Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-16, 22:26   #1
koteczqs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1

Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]


Witam Pani Beato oraz Was Drogie Dziewczyny,
Na forum duzo jest zawartych informacji o kierunku studiow - kosmetologia, ja chcialam rowniez podjac nauke na Wyzszej Szkole Zawodowej Pielegnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu natomiast nie chcialam wyjezdzac z miasta i pozostalam na Uniwersytecie Szczecinskim, na kierunku Zdrowie Publiczne. Ostatnio natomiast dowiedzialam sie,ze WSZPZIU otowrzylo tzw. Wydzial Zamiejscowy wlasnie w Szczecinie oraz Gdyni... I teraz pytanie do Was drogie kolezanki... Czy ktoras z Was jest rowniez zainteresowana studiowaniem kosmetologii w Szczecinie, wlasnie na tym wydziale? Generalnie wydzial ten dopiero powstal i pierwszy rocznik czyli 2006/2007 jakby nie patrzec bedzie nalezal do kroliczkow doswiadczalnych;-) Czy zatem warto? Jak myslicie? Czy jest Ktoras z Was szczegolnie zainteresowana ta szkola? Ja mysle o zaocznych ale ciagle gleboko sie zastanawiam bo 5tys/rocznie to wg. mnie sporo... (choc wiem,ze w Wawie kosmetologia kosztuje nawet 9tys.!) Generalnie WSPZIU w Poznaniu ma dobra renome, rok temu powaznie sie zastanawialam nad studiowaniem wlasnie na tej uczelni, a teraz kiedy wlasciwie wydzial jest w moim miescie tymbardziej sie zastanawiam czy warto.. Wobec tego prosze Was doradzcie mi, a zarazem wyrazcie swoje opinie... Wszystkim bardzo dziekuje za zainteresowanie i goraco pozdrawiam!
Agata
koteczqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 17:11   #2
Poziomeczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Hej nie wiem czy jeszcez pamietasz o tym watku.Ja wybieram sie od pazdziernika do WSPZiU w wydziale zamiejscowym w Szczecinie.Podobno szkola sie rozwija i jest porownywalna do Poznania.
Pozdrawiam!
Poziomeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 15:30   #3
beatkaa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez koteczqs Pokaż wiadomość
Witam Pani Beato oraz Was Drogie Dziewczyny,
Na forum duzo jest zawartych informacji o kierunku studiow - kosmetologia, ja chcialam rowniez podjac nauke na Wyzszej Szkole Zawodowej Pielegnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu natomiast nie chcialam wyjezdzac z miasta i pozostalam na Uniwersytecie Szczecinskim, na kierunku Zdrowie Publiczne. Ostatnio natomiast dowiedzialam sie,ze WSZPZIU otowrzylo tzw. Wydzial Zamiejscowy wlasnie w Szczecinie oraz Gdyni... I teraz pytanie do Was drogie kolezanki... Czy ktoras z Was jest rowniez zainteresowana studiowaniem kosmetologii w Szczecinie, wlasnie na tym wydziale? Generalnie wydzial ten dopiero powstal i pierwszy rocznik czyli 2006/2007 jakby nie patrzec bedzie nalezal do kroliczkow doswiadczalnych;-) Czy zatem warto? Jak myslicie? Czy jest Ktoras z Was szczegolnie zainteresowana ta szkola? Ja mysle o zaocznych ale ciagle gleboko sie zastanawiam bo 5tys/rocznie to wg. mnie sporo... (choc wiem,ze w Wawie kosmetologia kosztuje nawet 9tys.!) Generalnie WSPZIU w Poznaniu ma dobra renome, rok temu powaznie sie zastanawialam nad studiowaniem wlasnie na tej uczelni, a teraz kiedy wlasciwie wydzial jest w moim miescie tymbardziej sie zastanawiam czy warto.. Wobec tego prosze Was doradzcie mi, a zarazem wyrazcie swoje opinie... Wszystkim bardzo dziekuje za zainteresowanie i goraco pozdrawiam!
Agata
witam!
Mam ten sam dylmat. Ktora szkole wybrac. Myslalam tez o WSKIPZ w Szczecinie jest tansza od WSPZiU ale nie wiem czy na tyle dobra.Jezeli slyszalas cos o tej szkole to prosze przekaz mi jakies informacje.
z gory dzikuje
Beata
beatkaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 18:20   #4
Alicja-88
Przyczajenie
 
Avatar Alicja-88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dobiegniew
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

a idziesz na dzienna czy zaoczna kosmetologie? ja wybieram sie na dzienna w WSZPZiU
Alicja-88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 18:20   #5
Alicja-88
Przyczajenie
 
Avatar Alicja-88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dobiegniew
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez Poziomeczkaa Pokaż wiadomość
Hej nie wiem czy jeszcez pamietasz o tym watku.Ja wybieram sie od pazdziernika do WSPZiU w wydziale zamiejscowym w Szczecinie.Podobno szkola sie rozwija i jest porownywalna do Poznania.
Pozdrawiam!
a idziesz na dzienna czy zaoczna kosmetologie? ja wybieram sie na dzienna w WSZPZiU
Alicja-88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 12:55   #6
Justyneczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez Alicja-88 Pokaż wiadomość
a idziesz na dzienna czy zaoczna kosmetologie? ja wybieram sie na dzienna w WSZPZiU
Pomyliło mi się i edytwałam post:P
Justyneczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:48   #7
AgaToporowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Witam Cie droga Agatko.
Mam podobny problem,też zastanawiam sie czy tak mloda szkoła ma doswiadczenie ?
Z innej strony patrzeć przeciez zależy szkole na dobrej opinii wiec mysle ,że teraz tymbardziej bedą sie starać,bedzie im zalezało na tym by miec studentów.Jeśli chodzi o cene to z tego co wiem to 2 tyś za semestr plus 450 zl wpisowe, chyba nie jest tak zle...
Wiesz gdyby spisali sie na 5 to warto ale cholera ich tam wie.....
Kurcze fajnie byłoby złapac kontakt z jakas studentka.
Pozdrawiam gorąco.
Jak bede cos wiedziala dam znać.
AgaToporowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 21:54   #8
AgaToporowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Hej Poziomeczko!
A wybierasz sie na zaoczna kosmetologie czy dzienną ?
AgaToporowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 14:08   #9
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Dziewczyny czy myślicie, że będą jeszcze wolne miejsca czy już raczej nie ma szans
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 10:52   #10
marciaaa88
Raczkowanie
 
Avatar marciaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Hej dziewczyny,postanowilam dolaczyc sie do watku poniewaz w tym roku zamierzam studiowac kosmetologie w Szczecinie.. Sa wsrod Was osoby ktore rowniez tak jak ja wybraly sie na ten kierunek (mam na mysli oczywiscie oddzial Szczecinski)? Jestem na dziennych..
__________________
Nie chcę po prostu żyć - chcę przede wszystkim kochać, a żyć przy okazji...
marciaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:25   #11
poolaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Witajcie.
Ja zaczynam studia na WSZPiU w Szczecinie, na dziennych. Mam nadzieje ze spotkamy sie w realu
poolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 01:32   #12
marciaaa88
Raczkowanie
 
Avatar marciaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez poolaa Pokaż wiadomość
Witajcie.
Ja zaczynam studia na WSZPiU w Szczecinie, na dziennych. Mam nadzieje ze spotkamy sie w realu
Hej, odpisałam Ci na stronce kosmetologia.com.pl
__________________
Nie chcę po prostu żyć - chcę przede wszystkim kochać, a żyć przy okazji...
marciaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 17:40   #13
nikole14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

odnawiam watek!! ktos na kosmetologie od pazdziernika?
nikole14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 15:04   #14
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Ja sie wybieram tzn. planuje...tylko z tego co wiem to wiekszosc dziewczyn ktore tam ida maja jakies zdolnosci np. robią pazurki..a ja nic..zero pojecia i talentu
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 22:49   #15
alienkaXX
Zadomowienie
 
Avatar alienkaXX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 082
Wink Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

witam!!
jestem nowa na tym forum ale zarejestrowałam się tu tylko dla tego aby uspokoić wasze wątpliwości studiuję na WSZPZiu w Szczecinie kosmetologie i faktycznie jest dużo dziewczyn które są związane w jakiś sposób zawodowo z kosmetologia ale większość się dopiero uczy a wcześniej nie miały nic z tym wspólnego więc bez obaw
alienkaXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 17:19   #16
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Dziekuje AlienkaXX dziewczyny jak myslicie..czy beda jeszcze miejsca? od czego zacząć zapisanie sie do tej szkoły. Elektronicznie czy jak? bo wiem ze trzeba zlozyc papiery ale czy jest jakis elektroniczny formularz? kiedy wpłacić kase?
Wiem ze pytania banalne...ale prosze pomozcie
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 08:55   #17
alienkaXX
Zadomowienie
 
Avatar alienkaXX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Zapewniam że miejsca jeszcze sa) najlepiej gdybyście pojechały do szkoły i w dziekanacie złozyły papiery panie które pracują w dziekanacie są bardzo miłe trzeba tylko wydrukować ze strony szkoły formularz zgłoszeniowy i podanie z tym idziecie na uczelnie musi być jeszcze zgoda lekarza na wykonywanie zawodu i chyba 3 zdjęcia ... świadectwo maturalne można donieść później a jakoś 30 maja chyba są dni otwarte mozna w tedy obejrzeć sale pracowni kosmetycznych i porozmawiać ze studentkami
alienkaXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 14:36   #18
nikole14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

ja bylm na dzwiach otwartych szkola bardzo mi sie podoba mila kadra

jest 80 miejsc na dzienne, warto zapisac sie do konca czerwca bo promocja wpisowego jest i nawet wyprawki lacznie jakies 500zl taniej!!!


a ty chocolatemusse idziesz na dzienne czy zaoczne? i jestes z szczecina?

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez alienkaXX Pokaż wiadomość
witam!!
jestem nowa na tym forum ale zarejestrowałam się tu tylko dla tego aby uspokoić wasze wątpliwości studiuję na WSZPZiu w Szczecinie kosmetologie i faktycznie jest dużo dziewczyn które są związane w jakiś sposób zawodowo z kosmetologia ale większość się dopiero uczy a wcześniej nie miały nic z tym wspólnego więc bez obaw


dobrze ze kogos znalazlam studiującego w szczecinie\ mam pare pytan!

zajecia praktyczne sa na pierwszym roku? i czy myslisz ze podjecie pracy podczas studiow dziennych jest mozliwe? w niepelnym wymiarze godzin?
nikole14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 16:32   #19
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez nikole14 Pokaż wiadomość
ja bylm na dzwiach otwartych szkola bardzo mi sie podoba mila kadra

jest 80 miejsc na dzienne, warto zapisac sie do konca czerwca bo promocja wpisowego jest i nawet wyprawki lacznie jakies 500zl taniej!!!


a ty chocolatemusse idziesz na dzienne czy zaoczne? i jestes z szczecina?

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------





dobrze ze kogos znalazlam studiującego w szczecinie\ mam pare pytan!

zajecia praktyczne sa na pierwszym roku? i czy myslisz ze podjecie pracy podczas studiow dziennych jest mozliwe? w niepelnym wymiarze godzin?


Hej nikole14 ja nie bylam na drzwiach otwartych... Ide na dzienne(o ile sie dostane) bo dokumentow jeszcze nie zlozylam.Mowisz ze jest promocja tez na wyprawke? pierwsze slysze...Nie jestem ze Szczecina.A Ty zlozylas dokumenty?
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 10:17   #20
nikole14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

a co masz sie nie dostac:P przeciez eecyduje kolejnosc zgloszen jesli zlozysz dokumenty do 30czerwca to miejsce masz na bank bo niewszyscy beda ryzykowac skladania papierow przed wynikami matur, zreszta wydaje mi sie ze wiecej chetnych jest na zaoczne nic dzienne bo szkola jest kosztowna;/ a o nizszej cenie wyprawki dowiedzialam sie na dzwiach otwartych i na stronie tez jest napisane widzialam nawet zawartosc tej wyprawki tak wiec:P fartuszek sliczny ale ta cena jest nizsza ze wzgledu na to ze nie ma pedzli do makijazu to akurat okolo 200zl kosztuje czyli ten wydatek i tak nas jeszzcze czeka jak nie teraz to za rok::P azamierzasz wynajac gdzies jakies mieszanko?

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

ps.:P dokumenty jade zlozyc 12 czerwca
nikole14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 12:00   #21
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cytat:
Napisane przez nikole14 Pokaż wiadomość
a co masz sie nie dostac:P przeciez eecyduje kolejnosc zgloszen jesli zlozysz dokumenty do 30czerwca to miejsce masz na bank bo niewszyscy beda ryzykowac skladania papierow przed wynikami matur, zreszta wydaje mi sie ze wiecej chetnych jest na zaoczne nic dzienne bo szkola jest kosztowna;/ a o nizszej cenie wyprawki dowiedzialam sie na dzwiach otwartych i na stronie tez jest napisane widzialam nawet zawartosc tej wyprawki tak wiec:P fartuszek sliczny ale ta cena jest nizsza ze wzgledu na to ze nie ma pedzli do makijazu to akurat okolo 200zl kosztuje czyli ten wydatek i tak nas jeszzcze czeka jak nie teraz to za rok::P azamierzasz wynajac gdzies jakies mieszanko?

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

ps.:P dokumenty jade zlozyc 12 czerwca
No tak niepomyslalam o tym.. ja papiery złoże w czwartek jak sie wyrobie..bo musze zdjęcia jeszcze zrobic A życiorys napisałaś? to tez musze jeszcze zrobićco do mieszkania to zamierzam wynająć z przyjaciołką..ale jeszcze nie szukalysmy
moze zgadamy sie na gg?
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 10:24   #22
nikole14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

1471060 gg
nikole14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 18:00   #23
ewkaaa1311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

ja również wybieram sie na kosmetologie w tym roku na studia dzienne. Strasznie sie napalilam na ten kierunek. Papiery tez złoże przed 30 czerwca, jedak pare groszy zawsze w kieszeni Mam nadzieje że nie będzie ciężko;p moje gg 6931379.
ewkaaa1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 11:03   #24
nikole14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

zlozylam papiery tylko mam problemy z zalogowaniem sie;/ na liscie jestem 65:| duzo jest juz osob jak na poczatek czerwca
nikole14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 10:40   #25
alienkaXX
Zadomowienie
 
Avatar alienkaXX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

hej nikole14!!!, tak jest baaardzo dużo zajęć praktycznych na 1 roku zajęcia praktyczne są z kosmetologii, fizjoterapii i masażu ( ale w 2 semestrze) no i oprócz wykładów są ćwiczenia z anatomi, biofizyki, histologii, biologia i genetyka, i tym podobne ) a co do pracy na pewno będzie ona mało prawdopodobna w 1 połowie 1 semestru ponieważ zajecia często są od rana do wieczora np od 10,30 - 20,25 ; / więc może być ciężko ale później z czasem robi się coraz luźniej
ps; mam ksiązki do sprzedania nie wszystkie bo część chcę zostawić ale mam a i nie kupujcie książek proszę od wykładowców bo oni mają bardzo drogie pytajcie po diewczynach z 2 roku one chcą też sprzedać i dużo taniej ) jak macie jeszcze jakieś pytania to walcie chętnie odpowiem )

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

przepraszam pomyliłam nicole z chocolatemouse, to tobie miałam odpisać)
alienkaXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:04   #26
katja1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
GG do katja1990
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Hej wszystkim ja zawiozłam papiery we wtorek i są jeszcze miejsca na zaocznych.. jeśli ktoś też na zaoczne to moje gg 635989
katja1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 14:05   #27
Paolla89
Przyczajenie
 
Avatar Paolla89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
GG do Paolla89
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Cześć
wszystkie dokumenty złożone, pieniążki przelane teraz tylko czekać do października. Jeśli ktoś również zaocznie jak ja piszecie na gg 9181830
pozdrawiam
Paolla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 12:37   #28
Izik0012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Ja też zaczynam studiować na zaocznych wiem już, że jestem w gr. D więc czekam na odzew innych koleżanek
Izik0012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 21:49   #29
nikole14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

ja jestem dzienne D jest ktos z grupy D>
nikole14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 20:33   #30
katja1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
GG do katja1990
Dot.: Kosmetologia w Szczecinie??? [WSZPZiU]

Ja jestem na zaocznych w gr C. moje gg 635989
katja1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.