Zniszczone włosy, rozdwojone końcówki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-07, 10:48   #1
dzik306
YYY
 
Avatar dzik306
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 35

Zniszczone włosy, rozdwojone końcówki


Hejka Mam kręcone włosy, nie za długie nie za krótkie - wczoraj podcięłam 5cm. Kiedyś były bardziej zniszczone niż teraz bo stosuję różne odżywki i szampony. Mam problem z rozdwajającymi, suchymi końcówkami. Do tego włosy są oklapnięte, ciężko je czasem ułożyć stosuję na włosy balsam do loków Nivea ale nie daje mi wystarczających efektów.. Czytałam na jakimś forum że olejek kokosowy pomaga ale opinie są różne... Polecicie coś na zniszczone końcówki i na ładne podkreślenie loków?
dzik306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 10:58   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zniszczone włosy, rozdwojone końcówki

Cytat:
Napisane przez dzik306 Pokaż wiadomość
Hejka Mam kręcone włosy, nie za długie nie za krótkie - wczoraj podcięłam 5cm. Kiedyś były bardziej zniszczone niż teraz bo stosuję różne odżywki i szampony. Mam problem z rozdwajającymi, suchymi końcówkami. Do tego włosy są oklapnięte, ciężko je czasem ułożyć stosuję na włosy balsam do loków Nivea ale nie daje mi wystarczających efektów.. Czytałam na jakimś forum że olejek kokosowy pomaga ale opinie są różne... Polecicie coś na zniszczone końcówki i na ładne podkreślenie loków?
Podforum o kręconych włosach KLIK

Rozdwajaniu i niszczeniu końcówek zapobiegnie serum silikonowe, olej u większości osób jest za słaby.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-07 11:58:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.