Polecany ginekolog z Medicover w Warszawie - prowadzenie ciąży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-23, 00:42   #1
koniczyna82
Rozeznanie
 
Avatar koniczyna82
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646

Polecany ginekolog z Medicover w Warszawie - prowadzenie ciąży


Bardzo proszę o polecenie mi jakiegoś rozsądnego ginekologa w Medicover w Warszawie. Jestem niedoszłą mamą, planuję drugą ciążę. Poszukuję lekarza, który sprawdzi się w sytuacjach ciężkich. Takiego, który ma aktualną wiedzę na temat nie tylko takiej czystej klasycznej ginekologii ale też nowoczesnych badań prenatalnych oraz interpretacji ich wyników.
W pierwszej ciąży nie trafiłam na lekarza u krórego czuła bym się teraz, po tych przejsciach bezpiecznie. Doktor był miły, wykazywał dobrą wolę, wiem że ma doświadczenie ale kiedy zaczeły się problemy wyniki badań prenatalnych interpretował tylko widełkami a na większość moich pytań odpowiadał ze "im ginekologom tego nie mówią" i w efekcie praktycznie wszystkich informacji musiałam szukać w necie.

Trafiłam też do innego ginekologa w Medicoverze, przez przypadek bo ńiechcący odebrałam wyniki twstu PAPPA w recepcji zanim mojemu lekarzowi prowadzacemu udalo się do mnie dodzwonić. Ponieważ były druzgocące położna zaprowadziła mnie do lekarza który akurat był. Facet kazał mi wyrzucić te wyniki do kosza bo PAPA jest be i na pewno mam zdrowe dziecko bo na USG nic właściwienie widać (mimo, że to właśnie specjalista od USG był zaniepokojony i zalecił PAPPĘ ).Próbował mnie odwieść od dalszej diagnostyki, pewnie gdyby przyszła do niego osoba mniej zapoznana z tematem to by mu się udało. A to nie było PAPPA z ryzykiem. 1:300, było z 1:3. Czasem nachodzi mnie ochota napisać na niego skargę.

Jak widzicie naprawdę nie mam dobrych doświadczeń, polecicie mi jakiegoś lekarza? Nie musi być miły, uśmiechnięty, żartujący itd. Byle by był konkretny. I żeby raz na jakiś czas zrobił mi usg w czasie owulacji i pomógł z ustaleniem jej momentu. A gdyby jeszcze dodatkowo pracował na jakimś Warszawskim oddziale położniczym to w ogóle cód miód.

Edytowane przez koniczyna82
Czas edycji: 2018-05-29 o 22:37
koniczyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 08:51   #2
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Polecany ginekolog z Medicover w Warszawie - prowadzenie ciąży

Może dr. Świrski lub dr. Filipp?
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 17:31   #3
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Polecany ginekolog z Medicover w Warszawie - prowadzenie ciąży

znajomej ciążę prowadził dr Marek Piertraszak- bardzo go sobie chwaliła, na usg chodziła do Dariusza Pietrasika
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 17:53   #4
koniczyna82
Rozeznanie
 
Avatar koniczyna82
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Polecany ginekolog z Medicover w Warszawie - prowadzenie ciąży

Mhmh... Dr. Marek Pietraszek to właśnie lekarz o którym wspominałam wyżej, do którego trafiłam przypadkiem z ledwo co otwartym wynikiem PAPPy w ręce. Najpierw przekonywał mnie że wynik testu 1:3 powinnam wyrzucić do kosza i o nim zapomnieć bo mam zdrowe dziecko. Potem kiedy to poprosiłam o skierowanie na amniopunkcję usiłował mnie od niej odwieźć, tłumacząc "że jest dla mojego dziecka bardziej niebezpiaczna niż ryzyko choroby" (ryzyko amnio 1% i to w dawniejszych latach, ryzyko choroby 1:3....gdzie wskazaniem do amniopunkcji jest wynik powyżej 1:300!) Wypisał mi skierowanie do poradni genetycznej dopiero kiedy zdecydowanie się uparłam, i jestem przekonana że dlatego że to był Medicover, gdzie raczej nie popracuje długo lekarz działający zgodnie z klałzurą sumienia. Pan doktor był na tyle bezczelny ze powiedział, ze piwinnam zmienić ginekologa prowadzącego bo on to by mnie na takie badanie jak test PAPPA nie skierował bo powoduje tylko niepotrzebny stres u ciężarnej. ( mimo że mu tłumaczyłam że zalecił go specjalista od USG prenatalnego bo coś go niepokoiło, swoją drogą baardzo go polecam, dr Slowiej ). Amniopunkcja potwierdziła że moje dziecko miało trisomię.

Edytowane przez koniczyna82
Czas edycji: 2015-11-23 o 18:03
koniczyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 21:35   #5
anuszka1984
Zadomowienie
 
Avatar anuszka1984
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 009
Dot.: Polecany ginekolog z Medicover w Warszawie - prowadzenie ciąży

Polecam Ewę Filipp Prowadzę u niej już drugą ciążę (tym razem nie w Medicoverze) i jestem bardzo zadowolona!
__________________
Zuzia 13.09.2013
Aleksander 30.04.2016

https://www.instagram.com/mama_rodzenstwa/
anuszka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 11:31   #6
JoannaWawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Polecany ginekolog z Medicover w Warszawie - prowadzenie ciąży

Cześć,

Ja też szukam jakiegoś dobrego ginekologa z Medicovera w Warszawie.

Niestety moją pierwszą ciąże poroniłam w 8tyg. W 10 tygodniu ciąży byłam na badaniu u jednego lekarza z Medicovera i on wtedy nie zauważył, że ta ciążą jest martwa. Powinien zauważyć, że macica się nie powiększa. Poza tym miał w gabinecie USG i też go nie wykonał, nie wiem czemu. Dostałam od niego skierowanie na USG prenatalne, które zrobiłam w 12 tygodniu i wtedy dopiero się dowiedziałam, że moja ciąża jest martwa od 4 tygodni.

Miesiąc po poronieniu poszłam do innego lekarza z Medicovera i ten nie zlecił mi żadnych badań twierdząc, że poronienia zdarzają się bardzo często i najczęściej są to wady genetyczne. Może i tak jest, ale mi psychicznie by pomogło, gdybym jakieś badania zrobiła.

Teraz planuje kolejną ciąże i chciałabym trafić do dobrego lekarza, który będzie mi zlecał wszystkie badania. Czy możecie mi polecić dobrego ginekologa z Medicovera? Takiego który będzie miał doświadczenie z trudnymi ciążami i będzie zlecał wszystkie odpowiednie badania. Dodam, jeszcze, że przed zajściem w ciąże miałam problemy z okresem. To znaczy przez długi czas nie miałam miesiączki i musiałam brać tabletki hormonalne.

Pozdrawiam,
A
JoannaWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 08:36   #7
mrsbri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Polecany ginekolog z Medicover w Warszawie - prowadzenie ciąży

Cześć! Chiałabym podpiąć się pod wątek - czy ktoś może prowadzi ciążę u dr. Anny Wiczyńskiej-Zając? Jakie macie zdanie na temat dr.?
mrsbri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-31, 02:18   #8
Helenka_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 2
Dot.: Polecany ginekolog z Medicover w Warszawie - prowadzenie ciąży

Cześć! Mnie również zależy na opinii odnośnie dr Anny Wiczyńskiej-Zając. Na Znanymlekarzu jej nie ma...Będę wdzięczna za informacje!
Helenka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-31 03:18:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.