Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X ! - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-26, 10:01   #2401
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;87278968]Dziękuję, akurat dodałaś mi tym wpisem więcej otuchy i nadziei. Mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowana, że wylałam tu jakieś swoje "pretensje, albo żale", bo myślę, że tu dziewczyny będą bardziej przyjazne niż na innych wątkach. Poprostu miałam swoje przemyślenia na ten temat i chciałam je tu napisać[/QUOTE]
Życzę Ci, żebyś w niedługiej przyszłości mogła sama tak kogoś podnieść na duchu
Jasne, od tego jest forum i nie widzę powodu, dla którego ktoś miałby Cię linczować
Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
no dobra, to 1000 lub 1500




Podobne sa na Allegro


Umieram dzisiaj ! Zatrulam sie wczoraj, prawdopodobnie Sledzikiem na raz i calą noc wymiotowalam

Nie mam sily na nic i ciagle mnie mdli, a mialam tyle dzisiaj zrobic
Tak jak zgryzota pisze, weź jakieś leki, żeby sobie ulżyć oby szybko przeszło!
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."



Edytowane przez chouette_
Czas edycji: 2019-10-26 o 10:02
chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 10:12   #2402
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny <3
Dembi - jak weźmiesz węgiel , to żadnych suplementów nie bierz ani witamin, bo węgiel Ci to zwiąże i wydali z organizmu!
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 12:41   #2403
rudnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 319
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;87278908]Hej dziewczyny. Wiecie co... tak Was czytam i czytam i widziałam, że dziewczyny przy przeprowadzce na swoje dostaną dużo prezentów (niekoniecznie im się podobających) i pomyślałam jedno- doceńcie to, że dostaniecie te prezenty, że się przeprowadzacie. Nie piszę tego, żeby ponarzekać, ale uświadomić Wam , że inni marzyliby o wyprowadzce. Mam 26 lat, wynajmuję pokój na stancji i jedyny akcent świąteczny jaki mogę wprowadzić w "swój" pokoj to malutka kiczowata plastikowa choinka z chińczyka i kolorowe światełka rozwieszone, a dlatego bo nie jestem na swoim i nie mogę postawić w domu wielkiej choinki o której marzę. Nie powiem, bo trochę Wam zazdroszczę tego, że robicie święta o jakich zapewne marzyłyście, zapraszacie rodzinę, czytam, że wielu osobom robicie z rodziny prezenty (też nietanie jak czytałam, mnie niestety narazie na to nie stać, żeby komukolwiek kupować)z mężami/ narzeczonymi ubieracie choinkę, a ja z moim Arturem to nawet chyba w tym roku nie będziemy sobie robić prezentów na święta ze względu na oszczędzanie. Fakt, jadę na święta do rodzinnego domu, ale to nie są święta o jakich zawsze marzyłam. Z tego co widziałam jak się wypowiadałyście, że macie prezenty już pokupowane dla wielu osób, zapraszacie rodzinę, albo jedziecie w gości- też o tym marzę i wierzę, że w przyszłości też mnie to czeka- dlatego doceńcie to, że dostaniecie masę prezentów nie w Waszym guście na nowe mieszkanie, bo wiele osób może sobie narazie pomarzyć o takim stanie rzeczy. Przepraszam, ale miałam taką potrzebę wylania swoich przemysleń.[/QUOTE]Co prawda jestem od Ciebie młodsza ( mam 23 lata) i w tym roku z mężem przeprowadziliśmy się do nowego domu ale doskonale rozumiem Twoje położenie. Też przeszliśmy przez mieszkanie na jednym pokoju na stancji, mieszkanie w kawalerce..bo koniecznie chcieliśmy mieszkać sami. Nie przelewalo nam się liczyliśmy i zakładaliśmy każdy grosz myśląc o ślubie. Zaszłam w nieolanowana ciążę więc z obawy że sobie nie poradzimy sami dodatkowo w mieście gdzie nie mieliśmy rodziny A pracę były nie pewne wróciliśmy do rodzinnego miasta mieszkać u mamy. Mąż wrócił do starej stabilnej pracy a ja poronilam znalazłam pracę i odkladalismy na ślub A potem na wkład własny do kredytu na dom. Też nie było kolorowo prezenty na święta były raczej symboliczne na pewno nie drogie.
Nie narzekam że dostanę masę niepotrzebnych rzeczy tylko że np ktoś nie spyta czy np. Brakuje mi sztućców czy szklanek..
I Tak z pierwszy raz w tym roku zapraszamy rodzinę do nas i to my robimy święta.. po wszystkich problemach które nas spotkały (mimo młodego wieku wiadomo każdy ma inną historię.. ) teraz czuje że mam wszystko czego potrzebowałam...( do pełni szczęścia brakuje nam tylko dziecka 🤷☠♀️)


Dlatego nie łam się kto wie gdzie będziesz w przyszłą święta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
Walt Disney

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
H. Jackson Brown
rudnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 12:48   #2404
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Dziękuję, tak mi się ciepło na sercu zrobiło z Waszej życzliwości, że aż mi łzy naszły do oczu... Dziękuję za dodające otuchy słowa od Was....
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 13:15   #2405
paulinusia180
Raczkowanie
 
Avatar paulinusia180
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 227
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Kto ogląda Kevina?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 1.06.2006
Zaręczeni od 11.01.2013
Ślub 14.02.2015
Cytat:
O związek trzeba walczyć po pół roku, 2 latach, 10, 30... zawsze!
paulinusia180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 13:45   #2406
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;87278908]Hej dziewczyny. Wiecie co... tak Was czytam i czytam i widziałam, że dziewczyny przy przeprowadzce na swoje dostaną dużo prezentów (niekoniecznie im się podobających) i pomyślałam jedno- doceńcie to, że dostaniecie te prezenty, że się przeprowadzacie. Nie piszę tego, żeby ponarzekać, ale uświadomić Wam , że inni marzyliby o wyprowadzce. Mam 26 lat, wynajmuję pokój na stancji i jedyny akcent świąteczny jaki mogę wprowadzić w "swój" pokoj to malutka kiczowata plastikowa choinka z chińczyka i kolorowe światełka rozwieszone, a dlatego bo nie jestem na swoim i nie mogę postawić w domu wielkiej choinki o której marzę. (...)[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
To ja Ci powiem ze swojej perspektywy, bo jestem jedną z osób która dopiero co się przeprowadziła na swoje. Jak byłam w Twoim wieku (jakkolwiek to brzmi, bo dzielą nas 2 lata różnicy), nie sądziłam, że dwa lata później spędzę święta na swoim, z mężem i oczekując na pierwsze dziecko. Dwa lata temu mieszkaliśmy w wynajmowanej klitce i szukałam dopiero stałej pracy.
Piszę to, żeby Ci uświadomić, że pewnie niejedna z nas była w Twoim położeniu i uwierz, że perspektywa się trochę zmienia. Jestem pewna, że to narzekanie nie jest narzekaniem złośliwym, pretensjonalnym, tylko po prostu rzucenie w eter, że rodzina zamiast np. podpytać co jest potrzebne to kupuje coś, co się po prostu nie przyda. A w nowym mieszkaniu jest tyle rzeczy do kupienia!
A ja dodam, że nawet jeszcze rok temu, gdy dziewczyny pisały, że stroją mieszkania itd., jedna z nas (ale nie pamiętam już kto..) też pisała, że to będą pierwsze święta na swoim i w ogóle.. było mi przykro, bo też chciałam móc ubrać choinkę, ozdobić mieszkanie, ale w naszym obecnym (wynajmowanym) mieszkaniu, nie ma kompletnie na to miejsca, mogłam sobie pozwolić jedynie na malutkiego ośnieżonego cyprysika z Lidla.
Przez ostatni rok trochę się zmieniło, przekalkulowaliśmy sobie wszystko, uznaliśmy, że to jednak już ten czas, kiedy możemy pozwolić sobie na kredyt. I wiesz co? W tym roku też nie postawię jeszcze choinki, bo nie uda nam się ogarnąć jeszcze mieszkania. Ale cieszę się, że udało mi się zrobić ten krok naprzód.

Podpisuję się obiema rękami pod tym, co pisze chouette_. W nowym mieszkaniu brakuje wszystkiego, dlatego jak mam dostać komplet ręczników, które będę uważać po prostu za brzydkie, poduszki niepasujące do wnętrza, kubki od 3 różnych osób i każdy z innej parafii, to mija się to z celem.. Nie mówiąc o dostawaniu rzeczy, które już wcześniej samemu się kupiło, podczas gdy brakuje jeszcze wielu innych Lepiej po prostu zapytać.

Życzę Ci, żebyś za niedługo też miała problem z tym, że pod choinką znalazłaś kolejną paterę do kolekcji od teściowej połączymy się wtedy w bólu (Chociaż moja teściowa pewnie nadal będzie mi robić kosmetyczne prezenty w postaci dezodorantu...)


P.S. Na Polsacie Kevin w Nowym Jorku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 13:58   #2407
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez paulinusia180 Pokaż wiadomość
Kto ogląda Kevina?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znów leci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-26, 14:17   #2408
Chrupek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 126
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Zgadzam się z Dziewczynami powyżej my z mężem, a wcześniej moim chłopakiem wyprowadziliśmy się dwa lata temu z domu, początki zawsze są ciężkie, ale dobrym rozplanowaniem budżetu i poszukiwaniem lepszych stanowisk pracy lub dokształcaniem się można wiele zdziałać. Dzisiaj mąż ma dobrze prosperującą firmę, ja zaczęłam karierę lekarki, i wiedzie nam się o niebo lepiej niż jeszcze kilka lat temu. Jak to mawia moja babcia, na każdego przyjdzie kiedyś czas.

Nie wiem ile masz lat, ale my wyprowadziliśmy się z domu jak mieliśmy po 23 lata, teraz mamy 25. Na początku też nie oczekiwaliśmy cudów i prezenty nie były po kilka tysięcy, teraz choć wiedzie nam się lepiej, prezenty też nie będą bardzo wydumane. Z wiekiem widzę, że bardziej cieszą mnie prezenty kupione niż np. wręczone pieniądze w kopercie, dlatego w tym roku stworzyłam listę prezentów, którą moja rodzina może się inspirować.
Chrupek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 15:21   #2409
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Melduję, że kupiłam pierwsze prezenty - surrealistyczne kubeczki dla tesciów

Kusicie tymi trzaskajacymi świeczkami, muszę to zobaczyć! 20191026_161849.jpg20191026_161827.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 15:22   #2410
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Melduję, że kupiłam pierwsze prezenty - surrealistyczne kubeczki dla tesciów

Kusicie tymi trzaskajacymi świeczkami, muszę to zobaczyć! Załącznik 7695934Załącznik 7695935

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajne, gdzie takie można dorwać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 15:52   #2411
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Fajne, gdzie takie można dorwać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są teraz na westwing po 34.90 zł w kampanii świąteczne prezenty. Jest sporo wzorów. Normalnie tylko ślinię się do westwinga i nic nie zamawiam, bo są tam tak wysokie ceny, ale te kubeczki są wyjątkowo ładne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-26, 16:02   #2412
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Są teraz na westwing po 34.90 zł w kampanii świąteczne prezenty. Jest sporo wzorów. Normalnie tylko ślinię się do westwinga i nic nie zamawiam, bo są tam tak wysokie ceny, ale te kubeczki są wyjątkowo ładne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rzeczywiście piękne rzeczy są na tej stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Jejku piękne te kubki, aż mam ochotę zamówić komuś na święta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 16:33   #2413
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Melduję, że kupiłam pierwsze prezenty - surrealistyczne kubeczki dla tesciów

Kusicie tymi trzaskajacymi świeczkami, muszę to zobaczyć! Załącznik 7695934Załącznik 7695935

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jak wkurzam mnie kolejny kubek w prezencie, to takie mogłabym dostać.. <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 16:56   #2414
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

No właśnie, te ilustracje są unikalne, takie małe dzieła sztuki . Dodatkowo przekonują mnie pasujące opakowania

Gdzie najlepiej kupić świąteczną pościel? Widziałam dużo wzorów na allegro ale wydaje mi się że ich jakość za tę cenę musi być fatalna..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 17:29   #2415
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Melduję, że kupiłam pierwsze prezenty - surrealistyczne kubeczki dla tesciów

Kusicie tymi trzaskajacymi świeczkami, muszę to zobaczyć! Załącznik 7695934Załącznik 7695935

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi sie kojarzą z kartami Dixit

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 17:43   #2416
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Bylam dzisiaj w tkmaxx i jestem mega rozczarowana slaby wybór, ceny zwalaja... az chyba zamowie cos na ali w ramach pocieszenia...
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 18:44   #2417
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
A ja dodam, że nawet jeszcze rok temu, gdy dziewczyny pisały, że stroją mieszkania itd., jedna z nas (ale nie pamiętam już kto..) też pisała, że to będą pierwsze święta na swoim i w ogóle.. było mi przykro, bo też chciałam móc ubrać choinkę, ozdobić mieszkanie, ale w naszym obecnym (wynajmowanym) mieszkaniu, nie ma kompletnie na to miejsca, mogłam sobie pozwolić jedynie na malutkiego ośnieżonego cyprysika z Lidla.
Przez ostatni rok trochę się zmieniło, przekalkulowaliśmy sobie wszystko, uznaliśmy, że to jednak już ten czas, kiedy możemy pozwolić sobie na kredyt. I wiesz co? W tym roku też nie postawię jeszcze choinki, bo nie uda nam się ogarnąć jeszcze mieszkania. Ale cieszę się, że udało mi się zrobić ten krok naprzód.

Podpisuję się obiema rękami pod tym, co pisze chouette_. W nowym mieszkaniu brakuje wszystkiego, dlatego jak mam dostać komplet ręczników, które będę uważać po prostu za brzydkie, poduszki niepasujące do wnętrza, kubki od 3 różnych osób i każdy z innej parafii, to mija się to z celem.. Nie mówiąc o dostawaniu rzeczy, które już wcześniej samemu się kupiło, podczas gdy brakuje jeszcze wielu innych Lepiej po prostu zapytać.

Życzę Ci, żebyś za niedługo też miała problem z tym, że pod choinką znalazłaś kolejną paterę do kolekcji od teściowej połączymy się wtedy w bólu (Chociaż moja teściowa pewnie nadal będzie mi robić kosmetyczne prezenty w postaci dezodorantu...)


P.S. Na Polsacie Kevin w Nowym Jorku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Chrupek123 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Dziewczynami powyżej my z mężem, a wcześniej moim chłopakiem wyprowadziliśmy się dwa lata temu z domu, początki zawsze są ciężkie, ale dobrym rozplanowaniem budżetu i poszukiwaniem lepszych stanowisk pracy lub dokształcaniem się można wiele zdziałać. Dzisiaj mąż ma dobrze prosperującą firmę, ja zaczęłam karierę lekarki, i wiedzie nam się o niebo lepiej niż jeszcze kilka lat temu. Jak to mawia moja babcia, na każdego przyjdzie kiedyś czas.

Nie wiem ile masz lat, ale my wyprowadziliśmy się z domu jak mieliśmy po 23 lata, teraz mamy 25. Na początku też nie oczekiwaliśmy cudów i prezenty nie były po kilka tysięcy, teraz choć wiedzie nam się lepiej, prezenty też nie będą bardzo wydumane. Z wiekiem widzę, że bardziej cieszą mnie prezenty kupione niż np. wręczone pieniądze w kopercie, dlatego w tym roku stworzyłam listę prezentów, którą moja rodzina może się inspirować.
26. Dziękuję za miłe słowa
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 19:12   #2418
Christmasoholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 106
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Bylam dzisiaj w tkmaxx i jestem mega rozczarowana slaby wybór, ceny zwalaja... az chyba zamowie cos na ali w ramach pocieszenia...
Co fajnego świątecznego można kupić na ali? Bo też mnie kusi.
W ubiegłym roku kupiłam ogromną foremkę śnieżynkę do wycinania pierników.
Christmasoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 19:15   #2419
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
Co fajnego świątecznego można kupić na ali? Bo też mnie kusi.
W ubiegłym roku kupiłam ogromną foremkę śnieżynkę do wycinania pierników.
Ja na ali zamawialam kokardki na mini choinkę, drewniane ozdoby na dużą i kolczyki-renifery jeszcze nie wiem co w tym roku mi wpadnie ale widzialam nowe wzory drewnianych ozdob w sumie nigdy ich za wiele
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-26, 19:18   #2420
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
Co fajnego świątecznego można kupić na ali? Bo też mnie kusi.
W ubiegłym roku kupiłam ogromną foremkę śnieżynkę do wycinania pierników.
Duuuzo drewnianych ozdob, kokardek, swiatelek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 21:03   #2421
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ho ho ho!
Wpadłam oznajmić, że w TkMaxx święta się panoszą, na home&you też, a wy tu w najlepsze od dawna o tym wiecie

Wracam i ja na wątek żeby poczuć ten klimat. Zawsze w listopadzie miałam listę prezentów (od 30 października mam maraton urodzinowo-okazjowy), a nawet część prezentów już była pokupowana. W tym roku nie mam ani jednego pomysłu, nic, null przeszłam ciężkie zdrowotnie czasy, od połowy grudnia nie będę miała pracy, szukam, szukam.... i jakoś nie mogę się podnieść. Może dzięki Wam choć na chwilkę zapomnę o tych smutkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 08:11   #2422
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Dziękuje za rady, juz dzisiaj jest o wiele lepiej bede zyć ale sledzia nie zjem juz dluuuugo

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
No właśnie, te ilustracje są unikalne, takie małe dzieła sztuki . Dodatkowo przekonują mnie pasujące opakowania

Gdzie najlepiej kupić świąteczną pościel? Widziałam dużo wzorów na allegro ale wydaje mi się że ich jakość za tę cenę musi być fatalna..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam z Bonprix i jest super a teraz kupilam z H&M i tez dobra jakosc no i Home & You

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Ho ho ho!
Wpadłam oznajmić, że w TkMaxx święta się panoszą, na home&you też, a wy tu w najlepsze od dawna o tym wiecie

Wracam i ja na wątek żeby poczuć ten klimat. Zawsze w listopadzie miałam listę prezentów (od 30 października mam maraton urodzinowo-okazjowy), a nawet część prezentów już była pokupowana. W tym roku nie mam ani jednego pomysłu, nic, null przeszłam ciężkie zdrowotnie czasy, od połowy grudnia nie będę miała pracy, szukam, szukam.... i jakoś nie mogę się podnieść. Może dzięki Wam choć na chwilkę zapomnę o tych smutkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymaj sie kochana , zobaczysz, ze bedzie dobrze
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 08:13   #2423
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Ho ho ho!
Wpadłam oznajmić, że w TkMaxx święta się panoszą, na home&you też, a wy tu w najlepsze od dawna o tym wiecie

Wracam i ja na wątek żeby poczuć ten klimat. Zawsze w listopadzie miałam listę prezentów (od 30 października mam maraton urodzinowo-okazjowy), a nawet część prezentów już była pokupowana. W tym roku nie mam ani jednego pomysłu, nic, null przeszłam ciężkie zdrowotnie czasy, od połowy grudnia nie będę miała pracy, szukam, szukam.... i jakoś nie mogę się podnieść. Może dzięki Wam choć na chwilkę zapomnę o tych smutkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz




Ja też już nie mogę doczekać się Świat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 08:47   #2424
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Ho ho ho!
Wpadłam oznajmić, że w TkMaxx święta się panoszą, na home&you też, a wy tu w najlepsze od dawna o tym wiecie

Wracam i ja na wątek żeby poczuć ten klimat. Zawsze w listopadzie miałam listę prezentów (od 30 października mam maraton urodzinowo-okazjowy), a nawet część prezentów już była pokupowana. W tym roku nie mam ani jednego pomysłu, nic, null przeszłam ciężkie zdrowotnie czasy, od połowy grudnia nie będę miała pracy, szukam, szukam.... i jakoś nie mogę się podnieść. Może dzięki Wam choć na chwilkę zapomnę o tych smutkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno jeszcze wszystko się ułoży A pomysły na prezenty zaraz wymyślimy

Wczoraj wpadłam na pomysł, żeby kupić mamie bilety na Cirque du Soleil . Są w styczniu w Polsce z jakimś nowym show na lodzie. Sama nigdy nie byłam na takim pokazie, ale znajomi bardzo polecali .
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 08:48   #2425
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Na pewno jeszcze wszystko się ułoży A pomysły na prezenty zaraz wymyślimy



Wczoraj wpadłam na pomysł, żeby kupić mamie bilety na Cirque du Soleil . Są w styczniu w Polsce z jakimś nowym show na lodzie. Sama nigdy nie byłam na takim pokazie, ale znajomi bardzo polecali .
A czy jesteś pewna że mama będzie chciała na to iść? my też kiedyś dostaliśmy bilety od teściów na święta i nie zostały wykorzystane.

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 08:55   #2426
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
mama to dla mnie nie problem, zawsze cieszy się z biżuterii i perfum.
Ojciec to dla mnie wieczny problem prezentowy, on wszystko ma nic nie chce i nic nie potrzebuje, nie pije, nie pali, sportów nie uprawia, sprecyzowanych hobby również nie posiada.
Kolejny problem to dziadek - 85 lat, też nie mam pomysłu na prezenty, już wykorzystałam pomysły czapek, rękawiczek, herbatek itp.
Mam dokładnie to samo ze swoim tatą. Nic nie potrzebuje, nic nie chce.

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Pomozcie chcialabym sobie kupic puzzle swiateczne ale nie wiem ile elementow bedzie ok 1500, 1000 czy 500
1000 albo 1500! Uwielbiam puzzle! A jeszcze świąteczne !

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
W ogóle przez ostatnie lata mieliśmy w salonie sztuczną choinkę, dlatego w tym roku jasno zakomunikowałam rodzicom, że kupujemy żywą. Brakuje mi tego zapachu drzewka w Święta.

Obiecuję poprawę!
Dobra decyzja! Ja sobie nie wyobrażam świat ze sztuczna choinka to jest tyle dodatkowych uroków, trzeba po nia pojechać, wstawic, obrobić. A zanim ubrana to już stoi, cieszy i pachnie.

Pare dni mnie nie było i natworzylyscie tyle postów...

Witam wszystkich nowych i nowoprzybylych starych bywalców dobrze Was widzieć
Ja jestem już trochę zła, bo... jak w tym tygodniu szykujemy się do Halloween to w sklepach zostały resztki i wszystko już jest wymienione na akcesoria świąteczne. Nie żebym miała cos przeciwko, ale kurczę, potrzebowałam dokupić jeszcze Halloweenowe drobiazgi i ich nie kupiłam

Wpadne pozniej do Home&You online.
A i pokaże Wam jaki znalazłam Ugly Christmas Sweater. IMG_2450.JPG
__________________
Work, but don't forget to live.

Edytowane przez Ondiine
Czas edycji: 2019-10-27 o 09:00
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 09:42   #2427
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilam z zakupow. Widzialam te posciele w Lidlu i nie podobaly mi sie jakosciowo i nie kupilabym je za 60 zl za to kupilam sok do herbatki o smaku grzanca z pomarancza potem polazlam do pepco i tam juz rozkladaja swiateczny towar ������ kupilam sztucce, ktore beda mi idealnie cpasowac do mojej swiatecznej zastawy ��
No i przyszla moja posciel i przescieradla z H&M . Cudna, polecam, miesista, nie przeswituje. Mega ��
Zajrzałam w piątek do Pepco i u mnie ani śladu świątecznych pierdół. Sztuccy tez nie widziałam A szkoda, bo super są
Jaka ta pościel jest w dotyku?


Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Pomozcie chcialabym sobie kupic puzzle swiateczne ale nie wiem ile elementow bedzie ok 1500, 1000 czy 500
Brałabym 1000: 500 może być zbyt krótką rozrywką, 1500 - w drugą stronę Sama mam gdzieś jedne świąteczne puzzle (właśnie 1000 elementów ) i po trzech podejściach skapitulowałam


Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Gdzie najlepiej kupić świąteczną pościel? Widziałam dużo wzorów na allegro ale wydaje mi się że ich jakość za tę cenę musi być fatalna..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli chodzi o pościel to polecam Home&You - piękne wzory i bardzo dobra jakość

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Ho ho ho!
Wpadłam oznajmić, że w TkMaxx święta się panoszą, na home&you też, a wy tu w najlepsze od dawna o tym wiecie

Wracam i ja na wątek żeby poczuć ten klimat. Zawsze w listopadzie miałam listę prezentów (od 30 października mam maraton urodzinowo-okazjowy), a nawet część prezentów już była pokupowana. W tym roku nie mam ani jednego pomysłu, nic, null przeszłam ciężkie zdrowotnie czasy, od połowy grudnia nie będę miała pracy, szukam, szukam.... i jakoś nie mogę się podnieść. Może dzięki Wam choć na chwilkę zapomnę o tych smutkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie wszystkich problemów A prezenty jeszcze spokojnie ogarniesz - na panikę będzie jeszcze czas


Kupiłam już żywą choinkę Co prawda docelowo ma stać na zewnątrz, przed wejściem, ale choinka to choinka Wczoraj mąż przesadził ją do dużej donicy i tak sobie teraz stoi i czeka na tarasie (drzewko, nie mąż )


Zdajecie sobie sprawę, że za tydzień zacznie na dobre rozpędzać się świąteczna machina? Zawsze cieszę się jak głupia, gdy pierwszy raz w sezonie trafię na świąteczną reklamę w tv Ciekawe czy Coca-Cola wymyśli w tym roku coś fajnego...
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 09:43   #2428
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
A czy jesteś pewna że mama będzie chciała na to iść? my też kiedyś dostaliśmy bilety od teściów na święta i nie zostały wykorzystane.

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
Moja mama uwielbia koncerty, teatr i wszelkie widowiska, więc na pewno będzie chciała iść

Nie poszliście na Cirque du soleil czy to były inne bilety?
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 09:44   #2429
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Moja mama uwielbia koncerty, teatr i wszelkie widowiska, więc na pewno będzie chciała iść



Nie poszliście na Cirque du soleil czy to były inne bilety?
Inne bilety, na coś co nas w ogóle nie interesowało.

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 10:07   #2430
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja nie ogarniam takiego kupowania biletów jeśli nie jest się pewnym gustu obdarowywanego.. pół biedy, jak te bilety nie są imienne.
Tak samo nie rozumiem kupowania książek osobom, których się nie zna.. moja koleżanka ma jakąś manię robienia książkowych prezentów, o ile sam zamysł jest ok, to wykonanie kiepskie, bo w ogóle nie przejmuje się tym, czy ktoś lub dany gatunek lub czy czasem już nie ma takiej pozycji u siebie na półce..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 21:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.