Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA Próbek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-03, 13:10   #1
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59

Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA Próbek


Panie z Sephory i innzyh perfumeri ,niestetzyprawie wszystkie nie potrafią człowiekowi dobrać własciwego podkładu,odcienia i nie chcą dawać próbek ,żeby człowiek spróbował czy podkłąd nada się... Zapytałam ostatnio o troszkę próbki podkładu ,stwierdziła.ze nie może ,a druga że nie da rady wycisnąc z tego testera... A naprawde mam zamiar kupić ten podkład ,tylko boję sie ze znów zły podkład-odcień dobiore i tyle kasy pojdzie w błoto..
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 13:40   #2
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

Cytat:
Napisane przez Turkusowy Motylekk Pokaż wiadomość
Panie z Sephory i innzyh perfumeri ,niestetzyprawie wszystkie nie potrafią człowiekowi dobrać własciwego podkładu,odcienia i nie chcą dawać próbek ,żeby człowiek spróbował czy podkłąd nada się... Zapytałam ostatnio o troszkę próbki podkładu ,stwierdziła.ze nie może ,a druga że nie da rady wycisnąc z tego testera... A naprawde mam zamiar kupić ten podkład ,tylko boję sie ze znów zły podkład-odcień dobiore i tyle kasy pojdzie w błoto..
To zwyczajny brak szacunku do ludzi, którzy mają czytać Twój post.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 15:05   #3
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

To prawda, niektóre panie z Sephory potrafią być niemożliwe, ale nie wszystkie takie są. Ja najbardziej lubię obsługę w Hebe Tam panie zawsze są wykwalifikowane, przynajmniej ja na takie trafiłam.

+ faktycznie popracuj nad starannym pisaniem bo czytać taki post - cóż, to męczące
__________________
56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 15:16   #4
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

Cytat:
Napisane przez Turkusowy Motylekk Pokaż wiadomość
Panie z Sephory i innzyh perfumeri ,niestetzyprawie wszystkie nie potrafią człowiekowi dobrać własciwego podkładu,odcienia i nie chcą dawać próbek ,żeby człowiek spróbował czy podkłąd nada się... Zapytałam ostatnio o troszkę próbki podkładu ,stwierdziła.ze nie może ,a druga że nie da rady wycisnąc z tego testera... A naprawde mam zamiar kupić ten podkład ,tylko boję sie ze znów zły podkład-odcień dobiore i tyle kasy pojdzie w błoto..
Miałaś pecha i trafiłaś na kiepskie pracownice, albo tej jednej faktycznie zabrakło testera. Ja chyba tylko raz prosiłam o jakąś próbkę i dostałam bez szemrania.


Co do ich umiejętności przy dobieraniu makijażu, to nie jest ich wina, tylko sklepu. W wielu drogeriach (nie tylko Sephorze) pracują panie, które mimo dobrych chęci i gorliwości po prostu są kiepskie i w doradzaniu, i w robieniu makijażu a do ich obowiązków to należy. Tylko, że ktoś je wybrał na te stanowiska - można tylko zgadywać dlaczego. Ale domyślam się, że pewnie zatrudnienie bardziej doświadczonych i lepiej wyszkolonych osób byłoby za drogie, a może wybierają ekspedientki po wyglądzie (zwykle młode i ładne). W tym drugim przypadku mogliby je lepiej przeszkolić.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 18:29   #5
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ale domyślam się, że pewnie zatrudnienie bardziej doświadczonych i lepiej wyszkolonych osób byłoby za drogie, a może wybierają ekspedientki po wyglądzie (zwykle młode i ładne). W tym drugim przypadku mogliby je lepiej przeszkolić.
co z tego ze ladna ,jak nie spelnia swojej funkcji...
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 22:15   #6
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
co z tego ze ladna ,jak nie spelnia swojej funkcji...
Też tego nie rozumiem, ale ogólnie logiki rekrutacji w większości miejsc nie rozumiem. Według mnie w drogerii bardziej by się przydały ekspedientki doświadczone i znające się na rzeczy. Jak dla mnie starsze sprzedawczynie wręcz wzbudzają większe zaufanie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 14:22   #7
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

Wczoraj robiłam zakupy z sephorze i niestety muszę stwierdzić że pani która zamierzała mi pomóc miała naprawdę koszmarnie wykonany makijaż, nie chodzi tutaj o "normalne" sprawy jak lekko zjedzona szminka czy błysk na twarzy (można się domyślić że nie miała czasu na poprawki) tylko brwi narysowane ręką trzylatka, wielkie nieroztarte plamy zbyt ciemnego bronzera oraz zdecydowanie zbyt różowy i za jasny podkład. Czy tylko ja uważam że osoba pracująca w takim miejscu nie powinna popełniać podstawowych błędów makijażowych? Może jestem przewrażliwiona
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 17:33   #8
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Wczoraj robiłam zakupy z sephorze i niestety muszę stwierdzić że pani która zamierzała mi pomóc miała naprawdę koszmarnie wykonany makijaż, nie chodzi tutaj o "normalne" sprawy jak lekko zjedzona szminka czy błysk na twarzy (można się domyślić że nie miała czasu na poprawki) tylko brwi narysowane ręką trzylatka, wielkie nieroztarte plamy zbyt ciemnego bronzera oraz zdecydowanie zbyt różowy i za jasny podkład. Czy tylko ja uważam że osoba pracująca w takim miejscu nie powinna popełniać podstawowych błędów makijażowych? Może jestem przewrażliwiona
Niby powinna ale nie wiesz czy to ona robiła ten makijaż czy może koleżanka ją malowała na szybko a pani w lusterko nie spojrzała albo malowała się w jakims pomieszczeniu w półmroku.

Jasne, że panie z Sephory i innych takich powinny wyglądać dobrze bo sa wizytówką sklepu ale po 1 wpadce nie oceniałabym surowo. No chyba, że ona tak zawsze wygląda. Ale z drugiej strony może sama wygląda kiepsko ale się zna na tym co sprzedaje? Bo co z tego jak ekspedientka jest ładnie umalowana jak doradzić dobrze nie potrafi?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 22:21   #9
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
. Ale z drugiej strony może sama wygląda kiepsko ale się zna na tym co sprzedaje? Bo co z tego jak ekspedientka jest ładnie umalowana jak doradzić dobrze nie potrafi?
A niby jak miałaby umieć dobrze doradzić komuś nie widząc u siebie podstawowych błędów? Ja bym na to raczej nie liczyła
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 23:33   #10
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

Ja bym nie generalizowała, że ŻADNA z asystentek w Sephorze nie potrafi dobrać podkładu i że nie dają próbek. To zależy od kierownictwa i obsady danego Sephorowego sklepu. Są drogerie Sephory, które omijam szerokim łukiem. Są też takie, które odwiedzam z przyjemnością. Pracujące tam panie zawsze coś doradzą, zaproponują lub odwiodą od zamiaru kupienia danego kosmetyku na rzecz innego (nie, wcale nie droższego- po prostu inny odcień czy inna firma bardziej odpowiadająca wymogom mojego typu urody czy cery). I zawsze tam dostaję sporo próbek a panie, na żądanie, nałożą do małych pojemniczków kremy, które chcę wypróbować. Tu, korzystając z okazji, pozdrawiam miłe i profesjonalne Panie Asystentki z Sephor w Matarni i Dworcu PKP w Gdańsku. I nawet te próbki, ktore otrzymuję są dobrane 'do mnie', więc gdy coś mi podpasuje i uzbieram odpowiednią kwotę zawsze wracam po produkt pełnowymiarowy. Zawsze są bardzo uprzejme i pomocne- nigdy nie poradziły mi bubla, który się nie sprzedaje.

Teraz łyżka dziegciu.... w Sephorach, które omijam stoją puste testery ( mimo, że ich ilość jest obliczona tak, by spokojnie starczyło od dostawy do dostawy), nigdy nie ma próbek (ta sama sytuacja) lub z wielką łaską Ci wrzucą próbkę czegoś, czego nie potrzebuję. I tak będzie póki ludzie będą kupować testery za pół ceny oficjalnej....Tam, gdzie popyt tam i podaż. I puste testery na półkach
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 08:22   #11
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
A niby jak miałaby umieć dobrze doradzić komuś nie widząc u siebie podstawowych błędów? Ja bym na to raczej nie liczyła

Nie generalizujmy. Często np manikiurzystki mają koszmarne tipsy a potrafią całkiem nieźle wykonać normalny manikiur. Tak samo fryzjerki czesto wyglądają źle a swoją pracę wykonują dobrze.

Tutaj może być tak samo. Nie mówię, że zawsze ale nie oceniałabym ekspedientki po makijażu.
Zdarzyła mi się kiedyś jedna taka, miała zdecydowanie za dużo podkładu i pudru na twarzy. Ale mi podkład dobrała idealnie bez pudła.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 10:39   #12
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

ale gdyby miała go w ewidentnie złym odcieniu u siebie, to zaufałabyś jej że Tobie dobierze dobry? Bo ja nie.
Za dużo makijażu ale dobrze dobranego i wykonanego to jeszcze nie taki grzech - a podejrzewam że taka polityka firmy, że dziewczyny muszą byc tam dokładnie i dość mocno zmalowane, więc tego się absolutnie nie czepiam

w takich zawodach wygląd jednak świadczy o umiejętnościach zawodowych - do fryzjerki ze spalonym kołtunem na głowie bałabym się iść, kosmetyczka z paskudnie zaniedbaną cerą chyba też nie wbudziłaby wielkiego zaufania
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-08-06 o 12:51
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 11:29   #13
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Wczoraj robiłam zakupy z sephorze i niestety muszę stwierdzić że pani która zamierzała mi pomóc miała naprawdę koszmarnie wykonany makijaż, nie chodzi tutaj o "normalne" sprawy jak lekko zjedzona szminka czy błysk na twarzy (można się domyślić że nie miała czasu na poprawki)
Wczoraj byłam w SEphorze i babka ktora probowala dobrac mi odcien ,stwierdżiła ,ze potrzebuje zadbac o skore ..a ja przeciez dbam bardzoo o skórę!!!! ,uważam co na nią nakładam.tylko apteczne produkty...,bo mam problematyczna !!!,polecila mi krem lancome zluszczajacy za 300 zl.. powiedzialam ze ja nie moge takich kremow stosowac ,bo mam skore bardzowrazliwa-alergiczna uparcie powatarzala ze ten sie nada a sama makijaz niby w ladnych odcieniach ,ale zbyt duzo tego bylo i uwidocznila sobie bardziej ,podkreslila niedoskonalosci za duzo brazera,zbyt duzo tuszu do rzes ..

Edytowane przez Turkusowy Motylekk
Czas edycji: 2013-08-06 o 11:35
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 17:21   #14
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

Turkusowy Motylku.

Nie obraź się, ale czytanie Twoich postów nie należy do przyjemności. Stosujesz niepotrzebnie dużą ilość wykrzykników, natomiast nie stosujesz interpunkcji, co utrudnia komunikację, czyli zrozumienie przekazywanych przez Ciebie treści. Może troszkę zwolnij, popraw to, co program Ci podkreślił czerwonym kolorem i postaraj się podchodzić do sprawy mniej emocjonalnie? Myślę, że wszyscy chyba skorzystaliby na tej zmianie.

Ale do rzeczy. Piszesz, że masz skórę zadbaną i pielęgnujesz ją kosmetykami aptecznymi. Muszę Cię zmartwić: nie wszystkie kosmetyki apteczne są dobre i skuteczne. Skoro ktoś zauważył, że powinnaś bardziej dbać o cerę to, być może, warto zmienić kosmetyki. Ja dość długo używałam Vichy ( a przecież to seria typowo 'apteczna') zanim odkryłam, że inny nie-apteczny krem służy mi lepiej.

Nie rozumiem też, dlaczego oburzał Cię makijaż asystentki. Jej zadaniem było dobrać Tobie odpowiedni kosmetyk a to, czego sama używa to jej sprawa. Każdy ma inny gust. Osobiście bardzo lubię 'dramatic look ' na moich rzęsach (jest to jedyny mocniejszy akcent mojego makijażu). Być może i asystentka lubi takie dramatyczne rzęsy. Przecież nie wszystkim muszą się podobać.

Nie rozumiem też troszkę Twojego toku rozumowania: najpierw utyskujesz, że asystentka nie potrafi Ci dobrać kosmetyku a gdy Ci go dobierze to sama wiesz lepiej. Jeśli chodzi o kremy Lancome to są one hypoalergiczne i działają łagodnie lecz skutecznie ( wyjątkiem jest tu serum Genifique, to rzeczywiście jest dziwadełko, choć czytam też wiele opinii pozytywnych, więc być może to moja cera jest dziwadełkiem lub nie potrzebuje jeszcze tego serum). Moje koleżanki "alergiczki' bardzo sobie te kremy chwalą.
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 10:46   #15
kobieta oszczedna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 115
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Wczoraj robiłam zakupy z sephorze i niestety muszę stwierdzić że pani która zamierzała mi pomóc miała naprawdę koszmarnie wykonany makijaż, nie chodzi tutaj o "normalne" sprawy jak lekko zjedzona szminka czy błysk na twarzy (można się domyślić że nie miała czasu na poprawki) tylko brwi narysowane ręką trzylatka, wielkie nieroztarte plamy zbyt ciemnego bronzera oraz zdecydowanie zbyt różowy i za jasny podkład. Czy tylko ja uważam że osoba pracująca w takim miejscu nie powinna popełniać podstawowych błędów makijażowych? Może jestem przewrażliwiona
Nie wiem, ile w tym prawdy, ale słyszałam, że w Sephorze wymaga się od ekspedientek przerysowanego makijażu. Trochę jak ze scenicznym, że z daleka dobrze wygląda, a z bliska mozna się przestraszyć. Może dlatego konsultantki niespecjalnie się kwapią do pochodzenia do klientek
kobieta oszczedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 08:33   #16
aliki5
Raczkowanie
 
Avatar aliki5
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 192
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

W douglasie na "stoisku" Giorgio Armani pracuje tak ładna dziewczyna, ale ma taką warstwę podkładu na twarzy, że po prostu nie miałam ochoty kupić ich produktów. Bałam się takiego efektu. Od razu pojawiło się pytanie w głowie, czy tymi kosmetykami da się osiągnąć efekt takiej tapety? Dla mnie bardzo istotne jest jak wygląda kobieta, która chce mi dobrać podkład. Poza wszystkim, w galeriach jest beznadziejne światło, więc ciężko dobrać podkład.

Kilkukrotnie zdarzyło mi się, że prosząc o próbkę podkładu panie patrzyły na mnie jak na złodziejkę. Nie mam z tym większego problemu. Zbyt dużo razy zdarzyło mi się kupić nietrafiony podkład w ciemno. Oczywiście nie generalizujmy. Ostatnio dużo zmienia się na lepsze Nawet do zakupów dorzucają coś fajnego. Nie tylko przelewany balsam sephory
aliki5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:59   #17
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

Cytat:
Napisane przez kobieta oszczedna Pokaż wiadomość
Nie wiem, ile w tym prawdy, ale słyszałam, że w Sephorze wymaga się od ekspedientek przerysowanego makijażu. Trochę jak ze scenicznym, że z daleka dobrze wygląda, a z bliska mozna się przestraszyć. Może dlatego konsultantki niespecjalnie się kwapią do pochodzenia do klientek

Bardzo możliwe że to odgórne wytyczne z tym że owa pani miała makijaż po prostu źle wykonany już pomijając jego "ciężkość". Byłam w Sephorze jeszcze raz i ta sama pani miała identyczny makijaż poza szminką - wtedy miała czerwoną a teraz fuksję, zresztą nie widziałam nigdy ekspedientki w tej perfumerii z innym kolorem szminki

Tak więc albo kobieta nie umie zrobic sobie makijażu albo już po raz kolejny ćwiczyła na niej jakaś "życzliwa" koleżanka z pracy. Nie chcę sie wypowiadać na temat jej kompetencji, z pewnością jest sympatyczna jak wszystkie panie w drogich pefrumeriach ale nie miałam odwagi poprosić ją o radę
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 18:32   #18
pyzyzmiesem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 311
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

również mam nienajlepsze doświadczenia z Sephorą, ale chodzę bo ma wyłączność na niektóre marki. 100 razy bardziej wolę Douglasa, tam się nie muszę o nic prosić.
pyzyzmiesem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 12:50   #19
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

to wedlug sephory im wiecej makijażu to lepiej... dlatego te panie z sephory maja czesto niezbyt dobre makijaze?... Moja koleżanka prosiła o próbke podkładu w jednej sephorze odmowiły,poszła do drugiej i również odmówiły...
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-10, 10:11   #20
pyzyzmiesem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 311
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

mi też odmówiły - chciałam próbkę podkładu diora w dwóch kolorach żeby zrobić sobie testy w różnych oświetleniach. Mam złotą kartę sephory więc powinny wiedzieć, że zostawiam tam kupę kasy
pyzyzmiesem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 13:05   #21
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

Cytat:
Napisane przez pyzyzmiesem Pokaż wiadomość
mi też odmówiły - chciałam próbkę podkładu diora w dwóch kolorach żeby zrobić sobie testy w różnych oświetleniach. Mam złotą kartę sephory więc powinny wiedzieć, że zostawiam tam kupę kasy
No pięknie.

W sumie powinno się pisać czy dzwonić do obsługi klienta, bo to się robi absurdalne.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 13:30   #22
pyzyzmiesem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 311
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
No pięknie.

W sumie powinno się pisać czy dzwonić do obsługi klienta, bo to się robi absurdalne.
jak nie muszę to nie chodzę. W S. kupuję tylko te marki, które mają na wyłączność, po całą resztę idę do Douglasa bo mają lepszą obsługę klienta.
pyzyzmiesem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.