Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-30, 20:29   #4981
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Cytat:
Napisane przez kasiula1723 Pokaż wiadomość
dziewczyny wyleczcie sobie zęby w czasie starań bo potem jest masakra :/
Oj tak, koniecznie. Ja też jak się naczytałam, że problemy z zębami mogą powodować nawet poronienia to wyleczyłam sobie zęby jeszcze przed staraniami.
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 20:31   #4982
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Wrzucam już link bo nie będzie mnie chwilę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1264163
madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 20:32   #4983
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Ty i tak jesteś z nas najmłodsza
Oooo odezwala sie ta co jest duuzo starsza ode mnie haha

Zresztą ja sie w tej ciąży juz powoli czuje jak 70latka

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 20:40   #4984
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Oooo odezwala sie ta co jest duuzo starsza ode mnie haha

Zresztą ja sie w tej ciąży juz powoli czuje jak 70latka

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kamila im jest się młodszym tym ciążę się lepiej przechodzi. Więc jak zdecydujesz się na trzecie, dajmy na to po 30-ce to ja nie wiem czy ty to przeżyjesz 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 20:40   #4985
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Cytat:
Napisane przez kasiula1723 Pokaż wiadomość

przykro mi z powodu Twojego dziadka

[/COLOR]byłam dzisiaj u dentysty , było bardzo średnio i jeszcze milion monet zostawiłam a w piątek powtórka i zapłacę dwa razy więcej
dziewczyny wyleczcie sobie zęby w czasie starań bo potem jest masakra :/


Ja mam takie doswiadczenia z dentystami ze prywatny powiedzial mi ze mam jakies 5 zebow do leczenia, poszlam wiec poleczyc na nfz a ona jedna malą plamke zauwazyla.... potem minelo kilka lat... poszlam do prywatnego i wynalazla 2 do leczenia, a jednego mi zrobila (faktycznie chory) i po roku mi wyleciala plomba i sie powbijala w dziaslo...masakra i tez tych 2 co chciala mi leczyc nie leczylam, poszlam jak mi ta plomba wyleciala na nfz , babka mi tak dobrze zrobila ze nawet nie widze ze ten zab byl robiony... no i co... mowi ze reszta zdrowe! Oni rozwiercaja co sie da byle kase nabic. Teraz w ciazy poszlam to mi powiedziala ze mam malutka plamke na 7 ale nie warto wiercic zęba...
Ja nie wierze tym prywatnym dentystom... od tego czasu co mialam 5 do leczenia czy wiecej nawet leczylam dwa i co minelo od wtedy chyba juz z 8 lat i nic sie nie poglebilo... tamci chcieli mi wiercic taki malutki osad nie prochnicę, tak mi wytlumaczyla dentystka NFZ. Takze uwazajcie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 20:46   #4986
kasiula1723
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 290
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość


Ja mam takie doswiadczenia z dentystami ze prywatny powiedzial mi ze mam jakies 5 zebow do leczenia, poszlam wiec poleczyc na nfz a ona jedna malą plamke zauwazyla.... potem minelo kilka lat... poszlam do prywatnego i wynalazla 2 do leczenia, a jednego mi zrobila (faktycznie chory) i po roku mi wyleciala plomba i sie powbijala w dziaslo...masakra i tez tych 2 co chciala mi leczyc nie leczylam, poszlam jak mi ta plomba wyleciala na nfz , babka mi tak dobrze zrobila ze nawet nie widze ze ten zab byl robiony... no i co... mowi ze reszta zdrowe! Oni rozwiercaja co sie da byle kase nabic. Teraz w ciazy poszlam to mi powiedziala ze mam malutka plamke na 7 ale nie warto wiercic zęba...
Ja nie wierze tym prywatnym dentystom... od tego czasu co mialam 5 do leczenia czy wiecej nawet leczylam dwa i co minelo od wtedy chyba juz z 8 lat i nic sie nie poglebilo... tamci chcieli mi wiercic taki malutki osad nie prochnicę, tak mi wytlumaczyla dentystka NFZ. Takze uwazajcie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no ja chodzę akurat do znajomych moich rodziców od dziecka więc zaufanie mam. A że przez parę lat sobie zaniedbałam no to mam teraz co mam. zaczełam leczyć w kwietniu , ale u nich strasznie długo czekałam na termin bo zależało mi na konkretnym lekarzu, miałam mieć nawet 8 usuwaną no ale okazało się w międzyczasie że jestem w ciąży. ale obiecałam sobie że już tak nie zaniedbam tego tematu i tż też musze z tym przypilnowac
kasiula1723 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 20:47   #4987
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość


Ja mam takie doswiadczenia z dentystami ze prywatny powiedzial mi ze mam jakies 5 zebow do leczenia, poszlam wiec poleczyc na nfz a ona jedna malą plamke zauwazyla.... potem minelo kilka lat... poszlam do prywatnego i wynalazla 2 do leczenia, a jednego mi zrobila (faktycznie chory) i po roku mi wyleciala plomba i sie powbijala w dziaslo...masakra i tez tych 2 co chciala mi leczyc nie leczylam, poszlam jak mi ta plomba wyleciala na nfz , babka mi tak dobrze zrobila ze nawet nie widze ze ten zab byl robiony... no i co... mowi ze reszta zdrowe! Oni rozwiercaja co sie da byle kase nabic. Teraz w ciazy poszlam to mi powiedziala ze mam malutka plamke na 7 ale nie warto wiercic zęba...
Ja nie wierze tym prywatnym dentystom... od tego czasu co mialam 5 do leczenia czy wiecej nawet leczylam dwa i co minelo od wtedy chyba juz z 8 lat i nic sie nie poglebilo... tamci chcieli mi wiercic taki malutki osad nie prochnicę, tak mi wytlumaczyla dentystka NFZ. Takze uwazajcie
Moze mialas pecha i trafilas na zlego dentyste.
Ja bym do stomatologa na NFZ nie poszla... juz za duzo wiem na ten temat od srodka

Teraz na szczescie wszystkie zeby mam wyleczone, wiec strachu nie ma ale w ciazy byl
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-30, 20:51   #4988
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Ja dopiero o zmianę wieku poproszę w grudniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 20:52   #4989
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Moze mialas pecha i trafilas na zlego dentyste.
Ja bym do stomatologa na NFZ nie poszla... juz za duzo wiem na ten temat od srodka

Teraz na szczescie wszystkie zeby mam wyleczone, wiec strachu nie ma ale w ciazy byl
No moze peszek ale tych dwoch prywatnych to byly inne miejsca i inne placowki. Ale jak przez tyle lat mi sie nic nie dzieje z tymi zebami to ufam tej mojej na NFZ dziwna sprawa ze rozni dentysci chcą leczyc rozne zęby, po prostu niektorzy oszczedzaja zęby bo czasem gorzej dla zęba rozwiercic niz zostawić.Prywatni mogą nabijać kasiorke na byle czym ale jak sie ma kogos zaufanego to wiadomo zawsze lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 20:55   #4990
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Kamila im jest się młodszym tym ciążę się lepiej przechodzi. Więc jak zdecydujesz się na trzecie, dajmy na to po 30-ce to ja nie wiem czy ty to przeżyjesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A w zyciu ! rzeczywiscie moglabym tego nie przezyc
ja juz mojemu zapowiedzialam ze potem konczymy produkcje nam dwojka wystaczy w zupełności



Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 21:00   #4991
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
No moze peszek ale tych dwoch prywatnych to byly inne miejsca i inne placowki. Ale jak przez tyle lat mi sie nic nie dzieje z tymi zebami to ufam tej mojej na NFZ dziwna sprawa ze rozni dentysci chcą leczyc rozne zęby, po prostu niektorzy oszczedzaja zęby bo czasem gorzej dla zęba rozwiercic niz zostawić.Prywatni mogą nabijać kasiorke na byle czym ale jak sie ma kogos zaufanego to wiadomo zawsze lepiej
No to prawda, ze najwazniejsze to zeby trafic na kogos zaufanego. Z tym jest niestety problem nie tylko w stomatologii...
mam mnostwo negatywnych doswiadczen glownie z ginekologii

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
ja juz mojemu zapowiedzialam ze potem konczymy produkcje nam dwojka wystaczy w zupełności
To samo powiedzialam ja
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-30, 21:03   #4992
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
O nie. To jest straszne jak po ciąży zęby się niektórym dziewczynom psują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cóż, skutki uboczne jakieś muszą być
Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
A ja moge zostac przy swoim wieku przez kolejnych kilka lat a co, jak wy sie starzejecie to dla rownowagi ktos musi sie odmlodnic
Ja też

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 21:11   #4993
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
No to prawda, ze najwazniejsze to zeby trafic na kogos zaufanego. Z tym jest niestety problem nie tylko w stomatologii...
mam mnostwo negatywnych doswiadczen glownie z ginekologii



To samo powiedzialam ja
To prawda i niestety tyczy się to niemal każdej specjalności. Jakoś tak zdarzało mi się, że zawsze spoko byli kardiolodzy, neurochirurdzy i endokrynolodzy a może to akurat zbieg okoliczności, że u nas pracowali tacy specjaliści z tych dziedzin, że akurat każdego poleciłabym bez zastanowienia.
Ale za to pediatrzy, ginekolodzy, stomatolodzy, alergolodzy... jedno schorzenie a każdy inna teoria i do tego "nie wiem, ale spróbujmy, a nóż zadziała"
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 21:15   #4994
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Cytat:
Napisane przez Solony_karmel Pokaż wiadomość
Ale za to pediatrzy, ginekolodzy, stomatolodzy, alergolodzy... jedno schorzenie a każdy inna teoria i do tego "nie wiem, ale spróbujmy, a nóż zadziała"
Ooo tak! Pediatrzy to tez jakas masakra tak kocha sie to swoje dzieciatko a znalezc dobrego specjaliste to ze swieca...
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 21:21   #4995
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Moze mialas pecha i trafilas na zlego dentyste.
Ja bym do stomatologa na NFZ nie poszla... juz za duzo wiem na ten temat od srodka

Teraz na szczescie wszystkie zeby mam wyleczone, wiec strachu nie ma ale w ciazy byl
Czyżby branża stomatologiczna ? Czy ogólnie służba zdrowia?
Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
No moze peszek ale tych dwoch prywatnych to byly inne miejsca i inne placowki. Ale jak przez tyle lat mi sie nic nie dzieje z tymi zebami to ufam tej mojej na NFZ dziwna sprawa ze rozni dentysci chcą leczyc rozne zęby, po prostu niektorzy oszczedzaja zęby bo czasem gorzej dla zęba rozwiercic niz zostawić.Prywatni mogą nabijać kasiorke na byle czym ale jak sie ma kogos zaufanego to wiadomo zawsze lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie, skoro masz zaufanie do lekarki z nfz to jest najważniejsze. Inna sprawa to taka, że niestety nfz nie refunduje wszystkiego. A co do tego, że każdy widzi co innego to bardzo subiektywna sprawa. Jeden lekarz zostawi małą plamkę do obserwacji, inny od razu będzie chciał wiercić. Jak wszędzie, można trafić na dobrego specjalistę i na konowała, niezależnie czy to na fundusz czy prywatnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 21:35   #4996
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Czyżby branża stomatologiczna ? Czy ogólnie służba zdrowia?Pewnie, skoro masz zaufanie do lekarki z nfz to jest najważniejsze. Inna sprawa to taka, że niestety nfz nie refunduje wszystkiego. A co do tego, że każdy widzi co innego to bardzo subiektywna sprawa. Jeden lekarz zostawi małą plamkę do obserwacji, inny od razu będzie chciał wiercić. Jak wszędzie, można trafić na dobrego specjalistę i na konowała, niezależnie czy to na fundusz czy prywatnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak dokladnie ale u mnie sie akurat tak zlozylo ze dwie rozne babki z nfz nie widzialy nic do leczenia a Ci prywatni mnostwo, raz sie az poplakalam hehe zastanawiajace ale oczywiscie nie wszyscy tak robią, trzeba dobrze trafic ale tez uwazac jak sie idzie do nowej placówki, nawymyslaja do wiercenia to lepiej skonsultowac chyba z kims jeszcze bo ja to juz zaufanie stracilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 05:58   #4997
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Hej
Jeżeli chodzi o zęby, wszystkie wyleczyłam, ale chodzę prywatnie. Z dentystami mam różne doświadczenia, ale chodzę od lat do gabinetu, któremu ufam. Nawet z dzieckiem, bo gdzie indziej buzi nie otwierał( na nfz spotkaliśmy się z mega hamstwem w stosunku do dzieci i się bał). Mam tylko 8 mke do wyrwania, nie boląca ale jest tam mała dziurka. Jeżeli w tym msc się nie uda zaciążyć wyrwę to początkiem marca... zęby wyleczyłam z myślą o ciąży, bo źle wspominam leczenie w trakcie ciąży. Teraz tylko żeby mi się udało w niej być

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 06:32   #4998
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019 | cz. 11

Dziewczyny zapraszam do nowej części:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1264163

tu już gaszę światło
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-31 07:32:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.