Czy ktoś używał Fulfix? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-03, 21:37   #31
zimazima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

841109
Napisz coś więcej o swojej miksturze. Pomóż ludziom, daj nadzieję łysiejącym zrób krok dla ludzkości.
A zauważyłeś u siebie jakieś efekty uboczne ??? nie wiem jakieś włosy w innych miejscach , gdzie dotąd ich nie było ???
zimazima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 09:33   #32
841109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Witam,

obecnie sprawa wygląda tak, to co pisałem wyżej nie ma takiej skuteczności jak naturalna hodowla z zastosowaniem "....".
Koszt całego sprzętu, odczynników, szczepu to ok. 10 tys zł, więc zamierzam do tego wrócić za jakiś rok, chyba że zorganizuję z Państwem spotkanie i opowiem co jak ma wyglądać, wtedy po 2-tygodniach mógłbym uzyskać gotowy produkt. Nadmieniam, że nie zależy mi na pieniądzach a na konkretnym sprzęcie i odczynnikach, dzięki którym mogę stworzyć najskuteczniejszy produkt.
Jeśli ktoś zainteresowany współpracą proszę o prywatną wiadomość.
by the way: po wytworzeniu finalnego produktu, osobom, które w jakiś sposób pomogą mi wystartować w przedsięwzięciu, dam stworzony przeze mnie produkt; pocztą lub osobiście (bo to Państwo przyczynicie się do powstania innowacyjnego produktu.
I sami Państwo się przekonacie, że: tego typu artykuły: http://biotechnologia.pl/kosmetologi...ign=production

to chwyt marketingowy, ktoś po prostu błądzi i porusza się w złym kierunku odnośnie tematyki: łysienia.

pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez 841109
Czas edycji: 2014-03-10 o 09:35
841109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 13:26   #33
zimazima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

A powiedz, jaka jest tego skuteczność. Jak dobrze zauważyłem minął miesiąc od poprzedniej wiadomości, jakie efekty na Twojej głowie ??? stosujesz nadal ?
Ja mogę w to wejść :P:P ale co ? trzeba pieniążki na to ?
Nie wiem czemu robisz tajemnice co to za produkt. O ile zauważyłem chodzi o wyższą chemię skoro trzeba odczynników, sprzętu i własnej hodowli. Wnioskuję, że nawet z tym produktem w ręku przeciętny "kowalski" nic by nie zdziałał. Ten główny produkt jest bardzo popularny ?
Zróbmy produkcję, zmieńmy świat na lepsze

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

A najlepiej jakbyś pokazał zdjęcia i efekty, bo wspominałeś, że takie posiadasz.
zimazima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 20:13   #34
marco123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

10 tys. ??? to chyba będzie firma. Powiedz ludziom co i jak mają zrobić i niech się cieszą długimi, pięknymi włosami
marco123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 21:08   #35
marco123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Chętnie bym wszedł z Tobą w spółkę ale 10 tys to duuużooooo. A ile byś chciał za taką miksturę dla mnie ?
marco123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 10:44   #36
marek5152
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Witam to znowu ja po prawie 2 miesiecznej kuracji na głowie, podobno miała byc magia na głowie, mogę powiedzieć że włosy nie przerstały wypadać zrezygnowalem z brania propecii na żecz fulfixu i zaczely bardziej wypadać, te włosy ktore miałem troszkę siwe pozostały siwe, nie widze bujnej fryzury jedyny efekt to to że są troszkę bardziej miekkie. Używałem fulfix nawet 4 razy w tygodniu a nie 2 zero efektów jak na 150 zł miesięcznie.

Pozdrawiam
Marek
marek5152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 20:54   #37
marco123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Gdzie jest ten "cudotwórca" który chciał 10 tys. ??? czemu taka cisza... cisza tylko budzi podejrzenia o prawdziwość słów. Bez tajemnic proszę szczerze napisać co ma być głównym składnikiem tego cudownego leku, przecież gdy stworzysz ten środek, to i tak będziesz musiał na etykiecie napisać skład. Każdy chce mieć włosy, ale trzeba wiedzieć czym się smaruje. Chyba, że desperacja jest tak wielka, że nawet g... niektórzy by się posmarowali
marco123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 09:06   #38
841109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Szanowni Państwo,

na tą chwilę nie potrzebuje żadnych środków (aczkolwiek nie wiem, czy za jakiś czas nie będą potrzebne), gdyż póki co pracuje nad tym preparatem.
Nawet jeśli podam skład, to dla zwykłego laika nie będzie to informacja kompletnie przydatna, bowiem b. ważnym czynnikiem jest chociażby dobór odpowiedniego pH.
Produkt będzie zawierał odpowiednią ilość białek, minerałów, kwasów omega-6/3.
ps. proszę uszanować moją pracę- bo ciężko ostatnio pracuję.

pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Dodam jeszcze to, że produkt, który tworzę nie jest dostępny na rynku polskim jak i światowym. W postaci płynu taki produkt nie istnieje (a wielką sztuką jest jego "hodowla").
841109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 18:42   #39
dedusdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Witam
Skuszony reklama tego cudownego specyfiku kupilem jedno opakowanie a po okolo miesiacu drugie.Stosuje go codziennie po myciu włosów no i z rozczarowaniem musze stwierdzic że poza upierzem to żadnych efektów nie widzę.
Skończę 2 opakowanie ale kolejnego nie kupie.
Jak dla mnie to kolejny cudowny drogi specyfik który nic nie daje
dedusdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 00:09   #40
841109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Dobry wieczór,

chciałem Państwu dodać, że przez krótki czas miałem możliwość tworzenia odżywek do włosów w pewnej firmie. Nie wiem czy zdają sobie Państwo sprawę, ale wszystkie szampony, "odżywki" to zwykła chemia. Produkcja w/w polega na "wiadrowym" zapełnianiu różnymi składnikami reaktora wyposażonego w mieszadło, do tego jakieś zapachy (np. ocet z malin) i kupujemy produkt, który de facto jest bezwartościowy, ale za to ładnie pachnie
Podobnie jest z glutaminianem sodu, uzależnia i to dzięki niemu mamy smak "umami".
Wniosek: proszę nie przesadzać z kosmetykami.

a teraz trochę odbiegnę od włosów:

Czy wiedzą Państwo jakie warzywo spośród wszystkich najlepiej "niszczy" komórki nowotworowe?

ciekawe, czy ktoś zgadnie

ps. ten co najbardziej "śmierdzi"

dla zainteresowanych artykuł:

http://growyourownhealth.com/wp-cont...anticancer.pdf

pozdrawiam
841109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 08:14   #41
filutek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Cytat:
Napisane przez dziubek693 Pokaż wiadomość
Witam
Ja również zamówiłam fulfix kosztuje 150 zł/szt. Cena straszna jak za 50 ml które starcza przy myciu 2-3 razy w tyg na 3-4 tygodnie. Kupiłam jak na razie 1 szt i nie widzę szału, a tak naprawdę to zero rezultatów, piszą niby żeby stosować ok 3 miesiące i w sumie nic nie dzieję się od razu, ale zastanawiam się czy kupić kolejna buteleczkę, gdyż kuracja na 3 miesiące to koszt ok 450 zł a nie wiadomo czy to nie ściema. Czy może ktoś jeszcze to stosuje???????????
filutek1 Fulfix to niesamowita lipa. Po dwóch miesiacach zażądałem zwrotu pieniedzy to odesłano mnie do firmy amerykańskiej i kazano czekać na rozpoznanie reklamacji. Fulfix był reklamowany na facebooku jako rewelacyjny lek a potem otrzymywałem propozycje zakupu poprzez e-mail. Poprosiłem o adres firmy w polsce i nr zezwolenia z Ministerstwa Zdrowia ale jest cicho. Będę pisał do Federacji konsumentw z prośbą odzyskania pieniędzy bo 150 zł to bardzo dużo za zero efektu. Jest to sprawa kryminalna bo ktos zrobił sobie złoty biznes na krzywdzie ludzkiej. Powiadom o tym innych.

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez zimazima Pokaż wiadomość
841109
Napisz coś więcej o swojej miksturze. Pomóż ludziom, daj nadzieję łysiejącym zrób krok dla ludzkości.
A zauważyłeś u siebie jakieś efekty uboczne ??? nie wiem jakieś włosy w innych miejscach , gdzie dotąd ich nie było ???
Fulfix to lipa. Nie kupuj tego a jeżeli juz to pisz do Federacji Konsumentów. Uważam tego dystrybutora za wyłudzacza którym powinna zająć się prokuratura.

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

To lipa i wielkie oszustwo.

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

fulfix to wielka lipa, oszustwo które ma cechy przestępstwa. Oferowany jako lek nie ma nic wspólnego z leczeniem. To zwykłe naciaganie a odmowa zwrotu pieniędzy nadaje się do Federacji Konsumentów i do prokuratury.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez alfa2000 Pokaż wiadomość
Bardzo wypadają mi włosy. Miałam zawsze gęste, więc jeszcze wyglądam możliwie ale martwię się ,że jak tak dalej pójdzie to bedę łysa. Chc ę kupić produkt zwany Fulfix. Reklamy są mało zachęcajace - bo przypominają mi te co proponują cudowne środki odchudzające, które oczywiście nie działają zupełnie. Dlatego proszę o szczere opinie jeśli ktoś stosował...
To straszna lipa. Fulfix zakrawa na oszustwo na skalę międzynarodową i powinna zająć się tym prokuraqtura.

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez makarena789 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś używał/używa Fulfix bardzo proszę o opinie- czy pomógł, zaszkodził, ogólnie wszystko
alfa2000 i jak zamówiłaś?? bo ja sie zastanawiam...
Fulfix to wielkie oszustwo. Nie daj sie nabrać.
filutek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 13:45   #42
marco123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Witam

Mam wrażenie, że osobnik 841109 również coś kręci. Przeczytałem całe forum w tym temacie i już w styczniu ów pan pisał o super efektach. Minęły ponad 3 miesiące... to teraz pewnie już bujna czupryna. Tylko my chcemy dowodów, gdzie są zdjęcia efektów. Kolejny tani chwyt.
Ludzie nie dajcie się nabrać, nie ma leku na porost włosów. Oczywiście można bardzo spowolnić proces wypadania, ale to wszystko i tak zależy od genów.
Najważniejsze jest pozytywne nastawienie i akceptacja siebie niech włosy nie będą całym światem, przecież chyba inne rzeczy też się liczą. A może i nie
pozdrawiam
marco123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 11:47   #43
zimazima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Jak będą potrzebne jakieś pieniądze, to chętni się zrzucą po jednej czy dwie stówki
zimazima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-21 12:47:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.