Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-15, 14:32   #4111
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Kochana mi się wydaje że tyle rzeczy na raz Cię teraz trapi, że nawet Twoje włosy zaczęły Cię denerwować i troszkę szukasz dziury w całym, radziłabym Ci nie podejmować pochopnych decyzji i przeczekać ten kiepski okres One nie są niczemu winne, są Twoją ozdobą, masz piękne, długie i zadbane blond włosy i nie warto tego niszczyć tylko dla tego że dopadła Cię jakaś chandra. Ew. zetnij te kilka cm żeby Ci było lżej Ścięcie ich na krótko może być fajne na początku bo będziesz miała 'lekką głowę', ale co potem? Jestem pewna że brakowałoby Ci tej długości którą miałaś Ja też miałam ost kiepski okres z włosami że miałam ochotę ściąć je do szyi bo wydawały mi się mega zniszczone, suche, ale przeczekałam 2 tygodnie i teraz włosy zaczęły pięknie falować po swojemu i układać się, i mogę już na spokojnie zapuszczać do długich, w międzyczasie podetnę tylko kilka razy. I nagle wydaje mi się że wyglądają o niebo lepiej Spytaj swojego tż, on najlepiej oceni i powie co sądzi o przyciemnieniu/skróceniu Twoich włosów. Głowa do góry Króliczku, czuję że masz teraz ciężko, i trzymam kciuki żebyś wyszła na prostą (niekoniecznie kosztem włosów )
Dla nas wszystkich tutaj Twoje włosy są inspiracją (dobrze mówię dziewczyny?) i to właśnie dzięki TOBIE mamy piękne blond (czy inny kolor) włosiska, które rosną coraz ładniejsze i zdrowsze Gdyby było inaczej nie kłamałybyśmy Cię hurtem przecież Każdy ma nieraz bad hair day, ale to nie powód żeby się jeszcze bardziej dołować z tego powodu. Trzymaj się Bunny
Święte słowa

Dziewczyny wezcie mnie odklejcie od kompa bo ja zamiast iść do sklepu ruszyć tyłek to zalegam na wizażu

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2014-04-15 o 14:34
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 14:38   #4112
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Ja mam ten sam problem, ale u mnie najlepiej działa oddychanie do trzech. Zresztą ja zaczęłam powoli odczuwać zdrowotne skutki mojego ciągłego wkurzania się na wszystkich/wszystko, więc musiałam trochę przystopować.
Chyba zaczne liczyc bo mam z tym mega kłopot


EX dobrze mowi o włosach bunny! Sa piękne i ja bym pochopnie nie obcinała do ramion. zresztą wszystko już powiedzialas kochana
Bunny przemysl sobie odnośnie wlosow, może poradź się kogos?

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
najważniejsze JUŻ NIE JESTEM PLATYNOWĄ BLONDYNKĄ położyłam tą alfe 9 i nie jestem raczej zadowolona póki co bo wyszło MEGA ciemno! Po spłukaniu i myciu głowy byłam wręcz brązowa ale w sumie jakoś to po mnie spłynęło (też mam ostatnio jakiś kryzys z samą sobą) jestem po drugim myciu i odrost się robi taki złocisty naturalny poziom chyba 8 jak na moje oko a końce dalej szaro bure poziom 7 powiedziałabym. mam nadzieję że do 2 tyg to cholerstwo się spłucze bo zaczynam się źle czuć
Pokaz jak wyszlo, jestem ciekawa.
A co do spłukania to spłucze się na 100%
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 15:04   #4113
ChmurkaZT
Przyczajenie
 
Avatar ChmurkaZT
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

dla mnie popielatoperlowy takie 11.21.
A czym mogłabym coś takiego uzyskać? Kiedyś celowałabym w alfę, ale tych cube się boje, że będzie mega zimno i szaro

Qurcze.. zaczynają mi się podobać coraz jaśniejsze blondy
ChmurkaZT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 15:36   #4114
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Widze ze znowu jak nie urok to sraczka nawet nie wiem co tu radzic komu...ja się ze Swiat ciesze. Coś nawet będę sama gotować.
Mój problem z kolei jest tu ze chyba powinnam isc do psychiatry-nie umiem panować nad sobą i ciagle wybucham Czepiam się wszystkiego ale to na długi elaborat...dziś potrzebuje rady jak panować nad sobą
ten problem dotyczy tez mnie
Cytat:
Napisane przez insane_girl Pokaż wiadomość
to kapiel wystarczy.

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Chciałabym włoski popielate ,bardzo jaśniutkie mogą być z nutką perły
zrob 11.11 z 11.20.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Kochana mi się wydaje że tyle rzeczy na raz Cię teraz trapi, że nawet Twoje włosy zaczęły Cię denerwować i troszkę szukasz dziury w całym, radziłabym Ci nie podejmować pochopnych decyzji i przeczekać ten kiepski okres One nie są niczemu winne, są Twoją ozdobą, masz piękne, długie i zadbane blond włosy i nie warto tego niszczyć tylko dla tego że dopadła Cię jakaś chandra. Ew. zetnij te kilka cm żeby Ci było lżej Ścięcie ich na krótko może być fajne na początku bo będziesz miała 'lekką głowę', ale co potem? Jestem pewna że brakowałoby Ci tej długości którą miałaś Ja też miałam ost kiepski okres z włosami że miałam ochotę ściąć je do szyi bo wydawały mi się mega zniszczone, suche, ale przeczekałam 2 tygodnie i teraz włosy zaczęły pięknie falować po swojemu i układać się, i mogę już na spokojnie zapuszczać do długich, w międzyczasie podetnę tylko kilka razy. I nagle wydaje mi się że wyglądają o niebo lepiej Spytaj swojego tż, on najlepiej oceni i powie co sądzi o przyciemnieniu/skróceniu Twoich włosów. Głowa do góry Króliczku, czuję że masz teraz ciężko, i trzymam kciuki żebyś wyszła na prostą (niekoniecznie kosztem włosów )
Dla nas wszystkich tutaj Twoje włosy są inspiracją (dobrze mówię dziewczyny?) i to właśnie dzięki TOBIE mamy piękne blond (czy inny kolor) włosiska, które rosną coraz ładniejsze i zdrowsze Gdyby było inaczej nie kłamałybyśmy Cię hurtem przecież Każdy ma nieraz bad hair day, ale to nie powód żeby się jeszcze bardziej dołować z tego powodu. Trzymaj się Bunny
dziekuje za te slowa

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Hej nie było mnie kilka dni bo monitor padł ii dopiero wczoraj Tż po niego dotarł. W weekend byliśmy u moich rodziców i mama mnie poczęstowała przeziębieniem od piątku zdycham a chora nie byłam chyba rok.

najważniejsze JUŻ NIE JESTEM PLATYNOWĄ BLONDYNKĄ położyłam tą alfe 9 i nie jestem raczej zadowolona póki co bo wyszło MEGA ciemno! Po spłukaniu i myciu głowy byłam wręcz brązowa ale w sumie jakoś to po mnie spłynęło (też mam ostatnio jakiś kryzys z samą sobą) jestem po drugim myciu i odrost się robi taki złocisty naturalny poziom chyba 8 jak na moje oko a końce dalej szaro bure poziom 7 powiedziałabym. mam nadzieję że do 2 tyg to cholerstwo się spłucze bo zaczynam się źle czuć

Króliczku zostało mi pół tubki tej 9 i połówka wody 3% powiedz mi nst razem gdybym się zdecydowała na całość to dokupić tubkę poziom 10? Tylko teraz pytanie natura czy mogę już np 10.21? I co z wodą %? Nie wiem czy jest sens nakładać znowu na całość czy po prostu zrobić odrost 10.21 z 12% a na końce walnąć malaks wstawię dziś zdjęcia tylko zrzucę z fona a za jakieś 2 tyg wstawię jak sie kolor spiera ale już widzę że spiera się brzydko bo tak jak pisałam odrost robi się mocno naturalny a długość włosów jest szara z prześwitami bieli
mozesz dac i 10.21, ale pokaz fotki bo to az niemozliwe zeby 9 ci tak wyszla...

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Chyba zaczne liczyc bo mam z tym mega kłopot


EX dobrze mowi o włosach bunny! Sa piękne i ja bym pochopnie nie obcinała do ramion. zresztą wszystko już powiedzialas kochana
Bunny przemysl sobie odnośnie wlosow, może poradź się kogos?

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------



Pokaz jak wyszlo, jestem ciekawa.
A co do spłukania to spłucze się na 100%
jak sie poradze to uslysze-zostaw jak jest za kazdym razem to samo

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ChmurkaZT Pokaż wiadomość
Dziewczyny piszę tu bo Wasze włoski to moje marzenie..

Próbuję przejść z rozjaśniania rozjaśniaczem (pasemkami) na farbę rozjaśniającą. Moja natura na zdjęciu nr 1 (według fryzjerki między 6 a 7).

Próba 1.
Garnier colour naturals 10.0 z oryginalną wodą - wyszły mi rude odrosty, kolor bardzo niejednolity (45 minut odrost + malaks)

Próba 2. (po tygodniu) - wiem, że źle teraz już jestem mądrzejsza.
Wella Koleston 10/0 + 10/16 pół na pół (odrost z 12%, całość 9%) - efekt po 3 myciach na zdjęciu 2 i 3

Doradźcie co teraz? Chcę raczej zostać przy farbach profesjonalnych (a to trochę kosztuje więc chcę zminimalizować ilość nietrafień). Czy ma sens próbować jeszcze raz ten Koleston tylko samą 10/16? Czy może alfaparf 10/0? Jeszcze coś innego? Generalnie panicznie boję się szarości (nie wytrzymam nawet paru dni - już wolę lekką rudość, ale nie żółty). Marzy mi się kolor naturalny lekko perłowy..
Przeczytałam już cały blog Bunny i dużo wątków tutaj, ale bardzo zależałoby mi na podpowiedzi kogoś doświadczonego w boju
oj ja bym powiedziala ze masz nature 6 albo i 5 cos jak ja.
i tu problem bo farba zawsze bedzie ciut rudawo/zoltawo...
celuj w najjasniejsze, chlodne i oksy 9-12%. na dlugosci 6% starczy bo jasne sa.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 15:48   #4115
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Padło w końcu na garnier 111
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 16:09   #4116
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Jak wraca Bunny, to wątek znowu ożywa Podczytuję, ale za bardzo prywatnych spraw nie lubię poruszać, bo nie wiadomo kto czyta

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mam ich coraz bardziej dosyc co z tego ze mam te upragnione 70cm, jak koka z tego nie idzie zrobic, ciezkie ze łeb urywa...moge robic wszelkie sploty czy kucyki, ale mam powoli dosyc. albo rozpuszczone...
moze mam zly czas to sie czepilam. wkur* mnie moj kolor, choc sama nei wiem czemu, moze zasugerowalam sie ze ost matka w pochmurna pogode wolala na mnie "ruda!" WTF??? nie wiem czy jej na oczy siadlo czy co, bo pytalam tz a on mowi ze chyba oszalala ze wcale nie mam rudych wlosow tylko naturalny popielaty blond i juz nie kur*sko białe tylko NATURALNE ale widac to mnie zachwialo emocjonalnie na tyle, ze mam teraz mopa na łbie spierze sie do swiat i tak, bo moje wlosy bardzo mocno nie lapia, ale zla jestem ze znow kombinuje z farbami i bedzie placz...
coraz czesciej mysle o czekoladowym brazie i bylby spokoj, kolor byly jednolity i kropka tylko co zrobie jak uznam ze to nie to i chce moj blond? i na tym stanelam...jestem tak obrazona na swoje kłaki ze ciagle chodze w kucyku


opinie mial bardzo dobre, poogladalam foty w necie i mial byc srebrzysty pewniak...ja nie wiem jak te panny robia zdjecia po farbie, ale moje sa zgnito-zielone a nie szaro-srebrzyste alez jestem glupia...


jeszcze ty mnie dobijaj przepisami a ja swiatecznie zjem kanapke z poledwica czy inna cienizna i zapije herbata, bo przeciez moj brzuch nie da mi spokoju zabijcie mnie



do pieknosci stosujacych gencjane kiedykolwiek i teraz:

czy jak sie wymywa to do rozowego czy zostawia zielona poswiate?
najwyzej skoncze z wlosami zgnilo-fioletowymi
No to już wiem, Srebrny pył Cię załatwił W sumie to dziwne, on ciemnieje raczej do szaro-fioletowego, glonowe nutki prędzej daje Gołębi popiel.

U mnie SP dał ładny chłodny blond, ale jak widać co włos to obyczaj Spróbuj posiedzieć z jakaś solidną maskę, zawsze mi takie rytuały wymywają chłodne pigmenty

Chyba rozumiem Twoje frustrację, mimo, że moje włosy mnie ciężarem nie dobijają. Fajnie takie mieć na większe wyjścia, bo wszystkim szczena opada, ale na co dzień mogą być strasznie męczące. Z tego powodu tak nie narzekam już na moje.

Do większych zmian musisz dojrzeć sama, Twoje włosy uwielbiam, ale nie będę ich bronić na siłę One mają dawać Ci przyjemność, a nie być przekleństwem. Podcięłabym max 10cm, nadal będą długie, a może staną się wygodniejsze w obsłudze. Podciąć wiecej zawsze można...

Frustracje związane z kolorem też rozumiem. Sama ostatnio miałam ochotę coś z nim zrobić, ale w końcu stanęło na samej szamponetce Aromatyczne Cappucino Joanny. Sprała się po 3 myciach i znowu jestem jasna


Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Oooo to w takim razie wypróbuję napewno

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------


Spróbuję z cheddarem tak jak mi poleciła AnnaMK
W Biedronce jest teraz pyszny cheddar za 7,99

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Hej nie było mnie kilka dni bo monitor padł ii dopiero wczoraj Tż po niego dotarł. W weekend byliśmy u moich rodziców i mama mnie poczęstowała przeziębieniem od piątku zdycham a chora nie byłam chyba rok.

najważniejsze JUŻ NIE JESTEM PLATYNOWĄ BLONDYNKĄ położyłam tą alfe 9 i nie jestem raczej zadowolona póki co bo wyszło MEGA ciemno! Po spłukaniu i myciu głowy byłam wręcz brązowa ale w sumie jakoś to po mnie spłynęło (też mam ostatnio jakiś kryzys z samą sobą) jestem po drugim myciu i odrost się robi taki złocisty naturalny poziom chyba 8 jak na moje oko a końce dalej szaro bure poziom 7 powiedziałabym. mam nadzieję że do 2 tyg to cholerstwo się spłucze bo zaczynam się źle czuć
Nasza jedyna prawdziwa białowłosa przyciemniła

Na pewno się jeszcze wypłucze A widzisz jakieś różnice we włosie? Pamiętam, że jak kiedyś przyciemniałam, to stały się wyraźnie grubsze i jakby zdrowsze.

Ostatnio też myślałam nad przyciemnieniem do poziomu 9, bo wydaje mi się, że moja twarz korzystniej w takim wyglądała. Ten pomysł nie uzyskał aprobaty tża i dałam sobie spokój. Niby mamy podobać się głownie sobie, ale fajnie podobać się też ukochanemu. Mam dziwne podejście?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 16:09   #4117
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Kochana mi się wydaje że tyle rzeczy na raz Cię teraz trapi, że nawet Twoje włosy zaczęły Cię denerwować i troszkę szukasz dziury w całym, radziłabym Ci nie podejmować pochopnych decyzji i przeczekać ten kiepski okres One nie są niczemu winne, są Twoją ozdobą, masz piękne, długie i zadbane blond włosy i nie warto tego niszczyć tylko dla tego że dopadła Cię jakaś chandra. Ew. zetnij te kilka cm żeby Ci było lżej Ścięcie ich na krótko może być fajne na początku bo będziesz miała 'lekką głowę', ale co potem? Jestem pewna że brakowałoby Ci tej długości którą miałaś Ja też miałam ost kiepski okres z włosami że miałam ochotę ściąć je do szyi bo wydawały mi się mega zniszczone, suche, ale przeczekałam 2 tygodnie i teraz włosy zaczęły pięknie falować po swojemu i układać się, i mogę już na spokojnie zapuszczać do długich, w międzyczasie podetnę tylko kilka razy. I nagle wydaje mi się że wyglądają o niebo lepiej Spytaj swojego tż, on najlepiej oceni i powie co sądzi o przyciemnieniu/skróceniu Twoich włosów. Głowa do góry Króliczku, czuję że masz teraz ciężko, i trzymam kciuki żebyś wyszła na prostą (niekoniecznie kosztem włosów )
Dla nas wszystkich tutaj Twoje włosy są inspiracją (dobrze mówię dziewczyny?) i to właśnie dzięki TOBIE mamy piękne blond (czy inny kolor) włosiska, które rosną coraz ładniejsze i zdrowsze Gdyby było inaczej nie kłamałybyśmy Cię hurtem przecież Każdy ma nieraz bad hair day, ale to nie powód żeby się jeszcze bardziej dołować z tego powodu. Trzymaj się Bunny
Zgadzam się również
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 17:03   #4118
ChmurkaZT
Przyczajenie
 
Avatar ChmurkaZT
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

oj ja bym powiedziala ze masz nature 6 albo i 5 cos jak ja.
i tu problem bo farba zawsze bedzie ciut rudawo/zoltawo...
celuj w najjasniejsze, chlodne i oksy 9-12%. na dlugosci 6% starczy bo jasne sa.
Dzięki Bunny! Czy jak wezmę z alfy 11.21 to nie będę mieć szarych pasemek? Czy bezpieczniej 11.02? wolę lekko rude niż szare..
ChmurkaZT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:50   #4119
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam WAS kochane wizażanki....
nie było mnie długo ale wracam do Was...może któraś mnie jeszcze pamietapozdrawiam cieplutko...u mnie mega dużo zmian ale powodem że się odezwałam są oczywiscie blond włoski

Pytanko do blond bunny....kochana doradż mi miałam jakichś czas włoski lekko przyciemnione na mój fajniutki blondzik położyłam perfect mousse pralina wiadono sprał sie jak nic....długo nie czekając zapragnełam ponownie wrócić do świata blondynek....połozyłam na całosć pianka z perfect mousse 1200 tzn rozjaśniacz jak wiadomo pojawił się ciepły odcień...żeby go troszke zniwelować dałam na drugi dzień stockholm ale cóż nadal cieplutko...dziś umyłam w szamponie z rossmana ale dużej zmiany nie ma co poradzisz choć troszke żeby było chłodniej:

z góry bardzo dziękuje za odpowiedż
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:50   #4120
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Kryzys włosowy to i mnie dopadł juz jakiś czas temu zastanawiałam się nad porzuceniem 12/89 i zrobieniem czegoś bardziej popielatego 11.21 alfy chłodniejsze od 12/89 kolestona wyjdzie?

Bunny zdrówka przede wszystkim a co do włosów, my je tak kochamy ale to Ty masz się dobrze czuć, jedyne co to nie działaj pochopnie
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 20:17   #4121
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


zrob 11.11 z 11.20.


.
Dziękuję Co ja bym bez Ciebie zrobiła BunnyA myślisz że na początku wyjdzie mop?Czy nie powinien?
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
W Biedronce jest teraz pyszny cheddar za 7,99

Dzięki

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2014-04-15 o 20:18
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 20:34   #4122
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


no wreszcie wielki come back blondynek



Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wpadłam do was i ja
jestem zła pokusiło mnie i zafarbowałam joanną srebrny pył...ech...
mam trochę szaro-zielonych pasm a odrost pobłyskuje na rudo ale tyle czasu już myslalam ze w koncu musialam, teraz wiem ze nie ma co zdradzac mojej a10 ostatnio mam doła, bo nie dosc ze z tym zdrowiem to jeszcze przestaje sie sobie podobac...wlosy znow mam ochote ostrzyc do ramion... ogólnie jestem w dołku.
święta mnie nie cieszą, podchodze do nich jak do obowiązku i straty czasu...koszmar ze mną
to chyba każdy teraz ma kryzys taka ta pogoda niekorzystna istna huśtawka nastrojów
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Z tego co widzę to Ci się udało, bo wiele z nas zawitało na wątek Czekamy na resztę D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mam ich coraz bardziej dosyc co z tego ze mam te upragnione 70cm, jak koka z tego nie idzie zrobic, ciezkie ze łeb urywa...moge robic wszelkie sploty czy kucyki, ale mam powoli dosyc. albo rozpuszczone...
moze mam zly czas to sie czepilam. wkur* mnie moj kolor, choc sama nei wiem czemu, moze zasugerowalam sie ze ost matka w pochmurna pogode wolala na mnie "ruda!" WTF??? nie wiem czy jej na oczy siadlo czy co, bo pytalam tz a on mowi ze chyba oszalala ze wcale nie mam rudych wlosow tylko naturalny popielaty blond i juz nie kur*sko białe tylko NATURALNE ale widac to mnie zachwialo emocjonalnie na tyle, ze mam teraz mopa na łbie spierze sie do swiat i tak, bo moje wlosy bardzo mocno nie lapia, ale zla jestem ze znow kombinuje z farbami i bedzie placz...
coraz czesciej mysle o czekoladowym brazie i bylby spokoj, kolor byly jednolity i kropka tylko co zrobie jak uznam ze to nie to i chce moj blond? i na tym stanelam...jestem tak obrazona na swoje kłaki ze ciagle chodze w kucyku

opinie mial bardzo dobre, poogladalam foty w necie i mial byc srebrzysty pewniak...ja nie wiem jak te panny robia zdjecia po farbie, ale moje sa zgnito-zielone a nie szaro-srebrzyste alez jestem glupia...


jeszcze ty mnie dobijaj przepisami a ja swiatecznie zjem kanapke z poledwica czy inna cienizna i zapije herbata, bo przeciez moj brzuch nie da mi spokoju zabijcie mnie



do pieknosci stosujacych gencjane kiedykolwiek i teraz:

czy jak sie wymywa to do rozowego czy zostawia zielona poswiate?
najwyzej skoncze z wlosami zgnilo-fioletowymi
aż mi oczy wyszły z orbit jak przeczytałam , że chcesz brąz no coś Ty Ty masz taką anielską urodę, że ja niewyobrażam sobie Ciebie w ciemnych włosach
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Widze ze znowu jak nie urok to sraczka nawet nie wiem co tu radzic komu...ja się ze Swiat ciesze. Coś nawet będę sama gotować.
Mój problem z kolei jest tu ze chyba powinnam isc do psychiatry-nie umiem panować nad sobą i ciagle wybucham Czepiam się wszystkiego ale to na długi elaborat...dziś potrzebuje rady jak panować nad sobą
zanim coś zrobisz lub powiesz policz do 10 -ciu
Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Witam WAS kochane wizażanki....
nie było mnie długo ale wracam do Was...może któraś mnie jeszcze pamietapozdrawiam cieplutko...u mnie mega dużo zmian ale powodem że się odezwałam są oczywiscie blond włoski

Pytanko do blond bunny....kochana doradż mi miałam jakichś czas włoski lekko przyciemnione na mój fajniutki blondzik położyłam perfect mousse pralina wiadono sprał sie jak nic....długo nie czekając zapragnełam ponownie wrócić do świata blondynek....połozyłam na całosć pianka z perfect mousse 1200 tzn rozjaśniacz jak wiadomo pojawił się ciepły odcień...żeby go troszke zniwelować dałam na drugi dzień stockholm ale cóż nadal cieplutko...dziś umyłam w szamponie z rossmana ale dużej zmiany nie ma co poradzisz choć troszke żeby było chłodniej:

z góry bardzo dziękuje za odpowiedż
hej pamiętam

dziewczyny wygrałam nagrodę główną w tym konkursie biosiliki i nie wiem teraz czy dobrze , że się tak stało

Bunny kochanie jak jestes to powiedz mi czy jest sens próbować palette delux 318 lub 230 w moim wypadku ???
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-04-15 o 20:41
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 20:48   #4123
ChmurkaZT
Przyczajenie
 
Avatar ChmurkaZT
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

dziewczyny wygrałam nagrodę główną w tym konkursie biosiliki i nie wiem teraz czy dobrze , że się tak stało
Gratulacje! Czemu nie wiesz czy dobrze? Dziewczyno, SPA to zawsze dobrze
ChmurkaZT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 20:50   #4124
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ChmurkaZT Pokaż wiadomość
Gratulacje! Czemu nie wiesz czy dobrze? Dziewczyno, SPA to zawsze dobrze
no wiem ciesze się tylko nie wiem jak to jest z tym spa ? czy mogę wykorzystać ten bon w pobliżu swojego miejsca zamieszkania?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 22:22   #4125
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asia ja robiłam 318 i może być kiepsko u Ciebie z odrostem...bo mi raz wyszło ładnie, a raz ciepławo...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 22:26   #4126
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Asia ja robiłam 318 i może być kiepsko u Ciebie z odrostem...bo mi raz wyszło ładnie, a raz ciepławo...
hmmm to faktycznie u mnie może kiepsko
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 22:37   #4127
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hejjj

To i ja sie melduje choc u mnie to co zawsze

W pierwszy dzien swiat jedziemy do moich Rodzicow, nie chce mi sie, bedzie znowu tylko gadanie przez rodzinke co powinnam robic przy Tosi i takie tam wiec w tym roku wyjatkowo nie ciesze sie na swieta.

Kupilam szamponetki joanny - naturalny blond. Nie chce chyba farbowac wlosow, tzn chcialabym ale szkoda mi mojego niefarbowania od roku wiec sobie urozmaice troche szamponetka

Poza tym chetnie bym pocwiczyla, jakos regularnie ale nie mam kiedy. Wczesniej wstac zwyczajnie mi sie nie chce, wole wykorzystac czas kiedy Tosia spi i sama odpoczywac a pozniej to juz zwykle jestem padnieta albo trzeba zrobic w domu cos innego, posprzatac, wyprasowac czy wyprac...

Toska zaczela sie przekrecac z plecow na brzuch ale jestem z niej dumna, tak fajnie to robi

Hmm zamowilam kurtke skorzana zamszowa z Mango i czekam na paczke, mam nadzieje ze dojdzie na dniach i torebke taka przez ramie na spacery z Toska, bardziej sportowa

Ide sie wykapac i spac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 07:42   #4128
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć dziewczyny

To jakaś plaga z tym kryzysem włosowym
Też mam... Zapuszczałam długo, ale przez to farbowanie i oxy 12% były zniszczone i kolor po którymś razie mega paskudny Dałam na to brąz... wszystko fajnie, ale z końców wymywa się po drugim myciu. Stwierdziłam, że zetnę do mojej ulubionej długości...Nawet się umówiłam i uczennica źle wpisała w kalendarz Dopiero po świętach idę... Kolor mam zmyty paskudny... Nałożyć innej farby nie mogę bo się wymywa. Chyba jedyna rada poczekać aż odrosną...

Bunny masz piękne włosy
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 09:29   #4129
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Jak wraca Bunny, to wątek znowu ożywa Podczytuję, ale za bardzo prywatnych spraw nie lubię poruszać, bo nie wiadomo kto czyta


No to już wiem, Srebrny pył Cię załatwił W sumie to dziwne, on ciemnieje raczej do szaro-fioletowego, glonowe nutki prędzej daje Gołębi popiel.

U mnie SP dał ładny chłodny blond, ale jak widać co włos to obyczaj Spróbuj posiedzieć z jakaś solidną maskę, zawsze mi takie rytuały wymywają chłodne pigmenty

Chyba rozumiem Twoje frustrację, mimo, że moje włosy mnie ciężarem nie dobijają. Fajnie takie mieć na większe wyjścia, bo wszystkim szczena opada, ale na co dzień mogą być strasznie męczące. Z tego powodu tak nie narzekam już na moje.

Do większych zmian musisz dojrzeć sama, Twoje włosy uwielbiam, ale nie będę ich bronić na siłę One mają dawać Ci przyjemność, a nie być przekleństwem. Podcięłabym max 10cm, nadal będą długie, a może staną się wygodniejsze w obsłudze. Podciąć wiecej zawsze można...

Frustracje związane z kolorem też rozumiem. Sama ostatnio miałam ochotę coś z nim zrobić, ale w końcu stanęło na samej szamponetce Aromatyczne Cappucino Joanny. Sprała się po 3 myciach i znowu jestem jasna


W Biedronce jest teraz pyszny cheddar za 7,99

Nasza jedyna prawdziwa białowłosa przyciemniła

Na pewno się jeszcze wypłucze A widzisz jakieś różnice we włosie? Pamiętam, że jak kiedyś przyciemniałam, to stały się wyraźnie grubsze i jakby zdrowsze.

Ostatnio też myślałam nad przyciemnieniem do poziomu 9, bo wydaje mi się, że moja twarz korzystniej w takim wyglądała. Ten pomysł nie uzyskał aprobaty tża i dałam sobie spokój. Niby mamy podobać się głownie sobie, ale fajnie podobać się też ukochanemu. Mam dziwne podejście?
masz normalne podejscie, trudno byc egoista i zawsze robic wszystko tylko dla siebie/pod siebie nie sluchajac zdania innych

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Zgadzam się również
ale slodzicie

Cytat:
Napisane przez ChmurkaZT Pokaż wiadomość
Dzięki Bunny! Czy jak wezmę z alfy 11.21 to nie będę mieć szarych pasemek? Czy bezpieczniej 11.02? wolę lekko rude niż szare..
obawiam sie ze 11.02 to ci tego rudego nie wyrowna ja bym dala 11.10. nawet jak bedzie ciut szaro to sie wymyje...

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Witam WAS kochane wizażanki....
nie było mnie długo ale wracam do Was...może któraś mnie jeszcze pamietapozdrawiam cieplutko...u mnie mega dużo zmian ale powodem że się odezwałam są oczywiscie blond włoski

Pytanko do blond bunny....kochana doradż mi miałam jakichś czas włoski lekko przyciemnione na mój fajniutki blondzik położyłam perfect mousse pralina wiadono sprał sie jak nic....długo nie czekając zapragnełam ponownie wrócić do świata blondynek....połozyłam na całosć pianka z perfect mousse 1200 tzn rozjaśniacz jak wiadomo pojawił się ciepły odcień...żeby go troszke zniwelować dałam na drugi dzień stockholm ale cóż nadal cieplutko...dziś umyłam w szamponie z rossmana ale dużej zmiany nie ma co poradzisz choć troszke żeby było chłodniej:

z góry bardzo dziękuje za odpowiedż
hejka! bez fotek ciezko cos doradzic bo nie wiem co masz- daj do swojego albumu.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kryzys włosowy to i mnie dopadł juz jakiś czas temu zastanawiałam się nad porzuceniem 12/89 i zrobieniem czegoś bardziej popielatego 11.21 alfy chłodniejsze od 12/89 kolestona wyjdzie?

Bunny zdrówka przede wszystkim a co do włosów, my je tak kochamy ale to Ty masz się dobrze czuć, jedyne co to nie działaj pochopnie
dla mnie one dosyc podobnei wychodza...ale jak chlodniejsze jak ty masz mega zimny kolor

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Dziękuję Co ja bym bez Ciebie zrobiła BunnyA myślisz że na początku wyjdzie mop?Czy nie powinien?


Dzięki
nie wiem zalezy od wlosow...

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


no wreszcie wielki come back blondynek




to chyba każdy teraz ma kryzys taka ta pogoda niekorzystna istna huśtawka nastrojów



aż mi oczy wyszły z orbit jak przeczytałam , że chcesz brąz no coś Ty Ty masz taką anielską urodę, że ja niewyobrażam sobie Ciebie w ciemnych włosach

zanim coś zrobisz lub powiesz policz do 10 -ciu

hej pamiętam

dziewczyny wygrałam nagrodę główną w tym konkursie biosiliki i nie wiem teraz czy dobrze , że się tak stało

Bunny kochanie jak jestes to powiedz mi czy jest sens próbować palette delux 318 lub 230 w moim wypadku ???
jak juz to 230-tyle ze ono jest bardzo zimnym odcieniem cos jak 11.21 z alfy albo 12/89 z kolestona, watpie ze bedzie ci w tym dobrze bo mnei bylo nie bardzo nawet... 318 nie ma szans, bedzie cieplo-perlowo.

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

To jakaś plaga z tym kryzysem włosowym
Też mam... Zapuszczałam długo, ale przez to farbowanie i oxy 12% były zniszczone i kolor po którymś razie mega paskudny Dałam na to brąz... wszystko fajnie, ale z końców wymywa się po drugim myciu. Stwierdziłam, że zetnę do mojej ulubionej długości...Nawet się umówiłam i uczennica źle wpisała w kalendarz Dopiero po świętach idę... Kolor mam zmyty paskudny... Nałożyć innej farby nie mogę bo się wymywa. Chyba jedyna rada poczekać aż odrosną...

Bunny masz piękne włosy
to moze walnij szamponetke w podobnym brazowym kolorze, albo taka farbe na 20 myc...doczekasz do fryzjera, a bedziesz ladna na swieta
dzieki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 10:12   #4130
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Bunny a tak na szybko co sądzisz o garnier nutrisse 80? jak może wyjść na moich włosach ? zielono czy sraczkowato ? czy może dobrze ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 10:37   #4131
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

dla mnie one dosyc podobnei wychodza...ale jak chlodniejsze jak ty masz mega zimny kolor
a nie mówiłam, że kryzys włosowy przeczekam to i pewnie 12/89 zamówię znowu
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 10:48   #4132
kamilaukl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Błagam pomóżcie... Wczoraj poszłam do fryzjera, zażyczyłam sobie blondu. Na początku fryzjerka rozjaśniła mi włosy i to co zobaczyłam ścięło mnie z nóg. Włosy pomarańczowo-białe. https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-h.ak/...4e71fb73f1abf9
Fryzjerka na te włosy położyła mi farbę i wyszły takie: https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-h.ak/...aadc94c25de59d
https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-h.ak/...89ff0da1007267
https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-h.ak/...48a5abd2c559f7
Jestem załamana, nie umiem nawet zdefiniować koloru tych włosów.. Przy głowie są jaśniejsze i to widać, na długości jakieś takie rude? Bardzo bym chciała uzyskać jeden kolor i teraz pytanie do Was kochane, wiecie co mogłabym na nie poradzić? Jakiej farby użyć żeby wyszedł na nich ładny blondzik? Bardzo proszę o pomoc...
kamilaukl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 11:24   #4133
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to moze walnij szamponetke w podobnym brazowym kolorze, albo taka farbe na 20 myc...doczekasz do fryzjera, a bedziesz ladna na swieta
dzieki

Nic nie chwyta już tych włosów Niepotrzebnie dałam się mamie namówić na ten Casting.... Zdecydowałam, że obetnę i zrobię jedynie jaśniejsze refleksy i zostawię na jakiś czas żeby spokojnie odrosły Bo to, co mam urody nie dodaje

Asiu przypomnisz mi czym rozjaśniałaś, jak zrobiłaś kiedyś na brąz, a później taki fajny blond?

Mam teraz poziom pomiędzy 5 a 6, bardzo wypłukany. Położyłam na to Garnier Olia 7.0 lekko wyrównało. Docelowo chciałabym jakiś kolor pomiędzy 8 a 7 poziomem.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 12:08   #4134
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


nie wiem zalezy od wlosow...

rozumiemto zrobię 11.10 z 11.20 i zobaczę jak wyjdzie bo trochę się boję mopaa jak wyjdzie ciepło to następnym razem zrobię 11.11 z 11.20
dziękuję Bunny

Laski dostałam dzisiaj e-mail rano od poczty polskiej że przesyłka kurierska została wysłana.Myślicie że jest szansa żeby kurier mi jeszcze dzisiaj przywiózł paczkę?
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 12:35   #4135
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


Bunny a tak na szybko co sądzisz o garnier nutrisse 80? jak może wyjść na moich włosach ? zielono czy sraczkowato ? czy może dobrze ?
Asia szczerze to nie wiem, ja garnierow tak nie lubie, nidgy nie jestem pewna co wyjdzie...
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
rozumiemto zrobię 11.10 z 11.20 i zobaczę jak wyjdzie bo trochę się boję mopaa jak wyjdzie ciepło to następnym razem zrobię 11.11 z 11.20
dziękuję Bunny

Laski dostałam dzisiaj e-mail rano od poczty polskiej że przesyłka kurierska została wysłana.Myślicie że jest szansa żeby kurier mi jeszcze dzisiaj przywiózł paczkę?
Inni kurierzy dostarczaja paczki w ciagu tego samego dnia co otrzymali je do godziny 20 wiec moze? Ale ja mialam od kurierow typu siodemka, dhl itp. Nie wiem jak to z poczta polska...a nie ma monitoringu gdzie jest paczka obecnie, numer paczki sprawdzasz na str internetowej?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 13:03   #4136
ChmurkaZT
Przyczajenie
 
Avatar ChmurkaZT
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
rozumiemto zrobię 11.10 z 11.20 i zobaczę jak wyjdzie bo trochę się boję mopaa jak wyjdzie ciepło to następnym razem zrobię 11.11 z 11.20
dziękuję Bunny

Laski dostałam dzisiaj e-mail rano od poczty polskiej że przesyłka kurierska została wysłana.Myślicie że jest szansa żeby kurier mi jeszcze dzisiaj przywiózł paczkę?
Jest monitoring na poczcie polskiej to sprawdź sobie, ale ja bym obstawiała, że jutro przyjdzie.


Bunny czy można mieszać oxydanty różnych firm? Wydaje mi się, że gdzieś czytałam, że można. Mam litrową butelkę 12% Joanny i jeszcze sporo 2,7% matrixa.

Na te moje odrosty (mam ok 7mm odrost natura + ten rudy) ma sens próbować 9% czy od razu 12%? Myślałam jeszcze żeby spróbować zmieszać takie 10,5%
ChmurkaZT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 14:47   #4137
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Asia szczerze to nie wiem, ja garnierow tak nie lubie, nidgy nie jestem pewna co wyjdzie...


Inni kurierzy dostarczaja paczki w ciagu tego samego dnia co otrzymali je do godziny 20 wiec moze? Ale ja mialam od kurierow typu siodemka, dhl itp. Nie wiem jak to z poczta polska...a nie ma monitoringu gdzie jest paczka obecnie, numer paczki sprawdzasz na str internetowej?
No właśnie zawsze jak coś zamawiałam to po wpłaceniu pieniędzy następnego dnia rano był kurier z SiódemkiSuper firma.A tu nie wiem patrzyłam właśnie status na str internetowej to jest tylko data nadania przesyłki(wczoraj wieczorem )i nic więcej
Cytat:
Napisane przez ChmurkaZT Pokaż wiadomość
Jest monitoring na poczcie polskiej to sprawdź sobie, ale ja bym obstawiała, że jutro przyjdzie.

Własnie sprawdzałam i dalej nie wiem gdzie jest bo jest tylko data nadania


Dziewczyny polećcie dobrego e-papierosa bo tż kupił z firmy Intenze miał v1 pochodził miesiąc i coś się stało z baterią i dał do reklamacjia kosztował 89 złku*wa i na święta będzie kupował fajki
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 16:21   #4138
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Jestem już po egzaminach i na Swieta mogę odpocząć, zasłużenie bo wszystko pozdawałam
Dzis po egzaminie już pomyłam okna, trochę posprzątałam w szafkach w kuchni. Nie robimy nigdy wielkiego sprzątania na Świeta bo na co dzień staramy się życ w porządku ale cos tam trzeba odświezyc

Asia dzięki za rady z liczeniem do 10 Może pomoze, bo coś pomoc musi, nie mogę być taka nerwowa. Staram się opanowywać.
Ja robiłam kiedyś farnierem 80 i 91. Pamietam ze wyszło ładnie, beżowo. Ja lubię nutrisse, w ogole garniery lubie.
No ale jeśli chcesz poziom 8 bierz mojego musa, wyjdzie na pewno pięknie, to pewniak

Ja ide jutro do fryzjerki
Będę farbować, zapigmentuje mi te włosy żeby się nie wymywały.
A następnym razem pomaluję sama bo kupiłam sobie farbę jak byłam na zakupach. I zobaczę jak kolor wyjdzie, jeśli będzie ok, być może będę farbowała już sama.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 18:19   #4139
blondyneczka2929
Przyczajenie
 
Avatar blondyneczka2929
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
pomóżcie ;)

witam
mam problem otóż chciała bym wrócić do naturalnego koloru , próbowałam już wiele razy ale zawsze wychodziły mi dużo jaśniejsze od odrostów, nie chce ich cały czas malować bo już są zniszczone , załączam zdjęcie , pomóżcie jaką farbę mogę kupić aby uzyskać efekt zbliżony do odrostów ?? ?? ??
z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-04-16-1758.jpg (107,1 KB, 28 załadowań)
blondyneczka2929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 21:12   #4140
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem już po egzaminach i na Swieta mogę odpocząć, zasłużenie bo wszystko pozdawałam
Dzis po egzaminie już pomyłam okna, trochę posprzątałam w szafkach w kuchni. Nie robimy nigdy wielkiego sprzątania na Świeta bo na co dzień staramy się życ w porządku ale cos tam trzeba odświezyc

Asia dzięki za rady z liczeniem do 10 Może pomoze, bo coś pomoc musi, nie mogę być taka nerwowa. Staram się opanowywać.
Ja robiłam kiedyś farnierem 80 i 91. Pamietam ze wyszło ładnie, beżowo. Ja lubię nutrisse, w ogole garniery lubie.
No ale jeśli chcesz poziom 8 bierz mojego musa, wyjdzie na pewno pięknie, to pewniak

Ja ide jutro do fryzjerki
Będę farbować, zapigmentuje mi te włosy żeby się nie wymywały.
A następnym razem pomaluję sama bo kupiłam sobie farbę jak byłam na zakupach. I zobaczę jak kolor wyjdzie, jeśli będzie ok, być może będę farbowała już sama.

Agatko gratulacje
Bardzo pomocna w opanowaniu ,,nerwa" jest joga oraz ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe. To naprawdę działa, jako fachowiec mogę udzielić Ci rady na priva i podać konkretne przykłady
Ale, ale, czy Ty nie jeździsz konno? Praca z końmi, przy koniach niesamowicie relaksuje Jak wiesz konie świetnie wyczuwają emocje zwłaszcza te negatywne. Kiedy jesteś ,,naładowana" nici z przyjemnej jazdy, koń przejmuje część twoich emocji i hulaj dusza piekła nie ma
Dla mnie solidny terenik w miłym towarzystwie był i będzie najlepszym wyciszaczem.
Świetnym ćwiczeniem uwalniającym nagromadzoną złość jest wyjazd w odosobnione miejsce i wykrzyczenie z siebie wszystkich brudów, tylko jest jeden warunek musimy naprawdę dać czadu Nawet nie wiesz ile ludzi ma problem, by głośno wrzasnąć. Mamy niesamowite zahamowania , warto pokonać blokadę i wymieść z organizmu to co zbędne. Polecam taką terapię odbyć w towarzystwie, byle niezbyt licznym, bo przyroda ucierpi
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.