Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-27, 20:54   #1
CookieSmile
Przyczajenie
 
Avatar CookieSmile
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 25

Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.


Hello³ ewry³one Dzisiaj odkry³am, ¿e ja naprawdê jestem chyba uzale¿niona od farbowania w³osów...a raczej, by³am? Od dwóch lat ich nie farbowa³am. Ale zawsze strasznie lubi³am eksperymentowaæ. A jak by³o/jest z wami?
Moje historia wygl±da³a tak: ze swoich naturalnych, br±zowych w³osów przesz³am na blond pasemka, blond, nastêpnie czarny (wyszed³ zielony ), znowu czarny, nastêpnie widzi-mi-siê blond egejn! A wiêc zdejmowanie koloru, baleja¿e, rozja¶niacze i z moich d³ugich w³osów pozosta³y króciutkie krusz±ce siê rudo blond w³oski
Teraz jestem na tzn. odwyku W³osy uros³y mi sporo, ju¿ wiêksz± po³owê pleców zas³aniaj± jak sobie w lustrze patrzê chocia¿ przez pierwszy rok siê wykrusza³y. Na koñcówkach nadal mam rozja¶niacz, wiêc ka¿dy my¶li, ¿e pod±¿am za mod± jasnych koñcówek. Ano!
Ale...ale najgorsze jest to, ¿e znów my¶lê o blondzie! I jako¶ przestaæ nie mogê. Niby kolor jest ok, w³osy rosn±, ale to uzale¿nionko od farbowania domaga siê wyj¶cia na ¶wiat³o dzienne. Co by¶cie zrobi³y na moim miejscu? I jak jest z wami i waszymi w³osami? Podzielcie siê dziewczyny przygodami z w³osami
__________________
To the world you may be just one person; but to one person you may be the world.

Edytowane przez CookieSmile
Czas edycji: 2013-10-27 o 20:56
CookieSmile jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-27, 21:16   #2
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 33 873
Dot.: Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.

Ja bym siê pogodzi³a z tym, ¿e nie s³u¿y mi takie farbowanie i zostawi³a w³osy w spokoju No, obciê³abym te rozja¶nione koñcówki, a potem zostawi³a.
Lexie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-28, 17:55   #3
abstrakyjka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 66
Dot.: Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.

Co¶ w tym jest równie¿ mia³an ró¿ne kolory na g³owie ale bardziej kombinowa³am z szamponetkami ni¿ farbami ( byl pomarañcz, ró¿ nawet kiedy¶ wysz³a zieleñ xD ) systematycznie rozja¶nia³am farb± garnier color naturals ( moj naturalny to ciemny blond) zawsze w ja¶niejszych w³osach czu³am sie lepiej jednak od pewnego czasu powiedzialam ,,stop'' farbowaniu i wracam do naturalnego. Zobaczymy jak mi wyjdzie ale wszyscy mówili mi ¿e mam ³adne w³osy a po farowaniu s± strasznie suche wiêc na zimê dajê im odpocz±æ
abstrakyjka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-28, 17:59   #4
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.

Mi siê wydaje, ¿e do w³a¶ciwego koloru w³osów trzeba dorosn±æ Te¿ duzo eksperymentowa³am z kolorami, od czarnych w³osów zesz³am na blond poprzez wszelkie rudo¶ci, a pó¼niej znowu wróci³am do prawie czarnych
Eksperymentu skoñczy³am, gdy zaczê³am siê interesowaæ typami kolorystycznymi i zaczê³am dobieraæ zarówno kolory w makija¿u jak i ubraniach pod mój typ. Wtedy te¿ przefarbowa³am w³osy na ch³odny, popielaty ciemny br±z i od prawie 2 lat jestem mu wierna (a wcze¶niej kolor zmienia³am co 2 miesi±ce).
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-28, 18:27   #5
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.

Mam to samo Najczê¶ciej mia³am kolor czarny, bo chyba najbardziej mi pasuje. Oprócz tego mia³am ju¿ blond pasemka na swoich naturalnych br±zowych w³osach, mia³am czerwone, mia³am i rude, mia³am te¿ lekko fioletowe Na, a potem siê dziwiæ, ¿e k³aczki s± s³abe. Teraz te¿ jestem na odwyku i zapuszczam
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-28, 19:40   #6
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 9 090
Dot.: Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.

Ja jestem uzale¿niona od farbowania mia³am na g³owie wieele kolorów, nawet czerwieñ i ¶liwkê

teraz rozja¶nia³am kilka razy i d±¿e do ch³odnego koloru, niby ju¿ jest, ale to nie to co bym chcia³a
__________________


Czasem nie wolno odpu¶ciæ i stan±æ z boku,
bo w ¿yciu s± sprawy du¿o wa¿niejsze, ni¿ spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-28, 21:47   #7
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1 051
Dot.: Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.

w ci±gu 5 miesiêcy: czarny--> ciemny br±z--> dekoloryzacja i kolor cappuccino--> rudy --> czekoladowy br±z--> ciemny blond. Nie wiem co mi wtedy odbi³o, w³osy na szczê¶cie zosta³y na g³owie. Zganiam to na m³ody i g³upi wiek choæ by³am ju¿ pe³noletnia. Obecnie mam swoje naturalne i nie zamierzam nic z nimi robiæ
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Je¶li to jest prawdziwa przyjació³ka to nie masz o co siê baæ, choæby facet na g³owie stawa³ to ona bêdzie wierna tobie."
na wiza¿u od 2009r...

Edytowane przez Krystaliczne szczescie
Czas edycji: 2013-10-28 o 21:50
Krystaliczne szczescie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 23:35   #8
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomo¶ci: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.

Na koniec podstawowki ufarbowalam sie suda szamponetka, ktora dlugo sie trzymala. Potem postanowilam stac sie niemal platynowa blondynka, wiec na tych resztkach rudego wiadomo, wyszlo zoltko ; P
Potem w liceum zaczelam sluchac rocka, obcielam sie prawie na jeza, uarbowalam na braz.
Pozniej dalam im spokoj, odrastaly naturalnie sobie, jak byly do ramion, znowu braz.
Nastepnie dlugo, dlugo nic, cale studia i pozniej.
Pozniej bylo cieniowanie i pasemka czy tam balejaz, jak zwal, tak zwal.
A ktoregos dnia mi odbilo i ufarbowalam sie na rudo, ale takintensywnie, jak jakis czas miala Rihanna. I skosna grzywka. Wygladalo super, pozniej dodalam do tego ciemne koncowki.
Potem wlosy znow odpoczywaly, az zafarbowalam je na granatowa czern i tak jest do dzis.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gêbê pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wiza¿.pl

Nie mogê chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-29, 07:42   #9
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.

A jakich farb u¿ywacie najczê¶ciej? Ja Palette, wiem ¿e wiele kobiet na t± farbê narzeka, ale mi krzywdy nie robi Najgorsze wspomnienia mam z Garniera ;/ Suche sianko. A po Syoss s± ³adne, ¿ywe kolory.
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-29, 08:32   #10
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bia³a Podlaska
Wiadomo¶ci: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Poka¿ wiadomo¶æ
A jakich farb u¿ywacie najczê¶ciej? Ja Palette, wiem ¿e wiele kobiet na t± farbê narzeka, ale mi krzywdy nie robi Najgorsze wspomnienia mam z Garniera ;/ Suche sianko. A po Syoss s± ³adne, ¿ywe kolory.
A ja dokladnie na odwrot, bo Palette wyszla mi okropnie, Syoss szybko tracil blask, a Garnier wychodzi bardzo dobrze i poza kilkoma malymi wpadkami jestem mu wierna Przestrzegam natomiast bardzo przed okropnymi farbami firmy Venita!

Moj naturalny kolor to mysi ciemny blond.
W gimnazjum zaczelam cos kombinowac z szamponetkami i troche go ocieplilam, potem zrobilam trwala, ktora byla sliczna i delikatna, ale sie szybko rozprostowala. Zechcialam ja poprawic i kilka miesiecy chodzilam z afro na glowie Gdy wlosy troche odrosly i obcielam ostatnie krecone koncowki-zaczelo sie przyciemnianie. Najpierw na jakis sredni braz, potem palona kawa, az w koncu czern, ktorej bylam wierna cale licealne lata i studia. Od czasu do czasu dodawalam czerwone pasemka, ale potem wycofali farbe, ktora to robilam.
Pozniej przyszedl okres nie malowania odrostu, tylko kladzenia od gory czerwonej pianki-to byl chyba okres w ktorym moje wlosy podobaly mi sie najbardziej
Nastepnie przyszedl czas na drastyczne zmiany, a wiec po latach czerni-schodzenie na blond. Oczywiscie, wszelkie rudosci zaliczylam po drodze. Nawet uzylam henny ze 2-3 razy, zeby miec jaskrawo marchewkowe wlosy. Potem juz staralam sie uzyskac blond, ale mecze sie z cieplymi, rudawo-zoltawym odcieniem, ktory wszystkimi sposobami niweluje, bo marzy mi sie mrozny, bialawy odcien. A ze nie bardzo moge go uzyskac-to dodatkowo uzywam rozowej plukanki i mam lekko rozowe wlosy
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka¿ wiadomo¶æ
¦pij dobrze - Wiza¿ Ciê rozgrzesza

Edytowane przez czarna_maciejka
Czas edycji: 2013-10-29 o 08:33
czarna_maciejka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-29, 08:40   #11
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.

Pamiêtam jak pierwszy raz rozja¶ni³am w³osy to mia³am takiego stracha, ¿e zostanê ³ysa Autentycznie siê ba³am. Ale taki raz na jaki¶ czas to chyba nie szkodzi, przynajmniej mi nic siê nie sta³o
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-03, 10:39   #12
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.

Ja mialam na glowie wszystkie kolory (zielony, niebieski, fioletowy, pomaranczowy tez - tonery). Raz udalo mi sie uzyskac prawie biale wlosy, byly popielate, poziom 11
Z natury mam cieply, sredni blond, najlepiej wygladalam w rudych
Teraz farbuje na czarno, co miesiac musze farbowac odrosty i tyle
Wlosy mialam milion razy rozjasniane, farbowane, cieniowane i takie tam
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-03, 12:02   #13
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.

W wieku 20 lat zaczê³am farbowac henn± - mialam rudo - czerwone w³osy przez oko³o 2 lata. Nastêpnie zafarbowalam na br±z. Pozniej wróci³am na krótko do naturalnych. Nastêpnie znów zaczê³am farbowaæ na br±zy, a¿ pewnego dnia zachcia³am blondu i u¿y³am rozja¶niacza Joanna i wyszed³ mi nieudany blond. Bardzo zniszczy³am wtedy w³osy. Znów zaczê³am farbowaæ na br±zy. W koñcu na do¶æ d³ugo dosz³am do czerni. Po kilkuletnim farbowaniu na czerñ, zachcia³o mi siê znowu blondu. U¿y³am dekoloryzatora, k±pieli, farb rozja¶niaj±cych i rozja¶ni³am do jasnego blondu. Teraz po kilku miesi±cach uzna³am, ze to za jednak jasny kolor dla mnie i aktualnie mam ¶redni blond.

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-11-03 o 12:04
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-03, 20:33   #14
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.

Ja najpierw zesz³am z poziomu 7/8 na 9. By³o mi ma³o i ci±gle rozja¶nia³am, a¿ mia³am bia³e w³osy. Taki kolor utrzyma³ siê przez 3 lata, po czym dosz³am do wniosku, ¿e potrzebujê odmiany. I przyciemni³am do naturalnego. Sporo podciê³am w³osy, ktore i tak by³y du¿o krotsze, bo siê wykruszy³y. Nie rozja¶niam od kwietnia, hodowa³am odrosty i we wrze¶niu przyciemni³am. I tak najlepiej siê czujê.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-03, 21:26   #15
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomo¶ci: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.

Ja tez nie narzekam na Palette, bo i ta granatowa czern i mocno czerwony byly/sa bez zarzutu. L'Oreal za to to dopiero bylo okropienstwo, polowa wlosow w umywalce a na glowie - lepiej nie mowic.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gêbê pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wiza¿.pl

Nie mogê chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-03, 23:35   #16
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.

Ja równie¿ jestem lub by³am uzale¿niona od farbowania, i tak¿e jestem na odwyku

Mia³am na g³owie chyba wszystkie mo¿liwe odcienie br±zu, farbowa³am czê¶ciej ni¿ raz w miesi±cu, zawsze innym kolorem. Po kilku dniach ka¿dy nowy kolor mi siê nudzi³...
Teraz planujê szaleæ tylko z szamponetkami na kilka myæ.

Z farb najbardziej lubi³am bezamoniakowe: L'oreala i Joannê.
Najgorzej wspominam syossa i palette - zniszczy³y w³osy, a kolor by³ p³aski i matowy. Garnier - s³abo i nierówno ³apa³, ale przynajmniej nie niszczy³.
Fram jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-11, 22:27   #17
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1 051
Dot.: Nasze eksperymentowanie z w³osami i farbami.

ja podczas ostatniego farbowania u¿y³am garniera, kolor utrzyma³ mi siê przez 4 miesi±ce i przez ten czas siê nie spiera³
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Je¶li to jest prawdziwa przyjació³ka to nie masz o co siê baæ, choæby facet na g³owie stawa³ to ona bêdzie wierna tobie."
na wiza¿u od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.