Trudno mi się zmotywować :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-20, 21:37   #1
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328

Trudno mi się zmotywować :(


Cześć dziewczyny!
Dawno mnie nie było na tym forum.
Może zaczne od tego, że kiedyś bycie szczupłym a przede wszystkim w dobrej formie i bez cellulitu było moja obsesją. Ćwiczyłam dużo, sama w domu, średnio 3 albo 4 razy w tygodniu. Od mniej więcej roku dałam sobie spokój bo wszyscy dookoła na mnie krzyczeli,że za chuda jestem. Z wagą było ok więc dałam sobie spokój. Na jesieni w ubiegłym roku nastapiło zerwanie z moim ówczesnym TŻ co doprowadziło mnie do zrzucenia w zastarszającym tempie prawie 10 kg i kupowania ciuchów w rozmiarze 34 (przy 173 cm wazyłam 45 kg!). No ale wyszłam z dołka, poznałam nowego TŻ i właściwie odzyskałam stracone kilogramy, niestety z nawiązką, doszło do tego rzucenia palenia więc możecie się domysleć. W sumie nie waze az tak dużo bo 56 kg,, ale starsznie urosłam od pasa w dół, nie mieszcze się w większość rzeczy z ubiegłego lata(rozmiar 36).Wiem, że musze zacząć ćwiczyć i zmienić nawyki żywieniowe (jem zbyt dużo chemi i konserwantów, więcej warzyw, które nota bene uwielbiam), no ale jak wracam z pracy to nic mi się nie chce. Jestem zmęczona i przekładam to na nastepny dzień. Kiedyś dużo ćwiczyłam bo miałam więcej czasu, teraz mam go mniej ale chce ćwiczyć, chce odzyskac dawną formę, spalić tłuszczyk i zamienić go na masę mieśniową. Mam w domku kilka płytek z ćwiczeniami, m.in. te z wiazażu i z tae bo. Dodam jeszcze, ze urósł mi cellulit, owszem smaruje się balsamami i wykonuje masaż gabką syreną ale wiem, ze to nie wystarczy, potrzebny jest ruch.
Kurde cięzko mi się zmotywować, a TŻ ma powoli już dośc mojego jęczenia, chodzę narzekam a nic nie robię
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 23:36   #2
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Trudno mi się zmotywować :(

Kamcia doskonale Cie rozumiem. Tak to juz niestety jest jak sie prace zaczyna. Caly dzien siedzi sie na tylku a potem jest sie juz zmeczonym i nie ma sie ochoty na biegi i inne takie a nawet jesli to rezygnuje sie z tego zeby spedzic czas z TZ. Ja tez sie musze zmotywowac no i przestac podjadac co chwile z nudow w pracy
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 06:25   #3
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Trudno mi się zmotywować :(

ja w sumie tez tak mialam a zmotywowala mnie DC jak wydalam na nia 300zł to nie usmiechalo mi sie 'wyrzucic kasy" a teraz jak jestem po to ze strachu przed powrotem kg (mam w koncu mniejsza przemiane) cwicze codziennie godzine aerobow nie chce tu dysutowac nad tym czy DC jest dobra cy nie w azdym razie mnie idealnie zmobilizowala do pracy nad soba uda coraz jedrniejsze pupa sie podciaga jest fajnie
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.