Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-30, 04:42   #91
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ojj dziewuchy jakby to było takie proste-kusi mnie jakas zmiana...mam jakas chęc cos zmienić. Podpowiedzcie co w takim razie mogę zrobić? Tyle nie kombinowałam teraz czuje ze musze

Moje wymogi:
Chcę wygladac ok nawet bez makijażu-może być z makijażem ale bez przesady
Chce mieć fajny efekt
Hej


Agata mnie też kuszą, ale ciemne odcienie
Jeszcze jedno farbowanie i przestanę być blondynką
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 06:41   #92
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Hej


Agata mnie też kuszą, ale ciemne odcienie
Jeszcze jedno farbowanie i przestanę być blondynką
a gdzie tu spontan??

Peola ciemniejszy blond powinien Ci wyjść ale jaka farba to Ci nie doradzę. Druga sprawa czy masz kogoś kto Ci dobrze farbę nałoży?
Pokaż nam jeszcze zdjęcie koloru jaki byś chciała mieć
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 06:47   #93
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

kochane ale ja chce poziom 8 a nie 5. rozwazam loreala musa800 albo londe jeszcze?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 07:08   #94
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja tez inaczej na to patrze bo ja bez makijazu to niezaleznie jaki kolor wlosow zawsze jestem rozowa jak prosiak
piona mam to samo, wiec chyba nawet przestaje sie sugerowac tym jaki odcien włosów dla mnie, skoro i tak koniecznoscia jest dla mnie żóltawy podkład do tego mam przebarwienia


kurcze, mnie tez kuszą zmiany, mysle o jakims średnim blondzie ciągle bunny, a ciepłe odcienie tez u mnie nie wyjdą? bo sobie tak mysle,że w rudym wygladałam (wg mnie) ok, to ciepłe mi chyba też pasują.. jakaś ładna ciepła 9?

Agatko- mnie TŻ męczy o rude, mnie tez kusza, ale nie, narazie mi jednak szkoda blondu

i jeszcze- bunny- a co to za poziom, kolor w załączniku? piękny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg W.jpg (35,6 KB, 67 załadowań)
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.

Edytowane przez Renatka89
Czas edycji: 2013-12-30 o 07:21
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 07:08   #95
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Hello
w tamtym wątku już nie mogłam odpisać bo jest zamknięty, dziękuję za zdjęcie
w blondzie wyglądasz jak aniołek a w ciemnym jak diabełek
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 08:18   #96
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a gdzie tu spontan??

Peola ciemniejszy blond powinien Ci wyjść ale jaka farba to Ci nie doradzę. Druga sprawa czy masz kogoś kto Ci dobrze farbę nałoży?
Pokaż nam jeszcze zdjęcie koloru jaki byś chciała mieć
Shizaxa, jaki spontan
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 08:29   #97
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Shizaxa, jaki spontan
No bo mówisz ze jeszcze jedno farbowanie blond i dopiero ciemne. A to powinno być spontanicznie eaz dwa kupuje farbę i robie

Sent from my GT-I8260 using Wizaz Forum mobile app
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 08:38   #98
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI


napisałam, że jeszcze jedno farbowanie i przestanę być blondynką ---> pigmentowałam naturą, a teraz drugie farbowanie i docelowy ciemniejszy kolor
Fryzjerka odradziła mi takie hop siup i ciemny


Coś podobnego, jak w załączniku zaczęło mi się podobać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (10,8 KB, 47 załadowań)
__________________
Umysł w stanie blond

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-12-30 o 08:43
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 08:54   #99
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Bunny, jak dla mnie najlepszy szampon to Loreal nutri gloss cristal. włosy są po nim mięciutkie, błyszczące i w ogóle boskie. moja mama, za moją namową też go kupiła i też jest zachwycona
Dla mnie niestety okazal sie masakra, bo mam po nim siano i do tego sterczace i sztywne...

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny
Dziekuje za mile slowa kochane

jestem dzis skonana
ja ostatnio myje wlosy lorealami (czerwonym i fioletowym) i sa spoko

Bunny pytalas o ten Collagen z Elseve? Moge Ci wrzucic sklad tutaj jak chcesz lubie ten szampon, nie obciaza mi wlosow, fajnie sie nim myje
Sklad widzialam interesuje mnie tylko czy on jest jak ten crystal gloss, w sensie ze przez to ze nie ma silikonow to zafunduje mi kupke siana po rozczesaniu wlosow? Czy on mimo to zmiekcza i dociaza lekko wlosy? Latwo sie czesza, po crystal z czesaniem mialam zonka, jeden wielki klab wlosow...?

Po wczorajszym clearze dzis nic nie swedzi tylko wlosy wygladaja jak kupka siana, ech...jednak cleara nie kupie babskiego bo moje klaki dzis wygladaja fatalnie. Dlugosci to mam suche na wior, pomimo 2 odzywek wczoraj nalozonych od skory.

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Na pewno lepiej wyglądają jak nie mam tych popalonych końców, bo niestety, ale na wysokoporowate moje końcówki to ta odżywka była masakryczna
No to chyba wiem juz czemu mi nie podchodzi...

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
piona mam to samo, wiec chyba nawet przestaje sie sugerowac tym jaki odcien włosów dla mnie, skoro i tak koniecznoscia jest dla mnie żóltawy podkład do tego mam przebarwienia


kurcze, mnie tez kuszą zmiany, mysle o jakims średnim blondzie ciągle bunny, a ciepłe odcienie tez u mnie nie wyjdą? bo sobie tak mysle,że w rudym wygladałam (wg mnie) ok, to ciepłe mi chyba też pasują.. jakaś ładna ciepła 9?

Agatko- mnie TŻ męczy o rude, mnie tez kusza, ale nie, narazie mi jednak szkoda blondu

i jeszcze- bunny- a co to za poziom, kolor w załączniku? piękny
Cieple by ci wyszly bo beda po prostu rudawe, miodowe jakby to bylo zamierzone. Jakas zlota 9tka na pol z natura albo miodowa i odjazd.

Pisze z tabka wiec moge miec przeklamane to foto ale wyglada jak bez jakies 7.13.
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość

napisałam, że jeszcze jedno farbowanie i przestanę być blondynką ---> pigmentowałam naturą, a teraz drugie farbowanie i docelowy ciemniejszy kolor
Fryzjerka odradziła mi takie hop siup i ciemny


Coś podobnego, jak w załączniku zaczęło mi się podobać
To jak gorzka, mrozna czekolada.



I wez sie czlowieku nie wkur* z rana
Przyszla mi e-faktura z plusa, powiadomienie sms.
No to sie loguje, coz to juz przyszlo tak szybko
Wylogowalo mnie chyba z piecset razy, nie poddaje sie, jakies haslo sesji i inne gowna, walcze z ich popiep* stronka... W koncu pobieram ta e-fakture w pdf, otwieram i co? Czysty druczek jak na poczte
Chyba jaja! A kwote mam podana 32.23zl do zaplaty...
Nie wiem za co bo oczywiscie rozliczenia brak.
Moze to aktywacja 29zl za sim, ale z watem to mi nie wychodzi taka kwota tylko 35zl, o co tu chodzi?..
No i po poludniu tz bedzie znow katowal ich infolinie, co za barany, tak utrudniaja zycie ludziom
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 09:04   #100
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny mówisz, że to gorzka czekolada lub mroźna, czyli zimny odcień? Ciągnie mnie do tych zimnych odcieni
Teraz ta natura zmyła się i wychodzi mi złoto , nienawidzę takiego odcienia


też mam w plusie takie faktury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 275.jpg (27,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 277.jpg (26,7 KB, 41 załadowań)
__________________
Umysł w stanie blond

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-12-30 o 09:24
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 09:30   #101
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

dzieki bunny, bede przegladac odcienie i pomecze Cie wtedy dalej z Loreala cos znajde czy celowac w prefesjonalne.?

a to poziom 7 to narazie za ciemno, moze z czasem...

a moge od razu na moj blond kłasc cieple, czy najpierw natura, jak to jest?

a jeszcze jakos w poprzednim wątku wklejałyście bodajże bloga gdzie mozna sobie machnąc analize kolorystyczne? ma ktoś linka?
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.

Edytowane przez Renatka89
Czas edycji: 2013-12-30 o 09:34
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 09:35   #102
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej Kobitki

Wchodzę na wątek, a tu już nowa część założona

My w Boże Narodzenie byliśmy u teściów, i skończyło się to porządnym przeziębieniem u nas wszystkim Brak mi słów na tych moich teściów. Wiedzieli, że przyjeżdżamy z dzieckiem, i nie napalili wcale w mieszkaniu. Zimno jak na biegunie. Taki mnie szlak trafił, że o mało co się nie rozryczałam z tych nerwów na nich. Mały tak zmarzł, że był cały lodowaty. Mieliśmy tam nocować, ale nie wytrzymałam, i wrócilismy do domu. A teraz zatoki wszyscy mamy


Farby mi nie przyszły Okazało się, że facet wcale ich nie wysłał, bo nie zdążył Wkurzyłam się, i zażądałam zwrot kasy.


Bunny poratuj mnie. Po tych londach wylazła mi zieleń na tych szarych partiach Czym to zamalować? Tylko czymś drogeryjnym, na już żebym mogła dostać. Coś z loreala sklepowego może? Może ten nowy prodigy któryś? 6.0 z 8.0? Czy samo 6.0? Albo 6.32? Albo coś z exellence albo preference? I czy sama 6, czy z czymś zmięszać?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 09:47   #103
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej hej

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny
Dziekuje za mile slowa kochane

jestem dzis skonana
ja ostatnio myje wlosy lorealami (czerwonym i fioletowym) i sa spoko

Bunny pytalas o ten Collagen z Elseve? Moge Ci wrzucic sklad tutaj jak chcesz lubie ten szampon, nie obciaza mi wlosow, fajnie sie nim myje
Dla mnie czerwony loreal najlepszy Nie wiem jak to jest ale mam po nim miękkie włosy, a do tego nie przetłuszczają mi się 2 dni (a po innych szamponach codzienne mycie to normalka). Używam teraz dove co dostałam w prezencie na mikołaja, ale mimo że włosy są po nim miękkie (ma m.in olej arganowy w składzie), to pod wieczór włosy są po prostu tłuste u nasady

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
piona mam to samo, wiec chyba nawet przestaje sie sugerowac tym jaki odcien włosów dla mnie, skoro i tak koniecznoscia jest dla mnie żóltawy podkład do tego mam przebarwienia


kurcze, mnie tez kuszą zmiany, mysle o jakims średnim blondzie ciągle bunny, a ciepłe odcienie tez u mnie nie wyjdą? bo sobie tak mysle,że w rudym wygladałam (wg mnie) ok, to ciepłe mi chyba też pasują.. jakaś ładna ciepła 9?

Agatko- mnie TŻ męczy o rude, mnie tez kusza, ale nie, narazie mi jednak szkoda blondu

i jeszcze- bunny- a co to za poziom, kolor w załączniku? piękny
Ja też tylko żółte odcienie podkładów Ale to akurat wynika z tego że moja szyja i reszta ciała ma taki żółtawo-oliwkowy kolor. I też mam niestety przebarwienia

A ten kolor włosów na zdjęciu boski, mam to zapisane na kompie

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej Kobitki

Wchodzę na wątek, a tu już nowa część założona

My w Boże Narodzenie byliśmy u teściów, i skończyło się to porządnym przeziębieniem u nas wszystkim Brak mi słów na tych moich teściów. Wiedzieli, że przyjeżdżamy z dzieckiem, i nie napalili wcale w mieszkaniu. Zimno jak na biegunie. Taki mnie szlak trafił, że o mało co się nie rozryczałam z tych nerwów na nich. Mały tak zmarzł, że był cały lodowaty. Mieliśmy tam nocować, ale nie wytrzymałam, i wrócilismy do domu. A teraz zatoki wszyscy mamy


Farby mi nie przyszły Okazało się, że facet wcale ich nie wysłał, bo nie zdążył Wkurzyłam się, i zażądałam zwrot kasy.


Bunny poratuj mnie. Po tych londach wylazła mi zieleń na tych szarych partiach Czym to zamalować? Tylko czymś drogeryjnym, na już żebym mogła dostać. Coś z loreala sklepowego może? Może ten nowy prodigy któryś? 6.0 z 8.0? Czy samo 6.0? Albo 6.32? Albo coś z exellence albo preference? I czy sama 6, czy z czymś zmięszać?
O jaa, współczuję tej wigilii Też bym była wściekła na Twoim miejscu U mnie wigilia przebiegła tragicznie, i wolałabym za rok robić sama w domu dla naszej trójki, po tym co było w tym roku
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 09:58   #104
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja się nie znam na tych fakturach...


OStatnie pytanie-londa 18, 17 albo z 16 czy loreal mousse 800?:P
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 10:42   #105
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej Kobitki

Wchodzę na wątek, a tu już nowa część założona

My w Boże Narodzenie byliśmy u teściów, i skończyło się to porządnym przeziębieniem u nas wszystkim Brak mi słów na tych moich teściów. Wiedzieli, że przyjeżdżamy z dzieckiem, i nie napalili wcale w mieszkaniu. Zimno jak na biegunie. Taki mnie szlak trafił, że o mało co się nie rozryczałam z tych nerwów na nich. Mały tak zmarzł, że był cały lodowaty. Mieliśmy tam nocować, ale nie wytrzymałam, i wrócilismy do domu. A teraz zatoki wszyscy mamy


Farby mi nie przyszły Okazało się, że facet wcale ich nie wysłał, bo nie zdążył Wkurzyłam się, i zażądałam zwrot kasy.


Bunny poratuj mnie. Po tych londach wylazła mi zieleń na tych szarych partiach Czym to zamalować? Tylko czymś drogeryjnym, na już żebym mogła dostać. Coś z loreala sklepowego może? Może ten nowy prodigy któryś? 6.0 z 8.0? Czy samo 6.0? Albo 6.32? Albo coś z exellence albo preference? I czy sama 6, czy z czymś zmięszać?
Też bym się wkurzyła, współczuję
kurujcie się!


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej hej



Dla mnie czerwony loreal najlepszy Nie wiem jak to jest ale mam po nim miękkie włosy, a do tego nie przetłuszczają mi się 2 dni (a po innych szamponach codzienne mycie to normalka). Używam teraz dove co dostałam w prezencie na mikołaja, ale mimo że włosy są po nim miękkie (ma m.in olej arganowy w składzie), to pod wieczór włosy są po prostu tłuste u nasady



Ja też tylko żółte odcienie podkładów Ale to akurat wynika z tego że moja szyja i reszta ciała ma taki żółtawo-oliwkowy kolor. I też mam niestety przebarwienia

A ten kolor włosów na zdjęciu boski, mam to zapisane na kompie



O jaa, współczuję tej wigilii Też bym była wściekła na Twoim miejscu U mnie wigilia przebiegła tragicznie, i wolałabym za rok robić sama w domu dla naszej trójki, po tym co było w tym roku
Co się stąło w wigilię? my przez chorobę córci całe święta we 3 w domku i było suuuper Szkoda, że TŻta nie bedzie na sylwestra i bede zalegała w łóżku...

Kolor super, ale skoro bunny mówi,że to 7 poziom to narazie odpada, żal mi blondu


A jeszcze co do mówienia synka- moja córka tez sie z tym rozkreca- nagle i szybko- a jak Twoj mały woła siku, tak moja TUPA jak tylko ktoś wejdzie do łazienki- czy to gosc, czy my.. TUPA i koniec, na cały głos

bunny- Loreal excellence 9 + 9.3 ? Bo jeszcze 8.13 mi sie podoba, ale jak to wyjdzie wszystko na moich rozjaśnianych włosach?
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.

Edytowane przez Renatka89
Czas edycji: 2013-12-30 o 10:45
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 10:43   #106
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Agatka 18 i 17 ci jasno wyjdzie, robilam oba. Jak już to 16
Nine a ja myslalam ze nadal poziom 11 robisz i dlatego tak pisalam...a to jak najpierw tonujesz to dobrze. Co docelowo kladziesz?
Bunny play tez takie dziwne fv wysyla ze sie odnaleźć nie umiem...
Wspolczuje dziewczyny nieudanych swiat

Sent from my GT-I8260 using Wizaz Forum mobile app
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 10:52   #107
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Agatka 18 i 17 ci jasno wyjdzie, robilam oba. Jak już to 16
Nine a ja myslalam ze nadal poziom 11 robisz i dlatego tak pisalam...a to jak najpierw tonujesz to dobrze. Co docelowo kladziesz?
Bunny play tez takie dziwne fv wysyla ze sie odnaleźć nie umiem...
Wspolczuje dziewczyny nieudanych swiat

Sent from my GT-I8260 using Wizaz Forum mobile app
Shiz zrezygnowałam z 11, jak chcę zapuścić to nie za bardzo u mnie się sprawdza takie częste robienie 12% Docelowo chcę coś podobnego do mojego naturalnego koloru - takie coś, jak na zdjęciu - bunny nazwała to mroźną czekoladą , a w lecie na wesele zrobiłabym kilka jaśniejszych refleksów
Nie wiem, co będzie mi fryzjerka nakładać, bo jeszcze raz idę do salonu. Później będę już sama
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 11:01   #108
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Renatka atmosfera była do kitu, do tego brak zorganizowania Byliśmy całą rodziną tż u jego dziadków na wigilii, a tam przygotowali tylko jedną rybę (karpia, na którego jestem uczulona ), pierogi i uszka z barszczem (swoją drogą barszcz w ogóle mi nie smakował, jakiś zabielony dziwny, jadłam na siłę i nie tylko ja ten z winiary już lepszy ), ryby po grecku nie było (a niestety wg. mnie to standardowa wigilijna potrawa, moja babcia zawsze ją robi), no i w ogóle do picia nic nam nie proponowali, przypraw typu pieprz, sól też nie było, sami musieliśmy o wszystko się prosić... każdy siedział i się nudził bo dziadkowie tż rozmawiali tylko z ojcem tż i ew. z jego mamą. Do tego zamiast włączyć jakieś kolędy w tv to wyłączyli telewizor i zapadła niekomfortowa cisza No i też nie nagrzali w domu mimo że łącznie była trójka dzieci Każdy był zły po tej wigilii, i ja za rok napewno tam nie pójdę. W domu byłaby o niebo lepsza atmosfera niż tam! W tym roku nie odczułam w ogóle świąt przez to.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość

napisałam, że jeszcze jedno farbowanie i przestanę być blondynką ---> pigmentowałam naturą, a teraz drugie farbowanie i docelowy ciemniejszy kolor
Fryzjerka odradziła mi takie hop siup i ciemny


Coś podobnego, jak w załączniku zaczęło mi się podobać
Kurcze a ja miałam ciemniejsze trochę naturalki i durna zaczęłam farbować
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-12-30 o 11:02
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 11:02   #109
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!

Agatko a może pomieszaj londe 17 i 16 jak ja zdjęcia są u bunny na blogu sama 17 jest jasna , a sama 16 według mnie zaciemna
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 11:08   #110
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

ex, lipa wspólczuje, ALE za to wiesz- tak jak ja też juz- że we 3 to jest to, i teraz bede tak zawsze! Ja to jednak lubie swoją małą rodzine i nic wiecej mi do szczęścia nie potrzeba juz.. (rodzenstwa dla młodej jeszcze tylko:PP)
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 11:14   #111
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Renatka zapomniałam dopisać w tamtym poście - szkoda że sama będziesz w sylwestra z córą Ja sobie nie wyobrażam bez tż, ale wiem że Wy po prostu nie macie innego wyboru Pewnie odbijecie sobie tą noc jak tż już będzie My spędzamy sylwka w czwórkę- tzn. ja, tż, synek i młodsza siostra tż Już mamy zakupione fajerwerki, takie baterie 2 sztuki i do tego piratki, rzymskie ognie, zimne ognie, serpentyny, balony i czapeczki dla mnie i siostry tż Słone przekąski i napoje w kartonach o smaku "mojito" też już mamy Teraz pozostało nam jedynie dokupić szampana i składniki na jedzenie. Może chociaż ten sylwester wynagrodzi nam święta ..

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
ex, lipa wspólczuje, ALE za to wiesz- tak jak ja też juz- że we 3 to jest to, i teraz bede tak zawsze! Ja to jednak lubie swoją małą rodzine i nic wiecej mi do szczęścia nie potrzeba juz.. (rodzenstwa dla młodej jeszcze tylko:PP)
No ja właśnie też najlepiej czuję się w takiej domowej atmosferze, tylko ja, tż i młody. I za rok choćby nie wiem co nie pójdę do babci tż. Już u mojej babci jest o niebo lepsza atmosfera Ale nie ma to jak własny dom Dziecko można położyć od razu spać jak będzie zmęczone, ma swoje zabawki, łóżeczko, no i w domu jakoś bardziej komfortowo jest

A propos pokoju dziecięcego- wczoraj połowę dnia robiłam przemeblowanie i zrobiłam małemu nowy pokój przestawiając meble i łożeczko. Musimy teraz dorobić barierki ochronne żeby młody nie wypadł w nocy (a on to lubi się przemieszczać ), bo będzie spał już w takim dorosłym łóżku Starałam się żeby pokój był jak najbardziej przejrzysty i żeby nie było zbyt dużo zakamarków bo od pewnego czasu F śpi z nami prawie codziennie, budzi się w nocy i przychodzi do naszego łóżka, boi się chyba
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-12-30 o 11:16
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 11:15   #112
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Renatka zapomniałam dopisać w tamtym poście - szkoda że sama będziesz w sylwestra z córą Ja sobie nie wyobrażam bez tż, ale wiem że Wy po prostu nie macie innego wyboru Pewnie odbijecie sobie tą noc jak tż już będzie My spędzamy sylwka w czwórkę- tzn. ja, tż, synek i młodsza siostra tż Już mamy zakupione fajerwerki, takie baterie 2 sztuki i do tego piratki, rzymskie ognie, zimne ognie, serpentyny, balony i czapeczki dla mnie i siostry tż Słone przekąski i napoje w kartonach o smaku "mojito" też już mamy Teraz pozostało nam jedynie dokupić szampana i składniki na jedzenie. Może chociaż ten sylwester wynagrodzi nam święta ..
na pewno będziecie sie dobrze bawic
U nas dokładnie- wyjścia nie ma, wojsko nie dba o rodziny. Ale dobrze,że w święta był TŻ, bo to tez nie było pewne- to jednak ważniejsze, jak już jest dziecko.
Na dokładke zaraz po nowym roku TŻ wyjezdza na drugi koniec pięknej polski znowu. Żyyycie
(a córa i tak jeszcze zaziębiona- wiec w sylwka i tak atrakcji wielkich by z nią nie było)
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 11:18   #113
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
na pewno będziecie sie dobrze bawic
U nas dokładnie- wyjścia nie ma, wojsko nie dba o rodziny. Ale dobrze,że w święta był TŻ, bo to tez nie było pewne- to jednak ważniejsze, jak już jest dziecko.
Na dokładke zaraz po nowym roku TŻ wyjezdza na drugi koniec pięknej polski znowu. Żyyycie
(a córa i tak jeszcze zaziębiona- wiec w sylwka i tak atrakcji wielkich by z nią nie było)
A nie będziecie może mieli możliwości żeby złożyć sobie życzenia noworoczne przez skype? Zawsze to jakaś alternatywa, chociaż trochę byś odczuła obecność tż
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 11:21   #114
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Renatka zapomniałam dopisać w tamtym poście - szkoda że sama będziesz w sylwestra z córą Ja sobie nie wyobrażam bez tż, ale wiem że Wy po prostu nie macie innego wyboru Pewnie odbijecie sobie tą noc jak tż już będzie My spędzamy sylwka w czwórkę- tzn. ja, tż, synek i młodsza siostra tż Już mamy zakupione fajerwerki, takie baterie 2 sztuki i do tego piratki, rzymskie ognie, zimne ognie, serpentyny, balony i czapeczki dla mnie i siostry tż Słone przekąski i napoje w kartonach o smaku "mojito" też już mamy Teraz pozostało nam jedynie dokupić szampana i składniki na jedzenie. Może chociaż ten sylwester wynagrodzi nam święta ..

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------



No ja właśnie też najlepiej czuję się w takiej domowej atmosferze, tylko ja, tż i młody. I za rok choćby nie wiem co nie pójdę do babci tż. Już u mojej babci jest o niebo lepsza atmosfera Ale nie ma to jak własny dom Dziecko można położyć od razu spać jak będzie zmęczone, ma swoje zabawki, łóżeczko, no i w domu jakoś bardziej komfortowo jest

A propos pokoju dziecięcego- wczoraj połowę dnia robiłam przemeblowanie i zrobiłam małemu nowy pokój przestawiając meble i łożeczko. Musimy teraz dorobić barierki ochronne żeby młody nie wypadł w nocy (a on to lubi się przemieszczać ), bo będzie spał już w takim dorosłym łóżku Starałam się żeby pokój był jak najbardziej przejrzysty i żeby nie było zbyt dużo zakamarków bo od pewnego czasu F śpi z nami prawie codziennie, budzi się w nocy i przychodzi do naszego łóżka, boi się chyba
racja- w domu z dzieckiem jest duzy komfort
moja córa śpi jeszcze z nami w sypialni, ma tylko pokoj do zabaw swój, chociaz woli urzedowac z mamą w kuchni...
Na jej drugie urodziny (za pół roku prawie) planuje jej tez kupic dorosłe łózko, pojedyncze sypialniane takie, mamy juz upatrzone i wtedy robimy rewolucje- bo wtedy wg planów osiadamy w całkiem swoim juz mieszkanku Tak sie ciesz,ze bedziemy mieli SWOJE M... jeszcze te pół roku wytrrzymam,

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A nie będziecie może mieli możliwości żeby złożyć sobie życzenia noworoczne przez skype? Zawsze to jakaś alternatywa, chociaż trochę byś odczuła obecność tż
nie ma takiej opcji- ma warte i brak kontaktu z otoczeniem bedzie sobie skladał zyczenia z drugim żołnierzem
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 11:22   #115
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Kurcze a ja miałam ciemniejsze trochę naturalki i durna zaczęłam farbować
Mądry Polak po szkodzie
Mnie zachciało się bardziej naturalnie wyglądać Do jasnego blondu wrócę, jak znowu obetnę włosy na krótko

A Ty teraz jaki masz kolor?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 11:29   #116
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

właśnie EX- pokaz sie

bunny- a jeszcze- Londa 12/8 to jaki by mi wyszedl poziom? albo sama 18- podoba mi sie na pudełku bardzo kolor albo Loreal preference 9.13?
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 11:46   #117
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
racja- w domu z dzieckiem jest duzy komfort
moja córa śpi jeszcze z nami w sypialni, ma tylko pokoj do zabaw swój, chociaz woli urzedowac z mamą w kuchni...
Na jej drugie urodziny (za pół roku prawie) planuje jej tez kupic dorosłe łózko, pojedyncze sypialniane takie, mamy juz upatrzone i wtedy robimy rewolucje- bo wtedy wg planów osiadamy w całkiem swoim juz mieszkanku Tak sie ciesz,ze bedziemy mieli SWOJE M... jeszcze te pół roku wytrrzymam,

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------


nie ma takiej opcji- ma warte i brak kontaktu z otoczeniem bedzie sobie skladał zyczenia z drugim żołnierzem
Super, gratulacje Teraz pozostaje "jedynie" czekac....

Hehe no tak pytam bo nie wiem jak to jest u zolnierzy, czy jakies zmiany maja czy jak

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Mądry Polak po szkodzie
Mnie zachciało się bardziej naturalnie wyglądać Do jasnego blondu wrócę, jak znowu obetnę włosy na krótko

A Ty teraz jaki masz kolor?
Ja tez chce naturalnego wygladu I wiem ze braz u mnie to jest to, kazdy mi to mowi Chociaz nie powiem ze korci chlodny ciemny braz

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
właśnie EX- pokaz sie

bunny- a jeszcze- Londa 12/8 to jaki by mi wyszedl poziom? albo sama 18- podoba mi sie na pudełku bardzo kolor albo Loreal preference 9.13?
Ja mam teraz cieply braz, poziom cos pomiedzy 5 a 6 na moje oko A moje naturale to takie 6.1 mniej wiecej

http://img.szafa.pl/forum/1/foto_cac...1f_500x640.jpg -cos takiego mniej wiecej mialam, troszke ciemniejsze i bardziej popielate Tyle dziewczyn chcialoby miec taki kolor a ja mialam i oczywiscie mi sie nie podobalo bo zbyt szaro Ale chce to nadrobic i wrocic do korzeni, z tym ze na moich wlosach ciezko z tym, bo o ironio- mialam naturalnie popielate a teraz popielu farbami uzyskac nie jestem w stanie, wlosy lapia na cieplo

Zdjecie dam jak sie tylko dorwe do aparaciora a ciagle o tym zapominam Po sylwestrze bede miala zdjecia napewno


Bunny tak sie zastanawiam.. co by bylo gdybym polozyla na wlosy jasny braz/ciemny blond palette a potem na to golebi popiel joanny Ochlodziloby mi to troche kolor?

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Poszukam zaraz zdjecia sprzed jakos 5-6 lat gdzie mialam jeszcze swoje naturalne wlosy, robione na plazy w swietle slonecznym to dobrze widac kolor Jak cos to wstawie do albumu jak znajde.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 11:49   #118
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Super, gratulacje Teraz pozostaje "jedynie" czekac....

Hehe no tak pytam bo nie wiem jak to jest u zolnierzy, czy jakies zmiany maja czy jak



Ja tez chce naturalnego wygladu I wiem ze braz u mnie to jest to, kazdy mi to mowi Chociaz nie powiem ze korci chlodny ciemny braz



Ja mam teraz cieply braz, poziom cos pomiedzy 5 a 6 na moje oko A moje naturale to takie 6.1 mniej wiecej

http://img.szafa.pl/forum/1/foto_cac...1f_500x640.jpg -cos takiego mniej wiecej mialam, troszke ciemniejsze i bardziej popielate Tyle dziewczyn chcialoby miec taki kolor a ja mialam i oczywiscie mi sie nie podobalo bo zbyt szaro Ale chce to nadrobic i wrocic do korzeni, z tym ze na moich wlosach ciezko z tym, bo o ironio- mialam naturalnie popielate a teraz popielu farbami uzyskac nie jestem w stanie, wlosy lapia na cieplo

Zdjecie dam jak sie tylko dorwe do aparaciora a ciagle o tym zapominam Po sylwestrze bede miala zdjecia napewno


Bunny tak sie zastanawiam.. co by bylo gdybym polozyla na wlosy jasny braz/ciemny blond palette a potem na to golebi popiel joanny Ochlodziloby mi to troche kolor?

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Poszukam zaraz zdjecia sprzed jakos 5-6 lat gdzie mialam jeszcze swoje naturalne wlosy, robione na plazy w swietle slonecznym to dobrze widac kolor Jak cos to wstawie do albumu jak znajde.
od kiedy wiem,że czeka na mnie moje mieszkanie (znam je) to szczerze nienawidze tego, które wynajmujemy.. ale wytrzymam, warto


wow, to ładne masz naturalki pokaż koniecznie!
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 13:23   #119
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

SHIZAXA
a masz zdjęcia?

ASIA
a dokopiesz mi się do zdjęć?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 13:34   #120
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kochane ale ja chce poziom 8 a nie 5. rozwazam loreala musa800 albo londe jeszcze?
tylko nie mussa..

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Bunny mówisz, że to gorzka czekolada lub mroźna, czyli zimny odcień? Ciągnie mnie do tych zimnych odcieni
Teraz ta atura zmyła się i wychodzi mi złoto , nienawidzę takiego odcienia


też mam w plusie takie faktury
ja zlota tu nie widze, ten braz jest zimny

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
dzieki bunny, bede przegladac odcienie i pomecze Cie wtedy dalej z Loreala cos znajde czy celowac w prefesjonalne.?

a to poziom 7 to narazie za ciemno, moze z czasem...

a moge od razu na moj blond kłasc cieple, czy najpierw natura, jak to jest?

a jeszcze jakos w poprzednim wątku wklejałyście bodajże bloga gdzie mozna sobie machnąc analize kolorystyczne? ma ktoś linka?
najpierw daj nature, moze byc z bezem na pol.
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej Kobitki

Wchodzę na wątek, a tu już nowa część założona

My w Boże Narodzenie byliśmy u teściów, i skończyło się to porządnym przeziębieniem u nas wszystkim Brak mi słów na tych moich teściów. Wiedzieli, że przyjeżdżamy z dzieckiem, i nie napalili wcale w mieszkaniu. Zimno jak na biegunie. Taki mnie szlak trafił, że o mało co się nie rozryczałam z tych nerwów na nich. Mały tak zmarzł, że był cały lodowaty. Mieliśmy tam nocować, ale nie wytrzymałam, i wrócilismy do domu. A teraz zatoki wszyscy mamy


Farby mi nie przyszły Okazało się, że facet wcale ich nie wysłał, bo nie zdążył Wkurzyłam się, i zażądałam zwrot kasy.


Bunny poratuj mnie. Po tych londach wylazła mi zieleń na tych szarych partiach Czym to zamalować? Tylko czymś drogeryjnym, na już żebym mogła dostać. Coś z loreala sklepowego może? Może ten nowy prodigy któryś? 6.0 z 8.0? Czy samo 6.0? Albo 6.32? Albo coś z exellence albo preference? I czy sama 6, czy z czymś zmięszać?
masakra, ale u rodziny tz tez zawsze tak jest wiec biore dodatkowe łachy i siedze przy piecu,przez 10 lat sie przyzwyczailam, tam nikt nie pali bo sie drzewa przyniesc z szopy nie chce
ania zrob sobie np.6.32 z 8

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja się nie znam na tych fakturach...


OStatnie pytanie-londa 18, 17 albo z 16 czy loreal mousse 800?:P
londa

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Też bym się wkurzyła, współczuję
kurujcie się!




Co się stąło w wigilię? my przez chorobę córci całe święta we 3 w domku i było suuuper Szkoda, że TŻta nie bedzie na sylwestra i bede zalegała w łóżku...

Kolor super, ale skoro bunny mówi,że to 7 poziom to narazie odpada, żal mi blondu


A jeszcze co do mówienia synka- moja córka tez sie z tym rozkreca- nagle i szybko- a jak Twoj mały woła siku, tak moja TUPA jak tylko ktoś wejdzie do łazienki- czy to gosc, czy my.. TUPA i koniec, na cały głos

bunny- Loreal excellence 9 + 9.3 ? Bo jeszcze 8.13 mi sie podoba, ale jak to wyjdzie wszystko na moich rozjaśnianych włosach?
do 8 poziomu spokojnie mozna klasc.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Renatka atmosfera była do kitu, do tego brak zorganizowania Byliśmy całą rodziną tż u jego dziadków na wigilii, a tam przygotowali tylko jedną rybę (karpia, na którego jestem uczulona ), pierogi i uszka z barszczem (swoją drogą barszcz w ogóle mi nie smakował, jakiś zabielony dziwny, jadłam na siłę i nie tylko ja ten z winiary już lepszy ), ryby po grecku nie było (a niestety wg. mnie to standardowa wigilijna potrawa, moja babcia zawsze ją robi), no i w ogóle do picia nic nam nie proponowali, przypraw typu pieprz, sól też nie było, sami musieliśmy o wszystko się prosić... każdy siedział i się nudził bo dziadkowie tż rozmawiali tylko z ojcem tż i ew. z jego mamą. Do tego zamiast włączyć jakieś kolędy w tv to wyłączyli telewizor i zapadła niekomfortowa cisza No i też nie nagrzali w domu mimo że łącznie była trójka dzieci Każdy był zły po tej wigilii, i ja za rok napewno tam nie pójdę. W domu byłaby o niebo lepsza atmosfera niż tam! W tym roku nie odczułam w ogóle świąt przez to.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------



Kurcze a ja miałam ciemniejsze trochę naturalki i durna zaczęłam farbować
u mnie w sumie u babki podobnie plus mega falsz wiec ja za rok z czystym sumieniem nie ide
tyle za zarcia bylo multum, ale nie to co ja moge jesc

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
właśnie EX- pokaz sie

bunny- a jeszcze- Londa 12/8 to jaki by mi wyszedl poziom? albo sama 18- podoba mi sie na pudełku bardzo kolor albo Loreal preference 9.13?
wszelkie sklepowki nie wiem jak dadza ci rade z odrostem. ryzyk fizyk-probuj.
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Super, gratulacje Teraz pozostaje "jedynie" czekac....

Hehe no tak pytam bo nie wiem jak to jest u zolnierzy, czy jakies zmiany maja czy jak



Ja tez chce naturalnego wygladu I wiem ze braz u mnie to jest to, kazdy mi to mowi Chociaz nie powiem ze korci chlodny ciemny braz



Ja mam teraz cieply braz, poziom cos pomiedzy 5 a 6 na moje oko A moje naturale to takie 6.1 mniej wiecej

http://img.szafa.pl/forum/1/foto_cac...1f_500x640.jpg -cos takiego mniej wiecej mialam, troszke ciemniejsze i bardziej popielate Tyle dziewczyn chcialoby miec taki kolor a ja mialam i oczywiscie mi sie nie podobalo bo zbyt szaro Ale chce to nadrobic i wrocic do korzeni, z tym ze na moich wlosach ciezko z tym, bo o ironio- mialam naturalnie popielate a teraz popielu farbami uzyskac nie jestem w stanie, wlosy lapia na cieplo

Zdjecie dam jak sie tylko dorwe do aparaciora a ciagle o tym zapominam Po sylwestrze bede miala zdjecia napewno


Bunny tak sie zastanawiam.. co by bylo gdybym polozyla na wlosy jasny braz/ciemny blond palette a potem na to golebi popiel joanny Ochlodziloby mi to troche kolor?

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Poszukam zaraz zdjecia sprzed jakos 5-6 lat gdzie mialam jeszcze swoje naturalne wlosy, robione na plazy w swietle slonecznym to dobrze widac kolor Jak cos to wstawie do albumu jak znajde.
bez sensu tak katowac wlosy, serio. nie lepiej dac ciemny blond ale jakis chlodny?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.