Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-02, 08:10   #211
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czeko dzieki kochana :-* no prosze naprawde czulas ? ja sie nie spodziewalam

Renatka dziekuje :-*:-*

Agatka pozniej wszystko napisze



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 09:05   #212
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Agatka ja bym wolała tak luźniej żeby były te zawieszki
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 10:06   #213
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej kochane

Zgrywam właśnie foty z sylwka to zaraz wrzucę aktualne zdj włosowe

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej



Tak wlasnie mam na myśli pandore, tam sa zawieszki i nakręcane-latające i klipsy i separatory. I przykładowo na bransoletke miesci się 24 zawieszki-na ciasno. To lepiej nosic na jednej 24 czy rozdzielić je na 3 bransoletki?

Dziewczyny podpowiadajcie!

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

PRINCESKA to jak napiszesz daj znać i pamiętaj o zdjęciach

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Po ilu latach bycia razem TZ się oświadczył?
A po ilu mieszkania razem?


EXCLUSIVE Ciebie tez to spotka! Na pewno
Tia, z moim tż nie byłabym tego taka pewna Wydaje mi się że on w ogóle nie myśli o tych sprawach.... 5 rok razem i w sumie znamy się na wylot, a z jego strony jak było tak jest.. Mówi że kocha ale o czymś więcej nie wspomina

Właśnie, też się miałam o to pytać. Również czekam na odp na te pytania Princeska

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Dziewczyny w albumie dodalam zdjecie naturalek (niestety robione bylo w pochmurny dzien). Mialam pokazac inne zdjecie gdzie lepiej widac wlosy ale nie moge go cos znalezc A zaraz z sylwka cos pokaze aktualnego
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-01-02 o 10:09
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 10:19   #214
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Jedno z sylwestra, drugie robione na nowy rok
P.S. Nie wiem co ja robiłam z tymi rękami na drugim zdj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC18894x.jpg (90,3 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC18986x.jpg (58,4 KB, 86 załadowań)
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 10:24   #215
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Jedno z sylwestra, drugie robione na nowy rok
P.S. Nie wiem co ja robiłam z tymi rękami na drugim zdj
Fajny kolor Tobie ładnie w ciemnych
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 10:26   #216
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Fajny kolor Tobie ładnie w ciemnych
No, blond mi chyba nie jest pisany mimo że bardzo bym go chciała mieć

A kolor ten co teraz w sumie jest ok, ale po pierwsze- nie jest równomierny- mam jaśniejsze i ciemniejsze pasma, a poza tym chciałabym jednak popielaty brąz ...
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 11:11   #217
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No, blond mi chyba nie jest pisany mimo że bardzo bym go chciała mieć

A kolor ten co teraz w sumie jest ok, ale po pierwsze- nie jest równomierny- mam jaśniejsze i ciemniejsze pasma, a poza tym chciałabym jednak popielaty brąz ...
Ale co się w sumie stało, że nie masz blondu? Nie chciałaś rozjaśniać?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 11:56   #218
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dzieki za odp odnośnie charmsow i CZEKAM NA JESZCZE OPINIE

EX Tobie slicznie w tych włosach a jakie one zdrowe!
Rewelacja! I chyba zeszczuplalas co? Przyznaj się nam!

Co do Tzta to jesteście razem długo i może jak Ci zależy na tym powiedz mu wprost. Czemu nie? Może on nawet nie wie ze Ty bys chciała?
Ja się na tym nie znam bo mi samej nie zależy poki co na zaręczynach, może dlatego ze mamy różnie z TZtem. Jest miedzy nami roznie o tak napisze.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

EX to zrob włosy islandem loreala, wyjdzie popiel
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 12:06   #219
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


mój sylwek też zwyczajny ( domówka u rodzinki ) i w dodatku bez alko do tego wczoraj po południu wylądowałam u lekarza odnośnie tych moich bólów brzucha dostałam leki, ale wogóle mi sie wczoraj nie polepszyło cały czas mnie bolą jelita i żołądek co zjem to czuje , a jem delikatne rzeczy i w ilości garstkowej można powiedziec w dodatku nie wyspałam się i dziś ledwo łażę mam nadzieje, że jutro się lepiej poczuję jak się wyśpię , bo jak nie to czeka mnie kolejna wizyta u lekarza co mi się znowu przyplątało i tak zaczął mi się rok
oj asiu... a moze przelecz sie nifuroksazydem? mnie to zawsze pomaga nawet w najwiekszych opresjach typu grypa jelitowa/zoladkowa bz recepty, a nie zaszkodzi.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY
pomecze Cie, ale jakbym zmieszala z recitala loreala 9,13 i 7,1 to da mi efekt jaki chce a mianowicie beż na poziomie 8?
Czy może wyjść zieleń? Chce w końcu kupic te farby.
jeszcze jest excellence 8,13 zdaje się ale tu boje się zieleni. A zresztą wole chyba recitala.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

KITKA robila chyba 7,1 albo INFA ale INFA już nic nie pisze

A z drugiej strony pamiętam jak miałam 8,3 Cannes-tez bylam zadowolona. I teraz nie wiem czy nakladac 8,3 czy 7,1 z 9,13...istny misz masz, albo chłodno albo cieplo...

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Dziewczyny a ja mam do Was pytanie z innej beczki-zbieram takie zawieszki do Pandory, biżuteria, tzw. charmsy.
I tu pytanie-one sa takie ruchome, "latają" po bransoletce.
Czy lepiej nosic wszystkie zawieszki tak sztywno przy sobie na 1 bransoletce czy lepiej rozdzielić je na 3 i nosić 3 bransoletki po kilka zawieszek na jednej?

Lepiej będzie odpowiadać jak któras z Was widziala na zywo kiedyś te bransoletke, będzie wiedziała o co mi chodzi.
7.1 to ja bym ci odradzala absolutnie z bezem robic...
jak juz to bez i 7ke.

ja bym rozdzielila i nosila kilka, sama nosze jedna z charmsami (pelna, charm co kilka oczek, wszystkich moze z 10 max) i jedna pandorke (naraz) i mam na niej tylko 7 koralikow przykuwaja wzrok i robia wrazenie, do tego lubie jak dzwonia przy ruchu reka - nie kazdy musi taki styl lubic, ale jesli na co dzien nosisz malo bizu- typu male kolczyki albo i nic to 2 czy 3 bransoletki gdy nie sa przeładowane tymi koralikami to dla mnie przy klasycznym, grzecznym stylu ubioru i fryzury hit a juz na pewno jak ktos nosi sie w czerni, bieli, ecru, brazie itp. kolorach ziemi.
nie mowiac ze ciagle ktos znajomy/nieznajomy zagaja ile czasu je kolekcjonowalam, ze super wyglada itp. takze i temat do rozpoczecia rozmowy jest jakis zawsze mnie to smieszy jak ludzie boja sie zagadac i takiej "brzytwy" tematycznej sie chwytaja

Cytat:
Napisane przez Eibhlin_ Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale muszę się tak trochę niegrzecznie wciąć Wam w dyskusję i zapytać o radę odnośnie farbowania na blond, bo widzę, że się dobrze orientujecie w temacie a ja dopiero stawiam pierwsze kroki Od dłuższego czasu myślę o rozjaśnieniu włosów, ale chodziłam po drogeriach i szukałam, szukałam, szukałam koloru farby mojego wyśnionego blondu i nie znalazłam. Kilka dni temu zobaczyłam vlog czy jak to się nazywa, jednej dziewczyny na youtube i strasznie spodobał mi się kolor jej blondu. No i w tym filmiku mówi jakich farb używa: http://www.youtube.com/watch?v=rPf0k1ucs70 Z tym, że z tego co już się dowiedziałam kolorów zimnych nie powinno mieszać się z ciepłymi bo może wyjść zieleń, tak? Więc jak to się do zmieszania majirel 9.01 z 9.13? o.O Z drugiej strony 9.13 nazywa się bardzo jasny blond popielato-złocisty, więc może można go zmieszać z 9.01 popielatym? ;/ Zastanawiam się też czy mi po prostu nie wystarczyłoby pofarbowanie samym 9.13 z wodą 9%, ale z drugiej strony jak patrzę na tę paletę http://ladysi.com.pl/koloryzacja-l-o...-50ml/p,294672 to mam wrażenie, że jest jaśniejszy niż dziewczyny z filmiku i tak jasnego chyba bym nie chciała. A może macie jakiś inne sugestie farb, żeby uzyskać właśnie taki kolor? Mój teraz to ciemny blond, mniej, (a raczej zdecydowanie) więcej coś takiego jak ma tutaj pani Scarlet https://www.google.pl/search?q=mysi+...2F%3B400%3B440
(przepraszam za tak długi link, ale nie wiem jak inaczej mogłam to wkleić :/)
A i moje włosy są jeszcze po Khadi Cassia, od połowy długości chwycił lekko kolor i jak przykładam końcówki do włosów na głowie to są jaśniejsze, nie wiem czy to ma znaczenie.

Jestem otwarta na wszelkie rady i sugestie. No i oczywiście wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2014!

PS. Myślałam jeszcze nad 9.03 albo 9.3 z tej palety http://ladysi.com.pl/koloryzacja-l-o...-50ml/p,294658 ale mam wrażenie, że będzie za złoto i żółto (chociaż mi chodzi o uzyskanie złotego blondu). No i mam rozterkę co tu położyć na te włosy...
niestety ja nie pomoge, przez henne.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
To co w takim razie polecasz profesjonalnego? A polecilabys tez cos drogeryjnego (bo tak mi teraz latwiej..)?



Musze sie chyba gdzies wygadac.. tu wolalabym nie.



U nas tez synek tyle wysiedzial ale bal sie potem hukow od petard
pisalam ci loreal 7.1 sobie sprobuj.
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej



Tak wlasnie mam na myśli pandore, tam sa zawieszki i nakręcane-latające i klipsy i separatory. I przykładowo na bransoletke miesci się 24 zawieszki-na ciasno. To lepiej nosic na jednej 24 czy rozdzielić je na 3 bransoletki?

Dziewczyny podpowiadajcie!

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

PRINCESKA to jak napiszesz daj znać i pamiętaj o zdjęciach

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Po ilu latach bycia razem TZ się oświadczył?
A po ilu mieszkania razem?


EXCLUSIVE Ciebie tez to spotka! Na pewno
rozdzielic! jak pandora jest przeladowana do glupio wyglada na drobnych, szczuplych, kobiecych dloniach a ty nie masz dloni jak bochenki chleba wiec... do tego jestes drobna, gdy patrzec na cala ciebie

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Jedno z sylwestra, drugie robione na nowy rok
P.S. Nie wiem co ja robiłam z tymi rękami na drugim zdj
ja tez widze cie w popielatym brazie, obecny kolor przez rude tony jest zbyt cieply i gasi ci oczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dzieki za odp odnośnie charmsow i CZEKAM NA JESZCZE OPINIE

EX Tobie slicznie w tych włosach a jakie one zdrowe!
Rewelacja! I chyba zeszczuplalas co? Przyznaj się nam!

Co do Tzta to jesteście razem długo i może jak Ci zależy na tym powiedz mu wprost. Czemu nie? Może on nawet nie wie ze Ty bys chciała?
Ja się na tym nie znam bo mi samej nie zależy poki co na zaręczynach, może dlatego ze mamy różnie z TZtem. Jest miedzy nami roznie o tak napisze.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

EX to zrob włosy islandem loreala, wyjdzie popiel
dokladnie, pogadanka o wlasnej rodzinie powinna Ex pomoc, ja mojemu pare razy przykatowalam, jak to marze o dniu gdy staniemy sie rodzina, nie bedziemy patrzec na nasze dawne rodziny i sie wiecej uzerac i w koncu bedziemy szczesliwi, a swojemu dziecku stworzymy kiedys rodzine idealna, jakich sami nie mielismy...
i takie tam bzdetki...

pomoglo, przymyslal i dzis to on czesciej mowi ze jestem jego najdrozsza osoba i ze wreszcie ma wymarzona rodzine- choc jeszcze dzieci nie mamy poza tym takie łzawe kawałki pomogly mi obudzic w nim, glowe rodziny, mezczyzne odpowiedzialnego m.in. za moj byt, zeby byl meski i dawal sobie w zyciu rade i odcial przekleta pepowine od toksycznej matki udalo sie.

moze nie na kazdego to zadziala, ale faceci lubia sie wykazywac gdy my jestemy tymi malymi, chorymi, slabymi kruszynkami
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 12:08   #220
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

BUNNY dzięki, Ty zawsze jak napiszesz to już napiszesz-uwielbiam Cie czytac bo zawsze uzasadniasz wszystko Przekonalas mnie Ja tak napchalam na jedną bransoletke max charmsow a mam bransoletki 3. wiec mogę rozdzielić i będę miała po 8 na każdej.
A Ty jakie masz
Pokazesz zdjecie

Co do wlosow-mam zagwozdkę ale chcę zrobić. A sama 7,1 może wyjść zielona? Bo nie wiem co teraz mi fryzjerka kładla.
Chyba ze lepiej po prostu isc do fryzjera?
Jak uważasz Kochana?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 12:13   #221
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ale co się w sumie stało, że nie masz blondu? Nie chciałaś rozjaśniać?
Po farbowaniu paletkami tymi jasnymi mialam prawie zolte wlosy A zle sie juz czulam w takim kolorze.. nie pasowal mi. Wiem ze to byla byc moze kwestia jednego farbowania i mialabym swoj wymarzony kolor, ale juz nie mialam na to dluzej sily... wlosy w pol roku nie urosly mi prawie w ogole.. cale popalone na wlasne zyczenie.. poddalam sie po prostu. Na drugi dzien pobieglam do kauflanda po castinga brazowego i przestalam byc blond

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dzieki za odp odnośnie charmsow i CZEKAM NA JESZCZE OPINIE

EX Tobie slicznie w tych włosach a jakie one zdrowe!
Rewelacja! I chyba zeszczuplalas co? Przyznaj się nam!

Co do Tzta to jesteście razem długo i może jak Ci zależy na tym powiedz mu wprost. Czemu nie? Może on nawet nie wie ze Ty bys chciała?
Ja się na tym nie znam bo mi samej nie zależy poki co na zaręczynach, może dlatego ze mamy różnie z TZtem. Jest miedzy nami roznie o tak napisze.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

EX to zrob włosy islandem loreala, wyjdzie popiel
Wlasnie ze zgrublam dlatego pozaslaniane boki zdjecia nr 1 bo jakbyscie zobaczyly moje ramie przerazilybyscie sie Od nowego roku musze cos zaczac juz robic, bo nie czuje sie soba w tej wadze Oby mi sie udalo do wakacji...

Wiesz Agatko, my tez sie nieraz klocimy ale to o takie ☠☠☠☠☠☠☠y raczej.. Zreszta wydaje mi sie ze nie ma par ktore nigdy sie o nic nie sprzeczaja Czekam narazie, moze przyjdzie jakis dobry moment i tz sam na to wpadnie A jak nie to z czasem bede sie go podpytywac o to.. Jak to nic nie da powiem mu wprost

Robilam przy blondzie vikingiem i mialam zolte wlosy zamiast popielu Nie ufam cos lorealom, wolalabym palette, joanne albo londe.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj asiu... a moze przelecz sie nifuroksazydem? mnie to zawsze pomaga nawet w najwiekszych opresjach typu grypa jelitowa/zoladkowa bz recepty, a nie zaszkodzi.


7.1 to ja bym ci odradzala absolutnie z bezem robic...
jak juz to bez i 7ke.

ja bym rozdzielila i nosila kilka, sama nosze jedna z charmsami (pelna, charm co kilka oczek, wszystkich moze z 10 max) i jedna pandorke (naraz) i mam na niej tylko 7 koralikow przykuwaja wzrok i robia wrazenie, do tego lubie jak dzwonia przy ruchu reka - nie kazdy musi taki styl lubic, ale jesli na co dzien nosisz malo bizu- typu male kolczyki albo i nic to 2 czy 3 bransoletki gdy nie sa przeładowane tymi koralikami to dla mnie przy klasycznym, grzecznym stylu ubioru i fryzury hit a juz na pewno jak ktos nosi sie w czerni, bieli, ecru, brazie itp. kolorach ziemi.
nie mowiac ze ciagle ktos znajomy/nieznajomy zagaja ile czasu je kolekcjonowalam, ze super wyglada itp. takze i temat do rozpoczecia rozmowy jest jakis zawsze mnie to smieszy jak ludzie boja sie zagadac i takiej "brzytwy" tematycznej sie chwytaja


niestety ja nie pomoge, przez henne.


pisalam ci loreal 7.1 sobie sprobuj.

rozdzielic! jak pandora jest przeladowana do glupio wyglada na drobnych, szczuplych, kobiecych dloniach a ty nie masz dloni jak bochenki chleba wiec... do tego jestes drobna, gdy patrzec na cala ciebie

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------


ja tez widze cie w popielatym brazie, obecny kolor przez rude tony jest zbyt cieply i gasi ci oczy


dokladnie, pogadanka o wlasnej rodzinie powinna Ex pomoc, ja mojemu pare razy przykatowalam, jak to marze o dniu gdy staniemy sie rodzina, nie bedziemy patrzec na nasze dawne rodziny i sie wiecej uzerac i w koncu bedziemy szczesliwi, a swojemu dziecku stworzymy kiedys rodzine idealna, jakich sami nie mielismy...
i takie tam bzdetki...

pomoglo, przymyslal i dzis to on czesciej mowi ze jestem jego najdrozsza osoba i ze wreszcie ma wymarzona rodzine- choc jeszcze dzieci nie mamy poza tym takie łzawe kawałki pomogly mi obudzic w nim, glowe rodziny, mezczyzne odpowiedzialnego m.in. za moj byt, zeby byl meski i dawal sobie w zyciu rade i odcial przekleta pepowine od toksycznej matki udalo sie.

moze nie na kazdego to zadziala, ale faceci lubia sie wykazywac gdy my jestemy tymi malymi, chorymi, slabymi kruszynkami
Wlasnie agatce odpisalam ze nie lubie lorealow A z palette, londy albo joanny cos by sie znalazlo czy z drogeryjnych pozostaje mi tylko loreal?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-01-02 o 12:15
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 12:25   #222
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!



Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj asiu... a moze przelecz sie nifuroksazydem? mnie to zawsze pomaga nawet w najwiekszych opresjach typu grypa jelitowa/zoladkowa bz recepty, a nie zaszkodzi.

własnie jestem na nifuroksazydzie odpukać dziś jest już lepiej , ale nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca

Bunny czy maska z loreala extreme i kuracja błyskawiczna extreme ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...egnacyjna.html to to samo ? czy mają podobne składy? bo użyłam przedwczoraj tej kuracji i włosy miałam boskie poprostu nie wiem jak moje włosy zareagują na maske bo loreala nie za bardzo lubią , a szkoda mi 20 zł wyrzucić jak nie będę tak zadowolona jak z tej kuracji a te 3-4 zł jestem w stanie dać jak za ten efekt na moich włosach i mam tą tubke na dwa użycia ( 1 raz na tydzień )
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 12:55   #223
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY dzięki, Ty zawsze jak napiszesz to już napiszesz-uwielbiam Cie czytac bo zawsze uzasadniasz wszystko Przekonalas mnie Ja tak napchalam na jedną bransoletke max charmsow a mam bransoletki 3. wiec mogę rozdzielić i będę miała po 8 na każdej.
A Ty jakie masz
Pokazesz zdjecie

Co do wlosow-mam zagwozdkę ale chcę zrobić. A sama 7,1 może wyjść zielona? Bo nie wiem co teraz mi fryzjerka kładla.
Chyba ze lepiej po prostu isc do fryzjera?
Jak uważasz Kochana?
wiec tak- ta z charmsami- to byla taka historia ze mama na urodziny dawno temu kupilam mi bransoletke. srebro, z kamyczkami- jakies szlifowane pewnie cyrkonie czy cos...
ale nie podobala mi sie i nie nosilam.
potem przyszla moda na charmsy- i wymyslilam ze pozaczepiam do niej bo ma oczka i nei bedzie taka skromna i spodobalo mi sie, to juz taka nosilam charmsy tez sa srebrne, ale nie oryginalne czy cos, bo mnie nie stac dac za 1 zawieszke 70-100zl

a "pandorka" tez nie jest oryginalna, po prostu baza jubilerska plus nakladki w wiekszosci z werony- srebro...

DSC03331.jpgDSC03333.jpg

7.1 moze byc lekko zielona. a moze castinga sobie zrob? albo tego nowego prodigy?

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Po farbowaniu paletkami tymi jasnymi mialam prawie zolte wlosy A zle sie juz czulam w takim kolorze.. nie pasowal mi. Wiem ze to byla byc moze kwestia jednego farbowania i mialabym swoj wymarzony kolor, ale juz nie mialam na to dluzej sily... wlosy w pol roku nie urosly mi prawie w ogole.. cale popalone na wlasne zyczenie.. poddalam sie po prostu. Na drugi dzien pobieglam do kauflanda po castinga brazowego i przestalam byc blond



Wlasnie ze zgrublam dlatego pozaslaniane boki zdjecia nr 1 bo jakbyscie zobaczyly moje ramie przerazilybyscie sie Od nowego roku musze cos zaczac juz robic, bo nie czuje sie soba w tej wadze Oby mi sie udalo do wakacji...

Wiesz Agatko, my tez sie nieraz klocimy ale to o takie ☠☠☠☠☠☠☠y raczej.. Zreszta wydaje mi sie ze nie ma par ktore nigdy sie o nic nie sprzeczaja Czekam narazie, moze przyjdzie jakis dobry moment i tz sam na to wpadnie A jak nie to z czasem bede sie go podpytywac o to.. Jak to nic nie da powiem mu wprost

Robilam przy blondzie vikingiem i mialam zolte wlosy zamiast popielu Nie ufam cos lorealom, wolalabym palette, joanne albo londe.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------



Wlasnie agatce odpisalam ze nie lubie lorealow A z palette, londy albo joanny cos by sie znalazlo czy z drogeryjnych pozostaje mi tylko loreal?
z palette nie masz juz zimnych odcieni procz blondow.
z joanny chlodne to dopiero sa brazy...
londa 16z 17 moglaby byc, ale bedzie sie spierac do rudego na bank- wiem bo juz tym robilam i albo wychodzilo naturalnie w strone cieplego albo bylo lekko chlodne a po tygodniu juz cieple.
nie masz za bardzo wyboru na tym poziomie w sklepowkach...

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!




własnie jestem na nifuroksazydzie odpukać dziś jest już lepiej , ale nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca

Bunny czy maska z loreala extreme i kuracja błyskawiczna extreme ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...egnacyjna.html to to samo ? czy mają podobne składy? bo użyłam przedwczoraj tej kuracji i włosy miałam boskie poprostu nie wiem jak moje włosy zareagują na maske bo loreala nie za bardzo lubią , a szkoda mi 20 zł wyrzucić jak nie będę tak zadowolona jak z tej kuracji a te 3-4 zł jestem w stanie dać jak za ten efekt na moich włosach i mam tą tubke na dwa użycia ( 1 raz na tydzień )
z tego co kiedys patrzylam to skladem one sa podobne lub identyczne, moze mi sie pomieszalo, bo patrzylam tez na bialo-czerwona serie i np. teraz uzywam maski i dla mnie identyko jak extreme, ja zadnej roznicy nie odczuwam...
wiec mysle ze i tu byloby podobnie, tyle ze maska 300ml kupiona w promo za ok 12-14zl jest dla ciebie duzo ekonomiczniejsza ale nim kupisz zerknij na sklady czy podobne. ale z tego co pamietam to tak.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2014-01-02 o 12:57
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 13:18   #224
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Piekne masz te zawieszki, rzeczywiście ladnie wygląda nie na fulla. Bardzo ladne

Kochana ale casting nie ma kolorkow. Kiedys dalam 801 pamiętacie? Mialam zielone! Dlatego już sama nie wiem co robic

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

EX a mi się wydaje ze nie zgrublas...ale Ty wiesz najlepiej. Na zdjęciu wyglądasz szczuplutko
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 13:23   #225
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Piekne masz te zawieszki, rzeczywiście ladnie wygląda nie na fulla. Bardzo ladne

Kochana ale casting nie ma kolorkow. Kiedys dalam 801 pamiętacie? Mialam zielone! Dlatego już sama nie wiem co robic

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

EX a mi się wydaje ze nie zgrublas...ale Ty wiesz najlepiej. Na zdjęciu wyglądasz szczuplutko
to probuj nowego prodigy tam jest mnostwo kolorow, tyle ze na razie slabo dostepne...

pokaz swoje pandorki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 13:24   #226
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Chyba będę musiala odwiedzić fryzjerke-bo jakbym chciała robic tak jak Ty BUNNY mówisz ze powinnam-polozyc najpierw jakies natury np. 7 z 8 potrzymać a potem polozyc 7 z 8,1. To bym musiala kupic 3 farby. Rozumiem jak to trzeba zrobić ale kasowo wyjdzie mnie to jak u fryza.

BUNNY pokaze ale nie mam aparatu, jest w domu i musze go wziąć. Jak będę wezme na pewno.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 13:44   #227
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiec tak- ta z charmsami- to byla taka historia ze mama na urodziny dawno temu kupilam mi bransoletke. srebro, z kamyczkami- jakies szlifowane pewnie cyrkonie czy cos...
ale nie podobala mi sie i nie nosilam.
potem przyszla moda na charmsy- i wymyslilam ze pozaczepiam do niej bo ma oczka i nei bedzie taka skromna i spodobalo mi sie, to juz taka nosilam charmsy tez sa srebrne, ale nie oryginalne czy cos, bo mnie nie stac dac za 1 zawieszke 70-100zl

a "pandorka" tez nie jest oryginalna, po prostu baza jubilerska plus nakladki w wiekszosci z werony- srebro...

Załącznik 5526798Załącznik 5526799

7.1 moze byc lekko zielona. a moze castinga sobie zrob? albo tego nowego prodigy?


z palette nie masz juz zimnych odcieni procz blondow.
z joanny chlodne to dopiero sa brazy...
londa 16z 17 moglaby byc, ale bedzie sie spierac do rudego na bank- wiem bo juz tym robilam i albo wychodzilo naturalnie w strone cieplego albo bylo lekko chlodne a po tygodniu juz cieple.
nie masz za bardzo wyboru na tym poziomie w sklepowkach...


z tego co kiedys patrzylam to skladem one sa podobne lub identyczne, moze mi sie pomieszalo, bo patrzylam tez na bialo-czerwona serie i np. teraz uzywam maski i dla mnie identyko jak extreme, ja zadnej roznicy nie odczuwam...
wiec mysle ze i tu byloby podobnie, tyle ze maska 300ml kupiona w promo za ok 12-14zl jest dla ciebie duzo ekonomiczniejsza ale nim kupisz zerknij na sklady czy podobne. ale z tego co pamietam to tak.
Śliczne bransoletki

Chyba jednak zdecyduje sie na cos profesjonalnego, w cenie loreala mam chociazby alfaparf... Ale korcic mnie zaczela wella illumina tylko nie wiem czy odcien 7/81 bedzie odpowiedni? Jesli tak to farbuje tym


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Piekne masz te zawieszki, rzeczywiście ladnie wygląda nie na fulla. Bardzo ladne

Kochana ale casting nie ma kolorkow. Kiedys dalam 801 pamiętacie? Mialam zielone! Dlatego już sama nie wiem co robic

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

EX a mi się wydaje ze nie zgrublas...ale Ty wiesz najlepiej. Na zdjęciu wyglądasz szczuplutko
Oj to jednak Ci sie wydaje Ale dziekuje kochana za mile slowo
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-01-02 o 13:47
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 13:53   #228
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ex to dawaj teraz coś w popielatym odcieniu

Ja rezygnuję z tego 8.47 czy jaki to tam był ten numer, bo przypomniałam sobie, jak moje włosy wyglądają po ciepłych odcieniach. Najpierw wow, a później, jak się zmywa to już taka wiewiórka po pralni

Agata Bunny oryginalna Pandora jest raczej "duża", koraliki się będą tłukły o siebie, jak będzie na raz 2 bransoletki Bo chodzi o to, że chcesz je na raz nosić czy jak?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 14:00   #229
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ex to dawaj teraz coś w popielatym odcieniu

Ja rezygnuję z tego 8.47 czy jaki to tam był ten numer, bo przypomniałam sobie, jak moje włosy wyglądają po ciepłych odcieniach. Najpierw wow, a później, jak się zmywa to już taka wiewiórka po pralni

Agata Bunny oryginalna Pandora jest raczej "duża", koraliki się będą tłukły o siebie, jak będzie na raz 2 bransoletki Bo chodzi o to, że chcesz je na raz nosić czy jak?
Dam, tylko jeszcze nie wiem co
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 14:05   #230
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

NINE tak naraz ale nie sadze ze koraliki się uszkodzą czy cos?

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

EX miłe niemiłe słowo-ale prawdziwe!
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 14:16   #231
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Śliczne bransoletki

Chyba jednak zdecyduje sie na cos profesjonalnego, w cenie loreala mam chociazby alfaparf... Ale korcic mnie zaczela wella illumina tylko nie wiem czy odcien 7/81 bedzie odpowiedni? Jesli tak to farbuje tym




Oj to jednak Ci sie wydaje Ale dziekuje kochana za mile slowo
Mysle ze nada sie illumina, nie wiem tylko jak z ocieplaniem sie koloru w niej, princeska kiedys robila chyba...

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ex to dawaj teraz coś w popielatym odcieniu

Ja rezygnuję z tego 8.47 czy jaki to tam był ten numer, bo przypomniałam sobie, jak moje włosy wyglądają po ciepłych odcieniach. Najpierw wow, a później, jak się zmywa to już taka wiewiórka po pralni

Agata Bunny oryginalna Pandora jest raczej "duża", koraliki się będą tłukły o siebie, jak będzie na raz 2 bransoletki Bo chodzi o to, że chcesz je na raz nosić czy jak?
Tak chodzi o noszenie kilku razem.
Nic sie nie tlucze, szklo murano wytrzymuje nawet potezne je*niecie o blat stolu zadnej ryski nawet...
Jak mialam gowniany koralik, ot zwykle szkielko to spekal przy uderzeniu ale na pewno nie o siebie... Poza tym one maja dlatego w srodku ten tunel ze srebra jak szkielet, do tego wystarczy poprzekladac ze stoperami ze srebra np. Albo ulozyc rozne wielkosciowo i nic sie nie ma prawa stac.
Jeszcze jest opcja wziac 2 bazy rozne w dlugosci np. O 1-2 cm i z glowy, beda sie przeplatac noszone razem na dloni a nie trzec koralikami o siebie.(ja tak mam z moimi 2ma, charmsowa jest nizej bo jest dluzsza)
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
NINE tak naraz ale nie sadze ze koraliki się uszkodzą czy cos?

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

EX miłe niemiłe słowo-ale prawdziwe!
Nie uszkodza sie, przeciez tam nie ma niewiadomo jakiego tarcia, poza tym jak nie jest bransoletka pelna na full to koraliki dowolnie sie kreca po niej, wiec w razie oporu jedna baza o inna to koraliki sie beda same przesuwac wzgledem siebie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 14:19   #232
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Wlasnie mi tez się wydaje ze się nie uszkadza. Zreszta ona jest w sumie do noszenia, przecież się nie pozbijają te koraliki, a srebrne chyba się nie obtłuką.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 14:25   #233
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny ok. A więc albo illumina albo alfa Czekam co Princeska o niej powie.

Princeska
jak będziesz proszę o odzew czy robiłaś illuminą i jeśli tak to jak było z ocieplaniem się koloru?

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Tu na probniku ladnie wyglada ten kolor http://cudfryz.pl/allegro/Wella/illumina%203.JPG
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-01-02 o 14:23
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 14:27   #234
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Nie, to się nie uszkodzi. Mówię o tych oryginalnych inne to nie wiem. Mnie przeszkadza ten dźwięk, które wydają. Nie przepadam za takimi ozdobami i noszę od wielkiego dzwonu. Szukam za to jakiegoś efektownego zegarka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 14:34   #235
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Nie, to się nie uszkodzi. Mówię o tych oryginalnych inne to nie wiem. Mnie przeszkadza ten dźwięk, które wydają. Nie przepadam za takimi ozdobami i noszę od wielkiego dzwonu. Szukam za to jakiegoś efektownego zegarka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale w końcu masz na myśli ze oryginalne się uszkodzą czy nie?

Ja na zegarkach się nie znam to niestety nie pomoge.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 14:47   #236
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

ja zegarek taki z bransoletką bym chciała, ale taki, że wygląda jakby zegarek był i 2 bransoletki do tego, a razem jest, mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 14:49   #237
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Tocha w koncu spi w nocy dala pospac to w ciagu dnia jakas pobudzona. Bylysmy dzisiaj na pierwszym spacerze zjechala Tosce czapa na oczy i oczywiscie zaczela sie drzec ale jakos dalo sie ja poskromic pozniej spala juz szczesliwa a wozek smiga az milo

Agatko noje beadsy lataja po calej bransolecie, mam koraliki pandory i z apartu coraz wiecej ich ale calej zapelnic nie chce bo nie chcialabym wlasnie aby bylo tak ciasno

Proncesska kochana gratuluje kolejna zapierscionkowana

Moj sylwester jak kazdy inny dzien, teraz kazdy spi po kątach kiedy moze


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 14:54   #238
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Agata, mam na myśli, że oryginalnum nic się nie stanie :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 15:16   #239
Eibhlin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ale, Cassia to nie henna teoretycznie i praktycznie też chyba Pytałam się o to tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=734126 i problemu podobno nie ma, z tym, że ta cassia zostawiła żółty barwnik. A nie uwzględniając tej Cassi, to co by mi wyszło gdybym na mój ciemny blond położyłam 9.13 z wodą 9%? Bo coraz bardziej mój mózg mi mówi: zrób to, zrób to! Chyba nie ma szans, że byłoby tak jasno jak na próbniku, więc może obawiam się o rzecz, która nie ma prawa się wydarzyć? I w ogóle jak nazywa się odcień blondu tej dziewczyny z youtube? To jest bardziej blond miodowy czy beżowy czy jeszcze jakiś inny? o.O Chociaż ja teraz myślę, że jakbym położyła tę 9.13 z wodą 9% na niby żółty barwnik po cassi, to czy ja nie powinnam obawiać się rudości? W sumie to aż taka tragedia by nie była, bo kiedyś bardzo podobał mi się taki blondo-rudy kolor (który chyba jest właśnie wynikiem nieprawidłowego farbowania włosów XD).
Eibhlin_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 15:40   #240
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witojcie w nowym roku
i na kolejnej edycji wątku.
Ostatnio brała mnie głupotka na brązy ale się powstrzymałam i dobrze, bo potem byłby pewnie "płacz " po 2 tyg, rozjaśnianie, niszczenie i kolor rudy albo jakiś glon. Niestety raz na jakiś czas mam takie napady jak widzę piękne czekolady na głowach...

Nie chce mi się dalej studiować dziewczyny ale jak zaczęłam to jakoś skończę, podobno mgr szybko leci... Oby bezproblemowo i tego tego lenia muszę się pozbyć.
Kupiłam karnet na siłkę już 30grudniA i chodzę z chęcią,co mnie sama zaskakuje nawet się lepiej czuję z tym - i psychicznie i fizycznie.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.