Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-30, 13:38   #121
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

To będzie londa tylko może Dziewczyny znajda zdjęcia.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 13:39   #122
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tylko nie mussa..


ja zlota tu nie widze, ten braz jest zimny


najpierw daj nature, moze byc z bezem na pol.

masakra, ale u rodziny tz tez zawsze tak jest wiec biore dodatkowe łachy i siedze przy piecu,przez 10 lat sie przyzwyczailam, tam nikt nie pali bo sie drzewa przyniesc z szopy nie chce
ania zrob sobie np.6.32 z 8



londa


do 8 poziomu spokojnie mozna klasc.


u mnie w sumie u babki podobnie plus mega falsz wiec ja za rok z czystym sumieniem nie ide
tyle za zarcia bylo multum, ale nie to co ja moge jesc


wszelkie sklepowki nie wiem jak dadza ci rade z odrostem. ryzyk fizyk-probuj.

bez sensu tak katowac wlosy, serio. nie lepiej dac ciemny blond ale jakis chlodny?
Dziękuję Kochana Zaraz jadę do carrefoura i kupię te farby i może jeszcze dzisiaj zrobię, albo jutro już na pewno
Ja też zapakowałam kilka swetrów dla nas. Ale z małym było najgorzej. A też co roku jest tak samo. Zawsze niepalone, bo po co Ah, szkoda gadać
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 13:49   #123
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana Zaraz jadę do carrefoura i kupię te farby i może jeszcze dzisiaj zrobię, albo jutro już na pewno
Ja też zapakowałam kilka swetrów dla nas. Ale z małym było najgorzej. A też co roku jest tak samo. Zawsze niepalone, bo po co Ah, szkoda gadać
od razu bedziesz miec opinie o prodigy-bo o niej mowie, ciekawa jestem co powiesz bardzo

mnie zawsze najgorzej tam w tylek zimno i stopy co rowna sie zapaleniu pecherza co odwiedziny ale po co palic, niewazne ze grzyb na sciany wyszedl czarny i mechowaty, do wysokosci prawie kolan
nienawidze lenistwa wiec zawsze mnie szlag trafia gdy tam jestesmy i nic to, ze to nie moje , nie powinno mnie obchodzic...
4 osoby dorosle mieszka i maja w dupie, brudno, smrod i grzyb, ale jak im tak dobrze to luz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 13:56   #124
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny zdjęcie robione telefonem i dlatego nie widać. W rzeczywistości są w kolorze "starego złota", zwłaszcza przy głowie, na końcach bardziej "ziemiste" wyszły. Nienawidzę, jak mi wychodzi taki ciepły kolor, bo policzki zaczynają mi wtedy wyglądać jakby były czerwone/różowe. Przy zimnych odcieniach tego nie mam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 14:30   #125
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam się i ja w nowej części wątku
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 17:10   #126
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej dziewczynki Spóźnione wesołych świąt i wszystkiego dobrego w nowym roku. Na pocieszenie powiem wam, że moje święta też z☠☠☠ane były. Ale jutro wybywam do Krakau na sylwestra i już sie doczekać nie mogę.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 18:55   #127
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czesc witam sie w nowej czesci


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 19:05   #128
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej Kobitki

Wchodzę na wątek, a tu już nowa część założona

My w Boże Narodzenie byliśmy u teściów, i skończyło się to porządnym przeziębieniem u nas wszystkim Brak mi słów na tych moich teściów. Wiedzieli, że przyjeżdżamy z dzieckiem, i nie napalili wcale w mieszkaniu. Zimno jak na biegunie. Taki mnie szlak trafił, że o mało co się nie rozryczałam z tych nerwów na nich. Mały tak zmarzł, że był cały lodowaty. Mieliśmy tam nocować, ale nie wytrzymałam, i wrócilismy do domu. A teraz zatoki wszyscy mamy


Farby mi nie przyszły Okazało się, że facet wcale ich nie wysłał, bo nie zdążył Wkurzyłam się, i zażądałam zwrot kasy.


Bunny poratuj mnie. Po tych londach wylazła mi zieleń na tych szarych partiach Czym to zamalować? Tylko czymś drogeryjnym, na już żebym mogła dostać. Coś z loreala sklepowego może? Może ten nowy prodigy któryś? 6.0 z 8.0? Czy samo 6.0? Albo 6.32? Albo coś z exellence albo preference? I czy sama 6, czy z czymś zmięszać?
O kurcze, to ładna lipa

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Czesc witam sie w nowej czesci


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cześć super mamo super bobasa


Ja w sumie święta o dziwo spędziłam całkiem nieźle. Wigilia była spoko, troche smutna bo mi jednej osoby bardzo brakowało przy stole. Ale przyjechała moja chrzestna z kuzynką i tak sobie siedzieliśmy, jedlismy i chlalismy Do 2 w nocy W 1 święto zrobiliśmy rewizytę, w 2 święto odpoczęłam i tez miło było, troche nieprzyjemna końcówka ale sie powoli składa do kupy.


Ale wiecie co, powiem wam, że coś mi w tym Kolestonie nie pasuje Po Londzie ten kolor był ładniejszy, bardziej taki rozświetlony. I też mam wrażenie że Londa ładnie te moje wszystkie żółte tony pogasiła, a Koleston znowu wyszedł zimniej, ale bardziej popielato mam wrażenie bo wszelkie zażółcenia zostały a góra cała szarawa
12/96 była mocniej perłowa wg mnie

Eh Londa to było to... było tak jasniutko i perłowo
Sie wkurze to wróce do Londy albo C10 :P

Chyba ze to moze byc wina tego ze Garniera wczesniej kładłam, nie wiem kurcze. :[

Juz wolałam kolor po Alfie bo jak sie wymył to ładny był, tylko odrost do dupy A po Welli znowu odrost fajnie ale po całosci do tyłka :/ Za szaro i tak dziwnie... za duzo popielu mam wrażenie.
Bunny jakies pomysły? Jak wyprowadzic to na cos takiego jak miałam po Londzie?
Rozświetlony, jasniutki perłowy blondzik bez szarosci

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-12-30 o 19:19
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 20:08   #129
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
O kurcze, to ładna lipa



Cześć super mamo super bobasa


Ja w sumie święta o dziwo spędziłam całkiem nieźle. Wigilia była spoko, troche smutna bo mi jednej osoby bardzo brakowało przy stole. Ale przyjechała moja chrzestna z kuzynką i tak sobie siedzieliśmy, jedlismy i chlalismy Do 2 w nocy W 1 święto zrobiliśmy rewizytę, w 2 święto odpoczęłam i tez miło było, troche nieprzyjemna końcówka ale sie powoli składa do kupy.


Ale wiecie co, powiem wam, że coś mi w tym Kolestonie nie pasuje Po Londzie ten kolor był ładniejszy, bardziej taki rozświetlony. I też mam wrażenie że Londa ładnie te moje wszystkie żółte tony pogasiła, a Koleston znowu wyszedł zimniej, ale bardziej popielato mam wrażenie bo wszelkie zażółcenia zostały a góra cała szarawa
12/96 była mocniej perłowa wg mnie

Eh Londa to było to... było tak jasniutko i perłowo
Sie wkurze to wróce do Londy albo C10 :P

Chyba ze to moze byc wina tego ze Garniera wczesniej kładłam, nie wiem kurcze. :[

Juz wolałam kolor po Alfie bo jak sie wymył to ładny był, tylko odrost do dupy A po Welli znowu odrost fajnie ale po całosci do tyłka :/ Za szaro i tak dziwnie... za duzo popielu mam wrażenie.
Bunny jakies pomysły? Jak wyprowadzic to na cos takiego jak miałam po Londzie?
Rozświetlony, jasniutki perłowy blondzik bez szarosci
Moze 12/96 z 12/61... Bo to przez 89 masz szarosc tak sadze...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 20:13   #130
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Moze 12/96 z 12/61... Bo to przez 89 masz szarosc tak sadze...
Osz kurcze, a byłam pewna z to 12/61 to ta bardziej popielata
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 20:26   #131
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Osz kurcze, a byłam pewna z to 12/61 to ta bardziej popielata
Na proste rozumowanie 61 jest rozowo srebrzysta, a 89 jest niebiesko fioletowa...

Ale moze byc tak ze to po garnierze ci trzyma... A nie mozesz robic samych odrostow?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 20:35   #132
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Na proste rozumowanie 61 jest rozowo srebrzysta, a 89 jest niebiesko fioletowa...

Ale moze byc tak ze to po garnierze ci trzyma... A nie mozesz robic samych odrostow?
no to moze faktycznie to przez ta 12/89. Ale generalnie po Londzie kolor byl taki bardziej rozświetlony, jasniejszy taki wow

Nie wiem moze to po tym garnierze. Ja generalnie prawie zawsze same odrosty robie, ewentualnie malaks dosłownie na minutke. Teraz robiłam tak ze zrobiłam taki niby malaks ale glownie trzymałam na dole włosów, a u góry to moze z pol minutki. Bo ten kolor na dole mi sie zrobił taki brzydki, pożółkły i myslalam ze mi troche przygasi tak jak mi sie Londa to udało

Nie wiem kurcze, mam jeszcze tubki na 2 farbowania i potem pomysle jak nadal bedzie tak wychodzić. Albo wroce do c10 albo londy, albo sprobuje tak jak mówisz.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 21:21   #133
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Agatko na dniach poszukam zdjęć bo gdzieś na pendrive mam
Nine a to czekam na kolor docelowy u Ciebie
Czeko u mnie po 12/89 było szaro więc to pewnie to...zastanawiam się czy teraz też ją kłaść (pewnie za ok 2tyg farbowanie, może przetrzymam bo już niedługo miesiąc minie a jak na sylwka nie robię to mnie nie będzie potem wkurzać ten odrost:P) no więc zastanawiam się czy dać 12/89 czy zmieszać z 12/96 byłoby pewnie bardziej perłowo
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 22:04   #134
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

12/96 jest mega perlowa, z tym ze mi w niej brakowało troche popielu bo odrost mi rudzial.

Ale tak teraz mysle ze moze po prostu nie mieszać pół na pół tylko np 2:1. 20 ml 12/61 i 10 ml 12/89. No ale to bede myśleć za jakis czas.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 22:09   #135
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Byliśmy wlasnie w tesco-chcialam kupic londę i nie było...
ale jakie kolejki! wszyscy chyba po alko stoja.

K. mnie wrobił w robienie Sylwestra u nas. Ma być 4 gości. I mam być gospodynią tak wiec przyrządzam smakołyki menu skromne ale mysle ze fajne
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 07:33   #136
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej hej

ale córcia mi dała popis nie spania w nocy ogólnie to ona jest od samych narodzin mało śpiacym dzieckiem.. juz w 1 dobie po narodzinach mało spała i te oczyska otwarte latały... nie płacze ani nic, ale nie lubi spac a teraz przy chorobie spała znacznie wiecej- wiadomo, to sie chyba przespała za mocno, bo dzis w nocy jako, że juz lepiej to chciała się bawic


Tak sobie myślę- jeszcze raz spróbuje zrobic u siebie jasny blond- kupie Kolestonka bo mam straszna ochote go wyprobowac- tylko bunny- jakas chlodna mieszanka dla mnie? tak jak przy alfie najlepiej wypadało 10.21 z 10.1..
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 07:52   #137
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny mam do Ciebie szybkie pytanie, polecasz takie szczotki?
Jak wiesz kupilm okragla szczotke i nie hu hu nie umiem tego obslugiwac
a chcialam podkreslac jakos te moje pozurki przy twarzy
zastanawiam sie na kupnem tego cuda,bo premie ze grudzien beda fajne
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...iv.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...5e.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...5u.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...00.html&next=1
chociaz ja sie sklniam bardziej ku Rowencie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 09:14   #138
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej dziewczyny

Slysze ze wlasnie moj mlody wstal bo z sasiedniego pokoju ktos wola "auto" Jego nowe slowo Mlody spiac dzisiaj na doroslym lozku przespal cala noc u siebie w pokoju W koncu

Ja juz ogarnieta i wysmarowana balsamem z drobinkami na dzisiaj, ide zaraz ogarniac dom i rozwieszac serpentyny i balony Makijaz i prostowanie wlosow zostawiam sobie na koniec

Pech chcial ze doslownie chwile po wczorajszym poscie odwiedzila mnie siotra tz-ta i siedzialam z nia pare h wiec nie mialam nawet jak szukac tego zdjecia.. jak znajde dzisiaj chwilke to czegos poszukam A jak nie to najwyzej po nowym roku je dam.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bez sensu tak katowac wlosy, serio. nie lepiej dac ciemny blond ale jakis chlodny?
Chlodny, tzn.? 7.1? Kurcze boje sie ze znowu bede miala zbyt ciemne wlosy i do tego nie wyjda popielate tak jak maja byc.. a odrost mam juz spory, 2 miesieczny, momentami rozwazam nawet zapuszczanie go ale wiem ze jak duzo odrosnie bede wygladac jak debilka w dwoch kontrastujacych kolorach brazu
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 09:14   #139
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny- a te blondy to jaki poziom? generalnie podobają mi się jej blond włosy, ale gdy wlasnie przejrzałam galerie to raz mi sie wydaje ciepłe, raz zimne, dlatego pytam eksperta cos takiego teraz u mnie?


Wow, ex, dziecko CI śpi do 10? Nieźle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (52,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (37,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (33,5 KB, 25 załadowań)
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 09:21   #140
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
hej hej

ale córcia mi dała popis nie spania w nocy ogólnie to ona jest od samych narodzin mało śpiacym dzieckiem.. juz w 1 dobie po narodzinach mało spała i te oczyska otwarte latały... nie płacze ani nic, ale nie lubi spac a teraz przy chorobie spała znacznie wiecej- wiadomo, to sie chyba przespała za mocno, bo dzis w nocy jako, że juz lepiej to chciała się bawic


Tak sobie myślę- jeszcze raz spróbuje zrobic u siebie jasny blond- kupie Kolestonka bo mam straszna ochote go wyprobowac- tylko bunny- jakas chlodna mieszanka dla mnie? tak jak przy alfie najlepiej wypadało 10.21 z 10.1..
Koleston ma poziom 10 wiec np. Jakies 10/1 z 10/96 czy czyms perlowym i gotowe

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Bunny mam do Ciebie szybkie pytanie, polecasz takie szczotki?
Jak wiesz kupilm okragla szczotke i nie hu hu nie umiem tego obslugiwac
a chcialam podkreslac jakos te moje pozurki przy twarzy
zastanawiam sie na kupnem tego cuda,bo premie ze grudzien beda fajne
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...iv.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...5e.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...5u.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...00.html&next=1
chociaz ja sie sklniam bardziej ku Rowencie
W sumie sa ok, racaej na krotkie wlosy niz dlugie ale do pazurkow przy buzi sie nadadza.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Slysze ze wlasnie moj mlody wstal bo z sasiedniego pokoju ktos wola "auto" Jego nowe slowo Mlody spiac dzisiaj na doroslym lozku przespal cala noc u siebie w pokoju W koncu

Ja juz ogarnieta i wysmarowana balsamem z drobinkami na dzisiaj, ide zaraz ogarniac dom i rozwieszac serpentyny i balony Makijaz i prostowanie wlosow zostawiam sobie na koniec

Pech chcial ze doslownie chwile po wczorajszym poscie odwiedzila mnie siotra tz-ta i siedzialam z nia pare h wiec nie mialam nawet jak szukac tego zdjecia.. jak znajde dzisiaj chwilke to czegos poszukam A jak nie to najwyzej po nowym roku je dam.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------



Chlodny, tzn.? 7.1? Kurcze boje sie ze znowu bede miala zbyt ciemne wlosy i do tego nie wyjda popielate tak jak maja byc.. a odrost mam juz spory, 2 miesieczny, momentami rozwazam nawet zapuszczanie go ale wiem ze jak duzo odrosnie bede wygladac jak debilka w dwoch kontrastujacych kolorach brazu
To jak nie chcesz zbyt ciemno to nie bierz nizej poziomu 7. Zeby wlosy trzymaly chlodny odcien to je trzeba najpierw nim nasycic.
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Bunny- a te blondy to jaki poziom? generalnie podobają mi się jej blond włosy, ale gdy wlasnie przejrzałam galerie to raz mi sie wydaje ciepłe, raz zimne, dlatego pytam eksperta cos takiego teraz u mnie?


Wow, ex, dziecko CI śpi do 10? Nieźle
Krupa nosi popielaty blond od lat, w top madl miala klasyczne 10.1
Ale najczesciej na poziom 9/10. Popielaty.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 09:24   #141
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Bunny- a te blondy to jaki poziom? generalnie podobają mi się jej blond włosy, ale gdy wlasnie przejrzałam galerie to raz mi sie wydaje ciepłe, raz zimne, dlatego pytam eksperta cos takiego teraz u mnie?

Wow, ex, dziecko CI śpi do 10? Nieźle
Z niego sie robi chyba spioch podobny do mamy Kiedys spal do 7, 8, a ostatnio mu sie odmienilo i wstaje 9-10 Ale nie budze go wczesniej, niech spi. Wstaje wyspany i w dobrym humorze wiec reszta mnie nie obchodzi
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 09:26   #142
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

bunny, dziekuje Ci kochana kiedys Cie musimy zbiorowo ozłocic!
A samo 10/16 (bo podoba mi sie u buahot).
Bede zamawiac w takim razie u TŻta i robic juz niedługo kolestonkiem musze dac jeszcze jemu szanse i wtedy ewentualnie przyciemnie..
A co do krupy- widzisz, moje niefachowe oko tego nie rozgryzło.. Fajne ma włoski

Mam w domu jeszcze pudełko excellence 10.21- jezeli wlosy na koncach mam wytrawione rozjasniaczem, długosci ciemniejsze po samych farbach, cos z tym moge kombinowac tez dla ujednolicenia?
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 09:26   #143
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Koleston ma poziom 10 wiec np. Jakies 10/1 z 10/96 czy czyms perlowym i gotowe


W sumie sa ok, racaej na krotkie wlosy niz dlugie ale do pazurkow przy buzi sie nadadza.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------


To jak nie chcesz zbyt ciemno to nie bierz nizej poziomu 7. Zeby wlosy trzymaly chlodny odcien to je trzeba najpierw nim nasycic.

Krupa nosi popielaty blond od lat, w top madl miala klasyczne 10.1
Ale najczesciej na poziom 9/10. Popielaty.
Ok, to wezme 7.1 przy najblizszej okazji. Jak myslisz, to kwestia 2-3 farbowan czy wiecej (zeby wlosy zlapaly popiel?)

A co bardziej polecasz- londe, alfe a moze jeszcze cos innego? Po londzie 6.1 trzymanej okolo pol godz mialam ciemny braz przez kilka pierwszych dni
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 09:27   #144
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

KYLIE te szczotki sa idealne do podkreślenia wlosow przy buzi, zakręcenia koncow, wygładzenie, wszystkiego. Mam od 4 lat Rowente, a na te Swieta dostałam od TZta tez Rowente, najnowszy model, taka fioletowa.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 09:29   #145
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czas sie wziac do roboty i zjesc cos dobrego W razie gdyby nie udalo mi sie juz pozniej wejsc:


Szczęśliwego Nowego Roku Kochane !!!!! Żeby było lepiej niż w 2013
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 09:30   #146
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Z niego sie robi chyba spioch podobny do mamy Kiedys spal do 7, 8, a ostatnio mu sie odmienilo i wstaje 9-10 Ale nie budze go wczesniej, niech spi. Wstaje wyspany i w dobrym humorze wiec reszta mnie nie obchodzi
jasne, wiadomo
apropo- moja młodsza a tez od jakiegos czasu nie spi w dzien, co sie dzieje z tymi dziecmi... tyle, ze wstaje rano wczesnie, skad ma siłe?
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 11:45   #147
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

spełnienia marzeń w Nowym Roku dziewczyny!!
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 11:54   #148
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
bunny, dziekuje Ci kochana kiedys Cie musimy zbiorowo ozłocic!
A samo 10/16 (bo podoba mi sie u buahot).
Bede zamawiac w takim razie u TŻta i robic juz niedługo kolestonkiem musze dac jeszcze jemu szanse i wtedy ewentualnie przyciemnie..
A co do krupy- widzisz, moje niefachowe oko tego nie rozgryzło.. Fajne ma włoski

Mam w domu jeszcze pudełko excellence 10.21- jezeli wlosy na koncach mam wytrawione rozjasniaczem, długosci ciemniejsze po samych farbach, cos z tym moge kombinowac tez dla ujednolicenia?
po 10.21 mozesz miec juz calkiem biale konce, ale dlugosci ochlodzi.

a samo 10/16 nie wiem czy wyjdzie chlodno na odroscie, probuj.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ok, to wezme 7.1 przy najblizszej okazji. Jak myslisz, to kwestia 2-3 farbowan czy wiecej (zeby wlosy zlapaly popiel?)

A co bardziej polecasz- londe, alfe a moze jeszcze cos innego? Po londzie 6.1 trzymanej okolo pol godz mialam ciemny braz przez kilka pierwszych dni
jesli wlosy sa wytrawione to rownie dobrze moga puszczac ten popiel i wtedy z chlodnego koloru nici bez mix tonow.
nie wiem, kazde wlosy sa inne.
ja lubie jeszcze loreale popielate, fajnie chlodno wychodza...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 12:12   #149
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

bunny- a gdyby tak tego excellka machnac na wodzie 3 % na długosci np, cos to da? lub tez podmienic w nim wode na wyższa i stonowac złotawy odrost? (taki mi sie robi tez po alfie 11.21, stare złoto..)? Nie wiem no, mysle czy to sie da zuzyc jeszcze a jesli bym chciala zrownac konce (jasniejsze rozjasniaczowe) z ciemniejszym odrostem to wtedy na te konce lepiej jakis poziom 9 czy źle rozumuje? popiel czy nature?
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 12:40   #150
duchess93
Raczkowanie
 
Avatar duchess93
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny pomóżcie mi. Od 3 miesięcy sama farbuję sobie włosy drogeryjnymi farbami, bo mam dość wydawania majątku na fryzjera. Naturalne włosy mam w kolorze ciemnego blondu.
2 lata temu rozjaśniałam je rozjaśniaczem w spraju z Joanny, a później dorobiłam pasemka.
Przez kolejne 2 lata robiłam balejaże. Ostatni raz balejaż robiłam w sierpniu.
Następnie używałam farby srebrny pył z Joanny. Raz srebrny pył wymieszałam z szlachetną perłą, efekt zawsze ten sam: zaraz po farbowaniu odrosty wychodził mi złote, a reszta włosów siwa.
Chciałabym wyrównać kolor i trochę go ocieplić. Jak to zrobić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto1.jpg (31,0 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez duchess93
Czas edycji: 2013-12-31 o 12:44
duchess93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.