Dziewczyny Pomóżcie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-24, 13:52   #1
aiiisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27

Dziewczyny Pomóżcie!!!


Przez zime strasznie przytylam!!!Przez rok aż o 9kg!!!Teraz nie mam pojęcia jak się do tego zabrać,bo brakuje mi silnej woli..Mam straszne fałdy na brzuchu,grube uda...Nic nie moge na siebie wlozyc,bo wyglądam jak wieloryb Zniechecam się juz po 4 dniach,bo nie widać efektow...PROSZE-PORADZCIE MI JAK PORADZIC SOBIE Z TYM WSZYSTKIM I JAK ZABRAC SIE DO TEGO KOSZMARNEGO ODCHUDZANIA??? I PO JAKIM CZASIE MOGE LICZYC NA JAKIES EFEKTY...MOZE TO MNIE ZMOTYWUJE
aiiisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 15:51   #2
sugarfree88
Raczkowanie
 
Avatar sugarfree88
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 85
Dot.: Dziewczyny Pomóżcie!!!

pomysl..skoro przytyłas te 9 kilo przez rok to nie mozesz oczekiwać ze w 4 dni tłuszcz zniknie, silna wola, cheć, motywacja i ogólny plan działania, do roboty najlepiej zaczac od teraz
sugarfree88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 17:47   #3
ewa25
Zadomowienie
 
Avatar ewa25
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 326
GG do ewa25
Dot.: Dziewczyny Pomóżcie!!!

Cytat:
Napisane przez sugarfree88
pomysl..skoro przytyłas te 9 kilo przez rok to nie mozesz oczekiwać ze w 4 dni tłuszcz zniknie, silna wola, cheć, motywacja i ogólny plan działania, do roboty najlepiej zaczac od teraz
Najlepiej jak zaczniesz od zaraz.Zmniejsz porcje jedzeniowe,nie pij napoi gazowanych,nie jedz słodyczy,fastfoodów,białe pieczywo zastąp ciemnym,ja również wyeliminowałam ziemniaki.Oprócz diety ,ważne są również ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia(ogółem dużo ruchu).No i oczywiście silna wola!!!
Efekty nie bedą jakieś natychmiastowe,ale myślę,że w ciągu miesiąca powinnaś zgubić ze 4 kg może więcej
ewa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.