Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-18, 09:54   #4501
edytka0109
Raczkowanie
 
Avatar edytka0109
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 415
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cześć dziewczyny. Proszę was o radę. Od jakiegoś czasu ściągam czarny kolor w włosów. Już udało dojść mi się do jasnych a raczej żółto rudych włosów. Tydzień temu używałam dekoloryzatorora Loreal. I oto efekt. Teraz myślę o farbie Loreal 10.21 stockholm. Myślicie że pozbęde się żółtego odcienia?


Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
edytka0109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:10   #4502
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
noo chyba bedzie zbiorowe farbowanie ja działam w sobotę 21ego
badz spokojna- ja robiłam tym Excellem kiedyś i zadowolona byłam
ja bym dała na całość od razu

a z tą czapką tak samo robię ostatnio chociaż oczywiscie kazdy znajomy mowi mi ze to moja obsesja bo moj odrost jest dość jasny i jakos bardzo nie rzuca sie w oczy

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------



cudownie wyszło
Ja również teraz będe farbować

tylko że pewnie 23 w poniedziałek

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja nie trawie ofert super-korzystnych z gruponu, w wiekszosci to porazka, i znam tylko jedna osobe ktora jest zadowolona z ich ofert i sie nie naciela
Ja ogólnie to też raczej staram się nie korzystać (szczególnie z zabiegów kosmetycznych ) ale byłam w te wakacje na mazurach (Hotel Manor) na 8 dni i było swieeeeeetnieeee a bardzo mało zapłacilismy

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Tez sie zaczelam zastanawiac nad tym czy nie są zakazane... ale sprawdziłampozniej i na szczęście nie.
Poza tym powinna sie na samym początku spytać o przeciwskazania do zabiegu ale widać jaka to profesjonalistka. Idiotka nakładała coś na moje ciało i nie mowiła kompletnie co- musialam sie dopytywać co chwile. O kwasach dowiedzialam sie na sam koniec po fakcie. A gdybym byla uczulona na kwasy? albo była świezo po opalaniu ?
Ja bym tysiąc razy lepiej wykonała ten zabieg.... Aaa i miał być zrobiony masaż całego ciała a ona mi tylko tył zrobiła
no ale tysiąc certyfikatów wisi na ścianie więc każdy pewnie myśli jaka to wielka profesjonalistka

ja z podkładów mam teraz- Bourjois 1,2,3 , Astora Mattitude HD, Soraya make up sceniczny, Lirene Nature Matt i Manhattan Powder Mat.
nie wiem kiedy ja zużyje to wszystko
wow, ale zapas to ja mam tylko jeden + jeden w zapasie ten sam

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Lavia jakby Ci się chciało to może zrobiłabyś zdjęcie tego koloru na twarzy ? tego 35 bo wczoraj byłam w rossku i własnie na niego patrzyłam ale akurat do niego testera nie było :/.
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez CherrryCat
Czas edycji: 2013-12-18 o 10:13
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:46   #4503
ggiirrll10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 199
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Pomożecie mi? Farbuje same odrosty farbą Artego nr 9 z wodą 9% (w stosunku 1:1). Czy jeśli zacznę je teraz robić farbą 10 z tą samą wodą 9% to kolor wyjdzie ciut jaśniejszy od poprzedniego? Moje naturalne włosy to takie mysie, jasny brąz powiedzmy. I chciałabym uzyskać odrobinę jaśniejszy, nie zmieniając wody
ggiirrll10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 11:03   #4504
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
dzięki
no dzisiaj plecy juz okej na szczęście ale wczoraj strasznie mnie piekły
nie jest za twardy, pędzelek z opakowania daje radę i świetnie sie nim maluje ja nakladam go doslownie odrobinkę żeby nie przesadzić
ja to kocham efekt po nim - te delikatne drobinki i ten zapach różany

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------



no my oboje z Tżtem za wysocy nie jesteśmy więc dla nas ok
najlepsze jest to że moj jest mechanikiem to nie bedzie problemu z naprawą czegokolwiek Tzn to ma być bardziej moje autko bo moj ma BMW jeszcze ale poki co bede jezdzic tylko z nim gdzies po zadupiach jakis bo sie boje wyjechac od razu na miacho do centrum wiadomo wszystko stopniowo żeby sie nie zabić
No to super żeby się dobrze jeździło ja pamiętam jak zdałam prawko to wsiadłam tylko raz z TŻtem do auta, tak marudził, że się popłakałam i kazałam mu wysiąść a później dał mi już auto i normalnie sama wracałam do domu, bo jemu nie chciało się mnie odwozić i po mnie jeździć na drugi koniec miasta, na początku się bałam jak pierwszy raz jechałam sama, a później to już wszędzie śmigałam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 11:27   #4505
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej dziewczynki

nie mam czasu przez te nadchodzące święta w ogole

A więc w skrócie:

kitka- ogromne gratulacje dla Was! Piękne jest życie w trójkę, co?
Dobrze, ze poród nie był jakąś traumą dla Ciebie, maleństwo zdrowe.
A nawał pokarmu to norma- mi tez sie przytrafił po porodzie, dostałam zapalenia i gorączki-ale apap, kilka dni z kapuchą i ok do tej pory- tzn. półtora roku później laktacja się unormuje

Princeska- bardzo ładne włoski, mi tam sie podobasz jednak tez w ciemnych.. ale ja mam to samo w głowie- tzn.to samo niezdecydowanie: ciemne, jasne, ciemne jasne.. przeplatane rudym na dodatek

ja planuje farbowac włosy w piatek, w sobotę jeszcze musimy jechac do CH kupic córze buty, szybko jej rosnie noga
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 11:35   #4506
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Princeska- bardzo ładne włoski, mi tam sie podobasz jednak tez w ciemnych.. ale ja mam to samo w głowie- tzn.to samo niezdecydowanie: ciemne, jasne, ciemne jasne.. przeplatane rudym na dodatek

ja planuje farbowac włosy w piatek, w sobotę jeszcze musimy jechac do CH kupic córze buty, szybko jej rosnie noga
nic mi nie mów i nie kuś mi tu ciemnymi niedobra babo na razie cieszę się jasnymi
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 11:44   #4507
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Tż też zły bo chciał mi zrobić prezent a tu taki klops....Mam nadzieje że mi przejdzie to pieczenie pleców najchętniej to jej bym jakiegoś kwasa za to wylała na twarz

No my autokarem jechalismy do Chorwacji i strasznie nam sie droga dłużyła - ale warto było. Tylko żarcie strasznie drogie było ale my w Makarskiej bylismy to pewnie dlatego....


W ogóle laski musze sie z Wami tym podzielić- kupiłam sobie moje pierwsze w życiu autko !! W końcu będę mogła sama sobie śmigać gdzie chce i kiedy chce
Gratulacje!! Jakie autko?

Przykro mi ze z ta kosmetyczka tak sie skonczylo Co za baba... Probuj reklamowac jesli sie tylko da!!

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Co to za kosmetyczka po pierwsze to powinna wywiad z Tobą zrobić czy nie jesteś w ciąży, jakie masz uczulenia czy jakieś choroby itp.
My jedzenie mieliśmy w cenie więc nie wiem kupowaliśmy tylko lody, które były obłędne i tak ozdobione, że nigdy nie wiedziała, które brać
fotka w załączniku
gratuluję autka jakie kupiłaś? Ja mam wspólne z TŻ i też chciałabym swoje, ale zobaczę jak wyjdzie z pracą, bo do obecnej nie miałabym jak jeździć, bo to w centrum miasta, a tam wykupienie parkingu na miesiąc to 180 zł a ja chodzę do pracy 2-3 razy w tygodniu więc nie opłaca mi się, zresztą mam blisko więc chodzę na pieszo
Dokladnie! Mnie w szkole od pierwszych zajec ucza ze wywiad kosmetyczny jest podstawa kazdego zabiegu! Na kazdych zajeciach to przerabiamy! Nie rozumiem jak ta baba mogla tego nie zrobic


Widze ze temat pomidorkow na tapecie, ja tez je lubie, szczegolnie takie na kanapkach ze np. serek almette ziolowy + pomidor i pieprz kolorowy na to swiezo zmielony, albo pomidor w plastrach przekladany z mozarella w plastrach, polane sosem ziolowym jakims i do tego grzanki czosnkowe/bagietka czosnkowa
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 11:44   #4508
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nic mi nie mów i nie kuś mi tu ciemnymi niedobra babo na razie cieszę się jasnymi
Przepraszam...
też narazie sie ciesze jasnymi, myśle nad delikatnym przyciemnieniem bliżej wiosny- tzn jakis blond z poziomu 9? 8? Podoba mi sie blond Joanny krupy teraz, ale ja nie wiem, czy ona nie ma jakis balejażow czy cos w ten desen?
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 11:57   #4509
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Przepraszam...
też narazie sie ciesze jasnymi, myśle nad delikatnym przyciemnieniem bliżej wiosny- tzn jakis blond z poziomu 9? 8? Podoba mi sie blond Joanny krupy teraz, ale ja nie wiem, czy ona nie ma jakis balejażow czy cos w ten desen?
Nie wiem jaki ma teraz kolor Krupa,ale ona raczej zawsze miała jakieś drobne pasemka mi się właśnie mój kolor teraz podoba hah bo nie jest taki jednolity i ładnie rozjaśniło buźkę, ale jest tak naturalnie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 12:29   #4510
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

LAVIA nakusilas mnie na ten roz a ten 35 to chyba limitka była bo go nie ma
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 12:30   #4511
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

[QUOTE=zdeesperowana;44206 957]
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
l. Wisienka poleca Garnier Color Naturals 111 moze tym zrobic, ale wtedy tylko na odrost z malaksem czy bez?
Pozdrawiam
robiłam z malaksem ale na 3 minuty (z zegarkiem w ręku) i kolor ładnie złapał całe włosy,
tylko nie wiem czy nie wystarczyłoby 2 minuty też ,
końcówki troszkę były przesuszone i zapach farby dość długo się utrzymywał na włosach ale ogólnie jestem zadowolona z efektu
parę razy poolejowałam włosy olejkiem dla dzieci z babydream rossman i są znów fajne
przygotuj się na to, że włosy będą szare na początku przez parę myc jeżeli zdecydujesz się na standardowe malowanie ja bałam się, że tak już zostanie ale szarości się wypłukały i jest bardzo ok
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 13:02   #4512
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej


Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Laski byłam dzisiaj na tym SPA z grupona i tragedia
Jeszcze tak słabej kosmetyczki to ja nigdy nie trafiłam... Podejście do klienta- zerowe. Miał być zrobiony cały zabieg - peeling, masaż, maska i miał trwać godzinę - oczywiście laska zrobiła mi na odwal się może 15min masażu, a resztę leżałam pod folią z maską... ;/ Poza tym do wyboru tak jak pisało na gruponie miała być maska czekoladowa i kokosowa a ta oczywiscie powiedziała że juz ich nie ma i dała mi arbuzową - a ja nie trawię zapachu arbuza. Nie mówiąc o tym że jak leżalam sobie z maską to co chwile właziła, kręciła się, gadała- nie mogłam się zrelaksować kompletnie przez to. Aaa i zrobila mi peeling z kwasami Aha o czym się dowiedzialam na sam koniec, bo gdybym nie spytała to nawet nie powiedziałaby mi co mi kładzie

Tragedia - nigdy juz chyba nie wezmę nic z grupona

ja też jakos na początku listopada farbowalam włosy z tego co pamiętam i już straszę odrostem 2cm juz nie moge na niego patrzeć ale jakoś wytrzymam do weekendu i zadziałam
O kurczę, a miało być tak pięknie Ja, na twoim miejscu, złożyłabym reklamację, a już na pewno wszystko bym opisała w komentarzach na temat tego salonu


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Byłam w Rossmanie ogladac roze Bourjois i za duzy wybornie kupiłam zadnego
Też tak miałam jak było -40%. Dostałam oczopląsu i nie wzięłam żadnego.


Lavia15 gratuluję autka Takie małe jest najlepsze w mieście. I na pewno szybko nabierzesz wprawy. Wiem co mówię Ja prawko zrobiłam prawie 2 lata temu. I myślałam, że po mieście to ja na pewno nie będę jeździła. A teraz śmigam wszędzie, nawet do centrum A autko mam praktycznie non stop dla siebie.
A co do róży nr 35, to czy te drobinki są bardzo widoczne?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 13:13   #4513
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!

ja właśnie jestem w trakcie porządków przedświatecznych
umyłam okna ,powiesiłam firanki , poprzecierałam drobiazgi jeszcze muszę z Tż umyć ,,wierzchy'' od mebli ,klosze i suszarke na naczynia i gotowe ale siadłam na chwilke bo jeszcze Tz w pracy i już mi się nic nie chce
wczoraj odeszała od nas ostatnia myszka i póki co nie chce więcej ,bo to zbyt smutne patrzeć jak co pare miesięcy jedna odchodzi a była taka słodka reagowała na mój głos jak do niej mówiłam i popiskiwała jakby mi odpowiadała biedna chyba dostała ataku serca bo leżała w kółeczku tym do biegania , a inne jak zdychały to szły do kącika odizolowały się jakby czuły , że to koniec
nie umiem się teraz odzwyczaić i cały czas zerkam na półkę gdzie stało akwarium, a jej już tam nie ma została nam teraz tylko Perełcia nasza
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 13:13   #4514
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

A co do tuszu, to poszłam wczoraj i mi wymienili. Kobitka bardzo się dziwiła, bo mówiła, że jeszcze nikt za jej "kadencji" nie przychodził z takim problemem I wzięłam w zamian o ten zestaw https://www.google.pl/search?q=maybe...ml%3B967%3B943
Przy okazji wstąpiłam do rossmanna i kupiłam jeszcze ten tusz z Eveline Fiberlast srebrny, co zachwalałyście. Ależ on pięknie maluje rzęsy



A tak poza tym, to nasz psiak się rozchorował. Tzn, chory jest na padaczkę już od bardzo dawna. Ale do tej pory miał sporadyczne i lekkie ataki. A ostatnio ma je coraz częściej, i są naprawdę ciężkie. Wczoraj to tak nim rzucało, że musiałam go bardzo mocno trzymać. I wymiotował, piana mu szła z pyszczka. I płakał, a ja razem z nim. Bierze leki, ale one wcale mu nie pomagają. Weterynarz powiedział, że już nic więcej nie można zrobić. I jak tak dalej będzie go męczyć, to radził nam pomyśleć o uśpieniu
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 14:32   #4515
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Laski Wam tez okno logowania przesunelo sie na lewa strone?

Zapomnialam Wam powiedziec ze jestem baaardzo zadowolona z nowej fryzurki, cielam wlosy zgodnie z radami na filmiku od Bunny + do tego poprawilam grzyweczke i wlosy zaczely o niebo lepiej sie ukladac! Grzywke mam taka a'la prosta, z tym ze ukladam ja na bok, albo rozdzielam ze po jednej stronie twarzy mam 1/4 grzywki a po drugiej 3/4 i wyglada to super Tz mowil ze jemu tez sie podoba, a ja czuje sie o wiele lepiej No i nie wydalam niepotrzebnie kaski na fryz Jak dorwe aparat od tz wstawie foto

Lavia tak jeszcze odnosnie tego zabiegu (bo doczytalam Twoj pierwszy post na ten temat w calosci). Myslalam ze ten zabieg spa to bedzie cos innego a sie okazalo ze to co Ty mialas my mamy jako podstawe na zajeciach, od tego zaczynalysmy W szkole ucza nas ze kolejnosc jest taka: demakijaz, tonizacja, peeling, maska, krem, z tym ze to jest najbardziej podstawowy z zabiegow Jesli mialas miec masaz to u nas robimy go po peelingu/przed maska. Czyli w sumie kolejnosc dobra, ale skoro mowisz ze babka robila wszystko na odwal sie... Samo to ze masaz 15min a u nas trwa okolo pol godzinki. Babka musiala pominac jakies ruchy

Echh szkoda ze od razu sie nie zapytalas o dostepnosc masek, poza tym szkoda tez ze nie protestowalas gdy zapach maski Ci nie odpowiadal Jesli kosmetyczka nie przeprowadzila z Toba wywiadu juz na wstepie powinna Ci sie zapalic czerwona lampka Ten zabieg mogl Ci naprawde powaznie zaszkodzic gdyby sie okazalo ze sa przeciwwskazania do niego Co do rozmowy podczas masazu i ogolnie calego zabiegu- nas ucza zeby na biezaco mowic klientce co robimy, jakich kosmetykow uzywamy, i pytac sie o samopoczucie, wygode etc. Wystarczy ze powiedzialabys kosmetyczce ze zyczylabys sobie zeby masaz wykonywala w ciszy i powinna sie tego trzymac bo w koncu klient nasz pan

Poza tym na kosmetyczke donos na stronie salonu i sie tym nawet nie przejmuj, ta baba moze w przyszlosci narobic komus problemow! Nie wiem do jakiej ona szkoly chodzila ale ja po pierwszym polroczu wiem jak POPRAWNIE wykonac taki zabieg pielegnacyjny z masazem i uzyciem maski... Dala Ci chociaz jakies porady kosmetyczne na koniec? (chociaz skoro wywiadu nie bylo to watpie w to bo niby jak miala Ci doradzic jakich kosmetykow do twarzy uzywac i jak czesto ).

Wspolczuje ze trafilas na taka "kosmetyczke" kochana

Edit: A nie Ty mialas zabieg na plecy... my zajmujemy sie pielegnacja twarzy szyi i dekoltu wiec to nie to jednak Swoja droga- ciekawa jestem czy ta pani "kosmetyczka" miala ukonczony jakis kurs masazu, albo skonczyla szkole o tym kierunku?? Jesli nie to w zyciu bym sie nie oddala w rece takiej specjalistki!

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

A tak w ogole to dostalam od kolezanki cynk i zaczynam cwiczyc focus t25, to nowe cwiczenia ktore prowadzi gosciu od insanity Trwaja 25 minut dziennie wiec dla mnie akurat bo mlody juz nie spi w ciagu dnia i przy nim nie moge sobie pozwolic na dluzsze cwiczenia.. Wiem ze moze to malo, ale na poczatek wydaje mi sie wystarczajaco. Po miesiacu/dwoch zmienie na cos innego
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-12-18 o 14:27
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 16:07   #4516
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny dobra passa mnie nie opuszcza ostatnio
dzisiaj dostalam prace jako przedszkolanka Bede musiala zrezygnowac z tego angielskiego w przedszkolach ale wiadomo tutaj bede miec umowe o pracę normalnie i lepiej płatną pracę

A w ogole milo mi sie zrobiło bo dzisiaj po zajeciach z angielskiego rozmawialam z mama jednej dziewczynki i mowi ze jest bardzoo zadowolona z tych zajęć że mała dużo sie nauczyła itd i przy okazji mówi do mnie że chcialaby sie spytać czym robie włosy bo mam przepiękny naturalny odcień blondu dlatego ucieszylam się -dostać taki kompelment i to jeszcze od takiej ladnej brunetki a ja chce farbowac w sobote bo mi sie wydaje ze brzydkie juz mam



Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
LAVIA nakusilas mnie na ten roz a ten 35 to chyba limitka była bo go nie ma
coś TY? Mogę sprawdzić czy u mnie jest jak chcesz

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No to super żeby się dobrze jeździło ja pamiętam jak zdałam prawko to wsiadłam tylko raz z TŻtem do auta, tak marudził, że się popłakałam i kazałam mu wysiąść a później dał mi już auto i normalnie sama wracałam do domu, bo jemu nie chciało się mnie odwozić i po mnie jeździć na drugi koniec miasta, na początku się bałam jak pierwszy raz jechałam sama, a później to już wszędzie śmigałam
moj na szczęście jest bardzo cierpliwy i spokojny - uczył swoje dwie siostry jazdy autem i widzialam jaki był opanowany więc przy mnie to bedzie pikuś raczej juz mu nawet powiedzialam, że on sie nadaje na instruktora jazdy

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ja również teraz będe farbować

tylko że pewnie 23 w poniedziałek

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------


Ja ogólnie to też raczej staram się nie korzystać (szczególnie z zabiegów kosmetycznych ) ale byłam w te wakacje na mazurach (Hotel Manor) na 8 dni i było swieeeeeetnieeee a bardzo mało zapłacilismy

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------


wow, ale zapas to ja mam tylko jeden + jeden w zapasie ten sam

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Lavia jakby Ci się chciało to może zrobiłabyś zdjęcie tego koloru na twarzy ? tego 35 bo wczoraj byłam w rossku i własnie na niego patrzyłam ale akurat do niego testera nie było :/.

ok zrobię ci zdjęcie tego 35 i wysle na priv
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-12-18 o 16:05
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 16:10   #4517
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dobra passa mnie nie opuszcza ostatnio
dzisiaj dostalam prace jako przedszkolanka Bede musiala zrezygnowac z tego angielskiego w przedszkolach ale wiadomo tutaj bede miec umowe o pracę normalnie i lepiej płatną pracę

A w ogole milo mi sie zrobiło bo dzisiaj po zajeciach z angielskiego rozmawialam z mama jednej dziewczynki i mowi ze jest bardzoo zadowolona z tych zajęć że mała dużo sie nauczyła itd i przy okazji mówi do mnie że chcialaby sie spytać czym robie włosy bo mam przepiękny naturalny odcień blondu dlatego ucieszylam się -dostać taki kompelment i to jeszcze od takiej ladnej brunetki a ja chce farbowac w sobote bo mi sie wydaje ze brzydkie juz mam





coś TY? Mogę sprawdzić czy u mnie jest jak chcesz

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------



moj na szczęście jest bardzo cierpliwy i spokojny - uczył swoje dwie siostry jazdy autem i widzialam jaki był opanowany więc przy mnie to bedzie pikuś raczej juz mu nawet powiedzialam, że on sie nadaje na instruktora jazdy

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------




ok zrobię ci zdjęcie tego 35 i wysle na priv

Super że dostałaś lepszą oferte pracy
I miło usłyszeć taki komplement

Ok, dziękuję
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 16:13   #4518
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

ja właśnie jestem w trakcie porządków przedświatecznych
umyłam okna ,powiesiłam firanki , poprzecierałam drobiazgi jeszcze muszę z Tż umyć ,,wierzchy'' od mebli ,klosze i suszarke na naczynia i gotowe ale siadłam na chwilke bo jeszcze Tz w pracy i już mi się nic nie chce
wczoraj odeszała od nas ostatnia myszka i póki co nie chce więcej ,bo to zbyt smutne patrzeć jak co pare miesięcy jedna odchodzi a była taka słodka reagowała na mój głos jak do niej mówiłam i popiskiwała jakby mi odpowiadała biedna chyba dostała ataku serca bo leżała w kółeczku tym do biegania , a inne jak zdychały to szły do kącika odizolowały się jakby czuły , że to koniec
nie umiem się teraz odzwyczaić i cały czas zerkam na półkę gdzie stało akwarium, a jej już tam nie ma została nam teraz tylko Perełcia nasza

jeju biedactwo ja też zawsze bardzooo przeżywam śmierć zwierzątek czasem aż za bardzo.... i nie dziwie ci sie że nie chcesz więcej bo to bardzo bardzo boli tym bardziej że człowiek przywiązuje się do swoich zwierzaków a tu nagle koniec.....

a co do porządków swiatecznych to mnie czeka pracowita sobota coś tak czuje bo po choinke zywa mamy w weekend jechac a tu syf taki

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej



O kurczę, a miało być tak pięknie Ja, na twoim miejscu, złożyłabym reklamację, a już na pewno wszystko bym opisała w komentarzach na temat tego salonu



Też tak miałam jak było -40%. Dostałam oczopląsu i nie wzięłam żadnego.


Lavia15 gratuluję autka Takie małe jest najlepsze w mieście. I na pewno szybko nabierzesz wprawy. Wiem co mówię Ja prawko zrobiłam prawie 2 lata temu. I myślałam, że po mieście to ja na pewno nie będę jeździła. A teraz śmigam wszędzie, nawet do centrum A autko mam praktycznie non stop dla siebie.
A co do róży nr 35, to czy te drobinki są bardzo widoczne?

no obyś miała racje dzisiaj mój śmignał nim rano do pracy żeby go przetestować
nie są bardzo widoczne - nie martw się nie bedziesz sie bardzo świecić
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 17:40   #4519
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Asia - współczuje zwierzątka

Dziewczyny... narobiłyście mi ochotę na jakieś dobre lody mmm, najchętniej bym zjadła zabajone z nutelką np.
ale jeszcze większej ochoty mi narobiłyście na Chorwację
Nie wiem czy wybrać się w tym roku, czy na podróż poślubną i w jakich miastach/wsiach byłyście? I poradźcie mi proszę, czy lepiej przez neta czy z jakiegoś biura zakupić wycieczkę?
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 18:16   #4520
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Laski Wam tez okno logowania przesunelo sie na lewa strone?

Zapomnialam Wam powiedziec ze jestem baaardzo zadowolona z nowej fryzurki, cielam wlosy zgodnie z radami na filmiku od Bunny + do tego poprawilam grzyweczke i wlosy zaczely o niebo lepiej sie ukladac! Grzywke mam taka a'la prosta, z tym ze ukladam ja na bok, albo rozdzielam ze po jednej stronie twarzy mam 1/4 grzywki a po drugiej 3/4 i wyglada to super Tz mowil ze jemu tez sie podoba, a ja czuje sie o wiele lepiej No i nie wydalam niepotrzebnie kaski na fryz Jak dorwe aparat od tz wstawie foto

Lavia tak jeszcze odnosnie tego zabiegu (bo doczytalam Twoj pierwszy post na ten temat w calosci). Myslalam ze ten zabieg spa to bedzie cos innego a sie okazalo ze to co Ty mialas my mamy jako podstawe na zajeciach, od tego zaczynalysmy W szkole ucza nas ze kolejnosc jest taka: demakijaz, tonizacja, peeling, maska, krem, z tym ze to jest najbardziej podstawowy z zabiegow Jesli mialas miec masaz to u nas robimy go po peelingu/przed maska. Czyli w sumie kolejnosc dobra, ale skoro mowisz ze babka robila wszystko na odwal sie... Samo to ze masaz 15min a u nas trwa okolo pol godzinki. Babka musiala pominac jakies ruchy

Echh szkoda ze od razu sie nie zapytalas o dostepnosc masek, poza tym szkoda tez ze nie protestowalas gdy zapach maski Ci nie odpowiadal Jesli kosmetyczka nie przeprowadzila z Toba wywiadu juz na wstepie powinna Ci sie zapalic czerwona lampka Ten zabieg mogl Ci naprawde powaznie zaszkodzic gdyby sie okazalo ze sa przeciwwskazania do niego Co do rozmowy podczas masazu i ogolnie calego zabiegu- nas ucza zeby na biezaco mowic klientce co robimy, jakich kosmetykow uzywamy, i pytac sie o samopoczucie, wygode etc. Wystarczy ze powiedzialabys kosmetyczce ze zyczylabys sobie zeby masaz wykonywala w ciszy i powinna sie tego trzymac bo w koncu klient nasz pan

Poza tym na kosmetyczke donos na stronie salonu i sie tym nawet nie przejmuj, ta baba moze w przyszlosci narobic komus problemow! Nie wiem do jakiej ona szkoly chodzila ale ja po pierwszym polroczu wiem jak POPRAWNIE wykonac taki zabieg pielegnacyjny z masazem i uzyciem maski... Dala Ci chociaz jakies porady kosmetyczne na koniec? (chociaz skoro wywiadu nie bylo to watpie w to bo niby jak miala Ci doradzic jakich kosmetykow do twarzy uzywac i jak czesto ).

Wspolczuje ze trafilas na taka "kosmetyczke" kochana

Edit: A nie Ty mialas zabieg na plecy... my zajmujemy sie pielegnacja twarzy szyi i dekoltu wiec to nie to jednak Swoja droga- ciekawa jestem czy ta pani "kosmetyczka" miala ukonczony jakis kurs masazu, albo skonczyla szkole o tym kierunku?? Jesli nie to w zyciu bym sie nie oddala w rece takiej specjalistki!

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

A tak w ogole to dostalam od kolezanki cynk i zaczynam cwiczyc focus t25, to nowe cwiczenia ktore prowadzi gosciu od insanity Trwaja 25 minut dziennie wiec dla mnie akurat bo mlody juz nie spi w ciagu dnia i przy nim nie moge sobie pozwolic na dluzsze cwiczenia.. Wiem ze moze to malo, ale na poczatek wydaje mi sie wystarczajaco. Po miesiacu/dwoch zmienie na cos innego
Si Masaż zawsze po peelingu, skóra musi byc najpierw złuszczona, a po masażu maska bo wtedy skóra lepiej wszystkie składniki chłonie.
Ale z czasem masażu się nie zgodze, 15 minut to dobry czas. Generalnie w masażu jest tak że na pojedynczą część ciała przeznacza się około 15-20 minut w zależności od powierzchni, jednocześnie jeśli masujemy całe ciało masaż nie powinien przekraczać 60 minut.

Ale wywiad to jest podstawa... takze cieszyc sie tylko ze to taki podstawowy zabieg był.

Ale co do groupona to reklamacja sie raczej na nic nie zda. Lepiej zgłosić tą babe do jakiejś instytucji
Możesz nawet Lavia troche podkoloryzowac ze w wyniku kuracji antybiotykowej i problemów hormonalnych nie powinnaś używać kwasów, przez co stan twojej skóry uległ pogorszeniu.
Taka jest prawda, zazwyczaj po antybiotykach na tradzik skóra jest uwrażliwiona, a jakby teraz nagle sie zrobił mróz i wielkie słońce? Mogłabys przebarwien dostac
A kobieta na swoja obrone nie bedzie miała nic, bo ty żadnej zgody nie podpisałaś, nie ma żadnego dowodu ze poinformowała cie o czymkolwiek.

Takie wywiady sa tez dla bezpieczenstwa samej kosmetyczki, wywiad zrobi, klientke poinformuje, daje do podpisu i wrazie co jakby sie cos działo to ma dowód ze z jej strony było wszystko ok.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 18:57   #4521
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

ja właśnie jestem w trakcie porządków przedświatecznych
umyłam okna ,powiesiłam firanki , poprzecierałam drobiazgi jeszcze muszę z Tż umyć ,,wierzchy'' od mebli ,klosze i suszarke na naczynia i gotowe ale siadłam na chwilke bo jeszcze Tz w pracy i już mi się nic nie chce
wczoraj odeszała od nas ostatnia myszka i póki co nie chce więcej ,bo to zbyt smutne patrzeć jak co pare miesięcy jedna odchodzi a była taka słodka reagowała na mój głos jak do niej mówiłam i popiskiwała jakby mi odpowiadała biedna chyba dostała ataku serca bo leżała w kółeczku tym do biegania , a inne jak zdychały to szły do kącika odizolowały się jakby czuły , że to koniec
nie umiem się teraz odzwyczaić i cały czas zerkam na półkę gdzie stało akwarium, a jej już tam nie ma została nam teraz tylko Perełcia nasza
ojej biedactwo strasznie Ci współczuję, ja niestety też bardzo przeżywam śmierć zwierzątek dla mnie są jak rodzina
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dobra passa mnie nie opuszcza ostatnio
dzisiaj dostalam prace jako przedszkolanka Bede musiala zrezygnowac z tego angielskiego w przedszkolach ale wiadomo tutaj bede miec umowe o pracę normalnie i lepiej płatną pracę

A w ogole milo mi sie zrobiło bo dzisiaj po zajeciach z angielskiego rozmawialam z mama jednej dziewczynki i mowi ze jest bardzoo zadowolona z tych zajęć że mała dużo sie nauczyła itd i przy okazji mówi do mnie że chcialaby sie spytać czym robie włosy bo mam przepiękny naturalny odcień blondu dlatego ucieszylam się -dostać taki kompelment i to jeszcze od takiej ladnej brunetki a ja chce farbowac w sobote bo mi sie wydaje ze brzydkie juz mam





coś TY? Mogę sprawdzić czy u mnie jest jak chcesz

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------



moj na szczęście jest bardzo cierpliwy i spokojny - uczył swoje dwie siostry jazdy autem i widzialam jaki był opanowany więc przy mnie to bedzie pikuś raczej juz mu nawet powiedzialam, że on sie nadaje na instruktora jazdy

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------




ok zrobię ci zdjęcie tego 35 i wysle na priv
gratulacje kochana i nowej pracy i komplementów
mój nie nadawałby się na instruktora na pewno dlatego jak jeździmy gdzieś razem to zazwyczaj on prowadzi, chyba że są jakieś wyjątkowe sytuacje
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Asia - współczuje zwierzątka

Dziewczyny... narobiłyście mi ochotę na jakieś dobre lody mmm, najchętniej bym zjadła zabajone z nutelką np.
ale jeszcze większej ochoty mi narobiłyście na Chorwację
Nie wiem czy wybrać się w tym roku, czy na podróż poślubną i w jakich miastach/wsiach byłyście? I poradźcie mi proszę, czy lepiej przez neta czy z jakiegoś biura zakupić wycieczkę?
lody też bym zjadła
Ja byłam w Drage to jest koło Zadaru naprawdę piękna miejscowość (wiocha). A nie wiem skąd kupować ja byłam z grouponu i byłam zadowolona podobno co roku są wyjazdy do tego hotelu, w czerwcu i we wrześniu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 20:10   #4522
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Pytanie do osób które olejują włosy. Czy olejek migdałowy nadaje sie do olejowania włosów ?
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 20:10   #4523
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Asia strasznie smutno z tymi myszkami... one zawsze tak krótko żyją? dobrze, że Perełkę macie

co do lodów to ja sobie maszynkę do robienia lodów kupiłam i jakie chcę takie mogę robić
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 22:05   #4524
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Asia strasznie smutno z tymi myszkami... one zawsze tak krótko żyją? dobrze, że Perełkę macie

co do lodów to ja sobie maszynkę do robienia lodów kupiłam i jakie chcę takie mogę robić
myszki żyją ok 1 rok 1,5 a my za każdym razem jak któraś zdechła kupowaliśmy kolejną ,ale to przykre jest bo rok szybko zleci i potem jedna za drugą odchodzi wychodzi średnio co kilka miesięcy jedna mi utkwiła w głowie tez była biała i jak kończyła swój żywot to ją strasznie rzucało po całym akwarium jak zobaczyłam to , to się tak przelękłam, że aż mi się na wymioty zebrało i nie mogłam później tam spojrzeć trzeba mieć silną psyche , żeby coś takiego przeżywać , a ja się do tego nie nadaje tymbardziej dzieci myszki są słodkie wbrew niektórym opiniom i bardzo wesołe i czyste, ale stanowczo zbyt krótko żyją i to jest okrutne
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 06:50   #4525
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Pytanie do osób które olejują włosy. Czy olejek migdałowy nadaje sie do olejowania włosów ?
olej ze słodkich migdałów jak najbardziej, mój ulubiony
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 07:23   #4526
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Ale mam stresa za kilka dni farbowanie Excellkiem odebrałam też tą nową ACCENT w kolorze 1016 "Szampan" i też mnie kusi ale jednak Loreal to Loreal ACCENT poczeka na czarną godzinę. Zapowiada się Nam chyba zbiorowe farbowanie nie? ja jutro jadę do mamy jej położyć farbę to mi kąpiel przy okazji zrobi pod czapką nikt nie będzie kurczaka widział. Farba jakoś między 19-23 grudnia pewnie zależy kiedy mama przyjedzie już do Nas ogarniać zakupy i potrawy znajdziemy godzinkę luzu i będziemy działać. Stwierdziłam że każę jej nałożyć na ten odrost po kąpieli + na to co mi zżółkło po ost. farbowaniu a pod koniec na 10 minut przeciągnie mi na całość i tak z tym posiedzę ponoć ma 6% a ja chcę ciemniej. Zastanawiam się czy od razu na całość nie dawać?
.
Kurzecze sama jestem mega ciekawa jak Ci to wyjdzie
Jak bedzie cudnie to może i ja się skuszę
Potem w razie czego chyba nie bedzie aż tak ciężko wrócić do naszych jasniutkich
Co to są za farby ACCENT?


Lavia
ta kosmetyczka to jakaś kompletna porażka,ona chyba w ogóle nie powinna wykonywać tego zawodu
Kiedyś komuś zrobi krzywdę i skończy się rumakowanie
ale za to autka gratuluje
będziesz pomykać w swojej białej strzale

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mam odzywke, juz 2x uzylam i jest mega czuje ze to bedzie moja odzywka idealna i znalazlam chyba idealny szampon dla siebie
z evy natury, ziolowy a o dziwo wygladza wlosy niesamowicie, sa prawie idealnie proste i do tego doskonale sie rozczesuja, nie mam juz koltunkow do wyszarpywania, o ten:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...zika-roza.html

jedyne 4zl a taki cud i mialam tez bubla, ktory przerobilam na mydlo do rak- szampon z joanny babuni, ten z miodem i mlekiem i niestety tak mnie głowa swedziala jakbym miala wszy, do krwi sie podrapalam ;(
uwielbiam odzywki z naturia joanny ale niestety, szampon z joanny do tej pory zaden mi nie podszedl...
ja nie byłam pewna czy brać czy nie, bo zraziłam sie szamponem do farbowanych
ale miałam bony wiec mówie,co tam,maska na pewno mi takiej krzywdy jak szampon nie zrobi
Laski ja się leczyć powinnam
mam 6 masek, 6 szamponów i odzywek to nie wiem ile

Ja za to kupiłam sobie szampon z Joanny Naturii ten z zieloną herbata jakby tego co mam było mało,bardzo go lubie raz na 1-1,5 tygodnia i kocham jego zapach

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
noo mowiłam że ten Wake me up to porażka - przynajmniej nie dla tłustych i mieszanych cer tak jak nasze
ale moja kumpela ma suchą cerę i też mówiła, że jej nie podpasował....

Daj znać jak ten Rimmel Stay Matt
Ja teraz mam w domu chyba z 5 podkładów - troche przesadziłam a juz mnie korci żeby tego Revlona zamówić - ale musze te najpierw powykańczać....
ja teraz nie farbuje
farbowałam na początku grudnia,a że na Sylwestra się nigdzie nie wybieram,a Święta tylko z rodziną to nie bedę wydziwiać,
No mi się też uzbierało troszke podkładów
wczoraj pierwszy raz użyłam tego Rimmela ale to jeszcze za wcześnie na jakieś konkretne opinie o nim

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
daj znać jak ta maska mam odżywkę i ją lubię
a na ten podkład też się czaiłam, z tego co widziałam to dużo pozytywnych opinii zbiera. Kochana jak przetestujesz to proszę daj znać jak krycie i jakie ma wykończenie na twarzy i ile to się utrzymuje jak taki dobry to też wezmę za te 15 zł, chociaż dopiero co kupiłam true matcha
A pewnie kochana, nie myślmy o tym co złe, Święta idą trzeba się zrelaksować i chociaż na chwilę zapomnieć
dzisaj będe maske testowac, a potem tą odzywke w sprju na wilgotne włosy
No 15 zł to nie majątek, mówie ja wczoraj pierwszy raz go uzyłam i nawet jestem zadowolona,ale z opinią poczekam może do końca miesiąca jak już naprawdę go przetestuję

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja mam w sumie kilka , ale sama nie wiem która jest dobra bo prawie po każdej mam takie same włosy ale żeby nakładać podwójnie to mi do głowy nieprzyszło więc już wiem jak szybciej je zużyć narazie nic nie kupuje tylko ten eliksir i wykańczam zapasy
też tak czasem mam

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Byłam w Rossmanie ogladac roze Bourjois i za duzy wybornie kupiłam zadnego
ja na pewno wezmę ten co lavia pokazywała
http://www.ceneo.pl/21925747
dodatkowo kupie ten:
http://mintelegance.blogspot.com/201...eloute-de.html
ja nie przepadam za typowo rózowymi różami
Ja wole brzoskwinkę czy nawet tak lekko wpadające w pomarańcz

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A no to szkoda ja kupiłam w Rossie jak było -40%


A powiem Wam,że zamówiłam sobie bronzer W7 honolulu i boski jest taki naturalny brązik http://candypee.pinger.pl/m/7934543
Kurczę fajny tylko na bardzo ciemny wygląda, bałabym sie plam na buzi
jak to jest z jego aplikacją?


Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
tak. taki brzoskwiniowo-rozowy delikatny efekt daje na buźce
dokładnie tak jak tutaj ktoś pokazał: http://www.girlsworld.in/2012/08/12/...review-swatch/ ten odcien mi bardziej podpasował niż ten 95. 95 troche za bardzo różowy dla mnie chyba jednak
Tutaj ten efekt jest przepiekny
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 07:42   #4527
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
LAVIA nakusilas mnie na ten roz a ten 35 to chyba limitka była bo go nie ma
Słoneczko moje to nie jest limitka,one są w normalnej ofercie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wczoraj odeszała od nas ostatnia myszka i póki co nie chce więcej ,bo to zbyt smutne patrzeć jak co pare miesięcy jedna odchodzi a była taka słodka reagowała na mój głos jak do niej mówiłam i popiskiwała jakby mi odpowiadała biedna chyba dostała ataku serca bo leżała w kółeczku tym do biegania , a inne jak zdychały to szły do kącika odizolowały się jakby czuły , że to koniec
nie umiem się teraz odzwyczaić i cały czas zerkam na półkę gdzie stało akwarium, a jej już tam nie ma została nam teraz tylko Perełcia nasza
bardzo wspólczuje
ja teraz mojego Titolinka zostawiłam u babci do poniedziałku,bo ja teraz ciągle w pracy, Tż na zjazd i biedny sam w domu by siedział
A tam ma towarzystwo kota mojego taty i wariuja razem,ale jednak smutno mi w domu bez niego
Może faktycznie nie kupujcie już myszek na razie,człowiek się przywiąże i potem przezywa i popłakuje
Tym bardziej,że one tak króciutko zyja biedactwa

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
A tak poza tym, to nasz psiak się rozchorował. Tzn, chory jest na padaczkę już od bardzo dawna. Ale do tej pory miał sporadyczne i lekkie ataki. A ostatnio ma je coraz częściej, i są naprawdę ciężkie. Wczoraj to tak nim rzucało, że musiałam go bardzo mocno trzymać. I wymiotował, piana mu szła z pyszczka. I płakał, a ja razem z nim. Bierze leki, ale one wcale mu nie pomagają. Weterynarz powiedział, że już nic więcej nie można zrobić. I jak tak dalej będzie go męczyć, to radził nam pomyśleć o uśpieniu
O matko
nie utargałabym takiego widoku,ryczałabym jak bóbr na zwierzęciem
Może skonsultujcie to jeszcze z innym wetem,nie trzymajcie sie jedengo.
Mi jeden powiedział,że mój Tito ma wrodzony brak odporności dlatego tak często mi choruje i wyobraź sobie dał mi jasno do zroozumienia,że na wolności takie zwierzęta umierają i w sumie po co ja go lecze
Zabrałam kota i jak ☠☠☠łam drzwiami to masakra
Póki mnie stać na zastrzyki dla niego to bedzie je dostawał jesli tylko mu to pomoże.
Gorzej z tym jego plazmocytarnym zapaleniem dziąseł, chociaz nie miał robionych konkretnych badań w tym kierunku
Bo to sie powinno próbkę wzić i na badania.
Wetka u mnie w mieście powiedziała mi nawet,że czasem najlepszą opcją jest usuniecie wszystkich zebó ( czasem kły zostawiają) i ,że to wcale nie zmienia jakości życia kota tym bardziej,że nie wychodzi na dwór i nie bij sieę z innym kocurami
czytałan a forum i ludzie bardzo chwalili sobie ten zabieg,chociaz ja osobiście nie jestem do niego przekonana jeszczeDla mnie to bardzo radykalne kroki..chyba jeszcze za radykalne.
je normalnie,tylko ma zaognione dziąsełka ale on też teraz ząbki zmienia wiec to może byc też przez to

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Pytanie do osób które olejują włosy. Czy olejek migdałowy nadaje sie do olejowania włosów ?
Niewiem,ale widziała wczoraj w Biedronce Olej Lniany,który polecała nasz Trurkawkowa
Nie wiem czy kupic czy nie,bo z jednej strony to i na włosy, i normalnie do spozycia bym miała,bo czytałam na blogu Aliny,że właśni olej lniany jest świetny do picia i fajnie działa na cały organizm
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 07:55   #4528
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hejo dziołszki

A ja sie wyzbywam zapasów do włosów i bede mogła cos niedługo pokupowac..

Lavia- gratuluje autka, pracy i komplementu- ale masz farta
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 08:12   #4529
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej
Zdecydowałam się wreszcie przyciemnić włosy. Zrobiłam farbą magnetique nr 8 +3% na 20 min. Wkręciłam sie w to przyciemnianie, że w styczniu idę zrobić odcień toffi. Powiem Wam,że lepiej się czuję w tym ciemniejszym.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 08:25   #4530
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Hej
Zdecydowałam się wreszcie przyciemnić włosy. Zrobiłam farbą magnetique nr 8 +3% na 20 min. Wkręciłam sie w to przyciemnianie, że w styczniu idę zrobić odcień toffi. Powiem Wam,że lepiej się czuję w tym ciemniejszym.
efekty pokaż a nie


ej laski powiedzcie mi jak pierzecie swetry?
Takie ażurowe np?
mam ten z H&M co kiedyś z zdjęciach z kotkiem miała i nie wiem jak go wyprać

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-12-19 o 08:26
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.