Bardzo grube, gęste, sztywne włosy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 14:22   #1
Twirly
Raczkowanie
 
Avatar Twirly
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 217
Red face

Bardzo grube, gęste, sztywne włosy.


Kiedy byłam mała miałam cienkie dość (chodzi o przekrój włosa) włoski, kręcące się słodko, potem jednak włosy zmieniły swoją strukturę diametralnie, niestety już się nie kręciły tylko różne dziwne rzeczy robiły (nie, nie da się wydobyć skrętu chyba że lokówką), stały się baaardzo gęste i grube. Potem były farbowane na ciemno (czarny prawie), miałam ich mnóstwo na głowie, do pasa. Piękne. Niestety jestem blond więc musiałam w końcu wrócić do swoich włosów a więc je rozjaśniłam z włosów (kilka lat farbowanych) ciemnych na jasne. Teraz są w kolorze średniego/ciemnego blondu i już nie farbuję, obcięte do ramion. Zanim obcięłam była przygoda, otóz wkręciłam sobie suszarką grzywkę no i doszczętne zniszczenie zasiała w hmm stylizacji fryzury. Otóż musiałam ją zapuścić i dopiero odciąć spalone końce, aktualnie byłam u fryzjera i mam standardową grzywkę "na skos" (wiadomo jak fryzjerki je zabawnie obcinają taka asymetria, nie podoba mi się więc zaczesuję, ale niestety nie jest to możliwe przy moich włosach). Ale do sedna.
Włosy prostuję - w ogóle ich to nie rusza, są za grube żeby prostowanie było w stanie je spustoszyć, w dalszym ciągu mam ich mnóstwo, do tego dojdzie grzywka która odrośnie (w której jest mnóstwo włosów).
Niestety włoski są sztywne, grube na końcach i przez to wyglądają jak jakieś sianko mimo że gdy się ich dotknie są miękkie. Końcówki lubią się złamać, są bardzo grube. I mam pytanie - czy mogę coś zrobić żeby te włoski wyglądały bardziej "naturalnie" ? Bo teraz są trochę sztywnawe, grube i w ogóle, po myciu to nie ma mowy o układaniu, gdyby wszystkie były równej długości miałabym mniejszy problem niestety los (a raczej suszarka) chciał inaczej.

Jakieś propozycje?
Odżywkuję i robię wszystko żeby były w dobrej kondycji.
Twirly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 13:31   #2
niki1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 26
Dot.: Bardzo grube, gęste, sztywne włosy.

Mam podobny problem ;/.Strasznie gęste włosy co powoduje że nie mam objętości.Mam ich strasznie dużo i musze je cieniować, to sprawia że jest ich mniej.Są strasznie sztywne i nie dają sie fajnie kręcić .Musze całą noc mieć papiloty na głowie gdzie rano mam małe loczki i jak je troche rozczesuje to są super loki ale po 2h już proste druty.Miałam krótkie włosy ale jakoś czułam sie dziwnie.Teraz mam do pasa .Czekam studniówkę potem je skrócę i pocieniuje bardziej.
niki1312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 15:52   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Bardzo grube, gęste, sztywne włosy.

Nie ma potrzeby odkopywania starego watku, zapraszam tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=260640
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.