Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : ) - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-06, 14:56   #2251
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

A ja dzisiaj sobie robie wolne Wiem, bardzo motywujące, ale ponieważ wczoraj dosyć mocno poćwiczyłam to jeden dzień mi nie zrobi różnicy.
Ja jutro podam wymiary, bo dzisiaj jestem już po obiedzie, to sie nie będę mierzyć
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 15:43   #2252
Loczek93
Raczkowanie
 
Avatar Loczek93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 46
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej Laseczki
właśnie wróciłam z takiego małego przyjęcia u wujka i troszkę chyba nagrzeszyłam.. kawałeczek szarlotki (ale na prawdę mały!), 2 łyzki sałatki z majonezem ale na prawde starałam sie zjeść jak najmniej.

Zaraz zabieram sie za Turbo Jam.. i hula hop...

A Wy jak spędzacie świąteczne popołudnie?
Loczek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 16:02   #2253
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość


wyszło?
Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość


I jak tam? Byłaś pobiegać?
Niestety...choróbsko mnie jednak wzięło na dobre i dzisiaj siedzę w domu mam nadzieję, że jutro znajdę gdzieś w sklepie hh i zacznę ćwiczyć, jak na razie pozostaje tylko stepper a biegać chyba dopiero zacznę, jak się chociaż troszkę ociepli

Cytat:
Napisane przez AnijaaT Pokaż wiadomość

Może z początkiem nowego roku podzielimy się swoimi wymiarami? Mogę zacząć:

biust 84cm
talia 63cm
brzuch (pępek) 69cm
biodra 91cm
udo 52cm
łydka 32,5cm

miłego dnia
wow, zazdroszczę wymiarów
ja niestety nie mam czym się zmierzyć muszę koniecznie sobie kupić centymetr.

Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
Hej Laseczki
właśnie wróciłam z takiego małego przyjęcia u wujka i troszkę chyba nagrzeszyłam.. kawałeczek szarlotki (ale na prawdę mały!), 2 łyzki sałatki z majonezem ale na prawde starałam sie zjeść jak najmniej.
spokojnie! spalisz to nie jest tak strasznie
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 17:52   #2254
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej kobietki mozna dolaczyc?
odchudzanie zaczelam od 4 stycznia gdy obejrzalam zdjecia z sylwestra. co prawda nie jestem ekspertem w tym wszystkim więc tak po amatorski ustaliłam sobie co będę robić.
na początek wydrukowałam sobie tabele z datami i będę w nią wpisywać czy ćwiczyłam.
dzisiaj zrobiłam sobie zdjęcie w stroju kapielowym i na jego podstawie chce oglądać rezultaty bo moja waga łazienkowa jest do niczego i daje zła wagę.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 17:52   #2255
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

jej patrzę tak na Wasze wymiary i zupełnie nie wiem z czego wy chcecie schudnąć to ja lepiej swoich nie wrzucam.

Dziś tylko godzinka hula hop.
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 17:58   #2256
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Hej kobietki mozna dolaczyc?
odchudzanie zaczelam od 4 stycznia gdy obejrzalam zdjecia z sylwestra. co prawda nie jestem ekspertem w tym wszystkim więc tak po amatorski ustaliłam sobie co będę robić.
na początek wydrukowałam sobie tabele z datami i będę w nią wpisywać czy ćwiczyłam.
dzisiaj zrobiłam sobie zdjęcie w stroju kapielowym i na jego podstawie chce oglądać rezultaty bo moja waga łazienkowa jest do niczego i daje zła wagę.
witamy, witamy
dobry pomysł z tymi zdjęciami, też kiedyś o tym myślałam

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość

Dziś tylko godzinka hula hop.
i tak dobrze
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 17:59   #2257
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

pisze dalej bo musiałam ma chwilę przerwać.

zaplanowała sobie:
- codziennie ćwiczyć w tym: hula hop (każdego dnia coraz dłużej), skakanka, przysiady, podnoszenia nog itp.
- masaż bankami chińskimi
- nie jeść po 18

chciałabym coś jeszcze ale nie mam pomysłu. muszę przeczytać ten wątek od początku i zobaczę jakie wy macie plany.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 18:03   #2258
rozkolyszswiat
Raczkowanie
 
Avatar rozkolyszswiat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 178
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

ja znalazłam sporo filmików fitness i ćwiczę razem z nimi, bardziej mnie to motywuje, szybciej czas leci i ćwiczenia wtedy nie wydają się takie ciężkie.
rozkolyszswiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 18:32   #2259
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Catheerinee91 Pokaż wiadomość
i tak dobrze
no w sumie lepsze to niż nic

u nas teraz siłownia będzie czynna do 21.00 i w soboty do 14.00
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 18:56   #2260
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Ja bym chciała gdzieś chodzić na fitness czy cokolwiek, bo to że zapłaciłam za karnet bardziej by mnie motywowało do ćwiczeń. A tak to często rezygnuję jak ćwiczę w domu. Problemem jest jednak to, że u mnie w tej małej mieścinie nie ma żadnego klubu ani nic. Musiałabym jeździć 40 km do miasta niestety a to też wiąże się z kosztami
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 19:16   #2261
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
pisze dalej bo musiałam ma chwilę przerwać.

zaplanowała sobie:
- codziennie ćwiczyć w tym: hula hop (każdego dnia coraz dłużej), skakanka, przysiady, podnoszenia nog itp.
- masaż bankami chińskimi
- nie jeść po 18

chciałabym coś jeszcze ale nie mam pomysłu. muszę przeczytać ten wątek od początku i zobaczę jakie wy macie plany.
Witaj Fajny masz pomysł z tymi zdjęciami, też tak na początku robiłam.
Ale trochę się muszę przyczepić do tego nie jedzenia po 18. To wcale nie prawda, że niejedzenie po 18 wpływa na chudnięcie. Wprost przeciwnie, no chyba, że chodzi się spać ok.21 Powinno się jeść 3 godziny przed snem, bo w innym wypadku nasz metabolizm będzie zwalniał, a to nam w odchudzaniu wcale nie pomaga. Dlatego najlepiej będzie jak będziesz jadła 3 godziny przed snem, najlepiej białko. Ja jem czasami nawet o 22.00 i wcale nie przybywa mi przez to tłuszczu
A do treningu możesz dodać jakieś aeroby, bieganie albo rower.
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 19:25   #2262
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Witaj Fajny masz pomysł z tymi zdjęciami, też tak na początku robiłam.
Ale trochę się muszę przyczepić do tego nie jedzenia po 18. To wcale nie prawda, że niejedzenie po 18 wpływa na chudnięcie. Wprost przeciwnie, no chyba, że chodzi się spać ok.21 Powinno się jeść 3 godziny przed snem, bo w innym wypadku nasz metabolizm będzie zwalniał, a to nam w odchudzaniu wcale nie pomaga. Dlatego najlepiej będzie jak będziesz jadła 3 godziny przed snem, najlepiej białko. Ja jem czasami nawet o 22.00 i wcale nie przybywa mi przez to tłuszczu
A do treningu możesz dodać jakieś aeroby, bieganie albo rower.
Dziękuję za uwagi, każda się przyda

Ja jestem z tych którym ciężko coś sobie odmówić, dlatego też jesli lubię słodkości to nie chcę ich wyeliminować ale ograniczyć (chociaż nie jadam ich w wielkich ilościach, po prostu lubię). Tak samo z fast-foodami, najczęściej mam okazję do jedzenia z KFC ale też nie jem tego jakoś strasznie często. Wariować nie zamierzam, nie chce odmawiać sobie chwili przyjemności
Chcę się po prostu więcej ruszać, gdyż studiuję zaocznie, a niestety pracy znaleźć nie mogę, więc przez to siedzenie w domu kilogramy poszły w górę.
Jak się ociepli to pewnie coś dorzucę, właśnie może bieganie, rower, bo teraz to nie ma sensu. Kto wie w sumie co się wydarzy do wiosny, być może będę mogła sobie pozwolić na jakieś zajęcia fitness czy tym podobne.

Będę Was systematycznie czytać i się udzielać, być może podam nawet swoje wymiary, muszę tylko wyczytać na wątku w jakich miejscach się mierzycie.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 19:29   #2263
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
no w sumie lepsze to niż nic

u nas teraz siłownia będzie czynna do 21.00 i w soboty do 14.00

pewnie
o, super!

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała gdzieś chodzić na fitness czy cokolwiek, bo to że zapłaciłam za karnet bardziej by mnie motywowało do ćwiczeń. A tak to często rezygnuję jak ćwiczę w domu. Problemem jest jednak to, że u mnie w tej małej mieścinie nie ma żadnego klubu ani nic. Musiałabym jeździć 40 km do miasta niestety a to też wiąże się z kosztami
Eh, racja...Ja myślałam, żeby zapisać się na fitness, ale nie chciałabym sama, a nikt ze znajomych raczej się nie zapisze...no i od lutego znowu nie będę miała na nic czasu, także muszę się zmotywować do ćwiczenia w domu. Ale jak wiosna przyjdzie, to na pewno będę biegać sobie rano jak co roku

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Witaj Fajny masz pomysł z tymi zdjęciami, też tak na początku robiłam.
Ale trochę się muszę przyczepić do tego nie jedzenia po 18. To wcale nie prawda, że niejedzenie po 18 wpływa na chudnięcie. Wprost przeciwnie, no chyba, że chodzi się spać ok.21 Powinno się jeść 3 godziny przed snem, bo w innym wypadku nasz metabolizm będzie zwalniał, a to nam w odchudzaniu wcale nie pomaga. Dlatego najlepiej będzie jak będziesz jadła 3 godziny przed snem, najlepiej białko. Ja jem czasami nawet o 22.00 i wcale nie przybywa mi przez to tłuszczu
A do treningu możesz dodać jakieś aeroby, bieganie albo rower.
Zgadzam się z Tobą, 3 godz. przed snem wystarczy bo np. zjesz ostatni posiłek o 18, kładziesz się załóżmy o 24 i jesteś aż 6 godzin bez jedzenia. Ważne, żeby to było coś lekkiego i tyle
a, i polecam picie wody niegazowanej, zielonych herbat i czerwonych - ale sypanych - mają lepsze działanie niż te z torebek
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 19:33   #2264
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Catheerinee91 Pokaż wiadomość
pewnie
o, super!

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------



Eh, racja...Ja myślałam, żeby zapisać się na fitness, ale nie chciałabym sama, a nikt ze znajomych raczej się nie zapisze...no i od lutego znowu nie będę miała na nic czasu, także muszę się zmotywować do ćwiczenia w domu. Ale jak wiosna przyjdzie, to na pewno będę biegać sobie rano jak co roku

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------



Zgadzam się z Tobą, 3 godz. przed snem wystarczy bo np. zjesz ostatni posiłek o 18, kładziesz się załóżmy o 24 i jesteś aż 6 godzin bez jedzenia. Ważne, żeby to było coś lekkiego i tyle
a, i polecam picie wody niegazowanej, zielonych herbat i czerwonych - ale sypanych - mają lepsze działanie niż te z torebek
U mnie znalazłaby sie kumpela, która właśnie mieszka w tym większym mieście, ale sama też nie chce chodzić. Gdybym mieszkała tam albo chociaż pracowała to bym biegała do klubu nawet po pracy a jak mam wydać 100 zł na karnet i praktycznie tyle samo na dojazdy to nie bardzo mi się to uśmiecha.

Wiem, wiem, muszę się przerzucić na te herbatki i wodę, bo niestety nadal pijam gazowane napoje, a z herbat uwielbiam Earl Grey
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 19:50   #2265
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
U mnie znalazłaby sie kumpela, która właśnie mieszka w tym większym mieście, ale sama też nie chce chodzić. Gdybym mieszkała tam albo chociaż pracowała to bym biegała do klubu nawet po pracy a jak mam wydać 100 zł na karnet i praktycznie tyle samo na dojazdy to nie bardzo mi się to uśmiecha.

Wiem, wiem, muszę się przerzucić na te herbatki i wodę, bo niestety nadal pijam gazowane napoje, a z herbat uwielbiam Earl Grey
racja, za dużo by Ci na dojazdy poszło...
ja na szczęście nie przepadam za gazowanymi napojami ale teraz ciągle piję zwykłą herbatę z sokiem malinowym i cytryną lub z miodem i cytryną, ale nie obejdę się bez nich podczas zimy
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 19:56   #2266
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Catheerinee91 Pokaż wiadomość
racja, za dużo by Ci na dojazdy poszło...
ja na szczęście nie przepadam za gazowanymi napojami ale teraz ciągle piję zwykłą herbatę z sokiem malinowym i cytryną lub z miodem i cytryną, ale nie obejdę się bez nich podczas zimy
Ja niestety lubię, to właśnie nimi gaszę pragnienie, ale czas zmienić przyzwyczajenia. Właśnie siedzę z kubkiem zielonej herbaty
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 19:59   #2267
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Witaj Fajny masz pomysł z tymi zdjęciami, też tak na początku robiłam.
Ale trochę się muszę przyczepić do tego nie jedzenia po 18. To wcale nie prawda, że niejedzenie po 18 wpływa na chudnięcie. Wprost przeciwnie, no chyba, że chodzi się spać ok.21 Powinno się jeść 3 godziny przed snem, bo w innym wypadku nasz metabolizm będzie zwalniał, a to nam w odchudzaniu wcale nie pomaga. Dlatego najlepiej będzie jak będziesz jadła 3 godziny przed snem, najlepiej białko. Ja jem czasami nawet o 22.00 i wcale nie przybywa mi przez to tłuszczu
A do treningu możesz dodać jakieś aeroby, bieganie albo rower.
owoce na noc ? oj nie. Owoce jemy, ale nie później niż po 16-17
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 20:02   #2268
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Ja niestety lubię, to właśnie nimi gaszę pragnienie, ale czas zmienić przyzwyczajenia. Właśnie siedzę z kubkiem zielonej herbaty
w końcu się przyzwyczaisz a zieloną herbatę, to ja uwielbiam!
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 20:27   #2269
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Zielona nie jest jeszcze taka zła
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 20:33   #2270
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

ja zieloną jak i czerwoną uwielbiam ;D

może jutro się zważę....
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 17:55   #2271
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Nie, jednak ważenie odłożyłam na poniedziałek
1,5h siłowni zaliczone.
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 17:58   #2272
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Catheerinee91 Pokaż wiadomość
racja, za dużo by Ci na dojazdy poszło...
ja na szczęście nie przepadam za gazowanymi napojami ale teraz ciągle piję zwykłą herbatę z sokiem malinowym i cytryną lub z miodem i cytryną, ale nie obejdę się bez nich podczas zimy
Ja też nie lubię gazowanych, a z herbat to tylko zieloną albo białą Innych już nie umiem pić

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
owoce na noc ? oj nie. Owoce jemy, ale nie później niż po 16-17
Ale ja nic nie pisałam o owocach Białko to nie owoce, białko to np. serek wiejski, twaróg itp., a owoce to cukry

Coś mnie dzisiaj choroba wzięła Ostatnio pisałam, że za nic nie mogę się rozchorować i chyba zapeszyłam Ale trening zdąrzyłam zrobić. Do siłowego dołorzyłam sobie jeszcze na koniec 20 min rowerka za wczoraj
Miałam podać wymiary, ale jakoś się nie zdarzyłam zmierzyć Jutro na sto procent podam
__________________

Edytowane przez Mary333
Czas edycji: 2011-01-07 o 18:02
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 18:32   #2273
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Mary333 Kochana zdrówka może to tylko chwilowe osłabienie
A plastik chyba zaś zapił bo coś nie pisze
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 18:39   #2274
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Mary333 Kochana zdrówka może to tylko chwilowe osłabienie
A plastik chyba zaś zapił bo coś nie pisze
Dzięki bardzo Też mam nadzieję, że to takie przejściowe
A plastik pewnie baluje gdzieś na melanżu Może wkońcu do nas zawita
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 18:46   #2275
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Dobry!
Ja dzisiaj pobiegałam trochę z odkurzaczem i naczyniami, bo zaczynamy remont kuchni więc musiałam wszystko powynosić, tez jakiś trening był. A niedawno skończyłam ćwiczyć, jestem wykąpana i wypachniona.

Weekend bez ćwiczeń, bo mam zjazd, ale pewnie ledwo co zjam, a i się nabiegam między budynkami.

Kobietki, miłego weekendu!
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:10   #2276
Loczek93
Raczkowanie
 
Avatar Loczek93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 46
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej kobietki

Jak Wam idzie? Ja dzisiaj zrobiłam [!] Punch Kick and Jam... masakra!
po 15 minutach nie wiedziałam jak sie nazywam, okropny wycisk, ale potem przyjemne zmęczenie robiła któraś z Was tę część, lub inne? A możę widzicie już efekty? proszę o jakiekolwiek informacje bo nie wiem czy jest sens się tak nad tym męczyć
Loczek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:43   #2277
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

cześć lachony, melduje się PLASTIK chciałam zajrzeć wcześniej, ale miałam problemy z wejściem na wizaż, więc odpuściłam. ale jestem, i w dodatku dziś grzeczna a tak nawiasem mówiąc to nie służą mi te weekendy. i z pewnością nie sprzyjają mojej redukcji ani jakiejkolwiek aktywności wiedziałam, że plastik i wzór nie za bardzo do siebie pasują... chociaż przyznam, że jedzonko w normie, ale niestety piwko+brak ćwiczeń w weekend muszę potem nadrabiać cały tydzień. jutro chyba też wybywam, za tydzień rownież... cieniutka ta moja redukcja póki co.
Mary zdrowiej
gratuluję wszystkim ćwiczącym owocnych treningów, witam również dołączające koleżanki. postów przybyło, jest co poczytać chociaż mnie inne "lektury" wzywają ale dziś zrobię sobie chyba wolny wieczór od wszystkiego. sama nie wiem, jakoś nic mi się nie chce...
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:07   #2278
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
ja zieloną jak i czerwoną uwielbiam ;D

może jutro się zważę....
ja zieloną i białą czerwoną też wypijam ze smakiem, ale musze mieć na nią szczególną ochotę :P

Ja dzis bez szału, praca, potem zajęcia... no ale co by nie było, poszłam z pracy na zajęcia i z zajęć do domu na piechotkę z ciężkim plecakiem w sumie jakieś 40 minut szybkiego marszu
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:31   #2279
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię gazowanych, a z herbat to tylko zieloną albo białą Innych już nie umiem pić



Ale ja nic nie pisałam o owocach Białko to nie owoce, białko to np. serek wiejski, twaróg itp., a owoce to cukry

Coś mnie dzisiaj choroba wzięła Ostatnio pisałam, że za nic nie mogę się rozchorować i chyba zapeszyłam Ale trening zdąrzyłam zrobić. Do siłowego dołorzyłam sobie jeszcze na koniec 20 min rowerka za wczoraj
Miałam podać wymiary, ale jakoś się nie zdarzyłam zmierzyć Jutro na sto procent podam
mnie też wzięło i leczę się czym tylko mogę, bo nie mogę zachorować na sesję

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość

Kobietki, miłego weekendu!
nawzajem

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
Hej kobietki

Jak Wam idzie? Ja dzisiaj zrobiłam [!] Punch Kick and Jam... masakra!
po 15 minutach nie wiedziałam jak sie nazywam, okropny wycisk, ale potem przyjemne zmęczenie robiła któraś z Was tę część, lub inne? A możę widzicie już efekty? proszę o jakiekolwiek informacje bo nie wiem czy jest sens się tak nad tym męczyć
nie mam pojęcia, co to jest, ale widzę, że chyba trudne gratuluję!

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość

Ja dzis bez szału, praca, potem zajęcia... no ale co by nie było, poszłam z pracy na zajęcia i z zajęć do domu na piechotkę z ciężkim plecakiem w sumie jakieś 40 minut szybkiego marszu
o, super, nie ma to jak dłuuugi spacer ja dzisiaj też się nabiegałam po mieście, ehh. Padam! A jeszcze nauka czeka...
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 00:07   #2280
flabellum
Raczkowanie
 
Avatar flabellum
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 85
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Witam wszystkie panie z tego wątku czy można sie przyłączyć? Zaczynam odchudzanie i chciałabym mieć wsparcie również w ćwiczeniach
skąpe bikini i szczupłe, wyrzeźbione ciało...to właśnie ja w lipcu, przechadzająca się brzegiem morza!
__________________
'Enjoy the pain. It's weakness leaving the body.'

shred 18/30
flabellum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.