Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : ) - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-04, 18:28   #2221
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
Mary333, dzięki ślepo nie skopiuję, bo parę rzeczy mi nie pasuje, ale na pewno ułożę coś swojego na tej podstawie. a to prawda, że siłowe przyspieszają metabolizm?

sreberko, dzięki za rozgrzeszenie :P było świetnie

Veiovis, ja się łączę wszystkimi czterema kończynami. Matura mnie boli

dzisiaj skończyłam 100 dni bez słodyczy i trochę się obawiam, że jutro zacznę jakiś ciąg trzymajcie kciuki za moją silną wolę
wow, jak Ty to zrobiłaś podczas Świąt?! gratuluję! No i trzymam kciuki
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 18:36   #2222
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
wow, jak Ty to zrobiłaś podczas Świąt?! gratuluję! No i trzymam kciuki
szczerze? nie mam pojęcia, bo zawsze byłam niesamowitym łasuchem. ale tym razem zawzięłam się na serio i się udało
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 18:48   #2223
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

krtek_ omg 100 dni bez słodyczy ja też planowałam, ale mi nie poszło ja po prostu muszę zjeść chociaż jedną pomadkę dziennie
beatiska oj pominęłam twój ostry bat for me masz rację 7 miesięcy przeleci i kolejne lato będę sobie pluła w brode-trzeba było ćwiczyć
plastikowa biedronka a ile masz w pasie, czyli pod pępkiem i ile ważysz? mi przybyło od wakacji 2 cm z powrotem mnie też wszyscy pytają, z czego ty się odchudzasz a wiesz co jest najgorsze? Że przy redukcji 1cm stracony w pasie równał się 1kg na wadze nogi chudły, d*** zanikała a ten bałwan dalej jest
A teraz pozytywy- ćwiczyłam 30 min treningu obwodowego z Shape
__________________
"I Was Born To Love You..."

Edytowane przez sreberko4
Czas edycji: 2011-01-04 o 18:50
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 19:08   #2224
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
plastikowa biedronka a ile masz w pasie, czyli pod pępkiem i ile ważysz? mi przybyło od wakacji 2 cm z powrotem mnie też wszyscy pytają, z czego ty się odchudzasz a wiesz co jest najgorsze? Że przy redukcji 1cm stracony w pasie równał się 1kg na wadze nogi chudły, d*** zanikała a ten bałwan dalej jest
A teraz pozytywy- ćwiczyłam 30 min treningu obwodowego z Shape
łoooo nie wierzę!!
u mnie też dupencja znika, nogi to różnie, ogólnie nie narzekam bo 51 w udzie przy mojej budowie uważam za odpowiedni wynik. łydki same mi chudną, więc jest super za to w pasie mam obecnie 70 cm (a była już 6 z przodu...), dla porównania w biodrach mam 90 cm, a pas tuż pod pępkiem 82... a jak u Ciebie wymiary i waga?
ja wagą to się za bardzo nie przejmuję, mam bardzo częste wahania. dziś rano było 57,1 a przed weekendem 56,5. co stanę to inaczej. chętnie zeszłabym do 54 kg tak dla własnego komfortu, byłoby mi lżej mniej nie chcę, bo kiedyś ważyłam 50 kg i wyglądałam jak wieszak na ciuchy a dodam, że wzrostu mam 166.
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 19:24   #2225
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

ja w ogóle moge słodyczy nie jeść jakoś mnie do nich nie ciągnie za to do chipsów pizzy itp itd ....
idę kręcić zaraz hula - tak się w to wkręciłam tylko czuję , że nawet jak kręcę w lewo to bardziej odczuwam talię po prawej stronie
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 19:47   #2226
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
Mary333, dzięki ślepo nie skopiuję, bo parę rzeczy mi nie pasuje, ale na pewno ułożę coś swojego na tej podstawie. a to prawda, że siłowe przyspieszają metabolizm?

sreberko, dzięki za rozgrzeszenie :P było świetnie

Veiovis, ja się łączę wszystkimi czterema kończynami. Matura mnie boli

dzisiaj skończyłam 100 dni bez słodyczy i trochę się obawiam, że jutro zacznę jakiś ciąg trzymajcie kciuki za moją silną wolę
Proszę bardzo Z tego co wiem to już parę osób ćwiczy tym moim programem, więc jedna osóbka w tą czy w tą to mi bez różnicy A co do twojego pytania o metabolizm, to oczywiście tak Siłowe to cwiczenia, które najszybciej przyspieszają metabolizm, dlatego tak często się je poleca
No i gratuluje tych 100 dni bez słodyczy Trzymam kciuki, żebyś za kolejne sto też się mogła pochwalić
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 19:49   #2227
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo Z tego co wiem to już parę osób ćwiczy tym moim programem, więc jedna osóbka w tą czy w tą to mi bez różnicy A co do twojego pytania o metabolizm, to oczywiście tak Siłowe to cwiczenia, które najszybciej przyspieszają metabolizm, dlatego tak często się je poleca
No i gratuluje tych 100 dni bez słodyczy Trzymam kciuki, żebyś za kolejne sto też się mogła pochwalić
Nie robię drugiej setki, ale dzięki
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 19:56   #2228
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
Mary333, dzięki ślepo nie skopiuję, bo parę rzeczy mi nie pasuje, ale na pewno ułożę coś swojego na tej podstawie. a to prawda, że siłowe przyspieszają metabolizm?

sreberko, dzięki za rozgrzeszenie :P było świetnie

Veiovis, ja się łączę wszystkimi czterema kończynami. Matura mnie boli

dzisiaj skończyłam 100 dni bez słodyczy i trochę się obawiam, że jutro zacznę jakiś ciąg trzymajcie kciuki za moją silną wolę
wow, podziwiam! ja nie wiem, czy bym tyle wytrzymała...dzisiaj się rzuciłam na cukierki
trzymamy kciuki!

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
A teraz pozytywy- ćwiczyłam 30 min treningu obwodowego z Shape
super!
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 20:38   #2229
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
łoooo nie wierzę!!
u mnie też dupencja znika, nogi to różnie, ogólnie nie narzekam bo 51 w udzie przy mojej budowie uważam za odpowiedni wynik. łydki same mi chudną, więc jest super za to w pasie mam obecnie 70 cm (a była już 6 z przodu...), dla porównania w biodrach mam 90 cm, a pas tuż pod pępkiem 82... a jak u Ciebie wymiary i waga?
ja wagą to się za bardzo nie przejmuję, mam bardzo częste wahania. dziś rano było 57,1 a przed weekendem 56,5. co stanę to inaczej. chętnie zeszłabym do 54 kg tak dla własnego komfortu, byłoby mi lżej mniej nie chcę, bo kiedyś ważyłam 50 kg i wyglądałam jak wieszak na ciuchy a dodam, że wzrostu mam 166.
No nie, czy ja ci już mówiłam żeś moja siostra bliźniaczka? Uwierzysz że moja waga przed sylwestrem była ok 56,2 a teraz jest 57,5 cm tyle że ja mam 170cm ale pod pępkiem więcej niż ty Tyle że ja się wagą przejmuje, albo mnie zmotywuje bo spada, albo odwrotnie bo stoi moje marzenie to właśnie 52kg

Dobranoc, jutro zajrzę po 16tej
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:06   #2230
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
łoooo nie wierzę!!
u mnie też dupencja znika, nogi to różnie, ogólnie nie narzekam bo 51 w udzie przy mojej budowie uważam za odpowiedni wynik. łydki same mi chudną, więc jest super za to w pasie mam obecnie 70 cm (a była już 6 z przodu...), dla porównania w biodrach mam 90 cm, a pas tuż pod pępkiem 82... a jak u Ciebie wymiary i waga?
ja wagą to się za bardzo nie przejmuję, mam bardzo częste wahania. dziś rano było 57,1 a przed weekendem 56,5. co stanę to inaczej. chętnie zeszłabym do 54 kg tak dla własnego komfortu, byłoby mi lżej mniej nie chcę, bo kiedyś ważyłam 50 kg i wyglądałam jak wieszak na ciuchy a dodam, że wzrostu mam 166.
kurcze... ja mam 166 i ważyłam 54 i nadal byłam nie taka chuda ;/ hm widocznie jakoś u mnie to inaczej idzie ;D
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:17   #2231
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
No nie, czy ja ci już mówiłam żeś moja siostra bliźniaczka?

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
kurcze... ja mam 166 i ważyłam 54 i nadal byłam nie taka chuda ;/ hm widocznie jakoś u mnie to inaczej idzie ;D
wszystko zależy od budowy. mi się wtedy moja chudość nie podobała, a teraz chciałabym być gdzieś pomiędzy tym co było, a tym co jest
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 08:23   #2232
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
ja w ogóle moge słodyczy nie jeść jakoś mnie do nich nie ciągnie za to do chipsów pizzy itp itd ....
Ooooo tak

Ja dzisiaj odpuszczam bieganie bo czuje mocno nadwyrężone kostki i łydki, a przede wszystkim przytkany nosek (nie mogę sobie teraz pozwolić na żadne chorowanie).
Nie wiem jak na to całe odchudzanie wpłynie moja własnie powstająca depresja na temat: zapierdzielam ze wszystkim od września, potrzebuje odpocząć, a do końca stycznia zapowiada się wszystko 10-razy gorzej I albo bieganie i jedzenie mniej bedzie mi sprzyjać, albo dla poprawy samopoczucia wrócę do tego co było kiedyś...

Wszystkim ćwiczącym, dietującym i mniej ważącym -
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 11:29   #2233
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Ooooo tak

Ja dzisiaj odpuszczam bieganie bo czuje mocno nadwyrężone kostki i łydki, a przede wszystkim przytkany nosek (nie mogę sobie teraz pozwolić na żadne chorowanie).
Nie wiem jak na to całe odchudzanie wpłynie moja własnie powstająca depresja na temat: zapierdzielam ze wszystkim od września, potrzebuje odpocząć, a do końca stycznia zapowiada się wszystko 10-razy gorzej I albo bieganie i jedzenie mniej bedzie mi sprzyjać, albo dla poprawy samopoczucia wrócę do tego co było kiedyś...

Wszystkim ćwiczącym, dietującym i mniej ważącym -
ja też już mam katar i gardło mnie strasznie boli, więc bieganie na razie idzie w odstawkę a chora być nie mogę, nie ma mowy! Teraz najgorszy czas...

Powodzenia dzisiaj dziewczyny!
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 11:38   #2234
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Witam.
Od niedzieli zaczęłam codzienne 15-20 min. ćwiczenia na fitball Muszę powiedzieć , że są dość przyjemne.. niestety pierwszy dzień był ciężki hehe po świętach człowiek ma zero kondycji hehe W tamtym roku ćwiczyłam od stycznia do czerwca (niestety robiłam sobie przerwy) w domu robiąc brzuszki,ćwiczenia na wzmocnienie nóg i rąk. Tak to bywa.. , że jak się ćwiczy samemu.. bez żadnego sprzętu staje się to monotonne i nudne
Mam nadzieje ze wytrzymam do końca kwietnia z tym,bo w maju matury ,a więc dodatkowy stres przez co na pewno zrzuce z 2kg :/.. niestety nie chciałabym ,aby szło to w tą stronę..Pytałam moich znajomych (zwłaszcza dziewczyn) które mówiły , że straciły do 2-3kg przed maturami.. z jednej strony to dobre , ale nie tędy droga

Tak więc wzięłam się za siebie.. podczas ćwiczeń piję dużo wody niegazowanej, także czekam i o efektach napiszę. Słyszałam , że ćwiczenia na fitball to świetna sprawa ,która bardzo dobrze działa na wzmacnianie i spalanie. Jak na razie to dopiero mój 3 dzień ćwiczeń , ale nie poddaje się
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 12:53   #2235
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Atka92 Pokaż wiadomość
Witam.
Od niedzieli zaczęłam codzienne 15-20 min. ćwiczenia na fitball Muszę powiedzieć , że są dość przyjemne.. niestety pierwszy dzień był ciężki hehe po świętach człowiek ma zero kondycji hehe W tamtym roku ćwiczyłam od stycznia do czerwca (niestety robiłam sobie przerwy) w domu robiąc brzuszki,ćwiczenia na wzmocnienie nóg i rąk. Tak to bywa.. , że jak się ćwiczy samemu.. bez żadnego sprzętu staje się to monotonne i nudne
Mam nadzieje ze wytrzymam do końca kwietnia z tym,bo w maju matury ,a więc dodatkowy stres przez co na pewno zrzuce z 2kg :/.. niestety nie chciałabym ,aby szło to w tą stronę..Pytałam moich znajomych (zwłaszcza dziewczyn) które mówiły , że straciły do 2-3kg przed maturami.. z jednej strony to dobre , ale nie tędy droga

Tak więc wzięłam się za siebie.. podczas ćwiczeń piję dużo wody niegazowanej, także czekam i o efektach napiszę. Słyszałam , że ćwiczenia na fitball to świetna sprawa ,która bardzo dobrze działa na wzmacnianie i spalanie. Jak na razie to dopiero mój 3 dzień ćwiczeń , ale nie poddaje się
dasz radę, nie ma co się poddawać ja na szczęście przed maturami tak nie schudłam, nie ma co się aż tak stresować powodzenia! i czekam na relację, jakie są efekty, może sama kiedyś spróbuję
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 13:56   #2236
warm
Raczkowanie
 
Avatar warm
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 198
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Podziwiam wszystkie biegające w taką pogodę Dla mnie to za zimno, bałabym się też, że się poślizgnę taaaa...każda wymówka dobra Prawda jest taka, że nie lubię tego robić, bardzo szybko się męczę. Dzisiaj po pracy coś poćwiczę... Atka92 jak się ćwiczy na piłce? Mam ją (jeszcze w pudełku) patrzałam na yt na jakieś ćwiczonka i wygląda to dość przyjemnie i zabawnie momentami
warm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 17:21   #2237
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Catheerinee91 Pokaż wiadomość
ja też już mam katar i gardło mnie strasznie boli, więc bieganie na razie idzie w odstawkę a chora być nie mogę, nie ma mowy! Teraz najgorszy czas...

Powodzenia dzisiaj dziewczyny!
A ja właśnie wprost przeciwnie, wogóle tej zimy nie chorowałam. Chyba ostatni raz coś mnie brało z pół roku temu albo nawet dawniej. Jakiś czas temu sama chciałam się rozchorować, żeby trochę od szkoły odpocząć i nic. Nawet mnie gardło nie zaczęło boleć...

Dzisiaj miałam trening siłowy, kurcze, tak mi się dobrze cwiczyło Mimo bólu mięśni nóg podczas przysiadów, wyjątkowo mi się podobało
A jutro na szczęście wolne Chociaż jeden dzień, ale dla mnie dobre i to. Przynajmniej się dobrze wyśpię, bo ostatnio nie jest mi to dane
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 17:33   #2238
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość


wszystko zależy od budowy. mi się wtedy moja chudość nie podobała, a teraz chciałabym być gdzieś pomiędzy tym co było, a tym co jest
wszystko przed nami ja bym chciała dojść do 50kg
Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
A jutro na szczęście wolne Chociaż jeden dzień, ale dla mnie dobre i to. Przynajmniej się dobrze wyśpię, bo ostatnio nie jest mi to dane
oj tak. chociaż jeden dzień wolnego. Inwentaryzacja potrafi wykończyć w piatek do pracy i poniedziałek wzięłam też wolny


A ja po 2godzinkach na siłowni paaaadddaaaammmm... ale dobrze mi z tym
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 18:48   #2239
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cześć
ja dziś tylko na chwilę... muszę się uczyć w weekend 4 zaliczenia a o 2 dowiedzielismy się wczoraj po 23...
ale mimo to dziś zaliczona skakanka i hula-hop i dodatkowo twister czuć mięśnie brzucha uwielbiam to uczucie
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 19:37   #2240
klaudyna7
Raczkowanie
 
Avatar klaudyna7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 350
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Witam
Podczytuje Was od pewnego czasu i zainteresowałyście mnie tym BBL. Szukałam w internecie jednak nie znalazłam żadnego opisu ćwiczeń (na chomiku może i są,ale niestety nie mogę ściągnąć). Czy mogłaby któraś z Was podać linka lub wysłać mi pw z opisami?
Byłabym dozgonnie wdzięczna
klaudyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 22:03   #2241
Loczek93
Raczkowanie
 
Avatar Loczek93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 46
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cześć dziewczyny
Jestem po 4 dniu Turbo Jam (2x learn and burn i 2x abs), z dietką też nawet w porządku, i równiutki tydzień odchudzania za mną

podziwiam dziewczyny które biegają! super sprawa!

Miłego wieczoru
Loczek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 00:31   #2242
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Jestem po 4 dniu Turbo Jam (2x learn and burn i 2x abs), z dietką też nawet w porządku, i równiutki tydzień odchudzania za mną
super! oby tak dalej!

a ja wybieram się dzisiaj rano pobiegać, oby wyszło
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:09   #2243
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez klaudyna7 Pokaż wiadomość
Witam
Podczytuje Was od pewnego czasu i zainteresowałyście mnie tym BBL. Szukałam w internecie jednak nie znalazłam żadnego opisu ćwiczeń (na chomiku może i są,ale niestety nie mogę ściągnąć). Czy mogłaby któraś z Was podać linka lub wysłać mi pw z opisami?
Byłabym dozgonnie wdzięczna
niestety BBL nie da się opisać jak ćwiczyć, to są filmiki wysle Ci na pw linka skąd ja ściągałam , ale nie wiem czy jeszcze aktualne są

u mnie jutro ma być +6 stopni , aż bym poszła pobiegać haha
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:30   #2244
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
wszystko przed nami ja bym chciała dojść do 50kg

oj tak. chociaż jeden dzień wolnego. Inwentaryzacja potrafi wykończyć w piatek do pracy i poniedziałek wzięłam też wolny


A ja po 2godzinkach na siłowni paaaadddaaaammmm... ale dobrze mi z tym
2 godz! super, ja bym chyba tyle nie dala rady

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
Cześć
ja dziś tylko na chwilę... muszę się uczyć w weekend 4 zaliczenia a o 2 dowiedzielismy się wczoraj po 23...
ale mimo to dziś zaliczona skakanka i hula-hop i dodatkowo twister czuć mięśnie brzucha uwielbiam to uczucie
tez lubię czuć mięśnie

Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Jestem po 4 dniu Turbo Jam (2x learn and burn i 2x abs), z dietką też nawet w porządku, i równiutki tydzień odchudzania za mną

podziwiam dziewczyny które biegają! super sprawa!

Miłego wieczoru
super! Oby tak dalej

Cytat:
Napisane przez Catheerinee91 Pokaż wiadomość
super! oby tak dalej!

a ja wybieram się dzisiaj rano pobiegać, oby wyszło
wyszło?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:36   #2245
rozkolyszswiat
Raczkowanie
 
Avatar rozkolyszswiat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 178
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

To w takim razie ja się również dołączam do tego tematu!
Pasuje pozbyć się brzuszka i trochę się ujędrnić, od wczoraj zaczęłam ćwiczenia, zapał jest! Zobaczymy jak będzie dalej )
rozkolyszswiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:45   #2246
AnijaaT
Raczkowanie
 
Avatar AnijaaT
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 64
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Widzę, że od nowego roku sporo dziewczyn wróciło na wątek ja też już po sesji zimowej biorę się za siebie. W ferie będzie basen, ćwiczenia i dieta. Niestety nie jestem zwolenniczką siłowych, chudnąć aż bardzo nie muszę, chcę być po prostu fit do lipca jak zakładałyśmy wątek to się wydawało takie odległe.... a tu już niedługo wiosna i trzeba jakoś wyglądać
Dziś ćwiczyłam 30 minut obwodowego Shape, sreberko4 dzięki za przypomnienie mi tych świetnych ćwiczeń, poprawiają nastrój i dają energię i póki co mnie nie nudzą
rozkolyszswiat witamy, powodzenia i wytrwania w postanowieniu

Może z początkiem nowego roku podzielimy się swoimi wymiarami? Mogę zacząć:

biust 84cm
talia 63cm
brzuch (pępek) 69cm
biodra 91cm
udo 52cm
łydka 32,5cm

miłego dnia
__________________
Studentka 5 roku medycyny

Dbam o siebie czytam, ćwiczę, oglądam
AnijaaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 12:19   #2247
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
u mnie jutro ma być +6 stopni , aż bym poszła pobiegać haha
A czemu nie, zakładasz buty i dajesz

Cytat:
Napisane przez Catheerinee91 Pokaż wiadomość
super! oby tak dalej!

a ja wybieram się dzisiaj rano pobiegać, oby wyszło
I jak tam? Byłaś pobiegać?


Cytat:
Napisane przez rozkolyszswiat Pokaż wiadomość
To w takim razie ja się również dołączam do tego tematu!
Pasuje pozbyć się brzuszka i trochę się ujędrnić, od wczoraj zaczęłam ćwiczenia, zapał jest! Zobaczymy jak będzie dalej )
Witaj Powodzenia w postanowieniu
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 12:25   #2248
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez AnijaaT Pokaż wiadomość
Widzę, że od nowego roku sporo dziewczyn wróciło na wątek ja też już po sesji zimowej biorę się za siebie. W ferie będzie basen, ćwiczenia i dieta. Niestety nie jestem zwolenniczką siłowych, chudnąć aż bardzo nie muszę, chcę być po prostu fit do lipca jak zakładałyśmy wątek to się wydawało takie odległe.... a tu już niedługo wiosna i trzeba jakoś wyglądać
Dziś ćwiczyłam 30 minut obwodowego Shape, sreberko4 dzięki za przypomnienie mi tych świetnych ćwiczeń, poprawiają nastrój i dają energię i póki co mnie nie nudzą
rozkolyszswiat witamy, powodzenia i wytrwania w postanowieniu

Może z początkiem nowego roku podzielimy się swoimi wymiarami? Mogę zacząć:

biust 84cm
talia 63cm
brzuch (pępek) 69cm
biodra 91cm
udo 52cm
łydka 32,5cm

miłego dnia
Pięęęęęęęęęęęękną talie masz i brzuch też chcę ! ;D ja musze się zabrać za uda u góry, a juz nie wiem co mam robić , w udzie na środku mam aktulanie 50,5 cm a u góry 55-56 i tez nie wiem , niby mi cm spadły np z tali i brzucha , a na wadze wczoraj ( fakt po kolacji ) było 61,5 kg

moje aktualne :

biust 85cm
talia 69cm
brzuch (pępek) 75cm
biodra 90cm
udo 50,5cm
łydka 36 cm
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 13:06   #2249
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez AnijaaT Pokaż wiadomość

Może z początkiem nowego roku podzielimy się swoimi wymiarami? Mogę zacząć:

biust 84cm
talia 63cm
brzuch (pępek) 69cm
biodra 91cm
udo 52cm
łydka 32,5cm

miłego dnia
To i ja się dziś pomierzyłam

biust 87cm
talia 65cm
brzuch (pępek) 71cm
biodra 91cm
udo 47cm
łydka 31cm

AnijaaT chciałabym mieć tyle w talii i w brzuchu co Ty

jakoś kiepsko się dziś czuję... ale mimo to za chwilę wyciągnę twister i nie zawaham się go użyć może nawet zapomne, że głowa boli
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 14:19   #2250
rozkolyszswiat
Raczkowanie
 
Avatar rozkolyszswiat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 178
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

AnijaaT i Mary333 dziękuje i ja was również witam : )

to tak ja mam:
biust 83cm
talia 67cm
brzuch (pępek) 71cm
biodra 85cm
udo 45cm
łydka 33cm

Edytowane przez rozkolyszswiat
Czas edycji: 2011-01-06 o 14:21
rozkolyszswiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.