też zaznaczyłam, że nie chcę posądzać perfumerii, bo wszędzie widziałam jak najbardziej pozytywne komentarze Pewnie przeżywam tak dlatego, że to mój pierwszy w ogóle zakup przez internet, a do znawczyń perfum się nie zaliczam, dlatego też poprosiłam o opinię Was, bo widzę, że jesteście bardziej zorientowane
__________________
"Jeśli masz jeden zegarek, wiesz, która godzina. Gdy masz dwa zegarki, nigdy nie jesteś tego pewien." Anthony de Mello
Une_Panthere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 10:10   #43
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Hmmm, oglądam właśnie Wisha i atomizer jest jak najbardziej metalowy, kołnierz wygląda na metal, aczkolwiek zalatuje badziewiem (takie mikre nierówności są przy krawędzi. Koreczek nie trzyma się zbyt dobrze. W ogóle flakony choparda jakieś takie są niedorobione, niby ładne, biżuteryjne, a jak się przyjrzeć z bliska to tandeta. W innym moim flakonie są pęcherzyki powietrza i notorycznie odpada zawleczka z korka. Tak więc nie zdziwię się, jeżeli poszli na całość: żal im na ten kawałek metalu, więc pewnie zastąpili go plastykiem.
gidran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 10:53   #44
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Mój Wish także ma wymienione powyżej części metalowe (prezent od wujka sprzed paru lat) aczkolwiek uważam że o niczym to nie świadczy.
Moim zdaniem jedyne co się w tym przypadku liczy to zawartość flakonu - jeśli jest ulepnie słodka, karmelowa, wgryzająca się w skórę od śmiertelnej trwałości - na bank oryginał.
Producenci zmieniają opakowania - np. w jednej znanaj mi warszawskiej perfumerii internetowej figuruje L`eau par Kenzo w obłym jak ryba flakonie - design stary a ktoś kto nie wie zarzuciłby nieprawdziwość. Zapach się liczy a nie flakon
Psiknij w perfumerii miejskiej Wishem na blotter, a na drugi blotter tym swoim - będą identyczne. U mnie nawet po latach Wish (który stracił błękit) to cukrowy killer.
Pedet.pl to pewniak - za poważny sklep aby wątpić sklep godzien wielkiego zaufania, mający nawet autoryzację od Guerlain. Moim zdaniem najlepszy sklep internetowy w Polsce

Edytowane przez kroliczek190
Czas edycji: 2010-03-21 o 10:57
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 12:14   #45
mk85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Witam,
szukam od pewnego czasu perfum Dior Sport i trafiłem na taką aukcję http://www.allegro.pl/item960011079_...ew_okazja.html

Wiem, że sprzedawca jest na liście wiarygodnych, ale wolę się upewnić, bo cena jest zaskakująco niska
mk85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 12:20   #46
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez mk85 Pokaż wiadomość
Witam,
szukam od pewnego czasu perfum Dior Sport i trafiłem na taką aukcję http://www.allegro.pl/item960011079_...ew_okazja.html

Wiem, że sprzedawca jest na liście wiarygodnych, ale wolę się upewnić, bo cena jest zaskakująco niska
Skoro sprzedawca jest na liscie to wszystko jest w porzadku. Mozesz kupowac
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 13:29   #47
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez mk85 Pokaż wiadomość
Wiem, że sprzedawca jest na liście wiarygodnych, ale wolę się upewnić, bo cena jest zaskakująco niska
jak tak kazdy by pytal, to zbyteczna stalaby sie lista polecanych sprzedawcow

Blue trzyma oko na te liste, tak ze jest ona aktualna


a odnosnie do niedorobek i inszych takich - zauwazylam, ze z mojego Poisona starl sie lekko napis - a flakon nosze bardzo rzadko w torebce...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 00:59   #48
Decadence
Rozeznanie
 
Avatar Decadence
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 689
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Poniżej zdjęcie perfum (tester). Czy są oryginalne?

Załącznik 2969421

http://allegro.pl/item954455559_unik...lack_75ml.html
__________________
Moja fotografia - polubiajcie, będzie mi bardzo miło
www.facebook.com/MKownackaFilmPhoto

Edytowane przez Decadence
Czas edycji: 2010-03-22 o 11:43
Decadence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 08:28   #49
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

a co myslicie o tym?

__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer

Edytowane przez TsaiNu
Czas edycji: 2010-03-22 o 11:41
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 11:19   #50
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
W porzadku

Poza tym uwaga do: Decadence i TsaiNu - prosze poprawic posty wg regulaminu (patrz strona 1).
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 11:38   #51
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

cbr mam już fotki Sisley Soir de Lune (okazało się, że moja mama kupiła sobie lunę, a dzień póżniej jej koleżanka/sąsiadka, także zrobiłam fotki obydwu wód i wyobraź sobie, że każda butelka różni się ) wieczorem wkleję zdjęcia, bo teraz jestem w pracy.

Jednak okazało się, iż Soir de Lune nie zostały zakupione w Sephorze tylko w perfumerii internetowej... przepraszam za wprowadzenie w błąd skapnęłam się, że są to testery dopiero jak zobaczyłam fotki w kompie

1. woda mojej mamy
2. woda sąsiadki
__________________

Edytowane przez falubaz
Czas edycji: 2010-03-22 o 19:50
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 11:46   #52
Decadence
Rozeznanie
 
Avatar Decadence
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 689
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
W porzadku

Poza tym uwaga do: Decadence i TsaiNu - prosze poprawic posty wg regulaminu (patrz strona 1).
regulamin mówi o wklejaniu zdjęć, zatem mogę się jedynie domyślać, że chodzi o link.
__________________
Moja fotografia - polubiajcie, będzie mi bardzo miło
www.facebook.com/MKownackaFilmPhoto
Decadence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 12:03   #53
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Decadence Pokaż wiadomość
regulamin mówi o wklejaniu zdjęć, zatem mogę się jedynie domyślać, że chodzi o link.
Zdaje się, że chodzi o podawanie przy linku do aukcji nicka sprzedającego i ceny.
No i tak naprawdę tego typu pytania z linkami do trwających aukcji to na wątek "weryfikacja aukcji allegro..." .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 06:22   #54
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Dziewczyny kupilam ta euphorie ze zdjecia ktore wklejalam wyzej na allegro, ale mam wątpliwości otóż:
1. szkło w buteleczce jest przezroczyste z nie rozowe w dziennym świetle a w sztucznym ma lekki fioletowy poblask
2. zawartość jest rownież bezbarwna
3.szkło na dole jest z jednej strony jakby drubsze na dnie a z drugiej ciensze (nie wiem jak to wyjasnic, chodzi mo o dno)
Co do zapachu to niby pachnie jak ogyginal ale mam koszmarny katar i mogę się mylić. Co o tym myślicie?
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer

Edytowane przez TsaiNu
Czas edycji: 2010-03-25 o 06:35
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 06:36   #55
rena63
Zakorzenienie
 
Avatar rena63
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 7 026
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupilam ta euphorie ze zdjecia ktore wklejalam wyzej na allegro, ale mam wątpliwości otóż:
1. szkło w buteleczce jest przezroczyste z nie rozowe
2. zawartość jest rownież bezbarwna
3.szkło na dole jest z jednej strony jakby drubsze na dnie a z drugiej ciensze (nie wiem jak to wyjasnic, chodzi mo o dno)
Co do zapachu to niby pachnie jak ogyginal ale mam koszmarny katar i mogę się mylić. Co o tym myślicie?
Właśnie obejrzałam swoją Euphorię zakupioną w sprawdzonej perfumerii internetowej i szkło jest przeźroczyste a kolor płynu bardzo jasno-niebieski.Zdaje się że Falubaz ostatnio pisała o zmianie koloru płynu -kiedyś był różowo-fioletowy.Może wklej link do aukcji to łatwiej będzie ocenić
rena63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 06:38   #56
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

http://www.allegro.pl/item963417184_...l_rzeszow.html

to z tej aukcji , nie wiem czy moge to wrzucac linki?
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer

Edytowane przez TsaiNu
Czas edycji: 2010-03-25 o 06:41
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 06:42   #57
rena63
Zakorzenienie
 
Avatar rena63
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 7 026
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Moim zdaniem OK.Sprzedawca od 2006 na allegro prawie same pozytywy ja bym od niego kupiła ale może niech się ktoś jeszcze wypowie chyba niepotrzebnie się martwisz

Edytowane przez rena63
Czas edycji: 2010-03-25 o 06:44
rena63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 06:48   #58
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

No fakt w dziennym swietle płyn jest niebieski. Ale co z tym nierownym szklem?? To znaczy dno z jednej strony grubsze a z drugiej ciensze? i jeszcze jedno - moj kores w srodku jest calkiem gladki a powinien chyba miec takie jakby rowki?
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 08:06   #59
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez rena63 Pokaż wiadomość
Właśnie obejrzałam swoją Euphorię zakupioną w sprawdzonej perfumerii internetowej i szkło jest przeźroczyste a kolor płynu bardzo jasno-niebieski.Zdaje się że Falubaz ostatnio pisała o zmianie koloru płynu -kiedyś był różowo-fioletowy.Może wklej link do aukcji to łatwiej będzie ocenić
a czy falubaz nie mowila konkretnie o wersji edt?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 08:57   #60
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a czy falubaz nie mowila konkretnie o wersji edt?
mówiłam o wersji edp z tego co wiem, to tylko edp jest niebieska
__________________
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.