Farbowanie na blond - wątek zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-04, 15:05   #241
emcia85
Przyczajenie
 
Avatar emcia85
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Mam pytanie... kto mi poradzi co mam robic...

Otóż malowałam ostatnio włoski kolorem LorealEXCELLENCE 9.3 Bardzo Jasny Blond Złocisty ...ale teraz chciałabym zafarbować tym kolorkiem LorealEXCELLENCE 9.1 Bardzo Jasny Blond Popielaty... i mam pytanie czy nie wyjdą mi zielone?? ;/;/
bardzo proszę o odpowiedź

pozdrawiam
__________________
"...Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości..."
emcia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 20:23   #242
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez emcia85 Pokaż wiadomość
Mam pytanie... kto mi poradzi co mam robic...

Otóż malowałam ostatnio włoski kolorem LorealEXCELLENCE 9.3 Bardzo Jasny Blond Złocisty ...ale teraz chciałabym zafarbować tym kolorkiem LorealEXCELLENCE 9.1 Bardzo Jasny Blond Popielaty... i mam pytanie czy nie wyjdą mi zielone?? ;/;/
bardzo proszę o odpowiedź

pozdrawiam
bardzo prawdopodobne jest to, że właśnie zielone włosy Ci wyjdą, gdyż popiel + ciepły odcień = zieleń
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 14:35   #243
emcia85
Przyczajenie
 
Avatar emcia85
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Dzieki kitkulka za odp... w takim razie co byś mi poradziła nałożyc na włoski zeby je troszke "ochłodzić" chodzi mi o to zeby nie było tego złotego kolorku...?
__________________
"...Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości..."
emcia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 15:51   #244
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez emcia85 Pokaż wiadomość
Dzieki kitkulka za odp... w takim razie co byś mi poradziła nałożyc na włoski zeby je troszke "ochłodzić" chodzi mi o to zeby nie było tego złotego kolorku...?
może spróbuj srebrnej płukanki?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 22:17   #245
AnnaLdz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

A taki efekt uzyskałam po Wellatonie (standardowym) jasny blond Jak widać nie ma żółtych ani rudych odrostów, a odrosty miałam ciemny brąz.
DSCN0810.jpg Także ten odcień zdecydowanie polecam!
AnnaLdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 16:37   #246
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cześć Mam naturalne włosy ciemny blond, nigdy nie farbowane. Zawsze chciałam je delikatnie rozjaśnić, bo mają naturalnie jasne refleksy i ładnie to wygląda. Olejuję włosy, płuczę w occie, rumianku i trochę się od tego rozjaśniły. Mam jednak wrażenie, że rumianek nadał im rudawy odcień co średnio mi się podoba :/ Mój typ urody to delikatne lato, czyli teoretycznie powinnam celować w chłodnie odcienie, ale jakoś nie widzę siebie w chłodnym blondzie i chciałabym spróbować lekko rozjaśnić to co mam i zobaczyć, co wyjdzie. Milion lat temu, w szóstej podstawówki próbowałam blond szamponetki która wręcz przyciemniła włosy, ale to była jakaś taniocha totalna więc w sumie się nie dziwię No więc chcę delikatnie rozjaśnić włosy, żadnych radykalnych zmian Czy szamponetka się do tego nada? Złapie ciemny blond? No i czy nie wyjdzie mi jakieś żółto-rudo nie wiadomo co Myślałam o pasemkach, ale wydaje mi się, że pasemka są już trochę passe... ;p
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 17:20   #247
Lillkaa
Zadomowienie
 
Avatar Lillkaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 1 440
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Hej Mam nadzieję, że dobrze trafiłam i ktoś mi tu udzieli rady
Co jest lepsze dla włosów blond i mniej je zniszczy - rozjaśniacz z wodą 9% czy farba Alfaparf z wodą 12%?
Odrost mam na poziomie chyba 5, coś pomiędzy ciemnym blondem i jasnym brązem. A chciałabym uzyskać chłodny blond.
__________________
Na zaufanie się pracuje - na jego brak też.




Lillkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 18:22   #248
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Cześć Mam naturalne włosy ciemny blond, nigdy nie farbowane. Zawsze chciałam je delikatnie rozjaśnić, bo mają naturalnie jasne refleksy i ładnie to wygląda. Olejuję włosy, płuczę w occie, rumianku i trochę się od tego rozjaśniły. Mam jednak wrażenie, że rumianek nadał im rudawy odcień co średnio mi się podoba :/ Mój typ urody to delikatne lato, czyli teoretycznie powinnam celować w chłodnie odcienie, ale jakoś nie widzę siebie w chłodnym blondzie i chciałabym spróbować lekko rozjaśnić to co mam i zobaczyć, co wyjdzie. Milion lat temu, w szóstej podstawówki próbowałam blond szamponetki która wręcz przyciemniła włosy, ale to była jakaś taniocha totalna więc w sumie się nie dziwię No więc chcę delikatnie rozjaśnić włosy, żadnych radykalnych zmian Czy szamponetka się do tego nada? Złapie ciemny blond? No i czy nie wyjdzie mi jakieś żółto-rudo nie wiadomo co Myślałam o pasemkach, ale wydaje mi się, że pasemka są już trochę passe... ;p
Niestety szamponetka nie rozjaśni Ci włosow. Jeśli chcesz rozjaśnić, to najlepiej zrobić delikatną kąpiel rozjaśniającą lub pofarbować na wyższej wodzie.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Lillkaa Pokaż wiadomość
Hej Mam nadzieję, że dobrze trafiłam i ktoś mi tu udzieli rady
Co jest lepsze dla włosów blond i mniej je zniszczy - rozjaśniacz z wodą 9% czy farba Alfaparf z wodą 12%?
Odrost mam na poziomie chyba 5, coś pomiędzy ciemnym blondem i jasnym brązem. A chciałabym uzyskać chłodny blond.
To i to bardzo je zniszczy, wiem z autopsji. Radziłabym zrobić kąpiel rozjaśniającą, a poźniej położyć farbę.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 01:18   #249
Intusiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Witam Mam nadzieję, że dobrze trafiłam.

Mam rozjaśniane farbowane wcześniej na ciemno włoski (po ściąganiu koloru były siwo-pomarańczowe). Teraz użeram się z rudo-żółtym odcieniem włosów :/ Farbowałam je farbą syoss pro nature w odcieniu 8-1, i do drugiego mycia było w porządku, potem zaczął się robić żółto-pomarańczowy kolor. Na to położyłam farbę garnier olia w odcieniu 8.0 i po kilku tygodniach włosy prezentują się tak: zdjęcie (przepraszam, w tej chwili nie mam lepszego zdjęcia :/)
Czyli są żółto-rude :/ Nie jest aż tak tragicznie, ale jednak wolałabym coś innego

Jaką farbę powinnam wybrać, żeby troszkę je rozjaśnić, lekko oziębić i pozbyć się tej rudości i by wyglądały ładnie, naturalnie i nietandetnie?
Intusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 19:25   #250
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Niestety szamponetka nie rozjaśni Ci włosow. Jeśli chcesz rozjaśnić, to najlepiej zrobić delikatną kąpiel rozjaśniającą lub pofarbować na wyższej wodzie.
A jak to się robi? Nigdy nie farbowałam włosów, jestem kompletnie zielona w tym temacie
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 23:09   #251
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
A jak to się robi? Nigdy nie farbowałam włosów, jestem kompletnie zielona w tym temacie
Zajrzyj tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 11:18   #252
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

na pewno kapiel gorzej ci zadziała niz woda 12% bo to rozjasniac i od odpigmentowuje wlosa, chocby czesciwo., wiec wlosow mniej zniszonych miec nie bedziesz. mam doswiadczenie bo sama farbuje wlosy na blond od wielu lat i probowalam juz wszystkiego
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:48   #253
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

potrzebuję rady, na czas zapuszczania włosów, wzmacniania ich itd. chcę zmienić odcień włosów. Moje naturalne są prawie takie jak na 1 zdjęciu, ale jednak mam 3 kolory na głowie - od nasady mój, lekko popielaty (na który działała płukanka joanny fioletowa) , drugi-złotawy/miodowy i trzeci-średni/ciemny blond na końcówkach, są to resztki brązu castinga. I co mam zrobić, aby ujednolicić włosy do swojego naturalnego koloru? Jeżeli wybiorę jakąś farbę to może wyjść czwarty kolor na głowie, bo mogę nie trafić w 'ten kolor' naturalny.Wklejam moje włosy oraz zdjęcia Taylor Swift - marzy mi się taki naturalnie wyglądający popielaty blond.
Na 2 zdjęciu moje włosy w tamtym roku - praktycznie naturalny kolor (podobny do Taylor)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jl;.jpg (81,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25 czerwca.jpg (118,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25-taylor-swift-hair.jpg (49,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z11973421O.jpg (35,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taylor-swift-1335375584.jpg (79,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3 kolory.jpg (85,3 KB, 12 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."




Edytowane przez wega1993
Czas edycji: 2013-09-17 o 09:57
wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 09:23   #254
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
jednak mam 3 kolory na głowie

ja nie za bardzo znam się na farbowaniu włosów przedtem chodziłam kilka lat do fryzjera i zupełnie nie miałam pojęcia jak farbuje mi włosy, a sama się z tym zmagam gdzieś od wiosny

kiedyś na blogu blond bunny widziałam, że dziewczyna miała inne końcówki włosów a inny środek i włosy przy głowie i kładła chyba dwie różne farby aby to wyrównać. Nie wiem czy jak masz duże różnice jedna chwyci równo. Może bardzo obeznane dziewczyny coś pomogą w tym temacie

Ja paluje w sobotę pofarbować włosy po trwałej (największa moja głupota w życiu ). Dlatego proszę nie patrzcie na kształt fryzury bo się spale ze wstydu

Obecnie mam włosy jak na pierwszym i drugim zdjęciu (od kilku miesięcy farbowane majirel odcień 8,0 na oxy 6%, chociaż ostatnio dodałam troszeczkę farby 9,1 aby rozjaśnić i ochłodzić), a marzy mi się aby wrócić do takiego koloru jak na trzecim zdjęciu (niestety robiony u fryzjera za grubą kasę i teraz nie mogę sobie na to pozwolić).

Kupiłam majirela i chce dać poł na pół kolor 9 i 8,13 na oxy 9%. Myślicie, że da mi taki właśnie efekt? Co myślicie? Proszę o dobre rady

Mam nadzieje, że glon mi na głowie nie wyjdzie. Aby temu zapobiec bo moje mysie włosy jakoś spierają się do miedzi farbowałam kilka razy specjalnie głęboką natura 8,0. Uff

Po farbowaniu wrzucę zdjęcie jak wyszło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po fryzjerze.jpg (52,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suszarka + marc anthony.jpg (77,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor po fryzjerze - taki bym znowu chciała.jpg (126,2 KB, 23 załadowań)
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 09:35   #255
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Alcia, na trzecim zdjęciu to moje marzenie
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 11:05   #256
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

AniaAga moje też (wrzuciłam drugie zdjęcie od przodu i w świetle dziennym chociaż nie wiem czy wnosi coś nowego do dyskusji )

Chciałabym wrócić do tego odcienia dzięki farbowaniu w domu czyli bez płacenia prawie 300 złotych co miesiąc (ceny warszawskie!)

wrzucę zdjęcie w weekend po farbowaniu, aczkolwiek teraz jak patrzę w paletę barw majirel to nie jestem pewna czy dobrze wybrałam odcienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dobry kolor2.jpg (48,7 KB, 23 załadowań)
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 11:22   #257
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Alcia, zapytaj na drugim wątku blondynkowym, Bunny powinna wiedzieć
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 11:34   #258
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Dzięki, wrzucę tam raz jeszcze zapytanie. Mam nadzieje, że dziewczyny mnie nie pogonią

A najwyżej pofarbuje tak jak wymyśliłam i jak będzie źle to spróbuje wyciągnąć wnioski i zrobię kolejne podejście w następnym miesiącu
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 13:43   #259
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Alcia, a kiedy chcesz farbować?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 08:25   #260
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Alcia, a kiedy chcesz farbować?
W piątek
Jak nie wyjdzie to zdążę jeszcze w sobotę do sklepu fryzjerskiego po jakiś toner, płukankę czy cokolwiek
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 13:12   #261
Dzasta2400
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Unhappy Jaki odcien farby mam zastosowac na moje odrosty

Witam,

Mam następujący problem nie bardzo wiem jaki odcień farby zastosować na moje odrosty proszę o rade z góry dziekuję ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JW.jpg (7,3 KB, 22 załadowań)
Dzasta2400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.