L'oreal Excellence czy Recital Preference ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-29, 17:44   #1
nelly000
Raczkowanie
 
Avatar nelly000
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 34

L'oreal Excellence czy Recital Preference ???


No właśnie, która wg Was jest lepsza? Chodzi mi tutaj o kolor jasnego złotego brązu, jest dostępny w obydwu seriach i nie wiem na którą się zdecydować... A i jeszcze mam pytanie, jak mam nakładać tą farbę jeżeli z poprzedniego farbowania mam włoski w kolorze eee
brązowo-miodowym z odrostem w kolorze raczej popielatego ciemnego blondu? Chodzi mi o to jak nakładać żeby kolor był równomierny też na tych odrostach Ogólnie to kolor mam ciepły i stosunkowo jasny na calej głowie. Pomóżcie Znawczynie !
nelly000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 18:09   #2
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: L'oreal Excellence czy Recital Preference ???

ja używam obu farb na zmianę, z tym, że inne odcienie, np. blond, havana,
i jestem z obu tak samo zadowolona
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 19:37   #3
nelly000
Raczkowanie
 
Avatar nelly000
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 34
Dot.: L'oreal Excellence czy Recital Preference ???

hehe ok a wiesz jak z tymi odrostami sobie poradzić?

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

dziewczyny pomóżcie bo jutro chcę kupić farbę proosze
nelly000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 08:18   #4
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: L'oreal Excellence czy Recital Preference ???

recital został generalnie opracowany dla pań z siwymi już włosami. Lepiej kryje i podejrzewam, że może byc nieco trwalszy, ale działa silniej, wiec moze przesuszac.

exellence natomiast daje bardziej naturalny efekt i jest delikatniejszy- na opakowaniu nawet jest napisane potrójna ochrona, czy cos w tym stylu. Szybciej się wypłukuje.

Sądze też, ze recital wyjdzie odrobinę ciemniej niz exellence, mimo, że to ten sam odcien. No i exellence wychodzi cieplejszy.

Wybór nalezy do Ciebie. ale to tylko załozenia producenta, Twoje odczucia po uzyciu moga byc inne.

Ja wolałam recital, bo exellence mi wychodizł strasznie ciepło, az rudawo - palety blondów neutralnych.I wysuszłą na wiór włosy. Przerzuciłam sie na garneira, po którym mam lepszy połysk i bardziej naturalny efekt.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 11:56   #5
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: L'oreal Excellence czy Recital Preference ???

Dziewczyny, czy jest gdzieś w necie (gdziekolwiek!?) informacja o tym, CZYM konkretnie różnią się te dwie farby, tj. Loreal Excellence oraz Loreal Recital Preference? Chodzi mi o różnice w składzie... na pudełku oczywiście pełnego składu nie uświadczymy, ani % wody ani nic.
Konkretnie, chodzi mi o najjaśniejsze blondy: poziom 01 (superrozjaśniające).

Pytam bo podobno Preference zmieniła skład i stała się bardziej drażniąca dla skóry głowy... już nie jest tak delikatna jak dawniej :/ A ja jakiś czas temu robiłam Preference 05 (b.b. jasny beżowy blond), i wyszedł niemal biały, zbyt jasny, dlatego trochę boję się użyć jej ponownie, a chciałam wrócić do dawnego kolorku 01. Może jednak spróbuję Excellence...

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2014-12-02 o 12:02
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-02 12:56:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.