Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : ) - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-08, 00:53   #2281
hejbi33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Witam , ja również chciałabym się przyłączyć,chodzi o ladne wyrzeźbienie sylwetki i zastanawiam się co będzie lepsze, fitness czy może jednak bieżnia..??
hejbi33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 07:00   #2282
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez flabellum Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie z tego wątku czy można sie przyłączyć? Zaczynam odchudzanie i chciałabym mieć wsparcie również w ćwiczeniach
skąpe bikini i szczupłe, wyrzeźbione ciało...to właśnie ja w lipcu, przechadzająca się brzegiem morza!
Cytat:
Napisane przez hejbi33 Pokaż wiadomość
Witam , ja również chciałabym się przyłączyć,chodzi o ladne wyrzeźbienie sylwetki i zastanawiam się co będzie lepsze, fitness czy może jednak bieżnia..??
Witajcie Pewni, że można się przyłączyć.
hejbi33 najlepsza to będzie siłownia
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 08:18   #2283
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez flabellum Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie z tego wątku czy można sie przyłączyć? Zaczynam odchudzanie i chciałabym mieć wsparcie również w ćwiczeniach
skąpe bikini i szczupłe, wyrzeźbione ciało...to właśnie ja w lipcu, przechadzająca się brzegiem morza!

Cytat:
Napisane przez hejbi33 Pokaż wiadomość
Witam , ja również chciałabym się przyłączyć,chodzi o ladne wyrzeźbienie sylwetki i zastanawiam się co będzie lepsze, fitness czy może jednak bieżnia..??

witamy, witamy
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 09:28   #2284
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Ok, to podaję te moje wymiary :
biust 78 cm
talia 59cm
brzuch (pępek) 67cm
biodra 75cm
udo 43 cm
łydka 29 cm

Mnie nadal choroba trzyma, więc chyba dzisiaj nie poćwicze Może jutro jak się będę lepiej czuła, ale w poniedziałek na pewno
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 10:31   #2285
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

dzień dobry wszystkim witam kolejne nowe dziewczyny. wczoraj zrobiłam sobie dzień wolny, takie słodkie lenistwo dziś za to w planie jakieś ćwiczenia i to spróbuję wykonać niedługo, bo coś marnie się czuję. mam nadzieję, że nie rozłożę się znowu, bo ani nie mogę ani nie mam teraz czasu na chorowanie. dobija mnie ta pogoda, wszystko przez nią
Mary chudzino! musisz być bardzo drobna przy tych wymiarach. zdrówka życzę
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 11:15   #2286
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Mary na prawdę musisz być chudzinka !! ile masz wzrostu ? juz widze w tabelce bo ja przy moim bym z takimi wymiarami wyglądała jak chodząca anoreksja ale i tak musisz być baaardzo szczupła
ja dzisiaj wieczorem zaliczam hula jak zwykle teraz mam tyle nauki , że nie wiem w co ręce wsadzić a jeszcze ćwiczenia (
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 11:39   #2287
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej, hej Dawno mnie tu nie było, ale miałam dużo rzeczy na głowie, dużo nauki i trochę romansowania , ale grzeczna byłam, codziennie sumiennie ćwiczyłam (uwielbiam Turbo Jam ). Z dietą trochę gorzej, ale dzisiaj się nawracam i z powrotem ograniczam

Mary, jesteś moją idolką chciałabym mieć takie wymiary jak Ty. Zdrowiej


Cytat:
Napisane przez jusztyska
ja zieloną i białą czerwoną też wypijam ze smakiem, ale musze mieć na nią szczególną ochotę :P
jakie właściwości ma biała herbata? daje coś, tak jak zielona, czy czerwona? ma pudełko w domu, ale jakoś nie mogę się zebrać i spróbować.

zieloną bardzo lubię, zwłaszcza z Tetleya, z guaraną. czerwoną piję, jak się ciężko czuję, delikatnie przeczyszcza.

witam wszystkie nowe i życzę powodzenia
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 12:48   #2288
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Dzięki dziewczyny
plastikowa biedronka tobie w takim razie też zdrowia życzę i żeby cię zadne choróbsko nie dorwało. Mnie też ta pogoda dobija, śnieg, deszcz, znowu śnieg Mogłaby być już wiosna
krtek_ ja piłam białą herbatę, ale jakie właściwości ma to nie za bardzo wiem, chyba tez podobne jak zielona i czerwona, ale mogę się mylić. Tak czy inaczej mi bardzo smakowała, więc możesz spróbować
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:48   #2289
hejbi33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Mary333 faktycznie na wyrzeźbienie sylwetki chyba najlepsza byłaby siłownia jednak chyba źle to ujęłam, chodzi mi bardziej o wyrzeźbienie nóg a konkretnie ud.. no i może trochę brzucha chyba jednak postawie na bieżnię
hejbi33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:49   #2290
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez hejbi33 Pokaż wiadomość
Mary333 faktycznie na wyrzeźbienie sylwetki chyba najlepsza byłaby siłownia jednak chyba źle to ujęłam, chodzi mi bardziej o wyrzeźbienie nóg a konkretnie ud.. no i może trochę brzucha chyba jednak postawie na bieżnię
To w takim razie też bym stawiała na bieżnię
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 14:27   #2291
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

hmm a co do herbat to ja np. pije codziennie czerwoną, 2 szklanki i jakoś nie wogóle nie przeczyszcza

Po co ja dziś właziłam na tą wagę tylko mi się odechciało wszystkiego ;( 3 tygodnie diety plus intensywne ćwiczenia. I co ? waga stoi....
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 14:40   #2292
flabellum
Raczkowanie
 
Avatar flabellum
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 85
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Witajcie Pewni, że można się przyłączyć.
Cytat:
Napisane przez Catheerinee91 Pokaż wiadomość
witamy, witamy
dziękuję

Mary,ale z Ciebie kruszynka! ech zaaazdroszczę i zdrowiej!

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
Po co ja dziś właziłam na tą wagę tylko mi się odechciało wszystkiego ;( 3 tygodnie diety plus intensywne ćwiczenia. I co ? waga stoi....
cierpliwości absolutnie zabraniam złych myśli! Pomyśl sobie, że jesteś o 3 tygodnie bliżej celu! Może Twój organizm bardzo wolno się przestawia? Poczekaj kolejne 3 przed załamywaniem się a poza tym, nie wierzę, że nie czujesz różnicy! Na pewno ciało jest dużo jędrniejsze

ja się zaraz biorę za hh ( zaczynam od najprzyjemniejszego ) a potem troszkę ćwiczeń siłowych.
__________________
'Enjoy the pain. It's weakness leaving the body.'

shred 18/30
flabellum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:02   #2293
klaudyna7
Raczkowanie
 
Avatar klaudyna7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 350
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Ależ jestem dumna z siebie
Dziś półtorej godzinny fitnessu-byłam mokra jakbym spod prysznica wyszła,i tak zmęczona że aż mnie mdliło...Poza tym mam dziś @ więc tym bardziej jestem z siebie dumna
A waga dziś :62.9 a tydzień temu było 64.8 niesamowite.
Jeszcze muszę się pomierzyć ale boje się :P

Kończę sałatkę (k. pekińska,czerwona fasola i tuńczyk-pycha ) i czeka mnie godzina na rowerze

Trzymajcie się i nie dajcie weekendowym pokusom (chociaż na to chyba zbyt parszywa pogoda dziś)
klaudyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:04   #2294
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez flabellum Pokaż wiadomość
cierpliwości absolutnie zabraniam złych myśli! Pomyśl sobie, że jesteś o 3 tygodnie bliżej celu! Może Twój organizm bardzo wolno się przestawia? Poczekaj kolejne 3 przed załamywaniem się a poza tym, nie wierzę, że nie czujesz różnicy! Na pewno ciało jest dużo jędrniejsze
nie wiem. Może to dlatego, że ja już ćwiczę i jem tak jak teraz od roku. Może organizm się przyzwyczaił i zwiększona dawka ruchu nic nie daje już
A do tego już 4 lata walcze z niedoczynnością tarczycy... więc przemiane materii mam taką, że szkoda słów...
eh.
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:22   #2295
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

BlackSheWolf widzę że chorujemy na to samo hashimoto stwierdzone miałam końcem października i doskonale cię rozumiem kochana, mi kiedyś po miesiącu ćwiczeń nic nie spadło ale w tej chwili już wiem że przynajmniej wtedy nie przybyło, bo teraz... znowu zaczynam wygladać jakbym była w ciązy
klaudyna7 o ty szalona, chciała bym mieć tyle energii i czasu
plastikowa biedronka moja redukcja wogóle nie nazywa się redukcją raczej wpierdzi**** jak idiotka zajadam wszystkie stresy, smutki, jakieś noworoczne przesilenie i wiesz co? już nie mówię że od poniedziałku zacznę bo tego nie wiem ale obiecuję sobie i wam że w końcu się pozbieram
Mary333 dla ciebie zdrówka skarbie, również dla mnie jesteś wzorem

Teraz idę się szykować na 18tkę, zrobiłam dzisiaj 3bita, pewnie połowę zeżrę sama
Miłej niedzieli, walczcie dzielnie
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:38   #2296
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
BlackSheWolf widzę że chorujemy na to samo hashimoto stwierdzone miałam końcem października i doskonale cię rozumiem kochana, mi kiedyś po miesiącu ćwiczeń nic nie spadło ale w tej chwili już wiem że przynajmniej wtedy nie przybyło, bo teraz... znowu zaczynam wygladać jakbym była w ciązy
kurczę... a co bierzesz? tzn jakie leki ?
Ja juz 4 lata... najpierw sporo przytyłam później schudłam. Teraz pomimo ćwiczeń, odpowiedniej diety przemiana materii stoi a kg przybywają... Ciekawe co by było jakbym wogóle nie ćwiczyła ani nic....
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 17:10   #2297
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Ok, to podaję te moje wymiary :
biust 78 cm
talia 59cm
brzuch (pępek) 67cm
biodra 75cm
udo 43 cm
łydka 29 cm

Mnie nadal choroba trzyma, więc chyba dzisiaj nie poćwicze Może jutro jak się będę lepiej czuła, ale w poniedziałek na pewno

wow, super wymiary masz!

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
hmm a co do herbat to ja np. pije codziennie czerwoną, 2 szklanki i jakoś nie wogóle nie przeczyszcza

Po co ja dziś właziłam na tą wagę tylko mi się odechciało wszystkiego ;( 3 tygodnie diety plus intensywne ćwiczenia. I co ? waga stoi....
ja też często mam taki zastój, ale nie ma co się poddawać niedługo pewnie ruszy!

Cytat:
Napisane przez klaudyna7 Pokaż wiadomość
Ależ jestem dumna z siebie
Dziś półtorej godzinny fitnessu-byłam mokra jakbym spod prysznica wyszła,i tak zmęczona że aż mnie mdliło...Poza tym mam dziś @ więc tym bardziej jestem z siebie dumna
A waga dziś :62.9 a tydzień temu było 64.8 niesamowite.
Jeszcze muszę się pomierzyć ale boje się :P

Kończę sałatkę (k. pekińska,czerwona fasola i tuńczyk-pycha ) i czeka mnie godzina na rowerze

Trzymajcie się i nie dajcie weekendowym pokusom (chociaż na to chyba zbyt parszywa pogoda dziś)
super, gratuluję!

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Teraz idę się szykować na 18tkę, zrobiłam dzisiaj 3bita, pewnie połowę zeżrę sama
Miłej niedzieli, walczcie dzielnie
Ale mi ochoty narobiłaś

a tutaj coś o białej herbacie znalazłam:

Znamy już smak i zalety herbaty zielonej i czerwonej. Natomiast biała jest wciąż mało popularna, a warto poznać jej właściwości oraz ciekawy i bogaty smak. Jest doskonała przede wszystkim na lato - orzeźwia i sprawia, że w upalne dni łatwiej się skoncentrować.
Jej liście zbiera się wczesną wiosną, kiedy jest otulona białymi nitkami, skąd wzięła się jej nazwa, a powstaje z pączków, które jeszcze nie zdążyły się rozwinąć. Produkcja tej herbaty odbywa się według tradycyjnych, bardzo rygorystycznych zasad. Hoduje się ją jedynie w Chinach i na Sri Lance. Dlatego produkowana jest na niewielką skalę, a jej koszt jest dość wysoki. Jest najdroższą odmianą herbaty.

Amerykańscy uczeni dowiedli, że biała herbata ma właściwości antymutogenne (przeciwdziała powstawaniu zmian nowotworowych w komórkach) o wiele silniejsze niż znana z tego herbata zielona. Dlatego poleca się ją przede wszystkim tym osobom, które mogą być obciążone genetycznie chorobą nowotworową. Przeciwdziała także powstawaniu wolnych rodników.

Biała herbata jest również doskonała dla wszystkich obawiających się przedwczesnego starzenia się. Przeciwdziała procesowi starzenia, dlatego niektórzy mówią o niej iż jest "eliksirem młodości". Jest także doskonała na krążenie krwi, jak również obniża poziom cholesterolu.

Jest doskonałym napojem na upały. Ma działanie orzeźwiające, ale także, co niezwykle istotne, wspomaga koncentrację. Dlatego pić ją powinni wszyscy ci, którzy w upały muszą pracować intelektualnie. Wielu poleca ją także zamiast kawy. Jest o wiele zdrowsza, a również silnie pobudza. Jest również środkiem, który redukuje napięcie i stresy.

Należy parzyć ją ok. 8-10 minut w temperaturze ok. 85 stopni C. Zaparzona daje jasny kolor. Na filiżankę napoju potrzebna jest łyżka liści.

Biała herbata znalazła także swoje zastosowanie w przemyśle kosmetycznym. Dodaje się ją do różnego rodzaju kosmetyków głównie jako środek kojący podrażnienia i delikatnie nawilżający. Biała herbata stosowana w kosmetykach dodaje również skórze blasku i witalności, zapobiega także powstawaniu zmarszczek. Firma Avon mówi o swoich kosmetykach do pielęgnacji twarzy z dodatkiem białej herbaty: To produkt dla kobiet o najwyższych wymaganiach, myślących o swym ciele z troską i w nowoczesny, całościowy sposób. Adresowany jest do kobiet poszukujących kosmetyków luksusowych.

Dobroczynne działanie białej herbaty jest wciąż niedocenione przez polskich smakoszy herbat, jednak, na szczęście powoli wchodzi na rynek i można ją kupić w coraz większej ilości herbaciarni, jak również w wielu sklepach internetowych. Trudno przecenić jej zalety – jest nie tylko zdrowa, ale i smaczna.

ja osobiście ją uwielbiam!
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 18:11   #2298
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Catheerinee91 Pokaż wiadomość
wow, super wymiary masz!



ja też często mam taki zastój, ale nie ma co się poddawać niedługo pewnie ruszy!



super, gratuluję!



Ale mi ochoty narobiłaś

a tutaj coś o białej herbacie znalazłam:

Znamy już smak i zalety herbaty zielonej i czerwonej. Natomiast biała jest wciąż mało popularna, a warto poznać jej właściwości oraz ciekawy i bogaty smak. Jest doskonała przede wszystkim na lato - orzeźwia i sprawia, że w upalne dni łatwiej się skoncentrować.
Jej liście zbiera się wczesną wiosną, kiedy jest otulona białymi nitkami, skąd wzięła się jej nazwa, a powstaje z pączków, które jeszcze nie zdążyły się rozwinąć. Produkcja tej herbaty odbywa się według tradycyjnych, bardzo rygorystycznych zasad. Hoduje się ją jedynie w Chinach i na Sri Lance. Dlatego produkowana jest na niewielką skalę, a jej koszt jest dość wysoki. Jest najdroższą odmianą herbaty.

Amerykańscy uczeni dowiedli, że biała herbata ma właściwości antymutogenne (przeciwdziała powstawaniu zmian nowotworowych w komórkach) o wiele silniejsze niż znana z tego herbata zielona. Dlatego poleca się ją przede wszystkim tym osobom, które mogą być obciążone genetycznie chorobą nowotworową. Przeciwdziała także powstawaniu wolnych rodników.

Biała herbata jest również doskonała dla wszystkich obawiających się przedwczesnego starzenia się. Przeciwdziała procesowi starzenia, dlatego niektórzy mówią o niej iż jest "eliksirem młodości". Jest także doskonała na krążenie krwi, jak również obniża poziom cholesterolu.

Jest doskonałym napojem na upały. Ma działanie orzeźwiające, ale także, co niezwykle istotne, wspomaga koncentrację. Dlatego pić ją powinni wszyscy ci, którzy w upały muszą pracować intelektualnie. Wielu poleca ją także zamiast kawy. Jest o wiele zdrowsza, a również silnie pobudza. Jest również środkiem, który redukuje napięcie i stresy.

Należy parzyć ją ok. 8-10 minut w temperaturze ok. 85 stopni C. Zaparzona daje jasny kolor. Na filiżankę napoju potrzebna jest łyżka liści.

Biała herbata znalazła także swoje zastosowanie w przemyśle kosmetycznym. Dodaje się ją do różnego rodzaju kosmetyków głównie jako środek kojący podrażnienia i delikatnie nawilżający. Biała herbata stosowana w kosmetykach dodaje również skórze blasku i witalności, zapobiega także powstawaniu zmarszczek. Firma Avon mówi o swoich kosmetykach do pielęgnacji twarzy z dodatkiem białej herbaty: To produkt dla kobiet o najwyższych wymaganiach, myślących o swym ciele z troską i w nowoczesny, całościowy sposób. Adresowany jest do kobiet poszukujących kosmetyków luksusowych.

Dobroczynne działanie białej herbaty jest wciąż niedocenione przez polskich smakoszy herbat, jednak, na szczęście powoli wchodzi na rynek i można ją kupić w coraz większej ilości herbaciarni, jak również w wielu sklepach internetowych. Trudno przecenić jej zalety – jest nie tylko zdrowa, ale i smaczna.

ja osobiście ją uwielbiam!
oho, to coś dla mnie. jestem genetycznie obciążona nowotworem skóry... no to lecę sobie zaparzyć i na zdrówko
dzięki za info

BlackSheWolf, nie miałam na myśli takiego stricte przeczyszczania, tylko to, że częściej po niej latam do toalety i przez to czuję się lżej

sreberko, baw się dobrze i nie myśl o jedzeniu
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 18:37   #2299
klaudyna7
Raczkowanie
 
Avatar klaudyna7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 350
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Sreberko trzymam za Ciebie kciuki byś jak najszybciej wzięła się w garść. i przestań opowiadać o jedzeniu bo nam to nie pomaga

Rowerek zaliczony.Może jeszcze później wskoczę na stepper
Tak mi się wybitnie nic dziś nie chciało i nie chce nadal(przeklęty okres!). Ale musiałam rozgrzeszyć się po wczorajszym wieczornym czekoladowym obżarstwie. Pierwszy tydzień i już taka wpadka...
A moja łydka ma 1cm WIĘCEJ
Eh,aż się odechciewa
klaudyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 19:26   #2300
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
oho, to coś dla mnie. jestem genetycznie obciążona nowotworem skóry... no to lecę sobie zaparzyć i na zdrówko
dzięki za info

BlackSheWolf, nie miałam na myśli takiego stricte przeczyszczania, tylko to, że częściej po niej latam do toalety i przez to czuję się lżej

sreberko, baw się dobrze i nie myśl o jedzeniu
nie ma za co

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudyna7 Pokaż wiadomość
Sreberko trzymam za Ciebie kciuki byś jak najszybciej wzięła się w garść. i przestań opowiadać o jedzeniu bo nam to nie pomaga

Rowerek zaliczony.Może jeszcze później wskoczę na stepper
Tak mi się wybitnie nic dziś nie chciało i nie chce nadal(przeklęty okres!). Ale musiałam rozgrzeszyć się po wczorajszym wieczornym czekoladowym obżarstwie. Pierwszy tydzień i już taka wpadka...
A moja łydka ma 1cm WIĘCEJ
Eh,aż się odechciewa
nie poddawaj się, będzie dobrze!
może rozciągaj się zawsze przed i po ćwiczeniach, wtedy nie powinno Ci przybywać cm
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 21:26   #2301
Loczek93
Raczkowanie
 
Avatar Loczek93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 46
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Dobry wieczór!

Jestem po kolejnym dniu dietkowania i ćwiczeń i muszę przyznać że mam problemy z właściwym komponowaniem posiłków, bo w ogóle nie odczuwam głodu! żeby zjeść te 4-5 posiłków dziennie muszę je niestety wciskać na siłę nigdy wcześniej tak nie miałam..
Okropnie korci mnie żeby wejść na wagę ale postanowiłam zrobić to dopiero 1 lutego
Jestem po kolejnym dniu turbo jam i przyznaję otwarcie że uwielbiam prowadzącą

Sreberko- udanego wieczoru i głowa do góry
Mary333- pozazdrościć wymiarów

Udanego wieczoru dziewczyny
Loczek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 23:13   #2302
emilka87-87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 218
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej Ja nadal chora i nadal cierpiąca na brak czasu. Z moich 6 kg do zrzucenia zostały już tylko 3 !!! HURA!! Mam nadzieje, że w następnym poście napisze, że został tylko jeden a w kolejnym, że problem z głowy i będę mogła zająć się tylko rzeźbą
emilka87-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 23:36   #2303
flabellum
Raczkowanie
 
Avatar flabellum
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 85
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez klaudyna7 Pokaż wiadomość
Ależ jestem dumna z siebie
Dziś półtorej godzinny fitnessu-byłam mokra jakbym spod prysznica wyszła,i tak zmęczona że aż mnie mdliło...Poza tym mam dziś @ więc tym bardziej jestem z siebie dumna
A waga dziś :62.9 a tydzień temu było 64.8 niesamowite.
Jeszcze muszę się pomierzyć ale boje się :P
gratuluję spadającej wagi, mobilizuje do działania
a co do @, to kiedyś na wf-ie nauczycielka nam powiedziała, że podczas 'tych dni', a szczególnie na początku, organizm jest zdolny do bardziej intensywnego i długotrwałego wysiłku. Dlatego ta wymówka nigdy u nas nie działała no oczywiście pod warunkiem, że się z bólu nie umierało;]


Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
nie wiem. Może to dlatego, że ja już ćwiczę i jem tak jak teraz od roku. Może organizm się przyzwyczaił i zwiększona dawka ruchu nic nie daje już
A do tego już 4 lata walcze z niedoczynnością tarczycy... więc przemiane materii mam taką, że szkoda słów...
eh.
ojej, to przepraszam nie miałam pojęcia. Bardzo możliwe, że to przez tarczycę. Wielokrotnie czytałam, że jest to największy problem przy odchudzaniu. Ech, musisz być podwójnie silna

ja dzisiaj zaliczyłam orbitrek, hh i trochę ćwiczeń siłowych, dieta też jak najbardziej w porządku jeszcze tylko 99 takich dni i będę z siebie dumna
__________________
'Enjoy the pain. It's weakness leaving the body.'

shred 18/30
flabellum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 07:15   #2304
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór!
Jestem po kolejnym dniu dietkowania i ćwiczeń i muszę przyznać że mam problemy z właściwym komponowaniem posiłków, bo w ogóle nie odczuwam głodu! żeby zjeść te 4-5 posiłków dziennie muszę je niestety wciskać na siłę nigdy wcześniej tak nie miałam..
Kiedyś, jak nie byłam jeszcze za bardzo "doświadczona" w sprawach odchudzania, to jadłam tylko 3 posiłki Jak zaczęłam jeść 5 to z początku też nie miałam na nie ochoty i musiałam jeść na siłę. Ale już teraz po 3-4 godzinach, w zależności, czy jest to większy posiłek, czy mniejszy, chce mi się jeść i w brzuchu mi burczy Więc po pewnym czasie u ciebie też się to wszystko unormuje i nie będziesz musiała jeść na siłę

Cytat:
Napisane przez emilka87-87 Pokaż wiadomość
Hej Ja nadal chora i nadal cierpiąca na brak czasu. Z moich 6 kg do zrzucenia zostały już tylko 3 !!! HURA!! Mam nadzieje, że w następnym poście napisze, że został tylko jeden a w kolejnym, że problem z głowy i będę mogła zająć się tylko rzeźbą
No to gratuluje utraconych kg I przy okazji zdrówka życzę


Cytat:
Napisane przez klaudyna7 Pokaż wiadomość
Rowerek zaliczony.Może jeszcze później wskoczę na stepper
Tak mi się wybitnie nic dziś nie chciało i nie chce nadal(przeklęty okres!). Ale musiałam rozgrzeszyć się po wczorajszym wieczornym czekoladowym obżarstwie. Pierwszy tydzień i już taka wpadka...
A moja łydka ma 1cm WIĘCEJ
Eh,aż się odechciewa
Rozciąganie mogłoby pomóc, bo to trochę dziwne, żeby ci przybywało cm. Jak to nie tłuszcz to nie ma się czym przejmować, trochę rozciągania przed i po treningu i powinno być ok

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Teraz idę się szykować na 18tkę, zrobiłam dzisiaj 3bita, pewnie połowę zeżrę sama
Miłej niedzieli, walczcie dzielnie
Udanego wieczoru I nie myśl tak bardzo o tym cieście, bo jeszcze większą będziesz miała na nie ochotę
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 09:35   #2305
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość


jakie właściwości ma biała herbata? daje coś, tak jak zielona, czy czerwona? ma pudełko w domu, ale jakoś nie mogę się zebrać i spróbować.

zieloną bardzo lubię, zwłaszcza z Tetleya, z guaraną. czerwoną piję, jak się ciężko czuję, delikatnie przeczyszcza.
Widzę, że już pare info o białek herbacie było, ale zapodam jeszcze króciutko:

Właściwości białej herbaty:

* zawiera dużo witaminy C oraz kofeiny, która intensywnie pobudza i orzeźwia. Ma działanie orzeźwiające, ale także, co niezwykle istotne, wspomaga koncentrację. Polecana jest szczególnie na lato dla tych, którzy w upały muszą pracować intelektualnie. Wielu poleca ją także zamiast kawy. Jest o wiele zdrowsza, a również silnie pobudza. Jest również środkiem, który redukuje napięcie i stresy

* posiada najsilniejsze właściwości antyoksydacyjne i antymutagenne (zmniejsza ryzyko powstawania zmian nowotworowych w komórkach) ze wszystkich znanych herbat, trzy razy większe niż zielona herbata. Dlatego poleca się ją przede wszystkim tym osobom, które mogą być obciążone genetycznie chorobą nowotworową

* zawiera polifenole, chroniące organizm przed atakiem wolnych rodników, które są odpowiedzialne za proces starzenia się organizmu. Biała herbata zawiera aż 47% polifenoli , to znacznie wiecej niż zielona, która ma ich 20%. Jedna filiżanka białej herbaty zawiera tyle polifenoili, ile 12 szklanek soku pomarańczowego. Dlatego nazywana jest często „eliksirem młodości”.

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
hmm a co do herbat to ja np. pije codziennie czerwoną, 2 szklanki i jakoś nie wogóle nie przeczyszcza

Po co ja dziś właziłam na tą wagę tylko mi się odechciało wszystkiego ;( 3 tygodnie diety plus intensywne ćwiczenia. I co ? waga stoi....
Jak dla mnie czerwona herbata też przeczyszczająco nie działa, za to polecam zjeść 3 suszone morelki:P albo na noc namoczyc w szklance wody 3 morele suszone albo 3 śliwki suszone i rano wypić

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

no i ja oczywiscie mam zastój w cwiczeniach, wczoraj caly dzien zajecia i jedyna moja aktywność to tam i spowrotem na piechotke, a dziś idę na na 13 i wracam wieczorem i pewnie to samo...
a poza tym @
ale od jutra się poprawię
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 10:25   #2306
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
kurczę... a co bierzesz? tzn jakie leki ?
Ja juz 4 lata... najpierw sporo przytyłam później schudłam. Teraz pomimo ćwiczeń, odpowiedniej diety przemiana materii stoi a kg przybywają... Ciekawe co by było jakbym wogóle nie ćwiczyła ani nic....
W tej chwili biorę eutyrox50. No to ja ci powiem co by było jak byś nie ćwiczyła- kg wracają, apetyt nie do pohamowania a ty co bierzesz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 10:31   #2307
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez flabellum Pokaż wiadomość
ojej, to przepraszam nie miałam pojęcia. Bardzo możliwe, że to przez tarczycę. Wielokrotnie czytałam, że jest to największy problem przy odchudzaniu. Ech, musisz być podwójnie silna

ja dzisiaj zaliczyłam orbitrek, hh i trochę ćwiczeń siłowych, dieta też jak najbardziej w porządku jeszcze tylko 99 takich dni i będę z siebie dumna
odnośnie tarczycy, to może bardzo utrudniać odchudzanie, ale z drugiej strony różnie bywa, moja siostra leczy się od ponad 10 lat, a ma teraz 22... i jest po zabiegu jodem radioaktywnym, bo najpierw miała nadczynność, a po zabiegu weszła w niedoczynność i też od 4 lat jest na eutyroxie, ale na szczęście nie ma problemów w wagą, ale jak to lekarz mówi, wszytko może się szybko zmienić... najważniejsze to być pod stałą kontrolą lekarską
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 11:38   #2308
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez emilka87-87 Pokaż wiadomość
Hej Ja nadal chora i nadal cierpiąca na brak czasu. Z moich 6 kg do zrzucenia zostały już tylko 3 !!! HURA!! Mam nadzieje, że w następnym poście napisze, że został tylko jeden a w kolejnym, że problem z głowy i będę mogła zająć się tylko rzeźbą
oj, zdrówka ja też chora, ale już trochę lepiej, pierwszy raz biorę lek homeopatyczny i pomaga a już myślałam, że znowu skończę w łóżku z anginą, uff...
super, że już jesteś w połowie drogi! gratuluję!
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 11:50   #2309
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość

Po co ja dziś właziłam na tą wagę tylko mi się odechciało wszystkiego ;( 3 tygodnie diety plus intensywne ćwiczenia. I co ? waga stoi....
Najważniejsze to się nie poddać w takiej sytuacji. Wiem, ze to strasznie demotywuje, ale czasami organizm potrzebuje trochę więcej czasu, żeby zacząć zrzucać kilogramy(tym bardziej kiedy nie jesteśmy zbyt otyli), a potem to już leci


Melduje się po paru dniach nieobecności.
Nie biegam - naprawdę nie mam kiedy!
Przez weekend też nie jadłam najlepiej, ale nie miałam czasu, żeby ugotować sobie jakiś porządny obiad
Z plusów... Nie obżeram się niepotrzebnie i z braku czasu nie odwiedzam żadnych pizzerii, ani fast foodów

Może nie jest do końca tak jak planowałam, ale nie poddaje się i walczę do wakacji!
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:04   #2310
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość

Może nie jest do końca tak jak planowałam, ale nie poddaje się i walczę do wakacji!
i oby tak dalej !
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.