Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU] - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-22, 06:35   #211
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
a czy moge teraz tylko zanies podanie,ten formularz czy jakos tak,zciorys, kserokopie dowodu i wplacic wpisowe?
bo te zaswiadczenie lekarskie donioslabym pozniej bo duzo roboty z tym mam poniewaz jak w szkole robili bilans to mnie nie bylo i nie mam zrobionego a pielegniarka u nas jest 1-2 razy w tygodniu , a ja nie wiedzialam ze na studia ten szkolny bilans jest potrzebny, sadzilam ze chodzi tylko od lekarza wiec moje pytanie czy zaswiadczenie moge doniesc pozniej? czy to jest konieczne przy skladaniu podania?!
a nie mam teraz czasu latania od pielegniarki do lekarza itd. matura zapasem
ja żadnego bilansu nie dawałam, tylko zaświadczenie od lekarza, bilans będę robić w szkole w przyszłym tyg.
Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 08:55   #212
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez Catheerinee91 Pokaż wiadomość
ja żadnego bilansu nie dawałam, tylko zaświadczenie od lekarza, bilans będę robić w szkole w przyszłym tyg.
lekarz mi powiedziala ze nie moze mi wypisac zaswiadczenia jak nie przyniose jej bilansu,
tez bede jakos robic bilans w szkole mam nadzieje ze jeszcze mi pozwolą. wczesniej nie interesowalam sie tym,że nie mam bilnasu zrobionego bo nie wiedzialam ze takie cos potrzebne jest na studia przeciez na tym bilansie nie ma nic niezwyklego , nawet lekarz rodzinny moze to zrobic wiec nie wiem po co to wszystko
to czemu lekarz rodzinny nie chce mi wystawic zaswiadczenia? (

Edytowane przez Gwiazdeczka90
Czas edycji: 2010-04-22 o 09:05
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 06:24   #213
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
lekarz mi powiedziala ze nie moze mi wypisac zaswiadczenia jak nie przyniose jej bilansu,
tez bede jakos robic bilans w szkole mam nadzieje ze jeszcze mi pozwolą. wczesniej nie interesowalam sie tym,że nie mam bilnasu zrobionego bo nie wiedzialam ze takie cos potrzebne jest na studia przeciez na tym bilansie nie ma nic niezwyklego , nawet lekarz rodzinny moze to zrobic wiec nie wiem po co to wszystko
to czemu lekarz rodzinny nie chce mi wystawic zaswiadczenia? (
może spróbuj iść do innego? Mój mi tylko wydrukował i było po sprawie
Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 07:26   #214
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez Catheerinee91 Pokaż wiadomość
może spróbuj iść do innego? Mój mi tylko wydrukował i było po sprawie
no zobaczymy
a jak pisalas zyciorys?
tzn co w nim umiescilas?
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 12:45   #215
AnQlA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

[QUOTE=Catheerinee91;18719 444]To fajnie ja zdaję chemię podst. przygotowania super, uczę się prawie codziennie a jak tam Ty? PS. Ze Szczecina jesteś?[COLOR="Silver"]

kurcze zazdroszczę że tak chce Ci sie uczyć mi tak nie bardzo ale staram sie jak moge !! nie nie jestem ze szczecina ale już w sumie jakbym była jestem z Darłowa a w Szczecinie mam faceta;p i juz nawet niezle znam szczecin
przepraszam że dopiero teraz odpisałam ale jakos nie bylo czasu!!


PRZERAZIŁAM SIE TYM PAM!!! kurcze myślałam że będzie szansa na ładny papierek z Pomorskiej Akademii Medycznej a tu lipa!!

ja jeszcze nie złożyłam papierków kurcze trzeba się wkońcu zabrac do roboty i jechac do szczecina i co najgorsze wpłacić te 500 zł

Dziewczyny to która idzie jeszcze na dzienne ??
AnQlA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 13:23   #216
*MaYa*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 454
GG do *MaYa*
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

[QUOTE=AnQlA;18777951]
Cytat:
Napisane przez Catheerinee91 Pokaż wiadomość
To fajnie ja zdaję chemię podst. przygotowania super, uczę się prawie codziennie a jak tam Ty? PS. Ze Szczecina jesteś?[COLOR="Silver"]

kurcze zazdroszczę że tak chce Ci sie uczyć mi tak nie bardzo ale staram sie jak moge !! nie nie jestem ze szczecina ale już w sumie jakbym była jestem z Darłowa a w Szczecinie mam faceta;p i juz nawet niezle znam szczecin
przepraszam że dopiero teraz odpisałam ale jakos nie bylo czasu!!


PRZERAZIŁAM SIE TYM PAM!!! kurcze myślałam że będzie szansa na ładny papierek z Pomorskiej Akademii Medycznej a tu lipa!!

ja jeszcze nie złożyłam papierków kurcze trzeba się wkońcu zabrac do roboty i jechac do szczecina i co najgorsze wpłacić te 500 zł

Dziewczyny to która idzie jeszcze na dzienne ??
Ja też się przeraziłam bo tam studiuję i chyba jestem dziwna bo mam inne odczucia Kosmetyków owszem zabrakło, ale na początku marca i zaraz zostały zamówione. Co do tego, że nas cisną to to akurat jest prawda ale uważam,że dodatkowa wiedza z mikrobiologii, farmakologii i biochemii nam się przyda. Zresztą, po to poszłam na Akademię Medyczną żeby mnie nauczyli jak najwięcej i cieszę się, że tyle wymagają. Godziny rzeczywiście chcą nam skrócić ale to dlatego, że wg programu nauczania kosmetologii mamy ich za dużo Walczymy o to żeby zostało tak jak jest. Co do zajęć praktycznych to akurat Pani z którą ja mam zajęcia nic nie mogę zarzucić - może koleżanka ma z kimś innym.
I to tyle w tym temacie. Nie będę już zaśmiecać wątku. Nie namawiam Was na PAM bo to Wasza sprawa ale chciałam sprostować, że nie wszyscy mają tak złe odczucia o tej szkole.
__________________
2013--> dietetyk

Z pasji do gotowania http://dietetycznie-fantastycznie.blogspot.com/
*MaYa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 13:56   #217
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

[QUOTE=AnQlA;18777951]
Cytat:
Napisane przez Catheerinee91 Pokaż wiadomość
To fajnie ja zdaję chemię podst. przygotowania super, uczę się prawie codziennie a jak tam Ty? PS. Ze Szczecina jesteś?[COLOR="Silver"]

kurcze zazdroszczę że tak chce Ci sie uczyć mi tak nie bardzo ale staram sie jak moge !! nie nie jestem ze szczecina ale już w sumie jakbym była jestem z Darłowa a w Szczecinie mam faceta;p i juz nawet niezle znam szczecin
przepraszam że dopiero teraz odpisałam ale jakos nie bylo czasu!!


PRZERAZIŁAM SIE TYM PAM!!! kurcze myślałam że będzie szansa na ładny papierek z Pomorskiej Akademii Medycznej a tu lipa!!

ja jeszcze nie złożyłam papierków kurcze trzeba się wkońcu zabrac do roboty i jechac do szczecina i co najgorsze wpłacić te 500 zł

Dziewczyny to która idzie jeszcze na dzienne ??
ja chce na wieczorowke ale czy sa jeszcze miejsca to nie wiem bo nie zlozylam papierow jeszcze
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 14:13   #218
AnQlA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

To ja już nie wiem co z tym PAM raz tak raz inaczej;p ja i tak najbardziej nastawiam sie jednak na WSZPZiU bo cos mi nie idzie ta nauka do matury narazie i tak nie wiem czy mi pojdzie ta matma ....no ale jestem dobrej myśli

Kurcze Gwiazdeczka90 o ile wiem to zaoczne sa bardziej oblegane! nie wiem czy załapiesz sie na jakies wolne miejsca! a jak nie to zobaczymy sie na dziennych nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
AnQlA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 14:50   #219
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez AnQlA Pokaż wiadomość
To ja już nie wiem co z tym PAM raz tak raz inaczej;p ja i tak najbardziej nastawiam sie jednak na WSZPZiU bo cos mi nie idzie ta nauka do matury narazie i tak nie wiem czy mi pojdzie ta matma ....no ale jestem dobrej myśli

Kurcze Gwiazdeczka90 o ile wiem to zaoczne sa bardziej oblegane! nie wiem czy załapiesz sie na jakies wolne miejsca! a jak nie to zobaczymy sie na dziennych nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
zadzwonię zapytam się

dzwonilam, sa jeszcze wolne miejsca

Edytowane przez Gwiazdeczka90
Czas edycji: 2010-04-23 o 14:54
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 16:37   #220
kajka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

To ja Tobie mogę przybliżyć "co z tym PAMem "
Jeśli masz problemy w nauce albo jesteś wyjątkowym leniuszkiem, to nie polecałabym tej uczelni
Nauki jest nieporównywalnie więcej niż w szkołach prywatnych, ale czego się spodziewać, w końcu jest to Akademia Medyczna Poza tym są to jednak studia państwowe, nie obowiązuje zasada "płacę to wymagam" (PAM nie "bije się" o studentów z innymi szkołami, bo chętnych, żeby tu studiować jest zawsze wielu).
Nie dostaniesz wszystkiego "kawa na ławę", stajesz się studentką, musisz więc wykazywać się samodzielnością (z tego co się orientuję, to w prywatnych szkołach prowadzący bardzo często wyposażają studentów w materiały z zajęć!). Nie oznacza to oczywiście, że jesteś pozostawiona sama sobie, wręcz przeciwnie, prowadzący zajęcia bardzo chętnie służą pomocą. Mamy najlepszą kadrę (chociaż słyszałam, że prywatnym uczelniom udało się zatrudnić niektórych naszych wykładowców), tutaj też dostają się najlepsi. Rekrutacja odbywa się na podstawie wyników z matury i jeśli się nie mylę to w tym roku jest do wyboru biologia, chemia, fizyka na podstawie. Z resztą nie wyobrażam sobie przyszłości na tej uczelni ani w pracy zawodowej bez znajomości podstaw tych dziedzin.
Jeśli chodzi o zajęcia z usług kosmetycznych, to na drugim roku mamy na nie przeznaczone łącznie 3,45 godziny zegarowe w tygodniu. Pod tym względem nasz program jest taki sam jak na uczelniach prywatnych. Bardzo ważne jest w wyborze uczelni to, czym zamierzasz się zajmować w przyszłości. Jeśli chcesz prowadzić salon na wysokim poziomie, być fachowcem w swojej dziedzinie to na pewno polecałabym PAM. Nie ma też żadnych wątpliwości, że z dyplomem akademii medycznej masz większe szanse pracy poza salonem kosmetologicznym czy kosmetycznym

PS: Nawiązując do wypowiedzi poprzedniczek, to rzeczywiście był okres, że ilość kosmetyków w pracowni zmniejszyła się, ale w ciągu tygodnia, może dwóch już dotarły, także bez tragedii
kajka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 21:52   #221
AnQlA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Gwiazdeczka 90 to super musisz teraz jak najszybciej złożyć tam papierki żebyś zajeła sobie miejscówkę

Kajka11 super! dziękuje za te informacje są bardzo przydatne ja może i jestem leniuszkiem ale tylko dlatego że obecnie jestem w technikum morskim na hotelarstwie co mi się znudziło i nie niestety nie przykładają wagi do przedmiotów takich jak np. biologia i kłada nasisk na zawodowe! Powiedz mi tylko minimalna ilość % na maturce z biologii jaka trzeba uzyskać żeby się dostać do PAM? i na czym polega test sprawnościowy? pozdrowienia

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

KOBIETKI!!! mam super wiadomość!!!!!! wchodziłam na strone internetową WSZPZiU i przeczytałam super informacje!!
Cytuje:

Z dniem 21 kwietnia 2010 r. obowiązuje promocja na
opłatę rekrutacyjną dla kandydatów na kierunek KOSMETOLOGIA na rok
akademicki 2010/2011 we wszystkich wydziałach naszej Uczelni.
Dotychczasowa opłata w wysokości 500 zł została umniejszona do 320 zł
kosztów rekrutacyjnych bez możliwości zwrotu w razie ewentualne
rezygnacji kandydata.
Osobom, które do dnia 20 kwietnia br. wpłaciły sumę 500 zł, uzyskana nadwyżka w wysokości 180 zł zostanie zaliczona na poczet wyprawki.

Aż mi sie mordka uceszyła myśle że to dobra wiadomość dla niejednej z nas;D
AnQlA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 22:09   #222
vmajkav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Stargard Szcz
Wiadomości: 26
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Ja nic takiego nie widze albo ślepa jestem
vmajkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 22:22   #223
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
no zobaczymy
a jak pisalas zyciorys?
tzn co w nim umiescilas?

Jak chcesz to podaj e-maila, to Ci wyślę

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez AnQlA Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

KOBIETKI!!! mam super wiadomość!!!!!! wchodziłam na strone internetową WSZPZiU i przeczytałam super informacje!!
Cytuje:

Z dniem 21 kwietnia 2010 r. obowiązuje promocja na
opłatę rekrutacyjną dla kandydatów na kierunek KOSMETOLOGIA na rok
akademicki 2010/2011 we wszystkich wydziałach naszej Uczelni.
Dotychczasowa opłata w wysokości 500 zł została umniejszona do 320 zł
kosztów rekrutacyjnych bez możliwości zwrotu w razie ewentualne
rezygnacji kandydata.
Osobom, które do dnia 20 kwietnia br. wpłaciły sumę 500 zł, uzyskana nadwyżka w wysokości 180 zł zostanie zaliczona na poczet wyprawki.

Aż mi sie mordka uceszyła myśle że to dobra wiadomość dla niejednej z nas;D
super!
Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 07:49   #224
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez vmajkav Pokaż wiadomość
Ja nic takiego nie widze albo ślepa jestem
złożyłaś już papierki?

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Catheerinee91 Pokaż wiadomość
Jak chcesz to podaj e-maila, to Ci wyślę

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------



super!
poszedł priv
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 10:07   #225
AnQlA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez vmajkav Pokaż wiadomość
Ja nic takiego nie widze albo ślepa jestem
wejdz: http://www.uczelniakosmetyczna.pl/ i zaraz pod niebieskim paskiem reklamującym dni otwarte jest ta informacja
AnQlA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 12:40   #226
kajka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Kajka11 super! dziękuje za te informacje są bardzo przydatne ja może i jestem leniuszkiem ale tylko dlatego że obecnie jestem w technikum morskim na hotelarstwie co mi się znudziło i nie niestety nie przykładają wagi do przedmiotów takich jak np. biologia i kłada nasisk na zawodowe! Powiedz mi tylko minimalna ilość % na maturce z biologii jaka trzeba uzyskać żeby się dostać do PAM? i na czym polega test sprawnościowy? pozdrowienia
Co roku jest inaczej, tzn. minimalna ilość punktów (procent) zależy od liczby chętnych Poza tym nawet jeśli nie dostaniesz się za pierwszym razem, to jest jeszcze szansa dostać się z listy rezerwowej, a to zależy od ilości osób rezygnujących z kierunku.
Co do testu sprawnościowego, to raczej nie obowiązuje kandydatki/kandydatów na kosmetologię a przyszłych studentów ratownictwa medycznego
Pozdrawiam
kajka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 13:40   #227
AnQlA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez kajka11 Pokaż wiadomość
Co roku jest inaczej, tzn. minimalna ilość punktów (procent) zależy od liczby chętnych Poza tym nawet jeśli nie dostaniesz się za pierwszym razem, to jest jeszcze szansa dostać się z listy rezerwowej, a to zależy od ilości osób rezygnujących z kierunku.
Co do testu sprawnościowego, to raczej nie obowiązuje kandydatki/kandydatów na kosmetologię a przyszłych studentów ratownictwa medycznego
Pozdrawiam
Czyli jakby nie patrzeć wszystko okaże się w praniu hihi dziekuję
za te wszystkie wiadomości
AnQlA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 20:36   #228
aika91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie???PAM

Cześć!
Interesuje mnie PAM w Szczecinie....a dokładnie kosmetologia. Niestety mieszkam w okolicach Gdańska. Co do progów to z tego co się orientuję łatwiej dostać się do Szczecina....zdaję bio roz i chemię podstawę..i niestety nie wiem czy dostanę się do Bydgoszczy lub do Gdańska. Chciałabym awaryjnie złożyć papiery na PAM. Wiecie może jakie były dokładnie progi i co trzeba było zdawać żeby dostać się na tą uczelnie?
Z góry dzięki
aika91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 21:27   #229
AnQlA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie???PAM

Cytat:
Napisane przez aika91 Pokaż wiadomość
Cześć!
Interesuje mnie PAM w Szczecinie....a dokładnie kosmetologia. Niestety mieszkam w okolicach Gdańska. Co do progów to z tego co się orientuję łatwiej dostać się do Szczecina....zdaję bio roz i chemię podstawę..i niestety nie wiem czy dostanę się do Bydgoszczy lub do Gdańska. Chciałabym awaryjnie złożyć papiery na PAM. Wiecie może jakie były dokładnie progi i co trzeba było zdawać żeby dostać się na tą uczelnie?
Z góry dzięki
no kobietko jak zdajesz takie przedmioty i jeszcze do tego dobrze Ci pojdzie to myśle że masz bardzo duze szando dostać sie do PAM w szczecinie poniewaz tam wymagana jest maturka z biologi LUB chemii LUB z fizyki i bez względu na to jaki zdajesz pozniom rozszerzony CZY podstawowy za 1% jest 1 pkt w postepowaniu rekrutacyjnym mam nadzieje że Ci pomogłam

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

szanse*

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

AIKA91 masz może jakieś materiały na komputerze z biologii do matury podstawowej?? albo ktokolwiek?? przydały by mi się takie notatki do powtórzenia
AnQlA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 12:31   #230
vmajkav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Stargard Szcz
Wiadomości: 26
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Gwiazdeczka90

Dalej zwlekam bo nie wiem jak z tą maturą bedzię
A Ty??

Dojrzałam tą promocję- faaajnie D

Edytowane przez vmajkav
Czas edycji: 2010-04-26 o 12:49
vmajkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 13:25   #231
paulina0708
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Nie rozumiem po co PAM walczy z nasza uczelnia skoro jest taki idealny, nie rozumiem takze w jakim celu sa wypowiedzi u nas jest super ciezko a wy placicie i macie na tacy bylas? widzialas? NIE! U nas program jest równy z waszym i kadra nauczycielska jest tak samo wymagajaca. Swiadczy o tym fakt ze sporo dziewczyn rezygnuje w trakcie egzaminow. Mysle, ze WSZPZIU placi za dobre kosmetyki, dobra kadre oraz wyposazenie pracowni na bardzo wysokim poziomie, u nas nigdy nie bylo sytuacji, ze brakowalo czegokolwiek juz wiesz za co placimy? Placimy rowniez za wyprawki, ktorych wy nie macie. Jesli chodzi o przyjecie do pracy gabinety chetniej przyjmuja z naszej uczelni poniewaz jestesmy lepiej przygotowane do pracy zarowno praktyczej jak i teoretycznej bo czym jest kosmetyczka bez zgrania umiejetnosci oko-reka? Znajac szeroki zakres teorii z przedmiotow tj. biochem, biofiz, mikro czy tez chem nie pomozesz klientce w drodze do piekna...
paulina0708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 14:14   #232
martynka0503
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Hejjj
ja też się wybieram.. (za rok)
dziewczyny opowiedzcie coś więcej o trzecim roku studiów, o specjalizacji. rozumiem wizaż i stylizację, podologię, ale powiedzcie coś o kosmetologii z elementami metodyki kształcenia zawodowego...
martynka0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 17:24   #233
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez vmajkav Pokaż wiadomość
Gwiazdeczka90

Dalej zwlekam bo nie wiem jak z tą maturą bedzię
A Ty??

Dojrzałam tą promocję- faaajnie D
jak uda mi sie z bilansem u pielegniarki zalatwic w tym tygodniu to w piatek zanosze
chociaz tez mam watpliowsci co do matury tzn czy ja zdam w ogole

Edytowane przez Gwiazdeczka90
Czas edycji: 2010-04-26 o 17:26
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 21:28   #234
kajka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez paulina0708 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem po co PAM walczy z nasza uczelnia skoro jest taki idealny, nie rozumiem takze w jakim celu sa wypowiedzi u nas jest super ciezko a wy placicie i macie na tacy bylas? widzialas? NIE! U nas program jest równy z waszym i kadra nauczycielska jest tak samo wymagajaca. Swiadczy o tym fakt ze sporo dziewczyn rezygnuje w trakcie egzaminow. Mysle, ze WSZPZIU placi za dobre kosmetyki, dobra kadre oraz wyposazenie pracowni na bardzo wysokim poziomie, u nas nigdy nie bylo sytuacji, ze brakowalo czegokolwiek juz wiesz za co placimy? Placimy rowniez za wyprawki, ktorych wy nie macie. Jesli chodzi o przyjecie do pracy gabinety chetniej przyjmuja z naszej uczelni poniewaz jestesmy lepiej przygotowane do pracy zarowno praktyczej jak i teoretycznej bo czym jest kosmetyczka bez zgrania umiejetnosci oko-reka? Znajac szeroki zakres teorii z przedmiotow tj. biochem, biofiz, mikro czy tez chem nie pomozesz klientce w drodze do piekna...

Postaram się odnieść do Twojej wypowiedzi, chociaż ze względu na błędy nie bardzo wiem, co masz na myśli w danym momencie.
Nie uważam, żeby PAM w jakikolwiek sposób walczył z Waszą uczelnią.
Zarzucasz, że wypowiadam się o WSZPZiU (tak wnioskuje, chyba że jesteś przedstawicielką wszystkich szkół prywatnych) bez wiedzy o niej, choć w następnym zdaniu to właśnie Ty tak postępujesz, pisząc o PAMie.
Po drugie o tym, że wiele dziewczyn rezygnuje w czasie sesji nie koniecznie musi świadczyć o programie i kadrze, jak uważasz.
Nie wiem co nazywasz wyprawką, ale jeśli masz na myśli strój do pracowni, niezbędne narzędzia, to my też takowe posiadamy. Kadrę mamy bardzo dobrą, tak samo jak nie możemy narzekać na kosmetyki czy wyposażenie pracowni. A to, że wobec nas stawiane są wyższe wymagania często twierdzą sami prowadzący zajęcia.
Napisałaś, że przy zatrudnianiu do pracy „gabinety chetniej przyjmuja z naszej uczelni”, ciężko jest stwierdzić, dlatego że PAM nie zdążył wypuścić jeszcze żadnego rocznika kosmetologii.


Nie mam pojęcia na jakiej podstawie stwierdzasz, że jesteście lepiej przygotowane pod względem ”praktycznym i teoretycznym”, za chwile piszesz: „Znajac szeroki zakres teorii z przedmiotow tj. biochem, biofiz, mikro czy tez chem nie pomozesz klientce w drodze do piekna…” w czym w ogóle nie masz racji. Poza tym, przecież są takie same wymagania na uczelniach.
Nie rozumiem co miałaś na myśli pisząc: „bo czym jest kosmetyczka bez zgrania umiejetnosci oko-reka”. Jeśli chodzi o koordynację oko-ręka to może i Cię zdziwię, ale takową umiejętność w pewnym momencie swojego życia osiąga prawie każdy człowiek (dokładniej dzieje się to w okresie niemowlęcym), więc nie powinno to stanowić nic nadzwyczajnego. Natomiast bez wątpienia zarówno kosmetolog, kosmetyczka jak i każdy inny człowiek nigdy nie będą grzeszyć wiedzą, bo tej nigdy za wiele. Należy ją tylko umiejętnie wykorzystywać w praktyce, a to naprawdę jest możliwe do zrealizowania i wcale nie takie trudne.
kajka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 22:25   #235
aika91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie???PAM


---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

AIKA91 masz może jakieś materiały na komputerze z biologii do matury podstawowej?? albo ktokolwiek?? przydały by mi się takie notatki do powtórzenia [/QUOTE]

Na kompie niestety nie mam żadnych notatek ale może ta stronka się przyda..... http://nakrecenieksperci.pl/video/play,5322970605751952824, Budowa-komorki-roslinnej.html
aika91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 09:28   #236
AnQlA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie???PAM

Cytat:
Napisane przez aika91 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

AIKA91 masz może jakieś materiały na komputerze z biologii do matury podstawowej?? albo ktokolwiek?? przydały by mi się takie notatki do powtórzenia
Na kompie niestety nie mam żadnych notatek ale może ta stronka się przyda..... http://nakrecenieksperci.pl/video/play,5322970605751952824, Budowa-komorki-roslinnej.html[/QUOTE]


dziękuje bardzo;*
AnQlA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 14:50   #237
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez Catheerinee91 Pokaż wiadomość
może spróbuj iść do innego? Mój mi tylko wydrukował i było po sprawie
a ty do rodzinnego po zaswiadczenie szłaś z jakimś papierkiem ze szkoly czy tak o po prostu?

i czy my ten caly bilans musimy zanosic na studia ?
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 17:07   #238
vmajkav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Stargard Szcz
Wiadomości: 26
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Ej, a ja tam w tych formularzach wyczytałam jeszcze, że trzeba mieć aktualna książeczkę ,,sanepidowską,, i potwierdzona szczepionkę przeciwko żółtaczce a ponad to jakies ubezpieczenie
vmajkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 17:27   #239
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez vmajkav Pokaż wiadomość
Ej, a ja tam w tych formularzach wyczytałam jeszcze, że trzeba mieć aktualna książeczkę ,,sanepidowską,, i potwierdzona szczepionkę przeciwko żółtaczce a ponad to jakies ubezpieczenie
no trzeba zrobic ksiazeczke zdrowia , szczepionki (bo to sa 3 serie) na zoltaczke a ubezpieczenie placisz w szkole

a na przyniesienie ksiazeczki i zrobienie szczepien masz czas do wrzesnia bodajże
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 08:19   #240
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
a ty do rodzinnego po zaswiadczenie szłaś z jakimś papierkiem ze szkoly czy tak o po prostu?

i czy my ten caly bilans musimy zanosic na studia ?
tak, do rodzinnego, miał taki druk na komputerze i tylko wydrukował po bilans byłam wczoraj, mamy go zanieść dopiero wtedy, kiedy się gdzieś dostaniemy jedynie wraz z podaniami (ale nie potrzebne było na WSZPZiU) na studia musisz dołączyć taką małą karteczkę, że jesteś zdrowa - pielęgniarka powinna Ci ją dać podczas robienia bilansu
Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.