UJ - kierunki, rekrutacja, studia - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-26, 20:16   #301
camerooon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
europeistyka na UJ

Witajcie, jestem przyszłą studentką europeistyki na UJ i poszukuję wszelkich informacji o tym kierunku jak i samym instytucie europeistyki słyszałam że dojazd tam jest dość problematyczny zwłaszcza zimą, będę wdzięczna za wszelkie informacje związane z kierunkiem, instytutem, jak oceniacie te studia, czy są trudne, interesujące?
camerooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 19:01   #302
teaspoon
Raczkowanie
 
Avatar teaspoon
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 156
Dot.: Uj dietetyka

Cytat:
Napisane przez Jusiq Pokaż wiadomość
Witajcie, od tego roku zaczynam studia na kirunku diettetyka na UJ. Niestety przeszukalam forum i nigdzie nie znalazlam zadnych rad od starszych kolezanek i kolegow studentow, ani osob, ktore tez w tym roku zaczynaja.... A wiec łączmy sie! przyszli dietetycy, dajcie o sobie znac a studentow, ktorzy przetarli juz sciezki, prosimy o kilka rad ...apropo wszystkiego, wykladowcow, studiow, przedmitow, do czego przysiasc, a co jest mniej wazne itp.
Hej, ja też od tego roku zaczynam studia na tym kierunku na UJ Troche się boję bo słyszalam różne opinie na temat dietetyki na tej uczelni ale mam nadzieję, że damy rade

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-02-19 o 21:21
teaspoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 16:53   #303
Jusiq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 41
Dot.: Uj dietetyka

Cytat:
Napisane przez Jusiq Pokaż wiadomość
Witajcie, od tego roku zaczynam studia na kirunku diettetyka na UJ. Niestety przeszukalam forum i nigdzie nie znalazlam zadnych rad od starszych kolezanek i kolegow studentow, ani osob, ktore tez w tym roku zaczynaja.... A wiec łączmy sie! przyszli dietetycy, dajcie o sobie znac a studentow, ktorzy przetarli juz sciezki, prosimy o kilka rad ...apropo wszystkiego, wykladowcow, studiow, przedmitow, do czego przysiasc, a co jest mniej wazne itp.
Zapraszam na stronie biolog.pl, jest Nas wiecej
http://www.forum.biolog.pl/dietetyka...vt43276-90.htm

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-02-19 o 21:21
Jusiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 17:31   #304
sensei1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 374
Dot.: Uj dietetyka

Szukajcie się nawzajem i informacji na forach uczelni lub grupach na fb, tam na pewno was będzie więcej
__________________
Zapraszam na mojego bloga: tanie przepisy studenckie
sensei1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 03:37   #305
Frank Underwood
Przyczajenie
 
Avatar Frank Underwood
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: europeistyka na UJ

Cytat:
Napisane przez camerooon Pokaż wiadomość
Witajcie, jestem przyszłą studentką europeistyki na UJ i poszukuję wszelkich informacji o tym kierunku jak i samym instytucie europeistyki słyszałam że dojazd tam jest dość problematyczny zwłaszcza zimą, będę wdzięczna za wszelkie informacje związane z kierunkiem, instytutem, jak oceniacie te studia, czy są trudne, interesujące?
Cześć!
Od października będziemy studiować na jednym wydziale

Studia, przynajmniej z mojego punktu widzenia, jako pasjonata nauk politycznych, to parafrazując beza z kremem

Wszelkie potrzebne informacje uzyskasz na stronie wydziału http://www.wsmip.uj.edu.pl/start, a tu masz stronę instytutu http://www.europeistyka.uj.edu.pl/.

Kierunek z całą pewnością ciekawy, problemem są perspektywy po studiach. Praca będzie tylko dla najlepszych i najbardziej aktywnych.
Pozdrawiam!

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-02-19 o 21:08
Frank Underwood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 09:46   #306
pluszaczku
Przyczajenie
 
Avatar pluszaczku
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: europeistyka na UJ

Cytat:
Napisane przez camerooon Pokaż wiadomość
Witajcie, jestem przyszłą studentką europeistyki na UJ i poszukuję wszelkich informacji o tym kierunku jak i samym instytucie europeistyki słyszałam że dojazd tam jest dość problematyczny zwłaszcza zimą, będę wdzięczna za wszelkie informacje związane z kierunkiem, instytutem, jak oceniacie te studia, czy są trudne, interesujące?
Cześć!
Ja studiuję euro na Ujocie. Jest bardzo fajnie, chociaż oczywiście wszystko ma swoje minusy.
Dojazd wcale nie jest problematyczny. Z Cracovi jeździ, uwielbiana przez wszystkich eurogórkowiczkow, 409, która zawozi nas prosto pod instytut (tak na samą górę). Czasem zdarza jej się zepsuć lub po prostu nie daje rady wjechać na górę (przez zbyt dużo ludzi w autobusie, niesprzyjające warunki), ale bardzo rzadko i niestety nie kursuje w czasie sesji poprawkowej oraz wakacji. Miejsce, pomimo, że może się wydawać do kitu, bo daleko od centrum itd., jest świetne, czasem uda się namówić prowadzącego na zajęcia na dworze, a z racji tego, że jest tam tylko europeistyka wszyscy się znają i atmosfera jest genialna.
Jeśli chodzi o same studia - jeśli kogoś interesuje ta tematyka to będą dla niego przyjemnością. Mnie się znudziło po pierwszym roku, bo zrealizowałam właściwie wszystkie interesujące mnie przedmioty. Plan zajęć każdy układa sobie sam. Pewnie ogarnie Cię panika, kiedy pojawi się harmonogram, z którego nic nie zrozumiesz i pomyślisz, że musisz chodzić na wszystko co tam się pojawiło. Nie. Jeśli chcesz mogę Ci wszystko dokładnie wytłumaczyć. Wykładowcy są w większości sympatyczni i ugodowi, da się dogadać.
Zachęcam Cię do dołączenia do Koła Naukowego Europeistyki. Organizujemy Wigilię IE, Dzień Europy i inne projekty.
Poza tym na Facebooku jest grupa dedykowana do wszystkich studentów europeistyki na Ujocie (niezależnie od roku), więc możesz dołączyć: https://www.facebook.com/groups/182164695150652/ Można tam zadawać pytania, ale najpierw polecam użyć szukajki, żeby się nie powtarzać. No i teraz lepiej nie zasypywać tam ludzi pytaniami, bo przecież sierpień, nit nie myśli o studiach.

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-02-19 o 21:08
pluszaczku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 16:27   #307
Marina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 455
Biologia na uj w krakowie

Hej Kochane.
Czy ktoś może jest na biologi na Jagiellonce?
Czy może w skrócie opowiedzieć o tych studiach?
Czego się wystrzega? Na co najbardziej położyć nacisk? Na czym najbardziej oblewają?
No ogólnie co wam przyjdzie do głowy.
Dzięki

PS> A może ktoś też dostał się w tym roku na biologię na UJ?
__________________


Marina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 20:01   #308
Tolvaj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 639
Dot.: Biologia na uj w krakowie

Cytat:
Napisane przez Marina123 Pokaż wiadomość
Hej Kochane.
Czy ktoś może jest na biologi na Jagiellonce?
Czy może w skrócie opowiedzieć o tych studiach?
Czego się wystrzega? Na co najbardziej położyć nacisk? Na czym najbardziej oblewają?
No ogólnie co wam przyjdzie do głowy.
Dzięki

PS> A może ktoś też dostał się w tym roku na biologię na UJ?
Jagiellonka to biblioteka jagiellonska

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-02-19 o 20:51
Tolvaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 08:55   #309
Marina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 455
Dot.: Biologia na uj w krakowie

Cytat:
Napisane przez Tolvaj Pokaż wiadomość
Jagiellonka to biblioteka jagiellonska
Ahhh czepiasz się kochana
Uniwersytet Jagieloński oczywiście
__________________



Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-02-19 o 20:51
Marina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 23:09   #310
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Biologia na uj w krakowie

Cytat:
Napisane przez Tolvaj Pokaż wiadomość
Jagiellonka to biblioteka jagiellonska
Cytat:
Napisane przez Marina123 Pokaż wiadomość
Ahhh czepiasz się kochana
Uniwersytet Jagieloński oczywiście
Może i się czepia, ale ma rację.
Tak jak ktoś się wybiera na biologię i nie wie, że "biologii" pisze się przez dwa "i"

Studiuję na WBiNOZ UJ, ale zupełnie inny kierunek, więc co do tego nie pomogę, ale sam wydział bardzo przyjazny.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.



Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-02-19 o 20:52
Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 09:39   #311
Marina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 455
Dot.: Biologia na uj w krakowie

Bo to nie ja studiuję. Tylko mój brat. A ja robię zwiad na wizażu bo on powiedział, że tu nie wejdzie. A ja jako dobra siostra pomagam bratu
__________________


Marina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 23:33   #312
pat_ka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Biologia na uj w krakowie

Cytat:
Napisane przez Marina123 Pokaż wiadomość
Hej Kochane.
Czy ktoś może jest na biologi na Jagiellonce?
Czy może w skrócie opowiedzieć o tych studiach?
Czego się wystrzega? Na co najbardziej położyć nacisk? Na czym najbardziej oblewają?
No ogólnie co wam przyjdzie do głowy.
Dzięki

PS> A może ktoś też dostał się w tym roku na biologię na UJ?
Statystyka, Botanika systematyczna, Biochemia, Biologia Komórki, Fizjologia Zwierząt i Fizjologia Roślin
Warto się na nich skupić. Biochemia i Biologia komórki w szczególności!

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Generalnie łatwo nie jest.

Ale relacja wykładowca - student, opiera się raczej na relacjach partnerskich.
Ogólnie- są uprzejmi i w większości chcą nauczyć.


Dziekanat: poza koniecznością- omijać szerokim łukiem, nie spóźniać się z donoszeniem papierków. Generalnie różnie rzeczy się działy. Ale da się okiełznać.
godziny pracy dziekanatu to godziny święte, ani wcześniej, ani później.
Ale jak potrzebujesz się czegoś dowiedzieć można śmiało dzwonić. Zarówno w godzinach pracy, przed i po

Wykłady nie są obowiązkowe. Żadne! (poza Artes Liberales)

Z dodatkowych kursów na I roku proponuję: Antropologię i Prymatologię jednocześnie. Jedna nauka. Na wykładach z Prymatów dużo zagadnień z antropologii, na antropologi częściowo omówiona prymatologia
Wykłady z przesympatycznym człowiekiem. A Ćwiczenia całkiem przyjemne. W tej tematyce jest jeszcze Zróżnicowanie Człowieka współczesnego. I naprawdę warto połączyć te trzy kursy. wyrabiasz pkt na następny rok a masz mniej nauki. Na Zróżnicowaniu Człowieka Współczesnego egzamin się powtarza. A i materiał jest dość ciekawy i różnorodny.

Monitorig biologiczny, podstawy mikroskopowania, czy fotografia biologiczna, też całkiem przyjemne.

Pomimo tego że I rok to duża zmiana, dla większości, najlepiej będzie jednak zrobić więcej niż jest przewidziane w puli pkt - kursy do wyboru- przyda się więcej luzu na II roku ( biochemia, biol kom.)
ewentualnie można wziąć sobie też Artes Liberales - bo na I roku jest organiczna na Ingardena, więc można to jakoś tak poustawiać żeby nie trzeba było 2 razy jeździć.

Na I roku jest trochę jeżdżenia, Ingardena, ogród botaniczny.
Na II tylko na I semestrze jeden przedmiot- Mikologia - ogród botaniczny.
reszta Ruczaj.
Co prawda mogło się to zmienić, bo przenoszą teraz wszystko na kampus. Ale zdecydowana większość zajęć odbywa się na Ruczaju, mieszkania proponuję szukać w tych rejonach.
A żeby sprawdzić czy mieszkanie jest daleko czy blisko od uczelni najlepiej: "kraków jak dojade"

Na II roku, dochodzi angielski, więc jest czas żeby nadrobić ewentualne braki samodzielnie.

chyba tyle
Pozdrawiam xD

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-02-19 o 20:53
pat_ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 18:18   #313
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Smile Studia na kierunku administracja UJ

Studiuje administrację na UJ. W tym roku muszę zaliczyć obowiązkowo 2 miesiące praktyk. Czy na forum jest ktoś kto mi powie czy praktyki sa przydzielane czy trzeba szukać na własną rękę?

A tak w ogóle co sądzicie o tym kierunku? Są perspektywy?
Może polecacie jakieś fajne kursy do tego? Dobry 2 kierunek?

Ja ogólnie cenię sobie wykłady i zajęcia. Fajna kadra, każdy nas "podbudowuje" itp itd. Jest fajnie dopóki nie ma się styczności z ludźmi z uczelni technicznych bo patrzą z góry i leci seria dowcipów ;D Mimo, że to nie są studia humanistyczne tylko prawno-ekonomiczne to pokutuje przekonanie,że każdy przedmiot gdzie nie ma fizyki o human
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 19:44   #314
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Studia na kierunku administracja UJ

Cytat:
Napisane przez 1Patty Pokaż wiadomość
Studiuje administrację na UJ. W tym roku muszę zaliczyć obowiązkowo 2 miesiące praktyk. Czy na forum jest ktoś kto mi powie czy praktyki sa przydzielane czy trzeba szukać na własną rękę?

A tak w ogóle co sądzicie o tym kierunku? Są perspektywy?
Może polecacie jakieś fajne kursy do tego? Dobry 2 kierunek?

Ja ogólnie cenię sobie wykłady i zajęcia. Fajna kadra, każdy nas "podbudowuje" itp itd. Jest fajnie dopóki nie ma się styczności z ludźmi z uczelni technicznych bo patrzą z góry i leci seria dowcipów ;D Mimo, że to nie są studia humanistyczne tylko prawno-ekonomiczne to pokutuje przekonanie,że każdy przedmiot gdzie nie ma fizyki o human
Rozumiem, że nigdy żadnych praktyk nie miałaś?
Praktyk szukasz sobie sama lub jak nie znajdziesz to masz niezaliczony przedmiot (lub praktyki załatwia Ci uczelnia ale dopiero po tym jak sama sobie ich nie znajdziesz). Wszystko zależy od uczelni.

A administracja to jest przedmiot humanistyczny...ekonomia nie świadczy od razu, że nie jest a sama administracja jest polem do dowcipów bo po tym nie ma pracy ani perspektyw.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 20:03   #315
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Dot.: Studia na kierunku administracja UJ

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Rozumiem, że nigdy żadnych praktyk nie miałaś?
Praktyk szukasz sobie sama lub jak nie znajdziesz to masz niezaliczony przedmiot (lub praktyki załatwia Ci uczelnia ale dopiero po tym jak sama sobie ich nie znajdziesz). Wszystko zależy od uczelni.

A administracja to jest przedmiot humanistyczny...ekonomia nie świadczy od razu, że nie jest a sama administracja jest polem do dowcipów bo po tym nie ma pracy ani perspektyw.
Studiowałaś?Nie masz pracy ani perspektyw?

Niestety się z Tobą nie zgodzę. To nie jest kierunek human.Radzę poczytać, bo chyba nie miałaś z tym styczności. Nie wiem jak to wygląda na innych uczelniach i czy wiesz na czym polegają te studia
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 20:07   #316
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: Studia na kierunku administracja UJ

Cytat:
Napisane przez 1Patty Pokaż wiadomość
Studiuje administrację na UJ. W tym roku muszę zaliczyć obowiązkowo 2 miesiące praktyk. Czy na forum jest ktoś kto mi powie czy praktyki sa przydzielane czy trzeba szukać na własną rękę?

A tak w ogóle co sądzicie o tym kierunku? Są perspektywy?
Może polecacie jakieś fajne kursy do tego? Dobry 2 kierunek?

Ja ogólnie cenię sobie wykłady i zajęcia. Fajna kadra, każdy nas "podbudowuje" itp itd. Jest fajnie dopóki nie ma się styczności z ludźmi z uczelni technicznych bo patrzą z góry i leci seria dowcipów ;D Mimo, że to nie są studia humanistyczne tylko prawno-ekonomiczne to pokutuje przekonanie,że każdy przedmiot gdzie nie ma fizyki o human
nie ma
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 20:44   #317
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Studia na kierunku administracja UJ

Cytat:
Napisane przez 1Patty Pokaż wiadomość
Studiowałaś?Nie masz pracy ani perspektyw?

Niestety się z Tobą nie zgodzę. To nie jest kierunek human.Radzę poczytać, bo chyba nie miałaś z tym styczności. Nie wiem jak to wygląda na innych uczelniach i czy wiesz na czym polegają te studia
A Ty pracujesz? bo póki co nawet jednych praktyk nie odbyłaś, dopiero jak narzucili obowiązkowe. Nie pusz się tak, bo pracy po tym kierunku nie ma i za parę lat lepiej nie będzie więc najpierw tą pracę znajdź a dopiero później nastrosz piórka
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 20:52   #318
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Dot.: Studia na kierunku administracja UJ

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
A Ty pracujesz? bo póki co nawet jednych praktyk nie odbyłaś, dopiero jak narzucili obowiązkowe. Nie pusz się tak, bo pracy po tym kierunku nie ma i za parę lat lepiej nie będzie więc najpierw tą pracę znajdź a dopiero później nastrosz piórka
Wiesz przykro ze uwazasz, ze się puszę.Może po prostu masz zły dzień.
Mam młode 20 lat nie pracowałam w zawodzie.


Dziewczyny sa jakieś fajne kursy do administracji? dobry uzupełniajacy 2 kierunek?
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 06:10   #319
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Studia na kierunku administracja UJ

Cytat:
Napisane przez 1Patty Pokaż wiadomość


Dziewczyny sa jakieś fajne kursy do administracji? dobry uzupełniajacy 2 kierunek?
to zależy co chcesz w życiu robić ! niektórzy po administracji jednak decyduja sie iść na prawo, a inni wybierają ekonomię itd.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 08:15   #320
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Dot.: Studia na kierunku administracja UJ

A czy warto zrobić magistra na tym kierunku?
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 11:36   #321
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Studia na kierunku administracja UJ

Cytat:
Napisane przez 1Patty Pokaż wiadomość
Wiesz przykro ze uwazasz, ze się puszę.Może po prostu masz zły dzień.
Mam młode 20 lat nie pracowałam w zawodzie.


Dziewczyny sa jakieś fajne kursy do administracji? dobry uzupełniajacy 2 kierunek?
No widzisz, nie pracowałaś w zawodzie a puszysz się, że praca jest. Otóż nie, nie ma.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 12:04   #322
BlueDecoria
Rozeznanie
 
Avatar BlueDecoria
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 756
Dot.: Studia na kierunku administracja UJ

Skończyłam administrację 4 lata temu i prawda jest taka, że nie ma to większego znaczenia Na stanowiska stricte administracyjne/biurowe przyjmują w zasadzie wszystkich z wyższym wykształceniem (a nawet tylko ze średnim) więc taka sytuacja
BlueDecoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 14:09   #323
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Studia na kierunku administracja UJ

Nie ma perspektyw. Nie ma pracy. Tyle.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 21:36   #324
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Studia na kierunku administracja UJ

Nie ma perspektyw. Startując do urzędów będziesz konkurować z tabunem absolwentów po twoim kierunku plus ludźmi po prawie, a na stanowiska typowo biurowe przyjmują każdego z wyższym, więc powodzenia.

I szczerze mówiąc wątpię, że ktokolwiek tutaj jest w stanie odpowiedzieć na pytanie o praktyki, no chyba że jakimś cudem pani z twojego dziekanatu jest wizażanką
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 08:25   #325
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Dot.: Studia na kierunku administracja UJ

Ktoś robił kurs: Od podstaw do samodzielnego księgowego?
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 21:41   #326
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Studia na kierunku administracja UJ

Cytat:
Napisane przez 1Patty Pokaż wiadomość
Są perspektywy?
Zero. Null. Nie ma.

--

Cytat:
Napisane przez 1Patty Pokaż wiadomość
Ktoś robił kurs: Od podstaw do samodzielnego księgowego?
Chyba jednak nie masz pojęcia.
Księgowość to zupełnie inna bajka. Radziłabym wybrać czy skupić się na administracji (odradzam), czy na księgowości (dobra księgowa z doświadczeniem jest w cenie ale rynek też coraz bardziej zapełniony).
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 08:15   #327
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Dot.: Studia na kierunku administracja UJ

SweetHusky ....

Nie pytam co jest jaką bajką.Pytam czy masz pojęce o tym kursie.Nie mów mi co mam brać co nie bo nie o to proszę.Chodzi mi o opnie na temat kursu, który planuję zrobić na zakończenie nauki na kierunku ekonomicznym.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Zero. Null. Nie ma.

--


Chyba jednak nie masz pojęcia.
Księgowość to zupełnie inna bajka. Radziłabym wybrać czy skupić się na administracji (odradzam), czy na księgowości (dobra księgowa z doświadczeniem jest w cenie ale rynek też coraz bardziej zapełniony).

Rynek nie zapełnia się wyłącznie w wybranych sektorach gospodarki i życia społecznego. Jeszcze parę lat temu w cenie byli informatycy, cenieni byli architekci. Co się teraz mówi na takie kierunki wiadomo.
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 09:38   #328
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Cytat:
Napisane przez 1Patty Pokaż wiadomość
Rynek nie zapełnia się wyłącznie w wybranych sektorach gospodarki i życia społecznego. Jeszcze parę lat temu w cenie byli informatycy, cenieni byli architekci. Co się teraz mówi na takie kierunki wiadomo.
Jestem ciekawa co takiego mowi się o informatyce. Niech mi to powie studentka administracji.

A co do kursu, radziłabym zrobić osobny wątek. Na pewno więcej osób zobaczy jego nagłówek niż twoje pytanie tutaj.

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-02-19 o 20:55
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 14:30   #329
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Dot.: Studia na kierunku administracja UJ

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa co takiego mowi się o informatyce. Niech mi to powie studentka administracji.

A co do kursu, radziłabym zrobić osobny wątek. Na pewno więcej osób zobaczy jego nagłówek niż twoje pytanie tutaj.

Co o administracji może powiedzieć ktoś kto jej nie studiuje

Miłego dnia.
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 14:36   #330
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Studia na kierunku administracja UJ

Ale dalej nie wiem co takiego mówi się o informatyce . O to zapytałam, nie o administracje.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-23 11:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.