Problemy pierwszego świata + ot, część 5 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-19, 14:03   #361
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Przez was marzy mi się bezludna plaża gdzie mogłabym się wylegiwać nago na ciepłym piasku i czuć morską bryzę na ciele

Tymczasem mieszkam w Warszawie, a nie na egzotycznej wyspie i mogę sobie pomarzyć xD To mój PPŚ na dziś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:05   #362
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Przez was marzy mi się bezludna plaża gdzie mogłabym się wylegiwać nago na ciepłym piasku i czuć morską bryzę na ciele

Tymczasem mieszkam w Warszawie, a nie na egzotycznej wyspie i mogę sobie pomarzyć xD To mój PPŚ na dziś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są plaże nudystów, nie trzeba jechać na egzotyczne wyspy, mam taką w zasięgu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:05   #363
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Bez kitu, weź mi wytłumacz jaki związek mają śmieci w oceanie z ludźmi nienoszącymi majtek? Śmieci w oceanie robią na mnie przeogromne wrażenie i bardzo mnie zasmucają. Ale co to ma do bielizny lub jej braku?







O, ktoś jednak mój problem rozumie.







Uwierz, że nie wpatruje się natrętnie w coś, co mnie odstręcza. Nie napisałam nigdzie, że ludzie mają spełniać moje wymagania estetyczne, ale to nie oznacza, że nie mogę czuć się zniesmaczona na widok jakiejś części ciała, której nie chciałabym oglądać.



Dla mnie nienormalne jest chodzenie na spacer bez majtek

Stringi? No jasne, wynalazek szatana i obrzydzenie na maksa. Tylko barchany do kolan. (ironia jakby co)
Serio? Nienormalne?

Wiesz, ludzi odstręcza wiele rzeczy - ludzie z niepełnosprawnościami, czarni, grubi, homo. Czy to też może brzydzić i dać poczucie zniesmaczenia, o którym trzeba pisać?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:06   #364
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Odpowiem, widok kogoś w stringach to nie jest to samo, co widok kogoś bez bielizny w ogóle.
Może nie pokazuje celowo, ale może się to zdarzyć.
Od tyłu widać tyle samo golizny co bez tych stringów.
Jak ktoś ma spódnicę do pół łydki albo dres to jak się może zdarzyć?

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Odniosłam wrażenie, że większość wizażanek w tamtym wątku była za nienoszeniem bielizny. Była mowa o miejscach publicznych.
Nie no, była za nienoszeniem bielizny czasem, szczególnie w domu, nikt chyba nie napisał, że codziennie wychodzi z domu bez majtek. Raczej że zależy to od stroju i okazji.
Chyba że masz na myśli bez stanika to tak, ja częściej nie noszę niż noszę, jeszcze nigdy nie miałam takiej awarii garderoby żeby ktoś zobaczył moje gołe piersi.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:12   #365
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
No ja nienawidzę odznaczajach się brzegów majtek, a są takie sukienki, w których nie pomogą bezszwowe majtki. W stringach nie wytrzymam pół minuty.
Więc tak, sporadycznie, ale zdarza mi się wyjść bez i nikt o tym nie wie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mnie dziwi kiedy bielizna się komuś jawnie odznacza - taki brak dopasowania bielizny do ubrania

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:12   #366
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Są plaże nudystów, nie trzeba jechać na egzotyczne wyspy, mam taką w zasięgu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam, ale w Polsce jeszcze nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:13   #367
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Wow, ale kaliber. Porównałaś właśnie prochoice i antichoice z brakiem bielizny. To jest kwintesencja wizażu Nie, nie tworzyłabym kontrustawy, ale na pewno nie podobałby mi się pomysł chodzenia nago zawsze i wszędzie przez chętne osoby. Czy to już znaczy, że jak zniesmacza mnie myśl o ludziach bez gaci to jestem fanatyczną prolajferką? Bo nie wiem czy już iść po popcorn, czy jeszcze poczekać.
Prolajferką? ja nie użyłam takiego określenia. Nie porównałam bielizni do kwestii aborcji, a jedynie metody walki. Dobrze jest umieć czytać ze zrozumieniem.

Nie chcesz podać definicji majtek, dlatego nie wiem skąd u ciebie rozrożnienie posladkow w stringach i bez majtek.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-19, 14:15   #368
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Przez was marzy mi się bezludna plaża gdzie mogłabym się wylegiwać nago na ciepłym piasku i czuć morską bryzę na ciele

Tymczasem mieszkam w Warszawie, a nie na egzotycznej wyspie i mogę sobie pomarzyć xD To mój PPŚ na dziś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wystarczy wyspa Hiszpani - tam mało osób na plaży miało stanik od stroju a pojedyncze osoby nic nie miały Dla mnie to był szok, ale taki pozytywny

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:23   #369
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Dobra, dziewczyny, chętnie popisałabym z wami jeszcze o gaciach i waszym oburzeniu na to, że komuś może się nie podobać chodzenie bez bielizny, ale nie mam już czasu. Możecie wrzucić mnie do worka dziwaków, których zniesmaczają ludzie bez majtek, pozwalam Temat też zaczyna dryfować w dziwne strony o aborcjach czy oburzaniu się na czarnoskórych, więc ewidentnie ktoś tu szuka jakichś kontrowersji. Nie dopowiadajcie sobie niczego ponad to, co napisałam. Uwaga, ściąga!
obrzydza mnie: plucie na chodnik, chodzenie bez majtek, palenie papierosów, wysikiwanie dzieci w miejscach publicznych.

Nie obrzydzają mnie: ludzie biali, czarni, grubi, chudzi, homo i hetero. Z mojej strony EOT.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:27   #370
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Moim ppś są chyba gównoburze na wizażu Że jak ktoś ma inne zdanie niż część wizażanek, to zaczyna się naskakiwanie, wyśmiewanie, drążenie itd. Nie wiem w sumie co to ma na celu, bo ten ktoś i tak swojego zdania, do którego ma zresztą prawo, nie zmieni.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:30   #371
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Moim ppś są chyba gównoburze na wizażu Że jak ktoś ma inne zdanie niż część wizażanek, to zaczyna się naskakiwanie, wyśmiewanie, drążenie itd. Nie wiem w sumie co to ma na celu, bo ten ktoś i tak swojego zdania, do którego ma zresztą prawo, nie zmieni.
Moim tez, lepiej bym tego nie ujela.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Biezacy PPS - maz mi przysnal na kanapie i gada przez sen, a ja nic nie rozumiem, bo gada po mandarynsku
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-19, 14:31   #372
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Przepraszam, ale to chyba osoby - ponownie, już pamiętam taką dyskusję o stanikach - które w upał nie noszą bielizny na głupi spacer czy po bułki do sklepu, są w tej dyskusji obrażane. Jest to sprowadzane do granic absurdu, czyli do siadania nagim dupskiem w komunikacji miejskiej/ na cudzej kanapie bądź w restauracji. No nikt normalny - a raczej nikt, kto nie jest skrajnym oblechem, tak nie robi. Do tego chyba logiczne, że jak się tych gaci nie zakłada, to się nie paraduje w ultra miniówce (choć nadal - dla mnie nic nikomu do tego).

I tak, jak ktoś w domu musi cały czas nosić gacie to wydaje mi się to co najmniej dziwne, ale nic mi do tego i nie ma co się obrażać, że to jest pod kątem ginekologicznym niezdrowe; wiem, że np. basen też nie jest polecany przez ginekologów, a jednak pływam i się nie oburzam, że o jejku, robię coś niezdrowego. No robię. Tak samo parzenie się w majtkach nie jest zdrowe i tyle, szczególnie w upał i nie rozumiem ludzi, którzy tak robią w swoim domostwie, ale nie postrzegam ich jako obleśnych. Niech sobie robią, co chcą.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Moim ppś są chyba gównoburze na wizażu Że jak ktoś ma inne zdanie niż część wizażanek, to zaczyna się naskakiwanie, wyśmiewanie, drążenie itd. Nie wiem w sumie co to ma na celu, bo ten ktoś i tak swojego zdania, do którego ma zresztą prawo, nie zmieni.
Moim też , jak się okazuje, że nie postępuję według cudzych norm, to jestem "obleśna". W sumie w ciągu trzech dni to już dwa razy mogłam to o sobie wywnioskować.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:31   #373
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:34   #374
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Dodam jeszcze, że odkąd nie jestem nastolatką, to tak ogólnie nie żongluję takimi określeniami jak "obrzydliwe", "ohydne". Mam rzeczy, które tak postrzegam, ale nie muszę reprezentować w każdym temacie dziecięcej szczerości, szczególnie jak powyżej ktoś mi pisze, że robi X, a ja na przekór piszę "X jest ohydne". Można to ująć inaczej, np. "sama nie wyszłabym bez bielizny z domu, nie czułabym się komfortowo" i uciąć temat. Ale jak widać w Internecie to można wszystko.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:40   #375
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Dobra, dziewczyny, chętnie popisałabym z wami jeszcze o gaciach i waszym oburzeniu na to, że komuś może się nie podobać chodzenie bez bielizny, ale nie mam już czasu. Możecie wrzucić mnie do worka dziwaków, których zniesmaczają ludzie bez majtek, pozwalam Temat też zaczyna dryfować w dziwne strony o aborcjach czy oburzaniu się na czarnoskórych, więc ewidentnie ktoś tu szuka jakichś kontrowersji. Nie dopowiadajcie sobie niczego ponad to, co napisałam. Uwaga, ściąga!
obrzydza mnie: plucie na chodnik, chodzenie bez majtek, palenie papierosów, wysikiwanie dzieci w miejscach publicznych.

Nie obrzydzają mnie: ludzie biali, czarni, grubi, chudzi, homo i hetero. Z mojej strony EOT.
No ewidentnie nie zrozumiałaś o co chodziło w przykladzie z czarnymi, grubymi itp. Standard wizażu jednak

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Moim ppś są chyba gównoburze na wizażu Że jak ktoś ma inne zdanie niż część wizażanek, to zaczyna się naskakiwanie, wyśmiewanie, drążenie itd. Nie wiem w sumie co to ma na celu, bo ten ktoś i tak swojego zdania, do którego ma zresztą prawo, nie zmieni.
Często gownoburze robią się o to, że inne osoby czują się dotkniete. Wiesz, nie chodzi o inne zdanie a sposób jego opisania oraz o wyolbrzymianie. Od braku majtek latem pod długą sukmaną zrobiło się chodzenie nago czy szuranie tylkiem z wydzieliną po publiczbych krzesłach. No bez jaj. Albo że chodzenie bez majtek pod sukienka jest nienormalne. Serio?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:45   #376
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale zadawanie pytan z ciekawosci z definicji wyklucza gownoburze.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 15:17   #377
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Moim tez, lepiej bym tego nie ujela.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Biezacy PPS - maz mi przysnal na kanapie i gada przez sen, a ja nic nie rozumiem, bo gada po mandarynsku
Haha piękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 15:36   #378
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Moim ppś są chyba gównoburze na wizażu Że jak ktoś ma inne zdanie niż część wizażanek, to zaczyna się naskakiwanie, wyśmiewanie, drążenie itd. Nie wiem w sumie co to ma na celu, bo ten ktoś i tak swojego zdania, do którego ma zresztą prawo, nie zmieni.
Mój też i w dodatku, nigdy wcześniej jakoś nie zwracałam uwagi na nicki, czytałam i ewentualne odpisywałam na jakiś post. Ostatnio jednak przyglądam się nickom i moim ppś jest to, że wszędzie te same "twarze", nie mogę znaleźć sobie wątku, gdzie też byłyby różne tematy do dyskusji, ale nie oblegane ciągle przez te same wizazanki. Ostatnio właśnie zdałam sobie sprawę, że jest niewielka grupa wizazanek, które wypowiadają się wszędzie i ciągle te same temperamenty i style pisania się spotykają, i przez to ciągle każdy temat urasta do takich absurdów, że chyba jestem już tym zmęczona. Już sama czasami się powstrzymuje cokolwiek skomentować, bo nie chce mi się potem wchodzić w te dyskusje, bo nic napisać normalnie nie można.
--
Tak wiem, mogę sobie stąd iść.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 15:53   #379
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Ale tak przecież od zawsze było na wizażu. Na plotkowym siedzi jedna grupa, na perfumowym czy mamowym inna.
Tylko te grupki się zmieniają co parę lat. Pamiętam aktywne wizazanki, o których teraz słuch zaginął. O ile nie są pod innymi nickami.
Np Luba czy zakonna.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ateris
Czas edycji: 2021-04-19 o 15:55
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-19, 16:11   #380
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Możliwe, ale ja to odkryłam dopiero teraz i jest to mój ppś

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 16:11   #381
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-04-19 o 16:14
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 16:49   #382
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Ja naczytałam się o wizażowych kółkach wzajemnej adoracji, ale do tej pory nie doszłam, kto do nich należy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 17:22   #383
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ja naczytałam się o wizażowych kółkach wzajemnej adoracji, ale do tej pory nie doszłam, kto do nich należy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba zależy jak wiatr zawieje, ja z jedną użytkowniczką "kłóciłam się" jednego dnia, a w tej dyskusji byłyśmy po tej samej stronie więc nie wiem, ja chyba do żadnego na razie nie należę
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 17:30   #384
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ale tak przecież od zawsze było na wizażu. Na plotkowym siedzi jedna grupa, na perfumowym czy mamowym inna.
Tylko te grupki się zmieniają co parę lat. Pamiętam aktywne wizazanki, o których teraz słuch zaginął. O ile nie są pod innymi nickami.
Np Luba czy zakonna.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, ja się czasem natknę na jakąś Wizażankę z dajmy na to 30.000 postów i w ogóle nie mam pojęcia, kto to. Najwyraźniej dorobiła się takiej ilości na podforach, na których ja w ogóle nie bywam.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ja naczytałam się o wizażowych kółkach wzajemnej adoracji, ale do tej pory nie doszłam, kto do nich należy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nie wiem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 17:32   #385
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ja naczytałam się o wizażowych kółkach wzajemnej adoracji, ale do tej pory nie doszłam, kto do nich należy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba stare dzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 18:32   #386
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No, ja się czasem natknę na jakąś Wizażankę z dajmy na to 30.000 postów i w ogóle nie mam pojęcia, kto to. Najwyraźniej dorobiła się takiej ilości na podforach, na których ja w ogóle nie bywam.



Też nie wiem.
Spojrzałam i widzę, ze kasztanka ma 50 tys postów :wow:

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Chyba zależy jak wiatr zawieje, ja z jedną użytkowniczką "kłóciłam się" jednego dnia, a w tej dyskusji byłyśmy po tej samej stronie więc nie wiem, ja chyba do żadnego na razie nie należę
To, ze w jednej sprawie mamy inne poglądy, nie znaczy że w innej nie możemy mieć zbieżnego a moim zdnaiem glupio nie przyznac komus racji, tylko dla zasady, ze gdzies kiedys cos nam niepochlebnego powiedzial - to nie sejm, gdzie dla zasady się neguje opozycję czy tam partie rządzącą
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 18:37   #387
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88653913]Spojrzałam i widzę, ze kasztanka ma 50 tys postów :wow:
[/QUOTE]

Jestem ciekawa, jaki jest rekord Wizażu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 18:42   #388
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88653913]Spojrzałam i widzę, ze kasztanka ma 50 tys postów :wow:





To, ze w jednej sprawie mamy inne poglądy, nie znaczy że w innej nie możemy mieć zbieżnego a moim zdnaiem glupio nie przyznac komus racji, tylko dla zasady, ze gdzies kiedys cos nam niepochlebnego powiedzial - to nie sejm, gdzie dla zasady się neguje opozycję czy tam partie rządzącą [/QUOTE]

Też tak uważam ogólnie kojarzę mniej więcej nicki osób, które często widuję, ale nie patrzę na nick kiedy się z kimś zgadzam czy nie zgadzam.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 18:49   #389
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Też tak uważam ogólnie kojarzę mniej więcej nicki osób, które często widuję, ale nie patrzę na nick kiedy się z kimś zgadzam czy nie zgadzam.
Ja tam patrzę nawet sprawdzam inne wypowiedzi czasem, gdy mam czas i ochotę
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, jaki jest rekord Wizażu.
Takie statystyki widzę
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 18:57   #390
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88653955]Ja tam patrzę nawet sprawdzam inne wypowiedzi czasem, gdy mam czas i ochotę


Takie statystyki widzę[/QUOTE]Właśnie zastanawiałam się ostatnio, gdzie jest groszek75

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-29 19:02:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.