Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-01, 19:24   #1
kubekherbaty123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3

Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?


Witam,

kilka dni temu byłam na imprezie w klubie. Po kilkunastu minutach tańca zagadał do mnie chłopak. Zawsze jakoś na początku tańca delikatnie pytam nowopoznanych delikwentów czy nie są czasami w związku, ponieważ lubię flirtować i bliżej tańczyć, więc nie chcę robić tego z osobami, które są w związku. Dobrze pamiętam, powiedział mi, że BYŁ przez 3 lata w związku, nic nie wspomniał o tym, że dalej ma dziewczynę...

Do rzeczy - z początku był kulturalny, miły, bardzo skromny... potem całowaliśmy się + w grę weszły jakieś lekkie "pieszczoty" z jego strony. Na początku nie był taki śmiały, ale chyba sama go ośmieliłam ... Gdy impreza się skończyła, on chciał więcej, proponował żebyśmy poszli gdzieś do parku lub do mnie do domu (w wiadomych celach) - nie zgodziłam się i dlatego się rozstaliśmy.

Następnego dnia zaakceptowałam jego prośbę na fejsie i tu zaczynają się problemy... Okazało się, że jest to model (tak, był przystojny, ale byłam pijana, a szczerze mówiąc jego perfekcyjny wygląd działał na mnie w drugą stronę, przystojniejsi wydają mi się "ludzcy" faceci"), który od 3 lat jest w związku z inną dziewczyną, której pracą raczej jest fotografia na instagramie, podróże, moda itp. Jej świat chyba opierał się na związku z tym chłopakiem... Wiem jak to zabrzmi, instagramowe modelki - ale proszę nie oceniajmy jej źródła utrzymania, bo to jest tu najmniej ważne.

Kiedy napisałam do chłopaka z wyrzutami, że nie powiedział mi o tym, że ma dziewczynę, uznał, że to żadna wielka sprawa (!), bo nigdy nie zrobiłby czegoś takiego na trzeźwo, a wypił litra na trzech (jest z Hiszpanii, wiec dla niego to dużo) - chociaz moim zdaniem nie wyglądał na pijanego. Nie było w nim ani kszty skruchy, był w ogóle zdziwiony, że uważam to za coś złego, bo NIE ZROBIŁ TEGO umyślnie i był strasznie pijany. Do tego kiedy powiedziałam, ze powinnismy zakonczyc te znajomość, powiedzial, ze jestem pierwsza osoba, ktora tak do niego mowi i ze juz wczesniej mogl ze mna zakonczyc rozmowę, mimo że byłam dla niego niemiła, a on sobie tego nie życzy.

Byłam tak zdezorientowana, ze nawet nie wiedzialam co odpisac. I tu zaczyna sie moj problem...

Napisałam do tej dziewczyny, powiedzialam jej co sie stalo. Nie widzialam jej nigdy na oczy, tego chlopaka juz tez na pewno nie zobacze, oni mieszkaja w Hiszpanii. Uznałam, że powinna wiedziec z kim ma do czynienia, ma dopiero 25 lat i jeszcze moze sie wycofać... Jeśli mam być szczera - wierzę, że to był jego pierwszy raz, ale nie wierzę, że ostatni, poza tym, uderzyło mnie to, że ten chłopak nie czuł się kompletnie winny. Jednak ona.... podziękowała mi i powiedziała, że siedzi sama w ich nowym mieszkaniu i nie wie co ma teraz zrobić. Czuję jakbym rozwaliła jej życie.

Powtarzam jeszcze raz - NIE WIEDZIAŁAM, ŻE MA DZIEWCZYNĘ, przysięgam, że nigdy bym nic nie zrobiła, gdyby tylko wiedziała... jest mi tak źle... Z drugiej strony jest mi tak cholernie źle, że jej to powiedziałam - czuję jakbym zniszczyła jej życie, może lepiej żeby nie wiedziała, przecież i tak z nim nie zerwie, bo mają już mieszkanie, są prawie jak małżeństwo, a zakochane kobiety wybaczają takie rzeczy.. że niby alkohol i w sumie to do niczego nie doszło, oprócz tego, że to JA powiedziałam nie jeśli chodzi o sex...

Czy dobrze, że jej powiedziałam? Pomocy...
kubekherbaty123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 19:57   #2
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Czasu nie cofniesz- nie martw sie, zrobilas to, co uwazalas za sluszne. Ja mam zasade, ze nie informuje nikogo o ile nie znam danej osoby i jej pogladu na zdrade (sa osoby, ktorym zdrady nie przeszkadzaja oraz takie, ktore beda zle na ciebie, ze im powiedzialas).

Chlopak Cie oklamal, i masz racje to pewnie nie bedzie jego ostatni raz.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 20:13   #3
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Dobrze zrobilas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 20:24   #4
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Ja bym na twoim miejscu uważała sprawę za zamkniętą i nie rozpamiętywała. Postąpiłaś w zgodzie ze sobą. To już wybór jego dziewczyny jak ona podejdzie do sprawy i nie masz na to żadnego wpływu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 20:24   #5
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez kubekherbaty123 Pokaż wiadomość
przecież i tak z nim nie zerwie, bo mają już mieszkanie, są prawie jak małżeństwo, a zakochane kobiety wybaczają takie rzeczy..
? Ja bym nie wybaczyła i zerwała, oczywiście po wcześniejszej konfrontacji z chłopakiem.

Ale nie chciałabym dostac takiej wiadomości bez dowodów. Jeśli chłopak wszystkiego by się wyparł, okazał świetnym kłamcą to ja dalej zostałabym z wątpliwościami, zaufanie już by zostało nadszarpnięte. A nie wiem, czy potrafiłabym zerwać opierając się tylko na wiadomości od jakiejś obcej osoby. I tak zostałabym z taką niepewnością.

Czasu już nie cofniesz. Nie zrobiłas nic złego, to facet okazał się kawałem ...
Ja o zdradzie ze strony chłopaka poinformowałabym tylko przyjaciółki, reszta mnie nie interesuje, nie mam misji zbawiania świata.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 20:32   #6
kubekherbaty123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Miałam dowody - wysłałam jej nasze wiadomości z tym chłopakiem, z których wynikało co się stało i że ją zdradził + że nie powiedział mi o tym, że z nią jest.
kubekherbaty123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 20:39   #7
Royal73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Absolutnie nie masz zadnych powodów do tego by czuć jakąś winę. Wręcz warto pochwalić to, że masz jakieś twarde zasady i przejmujesz się też innymi, a nie tylko własnym interesem. To rzadka cecha.

To nie ty zniszczyłaś tej kobiecie życie, tylko ten facet. Ty jedynie jej pomogłaś uświadomić to jaka jest prawda. Przecież jeśli byś jej tego nie powiedziała to rzeczywistość byłaby pod tym względem taka sama - tzn. facet byłby taką samą świnią - a teraz przynajmniej mogłas się przyczynić do tego by ta kobieta mogła się szybciej z tą prawdą skonfrontować, a lepiej by to było szybciej niż później. Bardzo dobrze zrobiłaś
Royal73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-01, 20:39   #8
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez kubekherbaty123 Pokaż wiadomość
Miałam dowody - wysłałam jej nasze wiadomości z tym chłopakiem, z których wynikało co się stało i że ją zdradził + że nie powiedział mi o tym, że z nią jest.
Aha, ok - no to trochę lepiej, przynajmniej ma dziewczyna pewność. Chyba że jej wkręci, że to jakiś wiadomościowy photoshop ale ja tam bym styl pisania mojego chłopaka poznała (no chyba ze rozmowa byłaby w innym języku niż my sie ze sobą najczęściej komunikujemy, wtedy to mogloby być trudniesze).

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2018-09-01 o 20:41
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 21:57   #9
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Powiedziałaś i już nic z tym nie zrobisz - nie rozpamiętuj nie ma sensu. Poinformowałaś, a teraz ona zrobi co chce z tą informacją, na tym powinny się skończyć twoje kontakty i z nim, i z nią, a wraz z tym powinny skończyć się przemyslenia.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 10:21   #10
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Dobrze zrobilaa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 10:30   #11
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Nie
ale pytanie w tytule bez sensu skoro juz to zrobilas..
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-02, 11:47   #12
joan941
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 219
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Ja nie wiem co bym zrobiła ale zawsze byłam przekonana że raczej poinformuję taka kobietę. Bo sama chciałabym wiedzieć. I nie czułabym że ktoś się wtrąca tylko raczej że dzięki niej mam wybór czy chce być z takim draniem.
joan941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 12:00   #13
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;85792016]Nie
ale pytanie w tytule bez sensu skoro juz to zrobilas..[/QUOTE]

Również uważam, że nie.
Ale już po ptakach.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 12:07   #14
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez joan941 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co bym zrobiła ale zawsze byłam przekonana że raczej poinformuję taka kobietę. Bo sama chciałabym wiedzieć. I nie czułabym że ktoś się wtrąca tylko raczej że dzięki niej mam wybór czy chce być z takim draniem.

Ja miałam kiedyś sytuację, że wiedziałam o zdradach pewnego Pana, mojego dobrego (już byłego) znajomego. Jego wybranki osobiście nie znam i nigdy nie miałam z nią do czynienia. Też mi przeszło przez myśl, żeby donieść, ale uznałam, że lepiej od śmierdzącego g.... trzymać się z daleka.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 12:35   #15
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez kubekherbaty123 Pokaż wiadomość
Witam,

kilka dni temu byłam na imprezie w klubie. Po kilkunastu minutach tańca zagadał do mnie chłopak. Zawsze jakoś na początku tańca delikatnie pytam nowopoznanych delikwentów czy nie są czasami w związku, ponieważ lubię flirtować i bliżej tańczyć, więc nie chcę robić tego z osobami, które są w związku. Dobrze pamiętam, powiedział mi, że BYŁ przez 3 lata w związku, nic nie wspomniał o tym, że dalej ma dziewczynę...

Do rzeczy - z początku był kulturalny, miły, bardzo skromny... potem całowaliśmy się + w grę weszły jakieś lekkie "pieszczoty" z jego strony. Na początku nie był taki śmiały, ale chyba sama go ośmieliłam ... Gdy impreza się skończyła, on chciał więcej, proponował żebyśmy poszli gdzieś do parku lub do mnie do domu (w wiadomych celach) - nie zgodziłam się i dlatego się rozstaliśmy.

Następnego dnia zaakceptowałam jego prośbę na fejsie i tu zaczynają się problemy... Okazało się, że jest to model (tak, był przystojny, ale byłam pijana, a szczerze mówiąc jego perfekcyjny wygląd działał na mnie w drugą stronę, przystojniejsi wydają mi się "ludzcy" faceci"), który od 3 lat jest w związku z inną dziewczyną, której pracą raczej jest fotografia na instagramie, podróże, moda itp. Jej świat chyba opierał się na związku z tym chłopakiem... Wiem jak to zabrzmi, instagramowe modelki - ale proszę nie oceniajmy jej źródła utrzymania, bo to jest tu najmniej ważne.

Kiedy napisałam do chłopaka z wyrzutami, że nie powiedział mi o tym, że ma dziewczynę, uznał, że to żadna wielka sprawa (!), bo nigdy nie zrobiłby czegoś takiego na trzeźwo, a wypił litra na trzech (jest z Hiszpanii, wiec dla niego to dużo) - chociaz moim zdaniem nie wyglądał na pijanego. Nie było w nim ani kszty skruchy, był w ogóle zdziwiony, że uważam to za coś złego, bo NIE ZROBIŁ TEGO umyślnie i był strasznie pijany. Do tego kiedy powiedziałam, ze powinnismy zakonczyc te znajomość, powiedzial, ze jestem pierwsza osoba, ktora tak do niego mowi i ze juz wczesniej mogl ze mna zakonczyc rozmowę, mimo że byłam dla niego niemiła, a on sobie tego nie życzy.

Byłam tak zdezorientowana, ze nawet nie wiedzialam co odpisac. I tu zaczyna sie moj problem...

Napisałam do tej dziewczyny, powiedzialam jej co sie stalo. Nie widzialam jej nigdy na oczy, tego chlopaka juz tez na pewno nie zobacze, oni mieszkaja w Hiszpanii. Uznałam, że powinna wiedziec z kim ma do czynienia, ma dopiero 25 lat i jeszcze moze sie wycofać... Jeśli mam być szczera - wierzę, że to był jego pierwszy raz, ale nie wierzę, że ostatni, poza tym, uderzyło mnie to, że ten chłopak nie czuł się kompletnie winny. Jednak ona.... podziękowała mi i powiedziała, że siedzi sama w ich nowym mieszkaniu i nie wie co ma teraz zrobić. Czuję jakbym rozwaliła jej życie.

Powtarzam jeszcze raz - NIE WIEDZIAŁAM, ŻE MA DZIEWCZYNĘ, przysięgam, że nigdy bym nic nie zrobiła, gdyby tylko wiedziała... jest mi tak źle... Z drugiej strony jest mi tak cholernie źle, że jej to powiedziałam - czuję jakbym zniszczyła jej życie, może lepiej żeby nie wiedziała, przecież i tak z nim nie zerwie, bo mają już mieszkanie, są prawie jak małżeństwo, a zakochane kobiety wybaczają takie rzeczy.. że niby alkohol i w sumie to do niczego nie doszło, oprócz tego, że to JA powiedziałam nie jeśli chodzi o sex...

Czy dobrze, że jej powiedziałam? Pomocy...
powidziałaś to powiedziałaś. Czasu nie cofniesz jeżeli ktoś tu napisze że nie powinnaś tego robić.

Ja wolałabym się dowiedzieć o niewierności partnera, tym bardziej że miałaś dowody.

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2018-09-02 o 12:36
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 12:37   #16
ifublackorwhite
Raczkowanie
 
Avatar ifublackorwhite
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

To jego wina, że nie powiedział. Alkohol nie powinien blokować drugiej osobie pamięci o tym, że są z kimś od.. 3 lat ugh. Dobrze, że do niej napisałaś. Dostałaś odpowiedź?
ifublackorwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 12:54   #17
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Pytanie w tytule bezsensu, bo już powiedziałaś. Są osoby twierdzące, że nie należy się mieszać w takie sprawy, ale ja uważam, że dobrze zrobiłaś. Gdybym wiedziała, że ktoś kogoś zdradza i miała dowody na to, to też bym powiedziała. Brzydzę się ludźmi, którzy zdradzają i sama wolałabym też o tym wiedzieć i móc samej zadecydować czy chcę być z takim człowiekiem.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 13:55   #18
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez kubekherbaty123 Pokaż wiadomość
Miałam dowody - wysłałam jej nasze wiadomości z tym chłopakiem, z których wynikało co się stało i że ją zdradził + że nie powiedział mi o tym, że z nią jest.

Najpierw piszesz, że do niczego między wami nie doszło, po czym z czeluści internetu wygrzebałaś info, że ma dziewczynę i napisałaś z wyrzutami, że cię okłamał. Gdzie konkretnie dowody na zdradę?
A w końcu skoro facet jest modelem, to pewnie dziewczyny się do niego kleją i jego dziewczyna ma tego świadomość.
Zostaniesz postawiona w roli zawiedzionej - odtrąconej.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 14:02   #19
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 143
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Bardzo dobrze zrobiłaś. Nie obwiniaj się, teraz dziewczyna nie musi spędzać reszty życia nieświadoma z takim gnojkiem.

A jeśli była świadoma i nie chce na to reagować, to co się stało, oleje temat jak do tej pory i już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-02, 19:24   #20
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Dobrze zrobiłaś i nie powinnaś mieć sobie nic do zarzucenia.
To tamten facet komuś deklarował miłość i wierność, nie Ty.
Osobiście, chciałabym dowiedzieć się o zdradzie od obcej dziewczyny niż żyć w nieświadomości.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 19:48   #21
kubekherbaty123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Najpierw piszesz, że do niczego między wami nie doszło, po czym z czeluści internetu wygrzebałaś info, że ma dziewczynę i napisałaś z wyrzutami, że cię okłamał. Gdzie konkretnie dowody na zdradę?
A w końcu skoro facet jest modelem, to pewnie dziewczyny się do niego kleją i jego dziewczyna ma tego świadomość.
Zostaniesz postawiona w roli zawiedzionej - odtrąconej.
Napisałam, że się całowaliśmy, do tego doszedł dotyk + NIE DOSZŁO DO NICZEGO, bo TO JA powiedziałam nie, a chłopak ewidentnie proponował sex.
Nie mam wyrzutów, że mnie okłamał, bo czuję się odtrącona, tylko mam je, ponieważ mam pewien kodeks moralny, który złamałam przez niewiedzę.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ifublackorwhite Pokaż wiadomość
To jego wina, że nie powiedział. Alkohol nie powinien blokować drugiej osobie pamięci o tym, że są z kimś od.. 3 lat ugh. Dobrze, że do niej napisałaś. Dostałaś odpowiedź?
Hej, dostałam
Dziewczyna podziękowała mi za informację, nie rozmawiałyśmy długo, nie mamy już ze sobą kontaktu.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Dzięki dziewczyny, bardzo mi pomogłyście. Miałam duże wyrzuty sumienia, ale zdałam sobie sprawę, że zrobiłam wszystko co powinnam, czyli zapytałam wprost czy z kimś jest, ciężko być jasnowidzem. To teraz już tylko jej sprawa, ma wybór.
kubekherbaty123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 00:38   #22
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Postąpiłas tak, jak uznałaś za słuszne. Stało się i nie ma teraz po co rozpamiętywać i się dręczyć.

Osobiście po prostu zerwałabym z typem i tyle. Nie mam zwyczaju informowac nieznajomych osób w temacie zdrad. No ale to ja. Ty wybrałas inaczej i pewnie wiele dziewczyn przyzna Ci słuszność.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 10:14   #23
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez kubekherbaty123 Pokaż wiadomość
Napisałam, że się całowaliśmy, do tego doszedł dotyk + NIE DOSZŁO DO NICZEGO, bo TO JA powiedziałam nie, a chłopak ewidentnie proponował sex.
Nie mam wyrzutów, że mnie okłamał, bo czuję się odtrącona, tylko mam je, ponieważ mam pewien kodeks moralny, który złamałam przez niewiedzę.


Nie obarczaj się winą za to, że facet wykorzystał twoją niewiedzę.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 10:49   #24
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Wg mnie dobrze zrobiłaś. Ja chciałabym wiedzieć.
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 17:17   #25
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Nie ma jednej odpowiedzi, każdy w sumie może tylko przedstawić swoje podejście i nic więcej.

Ja również wolałabym wiedzieć i byłabym Ci wdzięczna. I nie uważam, że zniszczyłaś jej życie, bo powiedziałaś o sprawie tylko jej, więc może teraz zrobić co chce. Będzie chciała udawać, że o niczym nie wie, nadal ma taką możliwość. Gorzej, gdybyś zrobiła jakąś konfrontację z nią i jej facetem, wtedy zostałaby mocniej postawiona pod ścianą i jakby musiałaby zareagować. A ona nadal ma czas i może wszystko na spokojnie poukładać. Chyba, że powiedziałaś typowi, że idziesz z tym do jego dziewczyny?
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 18:56   #26
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Różni ludzie, różne podejścia.

Ja na jej miejscu wolałabym znać prawdę, nawet najgorszą, niż żyć w nieświadomości. Ale są i takie osoby, które stwierdzą, że jednorazową zdradę, o której partner nie wie, lepiej zataić dla dobra zdradzanej osoby.

Moim zdaniem zrobiłaś dobrze. Wiadomo, że po dziewczynie to nie spłynie od razu, zwłaszcza, jeśli była/jest w ten związek zaangażowana. Niemniej jednak, to nie Ty tu ponosisz winę za to, co się stało, tylko jej facet.

Nie rozpamiętuj już tego, nie ma sensu.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-05, 11:34   #27
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Jesteś odpowiedzialna tylko za to, co robisz Ty. Nie masz obowiązku wypytywać nowo poznanych facetów o to, czy są w związku. Jeśli taki Cię okłamie, to nie jest to Twoja wina.

Trochę przesadzasz
Nie wierzę, że ten facet zachował się w ten sposób po raz pierwszy. Być może jego dziewczyna jest świadoma tego, jak się zachowuje. Być może to toleruje, akceptuje, a może jest taka sama lub gorsza
Ty zachowałaś się w porządku. Zrobiłaś jak czułaś i tyle. Nie rozpamiętuj.


Dziwi mnie trochę Twoja naiwność. Skoro całujesz i pozwalasz na trochę więcej obcemu facetowi, to powinnaś mieć gdzieś z tyłu głowy świadomość, że pojęcia o nim nie masz i może mieć dziewczynę, żonę itp. Skoro jest to dla Ciebie problemem.
Inna sprawa, że całując się z obcym facetem, który ma żonę, Ty jesteś w porządku. On nie jest.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 19:54   #28
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez kubekherbaty123 Pokaż wiadomość



Do rzeczy - z początku był kulturalny, miły, bardzo skromny... potem całowaliśmy się + w grę weszły jakieś lekkie "pieszczoty" z jego strony. Na początku nie był taki śmiały, ale chyba sama go ośmieliłam ...
Gościu jest Hiszpanem? Szybko się akcja rozwinęła widzę.

Cytat:
Napisane przez kubekherbaty123 Pokaż wiadomość
Okazało się, że jest to model (tak, był przystojny, ale byłam pijana, a szczerze mówiąc jego perfekcyjny wygląd działał na mnie w drugą stronę, przystojniejsi wydają mi się "ludzcy" faceci")
Fakt, "ludzcy" wydają się bardziej przystępni. Ale ostatecznie jak widać poleciałaś na modela i to bardzo szybko :P

Cytat:
Napisane przez kubekherbaty123 Pokaż wiadomość
który od 3 lat jest w związku z inną dziewczyną, której pracą raczej jest fotografia na instagramie, podróże, moda itp. Jej świat chyba opierał się na związku z tym chłopakiem... Wiem jak to zabrzmi, instagramowe modelki - ale proszę nie oceniajmy jej źródła utrzymania, bo to jest tu najmniej ważne.
Jestem przekonany, że to bardzo wartościowa dziewczyna, która ukończyła prestiżową uczelnię, która w życiu ciężko pracuje, ma pojęcie o życiu i biznesie. Z pewnością jest skromna oraz jest niezależna finansowo i jest ogólnie bardzo wartościową osobą. Nie to co te inne na insta. Bardzo różni się od nich, w końcu mało które z nich lubią podróże i modę, wyjątkowo interesujący profil muszę przyznać.


To, że poczułaś się oszukana to po części zrozumiałe, choć powinna dać Ci do myślenia odpowiedź, że kogoś miał, co de facto nie było dosłowną odpowiedzią na Twoje pytanie czy ma kogoś obecnie. Aparycja modela tym bardziej powinna zapalić czerwoną lampkę. Jesteś ostatecznie ultra naiwna jeśli myślisz, że to była jego pierwsza taka akcja w życiu. Chociaż w sumie to tak naprawdę ciężko ocenić, bo może i on tak naprawdę nie ma dziewczyny, może to tylko sponsoring dziuni z insta.

Dość nietypowa decyzja by od razu o tym ją informować, gdy ta osoba jest Ci totalnie nieznajoma. Ale ok. Podejrzewam, że nie zrobi to na niej wrażenia, gdyż ten "związek" (a raczej: układ) opiera się na nieco innych wartościach niż Tobie się wydaje.
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 20:02   #29
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Jedni chcą wiedziec inni nie. Jedni informują bo czuja sie poszkodowani i chcą zemsty, inni bo uważają, ze sami by chcieli wiedziec.

Jest tez grupa co jest przeciwna mówieniu aby sie nie mieszać


Pytasz o cos co i tak zrobiłaś. Wiec nie wazne co kto napisze. Jest juz po ptakach




Sama jakbym sie dowiedziała to bym sie zastanawiała czy to nie jest czasem zemsta porzuconej kochanki.
Nie lubię mściwych ludzi.


Sama byłam kiedyś postawiona przed dziwna sytuacja. Przez to straciłam kolezanke. Ale tłumaczyć sie nie tłumaczyłam
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 07:10   #30
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Czy powiedzieć obcej dziewczynie o jego zdradzie?

Uważam, że bardzo dobrze zrobiłaś. Przynajmniej wie, że gość próbował jej przyprawić rogi. Ja bym była wdzięczna gdyby mi ktoś powiedział o próbie zdrady ze strony mojego faceta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-08 09:32:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.