odrosty vs - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-30, 18:06   #1
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81

odrosty vs


Mam problem! ;p chodzi o to ze nie chce juz farbowac naturalnych włosów (fotka) ale wkurzaja mnie te farowane jasne, ktore mi zostaly. Myslalam nad zafarbowaniem tylko tych farbowanych na c.braz ale to chyba bedzie glupio wygladac. Sama nie wiem. Macie jakies pomysly?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1931.JPG (100,8 KB, 88 załadowań)
__________________
księżniczce popsuło się życie.
zrozumiała, że materialne rzeczy nie dadzą jej uśmiechu.
I wciąż żyje w swoim amerykańskim śnie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 20:37   #2
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: odrosty vs

Nie pozostaje nic innego jak fryzjerka dobierze pod Twoj naturalny kolor farbe i zamaluje cale wlosy,bo jak zostawisz odrosty(swoj naturalny kolor)i zamalujesz ten farbowany(ktory masz) to niewiadomo co moze wyjsc moze sie odrozniac...Takze polecam zafarbowac cale wlosy z odrostami i nie kombinowac samemu.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 21:02   #3
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: odrosty vs

kaska222 dobrze gada (dać jej wódki ;P)! Najlepiej pójść do fryzjera i poprosić i zafarbowanie włosów na swój naturalny . Ja miałam podobny problem, bo moje włosy są dośc zniszczone po rozjaśnianiu i chciałam dać im trochę spokoju. Zafarbowałam na ciemniejszy kolor razem z odrostami i co prawda widać różnicę pomiędzy zafarbowanym odrostem a resztą, ale jest ona nieznaczna. Teraz jak mi odrastają włosy to nie widać praktycznie odrostów, ładnie się wkomponowują w resztę :P. Póki co wyglądają całkiem nieźle .
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 15:14   #4
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Dot.: odrosty vs

Dziekuje Wam bardzo
__________________
księżniczce popsuło się życie.
zrozumiała, że materialne rzeczy nie dadzą jej uśmiechu.
I wciąż żyje w swoim amerykańskim śnie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 16:58   #5
mika100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: odrosty vs

Co do odrostów, kto mi pomoże?? Farbowałam szamponem palette ciemna czekolada i oczywiście wyszedł bardzo ciemny (włosy mam brąz), ale zmywał się powoli i było ładnie.Tylko problem w tym, ze nie zmył się do końca.Został taki dziwny odrost, szerokości 5 cm wokół głowy teraz mam ten pasek kawałek nad uszami, u góry jaśniej, potem pasek ciemniejszy i znowu jaśniej. Różnica nie jest bardzo duża ale ja ją widzę. Byłam u fryzjera, żeby mi wyrównał kolor. Było ślicznie, ale po dwóch tygodniach kolor się wypłukał i znowu widzę pasek . Nie wiem co zrobić? Chciałabym jakoś to wyrównać kolorem zbliżonym do mojego, czyli brąz ale wolałabym sama w domu ze względu na koszt. Jaką farbę kupić i jak ją nałożyć. Może l'oreal casting?? Jeśli ktoś potrafi mi pomóc to błagam i czekam na rady.
mika100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 22:13   #6
gZanka_92
Przyczajenie
 
Avatar gZanka_92
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 10
GG do gZanka_92
Dot.: odrosty vs

Cytat:
Napisane przez mika100 Pokaż wiadomość
Co do odrostów, kto mi pomoże?? Farbowałam szamponem palette ciemna czekolada i oczywiście wyszedł bardzo ciemny (włosy mam brąz), ale zmywał się powoli i było ładnie.Tylko problem w tym, ze nie zmył się do końca.Został taki dziwny odrost, szerokości 5 cm wokół głowy teraz mam ten pasek kawałek nad uszami, u góry jaśniej, potem pasek ciemniejszy i znowu jaśniej. Różnica nie jest bardzo duża ale ja ją widzę. Byłam u fryzjera, żeby mi wyrównał kolor. Było ślicznie, ale po dwóch tygodniach kolor się wypłukał i znowu widzę pasek . Nie wiem co zrobić? Chciałabym jakoś to wyrównać kolorem zbliżonym do mojego, czyli brąz ale wolałabym sama w domu ze względu na koszt. Jaką farbę kupić i jak ją nałożyć. Może l'oreal casting?? Jeśli ktoś potrafi mi pomóc to błagam i czekam na rady.
farbowałam ta sama farba ii czekam az zejdą bo rówiez bardzo ciemnei wyszły ;( jak myslisz, jest szansa zeby zeszły całkowicie ?
gZanka_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 13:20   #7
mika100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: odrosty vs

Nie wytrzymałam i pofarbowałam casting jasny brąz. Zresztą po tym farbowaniu u fryzjera też już się pojawiły lekkie odrosty i byłam się, że będę w paski. pokryło ładnie na razie nie widać paska ciemnego, ale nie wiem jak to będzie po kilku myciach. Na razie super (po jednym dniu hihi). Zobaczymy. Nie wiem, czy się zmyje ten stary palette do końca. Czytałam , że nie ma za dobrych opini i będziesz musiała chyba poczekać aż odrośnie i ja też. Na razie postanowiłam maskować castingiem, ładnie pachnie i dobrze się go nakłada i nie niszczy włosów co ważne.
mika100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.