nieudana operacja nosa i co dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 02:24   #1
agnieszka59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Question

nieudana operacja nosa i co dalej?


Ja mam pytanie do pana dr Skubina dotyczace nieudanych operacji plastycznych. Mianowicie, jakies poltora roku temu mialam operowany nos. Powodem operacji byl wystajacy garbek po zlamaniu. Oczywiscie lekarz usuna mi garbek ale teraz wyczuwam "dolki" po obu stronach kosci, na czubku nosa mam wystajace zgrubienie a pod nosem okropna blizne ktora widac. Dokladnie wyjasnilam lekarzowi ze chce jedynie zmniejszyc garbek. Prosze mi wyjasnic jaka moze byc przyczyna tych efektow ubocznych i co powinnam zrobic teraz aby sie ich pozbyc. Czy powinnam zapytzc o lekarza o darmowa poprawke i czy taka mi sie w ogole nalezy? Czy inny lekarz moze podjac sie poprawki i ile to kosztuje? Prosze o pomoc.
agnieszka59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 13:22   #2
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: nieudana operacja nosa i co dalej?

Myśle że powinien ci poprawić nos za darmo! Z tego co słyszałam to inni lekarze niechętnie podejmują się poprawek po innym lekarzu bo zwyczajnie sie boją...
Inaczej znowu będziesz musiała wydać kupe kasy a przecież to nie twoja wina tylko jego!
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.